Szerző Téma: Nerine 'Inina' Katsouranis  (Megtekintve 12796 alkalommal)

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #105 Dátum: 2017. Augusztus 19. 19:49:49 »
Feltűnik a bizonytalan járása is a kerek popsija mellett, de ezt majd megszokja a hajón élve. Nem egyszerű dolog ez, de tanulható.

*Szóval Zach felajánlotta. Értem… de ezt ki is nézem belőle, főleg ha tetszik is neki ez a szép nő. Van ízlése. Bár azért valahol jól esne nekem is ha néha próbálkozna nálam is.*

/Angol/ A kabinom majd egyszer megmutatom ha érdekel. – mosolygok minden hátsószándék nélkül. Csak mint nő a nőnek, mikor odaérünk az övéhez és nem bátorít semmilyen módon. – A kabinod kulcsa az ajtóban belül van. Este 7 felé szokott vacsi lenni ha mindenki itt van. Természetesen nem várom el, hogy máris te főzz, de ezt a fiúkkal tudod megbeszélni. – mosolygok kedvesen. -  Ja igen még egy kérdés. Görögül beszélsz? – kérdezem csak úgy még eszembe jutott módon. – Most hagylak, ha kell segítség bármiben szólj.

A válasza után még mielőtt becsukná az ajtót elindulok a nappali felé. Vagy inkább hallgatózom hátha hallom merre vannak a fiúk. Próbálom megkeresni őket, kint a fedélzeten is körbenézek. Séta közben a hajó falát simogatom. Ez ilyen reflex, nem kapaszkodás, csupán csak érezni akarom a hajóm és éreztetni akarom vele a szeretetem, hiszen megannyi éve vigyáz rám/ránk.

Út közben betérek az étkezőbe gyorsan magamhoz véve a levélkét. A szemüvegem a nappaliban az asztalon ahol hagytam. Hajamba tűzöm keresgélés közben, a levélkét meg csak forgatgatom az ujjaim között.

*Dimitrios nem látta még. Hátha neki van róla valami ötlete mi lehet ez, vagy hogy hol lehetne itt Athénban megnézetni. *

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #106 Dátum: 2017. Augusztus 20. 11:25:14 »
Görögország, Athén
1999. július 23. – 3. nap

Péntek – Délután



Kalisha /Angol/ Persze, szívese megnézem! – mondja, őszintének tűnik – Rendben, értem! – mosolyog szelíden, majd – Nem okoz gondot, ha a vacsorát már én készítem – nyugtat meg, hogy tényleg nem gond – Ami őket illeti, szerintem nem lesz baj! Ha már ők intézik a bevásárlást, a legkevesebb, hogy gondoskodom róluk, rólatok – vidám tekintet, majd a nyelvi kérdésre – Tanulom! – kuncog – De még sok hibát vétek – teszi hozzá, aztán kiegészíti – Számtalan nyelven beszélem a konyha nyelvet, de ugye a gasztronómia nyelve a francia – aztán csak bólint, de mégsem lép be, mint eredetileg tervezte, hanem elindul veled ellentétes irányba, a fedélzet felé.

A fiúkat a Nappaliban találod meg, éppen nagyon beszélgetnek, de amikor belépsz minden tekintet rád irányul. Előbb találtad meg őket, mint a levelet tervezted felvenni, így most üres kézzel állsz előttük. Igazából Zach-et leszámítva mindenki csillogó tekintettel figyeli, hogy milyen varázslatos jelenség is vagy. Ami azt illeti Ricky szenvedélyes pillantásai és Dimitrios mindent tudó tekintete is téged fürkészik, míg Zach inkább csak int, aztán menne a dolgára, ha nem tartod fel. A többiek azonban érdeklődve várják, hogy miért jöttél, mit szeretnél és ehhez melyikükre és mennyire van szükséged. Amíg ez a rövid jelenet lezajlik, van időd neked is figyelni és gondolkodni.


Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #107 Dátum: 2017. Augusztus 21. 14:42:33 »
/Görög/ Szívesen segítek benne, ha kell. A hibák nem annyira számítanak, mint inkább az hogy megértsd őket, ha kell. – Mosolygok, és figyelem mit értett meg belőle, ha kell elismétlem angolul is. kioktatás vagy számonkérés nélkül természetesen.

/Angol/ Szóval bevásárolnak… Helyes, akkor este meg is tudhatom hogy mit is tudsz a konyhában. Helyes . – mosolygok, majd hagyom távozni.

Hamarabb felmentem a lépcsőkön, mint akartam így a levél ott maradt a konyhában. Na sebaj… eléggé fáradt vagyok, hogy már ne úgy fogjon az agyam mint akarom most. Viszont az hogy minden figyelmet magamra vonom, ahogy belépek a nappaliba az már igen csak kedvemre van. Alaposan kiélvezem egy másodpercig a dolgot. Megfigyelem ki fogy néz rám.

* Na ezt szeretem… Nagyon is. Ricky szenvedélye még mindig nem lankadt, ez bámulatos. Dimitrios-szal meg beszélnem kellene. Vajon ez a „mindent tudok” tekintet… zavarba hoz, pedig azt nem könnyű. Zach már menne is na de hova? Kicsit…. kicsit elszaladt a nap és nem is tudom mik a tervek még. Pedig sok volt nekem is. Lehet az új szórólap tervek és a vendégcsalogató táblák tervezése későbbre tolódik, vagy holnapra. Valahogy a mai Rickyvel töltött órák óta azok az őrjítő gondolatok is csitultak. Sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem magam most. Lehet ma már aludni is fogok tudni, bár talál egy pár altató nem fog ártani. Ha nem akkor holnap mindenképpen irány a doki. Nem úgy mint ma. De terveztem a levél megvizsgáltatását is. Azok a fura betűk, vagy jelek. Vajon ki és miért hagyta ott, és ez valami figyelmeztetés?*

Inkább a hajamba túrok hogy a még mindig rakoncátlan tincseimet hátra utasítsam, hogy legyen időm kitisztítani a gondolataimat és a férfiakra figyelni akik teljes figyelmét élvezhetném inkább.

/Angol/ Sziasztok… - köszönök mint akit meglepett hogy hirtelen mindenkit megtalált, bár ez igaz is így belegondolva. – Kinek mi a terve még mára? Dimitrios, majd beszélni szeretnék veled valamiről. – Nézek rá, hogy majd ha itt befejeztük, akkor számítok a társaságára. – Kalisha valami bevásárlást emlegetett, és hogy ő csinálja a vacsit. Lelkes. - elismerően.

Közben kezembe veszem a szemüvegem és babrálni kezdem, míg leülök az egyik fotelbe, már ha a többiek is ülnek, ha nem akkor én is állva maradok csak nekidőlök a háttámlának.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #108 Dátum: 2017. Augusztus 21. 21:08:07 »
Görögország, Athén
1999. július 23. – 3. nap

Péntek – Délután, kora este



Kalisha csak pislog rád amikor görögül beszéltél, lehet, hogy még csak az alapoknál tart, mint az „én, te, ő…” szóval próbálja ugyan megfejteni, de végül csak elmosolyodik és megvárja az angol magyarázatot.

Kalisha /Angol/ Igen, értem. Alkalmanként találok rá időt és ha neked is megfelel, lehet, hogy élek majd az ajánlattal – aztán a témaváltásra – Azt mondták, hogy ez a bevett szokás. Igaz, most kicsit feladom nekik a leckét, ha valóban hazai ízekre vágynának a turisták, bár lehet nekik inkább épp valami helyi finomságra lenne szükségük. Igaz, vannak akik nem szeretnének mást, csak a jól megszokott ízeket – aztán szelíden rád mosolyog – Ha van valami kívánságod, kérlek ne habozz, legyen az elő vagy főétel, esetleg desszert, csak nevezd meg!

Az érkezésed a nappaliba tökéletesen… fura. A fájdalom, az égető érzés és izomláz megtörte némileg a kecsességet, most inkább egy harci sebesült sántikálására emlékeztető járásod ami megkövetelte a figyelmet. Nem egy könnyen fog elmúlni, ennek bizony még holnap is nyoma lesz. Mivel minden úgy alakult ahogy szeretted volna, így sokat nem is szentelsz Zach mehetnékjének, sokkal inkább Ricky vágyakozó tekintete és persze Dimitiros sokat tudó mosolya ami foglalkoztat. Érzed ahogy vér szökik az arcodba, de hamar sikerül úrrá lenni az érzéseiden.

A legfontosabb talán a hirtelen káoszban az érzés, hogy a lelki-békéd helyreállt és a gondolataid végre képesek szabadon kószálni arra, amerre csak épp kedvük támad. Egy altatóval gondoskodnál a tényleges álmokról vagy épp azok hiányáról remélhetőleg, de még azelőtt szeretnél valamit. Olyasmit, amihez szükséged van Dimitriosra és ezt szóvá is teszed neki. Míg te elkalandoztál, Zach eltűnt, a másik két férfi pedig téged figyel, de szemed sarkából mintha valami férfias összetartó pillantást láttál volna… talán.

Dimitiros /Görög/ Zach segít Kalishának a konyhában, én pedig befogom Viento matrózt, hogy elpakoljunk és aztán átnézzük a hajó kötélzetét.

Az említett csak bólint, de mikor hallja, hogy pár percre szükségetek van, elpárolog a raktér irányába, míg az Első Tiszted figyelme így csak a tied, ami persze fordítva is igaz.

Dimitrios /Görög/ Szerintem arra gondolt, hogy általánosságban mi intézzük a bevásárlást – mosolyog, kicsit talán túl pimaszul is – A vacsorát egyfajta Önéletrajzi bemutatónak gondolja, ahol meg tudja mutatni, hogy az a darab papír igazából mennyire nem tudja leírni, hogy milyen jól is főz! Már leadtam a rendelésemet! – nevet fel halkan, majd elveszi a szemüveget és leteszi, hogy kihívóan nézzen, kell e még a pótcselekvés

Álldogálhatsz háttámlának dőlve, de most épp csak ketten vagytok

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #109 Dátum: 2017. Augusztus 22. 11:05:56 »
/Angol/ Nagyon szívesen segítek a nyelvtanulásban. Nem olyan nehéz a beszéd, az olvasás már trükkösebb. – Mosolygok együtt érzően, de semmiképpen sem lesajnálóan vagy rosszindulatúan. Csupa segítőkészség. – Szeretem a görög konyhát, és sok másikat is. Szinte bármit megeszem kivéve a polipot, tintahalat, és a belsőségeket. – játékosan megborzong egy kis cuki fintorral az arcán. – Így nem tudok most mit kívánni. Amit a többiek esznek az nekem is jó lesz valószínűleg. Az elmúlt évek tapasztalata hogy nem igazán lehet megmondani hogy a turisták mit is kívánnak enni. Volt aki hiányolta az adott helyi ízeket, hiszen azért jött abba az országba, mások meg azt hogy miért nincs olyan kaja amit ők megszoktak. Vacsora közben ezt is megbeszélhetjük ha van jó ötleted erre.

Szinte észre sem veszem mikor Zach távozik, de tőle nem is vártam nagy bejelentést erről. Majd egy pillanatig figyelem ahogy Ricky elpárolog. Miután kettesben maradtunk lehuppanok végre engedve az izomláznak.

/Görög/ Vizsga vacsora… értem. Jó ötlet. Bár mondtam neki, hogy ma még nem várom ezt el tőle, de ha szeretné, igen csak kíváncsivá tett az a sok puccos étterem név az önéletrajzán. Én nem kértem semmit, jó lesz amit ti esztek. És végre jól esik görögül beszélni. És mi ez a mindent tudó mosoly ?? – viccelődve picit zavarban.

Mikor kiveszi a szemüveget a kezemből játékosan durcásan nézek rá. Majd elmosolyodom.

/Görög/ Jó, hogy vagy nekem. – ez csak úgy kiszalad, finoman bele is pirulok. Majd éles témaváltással próbálom terelni a dolgokat. – Amiért beszélni akartam veled, az egy tegnap esti dolog. Mikor lefeküdni készültem találtam egy borítékot az ágyamban a párnámon. Valami jelek vannak rajta, vagy írás, de nem ismerem fel. Eléggé aggaszt az is hogy az ágyamon volt. Valaki bejutott és odatette. Nem tudom hogy aggódjak e vagy sem. Gondoltam segítesz kitalálni mi lehet ez, vagy tudsz egy … mit tudom én könyvárat vagy professzort itt Athénban aki tudna segíteni. A levél jelenleg a lenti étkezőben van.

Kicsit feszültebbnek kezd tűnni azon gondolattól, hogy valaki volt a kabinjában az engedélye nélkül, olyan aki nem a személyzet tagja.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #110 Dátum: 2017. Augusztus 22. 20:02:46 »
Görögország, Athén
1999. július 23. – 3. nap

Péntek – Délután, kora este



A nyelvtanulás kérdése, akárcsak maga a „nem tudom mit szeretnék, de abból kérek” már mögötted maradt, hiszen Kalisha megnyugtatott, hogy mindent ért és természetesen majd megfelel az általad nyújtott kihívásnak. Úgy tűnt megjegyezte mit nem eszel meg, de azért nem tudtad nem észrevenni, hogy mennyire elcsodálkozott ezen, azonban nem teszi szóvá, csak bólintott.

Ilyen dolog történik veled és Zach-el is, aki korábban távozott, hogy tegye a dolgát vagy megszokásból elkezdjen foglalkozni a vacsorával, bárhogyan is legyen, már csak ketten maradnak, végül valamilyen oknál fogva Ricky is elpárolog és csak Dimitrios maradt, aki mosolyogva figyeli a küszködésedet melyek a korábbi torna okán zaklatnak most.

Dimitrios /Görög/ Szerette volna, mi pedig nem kértük az ellenkezőjére – mosolyog és leül melletted a kanapé karfájára, ahonnan pimaszul néz le rád, nem feltétlenül mindig a szemeidet kutatva – Olvastuk és nem értettük, hogy mit keres itt, de nekünk is ugyanazt mondta, hogy mindent szeretne kipróbálni mielőtt eldönti, hogy merre horgonyoz le. – a kérdésre a mosolyáról nem tudsz választ kicsalni a kislányos zavarral, de eléred, hogy finoman megcirógassa az arcod – Nem történt semmi rossz! – mondja halkan és miután egy tincset is félresepert, felkelt, hogy letegye az elkobzott szemüveget – Jó, hogy itt lehetek neked – mondja őszintén, majd a pirulás okán visszalépnek és megfogják a kezed, felhúznak, ha hagyod – Tudod, hogy Zach is a maga módján így érzi-gondolja.

Végül a témaváltásnál elengednek, de addig egy pillanatra élvezhetted a fanyar férfi illatot, ami sokkal erőteljesebb, mint Rickyé és persze a test is, mely olyan érzést kelt, mint egy védett öböl mikor mindenhol máshol vihar tombol.

Dimitrios /Görög/ Nem tudok semmilyen borítékról, de Zach említette már korábban. Ha gondolod, elkísérlek és megnézzük együtt – ajánlja fel és akár indulhattok is, ha te is úgy akarod – Segítek természetesen, amiben csak tudok! – ígéri, de így láthatatlanban nem mondd többet

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #111 Dátum: 2017. Augusztus 23. 10:24:59 »
Természetesen észreveszem olykor a szemkontaktus hiányát. De nem zavar, sőt kifejezetten hízelgő. Elég régóta kerülgetjük egymást.

/Görög/ Hát akármeddig is marad, remélem jól járunk vele addig. Remélem megszokja a hajón való járást, mert igen bizonytalannak tűnt. – mosolygok játékos rosszindulattal.

Míg megcirógatja az arcom becsukom a szemem és csak élvezem a finom érintést ami már nagyon hiányzott tőle. Mikor a tincset simítja félre finoman nekitolom a pofim a kezének. Hagyom magam felhúzni és lassan végig is futtatom a tekintetem a testén, míg újra a szemébe nézhetek. Nem engedem el a kezét amivel felhúzott, sőt egy kicsit szorosabban fogom, nem akarom elengedni.

*Nagyon jól esik a törődés, az amit mond és ahogy… az elmúlt napok viharos gondolatai után egy kis béke és szeretet. Nem tudom hol lennék nélküle/ nélkülük. Jó emberek, szeretnek és én viszont őket. A családom. Megmentettek és ezért örökre hálás leszek neki.*

De kislányos zavaromban témát váltok és a pillanat elszáll és sajnos elengednek.

*Én hülye. Biztos mindig így szúrom el. Sosem tudtam rendesen megbízni, megnyílni senkinek. Csak a nagymamámnak annó. *

/Görög/ Tudom… És nem tudom, hogy hálálhatnám meg nektek ezt a sok évet és azt hogy elviseltek. – Újra megfogom a kezét és közelebb lépve adok egy puszit az arcára. Lehelet finoman hozzá simulva közben. Mélyen beszívva az illatát. – Köszönöm… - Nézek kicsit a szemébe majd lassan a szemüvegemért nyúlok, de a kezét nem eleresztve.

Megköszörülöm a torkom. Kezdek újra zavarba jönni, ez már sok a megnyílásból. Feszegetem a saját határaim. De ezt hozza ki belőlem. Valaki aki képes ezt elérni nálam az nagy kincs. Újra felegyenesedve kicsit hátrébb lépve visszatérek a levélke kérdésre.

/Görög/ Megmutatom. Hátha neked van valami ötleted. Zach mennyit említett?

Ezzel lassan elindulnék az étkező felé kezemben a szemüveggel, a másikban meg Dimitrios kezével, ha még el nem engedte. Nem szorítom, ha el akarja engedni akkor elengedem.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #112 Dátum: 2017. Augusztus 23. 19:09:14 »
Görögország, Athén
1999. július 23. – 3. nap

Péntek – Délután, kora este



Dimitrios /Görög/ Mindenki így kezdi – mosolyog, majd még annyit tenne hozzá, hogy – Egy évre ír alá szerződést, de ezt már veled teszi majd, amikor elkészítitek és mindketten elégedettek lesztek vele.

A pillanat amikor kiélvezed a gyengédséget, a törődést és odafigyelést addig tart, amíg újra meg nem szólalsz, meg nem töröd a visszavonulással. Kicsit érdes a keze, látszik, hogy nem fél a kétkezi munkától. Erős, de mégis lágyan érint és fogja meg a kezed vagy később a derekad. Várhatnád, hogy táncba hív vagy épp valami sokkal intimebb történik, de igazából a mozdulatok már magukban fájtak és lehet szisszenést is kicsalt belőled.

Dimitrios /Görög/ Nem is kell tudnod, ez így természetes – zárná le, hogy nincs szükségük a háládra, csak maradj meg olyannak amilyen voltál – ami a levelet illeti, Zach-re vonatkozó kérdésedet – Mindent elmondott amit tudott.

A szemüveged kissé odébb van, azt innen nem éred, kivéve, ha tornázol, de az most nem igazán ajánlott, hacsak nem vágysz mindenféle és helyen érezhető fájdalomra. Ha jelzed, hogy szükséged van rá, akkor talán megkapod, de addig marad a simulás és egy puszi emléke amit te adtál. Nem rosszalkodtak, nem siklott félre, de érzed, hogy a közelségednek vannak hatásai a férfitestre nézve. Egyre határozottabb, amit nem szégyellnek, de nem is lépnek át bizonyos határokon.

Aztán ellépsz.

Lehet, hogy azonnal érzed a közelség hiányát, de az sem kizárt, hogy fellélegzel, mert eddig visszatartottad a levegőt vagy ki tudja? Megkönnyebbülsz, hogy nem olyan intenzív a forróság ami benned is felébredhetett. Sőt, mivel a levél felé indultok, így téged követnek és érzed a tekintetet, ahogy újra és újra megcsodál és tudod, hogy tetszik neki ami lát. Így, hogy elléptél, megszerezted a szemüveget is, de már nem fogják a kezed.

Ha újra kerested, akkor természetesen elfogadta és most kéz a kézben mehettek, de az sem kizárt, hogy kicsit közelebb egymáshoz juttok el a levélhez…

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #113 Dátum: 2017. Augusztus 26. 19:32:36 »
/Görög/ Rendben. 1 év. Ha a vacsi finom lesz és ti is így látjátok még, akkor holnap elkészítettem a szerződést. - mondom, még valamelyest a témára figyelve, miközben az ajkai ívét és mozgását nézem.

Igen, az izomláz ez alattomos dolog, de a mindennapi futás is megszokta szedni a vámját, így nem új a finoman égető fájdalom. Most érzem csak igazán, hogy kéne valami edzés néha más izomcsoportokra is. Talán kereshetnék valami kondi termet néha kicsit tornázni. Bár az ilyen jellegű tornázás jobban az ínyemre lenne. Vagy segíthetne nyújtani is most.

Dimitrios érintése és közelsége el is tereli a figyelmem a fájdalomról.

*Az érintése az arcomon, majd a keze a derekamon, ahogy finoman ölel és érzem hogy hatással vagyok rá. Ez jó, jól esik. Hízelgő. Szememmel a mellkasát majd a nyakát és újra az ajkait nézem majd a szemeit. A kezemben van az irányítás… *

De mire ezt átgondolom és a tekintete találkozna az enyémmel ellépek. Menekülök… És levegőt veszek…

*Visszatartottam? Észrevette? De miért is menekülök? Miért kellene menekülnöm bármi elől is? Hiszen ő Dimitrios. Ismerem, érzem mit érez ő is. Tisztességes volt eddig is, most is. Nem él vissza a helyzettel, kezemben a döntés. És végre itt van. Az a test, az ölelés. A forróság ami elönt a közelségében.*

Miközben elindulok a levél felé a szemüvegemmel immár a szem előtt a helyén, kicsit élvezem a figyelmét, nagyon finoman kicsit jobban ringatom a csípőm. Majd hátranyújtom a kezem a kezé ért, hogy közelebb jöjjön, esetleg átölelhessen, finoman bújhassak az odafelé úton. Finoman kezemet a kezére téve.

/Görög/ Ez jó… - súgom halkan mikor átölel. Próbálok nem menekülni, és talán ezzel ő is bátrabb lesz.

Az étkezőbe érve a levél mellett állunk meg, nem engedem el a kezét a derekamon. A másik kezemmel nyúlok a levél felé, hogy odahúzzam elé.

/Görög/ Ezt találtam egy kis borítékban az ágyamban a párnámon. Elég fáradt voltam hogy nem ijedtem meg annyira mint ahogy utólag belegondolva kellett volna. Szerinted mi lehet ez? Ki tette oda? Mikor elmentem futni még nem volt ott. Mikor visszajöttem és kijöttem a zuhanyból akkor láttam meg.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #114 Dátum: 2017. Augusztus 27. 21:22:17 »
Görögország, Athén
1999. július 23. – 3. nap

Péntek – Délután, kora este



Dimitrios /Görög/ Nem lesz semmi gond! Nagy szerencsénk van azzal, hogy pont most és itt fordult meg, hogy meglátta a hirdetésünket! Szerintem kiváló döntés az, ha nem utasítjuk el! Szükségünk lesz rá a konkurencia ellen – láthatod mozogni a száját, ki tudja milyen képzelet ragad el

Edzeni szoktál valóban, de hanyagoltad. Most megszedi a vámját. Talán nem új az érzés, de biztos, hogy komoly figyelmeztetés, hogy ha hosszú ideig nem törődsz magaddal, akkor annak következményei lesznek. A konditerem mindenképp jó ötlet, láttál is egy igen csalogatót a belvárosban, ami elég közel van és nem is kell átszállni, akár kerékpárral is mehetnél. Persze bizonyos testgyakorlatok talán párt igényelnének és lehet nem is kell hozzá más, csak személyi edző…

A férfi, az Első Tiszt szelíd és tisztelettudó minden érintéssel és öleléssel. Megtartja a távolságot, mégis biztonságot sugall és baráti közvetlenséget. Nem tette, nem lépett eddig, talán mert… ki tudja miért. Lehet, hogy őt magát kéne megkérdezni erről vagy esetleg végiggondolni magadban a dolgot. Azért nem fél megérinteni és persze férfi, te pedig vonzó nő, tehát láthatóan hízelegnek neked. Igazából bármit megtehetsz, amit csak akarsz, de ebben minden benne van még az is, ami ezután jönne…

Nem tudod megmondani észrevette e, de azt igen, hogy milyen forró a tekinteted. S nem tesz semmit ahogy eddig sem. Sosem jutottatok tovább ennyinél és nem kizárt, talán pont ez a varázsa. Esetleg az ital hatása alatt történt volna valami vagy a vihar előtt? Erre nem emlékszel, de nem is érzed, hogy távolságtartóbb lenne, mint bármikor máskor. Sőt… de a szemüveg, az szexis, mondta már neked, most is megcsodálja rajtad, hogy aztán másképp is tudtára ad milyen kívánatos is vagy. Mikor megfogod a kezét – hátranyúlsz érte – nem vagy biztos abban, hogy elsőre ahhoz értél…

Dimitiros /Görög/ Minden rendbe fog jönni, Kapitány! – mondja az ölelésben és mint minden jó, ez is véget ér

A levél ott van ahol hagytad, de legalább részben ki kell bontakozni érte. Ezután már hozzájuthatsz, de fél-kézzel megint nem egyszerű kivenni a tartalmát, így talán könnyebb megoldást, a kétkezűséget választod. Addig is megtartanak a derekadnál, amíg tornázol és előveszel, mutogatsz és elbeszélsz.

Dimitiros /Görög/ Igen, ennyit említett Zach is, de ahogy nézem magam sem tudok többet, mint amit már ő is megosztott veled a maga nyers modorában, pont ahogy szokta. De… szerencsédre ismerek egy professzort, aki talán tud segíteni. Igaz nem itt lakik, de nincs messze hajóval… úgy a legegyszerűbb szerintem. De ahogy elnéztem, bármi is ez, ráérünk vele foglalkozni. S amikor a legkevésbé várnád, majd értelmet nyer…

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #115 Dátum: 2017. Augusztus 31. 12:13:22 »
/Görög/ Jókor jó helyen volt ahogy mi is. Még mindig nem értem, hogy miért tetszik az embereknek jobban az a monstrum mint az Amaryllis.– csóválom meg a fejem értetlenül. - De talán így…

A képzeletem valahol egészen máshol jár az ajkai láttán. De nem emlékszem, hogy valaha akár bepiálva is, de tovább jutottunk volna.

*Pedig kíváncsi vagyok hogy az ágyban is ugyan ilyen tisztelettudó, de szenvedélyes mint az életben. De lehet ez a vágyakozás a lényeg, lehet ez a varázsa a mi kapcsolatunknak. Lehet nem is tenne jót ha tovább lépnénk.*

Azt tudom, mert mondta már korábban hogy jól áll a szemüveg, így nem is hagyom eme látvány nélkül. Tudom hogy nem csak az ő kedvéért kéne hordanom, csak valahogy sosincs ott ahol épp kellene, aztán meg ott vaksiskodom.

A gondolat hogy a kocogás nem lesz elég, egyre jobban kezd megfogalmazódni bennem. Mintha láttam volna egy igen csak tetszetőst a belvárosban. Fel is tudom idézni merrefele kellene menni és mivel. Vagy bérelhetnék egy biciklit is arra a pár órára. Mintha láttam volna azt is a kikötő közelében. Ha holnap nem lesz semmi extra lehet elruccanok felmérni a helyet és az árakat.

Ahogy hátranyúlok a kezéért az étkezőbe menet mintha… vagy mégsem? Egy pillanatra megállok a mozdulattal. Aztán mikor biztosan a kezét fogom akkor bújok oda. Élvezem ahogy megtart az ölelésben míg a levelet bontogatom két kézzel. Simulok hozzá, a biztonságba. Hirtelen minden maradék aggodalmam elszáll. Itt van végre segít ebben is és megvéd. Semmi baj nem lesz. Nem véletlen van mellettem ennyi ideje. Hiszen az életemet is neki köszönhetem. Érzem, hogy minden porcikájával rám figyel.

/Görög/ Igen, Zach már csak ilyen. Ha nem ismerném, pont úgy jött volna le mintha nem is érdekelné a dolog. Se a levél,se a tudat hogy valaki a hajómon mászkál észrevétlenül.

A levelet forgatgatom a kezemben oda vissza.

*Vajon fejjel lefelé nézzük? Melyik a teteje? Hogy is volt a borítékban mikor először kihúztam belőle? Talán úgy is kellene nézni*

Úgy fogom hogy el is veheti jobban megnézni. 

/Görög/ Merrefele? Hajóval. Végre kihajózunk? – mintha nem pár napja lett volna a baleset az utolsó horgony felvonáskor – Magunk menjünk vagy várjunk egy csoportot hozzá? – a kihajózás gondolatára mint egy kisgyerek kezd lelkesedni. De veszek egy mély levegőt ezzel melleimet jól kiemelve, hogy lenyugodjak, de nem igazán sikerül. – Igazad van. Ez a levél nem megy sehová. Ráérünk megtervezni a dolgot nyugodtan és ha lehet akkor haszonnal zárni az utunkat. Akár hirdethetnénk is egy utat oda és vissza búvárkodással meg ilyenekkel egybekötve.  - felé fordulok az ölelésben a levelet az asztalra téve (ha nem vette el megnézni) és a nyaka köré fonom a kezem és a szemébe nézek hálásan. – Tudtam, hogy te tudsz segíteni. – majd a hirtelen jött lelkesedéstől és egy elmúlt jó pár percben elfojtott vágytól vezérelve nyomok egy puszit az ajkaira. De azzal a lendülettel esik le mit tettem, elengedem a nyakát zavaromban és hátrálnék egyet ha nem lenne ott az asztal, ami nem enged távolabb, nem enged menekülni. – Izé… sajnálom…

*Jeszus te lány mit tettél???? Pont most gondoltad át ezeket… De az utazás ígérete, az hogy itt van, a teste, a közelsége…. Most mi lesz? *

Zavart tekintettel nézem a nyakát, mert a szemébe nem merek most nézni. Hajamba túrok majd kezeim kezdem tördelni.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #116 Dátum: 2017. Szeptember 04. 18:37:16 »
Görögország, Athén
1999. július 23. – 3. nap

Péntek – Kora este



Dimitiros /Görög/ Hiszel a szerencsében? Vagy a karmában? Bármi effélében? – kérdezi, de ettől függetlenül úgy tűnik, hogy most nem szeretne egy Leviathan beszélgetést

Sokkal célszerűbb neked is eltereli a gondolataidat, hiszen a férfi arckifejezése akár egy néma riadójelzés úgy hasított beléd, így inkább beveted a tekintetet, melyről tudod, hogy képes vágyat lobbantani akár egy kőszoborban is. Eredménye az, hogy a korábbi eltévedt szó a feledés homályába vész és ahogyan az izzó gondolataid is lassan parázslani látszanak, hogy tudod, nem történt és lehet nem is fog semmi kettőtök között.

A távoli homályosság most érdektelen, hiszen együtt sétáltok, de ettől függetlenül tudod, hogy egyik gyengéje ha épp szemüveget viselsz – hiszen dicsérte már meg többször is. Talán mintha egyszer megvallotta volna gyenge pillanatában, hogy már csak egy ing(e) kéne és teljes lenne a kép, de nem vagy biztos benne, hogy ez emlék vagy vágy suttogása lenne. S hogy tereld a dolgot inkább testedzésre próbálsz koncentrálni, de ott sem találtál maradandó vigaszt, igaz, annyit sikerült megfontolni, hogy talán később elmenj egy terembe.

Nem tudod mit érezhettél, de az biztos, hogy mire felfogtad, addigra bizonyosan a kéz az, aminek ujjai közé fonhatod a tiédet. Közelebb lépve élvezed a közelségét, a kezét és ölelését, hagyod, hogy oltalmazzon míg te bontogatsz. Hátulról ölel, de mintha tartana egy pici távolságot, nem teljesen simulnátok össze. A forró lehelet így is elkerülhetetlen, így a bontogatás lehet, hogy kissé macerás, de végül biztos, hogy te győzöl és végül elő tudod venni a papírost.

Dimitrios /Görög/ Lehetséges, hogy annyira tényleg nem érdekli a dolog. Számtalan dolog lehetséges, többek között az, hogy azt hiszi én próbálkozom valamivel vagy valamelyik vendég hagyta itt és most találtad meg… – de ő maga sem tudja mi lehet, csak találgat – De mivel megegyeztünk, hogy hármunk közül senki, így marad az itt maradt vagy valaki tényleg feljött valamikor…

Nem tudod, hogy mi lehet ez a levél, de minél többet nézed és forgatod, annál ismerősebbnek tűnik minden jel, olyasmi mintha egy rég elfeledett történet lenne, amit egyszer hallottál, de az már oly rég volt, hogy nem tudod felidézni. Akárhogyan is, de Dimitiros nem veszi el a levelet, hagyja, hogy te tedd el és ígéretéhez híven, ha az idő eljön, elviszi majd egy Professzorhoz, akit valahonnan ismer. Aztán kérdezel, ő pedig halkan a következőket mondja:

Dimitrios /Görög/ Te vagy a kapitány, arra és akkor megyünk amikor és ahova akarod. Ez a te döntésed, ahogyan te kezeled a rendeléseket és pénzügyeket is – ő azt teszi, amit te kérsz tőle

Mikor megfordulsz, előbb kis akadályba ütközöl, majd mikor megérti mire készülsz, lazít az ölelésen és így már szemtől-szemben álltok, egymás tekintetét kutatva – és egy levéllel meg borítékkal kevesebben – fonhatod a karjaidat, melyre picit kérdőn villant és mintha valami mást is látnál, de nem vagy benne biztos, hogy jól teszed e. A szavaidat követő puszi előbb csak érintés, majd mikor menekülnél visszatartanak.

Dimitrios /Görög/ Kiharcoltad… – suttogják és egy olyan lábremegtetően lágy csókkal búcsúznak, hogy lehet ez kísér majd álomba és ezzel ébredsz… napokon át.

A férfi rejtélyes arccal minden további szó vagy tett nélkül távozik, hogy magadra hagyjon a saját levedben főni, miközben lehet, hogy te teljesen lebénulva épp azon töröd a fejed, hogy mit tettél, hogyan tehetnéd jóvá, esetleg kell e vagy… ezernyi méhkasként döngicsélő elmélet, amit ki tudja milyen tettek követnek. Így minden amit feleszmélés után tennél, magányodban és érzelmeidtől túlfűtve teheted, egészen addig amíg nem találsz valami módot arra, hogy lehűtsd őket.

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #117 Dátum: 2017. Szeptember 06. 11:00:33 »
A Leviatan beszélgetést nem most kell megejteni. Minden jel erre utal, a tekintetében az a villanás. Így gyorsan le is zárom magamban is a dolgot. Az edzéssel terelném a gondolataim, de az ölelése nem sokat segít ebbe az irányba terelődni.

/Görög/ Turista nem volt a hajó fedélzetén egy ideje és reggel mikor felkeltem, rendbe raktam az ágyam nem volt ott. Így csak az maradt hogy valaki feljött a hajómra míg nem voltam itt és nem figyeltünk. Remélem nem vitt el semmit.

* Miért tűnik ez a valami egyre ismerősebbnek? Mintha láttam volna már valahol. De hol? Hogy? *

De Dimitrios ígérete hogy elviszi a levelet valami profhoz, a közelsége ki is zökkent a gondolatmenetből. Biztosít róla hogy az lesz amit én akarok, hiszen én vagyok a kapitány. Lassan de enged megfordulni, a kérdő tekintete fel se tűnik a gyermeki lelkesedésemben az iránt, hogy kihajózunk. És a hirtelen jött szájra puszi is…. Menekülnék is utána hiszen átléptem egy határt.

/Görög/ izé… sajná… - de Dimitrios meglep. Valamit suttog arról hogy kiharcoltam. Ha nem tartana éppen szorosan a derekamnál fogva akkor valószínűleg itt helyben összeesnék, hiszen elengedtem a nyakát mikor hátrálni próbáltam. Mint a kocsonya úgy remeg bele a lábam.

Majd ahogy jött a csók, úgy enged el és minden további nélkül sétál ki az ebédlőből. Ahogy elenged meg kell kapaszkodnom az asztalba. mert még mindig csukott szemmel nyúlnék utána a hirtelen támadt űr miatt (mint egy filmes jelenet). Ahogy vissza nyerem egyensúlyom nekidőlök az asztalnak, remegő lábaimon próbálok úrrá lenni, ahogy az ajkamon égő csókján agyalok.

*Istenem… de… most mi lesz? Kiharcoltam? Mi volt ez? A saját részem se értem miért, na de most ezt? Itt hagyott, csak így…. ezek után… Most ez jó vagy rossz? Hogy fogok ezek után a szemébe nézni? Vagy ez valami kezdete? Vagy csak bosszú azért mert akaratlanul (?) is felhúztam? *

Lassan összeszedem magam. Elindulok a kabinomba. Asszem le kell hűtsem magam egy zuhannyal. Ujjaim akaratlanul is az ajkaimon égő csók helyét érintik. A levelet magammal vittem és a dolgozó asztalomra teszem, majd egy gyors zuhany. Majd a szobám magányában a gondolataim elterelésére próbálok kicsit az izomlázra rányújtani. Egy két gyakorlat, amit néha fájdalmas, de halk nyögés kísér. Majd vacsora idő felé közeledve kicsit melegebbe öltözve, hiszen ilyenkor már gyorsan hűl a levegő a nappali forrósághoz képest, elindulok. Ránézek a hídra, gyors ellenőrzés a rendszerekre futólag, közben fülelek kit hallhatok és merről.

* Mintha félnék találkozni bárkivel. Ez a hídon lézengés teljesen felesleges, de jó időhúzás. Remélem lassan van vacsora mert éhen halok. Az az egy szendvics csak gyors segély volt nem több.*

Hallgatózás után irány a nappali, majd ha ott nincs senki akkor kicsit ki a fedélzetre a friss levegőre kiszellőztetni a fejem.

* Megkapom amit akarok… Rickyt gond nélkül… de nem tudom Dimitrios… asszem átléptem egy határt amit nem kellett volna. Vagy nem tudom. Hiszen a puszi után ott is hagyhatott volna, vagy csak nevethettünk volna egyet az egészen… de az a csók… az több volt… Na ezt akartad elfelejtetni a zuhannyal kislány!*

Ha itt sincs senki akkor pár percig az eget bámulom, hogy a látvány terelje a gondolataim. Majd mikor csak az van a fejemben elindulok megkeresni a többieket. Ha érzem a vacsi illatát akkor oda megyek természetesen.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #118 Dátum: 2017. Szeptember 13. 17:49:58 »
Görögország, Athén
1999. július 23. – 3. nap

Péntek – Kora este, este



Látod Dimitrioson, hogy ha te még szeretnéd is esetleg megbeszélni a riválisod jelentette veszélyeket, ez most nem a megfelelő alkalom, így valószínűleg a levélről kezdesz el beszélni, amiről mindent elmondasz, ami csak eszedbe jut. Minden pillanatban, amikor csak úgy felmerül a dolog – és nem erőlteted – egyre inkább úgy érzed, hogy tudnod kéne mi ez, de egyszerűen mégsem tudod felidézni, hogy honnan. Olyan ez mikor egy szót keresel ami ott van a nyelved hegyén…

Valami más is volt ott, illetve valaki, hiszen az Első Tiszted megadta neked amit szerinte kértél, így most ennek ízével és emlékével álldogálhatsz magányosan. Talán jobb is ez így, de ezt csak te tudhatod igazán. Vagy ki tudja, talán még te sem vagy vele tisztában. Segítségre, támaszra van szükséged, amit a szeretett Amarillysed meg is ad, így nem kell mással foglalkoznod, csak azzal, ami nem is oly rég történt.

Végül a kabinodban helyezed biztonságba a levelet, miután azonnal a libabőrös fürdőzést választod. Ez azon túl, hogy fizikailag elkezdesz kicsit fázni, nem sokat ér, hacsak Dimitrios hiánya nem okoz lelkit is. Ugyanakkor a benned égő tűz nem alszik ki, még akkor sem, amikor az izomlázra dolgozol, mert akkor vagy Rickyvel töltött idő vagy a másik férfival történő képzelgés dolgozik-dolgozhat rá a vérkeringésedre.

Fürdés után megmozgattad a tagjaid, de ez nem sokat segített, lehet nem is izzasztott meg egyáltalán – az eltévedt gondolatok okán – és a végén csak ültél, álltál vagy mit tettél épp. Ha mégis sikerült valamennyire megmozgatnod a testedet, akkor akadt ott sziszegés és jajgatás, minden ami az izomlázra emlékeztet és arra, hogy miképp szerezted a mindenhol jelenlevőt. Elkísér a hídra is, ahol minden műszer „zöld” azaz megfelelően, sőt, optimálisan működik.

Hangokat a konyhából hallasz, felismered, hogy egy férfi és egy női az, ha tippelned kéne akkor Kalisha és talán… Zach? A többieket most nem hallod. Végül úgy döntesz, hogy a fedélzeten a helyed, ahol magányodban lehetsz és tovább emésztheted a történteket, mely szerint Ricky tüzes szerető és bármikor a kedvedre tenne, míg az Első Tiszt… nem tudod hova tenni és azt sem, hogy mit akar ő, mi a következmény és egyáltalán van e azoknak amik történtek.

Időközben besötétedett és feljöttek volna a csillagok, ha a mesterséges fények nem takarnák ki őket, de azért ha nagyon erősen keresel, megtalálod a legfényesebbeket. Kettő is akad belőle, hisz hosszabban fürkésztél így ráleltél a kettősre, ahogy az kötelek ellenőrzését gyakorolják és csomózásról meg más efféléről beszélnek. Mivel egyre közelebb érnek, így tisztábban és tisztábban hallasz minden egyes szót

Dimitrios /Angol/ … akkor kénytelen leszek megetetni a cápákat – mondja szelíd határozottsággal
Ricky /Angol/ Nem áll szándékomban felfedezni a legsötétebb mélységet – picit mintha védekezően hatna, de leginkább őszintének

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #119 Dátum: 2017. Szeptember 14. 14:26:07 »
A fürdés nem segített. A torna se sokat. Illetve semmit. Hol a levélen jár az agyam, hol Rickyvel töltött órákón, hol azon az örületes csókon, amiről nem tudom eldönteni hogy mi is volt. Szinte észre se veszem, hogy igazából a torna egy-egy mozdulata közben csak merengve ülök a padlón. Hol a levélre lesek, hogy meg-meg remegek az emlékektől, vagy épp a csók helyét érintem az ujjaim hegyével, mintha megismételhetném vele.

*Olyan dühítő ez a levél sztori. Mind az, hogy nem tudom hogy került ide, mind az hogy olyan érzésem van mintha ismerném. Mintha tudnom kéne, de hogyan is ismerhetném ha még az írás (?) jeleket se ismerem fel rajta? Azt a roppant bosszantó érzés hogy ott van amit keresek a nyelvem hegyén, de az istennek nem jut eszembe. Ricky tökéletes időtöltés volt, bár most eléggé fájdalmasan tudatja ezt velem a testem. Tényleg tornáznom kéne. De vajon akarnám-e valaha hogy ez több legyen, vagy csak használjuk ki ha épp kedvünk szottyan a helyzetet? Valahogy belőle se nézném ki hogy komolyabban is gondolná. Miért is akarnám én komolyan? Eddig is elvoltam egyedül, függetlenül. Ezután is megoldanám. Mindenem itt van a hajómon ami kellhet. Zach és Dimitrios itt vannak és vigyáznak rám. Most már lett egy szakács is meg egy matróz. Dimitrios… nem tudom én mit érzek, hogy mi lehetne belőle, vagy inkább mi nem kéne hogy legyen belőle. És ő vajon mit akar? Elrontanánk csak mindent, vagy végre utat engedhetnénk valaminek amit régóta halogatunk? Egyáltalán van minek utat engedni, vagy ez csak a pillanat heve volt és egy kis „ugratás” a részéről, annak örömére hogy végre mosolyogni lát? Elég hülye „ugratás” lenne!*

Inkább abba hagyom a tornának se mondható ücsörgést. Azért az a pár gyakorlat amit megcsináltam elég fájdalmas volt, de talán annyit segített, hogy holnap sokkal jobb legyem mint nélküle.

Öltözés után elindulok. A felesleges időhúzás alatt a hídon legalább annyit megtudtam hogy az én Amarillysem jól van és minden rendszer aminek most kell mennie az optimálisan megy.

Pár percig ücsörgök a kapitányi szépnek dőlve, a kijelzőket figyelve és fülelve ki merre van. Ha jól hallom Zack és Kalisha a konyhában van. Akkor készülhet a vacsora. Nem zavarom őket. Inkább a fedélzetre megyek és a csillagokat kezdem nézni az egyik napozóágyra ülve.

Sajnos a magányos lődörgés nem segít a gondolataim elterelésében. A csók jár a fejemben. De nem szeretném túl gondolni. Nem szoktam az az érzelgős típus lenni. De valami megváltozott a baleset óta. De lehet csak a halál közeli élmény és a kimerültség teszi. Éjjel majd az altatók és a Ricky álltal okozott fáradtság talán végre segít.

Majd a hangok irányába fordulok. Dimitrios és Ricky közeledik. Kihúzom magam, megigazítom a ruhám és a hajamat kisöpröm a szememből. A legelbővölőbb mosolyommal várom hogy oda érjenek hozzám.

*Vajon hogy reagálnak majd? Vajon Dimitrios mit lép ezek után?*

Amikor közelembe érnek megpróbálok bekapcsolódni a beszélgetésbe.

/Angol/ Kivel kell megetetni a cápákat? – hivatalosnak tűnő hangon, de ártatlan tekintettel és huncut mosollyal. – Be fog válni az új matróz Első Tiszt?