Szerző Téma: Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő  (Megtekintve 11401 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #30 Dátum: 2015. Május 31. 05:20:40 »
Hosszú gondolkodás után, meg mivel hald is csak most áll neki a karakterének úgy döntöttem jövök. Lehet nem lesz kész két nap alatt de igyekszem majd ahogy tudok.

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #31 Dátum: 2015. Június 04. 20:49:21 »
Szia! Rendben, várunk! Ha esetleg át tudnád küldeni Haldiriennek is az alapkönyvet valamilyen formában, az sokat segítene. :)

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #32 Dátum: 2015. Június 04. 20:51:55 »
Annyit szeretnék kérni minden játékostól, hogy az elősztoriba valamilyen módon vegye bele azt, hogyan ismerkedett meg Otto von Battenberggel vagy annak valamelyik hűbéresével, elvégre ez lesz a felvezető szál, hogy egyáltalán miért is válaszolnak a német herceg hívására. Amint megvannak a karakterek, kezdünk, már számos fejezetet megírtam előre. :D

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #33 Dátum: 2015. Június 04. 21:45:44 »
Lokes..
Nekem: a Rend útján az megfelelő?
Ha rám vársz sikolts rám.

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #34 Dátum: 2015. Június 04. 22:31:36 »
Akkor neked a lovagi ösztöneid mondták azt, hogy állj be a Brujah seregébe a pogányok ellen vonulni...

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #35 Dátum: 2015. Június 04. 23:28:31 »
Úgy néz ki, hogy a hétvégén pótlok mindent, így akár részemről kezdhetjük. (De nem akarom elkiabálni.) :)

Én hirtelenjében arra gondoltam, hogy amit már megbeszéltünk, hogy a Rend csak a magyar ventruek beleegyezésével és támogatásának hála tudott letelepedni, melyet viszonozniuk kell az országot fenyegető viszály ellen. De az is eszembe jutott, hogy mivel eleve német a karakterem és a Szentföld óta volt az országában, így valakivel meg is ismerkedhetett. Ha ezt a fonalat kéne továbbvinnem, akkor lehet tudni kik a hűbéresek?

Illetve ismerhetjük egymást Hald karakterével, vagy csak pont most sodort volna minket össze a sors?

"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #36 Dátum: 2015. Június 05. 05:11:44 »
Nagyjából most értem utol magam a privát életben és itt is. Az előző három hetem kissé húzós volt bocsi! :-[ Jó megírom azt is átküldtem Haldnak a szab könyvet.

Mesebácsi kérdés: Mennyire érdemes belemerülni ebbe a Káin átkába? Vagy elég átfutni?  A múltkor már elolvastam!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 05. 05:33:25 írta Az Ezüst Utazó »

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #37 Dátum: 2015. Június 05. 07:58:38 »
Hát ha át tudod olvasni, az sosem árt. Minél többet tudsz a vámpírokról, annál jobban/élethűbben tudod majd alakítani a karaktert. :)

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #38 Dátum: 2015. Június 05. 08:03:29 »
Alaric: Ismerhetitek egymást korábbról.
A játék azzal fog kezdődni, hogy a Brujah zászlaja alatt elindultok Magyarországra. Ő afféle tábornokként és legfőbb parancsnokként vesz részt ebben a küldetésben, ő koordinálja majd a csapatmozgásokat meg mindent.
Az teljesen mindegy, hogy ki a ti hűbéruratok, mert ő úgy sem fog jönni, hanem titeket küld maga helyett. ;)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #39 Dátum: 2015. Június 05. 08:27:11 »
Koszi! Egebkent gondolkodtam es ugy velem megkockaztatom, hogy magat Battenberget ismerrm. Mikor hazatert Jeruzsalembol, akkor megallt Waetburgban egy ejszakara. A hagyomanyok szerint bejelentkezett a Hercegnel, majd yarsalgasba keveredett a brujahval. A hangulatkeltobol ugy vettem i, hogy a brujah is hasoblo kaliber mint en, hasonlo gobdolkodassal. Ha jol latom akkor erosits meg kerlek es ebben az esetbwn beszelhettem atyam utopiajarol. Akar "megnyerhettem" az ugyunknek es azota tartjuk a kapcsolatot levelezes formajaban. Akar a brujah szemelyesen is felkerhette.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #40 Dátum: 2015. Június 05. 18:19:42 »
Ő valamivel idősebb a te karakterednél, de az általad említett találkozásra simán sor kerülhetett. A gondolkodásmódotok hasonló és nagyjából hasonló az erkölcsi értékrendetek is. Battenberg támogatja a lovagságot függetlenül attól, hogy milyen klánhoz tartozik a lovag, így sorai között megtalálhatóak szegényebb származású vagy a pór klánokból érkező hűbéresek is.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #41 Dátum: 2015. Június 05. 18:28:03 »
A hasonlo kalibert a gondolkodasmodra es a viselkedesre ertettem, de akkor jol gondoltam. Ezek szerint ez igy ebben a formaban megengedett, jo lesz ez a fajta kapcsolat kettonk kozott?

Hald:

Miota vampir a karaktered? Ugy remlik viszonylag fiatal, ha ez igy van, akkor kevesebb eselyt latok arra, hogy ismerjuk egymast. Ha idosebb, akkor lehet rola szo, kerdes te szeretned_e, hogy igy legyen, vagy mindegy?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

SentinelWex

  • Vendég
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #42 Dátum: 2015. Június 05. 20:23:58 »
Igen, megengedett. ;)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #43 Dátum: 2015. Június 05. 20:26:18 »
Zsir, koszi!   ;D Potlom az elotortenetben majd.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Fogadó a meglőtt vadkanhoz - Csevegő
« Válasz #44 Dátum: 2015. Június 06. 18:54:18 »
Postfarm:

Pótoltam a dolgaimat 95%-ban úgy hiszem, részemről kezdhetünk. ;)
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."