Szerző Téma: Fejesugrás - Coronado Állomás a kaland  (Megtekintve 4989 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Fejesugrás - Coronado Állomás a kaland
« Válasz #105 Dátum: Ma - 15:58:17 »

Nick Hall

<< 3. nap Délután >>
<< Coronado Állomás-t övező óceán, Pacifica szigetvilág-Neptunusz áramlat közelében>>


Kissé bosszantó, hogy a vadászról nem készült szonárkép, de azért így is elégedett vagyok. Főleg a fotókkal. A dolgok összegzésébe túlságosan is belemerülhettem, mert Catherina hangja zökkent ki.
/Angol/ Bocsánat, csak rendezgettem az elérhető álló bizonyítékokat - válaszolom, majd elgondolkozva babrálom a szakállamat - Részben egyetértek veled - kezdek bele - A ragadozóról mindenképpen szólni kell, mert különben a végén valakit felzabál, ha nem elég óvatos vagy szerencsés. A fokozott óvatosság életet menthet! Másfelöl viszont ami a települést illeti, azt első körben csak az igazgató, a biztonsági főnök és a csapatom számára kellene elmondani. Az oka egyszerű - az eredeti problémára kell fókuszálni, és most nincs szükség arra, hogy a bázison pletykák keringjenek holmi fura és elhagyatott településről. Ha a bázison dolgozók kérdezik, akkor mondhatjuk azt, hogy meghúztuk magunkat egy ideig a ragadozó elől a korallok közt, majd visszatérve ide még vártunk egy kicsit, hogy biztosak legyünk benne, hogy odébb állt. A települést pedig elhallgatni meg azért nem kell - legalábbis a vezetőség elől, mert ha valamiért összefügg a két ügy, akkor hátráltatjuk a megoldását. Mellesleg úgy vélem, hogy a vezetőségnek tudnia kell róla, még ha nem is örülnek majd a hírnek. Küzdjenek ők a realitásokkal. Aztán amint rendeződik a helyzet, jó volna a Biogene felfedezésekkel foglalkozó újságjának főoldalán látni a fotódat. Nem akarom dicsérni magam, de néhány elég jól sikerült! Bár lássuk be, van miről jó fotókat készíteni! - vigyorodom el egy pillanatra, aztán megmutatom neki is a róla készült jobb képeket, és hagyom hogy ha akarja, hogy kibeszélje a történteket, hátha azzal is könnyebb lesz neki feldolgoznia őket.

Miután visszaérkeztünk, és sikeresen kiszálltunk, még megjegyzem Catherinának:

/Angol/ Megjegyzem, a mai kirándulással sikerült lenyűgözni - nem tudom, hogy a következő alkalommal mivel szándékozod felülmúlni... - pendítem meg, hogy a mai nap nem vette el a kedvem egy újabb találkozótól.
« Utoljára szerkesztve: Ma - 16:00:12 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"