Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 44491 alkalommal)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #390 Dátum: 2018. Február 04. 10:47:53 »
Most küldtem PM-et, az időpontról kérdezve, de akkor felmegyek most. :)

Edit:

Akkor a megbeszéltek szerint a taktika a lefogás marad, ehhez dobálgattam egy kicsit. Természetesen valaminek muszáj volt kudarcba fulladnia...  :fair_fight:
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 04. 12:19:00 írta Alaric »
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #391 Dátum: 2018. Február 04. 12:28:40 »
Ebben a kábult állapotban tudom utánozni Salza báró hangját? (Hangutánzás Mf, 92. o.) Annyi lenne a célom vele, hogy eltereljem Prímusz figyelmét egy pillanatra, kizökkentsem vagy megakasszam "áldásos" tevékenysége közepette.
Grummék hangja még jobb lenne, de attól tartok, hogy nem töltöttünk elég időt egymás társaságában ehhez...

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #392 Dátum: 2018. Február 04. 12:32:12 »
Most küldtem PM-et, az időpontról kérdezve, de akkor felmegyek most. :)

Edit:

Akkor a megbeszéltek szerint a taktika a lefogás marad, ehhez dobálgattam egy kicsit. Természetesen valaminek muszáj volt kudarcba fulladnia...  :fair_fight:

Üdv!

Akkor ismét üdv mindenkinek a fentiekre való tekintettel azért örülnék annak, ha minden résztvevővel valamiféle "chat" - onlány alapú kapcsolatot tudnék kialakítani a harci helyzetek letisztázásához mert mint a példa mutatja amit "napok" óta nyösztettünk és alig haladtunk vele azt "egyenesbe" kapcsolva kb 30 perc alatt letisztáztunk írásban (szóban még rövidebb lett volna) egyébként pedig szerintem nem vagyok emberevő szörnyeteg, hogy rettegni kelljen tőlem (bár Dierolnak erről biztos más a véleménye de Ő elfogult  :) :D )

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #393 Dátum: 2018. Február 04. 14:40:08 »
Ebben a kábult állapotban tudom utánozni Salza báró hangját? (Hangutánzás Mf, 92. o.) Annyi lenne a célom vele, hogy eltereljem Prímusz figyelmét egy pillanatra, kizökkentsem vagy megakasszam "áldásos" tevékenysége közepette.
Grummék hangja még jobb lenne, de attól tartok, hogy nem töltöttünk elég időt egymás társaságában ehhez...

Üdv!

Gondolkozom rajta egy pöppet  8)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #394 Dátum: 2018. Február 04. 20:27:37 »
Jut eszembe, Sid mit csinál ezalatt?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #395 Dátum: 2018. Február 04. 21:29:35 »
Jut eszembe, Sid mit csinál ezalatt?

Üdv!

Téged nem bánt egyenlőre, vagyis nincs a közeledben az egyéb dolgok meg eléggé lefoglalnak egyenlőre szóval nincs időd szemmel tartani merre kujtorog az apród  :) :ninjabattle: 8)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #396 Dátum: 2018. Február 07. 18:14:08 »
Ebben a kábult állapotban tudom utánozni Salza báró hangját? (Hangutánzás Mf, 92. o.) Annyi lenne a célom vele, hogy eltereljem Prímusz figyelmét egy pillanatra, kizökkentsem vagy megakasszam "áldásos" tevékenysége közepette.
Grummék hangja még jobb lenne, de attól tartok, hogy nem töltöttünk elég időt egymás társaságában ehhez...

Üdv!

Gondolkozom rajta egy pöppet  8)

Üdv!

Sol gondolkoztam rajta és szerintem tudod utánozni a "házfőt" ám Prímusz a helyzetből fakadóan dobhat majd Intelligencia és Észlelés próbát, hogy bedől-e a megtévesztő kísérletednek (természetesen a megfelelő +/- -okkal :) )

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #397 Dátum: 2018. Február 08. 20:12:36 »
Ok. Szóval nem tudom, hogy mikor lesz lehetőségem írni amoda, úgyhogy ide írom le a "házfő szavait", remélve hogy némi időt nyerek a "korosodó" Alaricnak.  :rofl:

"Prímusz! Mit művelsz? Máris elfeledted, hogy kihez köt a hűség?!"

Mehet a dobálózás Prímusz részéről.  :ahoy:

(majd az elkövetkező reagomba beleszövöm az itteni eseményeket)

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #398 Dátum: 2018. Február 11. 11:53:44 »
Bocsánat, elfelejtettem, hogy végül nem írtam ide a kis szösszenetet.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #399 Dátum: 2018. Február 11. 13:18:56 »
Úgy látom Primusz egy félisten...  :rofl:

Terv a 3. körre:

- Lefognám Primuszt amíg Tyrus megkötözné
- Ehhez mindjárt dobok erő-próbát
- Szólok Tyrusnak olyan hangosan, hogy mindenki meghallja, még Rys is (még mindig nem tudja a karakter, hogy megerőszakolták az agyát):

"Siessen, kösse gúsba mielőtt megsebezné valamennyiőnket. Primusz s Sid nem önmaga, az elméjüket megbabonázta egy vámpír. Ha a bestia betér ide NE emeljék rá a tekintetüket s imádkozzanak, hogy a Hétarcú felvértezze akaratuk s megacélozza karjaik!
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #400 Dátum: 2018. Február 11. 14:34:32 »
Alaric, ez egy kiváló gondolat .... már csak kötél kellene hozzá.  :give-up:
Ahogy nézem a felszerelés listákat egyedül Rysnek van kötele ... amiről mindannyian tudomást szerezhettünk az együtt töltött idő során ... de ez megint csak a mi gonoc KáeM-ünkön múlik, mint ahogyan az is, hogy eme kötél mennyire van most kéznél vagy hozzáférhető helyen ...
/Alaric és Prímusz felszerelése homályba vész/

És ha már a vénember volt olyan szíves és tájékoztatott mindenkit, hogy vámpírral van dolgunk, mi az amit tudhat a karakterem (illetve a többiek is, gondolom úgyis mindenkinél felmerülne ez a kérdés) ezekről a teremtményekről? (Legendaismeret  Mf)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #401 Dátum: 2018. Február 11. 16:03:51 »
Minden istentelen bestia közös gyengéje (kivéve a fejetlen lovast és a szellemet): Ha lecsapod a fejit, akkor megdöglend. :ninjabattle: :rofl:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #402 Dátum: 2018. Február 11. 16:46:35 »
És ha már a vénember volt olyan szíves és tájékoztatott mindenkit, hogy vámpírral van dolgunk, mi az amit tudhat a karakterem (illetve a többiek is, gondolom úgyis mindenkinél felmerülne ez a kérdés) ezekről a teremtményekről? (Legendaismeret  Mf)

Üdv!

A fentiek tekintetében csak stílustalanul idézni tudom korábbi önmagamat :D



Az élőholtakról és a vámpírokról az általános legendák és történetek szintjén van tisztában a karakter szóval a legtriviálisabbak vámpír iszonyatosan erős nem hallani nem látni ha nem akarja vérrel (életerővel) táplálkozik nem kelhet át folyóvízen csak száraz lábbal képes alakot váltani csak oda léphet be ahová meghívták irtózik a fokhagymától csak a szívén átdöfött fakaróval lehet vele végleg végezni ezüstpénzt kell a ledöfött nyelve alá helyezni a napfény szénné égeti őket ezért nappal nyugszanak és napnyugtát követően aktívak napkeltéig képesek az akaratukat másra rákényszeríteni gyönyőrűek stb....

Ha lenne a karakternek Demonologia képzettsége Af. akkor sokkal pontosabb tudása lenne az élőholtakról  :)

Más :)

Alaric, ez egy kiváló gondolat .... már csak kötél kellene hozzá.  :give-up:
Ahogy nézem a felszerelés listákat egyedül Rysnek van kötele ... amiről mindannyian tudomást szerezhettünk az együtt töltött idő során ... de ez megint csak a mi gonoc KáeM-ünkön múlik, mint ahogyan az is, hogy eme kötél mennyire van most kéznél vagy hozzáférhető helyen ...
/Alaric és Prímusz felszerelése homályba vész/

Ha csak Rysnek van kötele az a út alatt az mindenki számára kiderülhetett és a felszerelések most már nem vesznek homályba mert a jó Gewin lovag „fénykardjából” 20 méter sugarú körben nappali fényességet idézett (Elemi fény 13 E)

No hát igen :D

Minden istentelen bestia közös gyengéje (kivéve a fejetlen lovast és a szellemet): Ha lecsapod a fejit, akkor megdöglend. :ninjabattle: :rofl:

Nem mondom célratörő megközelítés amolyan „tankos” „Mögütlek oszt meghalsz… De hírtelen…. Mondom meghalssssz!!!!”

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #403 Dátum: 2018. Február 11. 16:56:09 »
Minden istentelen bestia közös gyengéje (kivéve a fejetlen lovast és a szellemet): Ha lecsapod a fejit, akkor megdöglend. :ninjabattle: :rofl:

"... - Köpd ki a nevét!
- Yurinov... Borisz...
- PENGE BORISZ?... Tehát Borisz, mint a Golyóálló Borisz?
- Miért hívják Golyóállónak?
- Azért mert nem fog rajta a golyó..."

Mondá a költő...  :rofl:
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #404 Dátum: 2018. Február 11. 17:05:16 »
És ha már a vénember volt olyan szíves és tájékoztatott mindenkit, hogy vámpírral van dolgunk, mi az amit tudhat a karakterem (illetve a többiek is, gondolom úgyis mindenkinél felmerülne ez a kérdés) ezekről a teremtményekről? (Legendaismeret  Mf)

Vénember a segged...  ;D :rofl:

Alaric, ez egy kiváló gondolat .... már csak kötél kellene hozzá.  :give-up:
Ahogy nézem a felszerelés listákat egyedül Rysnek van kötele ... amiről mindannyian tudomást szerezhettünk az együtt töltött idő során ... de ez megint csak a mi gonoc KáeM-ünkön múlik, mint ahogyan az is, hogy eme kötél mennyire van most kéznél vagy hozzáférhető helyen ...
/Alaric és Prímusz felszerelése homályba vész/

Ha csak Rysnek van kötele az a út alatt az mindenki számára kiderülhetett és a felszerelések most már nem vesznek homályba mert a jó Gewin lovag „fénykardjából” 20 méter sugarú körben nappali fényességet idézett (Elemi fény 13 E)

Szerintem Sol arra gondolt, hogy az én karakterlapomról lemaradt a felszerelés lista...:-[

Egyébként ez akkor jó, hogy van kötelünk, mondjuk szerintem egy öv is megtette volna a magáét például, esetleg pár ruhadarab.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."