Szerző Téma: Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő  (Megtekintve 11461 alkalommal)

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #285 Dátum: 2015. November 08. 17:27:18 »
Ezzel engem is megleptél, meg voltam róla győződve, h Artemis nő, elvégre ez egy női név. :D

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #286 Dátum: 2015. November 08. 19:28:43 »
Remélem legalább fiatal ésnem szakállas

Igen elhiszem szerintem nem sok jobb ilyesmi van mint azokba amiket láttam.
Mondjuk itt nem feltétlen a gyűrűk urára gondolok, de azért Aragorn - Elfog jönni a Farkasok órája... Nagyon komoly, de azt hiszem ehhez hasonlót fogok tudni irni, nem azzal van a baj hogy en nem tudnék. Siegfried egy fiatal lovag, akire igencsak most jött a vámpírság nem igazán tud mit kezdeni.

Amugx:
Ha a vámpir nem érintkezik fényel (fenytelen kocsi , páncél amin nincsenek rések akkor is vége van?
Mert elvileg a kocsiba nem kéne, de akkor az már lehetne ugyanolyanmintha teljes vértezetbe lenne.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #287 Dátum: 2015. November 09. 05:40:54 »
Mit tudom én, ezt a nevet adta neki az anyja. Ez ugrott be a görögök furák. Bővebb magyarázat a hozzászólásban.

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #288 Dátum: 2015. November 09. 16:00:55 »

Ha a vámpir nem érintkezik fényel (fenytelen kocsi , páncél amin nincsenek rések akkor is vége van?
Mert elvileg a kocsiba nem kéne, de akkor az már lehetne ugyanolyanmintha teljes vértezetbe lenne.

A vámpírt a nap közvetlen fénye sebzi. Fénytelen kocsiban nem fogja sebezni, sőt szerencsés esetben akkor sem, ha fekete fellegek borítják az eget. A teljes páncélos vámpír is valószínűleg kibírja, de a játék jelenében a teljes páncél még csak álom. :)

Az már más kérdés, hogy nappal a vámpíron urrá lesz az álmosság, aminek nagyon rövid ideig és egyre nehezebben tud ellenállni. ;)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #289 Dátum: 2015. November 09. 16:15:37 »
Igen, de ha köpeny van rajta esetleg, kesztyube, fején sisak, és valahogy a sisam rostélyát kitudja valami szövettel takarni?
Ha rám vársz sikolts rám.

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #290 Dátum: 2015. November 09. 16:24:06 »
Elméletben elképzelhető, de a gyakorlatban nem ajánlom. Vegyük az alábbi élethelyzetet:

Kedvenc vámpírunk Káin átkára fittyet hányva úgy dönt, hogy nem válaszol a nappali álom hívásának és magát kitömve testét megvédi a gyilkos sugaraktól. Elméjében elemi félelem tombol, olyan ez számára, mint egy halandónak meztelenül keresztülmenni egy kígyóvermen, amit amúgy fel is gyújtottak. Küzd, küzd, de egy idő után nem bír ellenállni a szemére nehezedő álomnak vagy épp a gyilkos sugarak nyújtotta fenyegető érzésnek, s úgy esik össze, mint egy támaszték nélküli rongybaba. Lovagtársai persze nyomban a segítségére sietnek.
- Vegyük le a sisakját, hát biztos alig kap levegőt ebben a hacukában... WUFFFFF! :panic:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #291 Dátum: 2015. November 09. 16:26:21 »
 :speechless:igen de egyedül vagyok.
Legalábbis egy másik vámpír és ghouljai vagy szolgálói környezetében

Tehát megoldható lenne az hogy utaznánk, könnyebben utolérhetjük a Badenberget
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #292 Dátum: 2015. November 12. 09:59:27 »
Elnézést a lemaradásért, pótolni fogom a reag-om. vagy ma délután vagy legkésőbb holnap reggel. Utolsó kérdés: Most akkor kell az óra perc stb beírása mert egyszer azt írtátok hogy igen aztán hogy nem. Az utolsó az volt hogy nem. Felvilágosítást szeretnék kérni. előre is köszönöm. Üdv Mindenkinek!

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #293 Dátum: 2015. November 12. 10:08:25 »
Elnézést a lemaradásért, pótolni fogom a reag-om. vagy ma délután vagy legkésőbb holnap reggel. Utolsó kérdés: Most akkor kell az óra perc stb beírása mert egyszer azt írtátok hogy igen aztán hogy nem. Az utolsó az volt hogy nem. Felvilágosítást szeretnék kérni. előre is köszönöm. Üdv Mindenkinek!

Alapvetően: nem kell. Ha mindenképp szeretnétek odaírni, akkor csak simán másoljátok át az én hozzászólásomból, de semmiképp se változtassátok meg a perceket. ;)

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #294 Dátum: 2015. November 13. 09:36:44 »
Haldirien, Utazó: egy német kisbirtokra gondoltok vagy egy lengyel kisbirtokra?

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #295 Dátum: 2015. November 13. 12:44:31 »
Jó kérdés szerintem lengyel mivel te magad vetetted fel hogy a németekre nem nagyon lehet számítani. Az egészben csak egy probléma van, hogy mire elérjük Lengyelországot nagyon sok nappalunk lesz. De majd kiegészítést írok az a biztos.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #296 Dátum: 2015. November 13. 13:15:17 »
KM bácsi mennyire akarod mozgatni az njk-kat? Előre akartam küldeni valami hazugsággal menedéket keresni hajnalra. bár egyenlőre korai. Aztán elvetettem,gondoltam előbb megkérdezem.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #297 Dátum: 2015. November 15. 14:41:46 »
Mit lehet tudni a másik 4 vértestvérről, akik szintén a Birodalomból jöttek?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #298 Dátum: 2015. November 17. 22:12:43 »
Mindannyian fiatalabbak tőled, de legalább 50-60 éve szolgálják a rendet. Egyet közülük név szerint is ismersz, mert korábban már láttad Battenberg udvarában, ő a Martin névre hallgat.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #299 Dátum: 2015. November 17. 22:19:09 »
Mindenki a Német Lovagrend tagja? Vagy inkább Eisensatz csatlósai? Meg mit lehet tudni róluk, mely klánokhoz tartoznak, mennyire tapasztaltak a hadviselésben? Illetve ezzel a Martinnal mennyire ismerjük egymást?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."