Szókratészi amfiteátrum > Játék

Virtuális kalandok: Csevegő

<< < (4/4)

Cyrgaan KheaLorn:

--- Idézetet írta: Pappskalle - 2016. Április 18. 20:23:58 ---CKL: Köszönöm az ötletet, de ehhez azért gyakorlott gamer vagyok, ezekkel kezdem általában mielőtt belefogok egy játékba, és utána jönnek rá a plusz lehetőségek, ha valami nem működik ugye, amiket végigpróbáltam, és nem tudom mit csináljak, hogy mégis menjen, hisz a crackelt verzió működött, a pénzért vett verzió nem, ebből adódóan nem a gépem teljesítményével van a gond. Minden programot feltett a steam gondolom, efelett nekem nincs irányításom, ezt maga a program végzi, lehet az egész alapból hibás, bár akkor is felmerül két kérdés, az egyik, hogy miért nem vonták vissza, vagy egyeseknek miért működik mégis?

--- Idézet vége ---

Ha gyakorlott gémer vagy, az más. :)
Hát szívesen, de az általad említettek után nem nagyon van ötletem.

CKL

Dierol:
Ok, akkor próbáld meg a WolfNewOrder_x64.exe-t átnevezni WolfNewOrder_x32.exe-re, és utána a játékot a -w paraméterrel ablakos módban indítani. Egy próbát megér... (bár az ati kártyákhoz javasolták...)

Edit: esetleg a Microsoft Visual C++ 2010 újratelepítése is segíthet (bár nem hiszem, hogy az megsérült volna)

Pappskalle:
Dierol: bár Win7 64bittel tolom, így pedig az átnevezés lehet nem lesz túl nyerő, de azért megpróbálom, hátha működik, köszönöm. :)

Ha mégsem működik, akkor sincs gáz, hát majd vagy sikerül megoldanom valami patch-csel vagy file átírással, vagy nem, max leszedem újra netről otthon, és játszom azt tovább, a pénzem már úgy sem kapom innen vissza, de hát erről ennyit, a segítségeteket viszont mindkettőtöknek köszönöm!

Azért gáz belegondolni, hogy egy olyan játék, mint a Wolfenstein ennyi nyűggel bírjon, úgy hogy egy alapvetően érdekes történettel bíró játék, sok érdekességet lehet benne csinálni, de grafikailag ezerszer jobbakat láttam nála, amik fele ekkora teljesítményen is szebbek.

CKL: A Deus Ex Mankind Divided-ben egyetértek veled, anno írtam is, hogy ez az egyik, amit kegyetlenül várok, imádom a CP műfaját, és a Deus Ex nagyon jól meglovagolta ezt a hullámot, én a CP-t Gibson által ismerem, így engem a játékra az sarkallt, nem a Deus Ex, de mikor nem játszhattam CP-t, akkor a Deus Ex is csodás volt. A Shadowrun nálam sajnálatos módon gépes játék, asztali rpg esetében is kuka, mert bár cyberpunk, de egyben fantasy is, és e kettőt kevéssé szeretem keverni. Ami még ennyire király CP játék gépen szerintem az a Dreamfall Chapters esetében Stark világa, avagy a mi világunk, ezen belül pedig érdekesség, hogy nem szokványos városokban játszódik a story, ilyen pl Europolis (hallgass bele a szövegbe a videóban, politikáról is szó van elég sűrű leírással, amitől csak még élethűbb a világa), ami egy európai nagyvárosra épül, de egy előző részben pl Casablanca jelent meg. Ez egy kalandjáték, de a világa miatt megéri játszani vele, és ahhoz még videókártyát sem kell cserélj. ;)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése