Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 44489 alkalommal)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #255 Dátum: 2016. December 30. 12:01:28 »
Üdv!

Pszi-pontok terén Sol-nál a pot. Az Int 10 feletti részét adtuk hozzá, mert az még jár.
Nem piszkálásképpen, de a statokat megnézve ezt mindannyian fel is tüntettük a Pszi résznél, hogy "Int: xy", kivéve te, Alaric. :D

Af-MF váltás:
Sol, jól számoltál. Ha nem rögtön Mf-ről kezesz, hanem későbbiekben lesz meg az MF Pszi, akkor azon a szinten (és onnantól tovább) +4-et (az Mf szintenkénti pontját) kapod.

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #256 Dátum: 2016. December 30. 12:16:42 »
... Istenem, nem nekem való ez a könyvben való bogarászás...  :x_x:

Köszönöm a kiigazítást és a felvilágosítást, eszközlöm a javítást, meg bocs a félreértésért!

Edit:

Filio:

Közben sikerült megtalálnom, mit szeretnék csinálni. Útközben szintén letapogatnám mindenki pszi pajzsát Sol karakteréhez hasonlóan, illetve egy Mágia érzékelés nevű varázslatot is elnyomnék. (1 Mp) A fogadóban ülve pedig feljavítanám a hallásomat, hogy megtudjam miről beszélnek Grummék. (Annyi Pp-t használnék, amíg beszélgetnek, 2 Pp/kör. )
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 30. 12:35:02 írta Alaric »
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #257 Dátum: 2016. December 30. 14:36:29 »
A fogadóban ülve pedig feljavítanám a hallásomat, hogy megtudjam miről beszélnek Grummék. (Annyi Pp-t használnék, amíg beszélgetnek, 2 Pp/kör. )

Töredelmesen bevallom, ez nekem is eszembe jutott. De elvetettem, mert max 2x-esre lehet élesíteni a hallást.
Azt meg nem találtam elegendőnek ...

De ha a kedves gonoc KáeM úgy ítéli meg, hogy 2x feljavított hallással is kihallgatható  :-[ akkor én is szeretném ezt megcselekedni.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #258 Dátum: 2017. Január 15. 11:59:27 »
Köszönöm a eddigi türelmet lassan jövök végül is év vége is szabadidő hiányosra sikeredett az év eleje meg a szokásos hajtásos (szombati munkanapok brrr) kezdődött és még folytatódik is  :-X

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #259 Dátum: 2017. Január 21. 14:53:12 »
Alaric:
"illetve egy Mágia érzékelés nevű varázslatot is elnyomnék. (1 Mp) "

Üdv!

Bocsánat most én kérek segítséget, melyik oldalon találom az említett papi varázslatot vagy melyik kieg melyik oldalán jelzem, hogy nekem 1. kiadásos vaskos zöldem van...... abban nem találtam bár lehet hogy vaksi vagyok....

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #260 Dátum: 2017. Január 21. 16:20:56 »
Nekem 172. oldal, Érzékelés - mágia címszó alatt. Én úgy értelmezem, hogy személyekből eredő mágiát is érzékelhetnék.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #261 Dátum: 2017. Január 21. 17:18:14 »
Üdv!

Köszönöm a türelmet végre volt időm megszülni és bepötyögni a reagot.... Ha valami kimaradt vagy elsiklottam felette ér szólni és bővítem a reagot....

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #262 Dátum: 2017. Január 21. 21:57:22 »
Üdv!

Annyit kérek mindenkitől, hogy döntse el, hogy a fogadóban történő éjszakai alvás során álmodottakra emlékszik-e másnap vagy sem a karaktere, ha úgy dönt valaki, hogy a karakter emlékezik az éjszakai álmára akkor azt az álmot majd röviden legyen szíves az éjszakai reagba beilleszteni amikoron eljön az alvás ideje.... Köszönöm

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #263 Dátum: 2017. Március 04. 13:09:14 »
Halihó!

Filio:

A karnelián gyűrű használatával szeretném kideríteni, hogy van-e a fogadóban olyan, aki ellenségesen viselkedik velünk szemben, vagy rosszat akar nekünk. A gondolatmenetem az lenne, hogyha a fogadóban van olyan valaki, aki besúgóként működik a gonoszok részéről, valószínűleg tovább adja az infót neki, aki gondoskodhat arról, hogy rosszul érezzük magunkat. Mondjuk ez már a te hatásköröd eldönteni, hogy ez a besúgónak közömbös-e, vagy ő is a szívén viseli a mi szenvedésünket. Természetesen ez akkor kérdés, ha van ilyen valaki a környezetben.  ;D

Ha nem is, a gorivki / aszisz után amúgy is utána lesz küldve, a kedves, mindenre hajlandó CKL kolléga. :excited:
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #264 Dátum: 2017. Március 04. 22:48:12 »
Ha nem is, a gorivki / aszisz után amúgy is utána lesz küldve, a kedves, mindenre hajlandó CKL kolléga. :excited:

Ha-ha.

:D

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #265 Dátum: 2017. Március 06. 21:23:40 »
Filio:

A karnelián gyűrű használatával szeretném kideríteni, hogy van-e a fogadóban olyan, aki ellenségesen viselkedik velünk szemben, vagy rosszat akar nekünk. A gondolatmenetem az lenne, hogyha a fogadóban van olyan valaki, aki besúgóként működik a gonoszok részéről, valószínűleg tovább adja az infót neki, aki gondoskodhat arról, hogy rosszul érezzük magunkat. Mondjuk ez már a te hatásköröd eldönteni, hogy ez a besúgónak közömbös-e, vagy ő is a szívén viseli a mi szenvedésünket. Természetesen ez akkor kérdés, ha van ilyen valaki a környezetben.  ;D

Üdv!

Remélem a reagban megkaptad az áhított válaszokat kérdéseidre  :hug:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #266 Dátum: 2017. Március 06. 23:11:22 »
Üdve!

Megkaptam, köszönöm, még több is lett, mint amire számítottam! ;D Akkor ha jól értem, senki sem törődik igazából velünk, a saját gondjaikkal vannak elfoglalva, igaz?

Mindenki:

Ki tervez majd válaszolni Primusznak? Csak azért kérdezem, mert szeretnék utolsónak szólni, mert kíváncsi vagyok kinek mi a hozzáállása (és a jelleme még inkább, nevezzük tesztnek) és hogy tudjam ki után írjak.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #267 Dátum: 2017. Március 07. 20:00:10 »
Üdve!

Akkor ha jól értem, senki sem törődik igazából velünk, a saját gondjaikkal vannak elfoglalva, igaz?

Ave!

A gyűrű szerint jah valami ilyesmi, vagy csak megdobta a mágia ellenállását a közeletekben settenkedő gonosz  :u-rock:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #268 Dátum: 2017. Március 12. 17:20:45 »
Meglehet. :) Mondjuk az érintettek számát már le lehet csökkenteni egy pszi-detekcióval... :u-rock:

Hacsak nem mindenki 20 Asztrállal és asztrálvédő amulettekkel rohangál...  :panic:
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #269 Dátum: 2017. Március 12. 17:39:11 »
Pedig de. o.O  :wow!:

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca