Archívum > Egy Erioni Krónika

EEK söntès

<< < (26/26)

Rigor Mortis:
Üdv

Köszönöm hogy eddig is próbáltatok bevárni.Ritka hogy egy kaland fórumon ennyire pörögjön,miattam ne lassítsátok le
 mert aztán kifogy a lendület várakozás közben és leül az egész.
Ezt feladom,de a másikban igyekszem helyt állni...köszönöm a lehetőséget mindkét kalandban.

Filio Mortale:

--- Idézetet írta: Rigor Mortis - 2022. November 13. 10:09:49 ---Üdv

Köszönöm hogy eddig is próbáltatok bevárni.Ritka hogy egy kaland fórumon ennyire pörögjön,miattam ne lassítsátok le
 mert aztán kifogy a lendület várakozás közben és leül az egész.
Ezt feladom,de a másikban igyekszem helyt állni...köszönöm a lehetőséget mindkét kalandban.

--- Idézet vége ---

Ave!

Bocsánat, de ezt most így nagyon ebben a formában nem értem. . . . Szerintem senki nem sürgetett, próbáltuk tartani a heti egy reagot, ám már az elején tisztáztuk, hogy ha valaki csak kéthetente tud reagolni az sem baj csak ne húzódjon hónapokig a regaváltás. . . . Hát igazán sajnálom . . .

Ui.: Egyébként pedig lehet, hogy pont a távozásod fogja majd ki a szelet a mese vitorlájából. . . .

Rigor Mortis:

--- Idézet ---Szerintem senki nem sürgetett
--- Idézet vége ---


Bocsánat,egy szóval nem írtam hogy bármelyikőtök sürgetett...wolftern ajánlotta hogy lassítatok a tempón,erre írtam én,hogy
ritka ha ennyire pörög egy kaland fórumon...aminek én örülök,mert halad.


--- Idézet ---próbáltuk tartani a heti egy reagot
--- Idézet vége ---

Jelen esetben x napig nem néztem fel,özön reag volt addigra,...ami,ismétlem,egy jó dolog mert halad a kaland,aktív a topic.
Az már az én hiányosságom hogy a visszaolvasás/reagálás lassan ment,ilyen körülmények között szerintem csak lassítom
a lendületet.
Túl lekesen vetettem magam az újabb és újabb kalandokba,ez (is) az eredménye.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése