Szerző Téma: Hazafelé:  (Megtekintve 6774 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Hazafelé:
« Válasz #15 Dátum: 2017. Február 20. 01:00:13 »
Leanthil

 Felmérem a szolgáló,és valóban illik rá az ikrek fejvadászok általános jellemzői.
"Az itteni népek többsége nem kyr felmenőkkel rendelkezik, és a fiú arca és a szeme is olyan akár az ikrek orgyilkosoké. Nem tudom mennyire beavatott a titkokba, de nem  is tudnám máshonnan megállapítani, mint a szeme fehérjéből. Ami teljesen normális, így valószínűleg egy kevésbé tapasztalt fejvadászt kaptunk.
- Örülök egy toroni arcnak, Zhabar.  Emelkedj. Boldogsággal tölt el hogy az Ikreket mellettem tudhatom.
Közben beviharzik a herceg, és siettet minket a minél hamarabb felkészülésre. Természetesen vártam rá.
- Uram, köszönöm a vendéglátást és a segítséget. Atolla, kész vagYy? Amennyiben nincs fegyvere a tőrömet adom neki oda. Illetve a herceg felé fordulok
- Egy kardot tudna adni valamelyik őrétôl a hőlgynek, vére folytán harcos, így sokat segítene
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Hazafelé:
« Válasz #16 Dátum: 2017. Február 21. 22:23:10 »
Hrissi Al Shard

Hrissi legyintve hessenti el Anili bajait
- Ugyan már! Az amazonok a herceget keresik, és nem a sarki péket. Azaz bárki más simán átjuthat a térkapun. Különben a város vezetése sem tudná kiadni Toronnak a herceget, ugye? S ha így is van, akkor vissza is feküdhetünk - pár nap alatt rendeződik a helyzet. A herceg marad a fenekén, mert a város vezetése megvédi. Nehéz lenne megmagyarázni, hogy a szövetséges városban miért hagynák meghalni a herceget. Kedvelem ezt a várost - mosolyodik el Hrissi.
- Ha viszont mégis szorulna a hurok a városban a herceg nyaka körül, nos, arra is megvannak a módszerek - mélázik el egy kicsit, hogy aztán megvonja a vállát Anili kérdésére. Végül is a legnagyobb látnivaló jelenleg úgyis a kinti csődület.
- Megyek, de én nem fogok érdeklődni - jeleli Hrissi, és még sietve hozzá inti - Jó lenne megtudni, hogy hol szálltak meg az amazonok.
S ezzel elkezd öltözködni - és miután befejezte - felkapja a kardját, és Anili után siet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hazafelé:
« Válasz #17 Dátum: 2017. Február 22. 04:56:23 »
Zabar Rukh

Miután felgyorsulnak az események, megpróbálok a háttérben maradni, sodródni az eseményekkel. A következőt cselekszem míg elkészülnek a többiek. Levetem az álca gúnyámat és ha van kandalló akkor tűzre vetem, ahogy Fabyola tanácsolta.  Más említésre méltót nem teszem. Jó ikrekhez méltón tartom a számat és várom a leendő utasításokat, hogy miként cselekedjek. Addig is felkészülök mindenre. Harcra vagy elrejtőzve menekülésre, majd kiderül.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Hazafelé:
« Válasz #18 Dátum: 2017. Február 25. 10:21:57 »
Leanthil

A fejvadász felé fordulok.
- Mennyit tudsz a kialakult helyzetről. Tudod, hogy mennyi időnk lehet, hogy néznek ki azok az amazonok, akik gondot okozhatnak? Mindenkit vizsgálj meg akinek az arcán sebhely van, és gyorsaságban illetve ügyességben igyekezz felülmúlni őket, ha harcra kerülne a sor. És nem árt, ha az eszedet is használod, és ravaszsággal is harcolsz ellenük, bár nem hiszem hogy erről egy ikreket kellene oktatnom. - szavaiban nem találhat semmiféle kioktatást, lenézést, egy egyszerű tanácsot hallott. - Nem tudom, mennyire ismered az amazonokat, ezért megosztottam a tapasztalataimat. De az idő sürget. Atolla, készen állsz? Herceg úr, a lovainkat ide tudnák hozni? Nem akarok távozni nélkülük.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hazafelé:
« Válasz #19 Dátum: 2017. Február 25. 10:37:53 »
Leanthil+Atolla+Zabar Rukh:

-Kellene valami fegyver, mert az a kovács jól átvert. Nem tudom ez miféle fém de két kézzel el tudom hajlítani és a combomon fájdalom nélkül el tudom törni. Az ékkövek benne pedig nem mások mint színezett üvegek.-Ezzel  a lendülettel el is töröm az ál fegyvert.
-A kutyafáját! Jó erőben van a kisasszonyka!-Kiállt fel a szállás adónk.
-Ez viszont még egy ok, hogy gyűlöljenek az emlerin nők!Mi a herceg úrral elmegyünk a lovainkért és nekem fegyverért te majd választ kapsz a kérdéseidre. A kastély előtt várunk rátok!
« Utoljára szerkesztve: 2017. Február 25. 10:52:57 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hazafelé:
« Válasz #20 Dátum: 2017. Február 25. 11:23:00 »
Hrissi Al Shard:

Anili jókorát rúg beléd. Jól tűröd a fájdalmat de ezt most megérezted. Vagy kiabál vagy verekszik vagy káromkodik.
-Attól tartok elfelejted mi a dolgod. A herceg nem halhat meg. Na végre történik valami! -Sóhajt fel Anili. Mint ahogy a legtöbb helybéli. Végre mehetnek ahová akarnak.
Három égtáj felé indulnak nyugat felé nem. Észak felé hatan, kelet, észak és dél felé öten és öten mennek. A térkapunál ketten maradnak hátha a herceg mégis ott próbál visszasurranni.
-Na hajrá! Lóra fel és indulás!-Vihog Anili.
-Na de tényleg mivel és merre? Minimum négyfelé indulhatnál!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Hazafelé:
« Válasz #21 Dátum: 2017. Március 02. 20:11:30 »
Hrissi Al Shard

Hrissi elfintorodik, ahogy Anili belerúg.
-Úgy rúgsz, mint egy kislány - jeleli, és megdörzsöli az oldalát.
-A herceg legnagyobb ellensége saját maga - osztja meg véleményét. Azt továbbra sem tartja valószínűnek, hogy a város megengedhetné a herceg elvesztését. Mondjuk ő sem, de erről nem kell tudnia a városnak...
A szétszéledő amazonokat számolva Hrissi úgy véli, megtalálta az ideális megoldást.A herceg mit is akar? Megszökni. Akkor mire nem számítanak? Hogy megtámadja őket... Anili nógatására magához veszi a fegyverét és a tűzszerszámot, és célirányosan megindul kifele a fogadóból. A kérdésére csak int egyet
-Az amazonok szállásához! - elvégre ha szétszéledtek a városban, ott kevesen maradhattak...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Hazafelé:
« Válasz #22 Dátum: 2017. Március 03. 18:32:27 »
Leanthil

Az amazon tette és szavai feldúlnak, ahogyan egyszerűen kettétöri a pengét.
"Át mert verni az az alávaló féreg? Csak kerüljön a két kezem közé... Nem fog több hazugságot beszélni, nem fog másokat átverni kígyó nyelvével!"
- Érdekes. Az amazon választotta a fegyvereket. Lehet önszántából választott rosszakat, hogy feltüzelje társait. - mondom egy nagy lélegzetvétel után.
Amikor Atolla tiszteletlen hangon beszél a vendéglátónkkal, aprót bökök az oldalába.
- Herceg úr, sajnálom hogy bevontuk önt is ebbe a viszályba. Köszönöm, hogy nagylelkűen fogadott minket, de már távoznunk kell. Ikrek, Rukh? Tarts velünk. - jelentem ki a fejvadász felé. Amennyiben az amazonok megjelennek, egy ikrek hasznos lesz a közelben. - Nem azt kérem, hogy mellettünk menj, rád bízom, de lehet jobb ha követsz minket. Akkor nem fogják tudni, hogy ellenük vagy. - pillantok a fejvadász felé.
Amikor már elhagytuk a nemest, Atolla felé fordítom a tekintetem.
-Máskor a herceget, főleg, ha vendégéül fogad minket, az ön vagy a herceg úr kifejezéseket használd a te helyett. - szavaim nem pengeéles kritikák - hidd el, megéri. Illetve ha nem gond, meglátogatnék egy kovácsot, aki egy nagy hibát követett el. - mondom Atollának. - Remélem annyi időnk még van.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hazafelé:
« Válasz #23 Dátum: 2017. Március 05. 18:23:30 »
Leanthil herceg:

Nem tudom Leanthinnak már megint mi baja volt miért bökött felém. Az istállóból előhoztam már a lovainkat suhintok párat a Herceg úr által felajánlott emlerin karddal. Ahogy fogalmazott neki nem áll kezére és van még egy egész fegyverarzenálja. Na végre itt van!
A fejvadász tőlünk kissé lemaradva lovagol észak felé.
-Ahelyett hogy engem kiosztanál inkább lovagolj előre és diktáld a tempót és bármennyire is nem akarsz kritikus lenni mégis az vagy. Amikor a te szót használtam hozzád szóltam, mikor pedig a szállásadónkhoz akkor persze magáztam és Herceg úrnak hívtam. Alkalmi süket vagy?-A városi nagy órára nézek mi éppen most üti el háromnegyed ötöt.
-Mondd a fejvadásznak téged szolgál nem? Ötig várjon itt ha addig nem jövünk vissza jöjjön a kovácshoz. Veled megyek megkíméllek a felesleges beszédtől!
   

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hazafelé:
« Válasz #24 Dátum: 2017. Március 05. 18:57:35 »
Hrissi Al Shard:

-És a nagylány rúgásomat még nem is ismered.
Kijelentésedre ki a herceg legnagyobb ellensége Anili csak a vállát rángatja.
-Valentina mégis elviseli valahogy. Nem is értem hogy. -Anilli a dolgait pakolja a szobátokban. Kinéz az ablakon már teljesen szétszéledt a városi nép.
-Itt hagyom a messzirelátót jól fog jönni. Tehát az amazonok szállása? Szerintem teljesen üres de te tudod!Mielőtt mennék egy kis búcsúszex csak hogy el ne feledd hogy nézek ki!

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Hazafelé:
« Válasz #25 Dátum: 2017. Március 12. 08:14:32 »
Leanthil

A Hercegnek valami furcsa véletlen következtében akadt egy feleslegben tengődő amazon pengéje, melyet szavai szerint forgatni is próbált, és mivel nem találta kényelmesnek, elajándékozta Atollának.
Szememmel végignéztem a kardot ésmegnézem, hogy az ajándékba kapott fegyver milyen is valójában.
Azután igyekszem egy tanácsot adni Atollának az udvari etikettrol, de a lány hevesen ellenállás szólalt fel.
Sértő szavait elengedem a fülem mellett
De a mondandóját egy kéréssel zárja
Rövid ideig magam elê nézek.
"Nem tetszik aa stílusa, olyan hangot üt meg velem, melyet én szoktam megütni másokkal. Persze kevesebb  sértődöttséggel "
Az harang háromszor zendül fel, mely a háromnegyedét jelzi. Sietnem kéne.
- Nem tudhatjuk, hogy kik figyelnek Atolla. Ha esetleg látnak beszélni az ikrekkel akkor elveszítjük a meglepetés erejét. Szerintem egyszerűbb, ha megfog várni minket. Nem egy helyben fog minket várni, nem lesz feltűnő. Nálad van a ketté tört kard? - nem láttam hogy elhajította volna, és ez a bizonyíték perdöntő. Bár a Herceg látta a kard sorsát, így ha nincs meg az sem baj. Ha megvan, akkor elkérem.
Amikor el érkezünk  a kovácshoz, kikötöm Árnydalt, majd öles léptekkel megyek be a kovácshoz.
Amint meglátom a férfit, egyenesen elébe megyek.
- Miket adott el?- ha nálunk van a penge felmutatom, majd elhajitom, és előveszem a kardomat - Nem szép dolog átverni embereket, de bizonyos helyzetekben nem is okos tett. - amennyiben valamerre elindul, vagy menekülni, vagy fegyverért, utána szökkenek és a pengém lapját csapom a térdhajlatában, amennyiben azt látom hogy úgyse tudnám eltalálni, messze van, akkor a hátára sújt lé a fegyver tompa oldala
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hazafelé:
« Válasz #26 Dátum: 2017. Március 16. 09:45:07 »
Zabar Rukh

Hátul lovagolok fedezve a többieket saját gondolataimba merülve. Pásztázom a környéket, mindenre felkészülve. Épp mikor előre mennék pozíciót váltani és felderítenék látom, hogy készül valami... Fegyveremre teszem a kezem és készen állok, bármi történjék is, de várom egyenlőre a végkifejletet...

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Hazafelé:
« Válasz #27 Dátum: 2017. Március 16. 19:00:49 »
Hrissi Al Shard

Hrissi választ jelel Anilinek
-Amíg nem nekem kell a herceggel együtt élnem, nem érdekel hogy lehet elviselni - zárja le a kérdést, és magára csatolja a fegyverövét. A messzirelátó valóban jól fog jönni, de nem most. Azt itt hagyja, mert úgy véli, hamarosan sokat fog futni. Anili meglátása, hogy az amazonok szállása teljesen üres, vagy legalábbis majdnem - gonoszkás mosolyt csal a szája szélére. Hrissi is ebben reménykedik, és ha másban is igaza van, akkor nagy felfordulást fog okozni. A búcsúszexre viszont felszalad a szemöldöke
-Az előbb még hallgatózni akartál - jeleli Hrissi, és Anili elé lép, majd átkarolja, és élvezettel szívja be bőrének illatát.  Lassan, ráérősen megcsókolja, aztán picit elhúzódik, hogy tudjon jelelni
-Sajnos a herceg ellenlábasai most nem várnak ránk. Majd nemsokára bepótoljuk - de most szólít a kötelesség - jeleli, miközben kibontakozik Anili karjaiból. Vet még egy vágyódó pillantást rá.
-Kívánj szerencsét - jelei, aztán megindul az ajtó fele, majd a fogadóból kiérve az amazonok feltételezett szállása fele.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hazafelé:
« Válasz #28 Dátum: 2017. Március 21. 11:43:16 »
Leanthill herceg:

Ismerős ez az fajta " Atolla stílus". Még a kezdetekről, de már azt gondoltad leszokott róla de néha mégis előkerül ha úgy érzi igaztalanul vádolják vagy egyszerűen csak ideges. Ellenben az ikrek fejvadásza keveset beszél szinte néma. Legalább nem kell mindenért vitázni vele mint anno Lioval. Hogy milyen harcos az majd idővel kiderül.
A kovács néhány pillanatig szabadkozna, "hogy ő? soha az életben még hogy rossz árut? na de ilyet?"  Ám mikor előkerül a csorba kard Atollától és a te pengéd. Már csak bólogat
-Nem, nem tényleg nem szép!
Reszkető kézzel adja át a címeres tarsolyt és az összes istenre élőre és holtra esküszik hogy egy fél garast se  költött el belőle akár meg is számolhatod.
-Én meg hagytam hogy megpatkolja a lovam, ki tudja meddig bírják!Mennünk kell nincs idő új patkót rakatni rá. remélem kibírja ameddig szeretném.


Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Hazafelé:
« Válasz #29 Dátum: 2017. Március 21. 14:41:26 »
Hrissi Al Shard:

-Ha nem hát nem, de ne mondd hogy nem ajánlottam fel. Sok szerencsét!-Válaszol Anili. Majd útjaitok kettéválnak. Ő elindul a térkapu felé és pillanatok alatt el is tűnik benne Toronba. Te pedig az amazonok szállása felé veszed az irányt. Némi futás után oda is érsz. Minő véletlen tejesen üres, csak néhány teljesen idegen helybéli a reggeliével van elfoglalva. Vagy nagyon korán kezdi az ivászatot. Az egyetlen furcsaság a fogadó részlegben megszámolhatatlan  ketté hárommá tört kard, tőr, egyéb fegyver a földön fekve. A fogadós igyekezett összeszedni őket de valaki mindig rájuk lépett és még több darabra törtek.
-Ha valaki még egyszer rájuk lép kitöröm a nyakát az istenekre mondom!-Zsörtölődik.
-Maga meg mit bámul?-Hirtelen rád néz.
-Az a főúr vagy mifene ilyen vacak kardokat adott el az amazonoknak, most meg aztán menekülhet a világ végére mert ha azok bedühödnek lesz haddelhadd!-Legyint egyet.
-Óhajt is valamit vagy csak áll ott mint egy faszent?