RPGenerations Találkozó > III. RPG Találkozó

III. RPGenerations Találkozó

<< < (3/28) > >>

Az Ezüst Utazó:
Nekem az aug is meg a szept is jó de a szept. kicsit na jó sokkal jobban örülnék.

Az Ezüst Utazó:
Bocsánat a szeptember 7. miatt, van részemről némi, nem is kevés önzés. Aznap van a születésnapom, szívesebben lennék a barátaimmal, Szolnokon. De nekem az augusztusi is is jó.

Dierol:
Filio, jó lenne, ha írnál valamit a szeptemberi ötletről  :write:

Krisztián írta, hogy ő pl. még nem látja a szeptemberét, és nem tudja jó ideig megmondani, hogy lesz/van-e szabad hétvégéje akkorra.

Filio Mortale:

--- Idézetet írta: Dierol - 2019. Április 16. 18:05:05 ---Filio, jó lenne, ha írnál valamit a szeptemberi ötletről  :write:

Krisztián írta, hogy ő pl. még nem látja a szeptemberét, és nem tudja jó ideig megmondani, hogy lesz/van-e szabad hétvégéje akkorra.

--- Idézet vége ---

Még én sem látom mert ugyebár akkor van iskolakezdés szóval a kis családdal is egyeztetnem kell :P de rajta vagyok a témán :P

Az Ezüst Utazó:
Hali! Eddig nem akartam írni ,hogy egy makói barátom is szivesen jönne DnD-ni. Úgy beszéltük meg ennek 5 % az esélye.
Mikor meglesz a konkét időpont akkor tudom megírni illetve ő lemegy 0-ra vagy fel 100-ra. Ja ő az aki jött volna a tavalyira is csak Norbi (férj) későn kapcsolt.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése