Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31589 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #495 Dátum: 2018. Június 14. 18:53:37 »
Roxana

/Angol/ Szóval a véleményem le van ejtve - summázza Black azt, hogy nem érdekel az hogy mit gondol rólad. A mondandód másik felére csak bólint
/Angol/ Az valóban fontos probléma, mert a kikötői díjat naponta fizetjük. Akár működik a hajó, akár nem - utal arra, hogy az idő is ellenetek dolgozik ha nincs bevétel, majd kényelmesen lapoz a könyvében.

Az orvosinál Mia a kérdésedre abbahagyja a takarítást, és a felmosóra támaszkodva válaszol
/Angol/ Black rendmániás - utálja, ha felfordulás van körülötte, és olyankor duzzogni szokott. Ráadásul könnyen megsértődik, és az utóbbi hetekben volt is mire. Plusz harag és duzzogástartó. Nem könnyű eset! De ha figyelsz arra, hogy ne idegeld ki, azért azt észre szokta venni. Én mondtam, hogy dobjuk ki őt is, de késő bánat! - aztán kissé eltűnődik
/Angol/ Ami az előnyeit illeti... Jól főz, ha meg tudsz benne bízni. Ha jó hangulatban van - mert minden jól alakul és senki nem sértette meg - akkor kifejezetten kellemes társaság a maga csendes módján. De ilyet több hónapja nem tapasztaltam nála, mert mindig újabb és újabb csapások érik. Hol a konyháját hol pedig az egóját. A nőügyei meg mindig katasztrofálisan végződnek. Elhagyta, átverte, megcsalta, meglopta vagy szimplán meghalt eddig az akit közelebb engedett magához. Szóval kész szerencsétlenség az egész ember - véleményezi Mia Blacket.
 
Roger miatt viszont láthatólag sokkal jobban aggódik. A javaslatodra hümment egyet
/Angol/ Bár egy kicsi neheztel rám, egy próbát megér... - indul meg Roger fele, de amikor odaér, Roger szinte azonnal lerázza
/Angol/ Meg tudom oldani egyedül is, nem kell, hogy fogják a kezem!
/Angol/ Nem azért jöttem, han...
/Angol/ Ne haragudj, de ne tarts fel! Semmi kedvem csevegni! Ha nincs semmi dolgod, akkor azt ne itt csináld! - zárja rövidre Roger a beszélgetést, és faképnél hagyja Miát. Úgy tűnik, hogy Roger most a teljes világ ellen van, és igencsak bizonyítani akarja az önállóságát.

A kabinodba lépve továbbra is rengeteg virág fogad. Színpompásan illatozva emlékeztetnek arra, hogy még mindig nem foglalkoztál velük. Még három-négy napig biztos hogy nem kezdenek el hervadni, és amelyek kosárban is vannak, azok talán egy hetet is simán kibírnak - hála a kosárba rejtett tápoldatnak.
A nap maradéka eseménytelenül telik számodra, bár este tíz óra fele azt veszed észre, hogy kopognak az ajtódon. Ez elég szokatlan időpont a többiektől - kivéve Rinát - aki viszont ma még nem tűnt túl mozgékonynak. Nagyobb a valószínűsége, hogy történt valami valamelyik "betegeddel".
Az ajtót kinyitva valóban ott ácsorog az egyik. Roger az, egy sportcipőben, bokszeralsóban, szürke rövid ujjú pólóban és persze gipszben ácsorogva. Látod, hogy most kelhetett, mert elég nyomottnak tűnik.

/Angol/ Gyere! - ásít egyet, és feléd nyújt egy forgótáras revolvert - ébresszük fel Blacket!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #496 Dátum: 2018. Június 14. 18:55:41 »
Rina

Mia hozzád képest most elég fürgének és élénknek hat. S talán nem is bánod, hogy nem téged egzecíroztat. S amíg ő fel-alá szaladgál, inkább a hozzád hasonlóan most kissé lassabb Rogeren pihentetheted a szemed. Izgalmas lesz becserkészni - mert be fogod, ez nem is kérdés. Főleg ha továbbra is kéreti magát! Nem kétséges, hogy mindketten élvezni fogjátok ahogy megadod neki azt, amit a dokitól várt volna. S bónuszként te leszel a nyuszi számára az etalon, az első, amire mindig is emlékezni fog!
Akárcsak Black, ha így folytatja - de Morgó inkább bölcsen le is marad, mielőtt konfrontálódnátok.

A gépen a Doki levámol, és bizony parlagon - pontosabban műtőasztalon hagy - ami egyértelmű jelzés, hogy most még az italnál sem vagy vonzóbb számára - pedig inni azt nem igazán szokott.
Igazából a konyhában Black az aki kissé kárpótol egy tálca ínycsiklandó étel képében - s azt ízlelgetve tervezgetheted, hogy mi is lesz a Szöszi osztályrésze ha a kezeid közé (is) kerül.

A tiéd most kiadós alvás volt mindenféle jó-éjt és gyógypuszi nélkül. Ez azért valahol jellemzi Miát, de van fontosabb dolgod is - a reggelid. Ami másnak talán tízórai lehetne, de így hamarabb kerülhet sor a következő pazar étkezésre. Black azért tipikus férfi - a maga módján ő is a hasadat veszi célba, és ha nem vigyázol, ugyancsak meglátszódhat a munkássága. De addig is van lehetőséged belekukkantani az elsősegélyt taglaló kötetbe - míg a másik talán a párnád alatt pihen amíg arra is sort nem kerítesz - mikor erre a keménykötésű társaságra ráunnál.

Mia a kérdésedre felpillant, és elmosolyodik

/Angol/ A szőnyegen például a ritmikus gimnasztikát. A többi nem nekem való - árulja el. Nagyon nincs lehetőség beszélgetni, mert Roger megérkezik, és eltereli Mia figyelmét rólad. Visszasétálsz a szobádba, és tovább pihensz és olvasol.

Az óra mióta egy kés beleállt, megsértődött és nem mutatja az időt. De az biztos, hogy már vacsora után van, amikor Mia feltűnik az ajtóban.

/Angol/ Hogy van a győztesünk? - kérdezi miközben beljebb lép. Futó pillantást vet a könyvre
/Angol/ Vannak dolgok, amit egy tanár felügyelete alatt sokkal jobb elsajátítani - cirógatja meg az arcodat és kiveszi a kezedből a könyvet, és félre teszi - de most nem ezért vagyok itt - pillant a kötetre. Lassan közelebb hajol, és közben az egyik elszabadult tincs végigsimítja az arcodat. A tekintetével végig fogva tart, ahogy az orrotok finoman összeér. A parfümje és a forró lehelete is megérint, kéjes perceket ígérve. Lassan, élvezettel csókol meg
/Angol/ Igazából úgy gondoltam, hogy jól jöhet egy segítő kéz ilyen állapotban - súgja, és nyújtja a kezét, hogy felsegítsen miközben a fürdő fele pillant kissé ábrándosan. Mia most nem olyan heves vagy akaratos sem a zuhany alatt, sem utána. Inkább gyengéd kényeztetéssel lobbantja lángra az amúgy is parázsló szenvedélyedet, amelyet egy elnyújtott, érzéki szeretkezéssel csillapít le ismét. Utána sem siet el, hanem a karodba fészkelve magát hozzád bújva szenderedik álomba.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #497 Dátum: 2018. Június 15. 11:43:07 »
-Nem nincs leejtve a véleményed, ha már itt vagyok bocsánat a tegnap esti részegségért amit az ebédlőben műveltem. Illetve, hogy belerángattalak a furadokival művelt hazudozásba. Ne haragudj kérlek de mentségemre szolgáljon, nagy bajban lettünk volna  ha megtudja az igazat.
A kikötői díjra csak bólintok. Meg az összes többire csak bólintok végül is én hoztam szóba. Körbenézek, leginkább hallgatózom nem tudom miért hiszen neki még aludnia kellene.
-Roger, is csak fél kézzel tudná csinálni amit ilyenkor szokott, ha kívülről rendben a hajó és van mit szállítani, most azokra a szép kristályokra gondolok amiket a piacon láttunk, biztos van rájuk kereslet máshol. Szóval ha kívül működő képes meg a vezérlő vagyis a pilótafülke is, és belül csak néhány apró javítás kell akkor mehetnénk?  -A választ függőben hagyom mint, ahogy az előzőt sem. A az lesz, nincs menés sehová. Persze az ő cirkalmas előadásában, amit fapofával vagy mosolyogva végig is hallgatok, mert szeretem és kész.
Itt látom elérkezettnek az időt, a távozásra mielőtt még valami olyan kicsúszna a számon amit nem akarok de megtörténik. Éhes persze nem vagyok inkább a kávéfőző felé veszem az irányt, és két adagot azonnal be is vételezek.
Majd még néggyel, mert biztosra megyek indokok az orvosiba, de inkább régimódi műanyag? Ha jól tudom? Bögrével megyek, lehet hogy kiöntöm nem hiányzik, hogy még egy csentres darabkáit kelljen összeszedni.
Mia teljes nyugalomban már takarít, vagyis valami olyasmi. Beállok mellé, és szidom Blacket. Vagyis csak első dühömben lebunkóztam
-Kérsz kávét? Mert ha nem több marad nekem.-Takarítunk pakolunk.
-Szóóóval vannak dilijei, mint mindenkinek így röviden összefoglalva. A rendcécóra én is rájöttem, elég volt bemenni a szobájába. Legszívesebben húztam volna, kifelé de muszáj volt. Látnád az enyémet alap állapotban.-Itt muszáj mosolyom,ami vihogásba, és röhögés megy át. Ami annyira jól-rosszul, sikerül hogy lemegy a torkomon a kávé és durva köhögésbe fullad.
-Jól vagyok, jól vagyok, nem kell segíteni!-De a röhögést nem tudom abba hagyni.
A kávét most hanyagolom.
Miát megeskettem bármire amiben vagy akiben hisz és mindennél legjobban tiszteli, hogy amit elmondok neki az köztünk marad!
Majd mesélek arról a kellemes délutánról amit együtt töltöttünk a  piacon, igen tényleg kellemes társaság még humora is van, érdekesen furcsa de van neki. Arra is kitértem de csak nagy vonalakban miről szólt a társalgás. Az ő múltjáról egy szót se szóltam, leginkább a horrorba illő denevér sorsát taglaltuk. Illetve mikor előhoztam a plüssnyulat, hogy íme az övé minden leolvasható volt az arcáról leginkább az: Köszönöm szépen nem kérem!
-Mia visszatérve az eredeti témára! Én bízom Blacben, inkább ő nem bízik bennem. A fejére olvashatnám, hogy kétszer is visszahoztam a halálból de nem teszem. Ahogy anyám mondaná A türelem nagy erény! A legnagyobb gondom az, szerelmes vagyok belé. Nincs mit tenni ez van!-Mia vagy kinevet vagy szánakozik. Ülök a kanapén a lábam a kis asztalon a hajammal babrálom és mégis örülök végre "kiadtam magamból kicsi szívem bánatát" ezt a nyálas izét anyám egyik romantikus könyvében olvastam mikor már semmi nem volt otthon. De most pont passzol ide.
Miért Mia? Ismeri a delikvenst, átélt már rosszabbat is, ha nem szerelmet de lehet azt is szóval megért.
Vagyis gondolom, ha meg nem...akkor passz!
Egy kicsivel később:
Miután a mentősök elmentek inkább Miát kérem, hogy beszéljen Rogerrel engem valószínűleg teljes szívből gyűlöl. És csak  nyugtatók hatása miatt beszélt velem, bár akkor se túl szépen.
Na de erre még én számítottam, próbálok olyan helyre állni ahol még hallok de látni már nem látnak. No hát, még Miával is, talán azt hiszi nincs szüksége többére anyára? De van! Majd rájön...egyszer! Elhagyom a megfigyelőállást, bevágódom a kabinomba...ki kellene takarítani...de  olyan szépek a virágok! Még pár napig bírják.
Van még egy könyvem amit nem olvastam ki, a kezembe veszem de aztán inkább az alvás mellett döntök. A tegnapi hajcihőt még nem aludtam ki rendesen, és nekem ez jár.
Este tíz, én szinte tökéletesen kialudtam magam, de persze tudnék még aludni. Valaki kopogtat, Rogert azonnal felismerem a gipsz miatt ...szemüveg...szemüveg...megvan!...elküldöm a jóóó édes...! Vagy nem! Mikor meglátom mi van nála. Félek, jaaa nem Rogertől!  miként működik ez a fegyver. Oda adja, lefelé fordítom azt a sza....t és próbálom két marokra fogni meg erősen odafigyelni ne remegjen nagyon a kezem, , és így tesszük meg azt pár métert Black szobájáig.
-Az én kezem tele van, kopogjál te!

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #498 Dátum: 2018. Június 16. 10:41:57 »
Rina

A Szöszi a női nem szégyene. Ha nem értené annyira azt amit csinál, már eladtam volna a madamnak. De most jókedvemben talált, így most azt az üveget sem bánom, amennyiben pótolni fogja. Ha nem… maradjunk annyiban, hogy most épp nagyon aranyos és ártatlan mosollyal bambulok. Úgy tűnik, hogy ma Black az egyetlen, aki ér valamit, így miután megettem a finomságait, csak úgy heccből odabicegek és adok neki egy puszit. Ossza és tudja be annak aminek csak kedve tartja.

Nem zavart, hogy egyedül kellett aludnom. Nos, oké, na jó, ez nem teljesen igaz, mert Kai jelenléte igenis hiányzik és alig várom, hogy a javítások végre befejeződjenek! De addig is pihenek amit majd egy kiadós reggeli követ, hogy megint lepihenhessek. Ilyen ez, és mivel a tegnapi nap megmutatta, hogy milyen fontos legyen egy jó dokid, így ezt kezdem el olvasgatni. Valahol el kell kezdeni, szóval legyen a különböző sérülések ellátása, mint a vágás okozta és efféle. Mivel azonban nehezen áll rá az agyam, lehet idővel inkább azt olvasom, hogy mire kell figyelni, ha fel akarok szállni valami hasonlóval, mint ez.

/Angol/ Rendben. Akad néhány formagyakorlat ami tetszeni fog – közlöm és már el is képzeltem ezt-azt vágyakozó tekintettel

Egy pillanatra felrémlik bennem, hogy Rogert valami baleset érje. Aztán megvigasztalnám a kis vöröskét. S mint egy varázsütésre érkezik az emlegetett kis démon, hogy csak úgy bejöjjön. Semmi gond nincs ezzel, hiszen én is így mennék be hozzá, szóval jöjjön csak. Aztán nézelődik, ezzel sincs gond, hogy aztán megint úgy fogalmazzon, ahogy én is tenném. Talán ezért jövünk ki olyan jól ebben és sok más dologban is. Kíváncsi vagyok, hogy milyen valójában, így talán erőt veszek magamon és időt szánok arra, hogy átrágjam magam a dolgon.

/Angol/ Karcolás – közlöm, mert ezt kell mondanom, majd pedig – Nem bánom, ha felügyelsz – hagyom, hogy kedve szerint tegyen

Azt hiszem, hogy ilyesmit érezhetnek azok, akiket én akarok. Érdekes érzés, de egyben izgalmas is. Matasson csak, cirógasson és csókoljon! Rafinált már az illata is, míg az enyém olyasmi, amitől minden férfi deréktájon azonnal vigyázzba vágja magát! Esetleg nők is, de most épp azon tűnődöm, hogy a fitos orra mennyire tompa lehet, ahogy mindenbe beleüti. Magyaráz valamit, de sokkal inkább érdekel az, hogy a segítő kezét oda tegye ahova való. Én biztos így teszek, hogy aztán kissé megzavarjon a fürdővel.

Nem érdekel mit mondott a doki, úgy döntök, hogy addig kell nélkülöznie engem a kis démonnak, amíg valami fóliával körültekerem a sérülést nem kevéssé sziszegve, hogy aztán kiengesztelhessen és ápolhasson ez a kis bestia. Ami azt illeti azért ne szokjon nagyon ahhoz mindent ő irányít és megkap, félúton fordul a kocka, meg mi is. Körülményekhez képest megismerheti, hogy nem ostorozok és ne mindenkit és mindig, de ami azt illeti az összebújós alvás sincs ellenemre, igaz, ezen jeles eseményen eddig ezt igen kevesek vehettek részt.

Egy ideig babusgatom tűnődve, itt-ott picit rosszalkodom, de aztán magam is megpihenek, hogy majd arra ébredjen a kis vörös démonom, hogy a teste ívben feszül és nevemet sikítja… vagy valamit. Így pillantok fel később a combjai közül, majd egy utolsó csók a hasára és mellé fekszem olyan ártatlan tekintettel ami valami olyasmit sugall: „Szép jó reggelt!”

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #499 Dátum: 2018. Június 20. 19:49:21 »
Roxana

Ahogy elkezdesz bocsánatot kérni, Black bólint
/Angol/ Jól van, felejtsük el! - mondja, de őt ismerve ez nem lesz számára könnyű feladat. A kérdésedre ismételten felpillant a könyvből, és most rajtad is pihenteti a szemét.
/angol/ Ha a burkolat ép, és nagyrészt működnek a létfenntartó rendszerek, akkor már elindulhatunk, függetlenül attól, hogy milyen állapotban van a belső tér. Egyébként Roger azt mondta, hogy itt jutányosan lehetne fűtőanyagot venni a másodlagos reaktorhoz. De nem fogunk venni az ára miatt - meg még fél évig biztos kihúzza - osztja meg veled ezt az információt. Végül aztán inkább lelépsz az orvosi fele, mielőtt megint olyasmit árulsz el Blacknek, aminek nem örülne. A kávéval történő felszerelkezés követve ott is hagyod a pasast, és inkább Miával elegyedsz szóba.
/Angol/ Nem, köszönöm! Attól az erős kávétól amit te iszol, én biztos szívrohamot kapnék - hárítja a felajánlást Mia. Amikor a szobádban uralkodó őskáoszról esik szó, Mia eleinte kicsit értetlenül néz rád - mivel még nem járt a szobádban - de aztán rájön, hogy milyen is lehet jelenleg ott a "rend".

Mia az élménybeszámolódat végighallgatja Blackről miután megígérte, hogy nem adja tovább a hallottakat. Ám amikor megemlíted neki, hogy is érzel Black iránt, látszik, hogy kissé elcsodálkozik.
/Angol/ Szereted a kihívásokat... - értékeli a bejelentést, aztán még hozzá teszi - Nos, az biztos, hogy nem fogunk rajta összeveszni.
Kicsit eltűnődik, aztán megkérdezi
/Angol/ S Black ezt tudja? - kérdezi - Mert nekem nem úgy tűnt eddig...

Bár Mia megpróbálkozik beszélni Rogerrel, nem igazán sikerül neki sem megtörnie a jeget. Úgy tűnik, hogy Roger épp most lázad a felügyelet ellen, mint te egy bő hónapja, mikor elindultál az Arielről. Igaz, Roger kicsit bunkóbban csinálja. A szobádban a virágok még kaptak egy kevés haladékot tőled, akárcsak az a könyv, aminek még csak a gerincét olvastad ki - de aztán inkább félreteszed későbbre az alvás kedvéért.

Ami nem tart túl sokáig, mert Roger kopogtat az ajtódon. Ugyan eszedbe jut, hogy gyorsan elküldöd a francba, de a kezében megcsillanó fegyver hamar meggyőz arról, hogy ne tedd. Még akkor is, amikor a kezedbe adja. Az, hogy nem örülsz sem neki sem a fegyvernek amit a kezedbe adott, láthatólag fel sem tűnik neki. Átsétáltok Black ajtajához, ahol Roger szintén bekopog, és csak akkor hagyja abba, amikor Black fél perc múlva kinyitja. Black egy ránctalan királykék selyemköntösben és némileg álmos tekintettel nyit ajtót.
Érdeklődve néz végig rajtatok, de amikor meglátja a fegyvert a kezedben, elkomorul.

/Angol/ Az minek? - tudakolja tőled. Roger megszólal
/Angol/ Van egy kis gondunk... - tudatja
/Angol/ Elfogyott a kávé? - érdeklődik Black
/Angol/ Marha vicces. Épp az egyik zárat próbálják meg feltörni a teherrámpánál.
/Angol/ S én mit csináljak? Főzzek nekik reggelit? - tudakolja
/Angol/ Gondoltam megállítjuk őket! - jelenti ki Roger
/Angol/ Mégis kivel? - kérdezi Black - Roxanával? - néz rád - Nézz már rá, úgy fogja azt a pisztolyt, mit egy csokor virágot! - replikázik Rogernek.
/Angol/ Én nem használhatom, mert el van törve a kezem! De ha gondolod, akkor vedd el tőle, aztán menjünk!
/Angol/ Szóval fegyvert adtok a kezembe? - érdeklődik Black a fejleményekről.
/Angol/ A kés is az, amivel a zöldséget pucolod. Nem azon fog múlni, hogy ezzel lőni is lehet! - zárja le Roger a vitát.
/Angol/ Szerencsére csak ketten vannak, szóval túlerőben vagyunk! - tudatja veletek a helyzetet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #500 Dátum: 2018. Június 20. 19:50:36 »
Rina

Ahogy odabicegsz Blackhez, láthatólag azon töri a kobakját, hogy mit is akarhatsz tőle. S nem tűnik teljesen biztosnak abban, hogy örülni fog neki. Így kissé értetlen arckifejezéssel fogadja a puszit - talán mert valami gonoszkodást várt inkább.

No igen, a javítások elhúzódása azt is jelenti hogy újabb és újabb napokat kell ezen a jeges sziklán eltölteni. Az egyetlen pozitívuma az, hogy O'ville-hez képest több szórakozási lehetőséget kínál. Igaz, ez nem pont a zsákmányként magadhoz ragadt könyvekre igaz, hanem például Miára. Aki miközben figyeled, rád nevet mint aki tudja, hogy mire gondolsz.

Később sem kell Roger amúgy is gyenge egészségi állapotán tovább rontani, mert Mia anélkül is hajlandó arra, hogy tiszteletét tegye nálad. S mivel nem neked kell megvigasztalnod, így természetes az, hogy veled foglalkozik.

/Angol/ Azért nem árt az óvatosság, és egy átfogóbb vizsgálat - véli, és mutatván, hogy nem beszélt a levegőbe neki is lát az aprólékos ellenőrzésnek. Neked nincs is más dolgod, csak hagyni magad. Addig Mia cirógató ujjai nyomán az ajkai perzselik a bőrödet, forró lehelete megborzongatják a pihéidet, illata az orrodba furakszik, és egyre inkább akarod ezt a téged kényeztető vöröskét. Megmarkolni, ölelni, érezni, megkapni.
S nincs is ebben hiba, egész addig, amíg fel nem vetődik a fürdő ötlete. Mia érdeklődve figyeli, ahogy előhúzod a fóliát, majd segít vele vízhatlanítani a lábadat. Bár egy idő múlva már te is inkább aktív részese leszel az eseményeknek, ezt Mia nem nehezményezi - hanem hagyja, hogy kedvedre eljátszadozz, és mindent megkapjál. Végül lehunyt szemmel hozzád simulva élvezi a levezetést.
Reggel egy kívánatos kis démon alszik melletted, békésen szuszogva. Egész addig, amíg be nem cserkészed egy kis reggeli huncutkodáshoz. Bár eleinte könnyű prédának tűnik, hamarosan szorító combok fogságában találod magad. Ahonnan csak akkor engednek, miután egyre hangosabb sóhajok és nyögések közepette elsodorják a gyönyör hullámai. Ahogy mellé heveredsz, a te tekinteted ártatlanságot sugall, de az övéből süt a szenvedély. A felajzott vöröskét  ismerve - mivel nem  szeret tartozni - rögvest vissza fogja ezt fizetni. S valóban ez következik - föléd hajol, és a kígyókként tekergőző vörös tincsek szemérmesen eltakarják mit is csinál...

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #501 Dátum: 2018. Június 22. 09:03:27 »
Persze mufurc Black minden szavát felfogtam, meg persze azt is hogy a hangsúlyból ítélve büntiben vagyok....megint. Jobb ha ráhagyom, hadd fortyogjon. Én bocsánatot kértem már nem tudok mit csinálni.
Inkább egy gyors kávéfőzés után elindulok az orvosiba. Van is mit csinálni, leginkább takarítani Mia már ha nem is gőzerővel de takarít. Végignézek a testkínzó eszközökön, na jó lehet hogy némelyiket használni fogom. Tisztára eltunyultam itt.
Mia nem kér kávét nem is szívesen adtam volna neki, csak hát az illem úgy kívánja.
-Mia ez még nem is annyira patkány méreg, mint amit Arielen ittam 24 órás ügyelet alatt.
-Azt viszont nem feszegetem, hogy hiányzik néha. Mert nem tudom Mia honnan jött mi a múltja.
Inkább a blackre terelném a témát. Jól kivesézi milyen volt Black eddigi szerelmi élete a többire miféle a természete már rájöttem magam is elég volt hozzá pár nap. Pukkancs.
-Szerintem tudja. Csak volt az az ügy Rogerrel szóval...ááá ő se mond semmit én meg, nem fogok egyenlőre holtpont. -Legyintéssel véget is vetek ennek.
Elkészültünk. Roger előkerül én csak távolról figyelem az eseményeket  a mentősöket ahogy elviszik az apját. Miát küldtem volna kicsit vigasztalni de nem kért belőle. Már megint bunkó!
Mindegy oldják meg.
Én inkább az alvást válaszom, kissé összevissza a virágokon keresztül de sikerül eljutni az ágyamig.
Éjjel tíz, a gipszről felismerem, hogy Roger kopogtat. mindjárt elküldöm a frászba, de mikor meglátom mit nyom a kezemben és mit akar inkább teszem amit mond. Az utóbbi napokban kissé bedurvult ki tudja mit akar.
Azért kicsit fellélegzem, hogy nem Blacket kell lelőnöm és mindjárt nem remeg annyira a kezem.
Egy kis ideig hallgatom őket de mikor rám terelődik a szóváltás a régóta feszülő idegeim nyissz kész!
Leteszem a fegyvert és gyors ütemben mindkettőnek kiosztok egy-egy pofont. Olyan tipikus nőit. Az ilyen általában véget szokott vetni a vitáknak. Mindjárt jobban vagyok. Majd Black kezébe nyomom a fegyvert. Kicsit sem érdekel miért nem szokás, szabad, Black kezébe adni. Ez a múltba vezethető vissza, idővel majd számon kérik miért kapták a nyaklevesest, de ez a jövő zenéje.
-Két perc és itt vagyok, várjatok meg.-Még hallom a veszekedés végét, de abba már nem szállok be.
Gyorsan berohanok a kabinomba, egy nadrág az kell jó a műtős is, ja és a legfontosabb! A szekrény fiókjából előrángatom a Joe elleni altató fecskendőt, és nagyon örülök, hogy megtartottam őket.
Vissza a startvonalra.
-Ezek az én fegyvereim, öt perc és beájulnak tőle. Most már akár indulhatunk vagyis aki jön az jön aki meg tovább akar aludni az marad. Menj előre Roger nem tudom merre kell menni.-Várom a folytatást. A pofont nem bántam meg még mindig nem, sőt, enyhe mosoly is megjelenik az arcomon mikor Black nem látja. Megérdemelted...!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #502 Dátum: 2018. Június 24. 15:34:27 »
Roxana

No igen - a mozgásszegény életmód és Black főzte együtt hosszú távon bizony összeadódhat - a derekadon. Ha ezt el akarod kerülni, valahogy majd kompenzálnod kell - és az nem feltétlenül lesz olyan kényelmes. Mia a kávé erősségére bólint
/Angol/ De itt nem is kell 24 órás ügyeletet adnod - válaszolja, mivel mindketten tudjátok - ha nagy gond van, úgyis felébresztenek. Arra hogy Black tudja, hogy szerelmes vagy bele, Mia hümment egyet
/Angol/ Ha Blackra vársz hogy kezdeményezzen, ahhoz valóban kell bőven türelem. Ugyanis eleve nem egy kapkodós típus, és szerintem még mindig neheztel rád a naplóért és a pingálásért. Meg talán a Rogeres kavarásod sem tett jót az ügynek - véli Mia - Valódi plátói szerelem alakul - summázza a meglátását.

Rogerrel úgy véled, hogy jobb nem vitatkozni - mostanában nem olyan kedves kölyökként viselkedik mint ahogy megismerted, hanem leginkább egy bizonyítási vágytól fűtött ostoba srácnak tűnik. S a tapasztalat - no meg az arieli statisztikák - azt mutatják, hogy az ilyenek hajlamosak az átlagnál több időt tölteni a kórházakban - vagy a patológián. Márpedig Rogernek mostanában kissé elgurult a gyógyszere - így inkább befogod a szádat. Szerencsére nem azért keresitek fel Blacket, hogy válasszál közülük, és lődd le az egyiküket - pedig talán ez a lehetőség is eszedbe jutott.
A két pasasnak igazságosan kiosztasz egy-egy elhadart simogatást. Roger egyből felélénkül, tekintete elsötétül

/Angol/ Ezt még egyszer meg ne próbáld! - figyelmeztet megvillanó szemekkel. Black ellenben meg sem mozdul - mintha egy próbababát pofoztál volna meg. Mindössze csendesen annyit kérdez
/Angol/ Befejezted? - kérdezi, s a hanghordozásából sejted - kissé neheztel rád ezért. A fegyvert átveszi, és látod, hogy neki nem okoz gondot az, hogy is tartsa. Gyorsan megnézi a tárat miközben Rogerrel tovább vitatkozik. Amilyen hülye ez a páros - nem kizárt, hogy még jobban megtépnéd őket.

A kabinodban felrángatsz egy nadrágot és magadhoz veszel egy fecskendőt, hogy legyen nálad is valami amivel jól bánsz. Roger amikor meghallja az öt percet, elhúzza a száját

/Angol/ Nagyszerű, és hogy adod be nekik? Illetve amíg hat, addig úgy véled, hogy udvariasan fognak várakozni? - tudakolja kissé epésen. Úgy tűnik, hogy az élő fába is belekötne ha tehetné.
Aztán megindul a raktár fele, és átvágtok az immár szinte teljesen üresen kongó, sötétbe burkolódzó hatalmas raktéren, az egyik rakodó rámpáig. Roger a kezelőkonzoljához lép, és megnyom egy vörös gombot. Aztán hümmögve megnyomja még egyszer. A gomb halkan kattan, de semmi más nem történik. Roger felsóhajt.

/Angol/ Csodás - ez sem működik! - tudatja halkan, aztán megnyomja a nyitás gombot. A padló finoman megremeg, aztán a sárga-fekete vonalakkal jelölt padlórész egyik vége lassan elkezd ereszkedni. Némi gyenge fény, és friss, hideg levegő kezd el beáramlani az egyre növekvő résen. No meg némi elégedett dörmögés
/Angol/ Csak sikerült kinyitnom!
Bár még ereszkedik a rámpa, de amikor már elég nagy a rés, Roger leszalad, és kiugrik a hajóból.
/Angol/ Most elkaplak titeket! - kiáltja. Black szemöldöke ráncba szalad, és halkan káromkodva megindul Roger után.
/Angol/ Ezt kapd el! - hallod kintről, amit egy fémes csendülés követ.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #503 Dátum: 2018. Június 25. 10:58:44 »
Az elhangzottak némi korrigálásra szorulnak Mia szájából.
Elmosolyodom a pingálásnál, mert az tényleg vicces volt,  viszont a többi meg az egész nap teljes káosz.
Viszont ideje helyretenni a dolgokat mert szerintem Mia valamit nagyon félreértett a Rogerrel való kavarás alatt.
Egy pillanatra átvillan rajtam, hogy esetleg be kapcsolhatnám a hangosbemondót, Black is hallhatná amit mondok viszont nem tudom hol van Roger merre kószál, jelenlegi állapotában nem hiányzik egy szurkálás. -Nem tudom miért van annyira besérülve Black.-Én is be lehetnék.
-Az plátói! Mindig is az volt, az első perctől fogva. A háta mögött úgy hívom a szép szemű pilóta. Rogerrel semmi nem volt soha nem tudom mit értesz kavarás alatt de igazából mikor megtudtam hogy hány éves azt gondoltam ki van zárva. Az igaz hogy sokszor bejárkált hozzám de nem azért mint hinnéd. Leginkább könyvekről egyetemekről esszékről beszélgetettünk. Tudom unalmas, ha véletlen hozzáértem agyig vörösödött, mármint a régi Roger. Pedofil meg nem vagyok, nem is akarok az lenni ő 17 éves. Tényleg sajnálom ez van. A fene se gondolta, hogy ennyire elborul agyilag miután elmondtam neki.  -Pár percig bámulom  a konyhát meg a szakácsot.
-Akkor is feljövök ide ha semmi dolgom, és nézem mit csinál vagyis őt. Ennél Plátóibb már nem is lehetne. A pingálásban én nem vettem az Rina műve volt, én akkor azon voltam hogy ellenszert készítsek a két beálltak. Ja és persze a napló! Nem szeretnék Jégföldi prosti lenni. Szerintem te se.-Még mindig lefelé bámulok.
Bármennyire is nézelődök sehol nem találok leírást, hogyan kellene összerakni ezeket a szaladgálós súlyzós taposós meg egyéb cseszlett  izomhoz szerszámokat. Inkább ráhagyom. Ehhez Roger kell, biztos már számtalanszor csinálta. De az is lehet hogy annyira egyszerű mint egy pofon csak én nem értek hozzá. A reggeli kimaradt, az ebéd is, és erős a gyanúm, hogy vacsoránál sem leszek jelen. Egyenlőre kerülném a szép szeműt amíg lehet, vagy míg nem leszek farkas éhes.
A nagy ívben való kerülés már elég jól megy most is. Roger műtős Mia hármasán kívül semmi nem történik. Lehet, azt is el kellett volna mondanom Miának, hogy Roger mostani viselkedése az első csalódás miatt van. A korával jár a tomboló hormonokkal, de hogy ennyire bunkó legyen erre még én se számítottam. Megint kucoroghatok vagy két hétig egy kupac könyvel a kabinomban...kivéve ha?!
Alvással jól elszaladt az idő Rogert majdnem elküldtem az édesjó...ba. A fegyver amit a kezembe nyomott meggyőzött inkább ne, és irány Black. Nem tudom miért nem közölte, azért nem ártott volna, mert odafelé azon a pár méteren mintha valami szappanopera közepébe csöppentem volna. "Választanom kell! Jhose Armdano Blacyto. Vagy Jhose Arhmando Rogertito! Ja ezt persze valami tupír maca két kiló sminkel összemázolt ötvenes tyúk üvölti valahonnan a fejembe. Ja odafigyelni odafigyelni!!! A nagy faterrel néztünk ilyeneket mikor röhögni akartunk, ja és a takarítónő meg a szakácsnő voltak rákattanva öt percenként rohangáltak be.
-Mi történt mi történt és most és most?-Szép napok voltak.
Na jó Blacket nem kell megnyúvasztani (itt tanult szó). Szerintem akkorát sóhajtottam hogy az már túl feltűnő.
Még hogy nincs 24 órás ügyelet! Éppen most bizonyosodott be, hogy van. Nálam elszakadt a cérna ami már nagyon régóta feszült. Mindkettő megkapja a jól megérdemelt nyaklevest. Úgy emlékszem ennél sokkal több nyugi fecskendőm volt de egyenlőre egy is jó. Jó helyre dobra.
Roger persze fenyegetőzik, ügyet se vetek rá legfeljebb egy nem-et. Hozzátéve ha nem vált modort, de az csak pár nap mivel elmegyek, senkinek se fogok hiányozni. Csak kiveszem a varrataikat, aztán megyek.
Black viszont teljesen más tészta.
 "Persze természetes lágy hangsúllyal és a fegyver átadásával jelzem, hogy felőlem ő lehet a fogó. Úgy se tart már sokáig ez!
 Illetve holnap elkezdek postahajót, vagy bármilyet keresni, az Ariel irányába."
A vita és a bejelentésem fogadtatását nem várom meg szerintem nem is hallották, Mindenkinek megvan itt a maga baja. Én meg belecsöppentem és felkavartam az ő kis állóvizüket ideje távozni. Roger mondatait válaszra se méltatom, nem látott még "problémás beteget aki nem volt leszíjazva" az is el kellett találni valahogy hátulról. És ha jól sejtem van mellettem egy szakács aki elég jó fegyverforgató. Ráadásul nem jár feleslegesen a szája.
A túlerőnk elég hamar odalett. Roger hamar megmutatta milyen kis kamikaze. Meg még lenne rá jó pár szavam de idő nincs felsorolni mi. Black indul utána a tökéletesen vasalt hálóköpenyében, meg némi káromkodás kíséretében suttogva hangoskodás kizárva tapadok én is és még egy egy pillanatra visszarántom és suttogva kissé hadarva közlöm vele mit akarok.
-Az egyiket hagyd élve, tudnunk kell mit kerestek itt. Ezzel elaltatom hatóidő öt perc. A másikat...rád bízom!-Elengedem hadd menjen. Tudom, nem véletlen kószáltak erre. Már csak várnom kell mi a vége, vagy kimegyek ha eldurvulna és vesztésre állnánk.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #504 Dátum: 2018. Június 26. 19:53:03 »
Roxana

Hamar leteszel róla, hogy tudasd a hajón tartózkodókkal, mit is gondolsz. Mert lehet hogy nem csak Rina, hanem Roger is olyasmit szűr le belőle, ami csak rontana a helyzeten. Pedig az már így is elég nehéz. Mia a Blacket érintő kérdésre rád csodálkozik, de azért válaszol.
/Angol/ Blackről azt sem tudtuk, hogy naplót vezet - nem pedig, hogy mi van benne. Emellett amúgy is zárkózásra hajlamos. Erre fel meg mindenki elolvasta a szent naplóját. Ráadásul a festést is megalázónak tartotta. S tudod milyen. Nehezen felejt - fejti ki a lehetséges okot. Amikor Rogerről esik szó, töprengve hallgat végig.
/Angol/ Az a gond, hogy kezd kezelhetetlenné válni, mert úgy gondolja, hogy gyereknek tartjuk. Igazából nem tudom, hogy mivel győzhetnénk meg. Ha meg rászólok, hogy megint hülyeséget csinál, akkor még jobban megmakacsolja magát. Azt hiszem, egyszerűen ráhagyom, és remélem, hogy túléli... - vonja meg a vállát. Aztán megint Black kerül terítékre.
/Angol/ Próbáld meg elmondani neki, hogy Rina ellenében nem mertél tenni a festés ügyében. A naplóról meg ne beszélj. Azt senki nem magyarázza ki előtte. A tartalma alapján én továbbra is azt mondom - Black megérdemelte volna, hogy eladjuk kilóra. Ha nem véded meg, meg is tettük volna - vallja be őszintén, hogy Blackkel nem felhőtlen a viszonya.

A kondigépek fő részeit felismered. Súlyok, ülőfelület, görgők, és bovdenek meg csavarok. De hogy mit mire és merre kell vezetni, az már egy másik dolog. Neked komoly kirakós, Rogernek meg ujjgyakorlat. Igaz, itt nem időre megy mint nálad, és a beteg sem hal bele, ha rosszul rakod össze.
Lehet, hogy Roger területe, de most nincs itt, nem ezzel foglalkozik. Ahogy Black sem. Egy ideig persze kerülheted, de a végén vagy győz az éhség, vagy csatlakozol Mia konzervpartijaihoz. Igaz, ez utóbbi komoly visszalépés lenne a minőséget illetőleg - s lehet, hogy Black is megorrolna ha kiderül az elhajlásod.
A hajó elég nagy - akárcsak a település. Ráadásul van is tennivaló bőven, úgyhogy nem túl nehéz feladat elkerülni a dolgukkal törődő többieket.

Nézni mindig viccesebb ezeket a jeleneteket, mit benne szerepelni. Még akkor is, ha nálad van fegyver és nem Rogernél. Szerencsére kiderül - Roger nincs rákattanva a szappanoperákra - és így nagyobb dráma nélkül is mindenki életben maradhat. Azért az sokat elárul Rogerről, hogy inkább téged és Blacket keresi meg ilyen jellegű gondokkal, és nem Rinát. Pedig neki ez a szakterülete - még ha sérült is.
Roger megint felfújja magát mint egy kis kakas - úgy tűnik, hogy nem bírja a nevelő célzatú verést. Black sem, de ő az érdeklődésen és a szomorú kutya tekinteten kívül legalább belenyugodott.


Hogy hol van a többi fecskendő, az kérdéses. Feltehetőleg rendet kéne vágni ahhoz, hogy megtaláld a maradékot - vagy átlátni a káoszt. Ha találtál volna még párat, akár az idegesítő pasiknak is juthatna egy-egy adag - hogy végre nyugtod legyen!

Csakhogy hozhatod te a legjobb döntést - és adhatod a fegyvert Black kezébe - aki ért is hozzá. Ha egyszer Roger úgy elintézi a taktikát és a helyzeti előnyt, mintha muszáj lenne... Black arckifejezése elég beszédes, és hang nélkül is "dicséri" Roger tevékenységét.
Mielőtt Black is meglógna, még utána kapsz, és visszarántod. Arra ügyel, hogy a papuccsal ne lépjen a lábadra, de azt már nem tudta elkerülni, hogy neked ne menjen véletlenül.

/Angol/ Oppardon! - suttogja, miközben realizálod, hogy ennyire közel még soha nem kerültetek egymáshoz mióta szabadlábon van. Furcsa érzés. Talán mert ilyenkor szoktak szerencsét kívánni a filmekben. Jó ha arasznyi távolság lehet köztetek. Üde de kissé fanyar arcszesz illata kúszik az orrodba, míg ez alatt a filmvászonra kívánkozó jelenet alatt az olvad csokoládét idéző szemei kíváncsian kutatják a tiédet, hogy mit is szeretnél.

Miután elmondtad amit akartál, Black is lesiet a rámpán. Egy lövés dörren, majd Black hangja

/Angol/ Kezeket fel, vagy kénytelen leszek erőszakhoz folyamodni! - tudatja a kintiekkel. Valami fémesen csörren a talajon.
/Angol/ Rúgd odébb! - hallod Blacket, majd valami fémesen végigcsörömpöl a földön.
/Angol/ És most szép lassan gyertek ide a fényre! - utasítja Black a duót. Roger közben felszalad a rámpán, hogy egy zacskó gyors-kötözőt felmarkoljon. Látod rajta, hogy az arcának az oldalán van egy hosszú karcolás, ahonnan pár vércsepp szivárog. Úgy tűnik, hogy valamivel majdnem eltalálták, de nagy szerencséje volt. Roger visszasiet, és te is nyugodtan leóvakodhatsz. Két télikabátos, kötött sapkás alak ácsorog odalent, és Black tartja őket sakkban a pisztollyal. Egy idősebb - talán negyvenes - és egy fiatalabb - húszas éveiben járó férfi. A rámpa mellett lángvágó, pajszer, elektronikai eszközök hevernek egy táskában. Úgy tűnik, hogy felkészülten érkeztek.
Miután Roger a gyors kötözővel megkötözte őket, Black int nekik, és felterelgeti őket a hajó üresen kongó rakterébe, Roger meg felhozza a táskát. Roger kérdezi őket

/Angol/ Kik vagytok? Mit akartok egy üres teherhajótól? - kérdezi őket.
/Angol/ Egy ilyen hajón mindig van érték - válaszolja az idősebb. Roger közben kipakol a táskából, és több elektronikai kütyü is a kezébe kerül.
/Angol/ Ez kódfejtésre van. Aki találomra tör be, hogy elvigyen valamilyen értéket, az szerszámokat hoz, és a gépház felé indul - mert ott vannak a drága alkatrészek. De ahhoz ez nem kell...
/Angol/ Mindig bepakolom, hátha szükség van rá... - válaszolja, de nem tűnik túl meggyőzőnek. Roger rátok néz, és azon törheti a fejét, hogy mit is kéne csinálni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #505 Dátum: 2018. Június 27. 12:02:16 »
Kezd megfájdulni a fejem, a Roger illetve Black elemzéstől. Ha jól sejtem Miának is elege lehet már belőle, rövidülnek a mondatai, mint ahogy nekem is.
-Nézd Rogerrel kapcsolatban annyit tudok még hozzáfűzni és szerintem semmi többet, hogy viselkedj vele felnőttként. Most éli át ezt a pocsék korszakát amiről ő maga sem tud, hagy rá legfeljebb egy legyintéssel Nem tudsz vele mit kezdeni. Még néhány évig ilyen lesz, aztán térden állva fog bocsánaton kérni a bunkózás miatt. Azért ha nem lát vagy a kamerákkal a láthatatlan szemed legyen rajta.
Már a kondigépeket bámulom levéve nehezen a szemem a szakácsról. Pikk-Pakk összerakható...már ha egy törött csont lenne. De így? Ez nem az én világom, hagyom is a hozzáértőre már ha megérkezik valaha.
-Jobban járok ha sem a pingálást sem a "szent naplót" meg úgy azt az egész napot szóba se hozom. Nekem is van mit felejteni!-Innentől befejezettnek tekintem a társalgást. Kivéve ha Miának van mondandója. Viszont az utolsó mondatát megmosolygom.
-Én csak, egy két átszállót szeretnék neki adni tiszta szerelemből.
Nem tudom Mia mennyire hallgatott rám egyenlőre nehéz neki levetkőzni ezt az anyuka szerepet. Na majd idővel.
Valamit később kénytelen leszek enni, de nem az éhség miatt mert egyenlőre pukkancs urat kerülöm. de lássa, hogy fogy az étel még ezen is képes megsértődni. Inkább az a kérdés mi az amin nem? Az a kevesebb. Kerülőút van bőven, a virágok még kapnak pár napot  kiköltözésre aztán takarítás itt is, mert lesz mit. Pedig annyira jóóóót aludtam valami szép barna szemű pasiról akinek én kellettem csak én! És kopognak!Soha nem tudom meg mi a vége.
Csak Roger, a szokásos bunkózással...hogyaza! Mivan? Miért van nála az a mordály és miért adja ide ráadásul fel kell kelteni Blacket???
Abban a néhány méterben kissé nincs mit ezen szépíteni maj'd betojtam...! Na jó nem kell kinyírnom Blacket, nem is tudnám, nem is akarnám. Viszont Végre kioszthatom azt a szerelmes nyaklevest, de előbb Roger kap mert azért csak...leginkább mert 50, 50 százalék. Ők sincsenek túlöltözve de nekem se ártana legalább egy nadrág meg néhány lórúgás fecskendő. Műtőnadrág, és egy db fecskendő???? Hol a többi???? Holnap takarítani fogok!
Roger persze nem bírja ki szó nélkül mit akarok a spéci fegyveremmel. Kis hülye gyerek...! Az elengedem a fülem mellett verziónál maradok. Várunk, várunk...kint kotorásznak az elméletileg behatolók.
Most beszólhatnék Rogernek,  alig működik itt a hajó. Miért is a rámpa  lenne jó. Jó visszavágás lenne a lórúgás gyógyszeremért. Kisebb gondom is van mit Roger bunkózása. Elsősorban, hogy itt hősködik az oké hogy munkát ad nekem de milyen áron? Black már menne utána de feltartom és néhány pillanatra vagy fél perce? Mintha megállt volna az idő.
Nem is hallottam mit is mondott, vagyis de meg válaszoltam is neki valami "nem számít"-ot? Közben tudom, hogy magyaráztam egy tervet. Folyamatosan markolásztam az immáron tökéletes összegyűrt köntösét, nem hagyván olyan könnyen lelépni. Na kislány ha most nem akkor soha. Lehet azt gondolja hogy félek de nem így van. Persze hogy meg akarom csókolni!
-Ja és még valami!-Megcsókolom. Ha nem csókol vissza legalább tudom mit érez, vagyis nem érez. Aztán hagyom menni. Csinálni amit akar. Mennyire szexi! Behalok! Még azt is elfelejtem mennyire fázok...
Megjelenik a két delikvens Black és Roger kíséretében Roger persze vérzik, ilyet az otthagyott lányok szoktak karmolni körömmel. Túléli...A mondandójuk végén magam is rázom a fejem.
-Nézzetek rájuk, ezek túl kispályások. Legfeljebb annyi lett volna a dolguk, hogy kinyissák a hajót.Valaki másnak dolgoznak. Szervkereskedők?-Az utolsó kérdő mondatom csak Blacknek szólt az is csak halkan. Rogernek kényes a téma. A két jómadárhoz fordulok.
-Vagy most elmondjátok mit kerestek itt, azután adunk át a helyi hatóságoknak vagy beadok nektek egy kis igazságszérumot és úgy fogtok csicseregni mint a pacsirták, utána adunk adunk át, vagy...legrosszabb esetben visszaküldünk a megbízóitoknak. Lehet választani.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #506 Dátum: 2018. Június 29. 23:03:26 »
Roxana

Mia a végén csak legyint Roger témakörére.
/Angol/ Majd improvizálok helyzettől függően - zárja le magában a dolgot.

Talán jobb is, hogy nem szólsz be Rogernek a hajó állapotát illetőleg, mert feltehetőleg mind Blacknek, mind Rogernek eszébe jutna, hogy azért tropa a hajó, mert Joe bombái felrobbantak. Ami feltehetőleg nem történik meg, ha Joe nem hal meg... De úgy tűnik, hogy a technikusok szeretnek veszélyesen élni, mert most Roger hősködik. Már amíg ugye a korsó meg a kút...

Amíg feltartod Blacket, a köntösét alaposan össze és megmarkolásztad a köntösét. Meg alatta Black karját. Végül kihasználva a helyzet kínálta lehetőséget, megcsókolod. Eleinte némi bizonytalan tartózkodást vélsz felfedezni, de aztán Black rákap az ízére, és a vékony köntösén át érzed, hogy nem csak odakint fog keménykedni. Talán ennek köszönhető, hogy kissé zavarban van, amikor végül Roger után siet.

A két jómadár érdeklődve hallgat  titeket, de nem igazán akarnak segíteni az igazság elárulásával. Black pedig inkább vonogatja a vállát a kérdésedre.
/Angol/ Nem annak tűnnek - válaszolja, mintha a szerve-kereskedőknek lenne valami egyezményes ruhakiegészítője, ami alapján ezt meg lehet mondani. Az ultimátumodra a fiatalabb magabiztosan megszólal
/Angol/ Tehettek bármit, nem mondunk semmit! - néz rád kihívóan. Az idősebb is megszólal
/Angol/ Én még gondolkodom rajta. De nem javaslom az erőszakot - válaszolja higgadtan, aztán ő sem mond többet. Roger megkérdezi
/Angol/ Szóljunk Rinának? - tudakolja, de Black megrázza a fejét
/Angol/ Még ne. Hátha megy takarítás nélkül is - néz rád, hogy akkor te jönnél - hassál a vendégeitekre.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #507 Dátum: 2018. Június 30. 10:21:09 »
Mikor az ember lánya azt gondolná végre vége a napnak, és túl van Rogeren Blacken akit ezek után is csak az üvegkalickából tud bámulni, téved. Mert most kezdődik csak igazán este tízkor a történet. Az oké, hogy egyiket se kell kinyírni de azt a nyaklevest igenis megérdemelték Roger biztos. Miért nem mondta el időben minek a fegyver? Csak a kezembe nyomta és kész, ezért még később számolok vele. Ha azt akarja hogy felnőttként bánjak bánjak vele viselje a következményeket. Aztán persze gyorsulnak, néha be-be, lassulva értve ezt a rámpa gombjára, az eseményekre.
Roger nem bírja ki, hogy ne ő legyen az első ugrott, elkapták, nagyjából erre számítottam de volt bennem némi remény, ennél kicsit több esze van...de nincs.
Blacket sikerült feltartanom néhány pillanatra, jó tudom én hogy okos ügyes meg az a fegyver úgy áll a kezében mit egy kesztyű.
Gyorsan döntök ,miután elhadartam a tervem. Legalább nekünk legyen már. A kés hangját tisztán hallottam de ki tudja mi lehet még náluk? Lehet, hogy meghal, és én soha nem tudom meg szeretettet  e...
Persze félek nem csókol vissza de, hogy ennyire jól sikerül na azt még én se gondoltam volna. Ami lent történt azt betudom annak, hogy ki tudja mikor volt utoljára nővel.
Szívesen visszavágnék Blacknek a nem annak tűnnek, megjegyzésére. Mit például: Honnan tudod? Kiolvastat a fejükből? Most maradok inkább csendben.
Viszont a háborgó legény egyik vagy egyetlen mondata megütötte a fülemet.
-Nem mondtok semmit? Tehát van titkolni valótok? Na szép! Mi sem kedveljük az erőszakot, és hagyunk gondolkodni természetesen!-Ezután beadok a fiatalabbnak egy negyedrészt a gyógyszerből. Aki öt perc múlva úgy alszik mint a tej.
-Ne aggódjon nagyjából öt óráig ki lesz ütve csak csak, hogy ne tudja magát befolyásolni.-A szólni kéne Rinának ugyanúgy rázom a fejem mint Black. 
-Hagyjuk magára egy kicsit a betörő urat hátha jobb belátásra bírjuk.-Elindulok a konyha irányába, nem fogok most Blackkel kávét főzetni. Aztán lerángatok egy nagy fémládát. Felnyitom a tetejét. Első ránézésre orvosi szemmel mint egy ekg gép de annál sokkal bonyolultabb szerkezet.
-Jeremy cuccai között találtam ez hazugságvizsgáló. Szerintem lopta, de ez mellékes. Ki kellene próbálni, hogy jól működik e. Mármint a zuhanás nem tett a benne kárt. Aztán visszük a betörőhöz. Lehet ha megmondjuk, neki mi ez és mit akarunk vele már attól megered a nyelve. Ha meg nem, bevetjük. Te fogsz kérdezni!-Mutatok Blackre.
- Eldöntendő kérdés legyen. Hidd el ezt még én se tudom átverni. -Magamra teszem azokat a kijelzőket ahová kell, befűzöm a a papírt elindítom azt a toll szerű kilengőt. Eddig jó, Rogert meg elküldtem öltözzön már fel rendesen amúgy se akarom hogy itt lébecoljon.
-Kezdhetjük!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #508 Dátum: 2018. Június 30. 20:38:56 »
Roxana

Most mondhatnád, hogy Rogert nem az eszéért szereted - de akkor miért is? Ellenben Black kellemes meglepetést okozott. Kiderült, hogy hajlandó beadni neked a derekát, és végre búcsút inthetsz a plátói dolgoknak. Persze ehhez az kell, hogy ne most érje valami végzetes baleset.
De szerencsére senkinek nem esett baja, és most már faggatnátok a két jövevényt. Már ha hagynák. De még elég makacsnak tűnnek. A felvetésedre, hogy van titkolni valójuk az idősebb csak megvonja a vállát - ugyan kinek nincs?
Ugyan amikor beinjekciózod a fiatalabbat, az idősebb gyanakodva néz rád, de nem szól semmit. Főleg, hogy elárultad - csak elaludt.

Blackkel a nyomodban mész a ládához, amiből előveszed a készüléket. Black a láttán megrázza a fejét.

/Angol/ Ha Jeremy cucca közt találtad, nem biztos, hogy működik - figyelmeztet azért, miközben magadra pakolod az érzékelő pántokat. Aztán mikor végeztél, Black megkérdezi
/Angol/ Kezdhetjük? - tudakolja, majd felteszi a következő kérdést
/Angol/ Az Ólommadár fedélzetén vagy? - szegezi neked a kérdést, aztán már jön is a következő
/Angol/ A rendszertani besorolásod brokkoli? - tudakolja, és nem is hagy időt visszakérdezni
/Angol/ Most éjszaka van? - teszi fel a következő "becsapós" kérdést, és még másik pár egyszerű, személytelen kérdést. Úgy néz ki, hogy úriemberként nem használja ki a helyzetet. Utána már kielemzitek a papírt, ami alapján kiderül, hogy valóban éjszaka van, de nem az Ólommadár fedélzetén vagy, és feltehetőleg mutáns brokkoliként tengeted az életedet. Black hümmögve fogadja az eredményt.
/Angol/ Ez súlyos tévképzeteket feltételez, némi önkép zavarral. Vagy lehet, hogy tudat alatt tisztában vagy azzal, hogy valóban brokkoli vagy, és ez csak egy szimuláció. De akár az is lehet, hogy szimplán megbízhatatlan a készülék. Viszont ezt nem tudják a vendégeink... - véli Black
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #509 Dátum: 2018. Július 01. 05:45:53 »
Előkerült a hazugságvizsgálóm, de azért bennem van a "félsz" hogy Black olyanokat kérdezne amikre nem akarok válaszolni. Rogert leginkább, semmiért se szeretem ahogy viselkedik nehéz is lenne. Blackkel meg úgy vagyok lehet, vagy lehet. Éljük túl ezt az éjszakát Rina nélkül, aztán meglátjuk mi lesz.
-Ezért teszteljük! És persze kezdhetjük!-Az összes kérdésre igennel válaszolok, így a brokkolinál meg az ólommadárnál kileng.
Amíg a papírt nézi és komoly okfejtésbe kezd a készülék pontosságáról. Illetve miféle lény lehetek én. Addig van időm egy kávéra meg egy válaszra.
-Minden kérdésre direkt válaszoltam igennel, tehát vagy eleve rossz volt vagy a zuhanás tette tönkre.  -A kedvesemet előttem Rinának valami mást kell kitalálnom. A drágámat meg utálom, apám mondta ezt anyámnak de olyan hangsúllyal mintha azt mondta volna te rühes kutya!
-Kincsem!-Igen jól hallottad!
-Haladjunk, legrosszabb esetben átadjuk őket a helyieknek. Még mindig jobban járnak mintha Rina kezébe kerülnének!-Összepakolom a holmit és újra elindulunk a raktár irányába.
-Ha ez nem hat akkor ötletem sincs!