Szerző Téma: Fogadó a Vak Beholderhez  (Megtekintve 3497 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Fogadó a Vak Beholderhez
« Dátum: 2015. Május 02. 19:00:32 »

Fogadó a Vak Beholderhez
(Általános csevegő)


Sosem jártál még Bral Sziklá-ján, ebben a hatalmas aszteroidavárosban, a lehetőségek városában, ahol az Ismert Szférák minden söpredéke megtalálható, és sosem ittál még együtt giff zsoldosokkal Nagy Louigi, a mindig vidám beholder kocsmájában.
Nos, ifjú barátom, akkor éppen itt az ideje, hogy betérj egy pofa italra.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #1 Dátum: 2015. Május 02. 19:07:02 »
Üdv Mindenkinek!

Felraktam a történet eddigi hsz-eit szóval akinek van ingerenciája az folytathatja a félbemaradt szervezkedést a további történések kialakulása végett akár itt a csevegőben, ha még részletesebb helyszínrajz leírásra van szükségetek azt jelezzétek.  ::)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #2 Dátum: 2015. Május 02. 19:18:08 »
Üdv!

Jah és utóiratként kérek szépen mindenkit, hogy aki még részt szeretne venni a történetben az legyen szíves újra felrakni a karakterét a megfelelő topicba......

Nasirius

  • Vendég
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #3 Dátum: 2015. Május 03. 11:12:45 »
Hali! Én jönnék továbbra is. A kérésem: Thyrieltől meg lehet kérni adatként a karakterek topicot is (a többi kalandomban is volt rá lehetőség). Csak mert akkor egyszerűen be lehetne másolni, mert nekem most elég nehézkes lenne összerakni újra, mert a gépemen sem találom.

Kieg: közben Dierolnak hála, meglett! :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 03. 12:59:29 írta Nasirius »

Enor

  • Vendég
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #4 Dátum: 2015. Május 04. 22:13:06 »
Hát valamit találtam, de hogy ez volt-e a végleges... franc emlékszik :D sajnos nem mentettem vissza a posztot

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #5 Dátum: 2015. Május 16. 09:26:41 »
Üdv!

Kérdezem ki az ki még "aktívan" részt venne a mesében. Aki igen az kérem jelezzen vissza no és utána postoljon a mesébe csak azért, hogy mozduljunk valamerre.

Köszönöm.

Nasirius

  • Vendég
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #6 Dátum: 2015. Május 16. 15:30:34 »
Én jönnék.

Enor

  • Vendég
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #7 Dátum: 2015. Május 16. 15:31:04 »
Én is jönnék

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #8 Dátum: 2015. Május 16. 15:41:09 »
Én is jönnék

Én jönnék.

Üdv!

Akkor kérlek benneteket, hogy a mesében gördüljetek tovább vagy írjátok meg, hogy milyen információra van szükségetek a továbblépéshez, mert jelenleg a karakterek cselekedeteire várok.

Tiszteletem.

Nasirius

  • Vendég
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #9 Dátum: 2015. Május 16. 17:08:11 »
Részemről -emlékezetem szerint - az volt az utolsó reag, hogy állítsunk csapdát, vagy lessük ki a tolvajt. Szóval vagy ezt kellene valahogy egymás között megbeszélni, vagy jöhet az éjszaka. Annyi mondjuk részletezhetünk, hogy ki hova bújik, ha marad ez a terv. Bár mondjuk jelenleg azt sem tudom, hogy ki van még benne a játékban.   ???

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #10 Dátum: 2015. Május 16. 17:21:46 »
IGazándiból enyém az utolsó komment, ezért vártam :) Viszont zsiványok nélkül érdekes lesz csapdát állítani ;D

Igazából nekem az volt az utolsó reagom, hogy várjunk akkor, és állítsunk következő éjjel csapdát. Szóval vagy ezt lehetne részletezni egymás között, vagy jöhet egy km-i reag erre, vagy az éjszakára.

Üdv!

És bocsánat a beidézésért  ::)

Akkor annyit kérdeznék, hogy nagy vonalakban hogyan is képzelitek a csapdaállítást és küldöm a mesélői reagot. A gyógyfűbolt a belső városfalhoz tapad és a boltocska szélességében egy kisebb udvar van előtte, benne néhány gyümölcsfa és bokor. A házak itt teljesen összeérnek és hátuk a városfalat támasztja, a házak szélességében minden háznak kicsiny udvara van, az udvarokat egymástól városfalra emlékeztető kőkerítéssel határolják el ami változóan 2 méter illetve 2.5 méter magas tetejük meghintve mindenféle csúfsággal ha valaki fel akarna rá kapaszkodni. az utca túloldalán egy keskenyebb csatorna húzódik partján apró kikötőhelyekkel amikhez csónakok és ladikok köthetőek.

Tiszteletem

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #11 Dátum: 2015. Május 16. 19:17:23 »
Jelentem itt vagyok ha a kaland ugyanaz, és a szitu is.
Karával persze. ;D
A kleptomán pofám befogni nemtom menyétlaki is jön?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 16. 19:21:19 írta Az Ezüst Utazó »

Nasirius

  • Vendég
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #12 Dátum: 2015. Május 16. 19:27:05 »
Én úgy gondolom, hogy a nálam ügyesebben rejtőzők valahol a boltban rejtőznének el, én meg mondjuk a kertben, vagy kint az utcán, és a menekülő útját így el tudnám állni.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #13 Dátum: 2015. Május 16. 19:32:42 »
Jelentem itt vagyok ha a kaland ugyanaz, és a szitu is.
Karával persze. ;D
A kleptomán pofám befogni nemtom menyétlaki is jön?

Üdv!

Sol alias Menyétlaki kiszállt a meséből még a "megboldogult" fórumon azért hirdettem meg +1 helyet amire Haldirien alias Halacska jelentkezett is ám a karaktere a mai napig nem készült el szóval a dolgoknak megint nagyobb volt a füstje mint a lángja, ha gondoljátok akkor itt ismét meghirdetem a + helyet bár vérmes reményeket nem táplálok a dolgok iránt úgy tűnik a csillagok jelenlegi állása szerint a kevesebb most több  ::)

Tiszteletem

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Vak Beholderhez
« Válasz #14 Dátum: 2015. Május 17. 07:35:05 »
Kár hogy Sol kihagyja. Hald meg olyan amilyen, nagy hévvel  belevág valamibe aztán ráhagyja.
Holnap elkezdem írni a kar.-ert. Kivéve amit dobni kell.