RPGenerations Találkozó > IV. RPG Találkozó

IV. RPGenerations Találkozó

<< < (2/13) > >>

Filio Mortale:

--- Idézetet írta: Dierol - 2021. Április 17. 19:20:03 ---Jelenleg megint Szolnokra voksolnék, és ha nem jön össze - akkor Gyula sem volt olyan rossz (egyedül a távolság volt picit zavaró, de még azt is egész emberi idő alatt le lehetett nyomni átlagos tempóval)

--- Idézet vége ---

Nem tom, hogy jelen tudok-é lenni de én Gyulára voksolnék :P

Az Ezüst Utazó:
Persze, hogy Szolnok lenne a legjobb ezt senki se vitatja, ha sikerült volna valami hasonló jó helyet találni mint a Szivárvány utcai, arra voksolnék én is. Bár mióta megnyílt a repülőgép múzeum elég nagy ott a jövés menés, nyáron. Szét lehetne nézni milyen lehetőségek vannak. Végső esetben marad Gyula, de nem ősszel, mert olyankor akár Szolnok akár Gyula nem tudnak jönni.

Dierol:
Szóval a kérdés adott - augusztusra próbáljak meg időpontot foglalni, vagy van valakinek halaszthatatlan dolga, ami miatt nem lenne jó az a hónap?

Filio Mortale:

--- Idézetet írta: Dierol - 2021. Május 19. 20:13:08 ---Szóval a kérdés adott - augusztusra próbáljak meg időpontot foglalni, vagy van valakinek halaszthatatlan dolga, ami miatt nem lenne jó az a hónap?

--- Idézet vége ---

Üdv!

Az augusztus 20-dikai hétvége nekem biztos, hogy nem lesz jó ennyit tudok egyenlőre.

Az Ezüst Utazó:
Aug 9. Anya születésnapja. Aztán ráérek.hová is megyünk?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése