Szerző Téma: Általános csevegő  (Megtekintve 47133 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #255 Dátum: 2016. Május 30. 18:42:31 »
Üdvözlet

Csak én vagyok így ezzel? Azt vettem észre,hogy a fórum aktivitása enyhén alábbhagyott.

Jó időben a népek egy része nem a szobában penészedik - talán azért ::) Pedig mesélő lassan több lenne, mint játékos  ::)
+ Wex és Alaric is feltehetőleg a munka miatt van akadályoztatva - s ez pl. a Wod-os szekció működésén is meglátszik :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #256 Dátum: 2016. Május 30. 21:20:58 »
Ezüst Utazó és Seth!

Szuper :D Elég gyorsan válaszoltatok, ezt nem gondoltam volna.
Amúgy tudom h milyen rossz a félbe hagyott mese, (kb van vagy 3 ilyenem, ami soha nem lesz folytatva) de azt is meg kell érteni h a KM -legalábbis én- bizonyos számú játékosra írja a modult és az emberkéknek mostanában szokása szőrén szállán eltűnni. Nem az a problema h nem lehetne folytatni, hanem várok-> várunk -> és még mindig semmi. Ha Njk-ba megy át a játékos karaktere az már nem olyan. Nyűg a kimesélés, benthagyni meg óriási segítség (próbáltam már ezt a verziót is, nem egyszer...) Szóval a lényeg h akkor lesz játék  :u-rock: csak arra kérnélek titeket h csináljuk végig. Lehet szüneteltetni, de az ne legyen már h 2 hónap múlva eszünkbe jut hogy: boccs, családi problémák miatt nem értem rá. Mondjuk ki: szar a történet és kész. Megértem, nem lehet mindenkinek jó, de meg kell érteni h a KM-nek is szórakozás a mesélés, és elég lelombozó, amikor sokáig nem ír valaki...
Na de ennyit a hegyibeszédről.


Még csak körvonalazódik a történet, szval alakulóban a dolog. Annyi biztos h ÚTK  és dél-ynev lesz a helyszín. A karakterek kb 2,3,4 szintről indulhatnak (ezt még szintén nem tudom pontosan megmondani-talán hétvége felé tisztázhatjuk) Mivel nem kezdőkről beszélünk, ezért ha vki bárd, varázsló, tolvaj esetleg BM karakterekbe gondolkozik, akár egy-két kisebb varázstárgy is belefér.
Ezenkívül a fajjal kapcsolatosan amund, homokielf, aquir, kizárva, jellem szinte minden belefér kivéve a "Húdefaszagyerek vagyok én mindenkit egy gyors csapással levágok" ezzel nem bírok mit kezdeni. Előzetesben ennyit, aztán ha ezek után is kíváncsiak vagytok még, akkor kérek topicot ahova el lehetne kezdeni az igazi pontosításokat.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #257 Dátum: 2016. Május 31. 06:05:42 »
Van egy 1. szintű boszim Dél-Ynevi ezer fátyol nővérei rend tagja. már kész csak szokás szerint félbe maradt a mese. felhúzom 2. re. Shethet ismerve ő vagy két perc alatt kreál egy kar.-ert, vagy előkap egyet a tarsolyából   ami alapból van neki, szóval KM-bá húzzon bele.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #258 Dátum: 2016. Május 31. 19:34:15 »
Ok, igyekszem. :rofl: Most értem melóból haza ezért ma még nem volt sok időm gondolkodni. 

Akkor ha véletlenül olvassa egy admin v moderátor a beszélgetést, tistelettel kérnék egy témát MAGUS Újtörvénykönyv rendszerében "Az ellenségem ellensége" névvel. Köszönöm. Ha mégsem olvassátok azért valakinek írok üzenetet még.  ;D

Boszi rendben, viszont nálam az előtörténet is lényeges... tehát a 3 mondatos v van egy anyám meg apám, meghalltak és bekerültem az xy szervezetbe rész elég gyatra. Nem feltételezek senkiről olyat h nem ír/írna jó előtörténetet, de szerintem jobb elévágni a dolgoknak.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #259 Dátum: 2016. Június 01. 05:59:02 »
Némi segítség: Meg kell hirdetned a kalandhirdetőben Lásd: Kalandhirdető. Konkrétumok: milyen kaland? magus utk,
hol, mikor, játszódik, mi a címe, hány fő stb?
De mindenképp menj fel a kalandhirdetőbe olvasd el a többiek mit írtak. Mert a moderátorok csak így adhatnak topicot.
Én már írtam kisregényt és három soros "ki vagyok mi vagyok-ot" is.Amit a KM bá akar.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Általános csevegő
« Válasz #260 Dátum: 2016. Június 01. 06:41:34 »
QQcs

Ezüst Utazó rátapintott a lényegre, de azért megelőlegeztem a témát.

Jó játékot!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #261 Dátum: 2016. Június 01. 18:29:43 »
Jó látni, hogy más is segít önszorgalomból :) Szóval a kaland indítás menete - ha valaki kíváncsi rá - részletesen itt is le van írva: klikk ide! Egyébként pedig jó, és persze kitartó játékot!


Üdv nálunk Con Angilo Guerdo, és boldog szülinapot! :ahoy: Remélem jól fogod érezni magad ezen a fórumon. Az elmúlt két hónapban nem az volt a fő gondunk, hogy nem volt aki mesélne, hanem nem voltak jelentkezők - úgyhogy ne bánd, ha csak játszani szeretnél ;) (a mesélésbe pedig bele lehet rázódni - senki nem úgy kezdi, hogy minden tökéletes - de ez már egy másik téma :) )
Itt is többen is tagjai, vagy tagjai voltak az OM-nek, szóval lehet, hogy néhányan ismerősek lehetnek. Javaslom, hogy esetleg nézd át a kalandhírdetőt és itt-ott láthatsz üres helyet (Játékos néven) - amelyekre elméletileg becsatlakozhatsz - már ha még fut a kaland. Ja, s köszi, hogy írtál az élet szikrájába :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #262 Dátum: 2016. Június 02. 07:35:45 »
Üdv!

Köszönöm a befogadást és a felköszöntést is! :) Ennek örülök, hogy sok a mesélő, így hamarabb van esély játékra, jobb, mintha fordítva lenne. :) Köszönöm a segítséget és jó tanácsot is! :)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Általános csevegő
« Válasz #263 Dátum: 2016. Június 02. 21:51:26 »
Utólag is boldog szülinapot, Con Angilo Guerdo :)
A tőlem telhető ajándékot privát üzenetben már elküldtem :D ;)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #264 Dátum: 2016. Június 03. 07:59:29 »
Köszönöm szépen és az ajándékot is! :D

Pappskalle

  • Vendég
Re:Általános csevegő
« Válasz #265 Dátum: 2016. Június 15. 03:44:44 »
Jó időben a népek egy része nem a szobában penészedik - talán azért ::) Pedig mesélő lassan több lenne, mint játékos  ::)
+ Wex és Alaric is feltehetőleg a munka miatt van akadályoztatva - s ez pl. a Wod-os szekció működésén is meglátszik :)
Csatlakozva a WoD-os szekcióhoz, hisz végül is oda tartozom, és pont csak Wexnek és Alaricnak mesélnék már, de nálam is ez a helyzet, a munka akadályoz attól függetlenül, hogy szívesen folytatnám a kalandomat.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Általános csevegő
« Válasz #266 Dátum: 2016. Június 18. 16:50:41 »
Üdvözlet

Csak én vagyok így ezzel? Azt vettem észre,hogy a fórum aktivitása enyhén alábbhagyott.

Jó időben a népek egy része nem a szobában penészedik - talán azért ::) Pedig mesélő lassan több lenne, mint játékos  ::)
+ Wex és Alaric is feltehetőleg a munka miatt van akadályoztatva - s ez pl. a Wod-os szekció működésén is meglátszik :)

Jó megérzés volt, uram. A munka megrágott és kiköpött, de igyekszem felvenni a ritmust. Boccsát!
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #267 Dátum: 2016. Június 22. 09:39:04 »
Igazából nem hagyott alább kedves Faust. Olvasd illetve ezt mindenkinek ajánlanám hogy olvassátok el amit Dierol írt legutoljára írt a Hírek topicban. Gratulálok (Dierol is ezt írta) mindenkinek! Ha szabad egy picit magamnak is! Királyok vagytok srácok!!! :u-rock: :u-rock: :u-rock: :u-rock:

SentinelWex

  • Vendég
Re:Általános csevegő
« Válasz #268 Dátum: 2016. Június 23. 20:10:50 »
Sziasztok! Az utóbbi időben én is eléggé ritkán voltam, ezer bocsi mindenkitől. Még a héten minden általam érintett fórumrészbe hozzászólás érkezik. ;)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #269 Dátum: 2016. Július 21. 21:01:37 »
Boldog szülinapot Kirvano Kien!  :ahoy: :u-rock: ;D
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"