Szerző Téma: Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja  (Megtekintve 10929 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #75 Dátum: 2015. December 01. 10:20:19 »
Végignézel a folyosón. Az aranydíszitések borítják az egész folyosót, amelyek sárkánymintázatokat ábrázolnak, mindenfelé kék, vörös és zöld ékkövek díszitik emez falakat, és a fentről lelógó lámpások kékes, vöröses és zöld fénybe világitja a folyosót.
Az őrség egyike felkiált:
- Kik azok kik zavarni merészelik a Vének Tanácsát?
-Szerintem velem szóba se állnának, itt én csak egy fiatal csitri vagyok a szemükben - súgod a melletted elhaladó Hastanírnak, aki feléd fordítja a fejét, és némán bólint, majd előrelép két lépést.
- A nevem Hastanír. Sirenari Szövetségből jöttem. Beszélnünk kell a Vének Tanácsával. Népetekre veszély leselkedik, beszélnünk kell a Vének Tanácsával. - mondja magabiztosan.,
Az őrség ősszenéz, majd bólintanak, és kinyitják a kapukat.
A kapu túloldaláról már nem süt be az aranydíszitések fénye, fehér falakat pillantassz meg a terembe.
Amint átléptek az ajtón nem láttok aranyat, sem drágakövet.
A falak hófehérek, és valamiféle fekete fémből készült a díszités, szép mintázatokat ábrázolnak.
A székek is ugyanabból a fémből készült, és hosszú szakállú törpék ülnek, mindegyik szakálla hófehér.
Kinézetük hasonló, mindegyikük ezüstszín köpenyt visel.
 - Miért zavarjátok meg az öregek tanácsát?
Látod és hallod ahogy a körülötted állók elámulnak, kivéve Hastanír , Nauda és Juni.
Hastanír előrelép, és lábát berogyasztja és letérdel.
- Nagyratisztelt Vének. Hastanír vagyok, a Siremar Szövetség Hercege. Azért vagyunk itt, hogy figyelmeztessünk titeket
- mégis mi az amit mondanotok kell? - mondja egy másik.
Fehla éppen megszólal, amikor Dúon szúrós pillantását követően elharapja mondanivalóját
- Nagyti..
- Becses Vének, népeinket a Csontok fagyos serege támadta meg egymás ellen tüzelve népeinket. Valós félelmünk, hogy itt nem csupán ennyiröl van szó, hanem...
- Elnézésed, hogy közbevágok, de hanem olyanról hogy Doran egyik mestervarázslója hal meg a csapás során?
- Dorant megtámadták? - kérdezte vissza Hastanír.
- Úgy hírlik, tehát hiszünk nektek de ki jönne idn
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 03. 17:42:05 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2647
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #76 Dátum: 2015. December 08. 14:56:37 »
Rosali:

Nem kérdezem meg honnan tudják a törpék hogy megtámadták Dorant. Nekik is megvannak a saját forrásaik.
-Hol a térkép ami az országokat mutatja? Most jól jönne.-Kérdem Hastanírtól amikor az idős bölcs egy pillanatra abbahagyja a beszédet.
-Válaszolni szeretnék a kérdésre szabad?-Kérdezem a vénektől és várom, hogy Hastanír elővegye a térképet.


Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #77 Dátum: 2015. December 10. 17:37:03 »
--Hol a térkép ami az országokat mutatja? Most jól jönne... - mondod Hastanírnak, aki bólint, majd az övéhez nyúl, és egy apró övtáskából előhalászik papírtekercset, majd kiemeli, széthajtja, majd visszasüllyeszti, és egy másikat vesz ki, kibontja, megnézi, maid a feléd nyújtja.
-Válaszolni szeretnék a kérdésre szabad? - kérdezed az öregembereket miközben átveszed a térképet, amin az alábbit látod.

- Mivel nem tudjuk mire akarsz válaszolni... - kérdezte a másik, miközben a mellette üllőre nézett akivel, ahogy most megnézted, nagyon hasonlítottak egymásra, és a mellette üllő bólintott, és az fejezte be.
- Ezért meghallgatjuk a válaszodat. Kezd csak el, szépen.
Hátad mögött hallassz valamennyi mozgolódást jelző hangokat.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2647
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #78 Dátum: 2015. December 13. 08:20:56 »
Rosali:

Először a feltett kérdésre válaszolok, de előtte megnézem mi az a mocorgás a hátam mögött. A térképpel a kezemben Hastanír elé állok  majd közel megyek a vén törpékhez hogy ők is jól lássák. Meghajlok, előttük és csak utána kezdek bele a mondandómba.
-Ezeket az élőholtakat nem érdekli kik vagyunk mik vagyunk, törpék, elfek amazonok, vagyis emberek vagy bármi más. Ahogy azt már kint is említettük nekik csak a földjeink vagy éppen a ti bányáitok kellenek de lakosság nélkül, mindegy mi csak ne éljen ott senki. Sajnos megtörtént amitől féltünk, Nagytiszteletű vének, hamarabb mint gondoltuk, feljöttek a felszínre. Eddig egy kihalt hatalmas föld alatti épületegyüttesben harcoltunk velük. De úgy tűnik fejlődnek és ez már nekik nem akadály.Rengetegen vannak, több ezren, és ha nem is túl okosak csak úgy nyerhetünk ha összefogunk és megöljük az Eringowi főmágust, aki ezeket teremtette. Legalább is úgy egyenlőre úgy gondoljuk ő a teremtő. Ráadásul nem is titkolja túlzottan, van egy mágikus kardja, lehet hogy úgy használja, hogy csak megérint vele valakit vagy csak megkarcol. Sok minden még nem tiszta, egyelőre csapatokat gyűjtünk, ha elmegyünk innen.-Széthajtom a pergament. Rábökök Doranra Erenre és Taba El Ibarára.
-Doran Eren és Taba El Ibara mind Eringowhoz tartozik tehát a Lord a saját népét sem kíméli. Belőlük is zaurakokat csinál, ha szabad így fogalmaznom. És már a felszínen vannak. A ti és a mi népünk nincsenek még olyan közel de eddig is több ezren voltak gondoljatok bele ha ezek az emberek átváltoznak mekkora sereg lesz abból. Hívjátok haza a távol levő törpéket ez nem harc ez már háború. Mindent elmondtunk azt hiszem. Vagy van valakinek hozzáfűznivalója? Vagy kérdése? -Szétnézek kérdésre vagy hozzászólásra várva.

« Utoljára szerkesztve: 2015. December 13. 08:24:32 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #79 Dátum: 2015. December 25. 11:09:45 »
A vének megdöbbenve nézik, ahogy beszélni kezdesz, egy részükön látod, hogy nem értik, miről beszélsz, vagy csak nem kivánják megérteni, vannak akik kétkedkednek, illetve van egy törpe akit úgy látszik sikerült meggyőznöd az igazadról,
Azután a térképen mutogatod nekik az országokat, és közlöd velük, vajon mekkora lehet az a sereg, ami Erigow, Doran, Eren és Taba el Ibara embereiből állna.
Miután befejezted, hosszas néma csend nehezedik a tanácsra.
Hátad mögött halk beszélgetést, hallasz, de nem hallod hogy miről van szó, Freha, Deri, Juni, Nauda és Dúon között.
Aztán fél percnyi némaság után megszólal az egyik törp.
- Arra szeretne kilyukadni, hogy Ynev szerte hatalmas hadsereg készülődik, mely forrása Erigow lenne? - mondja kissé kétkedve. - De ha valóban veszélyben is vagyunk, hogy hívjuk ide nemzettségünk tagjait akiknek az otthona már nem biztos hogy eme föld.
- Én szerintem kellene tennünk valamit, ki tudja, ha mégis igaz a hír nem ülhetünk csak tétlenül! - állt fel az egyik törpe, hosszú deres, kissé vöröses szakállal a bal szélről.
- Mégis mit tegyünk? Indítsunk támadást Erigow ellen? Badarság! - válaszolja egy másik
- De legalább felkészülhetnének egy esetleges támadásra, hogyha mégis történne valami! - áll melléd Juni. - Legalább tartsátok élesen és a kezetek ügyében a fegyvereiteket!
- Ugyan, ugyan! - emelkedik fel egy öreg. - miért higyjünk olyan dajkamesének, hogy egy erigowi nemes, egy nemes bele kontárkodik a fekete mágiába, és egy átkozott karddal embereket változtat át zaurakká! Ez bolondság én mondom!
- De ha mégsem az, nagyratisztelt Sarra? Akkor végünk van, és csupn azért mert nem készültünk fel!
- Kérem, kérem, nyugalom! - szólt egy tiszteletet parancsoló hang, a középen üllő, leghosszabb, mész-színű szakállú vén felemelkedik a kényelmes kőből faragott üllőhelyéről, és körbetekintve a többi vénen a következőket mondja, majd a mondandója végén rád és Hastanírra tekint, kitárja a kezét - Uraim! Megvan egy nagyszerű ötlet, amely már el is hangzott, és ezt fogjuk megvalósítani. Lehet, hogy ezek a hírek igazak, és akkor, ha nem készülünk fel népünk sokasága fog odaveszni a mi döntésünk miatt! Javaslom, hogy ahogy már említették legyenek a fegyverek megélezve, harcra készen, kezünk ügyében, így ha eljön a halottak órája mi megtudjuk őket állítani, és nem férkőznek hazánkba, nem támadják meg gyermekeinket és feleségeinket, ha pedig mégis hamis a hír... akkor pedig legalább nem fog megrosdásodni a fegyver, és gyakorlatban maradnak a kovácsaink.
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 26. 19:01:17 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2647
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #80 Dátum: 2016. Január 01. 06:47:00 »
Rosali:

A mágikus kardot már szóba sem hozom újra, hogy a saját szememmel láttam mire képes. Örülök hogy ennyit elértünk a törpéknél. Attól tartok úgy sem hinnének nekem. A varázsló Lordot is alig tudtuk elhitetni velük. Ha nem jött volna a hír hogy megtámadták Dorant lehet ki is dobnak minket dolgunk végezetlenül. Makacs nép ez a törpe.
-Szerintem induljunk mindent elmondtunk amit tudnotok kell. Igere legyen veletek!-Meghajlok tisztelet teljesen és várom hogy a többiek is elköszönjenek, vagy elmondják ha van  hozzáfűznivalójuk.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #81 Dátum: 2016. Január 03. 19:02:19 »
Úgy érzed, bár nem érted el a kellő eredményt, de csak megérte nektek ide eljönnötök. Nem vagy benne biztos hogy a dorani hír nélkül hittek volna nektek. Ki tudja?
Azt azonban már megtudtad, hogy milyen vaskos nyakú nép az a törp nemzet.
-Szerintem induljunk mindent elmondtunk amit tudnotok kell. Igere legyen veletek!
A törpök összenéznek, mintha igen ismerős lenne számukra az a név amit mondtál nekik.
- A Földanya áldása kísérjen titeket, kő népe. - szólal meg Deri.
Fehla és Nimae csupán némán testbeszéddel köszönnek el, szintúgy Nauda.
- Nirmalean áldása legyen rajtatok. - Dúon fejet hajt.
Majd végül Hastanír billenti meg a fejét.
- Tengernyi szerencsét kívánok.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2647
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #82 Dátum: 2016. Január 04. 13:21:38 »
Rosali:

-Mos már tényleg indulni kellene. A térkapukat már nem használhatjuk, hosszú az út hazafelé. -Fejezem be a kölcsönös Áldás békesség nyilvánításokat. Hogy lehet innen kijutni? Először ki a hosszú kőhídon aztán tovább és majd csak kijutunk a barlangból.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #83 Dátum: 2016. Január 17. 21:04:10 »
- Mért nem használjuk azokat? Egyesével, átöltözve, vagy köpennyel rajtunk könnyedén átjutunk pár nap alatt, míg akár egy hétbe is eltelhet amig elérjük gyalog Erigowot. - mondja Nauda.
- Igaza van most Naudának, Rosali, a Kék Rózsa klánból, - szólal meg Dúon. - Az idő veszedelmes ellenség.
- Rosalival értek egyet, nem szívesen mennék vissza oda azon az úton. - áll melléd, Nimae, aki mellett Fehla is megáll, mintha egy szobor lenne.
- Nem kéne arrafelé visszamennünk. - jelenti ki szilárdan. A többiek úgy tűnik még nem foglaltak állást.
Hastanír körülnéz rajtatok, majd megszólal.
- Én... azt mondom, majd odakint vitassuk meg. - egy újabb főhajtás után elhátrál, majd elindul kifelé, és a társaid követve a példáját az ajtó felé lépnek, majd azt kitárják szélesre a fényes vértes törpe lovagok, pontosabban, nem érnek hozzá, ahogy látod valamiféle hatalmas lény kezdi el kitárni az ajtót, néha néha még meg is látod közben a hatalmas szürke karját, amelyről az izzadtság már füstöt ereget magából. Nem tudod mi lehet az a lény, de nem alábecsülendő, hogy a törpék szolgálatra kötelezték.
Majd eltűnik a kapu, és a hosszú, díszes folyosót pillantjátok meg mögötte, amin jöttetek.
- Én a kapu mellett szavazok. - mondja Deri, amint ráléptek a folyosóra. - Hátatok mögött szinte azonnal becsukódik a kapu, és elöl pedig kinyílik.
Elhaladtok két díszes vértű gárdista mellett, majd észreveszitek hogy a tömeg eltűnt a híd előttről, ahol korábban még ott voltak, illetve a kapu túloldalán sem láttok senkit sem.
Néma csönd van, csak a csizmáitok ütemes, csattanó kopogása ad hangot, minden más csendes... nem igazán a leghelyesebb kifejezés, de csendes mint a sír.
Már az út nagyját megtettétek, már csak tizenöt lábnyira van a kapu, majd először Juni húzza elő a fegyvereit, egy emrelin kardot és egy rövidkardot, illetve Fehla veszi elő a lándzsáját, kit Nauda két pengéje követ.
- Van itt vala...? - szólal meg emelt hangon Dúon, de Hastanír lesújtó pillantására magába folytja a szót.
Körbenézel a harcostársaidon, Jobbszélen Juni, Deri és Dúon, pár lépéseddel előtted Hastanír, mögötted Nauda, balra tőled pedig Fehla és Nimae léptet.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2647
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #84 Dátum: 2016. Január 25. 10:23:27 »
Rosali:

Eddig azt hittem az elfekről hogy okos,bölcs és megfontolt nép vagyis ez ez a hír járta róluk. De most valahogy ellentmondanak a híreszteléseknek. Nem illendő Duont kioktatni arról hogy kavarja a klánom nevét Juniéval a Fekete Rózsa Klánnal majd később, ha alkalom adódik elbeszélgetek vele erről, vagy ki tudja.
-Nem hinném hogy jó ötlet most rögtön visszatérni Eringowba. Erről már beszéltünk nem? Az összes északi térkaput a Lord felügyeli és ő szedi be érte az aranyakat. Ha most rögtön térünk vissza számszeríjászok serege fog ott várni ránk és halomra lőnek. Eredetileg Kyriába akartunk menni nem igaz? Vagyis haza, hogy elaltassuk a Lord gyanúját. A másik Miért kellene gyalogolni? Hiszen van elég pénzünk lovat venni. Több is mint kellene, ez nem jutott eszetekbe? -Elmondtam a véleményem én is. Innentől kezdve én sem hallok mást csak a csizmáink hangját. A csend szinte fojtogató. Ahogy lépdelünk előre.
Amikor Duon megszólalt,majdnem olyat mondtam amit később sem bántam volna meg.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #85 Dátum: 2016. Január 26. 07:25:48 »
Fogalmad sincsen, hogy az elf miért rontotta el a nevedet vagyis pontosabban a törzsedet. Nem tudod miért, hiszen úgy tartják az elfek a legkiválóbbak az emlékezés és bölcsesség terén. És Dúon úgy tűnik most hazudtolta meg ezt. Eldöntöd hogy int lehet kettesben beszélsz az elffel.
A többiek elkezdik a tervet vitatni,hogy merre menjen a csoport, így hát te is közbeszólsz
-Nem hinném hogy jó ötlet most rögtön visszatérni Eringowba. Erről már beszéltünk nem? Az összes északi térkaput a Lord felügyeli és ő szedi be érte az aranyakat. Ha most rögtön térünk vissza számszeríjászok serege fog ott várni ránk és halomra lőnek. Eredetileg Kyriába akartunk menni nem igaz? Vagyis haza, hogy elaltassuk a Lord gyanúját. A másik Miért kellene gyalogolni? Hiszen van elég pénzünk lovat venni. Több is mint kellene, ez nem jutott eszetekbe?
- Igaza van Rosalinak! - tör ki hangosan Nimae, - megértem hogy sietnünk kell, de nem éri meg hogy mind odavesszünk, azt hiszem.
- De nem végeznének velünk. Nem tudnák! - harsogja kihivoan Juni a megszeppent Nimae felé
- Nem kockáztatunk. Menjünk lovon. - szólal fel védőn Fehla.
- Nem kockázat...
- De bárminemű veszteség is több mit megengedhetünk. - válaszolja Nauda.
- Menjünk lovon, és majd egy másik kapun térjünk vissza, álruhában. Szivárogva. - mondja Deri.
- Igaza van a hölgynek, én szerintem azt kéne tennünk.

Úgy tűnik, mintha csak a Földanya sugallta volna neked, hogy nézz körbe, mert éppen amikor befejezed, a falon láttad hogy valamelyikötök tôrt ránt, majd azonban mikor rájuknézel, látod hogy sem Fehla sem Nimae nem vett kezébe fegyvert . Mozdulni akarnál, de egyszerűen nem tudsz, megbénultál kissé, úgy érzed, miközben látod hogy a falon még mindig mintha Nimae fegyvert fogna. Majd látod ahogy a falon az árnyék kissé megrezeg, majd eltűnik az egyik lába, majd a keze, és azután a fejével együtt minden.
Futni akarsz, kiáltani akarsz, le akarod teríteni.
De nem tudsz megmozdulni, csak némán figyeled ahogy az árnyék két hosszú lépéssel Fehla mögött terem, ekkor veszi észre Nimae, és villámgyorsan tört ránt, és lesújtott a valamire, azonban a pengéje átmetszette a levegőt.
- Fehla! - hallottál egy elnyújtott, felismerhetetlenné vált hangot. Ugyanabban a pillanatban fordult meg Fehla is, és átdöfte az árnyat pördülésből, de az még így is lesújtott a nőre, és a sötétségbe burkolózó tőr mélyen belemélyedt a nő mellkasába, vérével telítve az árny mögött álló Nimeát. Végre működésbe léptek az izmaid, el is kezdesz futni a harcolók felé, amikor látod hogy Nimeán tébolyult düh fut végig, ahogy az arcát láttad, és mire már szinte mindannyian odaértetek, hirtelen egy robbanás kiséretében az árnyék porszemcsékként száguld mind a négy égtáj irányába.
A lökéshullámtól mindannyian megbillentettetek, de nem zuhant egyikötök sem földre.
Nimae odafut Fehlához és ráborulva próbálja eszméletéhez hozni.
- Fehla! - hallottad Deri hangját, majd a Juniét és az elfekét.
- Siessünk-  szólal fel Hastanir. - itt nem biztonságos. - közben a szép mívesy kecses íját maga elé emelte, és az folyosó bejáratát ellenörizte, hogy támadnak-e
- Visszafelé a portálhoz! - mondja Nauda.
- Várjatok meg,- mondja Dúon, miközben letérdel a nô mellé.- Menjetek majd felzárkózom! Te is menj, Nimae! - mondja utasitoan, de tisztelettel, meg talán mas érzéssel is telve.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 26. 21:55:56 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2647
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #86 Dátum: 2016. Február 02. 10:50:44 »
Rosali:

Akkor most kinek  van igaza akartam volna válaszolni mivel ez nem derült ki Nauda válaszából. De azután olyasmi történ mint mikor a víz alá merítenek meddig bírom és pár pillanatra eszméletem veszítem. De most ez nem rémálom, ez valóság. Minden a szemem láttára történik és én mozdulni kiabálni sem tudok. Minden pillanatok alatt történt. Az egész egy részét meg csak bámultam mint egy kő. Mire végre megmozdulnak a tagjaim és mindenem már megszúrták Fehlát.
Az elfek utasításait betartva rohanunk a portálhoz azon át Kyriába.
Igyekszem gyors seregszemlét tartani, Junit azonnal Eringowba menne. Már csak az elfek és a sebesült Fehla hiányzik. Ott toporgok a portál előtt, kivont karddal még nappal van. Most sikerül először megszólalni.
-Kik Kik voltak ezek? Vagy mik?

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #87 Dátum: 2016. Február 07. 21:37:16 »
A pillanat súlyosságában nem tudsz mozdulni, mintegy totem állsz és nézed, ahogy az a szürke alak leszúrja a társadat, miután Nimae belecsapja a tőrét a hátába. Majd azonnal érzed ahogy visszatér az erő a lábadba, amikor Fehla összeesik, és már rohansz is, amikor hirtelen apró darabokra szakad az a valami. Fogalmad sincs mi történt, de úgy tűnik akármi is volt a támadó igen szörnyű halállal lakolt tettéért. Szétrobbant.
Majd amint meghallod Dúon utasítását, szemed sarkából látod ahogy Hastanír bólint.
- A portálokhoz! - int nektek és elkezd futni a folyosón, ahogy látod, Nimae és Juni késéssel követnek titeket, Hastanírt megelőzi Nauda, és ő áll az ék élére, mögötte szorosan már ott van a nemes elf, aki egy íjjal a kezében futott, mellette futott Deri, kicsivel, pár lépéssel lemaradva te, utánad pedig Nimae és Juni rohant, akkor láttad őket amikor visszapillantottál Fehlára és Dúonra, és akkor láttad mögöttük vagy száz lábbal a két gárdistát a földön. Mintha a hátad felől mormogás és kántálás hangzana csendesen, nem hallasz mást, nem hallod ki, mert elfojtja a hangot a szíved dobogása és a tüdőd sikolyai, miközben a megerőltető tempó sokszorosával futtok. Ahogy szinte hallod mindannyiótok szívének a kaotikus verését, a szemed sarkából látod hogy valamelyikőtök kezd kifáradni, de hogy melyikőjük az, azt nem tudod behatárolni, de valaki elkezdte félrekapkodni a levegőt, amivel jócskán lecsökkentette a teljesítőképességét.
Az arcodat visszafordítod, és pásztázod az előttetek heverő területet, és hirtelen, mikor még tíz lábnyira vagytok a nyílt kaputól, az óriások az oldalakon mozogni kezdenek, hogy bezárják a kaput előttetek, karjuk fel és le zakatol, és a kapu szárnyai lassan, komótosan elkezdenek közeliteni egymáshoz.
A vékony híd másik oldalán egy alakot láttok, magas, embertermetű, és a hófehér ruháját vérfoltok festették vörösre, és tett egy rokkant lépést előre, rátéve a jobblábát a hídra.
Hastanírt látod ahogy a hátához kap és a te szíved míg négyet dobban addigra ő már ki is rántott egy rövid nyílvesszőt az erdőzöld tegezéből, és mielőtt megszólíthattad volna, már felhúzva el is engedte az ideget, és a lövedéke sebesen végigszelve a levegőt a hófehér ruhás alak bal vállába belecsapódva megperdítette és belerántotta az idegent a mélybe. Nauda végre elérte a kapu túloldalát, megállt, és intett Derinek hogy menjen előre, és félreállva az utatokból megvárta míg átvágtatsz, majd nekifeszült teljes erejéből a jobb szárnynak, hogy feltartsa, amig keresztülfut rajta Nimae és Juni. Mire visszanézel a híd felé, Deri már a túl oldalon áll, és Hastanír épp az utolsó lábakon állt meg, és újra nekifeszülve az íjának lő, mögötte pillanatokkal később ott-terem Juni is, aki egy hosszú ugrással megkerülve a férfit a túloldalra ugrik. Nimae jelez neked hogy menj te előtte.
Ahogy látod Deri oldaláról négy, Juniéról pedig hat zaurak közelit feléjük a túloldalt.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2647
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #88 Dátum: 2016. Február 10. 10:05:55 »
Rosali:

Már hozzászoktam, hogy most az elfek parancsolnak alapvetően mert férfiak de engem nem érdekel. Anyám kikérné magának és félrelökné őket de akkor mind meghalnánk. Bár lenne időm csodálni a gyorsaságukat és az ügyességüket, de már megint az idő a legnagyobb ellenségünk. Ez már túl van minden fáradságon. Még, még, még, utolsó lépés utolsó karemelés félek össze fogok esni, de mikor meglátom, hogy Ferhla épp bőrrel megúszta a támadást visszatért belém majdnem minden erő.
Meghallom a jól ismert kántálást. Nincs időm kimondani"zaurakok" csak rohanni kivont karddal.
- Tízen vannak a hátatok mögött. Négy itt és hat ott. Kard elő fej levág!- Mutatok Deri és Juni felé.Hihetetlen energiát ad az élőholtak gyilkolása. Nem vagyok egy vérszomjas nő de Cassiope már bizonyára halott, ezt sem nekik sem a Lordak nem fogom megbocsájtani míg élek. Már rohanok is Nimeának egy bólintással visszajelezve hogy értettem, a hat zaurak felé. Miért is választottam volna a könnyebbet.





Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2647
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Amazonokkal senki se packázzon- Ezüst Utazó kalandja
« Válasz #89 Dátum: 2016. Február 11. 06:33:03 »
Rosali:

-Ahol tíz van ott több is lesz!-Kiáltom, végre Junihoz érve a hídon való végigfutás után.
Már le is vágtam az első fejét, jöhet a következő. Remélem a többiek jönnek utánam mert hátul nincs szemem. Dühömben vagy örömömben szívesen káromkodnék egyet de visszaszívom az alpári beszédet. Amit mondok nagyjából mindenkinek szól de inkább azoknak akik csak hallottak a zaurakokról és "élőben"még nem találkoztak velük. Dúonra és Hastanírra gondolok de felfogják ők ésszel, végül is elfek.

« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 12. 07:08:06 írta Az Ezüst Utazó »