M.A.G.U.S. > Új Törvénykönyv

M.A.G.U.S. - Az ÚTK rendszere

<< < (2/2)

Dierol:
Nézd meg a 136. oldalon, fegyverhasználat, 3. fok, 4. fok, stb...

Filio Mortale:

--- Idézetet írta: Dierol - 2021. Augusztus 19. 20:26:57 ---Nézd meg a 136. oldalon, fegyverhasználat, 3. fok, 4. fok, stb...

--- Idézet vége ---

Én is pont most néztem, mert eszembe jutott, hogy jól jönne egy "Lefegyverzés" képzettség de aztán láttam, hogy valójában 4. fokú fegyverhasználattal már elég pengén lehet tolni a lefegyverzést és fegyvertörést :)

Haldirien:
Köszönöm Uraim! :)

Filio Mortale:
Üdv!

Kérdés az UTK tudoraihoz mert már vagy háromszor elolvastam a Pszi fejezetet és még mindig nem tiszta…
A premisszák amik lejöttek:
1) Van Pyarroni módszer ( vegyesen test / tudat fa ) , Kyr metódus ( tudat fa ) , Godoni örökség ( tudat fa ) , Slan út ( test fa )
2) Pyarroni módszer 1-4 fokú diszciplínák, Godoni örökség 3-4 fokú diszciplínák, Kyr metódus 3-5 fokú diszciplínák, Slan út 3-5 fokú diszciplínákra vannak skálázva a karakter a Pszi képzettségének megfelelő diszciplínákat tud használni az általa ismert metódus szerint ( a Pyarroni módszer diszciplínáit a többi „örökség” általában mind tudja ) . . . .

Kérdésem mi értelme van a Test és Tudat fa megkülönböztetésnek ez azt jelenti, hogy egy harcművész például nem tud Statikus pajzsokat építeni az elméje köré mert az Tudat fa diszciplína és a Slan Út a Test fára épít és ezért a Pyarroni módszerből is csak a Test típusú diszciplínákat tudja használni ? ? ?
Vagy a 3. fokig mindenki tudja vegyesen használni a Test és Tudat diszciplínákat és a negyedik foktól kell eldönteni, hogy Test vagy Tudat és onnantól 4-5-ig csak a választott Fa által biztosított diszciplínákat tudja használni ? ? ?
Vagy a képzettség fokáig a számára elérhető diszciplínák közül mind a Tudat mind a Test fa által biztosított diszciplínákat használhatja példa: Harcművész 5. fokú Slan pszi használó ezért a Pyarroni módszer 4. szintű diszciplínái közül hozzáfér mind a Tudat mind a Test diszcilínákhoz illetve az alatta lévő 1-3. szintig biztosított Tudat és Test diszciplínákhoz a Pyarroni módszeren belül ? ? ?
Mostan akkor hogyan van pontosan légy szíves világosítsátok fel homályos elmémet. Lécci lécci lécci . . . .

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése