Colosseum > Kalandozók toborzója

Kalandozók toborzója

<< < (3/102) > >>

Quator:
Ha jól értem, Oswin meghirdetted Haldirien kalandját, hogy ettől Te belejöjj a mesélésbe-dobálásba? ??? 8)

kalidar:
Hát,örültem a gonoszosdi kiírásnak de ahogy mondottam 3.5-el nem fogok pöszmögni :/

Nata108:
A magyar fordítás elég követhető kalidar, és alig változott valami.
Viszont, ha én jól értettem Oswin kalandfelvetése különbözik Haldirienétől, de javítsatok ki, ha nem.

Oswin:

--- Idézetet írta: Quator - 2015. Május 01. 08:18:38 ---Ha jól értem, Oswin meghirdetted Haldirien kalandját, hogy ettől Te belejöjj a mesélésbe-dobálásba? ??? 8)

--- Idézet vége ---

Nem jól érted  ;D

Hogy tisztázzuk:

Haldirien meséje, Éden a pokolban, vagy pokolban éden? még a "régi" oldalon került meghirdetésre, de nem indult még el, csak most fog. Van már külön téma róla a D&D részlegünkben, és Haldirien Mester dobása szerint 3.5-ös rendszer alatt folyik majd. Ebben mindössze játékosként veszek majd részt.


A gonoszkodós mese, aminek még nincs sehol külön témája, sőt a Kalandhirdetőben sem került még meghirdetésre, (majd ha tisztázódik a világ, létszám, stb.) lesz majd az én mesém. Ahogy megbeszéltük, ez 3.0 marad. Ezzel szeretnék belejönni a mesélésbe, dobálásba, esetleges további mesék érdekében.



És ha már úgyis ide írok...
Greyhawk világa a magyar alapkönyvek által használt világ (kivéve ugye a Forgotten Realms világleírást).
Ebben rohangálnak a kasztok példakarakterei, itt ragyog kedvenc 'Jozan' papunk istensége, Pelor, a többi Játékosok Könyvében leírt istennel együtt, valamit ebben kószál Mordenkainen, Bigby és a többi jómadár akik egyes varázslatokhoz is adták a nevüket.

Létezik hozzá ugyan külön világleírás, de az egyszerűség kedvéért maradjunk a gonosznál is Forgotten Realms-ben :)

Gonoszkodni vágyóknak tehát:
használhatóak a magyarul megjelent kiadványok,
a világ FR,
az időpont lényegtelen,
ahogy most még a helyszín sem számít.
A szintet majd a Kalandhirdetőben olvashatjátok ha kiírtam oda is a mesét.

(aki mégis szeretne más könyvekből szemezgetni írjon PÜ-t, megjelent még 1-2 apróság 3.0 alatt amiket sosem fordítottak le magyarra)

Quator:
Oké, így már értem. :) (Kicsit furcsa is volt, hogy miért Haldirien kalandjáról beszéltek itt-ott, mint általad jelzett gonoszkodósról. :D)

Ha a 3.0-ás alapkönyvben a Greyhawk világ szerepel, akkor többször is játszottam már Greyhawk-on, csak mi úgy hívtuk, hogy "általános AdnD vagy DnD", amikor egyik világleírást se alkalmaztuk, csak az alapkönyvből játszottunk. :)

Kíváncsian várom a kalandkiírást. ;)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése