Szerző Téma: Kalandozások a birodalomban:  (Megtekintve 20950 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #345 Dátum: 2016. Augusztus 08. 18:56:23 »
Hrissi Al Shard

Hrissi a szoba közepére ledobált dolgokat szépen összeszedi, összehajtja, és egy helyre rendezi – ő nem szereti, ha úgy kell guberálnia különféle halmok közt, hogy megtaláljon  valamit.
Arra az ötletre, hogy egy ekkora ágy kellene otthonra, jól megszemléli az adott darabot, s kételyei támadnak az ötlettel kapcsolatban. Hogy férne ez el a szobában? Egyáltalán hogy kerülne fel, s hogy férne át az ajtón? Csupa olyan „lényegtelen” kérdés, amely gondot okozhatna. Ám a témaváltás elejét veszi, hogy kifejtse a látszólagos nehézségeket. Arra, hogy a paplovag helyett jött az a férfi, bólint, hogy megértette. De hogy egy bérgyilkos hogy tud pótolni egy paplovagot, azt már nem.

-Mégis milyen közös tulajdonságuk van, ami miatt csereszabatosak egymással? - jeleli Hrissi kíváncsian. Közben odalép az ablakhoz, és hátát az ablakkeretnek támasztva felül a párkányra, hogy lássa az utca forgalmát. Elvégre azért jöttek, hogy figyeljenek.
-A szoba árában benne vannak az étkezések is? - jeleli érdeklődve Anilinek.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #346 Dátum: 2016. Augusztus 11. 08:05:19 »
Leanthil

Igencsak meglepően vágott vissza a nő, és igencsak ismerőssé válik számomra a mozdulata, és hirtelen egészen szépnek tűnik, valamilyen rejtett erő, vagy akármi, tör fel belőle, amit nem igazán tudok hova tenni, de azután, azután olyan szavakat mond, melyek felett már nem hunyhatom le a szememet. Engem sértegetett, fogoly létére. Egy pillanat alatt, az elbizonytalanodott tekintetből gyilkos harag préselődött belém, és ezt a pillanatot választotta magának Enrike, hogy leállítsa a nő öngyilkossági kísérletét. Majd Enrike megkérdezi, mi legyen velük, de egy pillanatra még félresöpröm.
- Abban biztos vagyok, hogy nem a lábadat vakargatod, és amennyire én nem értem a te néped, annyira nem érted te az enyémet. Igen. Nem állok baráti viszonyban az apámmal, de a fia vagyok, és először, ha egy családtagról van szó, aki veszélyben van, akkor sok minden lényegtelenné válik. Persze nem minden, de azok az okok, ami miatt esetleg nem vagyunk jóban, amihez mellesleg semmi közöd sincsen. Másodszor, Észak legnagyobb és legdicsőségesebb királyságának feje nem fogja annyiban hagyni, ha végeznek vérével. Ezt azonban, megígérhetem, szuka! És hallottam szavaidat Enrike. A problémánk az, hogy ha végzünk velük, akkor ellenségesen fognak velünk viseltetni, ha nem, akkor pedig jönnek a társaik, és ugyanúgy ellenségesek lesznek. Tehát mindegy, merre megyünk és mit teszünk. Lehet, rábíznám Tharra a döntést.
- Ha a nő felugrik, Jodin, Jodino, szúrjátok le. Ez igaz a többire is, ők is katonák, kezeljétek úgy őket. Ha valamelyiküknél volt íj, és jól tudjátok használni azt, engedélyezem számotokra, amelyikkel biztosabbnak érzitek azt, hogy megtudjátok oldani az esetleges problémákat. Remélem, nem lesz rá szükség, de nem sok lehetőségünk van. Jodin, Jodino, Egyesével kötöttétek meg a foglyokat? Ha nem akkor kössétek meg őket újra, egyesével, én és Enrike fedezünk titeket, ha bármelyik bármivel próbálkozna.
Kicsit arrébb lépek, és a sebes arcú felé lépek majd körbesétálom a foglyokat, és megkeresem azt, akinek a tekintetében a legkevesebb dacot, vagy éppen a legnagyobb zavart látom.
Amikor megtalálom, legyen akárhány kör múltán, odalépek hozzá, kicsit talán le is ereszkedem hozzá.
- Csak pár szót szeretnék tudni. Hova mennek a többiek, - próbálok a lehető megnyerőbben beszélni. - Béklyóidat bármikor elvághatom, szabad lehetsz. Csak pár szó, és minden könnyebb lenne, nem kell majd végignézned, ahogy azon borzalmak történnek, családod, klánod megmenekül, néped tovább virágozhatna, mint ahogy te magad is, és a hagyományaitokat továbbadhatnátok gyermekeiteknek, és csupán pár szó.- a többit suttogom felé. - Fiona lehet képes volna büszkesége oltárán feláldozni az egész népét, de te is megtennéd? Mindent, amiért éltél, eldobnál magadtól, csak ezért?
"ÉN eldobnám" fűzöm hozzá magamban, apró gúnnyal.
Ha nem segítőkész, akkor Tharr útját kell járnom. Vér útját.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #347 Dátum: 2016. Augusztus 16. 04:43:01 »
Leanthil Herceg:

A kiválasztott amazon inkább ijedten néz vissza rád. Nem is rád hanem Fionára, mint aki hirtelen nem is tudja mi legyen, kinek higgyen? Fiona folyamatosan nemet int a kezével és a fejével a lánynak Jodin és Jodino már készen állnak a szurkálásra. Enrike menti megint Fionát.
-Még ne!-Csak ennyit mond az ikerpárnak.
-Velem jössz!-Szól Fionához akit azután visszavezet a kötelekhez, valamiért hagyja magát ha Enrike mondja, a többit az ikrekre hagyja akik pillanatok alatt megkötözik az amazont. A fegyvereket  a parancsodra az utolsó kiskésig elszedték a lányoktól.
Miután Fionát megkötözték már nem lehet a kikérdezni való lány arcáról semmit, nem lehet tudni mit gondol beszél vagy nem. Végighallgatja a hozzáintézett szavakat, pár pillanatig gondolkodik mit mondjon. Enrike odalép hozzá felemeli a a lány kezét megfogja és végigsimítja, azután egyenesen a szemébe néz.
-Na jól van kedvesem, az én nevem Enrike, Téged hogy hívnak?-Kérdi a lánytól Enrike. Nem érted minek ez a bájcsevej de úgyis kiderül.
-A nevem Esmé.-Válaszolja halkan a lány.
-Jól van Esmé. Nem lesz semmi baj, senki senkit nem fog kardélre hányni, nem fognak jönni a toroni légiók és a ti amazonjaitok is biztonságban lesznek, ha elmondod hová mentek a többiek. -Enrike ugyanazt a szöveget mondta mint te de mégis máshogy.
-Esmé figyelj! Nézz és Láss!-Ezzel egy pillanatra Esmé homlokára teszi a tenyerét Enrike. Ez megint mit jelent ezt csak Enrike tudja.
Esmé nyelve megered és ez a lényeg.
-Húszan vagyunk vagyis voltuk, nekünk ötünknek az volt a dolgunk, hogy eltereljük és hátráltassuk magukat amennyire csak lehet ez sikerült is valamennyire. Az odaútra volt elég aranyunk térkaput használni a visszaútra is lenne de nem használjuk ha lehetséges, inkább kerülünk. Az amazonok előbb Riegoyba mentek ott vannak a legjobb fegyverkovácsok. Inkább új fegyverekre, éleztetésre lópatkolás vagy ilyesmire  költik az aranyaikat, mint  kapupénzre. Aztán mennek tovább nyugatra Sirenarba vagyis haza.-Esmé befejezte a mondandóját, elmondott amit csak tőle telhetett, de nem nevezett meg szó szerint senkit. Nem lehetett áruló. Hol Enrikére hol rád néz. Enrike még mindig kedvesen mosolyog rá.
-Én tényleg  ennyit tudok, csak egy harcos vagyok nem pedig papnő!-Teszi még hozzá Esmé.
-Nyugalom Esmé mi hiszünk neked!-A lány felsóhajt. Enrike pedig félrevon.
-Nagyuram! Mit gondol? Eléggé fél Esmé, hogy igazat mondjon?






Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #348 Dátum: 2016. Augusztus 16. 05:28:00 »
Hrissi Al Shard:

-Ennyi aranyért nagyon ajánlom hogy az étel is benne legyen a szoba árában.-Válaszolja Anili. Aki végre kimászik az ágyból.
-Csereszabatosak? Ezt nem értem! Már magát a szót sem, kifejtenéd bővebben?-Eközben odatelepszik melléd az ablakpárkányra és nézi amit te. Vagyis egyenlőre a nagy semmit. Aztán végre történik valami. Keletről érkezik egy nagy porfelleg és egy csomó amazon fekete ruhában.
-Rakd össze a messzire látót, te ügyesebb vagy innen csak a színüket lehet látni.-Kiabálja Anili. De azért kinyitja az az ablakot hátha meg tudja számolni őket.


Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #349 Dátum: 2016. Augusztus 16. 06:08:09 »
Zabar Rukh:

Az árusok a vállukat vonogatják, inkább a portékájukat adnák el neked mint információt. Kénytelen vagy tovább ballagni. Ekkor látod meg azt amit igazán kerestél, egy nyitott épület amiből ütemes fémes hangok szólnak némi káromkodás is. És felette a fegyverkovács címere. Már éppen belépnél mikor egy csomó lovas nőszemély fekete ruhában íjjal nyilakkal karddal eléd vág. Leugranak a lovaikról bemennek az épületbe és már sorolják is mi kell. Tizenhat lovat számolsz ami tizenhat lovast jelent. A nagydarab marhabőrkötényes dühösnek tűnő kovács kiballag a műhelyből de azonnal felderül az arca mikor kimegy vele az egyik fegyveres nő és bejelenti, hogy az összes lónak minden lábára új patkó kell. A fekete ruhás mielőtt a kovács még elkezdhetné a munkát megkérdi milyen fegyverei vannak. A kovács hívja a segédeit igaz így kevesebb lesz az arany de akkor is megéri. Aztán elkezdődik a munka, nagyon sokáig tart a fekete ruhások szétszélednek a városban. Mintha ruhaboltba mentek volna jó lesz őket követni.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #350 Dátum: 2016. Augusztus 16. 20:20:26 »
Hrissi megvonja a vállát, amikor a szobához tartozó szolgáltatásról - úgymint ételről tesz megjegyzést Anili. Most még nem éhes, de ha az lesz, így vagy úgy, de kerül majd étel a tányérjába. Amikor Anili mellé ül a párkányra, rámosolyog, s lassú kézmozdulatokkal lekezdi magyarázni, hogy mire is gondolt
-A csereszabatos azt takarná, hogy tetszőlegesen fel vagy kicserélheted az adott feladatot végző embert, anélkül, hogy az eredményben lényegi változás történne. Vagyis mindegy, hogy a nemesi asztalt melyik szolga teríti meg, amíg tudja, hogy minek hol a helye.  De ha például az a kölyök - int az utcán őgyelgő gyerek fele Hrissi - terít meg a szolga helyett, lehet, hogy már nem lenne kielégítő az eredmény.
A közelgő porfelhő fele érdeklődve fordul Hrissi, ám amikor Anili mellette kezd el kiabálni, hirtelen nem is tudja, hogy mivel tompítsa a zajt - mivel a párnák túl messze vannak. Így inkább tenyerével befogja Anili száját, s még hozzá fűzi
-Ssss!
Pár másodperc múlva elengedi, aztán a messzelátóhoz lép, és gyors mozdulatokkal kicsomagolja, majd visszalépve az ablakhoz, a szeméhez emeli, hogy közelebbről is szemügyre vegye a közeledőket.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #351 Dátum: 2016. Augusztus 20. 06:21:40 »
Hrissi Al Shard:

Anili jól beleharap a kisujjadba büntetésképp amiért befogtad a száját. De ez várható volt, végül  elhallgat és  csendben nézi hol a városba érkező nőket hol téged a messzire látóval. Nem bírja ki szó nélkül.
-Meddig babrálsz még azzal a vacakkal?
Beáll a hátad mögé és természetesen dobol a lábával amitől amúgy idegbajt kapnál ha nem lenne végtelen a türelmed vagy ki tudja mikor fogy el. És persze bököd.
-Na na mit látsz?

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #352 Dátum: 2016. Augusztus 20. 20:16:56 »
Zabar Rukh

<<...Kik lehetnek ezek? Valami nincs rendben velük nem átlagos emberek az biztos... Fabyolának kellene szólnom, de félek, hogy nyomukat vesztem... Mi tévő legyek?...>>

Gondolkodom magamban, majd úgy döntök követem őket, de rejtőzködve, semmi feltűnés. Nem kellene lebuknom.. Tehát tisztes távolságból követem őket, nem vesztem szem elől egy percre sem a fehérnépeket. Közben tovább morfondírozok, hogy, hogyan tudnám megoldani, hogy Fabyolának is szóljak, figyeljem őket és még a herceg nyomára is leljünk...

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #353 Dátum: 2016. Augusztus 22. 00:51:14 »
Leanthil

A kiszemelt lány nem igazán tudja, hogy mégis mit tegyen, főképp a vezetőjük heves ellenkezése és rendreutasítása miatt, akit hamarosan talpra is állít Enrike, majd amikor újra megkötözik, a lány arca kővé dermedt, szerencsére Enrike más eszközökkel jobban befolyásolta a nőt, barátságosan, aki végül csak kinyögte azokat a szavakat, amelyekre szükségünk volt. Nem tudom, miféle mágiát használt az elf, de nem szabad erről a közeljövőben elfelejtkeznem, és amíg velem van, és az én parancsaimnak engedelmeskedik, addig csak örülök annak, hogy mágikus ereje van.
- Esmé - ismétlem meg végül a hölgy nevét. - közben letérdelek elé. - Nevedet talán megjegyzik majd a késő korok sámánjai, talán nem, de tudd, hatalmas szolgálatot tettél a népednek, legyen az megbecsülve vagy elfeledve. - Melyik a lovad? - súgom a fülébe, majd felállok, miután válaszolt.
- Enrike, az emberek szoktak hazudni, ha kínozzák őket, csak azért, hogy, elkerüljék a további tortúrákat. Ő egy harcos. - intek a lány felé. - Még ha félne is, amit nem hiszek, nem törne meg. És semmit sem érne el egy hazugsággal. Az a lány, bizonyosan hallották már nevét más törzseknél is,  így előbb utóbb összefutunk velük, minél utóbb, annál inkább közelegve a vészes határidőig. Népének védelmezője, ha megmondja az igazat. Mert én addig nem megyek vissza, amig nem beszéltem Valentinával, és ha én nem térek vissza, akkor más jön utánam. - Körbesétálok, majd megállok újra Fiona előtt.
- Melyik a lovad? - kérdezem tőle, a hátasok felé mutatva, majd mikor megnevezi valamelyiket, és aztán az erdőjáró felé fordulok - Enrike, milyen jól bánsz az íjjal? - kérdezem a félelfet, de tekintetem nem mozdul el a földön üllő lányról. - Vegyél magadhoz egy íjat, kérlek. Jodin, Jodino, markoljátok jól a pengéiteket. - aztán lenyúlok a vezetőjükhöz, és óvatosan megfogom a karjánál, hogy aztán felsegítsem a lábára a megkötözött nőt, amennyiben az amazonok nem mozdulnak, a közelebb álló ikernek szólok. - Vágd el a lábán a kötelet. - majd miután ez teljesült, hátramutatok arra a lóra, melyik Esméjé, véletlenül sem arra, amelyiket a lány megnevezte. - Jodin, kísérd ide azt a lovat. Sajnálom, hölgyem, de attól tartok, a meglepetések elkerülése végett nem engedhetem meg magának, hogy a saját lován utazzon. Természetesen a közös utazás után mindenki megkapja az eredeti tulajdonában lévő lovat. Enrike, milyen messze van Riegoy? - válaszának a függvényében kiszabok egy bizonyos mennyiséget, amennyi ételt itt hagyunk. Az az a határ, amennyit nélkülözni tudunk, úgy, hogy nem lakunk egyik nap sem jól Riegoyig. Az ételek jó kétharmadát, majd, ha nem úgy volna, megkérem az ikreket, hogy az amazonokat a felkarjuknál kössék meg, és azután a lábuk elé helyezzük az élelmiszereket.
Majd, végezetül, továbbra is fogva Fiona karját, de nem szorítva, csak tartva, utasításomra egy kést helyezünk el olyan tizenöt lábra az amazonok összekötözött csoportjától.
- Amennyiben együtt mozogtok, egy idő után eléritek a kést. Jodin, szedd össze az összes többi fegyvert, és tegyétek a lovakra. - majd az amazonok felé fordulok. - Természetesen ezeket is visszakapják maradéktalanul.
Egy pillanatra rápillantok a sebhelyes arcúra.
- Csak semmi bolondságot - azután utasítom Enrikét, hogy készüljön fel az íjjal való lövésre, közvetlen közelemben, - Ha bárminemű kakaskodás, dezertálást észlelsz a hölgy részéről, lődd le a lovat. - majd felsegítem az összekötözött kezű Fionát a nyeregbe, majd Árnydal nyergébe szállok, aztán az ikrek száll fel a lovára, közben odaléptetek a lány mellé, és azután pedig Enrike következik.
- Remélem, Esmé valóban szem előtt tartja a népét. - arcomat akkor egy pillanatra elfordítom a többi fogoly felé.
- Sajnálom, hogy a dolgok ilyen kényelmetlenül alakultak. - majd útnak indulunk
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #354 Dátum: 2016. Augusztus 22. 19:45:39 »
Hrissi Al Shard

Hrissi felszisszen, amikor Anili az ujjába harap, s felmerül benne, hogy legközelebb valami kesztyűben, vagy ruhadarabbal a kezében kéne ezt csinálnia – de most nincs idő ilyesmire. Megvárja, amíg Anili végre elhallgat, s a messzilátóhoz lép. Amikor Anili újabb kérdést tesz fel, csak rá pillant, de nem válaszol. Ha most elkezdené megmagyarázni, akkor egyáltalán nem haladna.
Aztán az ablaknál állva keresi a leülő porfelhőből előbukkanó alakokat, de Anili bökdösése lassan kezd az idegeire menni.
-Egy galamb ül a szabó házának tetején – jeleli, miközben leereszti az eszközt.
-De ezt most hagyd abba, mert ha tovább böködsz, nem is fogom megtalálni vele őket – emeli újra a szeméhez a messzire látót. Végignéz a friss jövevényeken, s a kovácsműhelytől szétszéledő nőkön.
-Nők. Egyik sem herceg. Legalább egy tucatnyian vannak. Íjjal, karddal felszerelve, s a kovácsnál hagyták a lovakat. Ők meg vagy most fosztják ki a várost, vagy csak költik a pénzt.
Nyomja Anili kezébe a messzire látót, hogy ha akarja, maga is megnézhesse őket.
-Ha sok altatónk volna, akkor a kovácsnál a lóitató vízébe keverve lelassítaná ennek a csapatnak a mozgását - jeleli Hrissi
-Már ha őket keressük, de nem hinném.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #355 Dátum: 2016. Augusztus 26. 07:51:03 »
Zabar Rukh:

Még nem tudod hogy mit tegyél mikor valaki megkocogtatja a vállad a kovácsnál. Megfordulva látod hogy Fabyola az.
-Én is láttam azt a porfelhőt tehát követtem. Ide jutottam.-Jelenti be amit eddig is tudtál. Végignézi a nyergeket és a patkókat.
-Amazon lovak! Kivéve ezt az egyet.-Mutat egy fehér lóra.
-Vidal!-Kiállt fel. A ló felnéz de azonnal le is hajtja a fejét. Nem érted mit mit csinál Fabyola de ha akar majd felvilágosít.
-Ugorjon most fel az én lovamra úgy látom gyalog van, ne vesztegessük az időt mutassa merre mentek!

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #356 Dátum: 2016. Augusztus 26. 08:44:10 »
Hrissi Al Shard:

Nagyjából egy órával korábban még az amazonok érkezése előtt:
Kopogtatnak az ajtón felteszed a szobapincér de nem ő az hanem Fabyola.
-Na végre hogy megvagytok! Ez a fejvadász észrevette a feltűnő hasonlóságot köztünk Anilivel. Szóval azt hazudtam neki, hogy nászúton vagytok Anili süket mint az ágyú te meg néma vagy. Mondjuk nem is volt akkora hazugság. Tehát ha kiléptek innen csináljatok úgy mintha várost néznétek vagy ilyesmi. Nekem most mennem kell!-Anili addig felül az ágyban míg a nővére beszél.
-Ha akarod, menni fog!-Megrántja vállát részéről menni fog.
Egy órával később:
A távcsőbe nézve elmondod mit látsz.
-Kérlek engedj oda légy szíves!, hadd nézzem meg én is!-A "Kérlek engedj oda légy szíves-en" megint elcsodálkozol, ez a mondat eddig nem  volt Anili szókincsében. Átmosták az agyát?

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2648
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #357 Dátum: 2016. Augusztus 27. 04:51:58 »
Leanthil herceg:

Jodin Jodino és Enrike nagyjából mindent úgy tesznek amit mondasz nekik. Enrike a nyíl kilövését inkább Jodinóra bízza és míg az messze repül pár szót vált veled.
-A térkép szerint Riegoy már csak néhány órányira van ez jó hír, ellenben én nem bíznám Esmére az amazonokat. Mivel amint kiszabadulnak azonnal azzal a tőrrel fogják megölni amivel a köteleiket elvágták. Az ő szemükben ő áruló. Ha kell én magam vállalom hogy viszem.
-Majd a lányhoz lép aki még nem nem kötöztek a többiekhez megkérdi melyik a lova felülteti rá. Megkéri hogy várjon.
-Induljanak! Mi is megyünk mindjárt!-Ezután a vágott képű Sedérához lép, lehajol hozzá végig simítja a kezét.
-Sedéra most nyugodj meg nem lesz semmi baj! Nézz és Láss!-Ettől  folyamatosan átkozódó szitkozódó Sedéra úgy elhallgat mint akinek kivágták a nyelvét.
Azután utánatok indulnak és nagyon gyorsan be is érnek. Fél órán belül ha a város nem is de annak legmagasabb toronyháza már látszik.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #358 Dátum: 2016. Augusztus 29. 20:37:36 »
Zabar Rukh

Meglepődésemet nem leplezem, hiszen elég jól sikerült Fabyolának mögém osonnia. Ellenkezni nincs idő, nem is szeretnék. Azt teszem, amit mond, Ő a tapasztaltabb és Ő a főnök. Ezzel a tudattal felpattanok Fabyola lovára. Majd mondom neki a magamét:

- Ezek nem csak lovat patkoltatni jöttek ide... Kik ezek s Vidal kinek a lova? Mit kell tudnom róluk? - kérdezem érdeklődve, hiszen az amazonokról eléggé hiányos ismereteim vannak. Izgatottan várom a válaszokat miközben követjük őket. De persze figyelek a környezetemre is, nehogy valami meglepetés érjen minket, ha mégis akkor felkészülten érjen.

<<...Na most kezd érdekessé válni a feladat, végre történik valami...>>

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #359 Dátum: 2016. Augusztus 31. 21:05:43 »
Leanthil

Mindenki engedelmeskedik az utasításaimnak, melyet jókedvvel fogadok, hiszen öröm egy parancsnoknak látni, ahogy teljesítik utasításait úgy, ahogy azt kérte. Az elf férfi, akinek képességei igencsak feltűnőek, felém fordul, és javaslatot terjeszt, miszerint a lányt vigyük magukkal, ne pedig Fionát.
Gondolkozom, közben Esmérára emelve a tekintetem.
- Igazad van. Oldjátok el az ő köteleit is. Jodino, figyelj a vezetőre, Jodin, oldozd el a lányt, - közben előhúzom a kardomat, hogy elbizonytalanítsam a támadó kedvű amazonokat. - A te feladatod lesz, Enrike, hogy megóvd. De nem mehet a lován, az a Fionáé lesz, elkerülve a meglepetéseket. Induljunk!
"Remélem a kötözés egy tízpercnyi előnyt fog biztosítani számunkra."
Hamarosan már az egyik Riegoyi város tornyait ki tudtam venni a távolból, újult erővel ellátva izmaimat.
Amint beérünk a városba, elküldöm Jodint vagy Jodinot, attól függően melyikőük akar menni, a kovácsműhelybe, fegyverekért, majd a másikukat, mikor visszatért, élelemért küldöm.
Ha rám vársz sikolts rám.