Colosseum > Kalandmester kerestetik

Kalandmester kerestetik

<< < (2/25) > >>

Kentaur:
Sejtettem, hogy mesélőt lesz necces találni... Egyébként én sem próbáltam még, de a rendszert ismerem és a könyv is megvan valahol. Kalidar, te nem mesélnél? :P

kalidar:
Mi csak odáig jutottunk hogy "elképzelés" :) Csak annyit tudok hogy kalózos :)

Quator:
Eccer belekezdtünk fórumon egybe, de sajna pár reagot ért meg csak a dolog. Talán túl monumentálisra sikeredett a kezdésünk és hamar kifulladtunk. :)

Ettől függetlenül én is szívesen belemásznék újfent a dologba. (Hozzátéve, hogy engem főként a rendszer foglalkoztat, hogy milyen a harc működése és a különböző iskoláké. ... Persze a világ is érdekes, meg a szerepjáték rész is, azonban én "igényelném" a kockacsörgést is.)

Mesélés... áhh nagyon időigényes és szegény Mókus kalandom se nagyon halad sajna. ::) :)

Cyrgaan KheaLorn:
Az igazság az, hogy ez a fórum áttelepülés ez a kalandok legtöbbjének nem tett jót. Kicsit kiestünk a ritmusból.
A magam részéről azért reménykedem abban, hogy szép lassan beindul minden kaland gépezete.

Quator: nem Szabadid kezdte el még magusforumon azt a kalandot? :)

CKL

Kentaur:
Elgondolkoztatott amit írtatok. Szóval igény lenne rá és ez is valami! ;) Előkerítem a szabálykönyvem és agyalok egy kicsit! Bár még sosem meséltem ilyen írásos formában, de lenne kedvem hozzá! Úgyhogy lehet, hogy hamarosan hajóra szállhatunk fiúk! ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése