Colosseum > Kalandozók toborzója

Kalandozók toborzója

<< < (2/102) > >>

Sol:

--- Idézetet írta: Quator - 2015. Április 29. 18:22:54 ---(A magam részéről a 3.0-át és az FR-t preferálom, mert ezekhez vannak meg a könyvek.)

--- Idézet vége ---

Ilyen feltételek mellett engem  is érdekel.  :)

Oswin:
3.0 maradhat,
de talán mókásabb lenne ehhez egy Greyhawk mint FR. Kötetlenebb világ, nagyobb szabadságot adva a rosszalkodásnak.

Előbbihez elég annyi akár amit a magyar Játékosok Könyve ír, vagyis az istenségek. (esetleg bővítve a régi listával ha kevésnek találjuk, ezt szívesen magyarítom ha van rá igény)

Persze ha valaki ADnD-s korában átolvasta töviről-hegyire az akkori Greyhawk könyveket és nem akar eltérni a régi jó leírásoktól maradhat a 3.0-ás FR.  ::) Viszont egy FR regényhez sem vagyok hajlandó igazodni, bárki bármit olvasott  :P  :D


--- Idézetet írta: Nata108 - 2015. Április 29. 18:29:34 ---Azok a kétbetűs szavak zárójelben nem tiszták nekem, új vagyok még a rendszerben, ha arra vonatkozott.

--- Idézet vége ---

Ezek pedig mindösszesen a gonosz jellemeket takarják, illetve belefér még a Kaotikus Semleges is a csapatba, akinek minden mindegy ha neki jó lesz a végén ;)

Quator:
A magam részéről javallanám az FR-t, mert a Greyhak-ot nem ismerem és nem szeretnék úgy játszani, hogy semmit nem tudok a világról.

A regényekhez részemről nem kell igazodni, mert talán egy regényt olvastam, ami DSün-ös volt és egy törzsnyi tudathasadással rendelkező félszerzet+valami más félvér fickóról szólt. 8)

SentinelWex:
DnD-t régebben játszottam. A rendszerét jobban, a világait kevésbé ismerem. Ha kell esetleg még ember, megpróbálkoznék vele. :D

Haldirien:
Gyertek nyugodtan:
Aki szeretne, jöhet az Éden a pokolban, pokol az édenben mesébe :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése