Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 44479 alkalommal)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #225 Dátum: 2016. Szeptember 22. 00:09:32 »
Köszönöm szépen!  :)
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #226 Dátum: 2016. Szeptember 23. 19:57:14 »
Szeretnék pszit használni, üzenet küldése gyanánt.

Illetve két kérésem lenne Filiohoz:

1. Megváltoztathatnám a nevem Aignan DEL Verperiodira? Most találtam egy írást, ahol idézem:

"bel és vel a legfőbb világi hatalom; bel az uralkodói dinasztiák, vel az azon kívüli.
vir, ves, sil a főnemesség; mondjuk a család gazdagsága, tényleges katonai, politikai, gazdasági hatalma adott esetben köszönőviszonyban sincs a három rang közti hagyományos sorrenddel.
del és des a kisnemesség."

Nyilván nem tartozik a karakterem az uralkodói dinasztiába. :)

2. Esetleg a hozzászólásaidat át tudod színezni feketéről valami világosabbra? Sötétkék háttér előtt szinte semmi nem látszik belőle.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #227 Dátum: 2016. Szeptember 23. 22:04:05 »
2. Esetleg a hozzászólásaidat át tudod színezni feketéről valami világosabbra? Sötétkék háttér előtt szinte semmi nem látszik belőle.

Támogatom a kérést.  :)

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #228 Dátum: 2016. Szeptember 23. 22:53:32 »
Fantasy háttér előtt kiválóan látszik. :)
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #229 Dátum: 2016. Október 01. 12:42:47 »
Most szándékozom a fejvadász szavait alaposan megvizsgálni és hazugság vagy elhallgatás nyomai után kutatni.   ;D
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #230 Dátum: 2016. Október 01. 16:15:13 »
Módosítást eszközöltem a beszélgetés kedvéért.

Edit: az út során megvizsgáltam, hogy kinek védi pajzs az elméjét (alapkönyv 104. o)
(Pszi pontot nem igénylő koncentrációval a Mf-ú alkalmazó megállapíthatja, ha egy tudatot valamiféle védelem övezi)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 01. 16:43:16 írta Sol »

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #231 Dátum: 2016. Október 09. 13:24:40 »
2. Esetleg a hozzászólásaidat át tudod színezni feketéről valami világosabbra? Sötétkék háttér előtt szinte semmi nem látszik belőle.

Támogatom a kérést.  :)

Üdv!

Jelzem, hogy az alapértelmezett "Fantasy" sablont használom, ha átszínezem akkor meg én nem látom a világos háttér előtt de megkeresem Dierol mestert, hogy lehet-e a problematikával valamit kezdeni  :give-up:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #232 Dátum: 2016. Október 09. 13:39:27 »
Most szándékozom a fejvadász szavait alaposan megvizsgálni és hazugság vagy elhallgatás nyomai után kutatni.   ;D

Üdv!

Légyszíves idézd nékem, hogy a fejvadász mely mondandóját szondázod a posztból, kérlek, kérelk, lécci, lécci  :hug:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #233 Dátum: 2016. Október 09. 16:32:27 »
Most szándékozom a fejvadász szavait alaposan megvizsgálni és hazugság vagy elhallgatás nyomai után kutatni.   ;D

Üdv!

Légyszíves idézd nékem, hogy a fejvadász mely mondandóját szondázod a posztból, kérlek, kérelk, lécci, lécci  :hug:

Hali!

Nem tudok neked idezni, mert CKL kollega meg nem valaszolt,  mindossze elore jeleztem a szandekom. Mondjuk nem vagyok benne biztos pszin keresztul lehet-e hazugsagot vizsgalni az amulett-tel es ugy remlik a konyv sem ter ki ra. Szerintem ez rajtad all engeded-e.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #234 Dátum: 2016. Október 09. 16:37:20 »
Üdv!

Jelzem, hogy az alapértelmezett "Fantasy" sablont használom, ha átszínezem akkor meg én nem látom a világos háttér előtt de megkeresem Dierol mestert, hogy lehet-e a problematikával valamit kezdeni  :give-up:

Hümmm? ::) Ha nem színezed ki a hozzászólást, akkor Fantasy alatt elvileg az alapértelmezett betűszín a fekete - vagyis olvasható marad. Hogy a szöveg szerkesztése közben fekete  alapon fehérrel írsz - az egy dolog, az ne zavarjon :)

2. Esetleg a hozzászólásaidat át tudod színezni feketéről valami világosabbra? Sötétkék háttér előtt szinte semmi nem látszik belőle.
S a fekete szín helyett van valami javaslatod, amit szívesen látnál/olvasnál a Metines téma alatt?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #235 Dátum: 2016. Október 09. 16:42:24 »
Üdv!

Jelzem, hogy az alapértelmezett "Fantasy" sablont használom, ha átszínezem akkor meg én nem látom a világos háttér előtt de megkeresem Dierol mestert, hogy lehet-e a problematikával valamit kezdeni  :give-up:

Hümmm? ::) Ha nem színezed ki a hozzászólást, akkor Fantasy alatt elvileg az alapértelmezett betűszín a fekete - vagyis olvasható marad. Hogy a szöveg szerkesztése közben fekete  alapon fehérrel írsz - az egy dolog, az ne zavarjon :)

2. Esetleg a hozzászólásaidat át tudod színezni feketéről valami világosabbra? Sötétkék háttér előtt szinte semmi nem látszik belőle.
S a fekete szín helyett van valami javaslatod, amit szívesen látnál/olvasnál a Metines téma alatt?

Igazabol minden jonak tunik a feketet es a keket leszamitva. A tobbi szinnel eddig nem volt problemam.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #236 Dátum: 2016. Október 09. 16:46:58 »
CKL kollegánál átmeneti reagpauza állt be, ma írok. :)

És mivel ügyesen sikerült Filio egy korábbi PM-ét kitörölnöm a postámból, így az inkvizítor kérdésére sem tudtam rendesen válaszolni. :D

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #237 Dátum: 2016. Október 09. 17:17:33 »
Igazabol minden jonak tunik a feketet es a keket leszamitva. A tobbi szinnel eddig nem volt problemam.

Akkor jelentem belepiszkáltam - a fekete most valami zöldeskék árnyalatra változik, a kék pedig világosabb lett Metin alatt.
Ja, s Chrome böngésző alatt működik a színező script :) Majd esetleg nézd meg az eredményt  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 09. 17:19:18 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2227
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #238 Dátum: 2016. Október 09. 23:33:21 »
CKL kollegánál átmeneti reagpauza állt be, ma írok. :)

És mivel ügyesen sikerült Filio egy korábbi PM-ét kitörölnöm a postámból, így az inkvizítor kérdésére sem tudtam rendesen válaszolni. :D

CKL

Üdv!

Ám a mai nap folyamán úgy 14:00-ig bezárólag emlékeim szerint megküldtem néked a hiányzó PM-reagot, ha nem érkezett volna meg kérlek itt jelezd :)  :hug:

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #239 Dátum: 2016. Október 10. 18:27:21 »
Megérkezett köszönöm. :)
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca