World of Darkness (Sötétség Világa) [18+] > Mocskos meló

Vérdonorok

(1/2) > >>

Dierol:

Alaric:


Név: Timothy James ("TJ", Tim, Timmy)
Természet: Mártír
Viselkedés: Lázadó
Emberség: 6
Akaraterõ: 7 (2)
Vértartalék: 10

Tulajdonságok:

  Erõ: 2
  Ügyesség: 3
  Állóképesség: 3 (5)

  Karizma: 3 (5)
  Manipuláció: 2
  Megjelenés: 2

  Észlelés: 3
  Intelligencia: 3
  Érzék: 3

Képességek:

  Atlétika:
  Empátia: 2
  Éberség: 2
  Helyismeret: 3
  Irányítás: 1
  Kézitusa: 2
  Kifejezõkészség: 1
  Kitérés: 2
  Megfélemlítés:
  Rászedés:

  Állatszelídítés:
  Biztonsági rendszerek: 1
  Illemtan:
  Közelharc: 2
  Lopakodás:
  Lõfegyverek: 1
  Mesterségek:
  Szereplés: 2
  Túlélés: 2
  Vezetés: 1

  Humán tudományok: 1
  Jog:
  Nyelvismeret: 1 (spanyol)
  Nyomozás:
  Okkultizmus:
  Orvostudomány:
  Pénzügy:
  Politika: 2
  Számítógép:
  Természettudományok: 1

Háttér:

  Anyagi háttér: 1
  Hírnév: 1
  Kapcsolatok: 2
  Szövetségesek:  1

Erények:

  Lelkiismeret: 2 (2)
  Önuralom: 4
  Bátorság: 5

Elõnyök/hátrányok:

  Ösztönös vezetõ +1
  Koraérett: +3
  Kellemes hang +2
  Függõség (nikotin) -3
  Vulgár -1
  Pártfogolt -3 (Samuel James Brighton)
  Büntetett elõélet -2
  Szégyenlõs (nõkkel) -1

Szabad pontok:

  Tulajdonságok: 10
  Erények: 2
  Akaraterõ: 2
  Elõnyök: 6

Punk együttese: The Nixons - dalszövegeiben keményen bírálják az amerikai kormányt, gyakori téma a korrupció, a törvényszéki ügyek eltusolása, a diszkrimináció, a társadalmi osztálykülönbség, a megkülönböztetés és az elõítélet

Elõtörténet:

Mégis mit mondhatnék? Hogy fasza gyerekkorom volt? Hogy apám focimeccsekre vitt és hétvégente csillámpónikon lovagoltam? Lószart. Apám egy visszaesõ, piti bûnözõ, egy rohadt karalábétolvaj, ha úgy tetszik. Sem esze, sem kitartása a melókhoz: ideális bûnbak. Nem csoda, hogy lesittelték. Balfasz. Legalább eldugott volna egy rakás pénzt, de nem. Anyám pedig egy narkós szajha. Két dolog élteti: a bré és a löket. Még szerencse, hogy általában a kettõ egy helyen van. Na mindegy, van aki nem kastélyba születik. Még szerencse, hogy az állam támogatja a szegényebbek iskoláztatását, így sikerült az általános iskolát végigjárnom. Mondjuk azt nem említettem hány helyen... Nem voltam egy mintagyerek. De mit vársz ilyen szülõk mellett? Persze, most már nem hibáztathatom õket érte, mindenki a maga ura. De kölyökként sokkal fogékonyabb vagy a külvilágra, sokkal nagyobb befolyása a lényedre annak, ami rendszeresen körülvesz, amit hallasz, amit látsz. Balhék, verekedések, kisebb lopások. Végül is az iskola elvégzése csak kegyelem volt, meg akkoriban történt valami szarság, valami hátrányos megkülönböztetéses balhé, amiért a média ráakaszkodott a tanárokra és hetekig csámcsogott ezen a híradó. Mindenki telefosta a gatyáját, így aztán átengedtek. Milyen nagylelkûek. Na szóval továbbtanulni nem mentem, ennek két oka volt: ne vettek fel sehová és nem akartam a könyvek közé dugni a fejem. Pedig nem voltam egy hülye gyerek, elhihetitek! Csak hát jött a pia, a cigi, a fû. Kamaszfejjel ez volt az igazi kánaán! Egész nap lógás, bandázás, otthon úgysem keresett senki. Ugye anyám a faszt cincálta ha éppen nem feküdt a saját hányásában, apámat meg a börtönben kúrták seggbe. Elzüllödtem, sok balhéba keveredtem, megjártam a fiatalkorúak börtönét is. Különösen nagy értékû rongálás. Utólag visszagondolva egy mûemlék összegraffitizése nem volt a legjobb ötlet. De fiatal voltam és azt hittem az a "menõ". Ezt az egyet megbántam. A kóter nem volt leányálom, naponta kellett verekedni. Hol a cuccaimért, hol az igazamért, hol pedig a haverokért. Ott nem tunyulhatott az ember, ha nem figyeltél magadra a taknyodon csúsztál a nap végére. De ugye elõbb-utóbb elkerül onnan az ember, és visszacsöppen ugyan oda, ahonnan kezdte. Az utcára. Azonban az utcán sok tapasztalatot szerezhet az ember, találkozhatsz sok trógerrel, de akadnak hasznos emberek is. Ilyen volt Georgie bá, a vietnami veterán. Bár csöves volt és a seggfej állandóan kuncsorgott egy korty piáért, mesélt érdekeseket. A kormányról, a háborúról, az emberekrõl. Elmesélte, hogyan hagyták õket szarban külhonban, majd hazaérve nem kaptak semmit. Nagy hatással volt rám az öreg, elgondolkodtatott az élet rendjérõl, az osztályharcról. Rájöttem én is egy számkivetett vagyok, nem volt lehetõségem kitörni innen. Mert azt hiszed, hogyha jól tanulok és jól viselkedik megváltozik valami? Kurvára nem. Mindenki a saját pöcegödrét takarítja, senki nem foglalkozik mással. Hát aztán néha olvasgattam. Egy-egy szívességért kölcsönöztek nekem az arcok pár politikai könyvet a könyvtárból. Persze sosem vitték vissza idõben, vagy úgy egyáltalán. Közben alakult egy együttesünk a haverokkal, összedobtunk pár akkordot és a társadalom nyakába dobtunk azt a sok szart amit éreztünk. Egyesek szerint hulladék amit csinálunk, de magasról teszek rá. Ha elgondolkoznak legalább néhányan arról, mi is folyik itt valójában, már megérte. A környéken a helyi hooligánok és a fiatalok körében elég népszerûek lettünk, a sikerrel persze meg jöttek a kiváltságok: drog, masszív alkohol, nõk. Nem mondom, hogy nem élveztem, élvezem.Rohadt jó érzés, hogy felnéznek rád. Csak nem szabad elkúrni. Úgy érzem, most, hogy valamiféle példakép lettem, valami magasabb célt kell találnom, mint a napi szintû bebaszás. Ki kell állnom az emberek jogaiért, ezt a gennyes, politikai kelést pedig el kell távolítani az állam testérõl. Na meg itt van az öcsém is. Féltestvérem, hogy pontosabb legyek. Az apám másnál is elhintette a magvait, sajnálom a csajt aki bedõlt a hülye fejének. Kb. fél éve költözött hozzám, miután kiszabadultam a sittrõl. Igen, volt egy éjszaka, ami egy kicsit homályos. Emlékképek vannak meg: ital, cigi, koncert, rohadt jó csöcsök, betörik egy Porsche szélvédõje, szirénák, detox, rácsok. Mint kiderült valami szenátor kocsiját nyúltuk le. Azt hiszem a végén egy "picit" össze is "koszolódott". Na mindegy. Szóval kint vagyok már, és felügyelnem kell a tehetséges ifjoncokat, valamint az öcsémet. Az anyja elhunyt rákban és a nevelése az apámra hárult. Volna, ha nem ülne a dutyiban, és mivel én vagyok a legközelebbi rokona így én lettem a gyámja. Kecskére káposztát... Nehéz vele két okból: kamasz és az alma nem esett messze a fájától, nem épp a tanárok kedvence. Intõk, fegyelmik, büntetések jellemzik az iskolai pályafutását. Azért mi jól kijövünk. Engedek neki teret, cserébe néha hallgat rám. Azért vannak pillanatok amikor fel kell pofozni a hülye fejét. De ez már csak ilyen. Édes testvérként tekintek rá, egy olyan kölyökre akiben sok a potenciál, viheti valamire. Már csak el kell hitetni vele. Úgyhogy úgy érzem sok feladat hárul rám, figyelnem kell sok mindenre és mindenkire, túl kell lépnem önmagamon és a vezetõ szerepben tetszelegnem. És persze legyen Anarchia!

Hátterek kifejtése:

Anyagi 1:

A város szegényebb negyedében található kb. 25 m2-es garzonlakás a tulajdona, továbbá egy garázs, ahol az együttese szokott gyakorolni és inni. A garázsban 3 kanapé található pluszban a zenei felszerelések mellett, ha ott kéne aludni. Kocsija, motorja nincsen, a pénzét egy befõttesüvegben ("Szárazbableves, csütörtökig jó" felirattal) tartja a fõzõkabin alsó szekrényében, egy rejtett nyílásban. Bankszámlája, banki megtakarítása nincsen. A fellépésekért kapott pénzen túl havi jövedelme a bolti takarító-rakodó melóból adódik. (Csak néha jelenik meg dolgozni, a tulaj egy pakisztáni fickó csak azért vette fel, mert állami támogatást kap elítéltek alkalmazásáért, de jobban szereti, ha Tim nincs jelen az éjjel-nappali boltocskában. Timnek a rendõrségi rehabilitációs program keretében muszáj volt elkezdenie dolgozni.) Zsebben sosem tart több pénzt 50 dollárnál.

Szövetséges 1:

A banda dobosa, Julian Lewanidsky. A srác lengyel bevándorlók gyereke, kiskoruk óta ismerik egymást, egy környéken laktak. Fiatalabb koruk óta együtt lógtak és kerültek bajba, és mindvégig kitartott a barátságuk. Julian egy autószerelõ mûhelyben dolgozik a város szélén, bármikor és bármiben fordulhat hozzá TJ, és vice versa.

Kapcsolatok 2:

A punk együttes menedzsere, John Wennam. A férfi a harmincas évei elején járhat, amolyan mindenesnek számít a környéken. Rengeteg kapcsolattal rendelkezik, elsõsorban a kocsmákat és azok tulajait ismeri, és minden pitibb üzletben érdekelt ami haszonnal jár: dílerkedés (csak fû, semmi komolyabb), alkoholcsempészet, jegyek csencselése, szerencsejáték, játékgépek üzemeltetése. Kapcsolatai révén intézte el a fellépéseket helyi csehókban, cserébe a bevétel 20%-át kapja. Jó kedélyû fickó, tele energiával, általában ingyen segít, hiszen az együttes befektetés, és amíg a bandának megy, addig neki is. Persze néha becsúszik egy-egy szívesség és a zöldhasú is, ha fontosabb ügyben kell segíteni.

Lambert Quinn, veterán vietnami katona, aki zsaru volt a háború kirobbanásáig. A hajléktalan Georgie bá bajtársa volt, rajta keresztül ismerte meg TJ. Visszatérve a háborúból lábsérülése miatt nem vették vissza aktív állományba, azóta magánnyomozóként dolgozik. Még sosem kérte a férfi segítségét, de jobb becsben tartani az ilyen kapcsolatokat...

Hírnév 1:

A szegényebb negyed csehóiban, kocsmáiban és a környék utcakölykei, hajléktalanjai között ismerik a nevét és még ha nem is látták arcból, hallottak egysmást a punkról. Az utcakölykök példaképként tekinthetnek akár rá, olyan pót-apa figurára. A rendõrségen is ismerik a nevét.


Fontosabb felszerelések, ingóságok:

- pillangókés (zsebben)
- baseball ütõ (a szobájában)
- egy régi revolver pár tölténnyel (az éjjeli szekrényében)
- boxer
- acélbetétes bakancs
- ütött-kopott, ócska mobiltelefon

SentinelWex:


Név: Danny Stokes
Jellem: Ingyenélő
Viselkedés: Zsarnok

Erő 2
Ügyesség 2
Állóképesség 2

Karizma 3
Manipuláció 3
Megjelenés 3

Észlelés 3 (5)
Intelligencia 3
Érzék 2

Képességek:

Atlétika:
Empátia: 2
Éberség: 2
Helyismeret: 1
Irányítás: 2
Kézitusa:
Kifejezõkészség: 1
Kitérés:
Megfélemlítés: 2
Rászedés: 4 (Logikus érvelés) (2)

Állatszelídítés:
Biztonsági rendszerek:
Illemtan: 1
Közelharc:
Lopakodás: 1
Lõfegyverek: 1
Mesterségek:
Szereplés: 1
Túlélés:
Vezetés: 1

Humán tudományok: 1
Jog: 2
Nyelvismeret: 1 (spanyol)
Nyomozás: 1
Okkultizmus:
Orvostudomány:
Pénzügy: 1
Politika: 2
Számítógép: 1
Természettudományok:

Háttér:

Anyagi háttér: 3
Hírnév: 2
Kapcsolatok: 2


Erények:

Lelkiismeret: 2
Önuralom: 4
Bátorság: 5

Akaraterő: 5

Előnyök: Kellemes hang

Előtörténet:

Hát persze, hogy felismersz. Tudod, én vagyok az, akit sztár riporterként emlegettek a Postban. Meg saját műsorom is volt, amiben mindenféle világeseményekről tudósítottunk. Mondjuk hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem kellett néha finomítani egy kicsit a híreken, hogy ne dugjuk le a torkodon a rideg valóságot. Máskor meg a rideg valóságként mutattuk be azt, amit csak egy 5 éves hinne el egyébként.
Már az egyetemen is megmutatkozott, hogy értek az emberek manipulációjához. Ennyi csajt ilyen kevés erőfeszítéssel még ember előttem nem fektetett meg. Mint ha ösztönösen ráéreztem volna, hogy mit akarnak hallani ahhoz, hogy eldobják az agyukat és a bugyijukat. És az a legszebb az egészben, hogy ehhez még csak az sem kellett, hogy kigyúrt focista legyek. A tanáraim zseninek tartottak, s ez akkor sem változott sokat, amikor szegény Mr. Gravovic szennyeseit megszellőztettem kicsit. Persze elfogadhatta volna a javaslatomat és adhatott volna Melissának és Marynek (két 10es szőke bukszának) jobb jegyet médiatörténetből, hogy elkerülje ezt a kellemetlenséget. Mennyivel egyszerűbb lett volna. De nem, ő makacs volt és "bizonyos értékrendek híve", kár, hogy a dékán nem ugyanezeket az értékrendet tartotta fontosnak. A vége az lett, hogy őt kirúgták én meg - bár a jobb jegyet nem sikerült elérni nekik - édeshármasoztam a szőkékkel. Fenékig tejfel, ha érted mire gondolok...
Az egyetem után hamar találtam állást a médiában. Csak úgy fröcsögtek a szaftosabbnál szaftosabb sztorik, én meg úgy lubickoltam a hírnév és elismerés medencéjében, mint valami isten. Lenyűgözött, hogy 23 évesen a kidobók messziről nyitják nekem az ajtót a legmenőbb klubokban és hirtelen azon kaptam magam, hogy sztár vagyok. Na persze csak helyi szinten.
Szerintem az arcom vagy a személyiségem lehet az oka. Az emberek egyszerűen el akarják mondani nekem, hogy mi történt. Gyakran még a kisujjamat se kell megmozdítanom, hogy zsebben legyen a bomba sztori. Én meg aztán úgy tálalom, ahogy jól esik. Grandiózus eseményeket vagyok képes lealacsonyítani ovizsúrrá és kirobbantani a harmadik világháborút egy nyalókalopás ürügyén, ha úgy tetszik. Nem tudom, mit várnak. Hogy a felkapott történetük nemzeti hőssé teszi majd őket? Hogy a sok hülye majd adományokat szervez nekik? Mint ha érdekelné is az embereket, hogy mi van a másikkal. A kedvencem a makacs fajta. Tudod, aki ragaszkodik az elveihez, mint az az idióta Gravovic az egyetemen. Ha a rábeszélő tehetségem kudarcot vallana (ami azért ritkán fordul elő), akkor még mindig ott van a pénz. Én mondom neked, a dollárpapa az egyik legjobb eszköz arra, hogy valakinek megeredjen a nyelve. Ha pedig olyan pos, hogy felveti a pénz, akkor tuti találsz valami mocsokságot a múltjában, amit örömmel hagyna feledésbe merülni. És elhiheted, vagyok annyira fanatikus, hogy meg fogom találni a rejtett kis titkodat. Előbb vagy utóbb mindenki megvehető valahogy. Én sem vagyok kivétel.
Hogy mit akarok az élettől? Hatalmat. Nem celeb akarok lenni. Azok előbb-utóbb mindig a kukában végzik. Magamra inkább úgy tekintek, mint az éjszakák (mert hogy éjszaka történnek az igazán nagy dolgok) lángoló pallosú lovagjára, aki elsőként szerez tudomást a dolgokról. Aki dönt, hogy farkast kiáltson e, ha egy kutya póráz nélkül mászkál. Én kicseszett örökérvényű igazság akarok lenni, aki a tempót diktálja. Aki megmondja a tutit. Aki úgy rángatja dróton az embereket, mint valami marionettbábúkat...


HÁTTÉR

Anyagi háttér 3:
A belvárosban áron alul megvett egy háromszobás családi házat. A tulajt elrettentette a környéken történt - és a média által jelentősen felfújt - rablótámadások hevessége, így minél hamarabb túl akart adni a frissen épített házon. Két szobát szinte nem is használ, a sajátja berendezésekor pedig a kényelem volt a cél. A dolgozószobában két fiókos szekrényben tárolja az általa felgöngyölített, felfújt vagy épp eltussolt ügyek anyagait, mint valami trófeákat. Külön fiókot tart fenn a gyengébbik nemtől kapott szerelmes- és köszönőleveleknek, melyeket unalmas perceiben átolvas. Akciótáskája (fényképezőgéppel, diktafonnal, kis kézi kamerával, mikroporttal, puskamikrofonnal és sajtó igazolványával) a nappaliban várja, hogy az éjszaka folyamán bármikor felkapják. A garázsban két autó (egy néhány éves Jaguar Cabrio , remek állapotban és egy ford transit kisbusz ) parkol, a cabrio kesztyűtartójában pedig egy glockot tart (engedéllyel). Ritkán kényszerül rá, hogy használja, inkább afféle végső biztosítékként tekint rá.
Rendszeres jövedelme két pletykalaptól van (a beküldött szaftos cikkeknek köszönhetően), illetve az egyik helyi cég fizet kártérítést számára egy korábbi jogerőre emelkedett bírósági végzés értelmében.  Általában tart magánál készpénzt, elvégre sose tudni, kinek kell a nyelvét megolajozni kicsit.

Hírnév 2:
A helyi híradó és a hírszerkesztők jól ismerik a nevét. A helyiek közül főleg a fiatalabb korosztály szokta felismerni. Gyakran megfordul szórakozóhelyeken és puccos hotelekben (hölgyvendéget látogatni vagy szennyes lepedőt hajtogatni), így a régebben ott dolgozó személyzet ismerheti kilétét.

Kapcsolatok 2:
Lisa-t, a rendőrségi diszpécsert még egyetemi évei alatt ismerte meg. Imponált neki a lány eltökéltsége és viszonyuk számtalanszor fulladt vad intimitásba. Lisa gyakran informálja a városi eseményekről, így képes a bejelentéseket követő néhány percen belül a helyszínen megjelenni.

Andrew Barnes, a Golden Angel főszerkesztője hamar felismerte benne a tehetséget és kapcsolatuk már-már barátinak nevezhető. Danny sok sztorit lepasszolt neki, Barnes pedig rendelkezik a kellő befolyással, hogy mentesítse Dannyt az esetleges következményektől. Mindketten tudják, hogy a szárnyaláshoz együttműködésük elengedhetetlen.


Jövő: Danny mit sem tud az éjszaka vámpírjairól. S csak a felsőbb hatalmak a megmondhatói, hogy hataloméhsége, illetve a valóságot és a tényeket a kénye-kedve szerint csavarni tudó tehetsége alapján a Ventrue-k tartják majd érdemesnek, hogy soraikba emeljék, netalán a Malkaviták, akik felismerhetik a csendes ámokfutás és megszállottság korai jegyeit...

Con Angilo Guerdo:


Név: Benito D’angello (Duce)
Jellem: Cinikus
Viselkedés: Magányos
Koncepció: Lecsúszott nyomozó

Erő 3
Ügyesség 3
Állóképesség 3

Karizma 2
Manipuláció 2
Megjelenés 2

Észlelés 2
Intelligencia 3
Érzék 2

Képességek:

Atlétika: 2 (4pont)
Empátia:
Éberség: 2
Helyismeret: 2
Irányítás: 2
Kézitusa: 2
Kifejezõkészség:
Kitérés: 2
Megfélemlítés: 2
Rászedés: 2 (2pont)

Állatszelídítés:
Biztonsági rendszerek: 2
Illemtan:
Közelharc: 1
Lopakodás: 2
Lõfegyverek: 3
Mesterségek:
Szereplés:
Túlélés:
Vezetés: 2 (2pont

Humán tudományok:
Jog: 2 (4pont)
Nyelvismeret: 2 (angol, olasz, spanyol)
Nyomozás: 2
Okkultizmus: 1 (2pont)
Orvostudomány:
Pénzügy:
Politika:
Számítógép: 2 (2pont)
Természettudományok:

Háttér:

Anyagi háttér 2
Hírnév 1
Kapcsolatok 2 (1pont)
Szövetségesek 1

Erények:

Lelkiismeret: 3
Önuralom: 3
Bátorság: 4

Akaraterő: 7 (3 pont)
Emberség: 7 (1pont)

Előnyök:

Szabad pontok:
-16 Képzettségek
-3 Akaraterő
-1 Emberség
-1 háttér
Előtörténet:

Benito (Duce) D’angello olasz származású, San Diegoban született 1968. április 12.-én. Szülei olasz bevándorlók. A család a háború után közvetlen menekült nagyszülőstül Amerikában. Új otthonuknak San Diego Little Italy negyedét választották. Szegények voltak, mint a templom egere, mikor megérkeztek. Egykeként nevelkedett fel Benito. Hamar rá ragadt a Duce becenév, hiszen megadatott neki a szerencse, hogy felvegyék a rendőrképzőbe. Szülei nagyon büszkék voltak rá. Mire felnőtt nyomozó lett igaz ezért küzdenie kellett rendesen, de a gyümölcs beérett. Nem szerette a maffiát. Sok mindent látott fiatalkorában, amit nem kellett volna. Ezekért a pillanatokért kísértik folyamatosan. Sokáig távol tudta tartani magát Tőlük. Neveltetése hithű katolikus, és konzervatív volt. Érintett volt kábítószereseknél, dolgozott a gyilkosságiaknak is, és hol eltűntek után nyomozott. Valahogy mindig köze volt a maffiának a dolgokhoz. Végül nem volt választása, kénytelen volt elindulni a korrupció ingoványos talaján. Arra mindig figyelt, hogy nyomot ne hagyjon, és hülyeséget se csináljon. A stresszt el kezdte alkohollal tompítani, ami szintén nem tett jót a karrierjének. Sokszor insomnia is gyötri, depresszióssá pesszimistává vált. Volt egy két olyan ügye, ami hispánokhoz köthető. Ezek mind okkult gyilkosságok voltak. Azóta, amit ezeknél a rituális gyilkosságoknál látott nem hagyja nyugodni. Hite megrendült amolyan tévelygővé vált az évek során.

Kinézet:

1.7 méter magas. 82 kilogramm. Sötét barna bőr cipőt visel, szürke szövet nadrággal és övvel. Atlétát, szürke inget és zöld szövet zakót hord. Órát visel és pár olcsóbb gyűrűt.

Anyagi háttér 2:

- Van egy régi autója egy Chevrolet Chevelle 1970. Nem mai darab, de hibátlanul működik. Igaz ez nem látszik a küllemén.



- Van egy kertes háza, ami nem a belvárosban, de nem is a külvárosban van. Egyszerű átlagos ház garázzsal. Átlagosan berendezve



Hírnév 1:

- Helyi klubokban, bárokban, kocsmákban ismerik őt. Innen szerez sok-sok információt az aktuális ügyeihez.

Kapcsolat 2 :

- Helyi olasz maffián belül van két fontosabb kapcsolata.

Szövetséges 1 :

- Rendőrségnél/nyomozóirodánál egy befolyásosabb barátja van. Daniel Smith százados a barát neve.

Felszerelés:

- Félautomata sörétes 30 töltény
- Revolver nehéz Colt Anaconda (.44 Magnum) 30 töltény
- Kés
- boxer
- rendőrsági igazolvány, fegyvertartási igazolvány és viselési
- golyóálló mellény a csomagtartóban
- jegyzettömb és határidőnapló, toll
- okostelefon mobilinternettel
- netbook wifi-s
- 200 dollár kp 1000 dollár a bankban
- pénztárca : kp, névjegykártya, bankkártya és hitelkártya.
- félig üres fél literes flaska a kesztyűtartóba
- napszemüveg
- cigaretta 1 doboz 2 doboz a kesztyűtartóba
- öngyújtó és gyufa
- esernyő a kocsiba

Kyra:
KIDOLGOZÁS ALATT



Név:Shadya Stone          Természet:Ambíciózus          Krónika:Mocskos Meló          Menedék:LakásJátékos:Kyra          Viselkedés:Szenvedélyes          Generáció:XIII.          Klán:Setite
TULAJDONSÁGOKTESTI          SZOCIÁLIS          MENTÁLISErő1          Karizma4          Észlelés3Ügyesség2          Manipuláció4          Intelligencia3Állóképesség2          Megjelenés2          Érzékek3
KÉPESSÉGEKADOTTSÁG          KÉPZETTSÉG          ISMERETAtlétika1Állatszelídítés.Humán Tudomány.Empátia3Biztonsági Rendszerek1Jog1Éberség2Illemtan1Nyelvismeret2Helyismeret2Közelharc.Nyomozás.Irányítás2Lopakodás2Okkultizmus2Kézitusa.Lőfegyver.Orvostudomány.Kifejezőkészség. Mesterség.Pénzügy.Kitérés.Szereplés3Politika.Megfélemlítés2Túlélés1Számítógép.Rászedés3Vezetés.Természettudomány.
JELLEGZETESSÉGEKHáttérDiszciplínaErényAnyagi5Serpentis1Lelkiismeret2Kapcsolatok2Presence1Önuralom3Csatlós2Obfuscate1Bátorság3Katonai Erő1Sith Sorcery (Ahu)1..Mentor3....   

Előny/Hátrány          Emberség          Akaraterő.57.Vértartalék..
Megjelenés
.

Előtörténet
Shandya ölelése előttről nem emlékszik semmit. Szóbeszédekből tudja, hogy régi nemesi családból származik és atya rég kiszemelte magának. Valahogy jobbnak látta nem firtatni a dolgot. Az amnéziáját atya és a klán is hibának kezelte, így mindig többet kellett teljesítenie, hogy bizonyítson. Jól teljesített és ügyes volt ezért bízták rá a SanDiego-i feladatot. Valahogy befolyásra szert tenni anyagilag. Esetleg nem árt ha a vértestvérek között is elismerést szerez és szívességeket szerez.
Így SanDiegoba utazása után felmérte a terepet és kinézte magának ezt a szervezetet. Elcsábította a halandó vezetőjét és az ujjai köré csavarta szó szerint. Szépen lassan elkezdte ő irányítani a szervezetet, a srácot meg kijátszotta a rendőröknek egy nagyobb mennyiségű drog elrejtésével a lakásán és egy névtelen bejelentéssel. Így már semmi akadálya nem lett annak hogy felvirágoztassa az üzletet. Ha kell halandónak és vértestvérnek is ad el ezt-azt pénzért vagy szívességekért. 


A nyilvánosság előtt ismeretes
Egyiptomi és amerikai angol nyelvtudás (utóbbi is anyanyelvi szinten)

Kevéssé ismeretes
Született Shadya Mahmoud, tökéletesen beszél spanyolul.

Mentor
Nefer Brahmin. Klántárs, egy meglehetősen tehetős üzletember.

Anyagi
Fegyver eladás és van egy teljesen legális bárja amivel a pénzt is legalizálja...


NPC



Ian Namakaeha Ghoul személyi testőr. Szinte mindig mellette van.


Alfred Miller Ghoul testőr és komornyik. Viszi a menedéket, intézi a nappali személyes dolgokat és vigyáz a menedék biztonságára. Bizonyos fokig arra is vigyáz, hogy ne veszítse el teljesen az emberségét.


Paradise Club - San Diego egy nagyon is ismert bárja a változatos és sokszínű estjeivel. Megtalálható a Disco-tól a Rock-ig minden. De vannak különleges esték ahogy élő koncert és akár BDSM Performance is látható.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése