Szerző Téma: Kincsvadászok - ingame  (Megtekintve 2356 alkalommal)

Nata108

  • Vendég
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #30 Dátum: 2015. Augusztus 24. 21:16:02 »
Falcus

Na ettől még a szar levest is hamarabb kiköpöm. Mit hadovál ez? Mágia?! Formulák nélkül... érdekes. Ha megtalálnám se hoznám el neki a gyereket. Túl nagy tudás.
-És miért is keresi a tudást, ha kérdezhetem még így utólag... mert magam sok tudóst láttam már, mint egyszerű kocsikázó.
Picit kérdőre kell vonni. A könyv kérdésére csak intek, hogy bizony az fent van, és bizony ha belepusztulok is (mert olyan éhes vagyok) a fertelem leves elfogyasztásáig nem hozom le.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #31 Dátum: 2015. Augusztus 25. 08:15:48 »
£adien

"Ez megmagyarázza a sokrétű tudományos könyvet meg utazó könyveket."
Nem állom meg anélkül,  hogy kérdést tegyek fel.
- Ezek miféle mendemondák? Megbízható a szemtanú? Mármint miből gondolja, hogy egy gyermek tette az? Nem mi volnánk ezek szerint a maga elsö kutatócsapata?
Törik elő belőlem
"Na ez is valami. Ezek fontos infornációk" - vésem az elmémbe, hogy megmaradjon.
 - Csak érdekelne, ha nem mi vagyunk az elsők...  Akkor mi lett azokkal? - ha tud valamiféle gyermekről, kell túlélőnek lennie... Bár lehet az a csoport is épp, csak egy újabb kell.. Ki tudja hanyadik csoport vagyunk mi.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nasirius

  • Vendég
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #32 Dátum: 2015. Augusztus 27. 20:55:32 »
Norgen:

Ismét hamar közbekiabálok:

- A Szellemekre mondom, a felét nem értem, amit hadovál, és bár a mágiát nem állhatom, vágjunk bele, mihamarabb, aszondom. Elő azzal a könyvvel!

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #33 Dátum: 2015. Augusztus 27. 21:21:05 »
Mind

-A tudást leginkább tudásvágyból keresem. Semmi különösebb okkal, egyszerűen csak szeretek fényt deríteni titkokra, és jó érzés ha tudok valami érdekeset, amit elmondhatok az arra érdemeseknek. A régebbi mendemondák leginkább pletykák, de mint minden pletykában, ezekben is ott az igazság. A szemtanú eléggé megbízható, mivel az emlékeit vizsgáltuk meg. És nem, nem maguk az első kutatócsapatom. Bár azt hozzá kell tenni, hogy a másik csapat nem épp a terepre termett, inkább a könyvtárakba. Egy pszionista, egy gyenge de tanult mágus és egy törpe építőmester. És semmi komolyabb, Ogrhen most is valahol itt van, a pszionista és a mágus pedig hazautazott.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nata108

  • Vendég
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #34 Dátum: 2015. Szeptember 04. 15:06:06 »
Falcus

~Ahha... ilyen gyér leves után azt hiszi el is hisszük...~
Csak halkan sóhajtok egyet.
-Ezek a mai fiatalok... ott a ládám tetején, hozzd le kérlek. Nekem már házsártosak a csontjaim, és éppen a leves ízét próbálom elfeledni.
Nézek a buzgó izmoskánkra.
-Azt a törpét megnézném, biztos tud valami újat mondani. Aztán pedig a részletekről is hallanék, ha már beleegyeztünk.
Törlöm meg a szájamat ezzel, és hátradőlve figyelek.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #35 Dátum: 2015. Szeptember 04. 16:44:51 »
£adien

Továbbra sem eszem, inkább figyelek.
"Elhiszem azt... Csak kíváncsiságból? Mit akardz elérni?"
A köpenyes felkéri a barbárt hogy menjen a szobájába és hozza el a táskáját. Majd a törpét említi, hogy szivesen kikérdezné.
- Illetve.. Miért egy maga által alkalmatlannak ítélt csoportot küldött? Hiszen ha hatalmasabbak, biztosabban visszatérnek a kért információkkal.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nasirius

  • Vendég
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #36 Dátum: 2015. Szeptember 13. 20:11:54 »
Norgen:

Nem győz meg a magyarázata. De őszintén szólva nem is érdekel, hogy mik a céljai. Engem csak a kihívás vezérel, a küzdelem lehetősége. Az sem érdekel, hogy mit, honnan kell megszerezni, csak induljunk végre. Különösebbet nem fűzök hozzá az utóbbi mondandójához, eleget beszéltem már. Közben komótosan felállok, és elballagok a könyvért.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 14. 16:22:31 írta Nasirius »

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #37 Dátum: 2015. Szeptember 15. 07:27:46 »
Mind

Amíg a barbár távol van, a nemes kitartóan állja kérdésetek tömegét.
-Ha megtalálják, nyugodtan beszéljenek vele. Szabadidejében szeret elmászkálni, leginkább a köves, sziklás területek érdeklik, illetve a barlangok. A másik csoportot pedig nem alkalmatlannak tartom, csak látom, hogy a veszélyesebb helyzeteket nem élnék túl. És pontosan milyen részletek érdeklik? -fordul Falcus mesterhez.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nata108

  • Vendég
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #38 Dátum: 2015. Szeptember 20. 08:48:28 »
Falcus

Forgatom szemeimet, ezek az új nemesek mind ilyenek, nem lehet velük értelmesen beszélni.
-Mindent. Térképek az előző csapat minden anyaga, tervrajzok, bizonyítékok, tanúk, listák. Ha komoly munkát akar, adjon komolya alapokat fiacskám! Mondhatom, hogy akarok egy szobrot, de akkor mit mondok, ha az információk hiánya miatt a mester egy katedrális méretű falloszt vontat a palotám elé, he?!
Szemléltetem neki a helyzetet. Jobb lesz, ha összekapja magát, mert így... így bizony nem jár jól.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #39 Dátum: 2015. Szeptember 27. 11:20:11 »
£adien

A köpenyes válaszán majdn felkacagok, de nehezen megtűröm hogy diplomatikusan csendbe maradjak.
Még mindig hiányos választ adott, bár gondolom nem gondolta hogy az lesz a vége ami lett, és azt hitte könyebb ezekkel megoldani a dolgokat, mert hiszen n kell nekik fizetni annyit mint egy professzionális kalandozónak, nem mintha mi azok lennénk... Legalábbis én nem az vagyok.
- Mondott valamit valamilyen gyermekről, mit tudhatunk róla?
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #40 Dátum: 2015. Szeptember 29. 11:26:14 »
Falcus, Ladien

-Tisztázzunk valamit Falcus, mert úgy tűnik magát nem tanították meg arra, hogy illik minimális tiszteletet adni mind a vendéglátójának, mind a munkaadójának, és jelenleg én mindkettő vagyok. Úgyhogy szépen megkérném, hogy mellőzze az egóját és az ezzel járó fiacskázást, és figyeljen arra amit mondok. Maguk NEM azért vannak itt, hogy a másik csapat munkáját bírálják vagy tanulmányozzák. A dolgukat már korábban elmondtam, és ezek teljesítéséhez nem szükséges a másik csapat kutatási anyaga. Amint Norgen lehozza a könyvet és át tudom olvasni, meglesz a "komoly munkája". Ha így jobban érti: maga nem a szobrász, hanem annak inasa, akinek be kell szereznie az alapanyagokat. Ehhez nem kell tudnia, hogy mi a megrendelés, de ha jól dolgozik, a szobrász hagyja őt is gyakorolni a szobor egy részén. Egyébként példát vehetne Ladienről, és hasonlatok helyett olyan kérdéseken gondolkozhatna, amik még fontosak lehetnek.
Ezután Ladienhez fordul, ezzel kettesben hagyva egy kis időre Falcust a szar levesével és a (még) ki nem mondott kérdésel, hogy vajon mennyiben különbözik az amit ő kér Ladien kérdésétől.
-A gyermekről annyit tudunk, hogy körülbelül tíz éves lehet, hatalmas mágikus ereje van, és eltűnt. Azt már csak feltételezzük, hogy képességeit nem tudja kordában tartani - tekintve a felrobbantott várost.

Ekkor tér vissza Norgen kezében a könyvvel, amit rögtön át is ad a nemesnek, az pedig biccentéssel távozik. Így újra hárman maradtok, enyhén feszült légkörrel és egy étellel-itallal megrakott asztallal.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #41 Dátum: 2015. Október 02. 15:04:03 »
Ladien

Miután "Köpönyeg" előtárja a gondolatait az úrnak, az többszörösen is megfedi őt, miközben beszél, önkéntelenül is ez vésődött a fejembe.
"Végtelenül formális. " - ez inkább dícséret a részemről mint sem. A formális emberek tiszteletben tartják a dolgokat, részben a vendégjogot is, így felteszem nincs okunk aggodalomra."
Megbiccentem a fejemet a "dicséret" után.
Majd az úr felém fordul, és elmondja a gyerekről, amit tud.
- Értem. -mondom, "megrágva" a szót. - Valamiért azt érzem az a kisgyermek lesz a munkánk, vagyis, az ön munkájának - biccentek felé - kulcsa.
Közben betoppan a harcos úriember, akit magamban csak "Óriás" nak neveztem el. Amint az asztalhoz ér arcom levetem róla és visszanézek a vendéglátónkra.
- Nos, ha úgy gondolja, hogy készen állunk, akkor én szívesen hallanám a feladatunkat.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nasirius

  • Vendég
Re:Kincsvadászok - ingame
« Válasz #42 Dátum: 2015. Október 13. 19:12:54 »
Norgen:

Leülök a többiek közé. Ismét magunk maradunk. Van étel, tehát eszem jóízűen, majd miután én is érzékelem a csendet, egy combon rágódva, féli teli szájjal nézek a többiekre:

- Na, akkor most mi a franc lesz?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 25. 14:28:13 írta Nasirius »