Szókratészi amfiteátrum > Játék

Virtuális kalandok: Csevegő

<< < (2/4) > >>

Pappskalle:
Én is bepróbálkozom azt hiszem egy listával, bár még soha nem írtam ilyet. Sok kedvenc van nálam is, így pár fel se került most erre a listára, de talán, amelyeket a legjobban kedvelek a történetük miatt, én alapból a történet miatt játszok egy játékot általában, ez igaz a lista első elemére is:

1.) Társasjátékok minden mennyiségben (ha már az előttem szóló is egy terepasztalos játékkal kezdte);
2.) Elder Scrolls - Morrowind;
3.) The Longest Journey 1-2, Dreamfall Chapters;
4.) Dishonored 1 (gondolom a 2 is ilyen jó lesz);
5.) The Fall: Last Days of Gaia (2004-ben elérte grafikailag azt, amit 10 évre rá a Dragon Age, bár ez inkább az utóbbit minősíti);
6.) Star Wars: Knights of the Old Republic 1-2, Mass Effect 2-3;
7.) Borderlands 1-2 (fergeteges humora van ennek a játéknak, amit a Fallout 3 elvett tőlem, azt ez visszaadta Fallout feeling terén);
8.) American McGee's Alice, The Madness Returns, Deus Ex: Human Revolution (remélem a Mankind Divided csak jobb lesz);
9.) Darkness Within 1-2 (talán a magyar Maze: The Angels Walk Silently is hasonlóan jó lesz, a fejlesztők az ismeretlentől való félelemre mennek rá); Syberia 1-2 (reményeim szerint a 3 is);
10.) Wolfenstein The New Order (a zenéje a legjobb, főleg a House of the Rising Sun németül).

Sentinelhez hasonló voltam régebben, inkább kalandjátékokat, stratégiai játékokat toltam egy jó ideig, utána ez megváltozott, amikor belépett az életembe a steam, amit magamban játszottam azok a kalandjátékok maradtak, az fps viszont némiképp a horror érzést hozza vissza, ami sok játékból kimarad, amikor mész a folyosókon, és nem tudod, hogy ki, mikor és hol robban a képedbe, és azt hiszed, hogy az ellenfél a következő sarkon van, pedig nem, már rég mögéd került, avagy ugyanez fordított helyzetben. Mindez persze IRL sokkal jobb, amikor az erdőben kell osonnod, de virtuális környezetben sem utolsó. :)

Nata108:
Nem lista, csak egy kis érdekesség.
Androidon használom, ideális hosszabb utakra.

Heroes of pen and paper +1
Illetve ugyanezen sorozat 2. része.
Angol humorral tűzdelt enyhén cinikus játék.

Thyriel:
'90-es évek

1994. március 1.UFO: Enemy Uknown (a.k.a. UFO Defense)1995. június 1.UFO: Terror from the Deep
2000-es évek

2012. október. 9.XCOM: Enemy Unkown2013. augusztus 20.The Bureau: XCOM Declassified2013. november 12.XCOM: Enemy Within
2007. november 20.Mass Effect2010. január 28.Mass Effect 22012. március 6.Mass Effect 3
2006. június 26.Titan Quest2007. márciusTitan Quest: Immortal Throne
folyt köv.

Prehistorik, Golden Axe, Dyna Blaster, SWKotOR 1-2, X-wing, Tie Fighter, Dark Forces series, Diablo 1, Starcraft I-II., Darksiders duology, Blades of Time, Crysis, Death Rally, Dragon Age: Origin, Inversion, Legacy of Kain series, Remember me, Tomb Raider (2012), HoMM 3 és 5-6, Syberia 1-2, Overlord 1-2, Venetica...

Dierol:
Évjáratra én nem bontanám le, de itt van a számomra legemlékezetesebb programok listája. Amilyen feledékeny vagyok, biztos hogy kimaradt valami :)

Dynablaster, Ufo1, Ufo2, Master of magic, Syndicate, Transport Tycoon, Warcraft 1, Crusader: No Remorse, Fallout 1, Legend of Kyrandia 2 – Hand of Fate, Civilization 1-5, Colonization
Sam and Max, Day of Tentacle, Tie Fighter, Warcraft 2, heroes of might and magic 3-4
Arcanum of steamworks and magick obscura, Diablo1-2
Dungeon Keeper 1-2, Starcraft 1, Death Rally, Hioctane, Evil Genius
Syberia 1-2, Broken Sword, Monkey Island, Discworld, Alone in the dark 1-2, Vampire: The Masquerade – Redemption
Freespace, Freelancer, Terran Conflict
Age of Wonders – shadow magic
Mass Effect 1-2-3, Dragon Age: Origin, Witcher
Oblivion,
Neverwinter Nights, Baldur's Gate 1-2,

Thyriel:
QQcs

Ez az XCOM 2 hihetetlenül élvezetes. Nagy előrelépés az előző után, ami szintén nagyon hangulatos és élményekben gazdag órákat adott
Lehet elfogult vagyok, de...

Már most imádom!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése