Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 33713 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #540 Dátum: 2018. Július 25. 19:04:21 »
Roxana

A konyhai intermezzo nem hozott átütő eredményeket. Mia nem rezonált a gondodra, Rina sem igazán - és Roger meg úgy döntött, hogy marad a reggel tőled kapott utasításnál, és inkább a hajó környékén téblábol és gyógyul. Ami ha Rina mást tervez, talán nem is lesz olyan egyszerű feladat. S ha Rina sikerrel jár? Talán Roger kevésbé neheztelne rád.
De vannak dolgok, amik csak összezavarnák őket, így úgy döntesz, hogy nem is osztod meg velük Blackkel kapcsolatos "feleslegesebb" információkat. Különben is lehet, hogy Roger csak megint megsértődne hogy a háta mögött "ki lett beszélve" Blackkel.
Kifele menet megfordul a fejedben, hogy Roger esetleg Rinára hajt most, hogy te kikosaraztad. De vajon tényleg jól fog-e vele járni? Ez azért kétségesnek tűnhet Rinát ismerve.

A város hideg utcáin sétálva egy utcára nyíló kis beugróban veszel egy hot-dogot magadnak. Black főztjétől ez fényévekre van, s az egyetlen közös pontja a két alkotásnak, hogy mindkettő meleg - s ez ebben a fagypont alatti időben felértékeli az amúgy nem túl finom falatokat.

A helyi kocsmákat próbálod meg sorra venni, és érdeklődsz Black után. Az első helyen - a Söráriumban - közlik hogy ma téged leszámítva idegen nem járt itt. S megnézhetnéd a fogdában vagy a kórházban is az emberedet ha egyszer nem jelentkezett. A második helyen - a Sarki Fényben - javasolják, hogy talán a North Pole-ban kéne körbenézned, mert ott néha gyanús dolgok folynak. A North Pole már kívülről is mutatja, hogy ez már nem kocsma, hanem streep-tease bár, és a kinti tábla szerint ma hölgynap van, s a főkrampusz lerántja a leplet az igazi North Pole-ról...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #541 Dátum: 2018. Július 25. 19:46:09 »
Rina

Az illatod most kicsit lenyugtatta Rogert, mert nem akkora elánnal próbált meg szabadulni, mint legutóbb. Pedig a múltkor tőle kapott fognyomok már nem is látszanak, amik segítettek felidézni az érzést, ahogy alattad ficánkol. De azért erre sem lehet panaszod, mert a pólód vékony anyagán át is csiklandozza forró leheletével a bőrödet. De aztán elszakad tőled - de csak mert hagyod.
A párnákat említve kissé elvörösödik - talán mert te is tudod, hogy amikor behajoltál a hűtőbe, kicsit többre gondolhatott. S bár megnyugtatod, hogy nincs ellenedre, ha élvezi a pillanatot - ennek ellenére annyira azért nem bátorodott fel, hogy bármit is kezdeményezzen. A történeted láthatólag meglepi - eleinte nem is igazán érti, hogy mit is akarsz vele, egészen a konklúzióig. A történettel és a hanghordozással mintha megbabonáztad volna a nyuszit, és elfelejtett elszaladni, elhúzódni, mert lassú becserkészése nem riasztotta el. Pár másodpercig eltart, míg lerázza magáról a mozdulatlanságot

/Angol/ Azt hiszem, én azért szerencsésebb vagyok - állapítja meg halkan, miután összehasonlította a te akkori és az ő jelenlegi körülményeit. Büszke lehetsz magadra, mert úgy tűnik, hogy megtaláltad Roger gyenge pontját - a gyengéd együttérzést! A kabinod fele sétálva persze felötlik - vajon  Black páncélján megtalálnád-e a rést ha vennéd hozzá a fáradtságot.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #542 Dátum: 2018. Július 29. 19:05:56 »
Ha nem jönnek nem jönnek! Talán jobb is így, vagyis inkább ez a legjobb verzió. Az meg, hogy mi történik Rinával és Rogerrel legkevésbé sem érdekel. Két kocsmában semmire se jutok. Nem tudom hazudnak e? De elnézve mennyire pocsolyarészegek, és a tudatot nagyon alkoholizált ember nem hazudik biztos vagyok benne hogy Black egyikben sem járt. Szóval North-Pole? Már előtte állok, de végig arra gondolok mégis Petersen úrhoz kellene mennem. Majd megyek ha itt nem találom Blacket. Tehát hölgynap...! Bemegyek és lássuk a medvét!

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #543 Dátum: 2018. Július 30. 18:24:17 »
Rina

Biztató, hogy nem kapkodik annyira, hogy hanyatt essen. Meglepően lassan húzódik el, ami kifejezetten érdekes hangulatot teremt, hiszen szuszogva piheg a szívemen egy ideig. Korábbi izgalmakat most valami másra cserélte ez az egész helyzet és mi tagadás ez legalább annyira izgalmas, mint amikor harapdált a kis huncut. Nem baj, hogy nem kezdeményez, élvezem az egészet, főleg a vörös arcocskájával próbálja felfogni a történetet, amit előadtam. Igazából már rég rá kellett volna jönnie merre tart ez a történet, de úgy látom nagyon megzavartam a kis fejét.

Mivel még mindig a karjaimban van, valahogy elfelejtett teljesen elhúzódni, így hosszas szemezést követően valahogy csak kiprésel magából néhány szót együtt érzően, amit kihasználva megcirógatom az arcát és finoman álla alá vezetett ujjal igézem, mint egy kígyóbűvölő! Aztán, mikor a legvédtelenebbnek tűnt, kapott egy puha ajakérintést, melynek emléke kísér most a kabinom felé. Úgy vélem Blacknek is van gyenge pontja. Rögtön az első a konyhája és a benne zajló tevékenysége, melyet talán csak egy életmentő balhé tudna megfelelőbb irányba terelni.

A kabinomban lepihenve ellenőrzőm a sebesülésemet, majd a kis vöröst nézem tűnődve…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #544 Dátum: 2018. Július 31. 19:48:25 »
Roxana

Az intézmény ajtaján belépsz, és a kinti levegőhöz képest nagyon meleg csap meg, ahogy az előtérbe érkezel. Nem túl nagy - háromszor négy méteres lehet, de innen nyílik a leválasztott ruhatár, ahol leadhatod a felesleges sapkát és kabátot egy bilétáért cserébe. Bentebbről ütemes zene szól, ami belépve ha nem is zavaróan, de elszeparálja kissé a vendégeket egymástól. Akárcsak a félhomály, melyet a különálló asztalok közepén elhelyezett lámpák űznek el kétes eredménnyel. Nem úgy a megvilágított kifutó, amin jelenleg épp négy tűzoltó kelleti magát a zene ütemére és az asztalnál helyet foglaló hölgyek nagy örömére.
Akik kihasználva a félhomály nyújtotta részleges anonimitást no meg a létszámfölényt - néha igencsak arcpirító módon szólogatnak be a színpadon látható fiúknak. Ha jól látod-sejted, Black nincs itt. De az érkezésed nem marad észrevétlen - amint leülsz az egyik asztalhoz,
máris felbukkan egy félmeztelen pincér, akin felül csak egy mandzsettát és egy csokornyakkendőt visel. Eléd tesz egy pohár italt - valamilyen koktél lehet.
/Angol/ Az első ital a ház ajándéka - mosolyog rád, s megkérdezi - szolgálhatok még valamivel? - tudakolja.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #545 Dátum: 2018. Július 31. 19:49:25 »
Rina

Roger most nem hever a lábaid előtt mint legutóbb, hanem mintha egy picit ráérős  lenne - mint aki titkon élvezi is a dolgot. A fejlődés egyértelmű - s nincs kétséged afelől, hogy nemsokára kézbe veszi a dolgokat, sőt - elég tökös lesz ahhoz, hogy elvegye és megtegye mindazt, amit a szemében látsz tükröződni! S a szemezés alatt bizony látsz egy s mást benne, amitől - no meg a saját ötleteidtől bizony szaporábban ver a szíved. Útban a kabinod fele a tálcád felvétele után van időd picit elidőzni azon a futó ajakérintésen - amelyről tudod, hogy később még vissza fog járni neked picit lentebb.

A kabinodba érve bizony kiderül, hogy előbb értél vissza, mint Mia - aki feltehetőleg még a konyhában küzd holmi konzervvel a túlélésért. Így nyugodtan fel tudod mérni a sérülésedet - ami lassanként a gyógyulás útjára lépett, de még mindig sziszegős a tapintása. Sokáig nem is tudsz foglalkozni vele, mert Mia is megérkezik a saját tálcájával - amin meghatározhatatlan szürkés zselé-puding-trutymó van egy tányérban. Tapasztalatból tudod, hogy az íze legalább markáns hála a választható ízesítő cseppeknek - de attól még nem túl finom, viszont cserébe tápláló.
Mia fintorgás és szemrebbenés nélkül kezdi el kanalazni, miközben figyeled. Még így - a műanyag tálca, és a nem túl fejedelmi ebéd ellenére is olyan mozdulatokkal, kisugárzással és kecsességgel tud enni - amiről neked az illedelmes, kedves, jól nevelt, gazdag és bájos szavak jutnak eszedbe. S tudod, hogy a gazdagok ki és lenézik azokat, akik nem tudnak úgy viselkedni, mint ők. Pedig a pletykák szerint sokuk elég bevállalós vagy kísérletező kedvű élvhajhász, akikkel izgalmas és kifizetődő lenne megismerkedni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #546 Dátum: 2018. Július 31. 20:47:31 »
Rina

Tudom, hogy a kis vörös nem bízik a fekete főztjében, de engem különösebben ez nem érdekel. Egyes csak azt, én meg amit találtam, hogy aztán rég látott borostyán barátommal öblítsem le az ízeket. Ezután, mivel olvasson tovább az, akinek eltörtem a lábát, inkább felkelek és keresek egy testedzésre alkalmas helyet, ahol biz húzódzkodni fogok! Muszáj edzésben lennem, nem hanyagolhatom el a dolgot, sőt, a pengék markolatig belehajítását általam választott célokba szintén! Ezt húzódzkodás után, hogy remegő karral is gyakorolhassak!

A gazdagok… nem is érdekel, inkább a fürdés felé hajlok, amit nem bánok, ha egyedül kell megtennem – természetesen vigyázva a sebemre. Végül kezdem unni ezt az egészet most már és azon tűnődöm, hogy régen lőttem le valakit. Megvonom a vállam, bár azt azért kicsit sajnálom, hogy vannak akiket nem lehet kétszer lelőni, ha egyszer már meghaltak. Úgy döntök, hogy keresek valami lábkímélő járművet és két ólomköpetes barátommal felszerelkezve elindulok a városba, hogy kicsit körülnézzek arra, amerre még nem jártam korábban.

Ezt persze a kis vörös démon is láthatja…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #547 Dátum: 2018. Augusztus 02. 20:50:05 »
Rina

A melegítés ellenére kellemes ebéd után úgy döntesz, hogy mivel az eszed már vág mint a borotva - a testedet is formába kéne hozni. Ehhez pedig mi lenne a legalkalmasabb hely, ha nem az edzőterem, amit Mia berendezett? Az orvosi előtti placc igazi átalakuláson ment keresztül - középen küzdőtér van kialakítva, amit szivacs borít tompítandó a becsapódást. Az egyik fal mentén kondigépek sorakoznak egymás után - guggoló, fekve-nyomó, multifunkciós s futó pad is akad. A terem legvégében pedig új barátokat pillantasz meg. Több próbababa is ácsorog a lőtér veszélyesebbik végén seriffnek, kommandósnak és irodai dolgozónak öltözve. Igaz, a ruházatuk néhol hagy kívánni valót maga után, mivel több lőtt és szúrt lyuk díszeleg rajtuk. Így nem is nehéz kiválasztani a következő gyakorló partnert, és a szőnyegre invitálva többször megtámadni. Egész addig, amíg Roger arra nem jár egy jókora és látszólag dög-nehéz szerszámos ládával. Roger két kézzel küzdve próbálja ellogisztikázni a raktár fele, de gyakran megáll pihenni. Lihegve figyeli, hogy mit csinálsz, aztán oda megy szakérteni a próbababához. Rutinos mozdulattal lekapja a fejét és a nyakán helyet kapott négy gombból benyomja a másodikat, és visszateszi a bábú fejét. Utána még ellenőrzi a baba rögzítését a lábánál.
/Angol/ Így próbáld meg! - javasolja, aztán visszatér a szerszámos ládához. A bábu ezek után bár merev felsőtesttel, de gyorsan vagy előre vagy hátra vagy oldalra hajol el szinte derékszögben - ha meg akarják érinteni.

A kimerítő edzés után a zuhany jóleső forrósággal ostromolja a bőrödet, és osztoznod sem kell rajta. Ugyanis Mia amíg gyakoroltál, valahova eltűnt a kabinodból és nem is tért vissza.
Közben azért eszedbe jut a másik dolog amit szeretsz csinálni - lepuffantani valakit. Bár nem olyan édes érzés, mintha pengével vagy kézzel intézed, de a libidónak bizony még így is jót tesz! Az érzés, hogy tiéd a hatalom, hogy te túléled, te vagy a győztes! Látni, sőt tenni a haláltusájáért olyan ajzószer, amivel nem sok minden veheti fel a versenyt!
Mivel nem igazán van kedved sokat kutyagolni, így a hajó mellett leparkolt teherfurgont veszed kölcsön - nem sokat törődve a némi késéssel a raktérből kirohanó munkásokkal.
Indulásnak a polgármesteri hivatalt és környékét veszed célba - alig öt percnyi autózás után már meg is érkezel a hivatalt körbeölelő kupolához. Leparkolsz, és besétálsz a kupolába. Az utcák és a város itt is folytatódik, de amint belépsz, megérzed és megpillantod a kupolán kívülről is már látott Tavaszt. Kellemes 21 fokos hőmérséklet fogad - az emberek rövid ujjúban sietnek a dolgukra, és itt már van fű az épületek közti apró zöld területeken, ahogy bokrok és kisebb fák is. A kupola mindössze három épületet ölel körbe - a kórházat, a polgármesteri hivatalt és a Blue Sun óriáscég irodáját. Ez utóbbi nem annyira meglepő - a verzum minden szegletében fellelhetőek a termékeik.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #548 Dátum: 2018. Augusztus 04. 06:15:24 »
Ilyen helyen se jártam még, leadom a ruhatárban a felsőruhákat a pulóver marad a markomban. Egy kicsit  távolabbi asztalt keresek. Nem tervezem, hogy sokáig itt maradok a műsor az áltűzoltókkal nekem is bejön. Agyalhatnék olyan tanulmányokon, miért gerjednek a nők az egyenruhásokra? Éppen most nem érdekel. Csak nézek ki a fejemből már a gagyi zene se zavar olyan nagyon. Rina meg sajnálhatja, hogy ezt kihagyta. Hoppáré! Egy kissé alul öltözött  pincér fiú penderül elém  a ruhatárból szólhattak...mert szerintem eléggé elbújtam.
Megköszönöm a felszolgált italt, és kerítek neki valami helyet kis asztalt ahová letehetem. A szolgálhat e még bármivel lecsapok. Előveszem a laminált orvosi igazolványom, amit csak nagy ritkán szoktam elővenni. Patikában, Orvosi műszer ellátóban,ilyen helyeken. A névjegyem is átadom. Megkérem hogy foglaljon helyet mert én mint vendég ezt kértem. A zenétől alapból közel kell hajolnom hozzá de most még közelebb hajolok.
-Nézze fiatalember!-Fiatalnak tűnik és a nevét se tudom.
-Amivel most leginkább szolgálhatna az információ a fagyosszentekről. Hol találom őket kik ők erről leginkább. Ha nincs ez a hölgynap itt azért egész teljesen más formációk úgy értem azt férfiak szoktak megfordulni. Kicsit többet isznak és megered a nyelvük. Fiatalember biztosíthatom engem kötelez az orvosi titok tartás bármit is mond kettőnk között marad.
 

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #549 Dátum: 2018. Augusztus 04. 10:48:08 »
Rina

Mivel több lábkímélő eszköz is van, így nem árt, ha ezeket mind végigpróbálom, szériázok ezt-azt, hogy továbbra is nyugodtan ehessek, de mégis szépségesen tökéletes maradjak. Így az edzőruhában, mely testre feszülő nacit és topot takar, de mezítláb – lévén a lábbelit a placc szélén hagytam. Kibontott hajzuhatagomat most lófarokba kötve viselem és egy flakon víz is van a közelemben, mert kell.

Később, a próbababa előtt állva, azon tűnődöm, hogy ezekre csak dobálni kéne, mert a lábam… de ekkor felbukkan a kis kölyök és úgy tesz mint aki rohadt erős, én meg hagyom, hogy szenvedjen. Segíthetnék is, de mit is mondhatnék, jobb nézni… aztán meg idejön. Kicsit elbambulok, hogy mifene, de aztán úgy tűnik, hogy a gizmókhoz vagy hogy hívják azokat a tech kütyüket, nagyon ért.

Mielőtt visszatérne a ládához, finoman megragadom a karját, és miután megakadt a távozásban mögé lépek, érezze az illatomat, mely tüzes ferromon és az edzés egyvelege, aztán egy forró, picit nedves pecsétet helyezek a tarkójára, majd elengedem és mindenki visszatérhet a dolgára. Megtehettem volna, hogy nem teszek semmit, de nem így döntöttem.

Miután rájöttem, hogy tökéletességem itt-ott még csiszolható, eltöltöttem némi időt ezzel, hogy aztán alaposan megfürödve kutassak valami dögös szerkó után, míg végül megindulok kifelé, elhagyva a hajót. Miközben lelépek a kedvemért otthagyott járgánnyal, mintha kiabálást hallottam volna, de sokáig nem köti le a figyelmem, hanem megnézem magamnak a várost!

Lábkímélő túrám első állomása elég unalmas, de a négy fal közötti látványnál azért jobb. Eléggé unom a fejem, szóval valami rosszabb környékre kell mennem, ahol van esély arra, hogy izgalmasabb dolgok is történjenek…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #550 Dátum: 2018. Augusztus 06. 20:04:13 »
Roxana

A műsor ígéretesen alakul ahogy a zenére egyre több izmos bőrfelület válik szabaddá - de nem sokáig nézheted magányosan, mert feltűnik a pincér az itallal. A köszönetedre egy kedves mosoly a jutalmad. Igaz kissé meglepődik, amikor lefiatalemberezed, mert talán egy-két évvel lehet nálad fiatalabb. Az igazolványodat meg a névjegyedet átveszi
/Angol/ Majd a műsor után dedikáltatom a fiúkkal! - ígéri, és miközben ül le, már teszi is a tálcára amin az italt hozta. Ahogy közelebb hajolsz hozzá, kellemes arcszesz illatát érzed, és barátságos barna szemeiben némi vidámságot vélsz felfedezni.
/Angol/ Azokon a napokon, amikor férfivendégek vannak, mi nem dolgozunk itt. De ha dolgoznánk is, akkor sem mondhatnék semmit a vendégeinkről, mert a diszkréció alapelv ebben a szakmában - tudatja veled egy sármos mosollyal.
/Angol/ De a Fagyosszentek nem valami ellenzéki újságírók vagy mik? És azok nem itt, hanem inkább a hivatalban fordulhatnak elő - válaszolja. Úgy tűnik, hogy nem igazán foglalkozik a helyi politikával.
/Angol/ Segíthetek még valamiben? - érdeklődik
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #551 Dátum: 2018. Augusztus 06. 20:07:06 »
Rina

A szépségért meg kell szenvedni - mondják. De a mozgás öröme és a tudat - hogy megint mindent megteszel azért, hogy formában maradj - kellőképpen kompenzálja a fáradtságot a végére. No meg Roger lopott pillantása, ami ugyanúgy feszül rajtad, mint a top.
Valóban szokatlan - sőt, magához képest kalandor viselkedést mutat - mert nem csak hogy megszólít hanem a közeledbe is jön. S mindezt azért, hogy kicsit feldobja az edzésedet - és nem azért, mert muszáj. Hogy éreztesd vele magad egy picit és azt, hogy értékeled az igyekezetét, te is feldobod egy kicsit a napját. Érzed hogy a bizalom még nem teljes, mert Roger bár nem fut el, de látod az izgalomtól a tarkóján égnek meredő pihéket.

Némi gyakorlás no meg zuhany után nekiindulsz feltérképezni a város eddig rejtett  érdekességeit. Elsőre úgy tűnik, hogy nem kerested eléggé, mert a hely ahova jutsz nem tűnik igazán érdekesnek, hanem inkább átlagosnak.


Így aztán újfent kocsiba szállsz, hogy a város lepukkantabb részét is megnézd magadnak. Pár perces furikázás után azért találsz elhanyagoltabb környéket. A távfűtési rendszer szigetelése itt-ott hiányos, s onnan kisebb párapamacsok nyújtózkodnak. A házakra is ráférne legalább egy újra festés, esetenként lámpacsere a sötétebb sarkoknál. Kiszállsz a kocsiból - az utcán nincsenek sokan. Egy-két ember megnéz magának, de az oldaladon lógó "családi örökség" miatt senkinek nem jut eszébe, hogy közelebbi ismeretséget kössön veled. Csakhogy alig húsz métert teszel meg a kinézett ajtóig, ami felett a következő picit hiányos neon felirat áll: Hus onkette  Bár - amikor az egyik kapualjban nyílik az ajtó, és az alig álladig érő kifele igyekvő majdnem neked ütközik, de még időben megtorpan.
Ő is megnéz magának, aztán felsikkant

/Angol/ Azta, Rina Wyn személyesen! El sem hiszem, hogy találkoztunk! - ugrana a nyakadba, de legalább a kezedet próbálja megfogni - Láttalak a jégfutáson, és te vagy a példaképem! - lelkendezik - Ahogy azt a katonát fejbe rúgtad, az valami fantasztikus volt! Csináljunk egy közös fotót! - javasolja, és elkezd kotorászni a zsebében, hogy megörökítse ezt a nagyszerű pillanatot!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #552 Dátum: 2018. Augusztus 07. 15:20:43 »
Majdnem megkérdezem hogy ha nem nincs hölgynap akkor hol dolgoznak, de tartom a a szám. Viszont nem örülnék ha összefirkáltatná az igazolványom ki tudja milyen művésznéven dolgozó fiúkkal. Meg amúgy is nem azért adtam oda. De legalább megtudtam hogy ezek a fagyosok nem a kocsmákban keresendők. Mégis szerencsét hozott a pulóver, pedig nem is vagyok babonás Vagy kezdek az lenni rajtam vagy a közelemben van.
-Már így is többet segített mint hinné. Köszönöm! További szépet!-Ezzel lekapom a tálcáról az igazolványt, a távozás mezejére lépek, persze az egyik felem a rosszabbik azt kiabálja, hogy maradjak mert ki tudja mikor fogok meztelen pasit látni. Blackről ledumálni a gatyáját nagyon hosszú és gyötrelmes idő lesz. Sóhajtva sokszor vissza-visszanézve hagyom őket.
De már a bilétát beadva a öltözködve a hogyan tovább jár a fejemben. Milyen nap is van? Már megint nem tudom, de ha Black ilyen sokáig nem jött meg akkor a hivatal biztos nyitva van. Ha futnék az feltűnő lenne, sétálni meg nincs türelmem. Gyors járás megfelelő, áhh muszáj aktívan kondi gépezni mire odaérek meg akarok halni, fújtatok, meg a súlyomnak se árt. A kabinomban való "döglés" és olvasás nem visz el az ideális súlyomig.
Black kajái meg tesznek rá néhány lapáttal, na de nem állíthatok be hogy én a fagyosszenteket keresem. Biztos itt is mint bárhol van valami agyonmázolt adminisztrátornak csúfolt egyszeri titkárnő. Akinek fő tevékenysége, egész nap a körmét reszelgetni.
Benézek, Bingó! Melyiket nyomjam? Szegény éhező özvegyasszonyt? A kiabáló késik a szállítmányost? Vagy a legegyszerűbbet kivárom sokan lesznek bepánikol, egyszerűen elmegyek az emberek szélén és ahová be tudok menni vagy nézni oda benézek. Ahogy, látom éppen ebédszünetről jönnek vissza a hivatali népek, ami pont kapóra jön. Elsurranni a kotnyeles titkárnő elől...Innen már csak láthatatlannak kell maradnom.
 



Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #553 Dátum: 2018. Augusztus 08. 17:07:12 »
Rina

Elég unalmas helyekre tévedtem, de ahogy kezdek távolodni a központi résztől, úgy válik egyre érdekesebbé a tény, hogy talán veszély leselkedik rám. Ez igen izgalmas, mi több, izgatottan várom, hogy valaki próbálkozik, de csalódottságomra, semmi ilyesmi nem történik. Sőt, már épp azon vagyok, hogy valami másik irányt választok, de aztán meglepetésemre karma nyanya úgy gondolja, hogy azért még elszórakoztat. Nem csak azzal, hogy az egész környék sokkal lepukkantabb, de még egy kislány is felbukkan, aki úgy örül nekem, mint én szoktam egy új játéknak!

A kiváló reflexemnek – de leginkább mert úgy akartam – megálltam és felmértem ki volt olyan botor, hogy megpróbáljon elgázolni. Ami azt illeti egész aranyos, olyan mint egy kölyökcica, az ember megdédelgetné és aztán ki tudja, talán meg is tartja. Mindenesetre amikor megszólít a nevemen elgondolkozom azon – szerintem mindenki ilyenkor – hogy honnan is ismerhet, de aztán megoldódik a dolog magától, amikor megmondja tulajdonképpen hol is látott. Ez igazán örömteli, mert akkor tudja, hogy nem vacakolok és bizony még egy katonát is ki tudok vonni a forgalomból…

/Angol/ S te ki vagy Mei-Mei? – érdeklődöm széles mosollyal, örök vidáman.

Miközben ha első látásra nem láttam nála fegyvert, úgy hagytam a nyakamba ugrani. Mert miért ne, meg mert így szabadon taperolhattam magam is.

/Angol/ S az mit jelent, milyen akarsz lenni? – kérdezem kedélyesen, majd bólintok – Persze, csináljunk! – figyelem a kezét és ha fegyver lenne, akkor már ütök is, de hirtelen. – S mit szeretnél épp mit csináljunk azon a fotón? – kérdezem, még választ is, annyira jó fej vagyok.


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #554 Dátum: 2018. Augusztus 09. 18:21:47 »
Rina

A város ezen fele szokatlan meglepetéssel szolgál, de ezt is megfelelően tudod kezelni. Igaz, eleinte még nem nagyon volt elképzelésed, hogy honnan is kéne ismerned ezt a látványodtól is annyira lelkes fiatal teremtést. Ám nm is hagy soká kétségek közt, mert elárulta, hogy bizony látta a jégfutást. S ez azért nagyrészt megmagyarázza ezt a helyzetet. Nem elég, hogy megnyerted a versenyt, és bezsebelted a díjat - hanem úgy tűnik, hogy még híres is lettél a verseny nézői közt. S mit híres! Még saját rajongód is van! Aki a nyakadba ugrik, és szorosan hozzád simulva alaposan megölelget. Ez ad egy kis ízelítőt, és megtudod hogy nem dús - hanem apró, feszes, sportos idomok feszülnek a ruha alatt. Ahogy az illatszere is árulkodó - frissességet hirdető kellemes mentaillata van. Amíg téged ölel, mint valami rég látott ismerőst, azért megosztja veled azt, amire kíváncsi voltál
/Angol/ Yeo-jinnek hívnak! - válaszolja, és végül csak szabadon enged. De csak azért, hogy még egyszer jól megnézzen magának - mert nem akar hinni a szemének.
/Angol/ Ilyen, mint te! Hogy ha úgy hozza a kedved bármikor felveszed a versenyt a nehéz fiúkkal, és nyersz! - mondja csillogó szemekkel, amikről tudod, hogy mit jelent. Mégpedig azt, hogy szinte bármit kérhetsz tőle, annyira odáig van érted. A kérdésedre meglepetten pislant egyet, aztán felkacag
/Angol/ Jaj, egy pillanatig elhittem neked, hogy komolyan kérdezed, és nem tudod, hogy mi a szokás! Rászedtél! - kuncog, miközben előkerül egy fényképezőgép. Majd mivel rövid a karja, hozzád bújva-hajolva - akár a jó barátnők - próbál meg mindkettőtökből minél többet belezsúfolni a képbe, és nevetve kattintja el a gépet. Izgatottan vissza is nézi, hogy jól sikerült-e, és neked is megmutatja.
/Angol/ Nagyon örülök ennek! - lelkendezik - De mit is csinálsz errefelé? Tudok egy helyet, ahol nyugodtan tudunk beszélgetni anélkül, hogy az utcára fagynál! - javasolja - Annyira kíváncsi vagyok, hogy miért is jöttél  az Albansra! Csak nem a Jégfutás miatt? Valami bolygóközi tornán veszel részt? Annyira izgalmas volna! - kezd bele, majd próbál az utcán valamerre magával vinni.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"