Szerző Téma: Kalandozók toborzója  (Megtekintve 33808 alkalommal)

SentinelWex

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #30 Dátum: 2015. Május 03. 13:26:03 »
Star Wars kalandot valaki?
Időszak : Yavin előtt 3969
Mandalori háborúk alatt játszódna...
Játékos lehetne mandalori/köztársaságoldali katona.

Engem érdekel a SW. Csak katonát lehet játszani? :D

Szeretek fénykarddal csapkodni és mindenféle csodás képességgel rendelkezni. :D

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #31 Dátum: 2015. Május 03. 15:59:22 »
A gonosz DnD kalandban én vándor vagy szerzetes párti volnék. :D

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #32 Dátum: 2015. Május 03. 16:18:10 »
A magam részéről - figyelembe véve a kockacsörgés ígéretét - egy fél-ork harcost dédelgetek, vmi súlyos fegyverrel.  ::)
(Ezen túl - maradva a fél-ork vonalnál - a mágus és a gonosz pap is megfordult a fejemben, bár utóbbira úgy látom nagy az igény és semmi pénzért sem venném el pl. Quator kolléga kenyerét.  :D)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #33 Dátum: 2015. Május 03. 16:29:55 »
Őőő... Milyen kasztok közül lehet válogatni?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #34 Dátum: 2015. Május 04. 09:15:32 »
Mivel én úgy gondolom sok gonosz kis helyen is elfér,ezért ember harcos/papot fogok csinálni...(ha túlmutat a dolog a lelkes ötletelésen),Nerull valással...ha az alapkönyvet használjuk.

Oswin

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #35 Dátum: 2015. Május 04. 14:48:10 »

Létezik hozzá ugyan külön világleírás, de az egyszerűség kedvéért maradjunk a gonosznál is Forgotten Realms-ben :)

Gonoszkodni vágyóknak tehát:
használhatóak a magyarul megjelent kiadványok,
a világ FR,
az időpont lényegtelen,
ahogy most még a helyszín sem számít.
A szintet majd a Kalandhirdetőben olvashatjátok ha kiírtam oda is a mesét.

(aki mégis szeretne más könyvekből szemezgetni írjon PÜ-t, megjelent még 1-2 apróság 3.0 alatt amiket sosem fordítottak le magyarra)


Nem tudom örülök-e a sok papnak...  :-\ Illetve mennyire lennének életképesek együtt  ;D

Mindenesetre a mese kiírása megtörtént, innentől kérek minden gonoszt, engedjünk helyet itt a toborzóban egyéb kezdeményezéseknek.
Továbbiak majd a leendő külön témán belül!  ;)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #36 Dátum: 2015. Május 04. 18:41:12 »
Egyenlőre annyi észrevételt még engedtessék meg itt, hogy legalább a csevegő/off részt hozzátok létre, ha kérhetjük, a gonoszkodós DnD-hez, mert ilyenkor a legaktívabb a játékosok ötletelése (a kiírás megjelenése után közvetlen) és azzal, hogy sehol nem szívesen látott az agyviharunk elvész az ihlet.

Előre is köszönöm! (Azt hiszem mindannyiunk nevében.)

Elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2646
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #37 Dátum: 2015. Május 09. 06:43:03 »
Az a baj hogy nagyon sokan szeretnénk SW d6-ot játszani nekem is van egy karakterem talonban. Csak éppen KM-ünk nincs. Ez az egyetlen hiba.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #38 Dátum: 2015. Május 09. 07:30:40 »
Azt hiszem ez nem így van...
Eddig SentinelWex el beszélgettünk arról hogy sz8vesen játszana jedit a Mandalori háborúban.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #39 Dátum: 2015. Május 09. 08:43:40 »
SW D6-ot én is szívesen játszanék. Viszont a mandalori háborúk nem igazán fognak meg. ... A jediktől meg hidegrázásom van. :)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #40 Dátum: 2015. Május 09. 08:54:55 »
Ahamm... És mit játszanátok?
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #41 Dátum: 2015. Május 09. 09:31:34 »
Főképpen olyasmit, amiben nincsenek jedik meg sith-ek meg ilyesmik. :) Az eccerű erőérzékenység meg a Tya-hagymapaprika az még belefér nálam is, mert ezek nem akarnak mindent Erő-vel megoldani.

Korszakilag én a Yavin-i csata előtt egy kicsivelt szeretem. A Lázadók már lázadoznak, a Birodalom már büntetget, de még nem tört ki az igazi háború és még a Halálcsillagok is csak tervek. ... Vagy a Hoth-i csata környékén, csak nem a Hoth-on. Amikor épp mélypontján van a harc, de már háborús a helyzet.

Ezekben a korszakokban lehet szerintem leginkább az eredeti trilógia hangulatát megragadva a "zavarosban halászni" mindenféle csempésszel, fejvadásszal, szerencselovaggal, űrkalózokkal és egyebekkel. (Mindezt megfűszerezve egy jóó nagy adag idegen lénnyel. :) )

Persze ez csak az én SW világképem és jelenleg valszeg elég lesz nekem a DnD, meg a feléledésre váró kalandok, így nem hiszem, hogy pont az én ízlésem lenne mérvadó. ;) :D

SentinelWex

  • Vendég
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #42 Dátum: 2015. Május 09. 11:10:31 »
Ha csak én vagyok az akadálya, akkor mehetek nem erő használó karakterrel is. :D Én ilyen a "népért vagyok" játékszemlélettel bírok... :D

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #43 Dátum: 2015. Május 09. 11:35:13 »
Viszont én nem szeretem, ha hozzám alkalmazkodnak a karaktereikkel a többiek. :) Azért mert se a jedizést, se a mandalorizást nem élem, Ti még szerethetitek ezt a témát és miért ne játszhatnátok olyat? Annyi, hogy én ezt kihagyom. Csupán azért írtam az előzőeket is, hogy látható legyen nincs általános érdektelenség az SW D6-tal kapcsolatban. ;)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Kalandozók toborzója
« Válasz #44 Dátum: 2015. Május 09. 14:58:50 »
QQcs

Anno volt egy SWd20as kalandom amit még Togarnak és Navának meséltem. Lezártam nekik, de igazából még az elején se nagyon voltak túl.
A kaland időpontja A Jedi Visszatér után volt, a helyszín pedig közel az Ismeretlen Régióhoz. Az időpont változhat, a helyszín azonban nem.
Erő érzékeny lehetett a karakter, de Erő használó nem. A későbbiekben, az igen távoli későbbiekben lehetőség van Erő használóvá válni.

Nem garantálom, hogy el is indítom, de ha már felvetült meghallgatnám a véleményeket ezzel kapcsolatban.
Az biztos, hogy három főnél többnek nem kezdenék bele.
Oswin anno játszott benne, még mielőtt kötelessége elszólította, így neki előjoga van, ha esetleg beindul és szeretné.
A játék nem félsoros postokról szólna, és többségében természet, viselkedés (jellem) dolog érdekelne a játékosok részéről, kevesebb lövöldözéssel az elején. Később változhat, de inkább mászkálós, keresgélős, kiderítős lenne kezdetekben.

SZERK.: az NPC-k d20asok, elég sok időt öltem bele, egyenlőre maradnék d20nál.
SZERK.: A történet egy bolygón indul, az előtörténettől függő hogyan kerülsz oda. Elképzelhető hogy elhagyja az ember, de ahhoz majd azért sok mindent kell tenni.