Szerző Téma: Általános csevegő  (Megtekintve 47133 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #180 Dátum: 2015. Október 26. 16:53:00 »
Nem okolom, a szab. könyv is megvan még, mit lehet tudni alapon.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #181 Dátum: 2015. Október 26. 19:51:50 »
Az volna a kérdésem, hogy volna-é igény egy térkép/alaprajz tárra, amit közösen bővíthetünk? ::)
A netről gyűjtögetett térképekből van kb. 150 képem - jórészt épületek, városok és "dungeon" részletek. S a felit soha nem is fogom felhasználni (mindig elfelejtem :D )
Ezt fel tudom rakni alkategóriákra bontva egy topicba, és aztán ha valaki keres, vagy talál valamit, azt ott felteheti, keresheti. Vagy mindenki megoldja, mint eddig?  ::) Nos?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Általános csevegő
« Válasz #182 Dátum: 2015. Október 26. 21:07:56 »
támogatom az ötletet Dierol:)
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Pappskalle

  • Vendég
Re:Általános csevegő
« Válasz #183 Dátum: 2015. Október 26. 22:44:36 »
Detto, de javaslom adj meg szerintem egy maximális file méretet, mert különben kapni fogsz a tárhelyre igen nagy file-okat, amikkel igen gyorsan betelik az egész. ;)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Általános csevegő
« Válasz #184 Dátum: 2015. Október 27. 00:01:31 »
Pappskalle:

Holnap válaszolok a kalandhirdetőben feltett kérdéseidre, de már nincs erőm hozzá, hogy összeszedjem a gondolataimat.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #185 Dátum: 2015. Október 27. 07:05:37 »
Tudom, hogy anno regisztráltam a tükörkapura anno, azután szó nélkül leléptem. Nagyon sajnálom és bocsánat. Még nagyjából százszor bocsánatot kérhetek de ez a helyzeten mit sem változtatna.

Ismerek pár embert ott, Alaric, csak ők nem tagjai az oldalnak. Ha ez megnyugtat itt, Németországban sincs szinte senki, akivel játszani lehetne. :S

Amúgy ez az eltünedezés nem éppen frappáns ötlet a többiek részéről, van ilyen szabadságbejelentő vagy mifene, oda lazán be lehetne írni, hogy "magánéleti okok miatt határozatlan időre nem leszek", ahelyett, hogy csak se szó, se beszéd eltűnnek (anno az én oldalamon is ezt csinálták az emberek, reménykedem benne, hogy itt nem ez lesz a tendencia).

Erre gondoltam...

Wexnek: Nagyjából úgy nem fogom megnézni az új SW-t mint a Fantasztikus négyes 3.-t. Anno elolvastam az összes alkonyatot és meg is néztem a filmeket hadd tudjam már mi ez lányos tömeghiszti. És nagyjából az: lányos tömeghiszti... :yay: :yay: :yay: :yay:!

Pappskalle

  • Vendég
Re:Általános csevegő
« Válasz #186 Dátum: 2015. Október 27. 08:06:21 »
Alaric

Ahogy gondolod, én türelmesen várok. ;)

Ezüst Utazó


Te többet foglalkoztál az Alkonyattal, mint kellett volna, mondanám, hogy respect, de szerintem tényleg nem kellett volna. ;)

Az eltünedezést erre az oldalra értettem, itt is megesett ugye, mindenki tapasztalhatta, aki még itt van, neveket meg nem említek, mert mindenki tudja, aki csak belenéz abba a témába. Egy másik oldalon történtekért senkit nem fogok felelősségre vonni itt, mert az nem tartozik ide. Örülök, hogy legalább azért vetted a fáradtságot, hogy bocsánatot kérj, sokan nem jutnak el idáig még akkor sem, ha rájuk írok egy másik felületen, és tudják, hogy ki vagyok, sőt akár személyesen ismerjük egymást x éve, szóval ezért jár azért a respect részemről, de igazából nem kérdeztem mindezt, és nem kell rosszul érezd magad emiatt. ;) A többit privátban. :)

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Általános csevegő
« Válasz #187 Dátum: 2015. Október 27. 08:28:45 »
Az volna a kérdésem, hogy volna-é igény egy térkép/alaprajz tárra, amit közösen bővíthetünk? ::)
A netről gyűjtögetett térképekből van kb. 150 képem - jórészt épületek, városok és "dungeon" részletek. S a felit soha nem is fogom felhasználni (mindig elfelejtem :D )
Ezt fel tudom rakni alkategóriákra bontva egy topicba, és aztán ha valaki keres, vagy talál valamit, azt ott felteheti, keresheti. Vagy mindenki megoldja, mint eddig?  ::) Nos?

Támogatom az ötletet, Dierol! :)

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #188 Dátum: 2015. Október 27. 08:30:03 »
 Amikor Alidaxhoz kellett volna térkép és alaprajz, négy napig keresgéltem a neten semmit nem találtam. Azután egy régebbi már könyvtárba tett meséből kölcsönöztem egy fellegvárat. A dolgokat átneveztem rajta, és szóltam a tisztelt JK-nak hogy használják a képzeletüket, meg a leírást amit a KM ad. Végül is ez a szerepjáték lényege. De teljesen egyetértek, megkönnyítené a dolgunk az tény.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 27. 08:41:22 írta Az Ezüst Utazó »

SentinelWex

  • Vendég
Re:Általános csevegő
« Válasz #189 Dátum: 2015. Október 27. 09:19:25 »
Dierol: támogatom a dolgot, úgy is egy csomó időt el szoktam pazarolni ilyesmivel. :D

Utazó: az új fantasztikus négyest én sem néztem - még - meg, majd egy napon, amikor már nagyon nem tudok mit nézni, lehet sorra kerül. :D

Pappskalle

  • Vendég
Re:Általános csevegő
« Válasz #190 Dátum: 2015. Október 27. 09:46:23 »
Nálam az ilyeneknél, hogy új Fantasztikus Négyes, új Páukembör, új Star Wars biztos, hogy előbb kerül terítékre olyasmi, mint például Sharktopus vs. Whalewolf vagy Zombeavers, mert ha már zs-t akarok nézni, akkor az jöjjön a javából. :D

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #191 Dátum: 2015. Október 27. 19:06:12 »
Köszönöm az alfórum részt  ;) Be is rendezem :)

Mostantól szabadon bővíthető (a modern részlegre még várni kell egy picit) - s mindenki eldöntheti, hogy saját maga oldja meg a képek tárolását, vagy elküldi/szól nekem, és a dropboxra átmentve hosszú távon megmarad - mivel nekem nem szokásom törölni pl. a képfeltöltés.hu-val ellenben :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 27. 19:58:03 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Pappskalle

  • Vendég
Re:Általános csevegő
« Válasz #192 Dátum: 2015. Október 27. 21:23:47 »
A kazamatákhoz egy kérdésem van. Ezeken itt fórumon ki hogyan fogja jelölni, hogy melyik karakter éppen hol áll? :D

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3644
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Általános csevegő
« Válasz #193 Dátum: 2015. Október 27. 22:01:46 »
A kazamatákhoz egy kérdésem van. Ezeken itt fórumon ki hogyan fogja jelölni, hogy melyik karakter éppen hol áll? :D

:mind-breaker: Kinyomtatja, beikszeli, beszkenneli és feltölti :P
Egyébként passz  :-\ Talán a bal alsó sarokból számolva, mint a torpedónál. 14-es kép, B7-es csatornafedőn....  ::)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Általános csevegő
« Válasz #194 Dátum: 2015. Október 28. 06:43:49 »
Áááá inkább megnézem a Vasember 1.-2.-3. még tízszer, Mint az Az SW+fantasztikus négyes újat+ Jurassic Word A férjem szerint hóóót gagyi (ezek az ő szavai) Lesz új Terminátor is amire szintén nem vagyok vevő. A vasembert kizárólag önző és nőies okok miatt nézem...ja és az AC/DC miatt :u-rock: