Szerző Téma: Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok  (Megtekintve 2392 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #45 Dátum: 2018. Január 17. 14:40:16 »
Megpóbálnám az exra cucc dobást lehet többet is. Annyit kérdeznék mivel no könyv mik  a dobókódok?  És ha véletlenül sikerül mit kapok?

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #46 Dátum: 2018. Január 17. 15:01:53 »
Az extra cucc az lenne amit Te magadnak kinézel...+fegyver,éjjellátó,kommunikátor,elsősegély csomag stb...

Faust

  • Vendég
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #47 Dátum: 2018. Január 17. 15:09:57 »
Az influence azaz befolyás értékre dobsz. A felszerelések listájánál szerepel mennyire ritka a dolog. Lásd rare azaz ritka, Scarce (hiányos,de fellelhető), Very rare azaz nagyon ritka. Ezek mind egy szabályzót helyeznek a dobásra.

Lásd ha PL rare dologra dobsz lásd mondjuk egy Ritka lasgun azaz egy lézer puska akkor annak a dobásnak a szabályzója -20. Azaz ha mondjuk 30-as az influience értéked akkor 10-es nek számít és a dobásod még nehezebb mert 1-10 ig kell dobnod hogy meglegyen.

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #48 Dátum: 2018. Január 17. 17:08:49 »
Elvileg a teljes karakter felkerült...

Faust

  • Vendég
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #49 Dátum: 2018. Január 17. 18:06:51 »
Semmi gond :D 30-43-dik oldalig a bolygók vannak,hogy honnan jöttél. Legalább is a típusok.

44-59 ig a háttér azaz milyen környezetben nőttél fel vagy épp mely csoport foglalkozott veled.

60-77 ig pedig a szerepek találhatóak,hogy mit is alakítasz. (Ezen szerepek formálhatóak mert van ugyan is egy olyan dolog,hogy a könyv erőltet pár dolgot ki honnan jöhet. Velem egyeztetve lehet bárhonnan)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #50 Dátum: 2018. Január 17. 18:19:32 »
Ok. Van nevem és képem is egy régebbi játékbôl. Most mobilról nem akarok írni. De majd megmutatom megfelel e. Most viszont mennék. Majd elmonom miért.

Bocsánat a képért új. Nem gondoltam hogy ilyen hatalmas. A többi később vagyis nem. Lenne pár kérdésem. A karakterem valami ötvözet, asztalcsapkodós  "áncvájdráj!" német (náci vagy nem) tiszt meg középkori végrehajtók azaz a spanyol inkvizíciók ötvözésére?! Vagyis a kérés: mi az én megnevezésem? Mit írjak oda? Mert ezt így az egészet nem véshetem oda. Lehet hogy úgy újra dobhatnám pár bénára sikerült dobást, de nem fogom. A karakterem kezdő, ha valami nem jól megy neki öööö hát izé. Kérdések még várhatóak.

Faust

  • Vendég
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #51 Dátum: 2018. Január 18. 10:13:34 »
Bocsánat a képért új. Nem gondoltam hogy ilyen hatalmas. A többi később vagyis nem. Lenne pár kérdésem. A karakterem valami ötvözet, asztalcsapkodós  "áncvájdráj!" német (náci vagy nem) tiszt meg középkori végrehajtók azaz a spanyol inkvizíciók ötvözésére?! Vagyis a kérés: mi az én megnevezésem? Mit írjak oda? Mert ezt így az egészet nem véshetem oda. Lehet hogy úgy újra dobhatnám pár bénára sikerült dobást, de nem fogom. A karakterem kezdő, ha valami nem jól megy neki öööö hát izé. Kérdések még várhatóak.

Ez nem így megy. Én nem mondhatom meg mi legyèl. Neked kell vàlasztani mi szeretnél lenni. :)

Faust

  • Vendég
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #52 Dátum: 2018. Január 18. 15:28:53 »
feltöltöttem az új topicba egy pár generálási lehetőséget :D

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #53 Dátum: 2018. Január 18. 15:43:22 »
Làttam köszi.Nagyjából összeraktam mi lennék.

1.űrszülött.
2.keresledő
3.zugdoki

Faust

  • Vendég
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #54 Dátum: 2018. Január 18. 16:15:25 »
A könyv nem engedi a söpredék zugdokit. De én igen mert belefér símán. A könyv túlontúl erős itt-ott, nem dolgozták ki pontosan,hogy mit miért nem lehet. Errata azaz frisítés érkezett hozzá melyben kifejtik,hogy ha a mesélő jónak látja akkor engedjen bármilyen kombinációt :D

Simán lehetséges amit hozol :D

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #55 Dátum: 2018. Január 18. 17:30:01 »
Köszönöm.

Mi a fizetőeszköz pénznem?

Faust

  • Vendég
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #56 Dátum: 2018. Január 19. 17:44:45 »
A Birodalomban Aranytrón,de nem lesz rá szükségetek. A Befolyást használjátok.

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #57 Dátum: 2018. Január 19. 17:58:49 »
Gondolom a kereskedő múlt miatt kérdezi EU...
Annyi hogy az Inkvizícióba lépéskor lehagyjuk lényegében a korábbi foglalkozást...

Faust

  • Vendég
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #58 Dátum: 2018. Január 19. 18:02:39 »
Hozhatod, vagy épp ott vetted fel. Bárhogy lehetséges :D

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Ordo Kerekasztalus - beszélgető sarok
« Válasz #59 Dátum: 2018. Január 19. 18:25:44 »
Igen az előtörténet miatt kérdeztem, nem etesztem bő lére. Akkor ez olyan mint a templomosnál. Mindent elhagynak a régi életükből mikor belépnek a rendbe. Földi javak.