Szókratészi amfiteátrum > Könyv

Nyomtatott történetek: Csevegő

<< < (2/3) > >>

Hipoforaccus:

--- Idézetet írta: Filio Mortale - 2019. Szeptember 11. 21:11:45 ---
Személy szerint nem csalódtam benne mintha újra a Sötét erők ébredését tartottam volna a kezemben az ifjúkori Thrawn visszatért és kedveltem a trükkjeit, bár monjuk nekem Zhan aputól a Kobraharcosok a kedvenc regényem, mint ahogyan Orson Scott Card-tól a A lent a holtak között...

--- Idézet vége ---

Egyikhez sem volt még szerencsém. Zahn könyveit, ami nem S.W., tervezem majd beszerezni, de annyi minden más van a kívánságlistámon, hogy nem jutottam még el odáig :)

Filio Mortale:

Jonny ​Moreau nem képzelte magát hősnek, és valószínűleg arra sem gondolt, hogy valaha dinasztiát alapít, amely legendássá válik a távoli provinciákon. De amikor a troftok betörtek a birodalomba, és leigázták az Adirondackot, Jonny önként jelentkezett a hadseregbe, majd egyike lett az első kobraharcosoknak.

A kobrákat gerillaharcra tervezték, ezért külsőre semmiben sem különböznek az emberektől. De testükbe olyan mechanizmusokat és fegyverzetet építettek, amely szuperharcossá tette őket.

A leigázott bolygók felszabadítása után a kobrák hazatértek otthonukba, de nem tudtak beilleszkedni a civil társadalomba. Az emberek féltek tőlük, és hamar elfelejtették érdemeiket. Ezért a kobrák a troft birodalmon túl új kolóniákat alapítottak, ahol Jonny politikusként, majd kormányzóként küzdött a troftok, valamint a földi bürokraták cselszövései ellen. Azután, évtizedekkel később, kobrává vált gyermekeivel csatlakozott troftokhoz, hogy együtt szálljanak szembe a két faj létét… (tovább)

Eredeti cím: Cobra

Eredeti megjelenés éve: 1985

Papa Ocha:
A Bane Trilogia után olvastam a Darth Plagueist......és....kurv@ unalmas volt. Nagyon de nagyon álmosító volt utána. Pedig jómagam Erő fanatikus vagyok,de nem kötött le.

Hipoforaccus:
Igen, Luceno-nak van egy hipnotizáló képessége amitől egy idő után csak bámulod a lapookat, főleg, ha nem olyan hangulatban vagy, ami a könyveihez kell. Kivétel talán a Gonosz útvesztője és a Sötét nagyúr...

Papa Ocha:
Százak zengenek ódákat arról a könyvről. Szomorú ilyet mondani mert könyvbolod vagyok...de nekem az csak wc papír.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése