Szerző Téma: Nerine 'Inina' Katsouranis  (Megtekintve 12819 alkalommal)

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #75 Dátum: 2016. November 10. 19:36:14 »
Ahogy a hajóm felé közeledő srácot figyelem, a gyomrom már kevésbé finoman jelzi, hogy nem is nagyon reggeliztem és az idő is elszaladt azóta. Egyik kezem finoman a pocakomra helyezem, hogy elcsitítsam a lassan mardosó kellemetlen érzést. Egy halk gondolatban meg is ígérve, hogy eszem majd egy falatot amint tudok.

Rakoncátlan tincseimen vajmi keveset segített, hogy beletúrtam. A lágy szellő újra az arcomba fúj pár tincset. Egy gyors mozdulattal a csuklómon hagyott kis hajgumival össze is fogom inkább. Megelégedésemre láthatóan az a mosoly nem gúny volt, hanem annak jele, hogy tetszik neki a látvány.

* Helyes, ezt már szeretem. Még jó hogy tetszik neki. Meg teszek érte mindent, hogy ez ne is változzon, hogy mindig ez legyen a reakció. Bár ez az integetés, olyan gyerekesre sikerült. Fiatalabb lehet, mint elsőre tippeltem. Az meg csak fokozza kisfiús báját, hogy zavarában rossz nyelven szólalt meg. És az olasz akcentusa… hajjaj, túl fiatal hozzám, nyugi! *

Magamban mosolyogva ezen figyelem még mindig mosollyal mit is keres. Van valami a járásán, valami ami arra utalhat a szakavatottabb szemeknek, hogy volt már dolga hajóval.

/Angol/ Szép napot! A kapitányt? Azt hiszem megtaláltad. – nem kevés büszkeséggel a hangomban, de nem hivalkodón, folytatom. – Én volnék az Amarillys Kapitánya. Miben segíthetek? Gyere fel.

Mutatok a kis pallóra, amin a turisták is kényelmesen a fedélzetre léphetnek. Alap esetben nem lenne szükséges nekünk ez a kis palló, de mivel a turisták előszeretettel szeretnek esni-kelni, így jobb a biztonság mindenkinek. Pár lépéssel közelebb lépek és a kezemet nyújtom miután a fedélzetre lépet.

/Angol/ Üdvözöllek az Amaryllis fedélzeten. A nevem Nerine Katsouranis. – töretlen kedvességgel, udvariassággal, a hajó nevét nagy szeretettel kiejtve.

*Akár turista, akár az interjúra jött, nem szalaszthatom el. Most minden negatív érzésem el kell temetnem, minden felszín alatt feszülő számomra új haragot.*

Miközben várom bemutatkozását és válaszát a kézfogás után, már ha viszonozza, mutatom az utat a fedélzet árnyékosabb részére a hajóm nagy „nappali”, most inkább „fogadó” termébe, ahova az utasok először beléphetnek. Kint igen csak magasan jár a nap, így itt kellemesen hűvösebb az idő.

*Remélem Zack felfigyelt a beszélgetésre és hamarosan megjelenik ő is. Megígérte, hogy segít.*

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #76 Dátum: 2016. November 25. 18:18:12 »
Annak biztos tudatában, hogy a matróz örömmel látná a mezítelen való… igazságot a kapitányról, igazán jó kedvre deríthet! Ami azt illeti, nem is tudod mikor nézett meg téged egy idegen férfi igazán. Kellemes változatosság a mindennapok rutinjában, ahol a két fő legénység tekintete tenné ugyanezt azzal a nüansznyi különbséggel, hogy őket már ismered.

Ami azt illeti a mardosó ürességet is. Mintha hosszú-hosszú időn át lebegtél volna a semmiben és… ah, biztos csak az éhség! De annyira kínoz, oly őrjítő már lassan, hogy a hangok talán még kellemetlen helyzetbe is hozhatnak. De hogyan, amikor nem voltak? Nem volt ott semmi: csak a sötét és őrjítő harag…

Lehetséges, hogy megrázod a fejed vagy más módon szabadulnál a kínzó érzéstől, ami bár enyhülni látszik, de el nem múlik, mint egy tudatva, hogy ennyivel nem lehet őt elintézni. Nem úgy a fiatal férfit, aki puszta megjelenésed és kisugárzásod foglya lett azonnal és most sietve indul feléd.

Hamarost ott álltok szemtőll-szemben, idegen szavakon túl pedig ott a tekintetek néma kommunikációja, melyben mintha felfedezni vélnéd nem csak a szépségre fogékonyság, de talán valami annál és elemibb érzés izzását. A pergő lágy nyelvben is mintha ennek nyomát vélted volna felfedezni, ami picit kifakulni látszik, mikor nem az anya, az első tanult nyelven szólalt meg.

/Angol/ Milyen szerencsés vagyok! – fejezi ki azonnal az örömét – Hogy ilyen szépséges virágot láthatok!

Nem vagy benne biztos, hogy most rád vagy hajóra értette e bókot, de míg ezen tűnődhetsz, addig a férfi felsiet a mutatott úton és a következő pillanatban már előtted áll, úgy karnyújtásnyi távolságnál valamivel messzebb. A palló-problémát oly könnyedén kezelte, mintha nem is létezett volna, ellenben a felé nyújtott kezet elfogadja és lágyan csókot hint reá.

Igazából… lehet, hogy nem is nagyon érintette meg vagy talán csak egy picit. A forró lehelet a kézfejeden meglehetősen csalóka, de szabadon dönthetsz arról, hogy minek szeretnéd érezni azt, ami éppen csak most történt meg. Miután bemutatkozol – ekkora már ugye elengedte e a kézfejed – a fiatal férfi maga is hasonlóan tesz.

/Olasz/ Ricky. Viento.

A letörölhetetlen jókedv ott honol arcán és száján, amiről azok a kedves szavak nem is oly rég leperegtek, most pedig szótlanul követnek a kevésbé napfényes nappaliba. Oda, ahol korábban az újsággal hadakoztál, egy toll adta életét a gondolataidért és persze oly sok időt töltöttél el magányosan vagy a legénység valamely, esetleg mindkettő társaságában.

Azonban hiába várod a hozzád hű férfiakat.
Úgy tűnik, egyedül kell elkezdened.
Nem érkezik senki más.

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #77 Dátum: 2017. Január 30. 09:25:05 »
Ahogy a déli napsütés elől a hűvösebb nappaliba sétálunk, kezemet megint a hasamra szorítom, hogy csitítsam az érzést, ami jelzi, hogy nem eszem rendesen.

*Az ürességet….hogy nagyon hosszú ideje csak a sötétség és harag vett körül… na várjunk csak. Miért ürességet érzek… mik ezek a gondolatok… Csak éhes vagyok… ennyi…. A kialvatlanság nem tesz jó…. A rémálmok, amikre nem igazán emlékszem, összezavarnak. Inkább gondolkozz a bókon, amit kaptál és a szokatlan kézcsókon, amit a kezedre lehelt. Már nem is emlékszem mikor bókolt nekem idegen. Kézcsókot meg még sosem kaptam. Lehet hogy finoman belepirultam… Jajj remélem nem vette észre. *

Ahogy beérünk hellyel kínálom az egyik fotelben, míg én az egyik fiókból egy papírt és tollat veszek elő. Remélve míg molyolok ezekkel a kis pír is eltűnik az arcomról, amit enyhe zavarom okozott. Majd a folyosóhoz sétálva hátra kiáltok Zack-nek, hátha meghalja. Majd visszafordulok Ricky felé.

/Angol/ Nos Ricky, miben segíthetek ezen a forró napon? Netán egy utat szeretnél megbeszélni, vagy esetleg a meghírdetett állásokra jelentkeznél?

Ezzel én is leülök a szemben lévő fotelbe, keresztbe teszem a lában és egy vaskosabb újságot a papírom alá teszek, hogy könnyebb legyen írni. Fel is írom a nevét még mielőtt elfelejtem.

* Akár interjú, akár ügyfél jegyzetelni nem árt. Na de így nem fogom látni amit írok... vagy egy papír nem lesz elég *

 Na persze a szemüvegem nem tudom, hogy hol hagytam el… Lehet a konyhában még reggeli közben?

/Angol/ Jajj de udvariatlan vagyok. Megkínálhatlak valami hideg itallal?

Ezzel a fotel szélére kicsúszva leteszem a jegyzetelős pakkom és fel is pattanok a folyosó felé fordulva, hogy a konyhába siessek egy pohár hideg valamiért.

* Kislány… egy helyes mosoly, egy udvarias készcsók, egy bók (amihez már igen hozzá szokhattál volna) és már el is felejtetted az udvariasságot? És jó ürügy, hogy megkeresd a szemüveged is. *

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #78 Dátum: 2017. Február 03. 21:18:28 »
Úgy véled, hogy a kínzó üresség csak az éhség lehet! S mint ilyen mintha magad is elhinnéd, nyugodni látszik, de el nem múlik teljesen, bármennyi is akarod-kívánnád. Sajnos a délelőttöt azonban nem lehet ilyesmivel megtéveszteni, kezd délre fordulni és ennek megfelelően a hőmérséklet is még inkább emelkedik melegből a forróba. Olyasmibe, ami könnyedén elönthet, ahogy a fiatal férfi elismerő és talán picit vágyakozó tekintetétől érezheted magad

/Angol/ Feltett szándékom di vincere il lavoro! A megfelelő matróz, a szükség idején!

Szakadatlan vidám és energikus mosolyog és most mintha pici akcentust is felfedeznél amitől csak még vonzóbbnak tűnik fiatalos megjelenése ellenére – vagy éppen azért. Az ilyen apróságok sokkalta inkább segítenek elűzni a korábbi érzéseket, mint a magány és üresség, a harag és sötétség szülte korai depressziót – meg ki tudja mi mást még – ami talán a kialvatlanságból ered. Igen, egy jó alvás is segítene és ami itt, előtted ülve mosolyog ragyogó tekintettel, könnyedén segíthetne akár ezen is.

/Angol/ Grazie. Egy…

Ha észre is vette a pirulást, nem tette szóvá és nem láttad rajta annak jelét, hogy így lenne, ellenben mire befejezte volna mit kér, te már három kajüttel odébb siettél az említett üdítőért és persze egyúttal akkor már a szemüvegedért. A korábban megharcolt toll és kikészített jegyzettömb is ott vár ahol hagytad őket azon friss jelentkező társaságában aki – mint látod – kíváncsi tekintettel méri fel a helyiséget ültéből. Úgy tűnik tetszik neki amit lát. Főleg akkor, amikor te is belépsz – ismét – a kabinba.

/Angol/ A signore nem jelzett, hogy hallotta volna a kiáltást.

Értesít arról, hogy amíg távol voltál, Zach nem bukkant fel vagy adta más jelét annak, hogy hamarosan csatlakozna hozzád-hozzátok. A mosoly Ricky arcán töretlen, éppoly könnyed, mint a léptei amellyel nem is oly rég csatlakozott hozzád fellépve ama Amaryllis-re vezető pallón, melyen te is visszatértél a hirdetőtábla kitétele után. Alig telt el, hm, mennyi is? Talán úgy két-három óra azóta és máris akadt valaki, egy ilyen vidám férfiú, akit érdekel az általad kínált lehetőség! No meg a hűsítő akármi is legyen az.

/Angol/ Kérem, Donna Capitano, mondja el, mit kér az új matrózától? – térdel előtted és fogja meg finoman a kezed, kezei között

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #79 Dátum: 2017. Március 06. 01:36:39 »
A konyhába érve, kiveszek két narancsos üdítőt a hűtőből. Egy tálcára helyezem őket, két pohárral. Két kis szalvétát is odakészítek, hogy a lecsapódó párát felfogják az asztallap elől.

* Adni kell a kinézetre így, hogy csak egy interjús, na meg szegény Amaryllis-em asztala sem szereti, ha eláztatom. Ja igen a szemüvegem? Hová is tehettem. Talán az étkező asztalon hagytam a Levéllel?*

Miközben keresgélek, egy szelet felvágottat csenek a hűtőből, hogy csitítsam háborgó gyomrom.

*Látom Zach rendet tett a konyhában a reggeli után. Mire is mennék nélkülük?*

Felveszem a szemüvegem a már üres asztalról a Levél mellől, amin finoman végigfuttatom az ujjaim, de ott hagyom.

* Vajon mi lehet az a fura „írás”, ezzel is foglalkoznom kell.*

Szemüveggel a fejemen a tálcához sietek inkább, mielőtt elterelem a gondolataim, hogy bevigyem a vendégemnek, ahogy ígértem.

* Mennyi idős lehet? Bókolni nagyon tud. Jól esik a figyelem. Valahogy mintha az üresség egy kicsit enyhülne, mióta itt van… jajj dehogy, az csak a felvágott, amit elcsentél Zach felvágottas táljáról. Majd biztos zsörtölődik miatta ha észre veszi. De ez egy állás interjú… szedd össze magad!*

A nappaliba érve leteszem az asztalra a tálcát, de nem bírom nem látni azt a mosolyt, ahogy ott ül és közli hogy Zach nem válaszolt, mióta a konyhába indultam. Kiteszem a szalvétát, Rá a poharat és töltök neki egy keveset, az üveget vissza helyezem a tálcára.
Ahogy felegyenesedek, hirtelen ott térdel előttem a kezemet fogva, azzal a mosollyal és kérdez valamit. Na most jól láthatóan elpirulva fagyok le egy hosszú, nagyon hosszú másodpercre. A szavakat keresve szabadítom ki nagyon finoman és udvariasan a kezem kezei közül és a torkomat megköszörülve sietek a fotelomhoz az asztal másik oldalán. Hogy időt nyerjek összeszedni a gondolataim, töltök magamnak is egy keveset és bele is kortyolok.

* Őőő… izé… ez mi volt? Erre mit kéne reagálni? Kislány, hisz te egy dögös csaj vagy, miért lepődsz még meg, ha a férfiak furán viselkednek a jelenlétedben? Az a tekintet, az a mosoly, és a cuki akcentus… A munkára jelentkezett, viselkedj Kapitányként! De az a mosoly, ahogy rád néz… olyan régen… *

Jegyzet füzetem magamhoz véve, mint egy védőfalat használva fordulok felé, remélve a pirulások enyhült már.

/Görög/ Szedd össze magad! – mint egy mellékesen hallkan megjegyezve magamnak halkan, hogy megtaláljam a hangom. Mintha zavaromban nem jó nyelven szólaltam volna meg.

/Angol/ Nos… Ricky. Tehát a hirdetés miatt jöttél. Először is mesélj kicsit az eddigi munkáidról. Hol szolgáltál, és milyen feladataid voltak? Hány éves vagy, hol laksz?

Lányos zavarom leküzdésére a szemüvegem babrálom, majd a hajamba túrok. Úgy teszek mintha mi sem történt volna és jegyzetelni készülnék.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #80 Dátum: 2017. Május 07. 12:49:54 »
A konyhai hadművelet teljes sikerrel zárult, minden úgy történt, ahogy tervezted és kivitelezted. Tökéletes, hibátlan feladatsor volt, olyan, amit még a vendéglátás is méltó etalonként kezelhetett volna. Ha nem egy egyszerű üdítő kiválasztása, esztétikus tálalása és kiszolgálása lett volna a feladat, ami körülbelül elsős anyag. Ettől függetlenül elégedett lehetsz magaddal, hiszen minden az elvárásaidnak megfelelően alakult, sőt, ha amennyiben véglegesítetted a matrózt, igen hamar találtál egyet a kettőből, amire szükséged van.

A szemüveged keresése a konyhában nem hoz eredményt, de a szelet felvágottal sem vagy sokkal beljebb, bár a falatnyi étel az „ettem valamit” illúzióját megadja. Nehogy az legyen, hogy evés közben jön meg az étvágy! A rendben hamar rádöbbensz, hogy itt már nincs mit (t)enni, így visszasietsz a vendégedhez, akit magára hagyni vajon mennyire volt bölcs, de legalábbis illő? A szemüveged is cserbenhagyott volna? Nélküle elég rosszul látsz, de épp amikor kimennél, észreveszed, hogy rádobtad az egyik konyharuhát…

A levél… az írásjelek…

Visszaérve inkább teljes figyelmed a férfié, aki oly fiatalosan hat, mintha még személyit kérnének tőle a vendéglátók és kereskedők, de ugyanakkor a viselkedése inkább egy sokat látott és tapasztalt emberé. Míg az utóbbi időben a legénységed mintha hanyagolt volna, úgy tűnik, hogy Ricky mindenben kedvedre tesz, sőt, mintha enyhítené azt a furcsa ürességből fakadó maró kínt ami napok óta benned örvénylik. Persze lehet tagadni, talán magad is elhiszed, de igazából a lelked simogató ez a figyelem.

Zachary meg ki tudja mi miatt nincs itt és így lehet, hogy mérges sem lesz, hiszen megígérték…

A fiatal férfi elfogadja az italt, bár ki tudja, lehet valami töményebbnek jobban örült volna, akár egy igazi matróz! Mindenesetre belekortyol, majd elismerően bólint, hogy finom, tehát ízlik neki! Aztán a következő percek olyan eseményekkel teltek, hogy azt sem tudod, hogy merre hol keresd a Sarkcsillagot. Aztán a legegyszerűbb módszerrel oldod a pillanat intimitását: meneküléssel. Ez mindig bevált a múltban és úgy tűnik most is. A poharat is pajzsként használod, az sem kizárt, hogy remegő kezekkel…

Egy újabb pajzs, ezúttal papírból segít valamennyire, de a pillanat hatása nem múlik el, tovább kísérthet az érintése, a mosolya a szavai mellyel bizony könnyedén elérte, hogy elbizonytalanodj, elpirulj és zavartan keresd a helyed.

/Angol/ Igenis, Donna Capitano! – hallatszik, úgy tűnik hangosabbra sikerült a halkan vagy csak a srác füle túl jó, de láthatóan magára vette a szavakat – Bocsássa meg kérem, ha túl közvetlen voltam! – hajt fejet, amiből úgy pillant fel, mint egy bűnbánó kutyakölyök

Egy újabb pillanat ami… elmúlik. A kérdéseidre a válasz lendületesen érkezik, szabad életfelfogást sugall, de a tekintetében nem tudod nem észrevenni azt a fajta vonzalmat amit a jelenléted, sőt, talán a kihívónak vett mozdulataid sugallnak. A hajad igazgatása, a szemüveged szexis rágcsálása, a zavart és kislányosan ártatlan mozdulatok, mind-mind olyan jelzések, amire a férfinadrág úgy tűnik szűknek bizonyulhat.

/Angol/ Igen, a hirdetés miatt. - pici torokköszörülés, épp előredőltél és ez már kicsit soknak bizonyult, a dekoltázs kissé elragadta a forróvérű olasz matrózt – Számtalan hajón dolgoztam, gyermekkorom óta a tengerek szerelmese vagyok és minden időmet vele töltöttem – izgatottságában mintha a legtöbb emberrel ellentétben tisztábban beszélné az angolt – A kis evezőstől, a luxus utasszállítókig mindenhol megfordultam, de ahogy a szél is szeszélyes akár a tenger, úgy én sem maradtam túl sokáig egy helyen. Kerestem a helyemet és úgy érzem, hogy itt találom meg! – nem kizárt, hogy csak intened kéne és máris egy igen szenvedélyes órát (vagy amennyit szeretnél) tudhatnál magadénak – Azon a hajón élek, amelyiken éppen szolgálok! A feladataim? Ami egy matrózé vagy amire a kapitány ezenfelül megkér – szerelne le egy olyan mosollyal, hogy még azt is elfelejted a mennyi idősre nem válaszolt…

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #81 Dátum: 2017. Június 01. 14:34:07 »
*Régen éreztem magam ennyire zavarban egy fiú… izé… férfi (?) jelenlétében. Nagyon jól esik a figyelme, a mosolya. Rég nem kaptam ennyi figyelmet… Lehet jobban kéne figyelnem, hogy mit teszek, mert nem biztos, hogy jó ötlet bíztatni.*

Hirtelen ráeszmélek, hogy ami nekem ártatlan zavaromban csinálok, mint a szemüvegem vagy a hajam babrálása, a poharam asztalra való vissza helyezése kicsit előre dőlve, az lehet hogy nem annyira ártatlan Ricky szemszögéből nézve.

*Legalábbis innen így fest… tetszik ez a reakció.*

Próbálok arra is figyelni amit mond és jegyzetelgetek. De eddig nem sok mindent tudtam leírni: Ricky Viento, metróz, sok féle hajón, sok munkahely, szeszélyes…. Ezek eddig nem mondanak sokat, max annyit hogy fiatal és nem tudja mit akar.

*Nem lett tisztább az angolja amióta zavarba hoztam? Lehet ez az olasz dolog csak felvett? Vicces lenne. Na meg a halk megjegyzést magamnak mondtam Görögül és válaszolt rá. Kíváncsi leszek mi lesz ebből. *

Halványan elmosolyodok.

/Angol/ Értem. Akkor nem riadsz vissza egy ekkora hajótól. Milyen nyelveket beszélsz? Mit tudsz erről a hajóról mondani nekem? Csak mert ez egy klasszikus hajó, nem egy luxus yahct mint egy picivel lejjebb az a monstrum. Az én Amaryllis-nek lelke van. Az életkorod nem árultad még el.

*Ha ennyire ismeri a hajókat, tudnia kellene valamit mondani az én vitorlásomról. Talán, ha kicsit terelem a témát neki sem lesz annyira szűk a naci. Bár… lehet inkább valami izgisebbet kéne ez ügyben csinálni… az a tekintet, az a mosoly… Miért is ne lehetne? Hisz nincs itt senki. Nagy lány vagyok… Olyan fura érzés, hogy csillapodni érzem az ürességet belül, amin az elmúlt 3 napban semmi nem segített. *

Hátradőlök a fotelben és keresztbe teszem a lábam, úgy firkálgatok tovább a papírra mintha tudnék mit írni.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #82 Dátum: 2017. Június 17. 11:17:52 »
A pillanatnyi bizonytalanságot az döntheti el, hogy törvény szerint férfi. A megjelenése kissé fiús-férfias, ez okozhatta a dilemmát, de az biztos, hogy valamilyen – pillanatnyilag elég heves – kisugárzásának hatása alá kerülhettél. A figyelme, az osztatlan és kizárólagos figyelme lehet az, amivel ennyire elért téged és ami miatt te is hasonlóan reagáltál. Ahogyan tetszik neki amit lát, ahogyan a tekintete bókol, dicsér és hízeleg önként is kiváltott belőled olyasmit, amivel lehetővé tetted neki, hogy ezt minél inkább megtehesse.

A papírra vetett pillantás elárulja, hogy nem vagy a helyzet ura. Kissé össze vissza firkálás és jelentkező matróz nevének állandó bekarikázása árulkodhat arról, hogy esetleg tudat alatt már döntöttél, még ha tudatosan bizonytalansággal is harcolnál. Lehet, hogy az élettől még nem tudja mit szeretne, de úgy véled, hogy tőled bizonyosan tisztában van ezzel. Sok apróság tűnik fel egy tiszta pillanatban, de hogy még inkább uralkodhass magadon – ami elég nehéz lehet heves természeted mellett – kérdezel.

R /Angol/ Nem, egyáltalán nem! – nem riadt meg a lehetőség-től-ed – Kiválóan beszélek olaszul, angolul és értek picit görögül, franciául és hollandul is megy néhány szó! – szerénykedik, de lehet tényleg csak pár kifejezést ismer – Sok helyen voltam, sok minden rám ragadt – mosolyog vidáman, majd – Monstrum? – ezt nem teljesen érti, de a lélek dologra bólint, majd az értetlenség megint vidámsággá válik – Nem tudom! Az orvosok úgy a húszas éveim közepére tippelnek – mulatságosnak tartja, hogy nem tudja – a tengeren születtem!

Úgy tűnik, hogy sok mindent tud, de valójában alig pár dologról beszéltetek, így megpróbálod ezt a hiányosságot pótolni, mikor a gondolataid és érzéseid közötti harc eléggé hevessé, hovatovább vitathatóvá válik. Felbukkan a gondolat, hogy örömet okozhatnál magadnak – ami egy ideje már elkerült – és persze a srácnak, aki biztos nem lenne ellenére, egy boldogórának – vagy többnek. Kitörni kész vihar vagy, ami bármikor elveheti amit akar, ami végigsöpörhet rajta és csak aztán csillapodhat, hogy megkapta amit akart…

Susog egy hang, hogy megteheted, hogy nem kell ezen annyit gondolkodni, hogy az nem neked való, a vihar sem teszi és sosem bán meg semmit, így neked sem kéne! Hátradőlsz, keresztezed a lábad, ami villanó tekintet vonz magára, majd miközben tovább karikázol vagy firkálsz – végig magadon érzed a vágyódó tekintet, még ha az amennyire lehet igyekszik illő lenni. Csend ereszkedik rátok, egyedül a toll hangja a papíron töri meg a lélegzetvételek neszének ütemét…

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #83 Dátum: 2017. Június 25. 10:17:04 »
A mappán karikázgatva, mint egy pajzsot tartva magam előtt őrlődök a gondolataimba. Finoman kicsit megérintem ajkaimmal a ceruza végét míg gondolataimba merülök.

*De miért is olyan nagy kérdés ez? Hiszen sosem volt ez probléma. Hiszen maximum elküldöm vagy nem veszem fel alkalmazottnak. Hiszen csak egy férfi, aki láthatóan kíván. Aki láthatóan nehezen áll ellen nekem, mint az eddigiek, akiket kihasználtam eddig is. *

Zavarom lassan múlik és egyre határozottabban tudom mit akarok. Bár egy kicsit még húzzuk az időt, próbáljuk beszéltetni. Kissé rekedtes a hangom az elején. Halkan meg is köszörülöm, hogy könnyebben rátaláljak a hangomra gondolataimból kiszakadva.

/Angol/ Hogy érted, hogy a tengeren születtél? Az orvosok tippelik? Hát senki nem nézett a naptárra azon a napon? – csodálkozom kicsit el ezen. – Igen, Monstrum. A Leviathan az a nagy modern erőszakosnak tűnő hajó. – enyhe megvetés a hangomban mikor kimondom a nevét a másik hajónak.

Lassan előrehajolva teszem le a mappát a kezemből ezzel is lebontva egy védelmi vonalat. Majd visszadőlök a fotelbe. Lassan ujjaimmal hátra fésülve a rakoncátlan tincseket és mintegy véletlen a nyakamon végigsimítva fejezem be a mozdulatot.

*Kíváncsi vagyok, hogy kezdeményez-e vagy nekem kell a kezembe venni az irányítást. Hiszen ő a férfi, neki kell meghódítani és asszem elég jelet adtam neki a dologra.*

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #84 Dátum: 2017. Június 29. 19:12:10 »
A veled szemben ülő fiatal férfi teljes figyelmét élvezed. Valószínűleg minden mozdulatod figyeli, de legalábbis bizonyos testrészeknek talán a kelleténél több figyelmet szentel. Rögtön itt megemlíthetjük a hosszú combokat vagy haladhatnánk felfelé… és persze ott van az a vágytól fátyolos hangod is, ami minden bizonnyal csak tovább fokozza ezt a pillanatban tomboló szenvedélyektől fűtött momentumot.

/Angol/ Igen, a tengeren – mosolyognak, betudják a kérdést annak, hogy biztos meglepődtél – Nem tudom, nem vagyok orvos, de valamilyen csontvizsgálattal próbálták behatárolni a koromat, meg más tesztekkel, de igazából nem számít, mennyi idős vagyok – nevet, láthatóan egyáltalán nem zavarja ez – Lehet, hogy megtették, de nekem nem mondták meg és egészen kiskorom óta magam vagyok! – végül a másik kérdéskörre csak annyit mondd immáron sokkal halkabban – Ne aggódjon emiatt Donna Capitano, az Amaryllis kecsességének szépséges árnyékába sem ér – néz rád a végén forró vágyakozással

Ahogy kelletted magad és kínzod szegény fiút, úgy érzed te is egyre inkább, hogy mit és mennyire akarsz. Úgy véled azonban, hogy neki kell kezdeményeznie, hiszen az így normális, a társadalom szerint ez az aminek lennie kell. Igaz, hogy a belső hang arra bíztatott, hogy magad vedd el amit akarsz, de ezt félresöpörve inkább még csalogatsz és csábítasz, akár egy szirén, amely alig várja, hogy karmai közé kapja a gyanútlan áldozatát.

/Angol/ Tisztelettel Donna Capitano – állnak fel és lépnek közelebb, majd halkabban folytatva annyit suttognak, hogy – esetleg körbevezethetne a hajón, hogy megmutassa ennek a gyönyörű virágnak minden selymes szirmát és karcsú bibéjét…

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #85 Dátum: 2017. Július 02. 12:15:21 »
Ahogy hallgatom a szomorú gyerekkoráról egy hang azt kiabálja idebent hogy vegyem el amit akarok. Hiszen megtehetem, megérdemlem…Mappám letétele után finoman végig húzom ujjaim a combomon és érzem hogy a tekintetével követi a mozdulatot. Ahogy feláll és hív hogy mutassam meg a hajót én is alaposan végig mérem újra.

*Akarom, megérdemlem… kell… Már nem érdekel csak ami előttem van*

Lassan felállok és hátra simítom pár engedetlen hajtincsem.

/Angol/ Elég nagy hajó…. Nos ez a nappali vagy társalgó, ki hogy hívja. Errefelé van a konyha, a vendégszobák és a legénységi szállások többek között.

Lassan megindulok a szállások felé. Finoman lassan lépkedve és csábosan ringatva a csípőm közben. A fontosabb helységeket megmutatom, ha akar be is nézhet, kivéve a fiúk szobáit. Azok zárva vannak a múltkori megbeszélés óta. HA még bírja a gépházat is megmutatom, meg a hidat ahonnan ezt a szépséget irányítom. Természetesen a szűkebb helyeken valahogy mindig egymáshoz érünk mint egy véletlenül. A körút végén az én kabinom ajtajában végzünk.

/Angol/ És ez itt a kapitány lakrésze….

Végig futtatom rajta a tekintetem, finoman az ajkamba harapok, majd nem bírom tovább. Finoman a falnak döntöm és hosszan forrón megcsókolom ahogy lassan hozzásimulok.

*Hiszen a hang is erre biztat már mióta. Akkor elveszem…*

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #86 Dátum: 2017. Július 04. 17:15:22 »
A hang, az a valami ami a legmélyebbről szól, ami előbb kért, most már szinte követeli, hogy vedd el ami téged megillet nem igazán foglalkozik azzal, hogy kinek milyen szomorú a múltja, az a valami csak azzal törődik, hogy te megkapd ami jár neked. Ehhez a magad módján teszel hozzá mozdulatokkal és pillantásokkal, melyek teljesen egyértelműen árulják el a szándékot, hogy mit is tennél a legszívesebben most. Igazából nehéz a vágy fátylán át bármi mást észrevenni amit eddig ne tettél volna, így csak a fiatalos férfias megjelenése és latinos vonzereje ami szembetűnő. Automatikusan kezded el bemutatni a hajót, néhány régi emlék siet a segítségedre, de alapvetően ez már senkit nem érdekel. Te mész elől, de végig érzed magadon a tekintetét, ahogy odatapad a ringó testrészhez, ahogy lejjebb és olykor feljebb vándorol. Úgy érzed, mintha időnként végigsimogatna rajtad, gyengéd és meleg érzés, de ha valahogy hátra is pillantanál, látod, hogy legalább egy lépéssel le van maradva. A szűkebb helyek olyasmik amik már csak olaj a tűzre, így a kabinig már nem juttok el. az egyik folyosószakasz, legyen a gépház vagy épp maga a híd, az egyiknél már túl sok és amikor a sokadik statikus kisülés, apró kis „megráztál” történik az egyiken a fenti kettő közül a falnak vagy ajtónak tol finoman és forró olaszos szenvedéllyel hódol az intimitás oltárán: csókkal kezdi, érintésekkel színesíti. Nem maradsz adósa semmiben, sőt, valami ősi és mélyről jövő elemi szenvedély ragad el mindkettőtöket. Amikor a heves zápor és a orkán erejű szél találkozik: szélviharként. Az, hogy a ruhák hogyan élik túl, hogy kin milyen nyomok maradnak és persze milyen hangok töltik be a teret, mind-mind csak tőletek függ, de valószínűleg mindenből jut mindenhova…

A kérdés csak az, hogy egy elég e, vagy folytatása következik? Itt vagy máshol…

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #87 Dátum: 2017. Július 04. 20:19:21 »
A gépházig jutottunk. Már ez is több mint hittem. Pihegve dőlök az ajtónak és közben tekintetemmel a ruháim keresem. Majd őt figyelem hogyan tovább.

*Ezt ismételni kéne… hűhaa… Tud valamit. Még nem volt ennyire vad, ősi… *

Figyelem ő mit szeretne. Nyújtózóm egyet egy nagyot sóhajtva. Lassan visszahúzom a sortom és a felsőm keresem.

/Angol/ Nincs messze a kabinom… - harapok az ajkamba finoman míg elindulok a felsőmért.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #88 Dátum: 2017. Július 05. 16:12:14 »
A heves együttlét megszedte a vámját. Akad rajtad néhány vöröslő folt és nem kizárt másmilyen is, legalább nyaktájékon, míg az ajkad feldagadt és picit feszülnek az izmaid, amik elszoktak ilyesfajta mozgástól-terheléstől. Még visszhangjai hullámoznak a testedben a nem rég történteknek, így nehéz higgadtan gondolkodni – ha akarnál egyáltalán – viszont a puszta felidézéstől könnyen megremeghetsz újra, és újra és…

A ruháid… azok nem nagyon bírták az efféle gyűrődést, de Rickyé sem. Gombok szerteszét, Olyan helyen találni lyukat ahol előtte biztos nem volt és persze amikor megfordul akkor felfedezed, hogy a körmeiddel mit műveltél. Lesz egy pár nap amíg meggyógyul, de láthatóan nem zavarja az efféle jelölés. Az egyik bokádra tekeredett fehér-neműd akar elgáncsolni, míg a matróz épp csodálkozva szemléli az egyik lábán maradt cipőjét…

A nyújtózás és hangok magukkal csalják a tekintetét, melyben a korábbi tomboló vihar most valami szelídebbet sugároz és amint sikerül szerinted sétaképes állapotba kerülnöd, felhívod a figyelmét arra, hogy ez csak a kezdet volt. Valahogy ő is begyűjti a ruháját és miegyebet, majd utánad sietve újabb órára-órákra vonja el a figyelmed minden másról amivel foglalkoznod kellene. Ami azt illeti most valahogy más, gyengéd, játékos és szelíd, de mint ilyen mindent meghódítani amit csak engednek neki…

Végül lehet pihegni kábán és (többször is) beteljesülve…

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #89 Dátum: 2017. Július 09. 11:05:22 »
Egy darabig piheg a férfi karjaiban, néha nagyokat szusszanva, meg-meg remegve finoman boldog elégedett mosollyal az arcán. Egy idő után hanyatt fordul és nyújtózik egy nagyot. Lassan felkel az ágyról, elsétál a fürdőbe és lezuhanyozik. Törülközőben jelenik meg újra pár perc múlva és a szekrényében keresgél ruhát után. Majd lassan az ágy felé fordul és figyeli mit tesz a férfi.

* Na most mi legyen vele. Jó volt, ígéretes, de ezek után…?  Végül is, ha a hajóhoz is legalább ennyire ért akkor lehet jó matróz. Később is elküldhetem, ha kellemetlen a szitu. Na meg kéznél lenne ha ismétlésre vágynék. Zach és Dimitrios úgy sem közeledik felé, és valljuk be ez kell egy egészséges lelki állapothoz.*

Visszafordulok a szekrényhez és a tükörben a „harci sérüléseket” mérem fel hogy milyen felsőt vegyek ami legalább részben takar. Egy sort és egy necc magasabb nyakú hosszú ujjú felső egy trikóval talán elég. Nem zavartatva magam dobom le a törülközőt és öltözőm fel, ellenőrizve hogy ott takar-e ahol kell. Utána vissza fordulok felé. Az eldobált ruhákkal még nem foglalkozom.

/Angol/ Nos a hajót megmutattam. Ez egy egyszeri dolog volt…. talán, de egyenlőre biztos. Ha gondolod, tiéd az állás, de természetesen külön kabinban leszel. Én vagyok a kapitány és a tiszteletet elvárom mind ezek ellenére. – mutat a szétdobált ruhákra. Semleges, de határozott hangon beszélek. Felveszem a törülközőm onnan ahol hagytam és beviszem a fürdőbe.