Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 13663 alkalommal)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #120 Dátum: 2016. November 05. 19:53:29 »
Üdv!

Mostanában rosszul jöttek ki a reag-lépések. :)

Igen, azért is nem módosítottam, mert az a 10-15 méter nem tűnt elegendőnek a taktikai visszavonuláshoz. Így Nusar is beleveti magát a küzdelembe. :)

Köszönöm a rugalmas kezelést! Most nekem mit és hova kellene írnom? (Gondolok itt arra, hogy a játékba írjak pár sort, hogy a következő 3 kört mire szánnám? Illetve ezekre dobjak is?)

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #121 Dátum: 2016. November 05. 20:43:16 »
Idézet
(Gondolok itt arra, hogy a játékba írjak pár sort, hogy a következő 3 kört mire szánnám? Illetve ezekre dobjak is?)
Igen. Kockadobóba az odavalót, és a játékrészbe a többit. A pontos körszámot viszont rád bízom. Ált. egy percre szoktam előre számolni, de mivel CKL 3 körrel haladt/dobott előre, így nálatok maradjunk a fél perces leosztásnál. :)



MINDENKI!
A jegyzetek nevű téma vezetése, nem opcionális hanem kötelező!
*utálok keresgélni, főleg minden karaktert egyesével átnézni.

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #122 Dátum: 2016. November 07. 14:44:06 »
A fél perces beosztás nekem is okés! :) A 6 körös etapokat én is kicsit hosszúnak érzem.

Írtam, dobtam és jegyzeteltem is.  :ahoy:

(Sajnos engem még mindig nem szeret a kockagen, így sokkal ratyibbak lettek a dobások, mint, amikor te dobtál. :(  :kill: )

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #123 Dátum: 2016. November 14. 17:24:54 »
Mi a terv?
A goblin és a törp válaszára várok, de azon sem árt gondolkodni merre v hogyan tovább?

HELYZET JELENTÉS:
  • Az erődöt bevették az amundok
  • kb fél óra telt el a támadás megkezdése óta
  • Bármerre mentek, mindenütt ellenségre találtok
  • a kapu, ami az Ibara felé vezet betörve. A főbb amunderők már átvonultak a gáton, legalábbis a krániakkal való találkozáskor (négykarú és egyéb sivatagi szörnyek, papok kiknek kinézete eltért az átlag amundtól: arany nyakék, tisztafehér selymek, karcolás nélküli test stb, kígyófejű harcosnők és néhány szárnyas valami) tapasztalhattátok. A téren kívül harcoltak/özönlöttek, repkedtek, üvöltöttek a szörnyek.

UI: nem kell sietni, csak írtam h mindenki lássa miért nem írok :)

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #124 Dátum: 2016. November 14. 19:52:27 »
Némi esélyt látok rá, hogy az aprónépek válasza nem az lesz, hogy megvonják a vállukat és továbbsietnek.  :x_x:

Mennyire ördögtől való elgondolás, hogy mielőtt lelépnénk az erődből bármerre is, beszaladok a kaszárnyába a cuccainkért?

(Tudom, hogy elég naiv kérdés, de felteszem.) Van hátsó/másik kijárat?
B. terv: maga a gát milyen messze van, van esély a víz felé/vízen át menekülni?

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #125 Dátum: 2016. November 14. 22:48:37 »
Én tartanám a sorrendet,azért nem írtam eddig.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #126 Dátum: 2016. November 15. 10:43:23 »
Írok írok, csak sok a munka mostanában. De  még most dél körül megírom.

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #127 Dátum: 2016. November 15. 19:47:27 »
Idézet
(Sajnos engem még mindig nem szeret a kockagen, így sokkal ratyibbak lettek a dobások, mint, amikor te dobtál. :(  :kill: )
:bow:

Idézet
Mennyire ördögtől való elgondolás, hogy mielőtt lelépnénk az erődből bármerre is, beszaladok a kaszárnyába a cuccainkért?
lehetséges a dolog, viszont vedd figyelembe hogy minden eltöltött 15 perc után nő az esélye az őrületnek VAGY hogy előbb-utóbb olyan ellenfél (amund főpap, manase stb) jön szembe, aki  valakinek/valakiknek a végleges halálát is jelentheti.  :puppy-eyes-2: Természetesen nem mondom h: "kész meghalltál", de az ómágia ellen nem sokat bírtok kezdeni. Illetve azt is akarnám mondani h ez nem fenyegetés, hanem szeretném ha éreznék a karakterek is, h nem teadélutánon vannak, sőt nem is háborúban, hanem mészárlásban. Az erődöt majd 2-3 ezren védték, most kb 300-400 menekülő, élő vagy még harcoló akad.
Szval annak a híve vagyok, h senkit nem zárok be egyetlen történetbe sem, viszont a határokon túl (a modul kereteimen) már csak önállósággal lehet élve átjutni (se NJK, se km-i sugallat, -"jöttek a krániak stb")

Idézet
a, (Tudom, hogy elég naiv kérdés, de felteszem.) Van hátsó/másik kijárat?
b, B. terv: maga a gát milyen messze van, van esély a víz felé/vízen át menekülni?
a, nincs. Egy bejárat az ibara felé -innen jöttek az amundok- s egy kijárat, Warvik és a Fogatlan Kutya Ivó felé.
b, nincs. habár töltés választja el az erődöt, alul kráni bokor -talán aquir tüske a neve? választja el a partot a víztől. Készül a térkép, kb 2 hete próbálom megrajzolni, de az oldalnézett nem jó, mert nem bírok mindent ábrázolni... ezért a felülnézetes választás/ábrázolás maradt de ahhoz idő, meg kedv kell. Hétvégére igyekszem összedobni. :)

Idézet
Írok írok, csak sok a munka mostanában. De  még most dél körül megírom.
Én tartanám a sorrendet,azért nem írtam eddig.
Részemről annyira nem volt sürge, csak mostanába mintha haldokolnánk -nemcsak ti, én kedvtelenebb vagyok írogatni vagyis úgy fogalmaznék hogy hozzákezdeni-



   

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:OFF
« Válasz #128 Dátum: 2016. November 17. 22:34:41 »
Szia!

Amennyire én tudom, az oldalnak is van tárhelye, ahova szerintem a vezetés engedelmével fel tudod tölteni és akkor egyszerűbb lesz belinkelni.

Egyébként van egy hasznos oldal, a www.kephost.hu , ami hasonló jókra képes, mint a képfeltöltés, csak regisztrálós (és jobban működnek a kódok egyébként.)

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #129 Dátum: 2016. November 18. 17:29:36 »
 ;D Ok. köszönöm. Gugliba beírtam, de semmi értelmeset nem találtam hozzá. Ódzkodom a regisztrációs oldalaktól, mert ha bejelölöd a "engedélyezem hogy küldjön üzenetet az email címre" ha nem akkor is küldik az emailt. Beszélek az adminokkal, ha nem lesz más akkor egy próbát megér.

Köszi még1x.  :D

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #130 Dátum: 2016. November 19. 11:26:58 »
Szóval úgy néz ki, hogy a felszerelés ugrott.  :kill:

Tehát ami nálam van:
- viselt ruha (köpeny is, mivel éjjel hideg volt)
- láncing, csatabárd
- övtáska (benne erszény, fenőkő, tűzszerszám)
- vadászkés

A többi cucc a hátizsákomban volt, ami vhol ott rejtőzik a kaszárnyában.  :salute:

Kérek egy bólintást, hogy így rendben van. Vagy ha úgy ítéled meg, hogy ezen felül magamhoz vettem még vmit az éjjeli őrség idejére, akkor azt hozzápluszolom a listához.

Hirgonnál mi volt? Volt vmi tarisznyája vagy egyéb holmija, ami ott heverhetett mellette ájulása pillanatában?
Ha igen, akkor rásózom a kicsikre.  :bow: (módosítom a reagom)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #131 Dátum: 2016. November 19. 13:41:27 »
Üdv!

Képekkel kapcsolatos lehetőség: photobucket. Szintén regisztrálós oldal, de kb 5 éve használom (ha nem régebben) és még sose kaptam semmi levelet tőlük. (Persze azt jelöltem regisztrációkor, hogy "nem kérek levelet", de ezt kivételesen ők be is tartják.

No nem reklám, csupán egy ötlet/vélemény. ;)

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #132 Dátum: 2016. November 19. 17:53:51 »
üdv

a kephost nem múkodik vagyis a belinkelt link, olyan oldalra visz amin nem tudom hova kell kattolni. Segítség! :cookie:

Quator!
köszönöm, hasznos meglátás. Több lehetőségből választhatok, és most hogy megszűnt a kedvenc feltöltős oldalam, szükség lesz rá.  :read:

Sol!
Felőlem bemehetsz a kaszárnyába, csak arra akartam rávilágítani, hogy lassan elérkezünk a lényeghez. (egyre többet tapasztalhatjátok a manifesztáció erejét/lényegét ) Kevesebb menekülő út lesz a történetből ->Vagyis csak a kaland végig játszása az egyetlen életben maradási esély. Persze ha jól gondolkodtok lehet hogy másképp is megoldható. :)
felszerelés lista: rendben de sztem akkor a gyógyitalok is nálad vannak -hiszen ki tudja mi történhet alapon? magaddal vitted

Idézet
Hirgonnál mi volt? Volt vmi tarisznyája vagy egyéb holmija, ami ott heverhetett mellette ájulása pillanatában?
Ha igen, akkor rásózom a kicsikre.  :bow: (módosítom a reagom)
Ez érdekes kérdés. Nos nem tudom mi van Fausttal. Ígértem hogy ha valaki sokáig nem válaszol kimesélem. Igaz most nem bírna, mert elájult, de lett volna (vagyis én hiányolom a reagját) Egyébként szerintem ő mindent magával vitt, a karaktere szintén olyan tudós féle.

Idézet
Egyéb felszerelés:
Hátizsák (nagy)
Pergamen ( 5 darab)
Lámpás
Lámpa olaj
Fáklya
Üvegcsék
mozsár
Fenőkő
Pár napra szárított élelem
Pár darab alma
Egy adag kötél
6 Üveg hatalom itala

Két adag váltás ruha
Kényelmes cipő
Köpeny csukjával
Kardhüvely (átlagos)
Tőrhüvely (átlagos)

ha átnézitek ezeket találjátok nála

UI: A négyes csapatnak megvárom Sol módosítását és hogy mit reagál a goblin és a törpe a történésekre. Mikor eldőlt mit csináltok v merre tovább,  csak az után folytatom.
Faust pedig egyelőre álomba marad, "amund mágia" okán.
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 19. 18:08:41 írta wolftern »

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:OFF
« Válasz #133 Dátum: 2016. November 20. 00:38:21 »
Üdv!

Azért, mert okosan nem a rendes címét adtam meg az oldalnak, az www.kephost.com.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #134 Dátum: 2016. November 20. 05:09:26 »
Sol javítása után akkor írok.