Szerző Téma: Kiválasztottak  (Megtekintve 896 alkalommal)

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Kiválasztottak
« Dátum: 2016. Szeptember 02. 22:11:02 »
Ide kérném a karakterek képeit és leírását.

DrakWolf

  • Vendég
Re:Kiválasztottak
« Válasz #1 Dátum: 2016. Szeptember 03. 08:57:01 »
O'Shen Samillner (A Dalnok)



Maga nemében egyszerű de mégis bonyolult személyiség vagyok. Az évek során megtanultam csak keveseknek hihetek el mindent és a bizalom hiánycikk eme világon.
A magam 180 magasságom és a hozzá tartozó súlyom nem mondható átlagosnak szülőföldem szülöttei. Fegyverzetet ha csak tehetem magammal viszem, oldalamon a szablya hátamon a visszacsapó íj díszeleg hiszen íjjász nemzet szülötte vagyok és a családi címert büszkén viselem igaz csak már én egyedül én.
Hosszú barna hajamat hátul összekötve hordom fejemre gyakran széles karimás kalapot teszek. Sötét utazó ruhát viselek amin az út pora díszeleg. Hüvös estéken a tábortűz mellet régi nótákat szívesen zenélek ......

Bahamooth

  • Vendég
Re:Kiválasztottak
« Válasz #2 Dátum: 2016. November 19. 16:47:07 »



Agaphion, arányos testalkatú fiatal férfi. Arca nyugodt, a vékony körszakállnak köszönhetően kissé szögletes hatású. Szeme ragyogó zafír kék, szinte lélekbe látó. Noha déli születésű, a hosszú hajában lévő ezüst fehér tincsek árulkodnak származásának valódi mivoltjáról. Ruházata igényes, utazást meg nem nehezítő öltözet. Fegyverként mindössze a rendjére oly jellemző kardját viseli az oldalán, míg kevéske úti holmiját lovának oldalán helyezi el.