M.A.G.U.S. > Rokonlátogatás

Shiro Tochi teraszain

(1/21) > >>

Filio Mortale:

Shiro Tochi teraszain
(Kötetlen megbeszélések)

Sol:
Üdv!  :ahoy:

Elf varázslót hoznék, ahogy már említettem.
Elkezdtem kidolgozni a részleteket.

Pontot fogok osztani, nem bízom a kockadobóban.  :D

Filio Mortale:

--- Idézetet írta: Sol - 2021. Január 03. 10:11:18 ---Üdv!  :ahoy:

Elf varázslót hoznék, ahogy már említettem.
Elkezdtem kidolgozni a részleteket.

Pontot fogok osztani, nem bízom a kockadobóban.  :D

--- Idézet vége ---


--- Idézetet írta: Sol - 2021. Január 02. 16:33:21 ---Közben megtaláltam a kapcsolódást Tiadlannal.

A karatker erioni elf famíliából származik, akik gondolkodásukban sokkal szabadosabbak, mint Sirenarban vagy Elfendelben, hovatovább ők a félelfekben látják fajuk jövőjét. (Summarium 37-38. o.)
Így aztán van egy kevert-vérű féltestvére, aki apai ágon tiadlani felmenőkkel büszkélkedik.
Innen jön az érdeklődés a niarei kultúrkör iránt, és (fél)testvéri látogatás miatt utazik Tiadlanba.

--- Idézet vége ---

Valamint ejthetnél néhány szót a (fél)testvéri kapcsolatról, hogy az férji vagy feleségi vonalon játszik be a képbe valamint, hogy mennyire közeli vagy távoli a leszármazási ágon (férj-feleség vérségi ága) no meg nem ártana néhány szó gondolat a (fél)testvérről hogyan képzeled el őt valójában micsoda micsoda :)

Filio Mortale:
Üdv!

Kérdésem az elf varázshasználó játékosához a Irodalom, Lélektan leírását hol találom valamint milyen megfontolásból vetted fel a Méregkeverés/semlegesítés képzettséget nem mondom, hogy nem lehetséges csak kíváncsi vagyok (aljas gondolatom az, hogy a semlegesítésen van a hangsúly a Élet jellemből kifolyólag )

Sol:
"Irodalom, Lélektan leírását hol találom"

Papok, paplovagok I.
154-155.o.

"milyen megfontolásból vetted fel a Méregkeverés/semlegesítés képzettséget"
"aljas gondolatom az, hogy a semlegesítésen van a hangsúly"

Pontosan.  :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése