Szerző Téma: Cantina - megbeszélések  (Megtekintve 10100 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #225 Dátum: 2020. Március 08. 12:37:08 »
Üdv!

Parancsnokolás megvan döntsétek el, hogy ki dobja az átlagot a robotpilóta megpiszkálásához és felturbózásához és azt is, hogy ki marad a Szablya Hatoson "bébipilótának" a megpiszkált fedélzeti rendszerek mellett  :pirate: :pok:

Szerintem az lenne a leggyorsabb, -egyszerűbb, ha Te dobnád...

Az okés de a kérdés továbbra is az, hogy ki lesz a pilóta a Dámán és ki lesz a pilóta (bébicsősszel megtámogatva) a Szablya hatoson ?

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #226 Dátum: 2020. Március 08. 15:12:03 »
Én vállalom a Dámát, mert ugye arra vagyok szakosodva. A Hatost meg, szerintem, wolftern-nek kellene vállalni, mert neki van teherhajó képzettsége.
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #227 Dátum: 2020. Március 08. 16:38:14 »
Én vállalom a Dámát, mert ugye arra vagyok szakosodva. A Hatost meg, szerintem, wolftern-nek kellene vállalni, mert neki van teherhajó képzettsége.

Akkor győzzétek meg róla mert visszakullogott a kabinjába :P

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #228 Dátum: 2020. Március 08. 18:14:53 »
Hát egen! :wtf:

Amúgy a karaktered nem tudja h a többi karakter mihez ért és mihez nem. Mi lenne ha erre is odafigyelnénk?

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #229 Dátum: 2020. Március 08. 18:34:34 »
Hát egen! :wtf:

Amúgy a karaktered nem tudja h a többi karakter mihez ért és mihez nem. Mi lenne ha erre is odafigyelnénk?

Még lassabb lenne a játékmenet? :D
Feltételezem tisztában lehetünk egymás képességeivel (legalább annyira, hogy ért-e hozzá, vagy sem), ha már egy csapat vagyunk...
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #230 Dátum: 2020. Március 21. 18:19:19 »
Hát egen! :wtf:

Amúgy a karaktered nem tudja h a többi karakter mihez ért és mihez nem. Mi lenne ha erre is odafigyelnénk?

Még lassabb lenne a játékmenet? :D
Feltételezem tisztában lehetünk egymás képességeivel (legalább annyira, hogy ért-e hozzá, vagy sem), ha már egy csapat vagyunk...

Most akkor mi vagyon mert egyenlőre ott tartunk, hogy szanaszéjjel vagytok szóródva a Szablya Hatoson és a Skarlát Dámán...

Hsszsikcharl

Mivel valamelyest el tudja vezetni a Dámát, de személye nem igényel efféle megtiszteltetést, ráadásul véleménye szerint akadnak rajta kívül jobb képességűek erre a feladatra, ezért szótlanul ballag szállására.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #231 Dátum: 2020. Március 21. 19:07:52 »
hmmm!  :jedi:

Én várok h történjen valami.  ;D Viszont folytatva a előzőeket: Szerintem igencsak jó, egy kezdőre bízni egy teljesen ismeretlen hajót.  :panic:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #232 Dátum: 2020. Március 22. 07:40:23 »
hmmm!  :jedi:

Én várok h történjen valami.  ;D Viszont folytatva a előzőeket: Szerintem igencsak jó, egy kezdőre bízni egy teljesen ismeretlen hajót.  :panic:

Csillagporos ŰrUff!

Én ezt is meg azt is értem, de most kivételesen nektek mint játékosoknak kéne dűlőre jutni a kérdésben akár úgy, hogy többet kommunikáltok egymással, akár közvetlenül. Mert értem én az egyik oldalt is, hogy az amúgy is lassú fórumos játékot ne lassítsuk már még tovább . . . . , de értem a másik oldalt is, hogy ha ez egy fórum akkor adjuk már meg a módját és ne éljünk az asztal mellet bevált - elfogadott - megszokott rapid játékos - és - játékos között odavetett rövid megegyezésekkel "jó akkor vidd mégis csak te a másik szekeret" Nem akarok és nem leszek ebben a helyzetben békebíró csak arra kérlek benneteket, hogy jussatok valamilyen megegyezésre mert a "sértődött" hallgatás valójában nem vezet sehová. Amúgy a türelmem szinte végtelen főleg most, hogy még többet kell dolgozzak a kialakult pandémiás helyzet miatt. . .

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #233 Dátum: 2020. Március 22. 08:16:10 »
Én eddig arra vártam, hogy más tegye meg a kezdő lépést, mert minden második hozzászólás az enyém és kezdem úgy érezni, hogy magammal beszélgetek :D
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #234 Dátum: 2020. Március 27. 06:25:47 »
Hsszsikcharl

-Sssssssz. Mi lenne ha kérdesznénksz Morgansz kapitansz? -sziszegi közönyös hangon az adóvevőjébe, ám izgatottságát -a közelség révén- talán csak Demó érzékeli.

A távközlési nehézségek kapcsán, ha kivárjátok írhatok ismertetőt ám a részleteket az alapkönyv 144. o. A Holo Hálózat bekezdésben valamint a 126. o. Kommunikáció fejezetben találjátok. A fő lényeg, hogy Morgan kapitány egy másik szektorban tartózkodik egy másik híperűrútvonal mentén ti éppen a két híperűrútvonal találkozási pontja felé tartottatok, hogy áttérjetek a másik űrútvonalra szóval nagyon messze van jelenleg nem tudtok kapcsolatba lépni vele innen a "mélyűrből".

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #235 Dátum: 2020. Március 27. 06:37:51 »
Ok. És, ha a szablya 6 jeladóját (ami a szindikátus jelét sugározta) állítanánk?  8)
Mivel fogalmam nem van, hogy is múkodik ez, egy próbát megért.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #236 Dátum: 2020. Március 27. 13:22:45 »
Akkor hozza valaki a másik szekeret? :)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #237 Dátum: 2020. Március 27. 14:01:08 »
Türelem.  ;) Ez fórumos játék, és ahogy a mester írta "adjuk meg a módját" Attól szerepjáték, h nem a külvilágba beszéljük meg a benti dolgokat. :)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #238 Dátum: 2020. Március 27. 18:15:14 »
Ok. És, ha a szablya 6 jeladóját (ami a szindikátus jelét sugározta) állítanánk?  8)
Mivel fogalmam nem van, hogy is múkodik ez, egy próbát megért.

Nem vagyok ellene az ötletnek, hogy I. feltörjétek a Szablya Hatos jeladóját majd azt követően II. feltörjétek a legközelebbi  szubtér-mélyűr bolya kommunikációs rendszerét amelyiknek a Szablya Hatos sugároz (vagy amelyik veszi a jeleit) , hogy saját gyorsított üzenetet küldjetek de még az sem lesz valós idejű. A Holo Hálózatot jelenleg a "Birodalom" birtokolja és katonai célokra használja, persze ha megtaláljátok a mélyűri bolyát akkor a rajta lévő Holo Hálózat kapcsolatot is feltörhetitek (gondolom mondanom sem kell, hogy a nehézség Hősies +++ szóval sok sikert hozzá  :jedi: )

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #239 Dátum: 2020. Március 27. 20:25:07 »
 :wow:  Na. Ezért írtam. Mivel sem én, sem a karakterem nem tudta ezt. :)

Gondolkodtam, rajta h módosítom a kérdést, de ezek szerint nem gondoltam hülyeségre, csak valakinek végre kellene hajtani.  :archer: ;D
« Utoljára szerkesztve: 2020. Március 27. 20:28:31 írta wolftern »