Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31575 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #435 Dátum: 2018. Április 20. 20:26:53 »
Rina

Mia adhatja neked az ártatlant, de ez után az éjszaka után tudod jól, hogy az bizony csak illúzió, mint ahogy eddig is sejtetted! Ennek ellenére a kabinon kívül ügyel továbbra is a látszatra. Bár az is igaz, hogy te azért érzed, látod a tekintetében azt a tűzet, amely azt sugallja - szívesen folytatná ott, ahol a tegnap abbamaradt. Hogy még nem telt be veled, és akarnak!
De nem Black. Mondjuk őt nem is azért tartod, hanem mert minden hibája ellenére nagyszerűen tud főzni. Amit Mia inkább kihagy egy fésülködés kedvéért, eltüntetve ezzel az éjszaka utolsó feltűnően árulkodó nyomát.
Séta közben nem akad fent azon, hogy magad mellett akarod tudni - mivel ő az ujjait a nadrágod farzsebébe csúsztatja.

A kérdezősködése nem tűnik túl formabontónak - így inkább gyorsítasz a dolgokon, hogy ne olyasmire pazarolja az időt, ami semmiféle élvezettel nem bír. A javaslat ellen nem tiltakozik, így hamarosan a megfelelő irányba indultok. Miközben Mia a korábbi rosszalkodásaidról kérdezget, illetve kéri hogy mesélj neki. Amit ha teljesítesz, valóban érdeklődve s felcsigázva hallgat. Közben útba ejtitek azt a műintézményt, ahol a minap kellemes órákat töltöttél. A külső messze nem tükrözi azt, hogy mit rejt a hely, de ez látszólag nem téveszti meg Miát. Pláne, hogy már meséltél neki az itt szerzett gyönyörökről.

A Jégveremben a csapos láthatólag örül annak, hogy visszatértél, s hogy újabb  vendéget is hoztál!

/Angol/ Üdv, Nővér! - tölti meg a két jégből készült poharat, és teszi elétek
/Angol/ A ház ajándéka! - tudatja, hogy megbecsüli az erőfeszítésedet. Az érkezésetek nem maradt észrevétlen - a múltkori arcok egy része is itt van, de van pár eddig nem látott pasas is. Elmondhatod, hogy szinte mindenki titeket néz, de ez érthető is. Csinosak vagytok és fiatalok, no meg ti vagytok itt egyedüli nők. Mia körbenéz, és az a derűs kifejezés nem is tűnik el az arcáról, még akkor sem, amikor egy pillanatra megakad a szeme pár asztalra borult részegen.

Az ital felét ledönti, és utána picit levegőért kapkodva néz a csaposra, aki nem túl bűnbánóan vigyorog.
/Angol/ Kicsit erős! - tudatja
/Angol/ Érzem - suttogja Mia, és óvatosan letöröl egy könnycseppet a szeme sarkából.
/Angol/ Fekete mélységi gombapárlat? - kérdezi rekedten, mire a csapos kissé meglepődve válaszol
/Angol/ Igen, az. Nem hittem volna, hogy ismeri.
Mia óvatosan belekóstol a poharába
/Angol/ A tárnákban termesztik, s akkor érik be, amikor a kinti fagyos levegő megcsípi. Fekete, kissé szottyadt két-három centis kalapú gombákról van szó, ami enyhén foszforeszkál amíg be nem érik. Jól mondom? - kérdezi, mire a csapos bólogat
/Angol/ Igen, de tudja, hogy készül? - feszegeti Mia ismereteinek határát
/Angol/ Ha jól tudom, valaki megrágja, és az utóízéből ítélve egy műanyag edénybe köpködik, s attól indul meg az erjedés.
/Angol/ Igen, de idén átálltunk a rozsdamentes hordóra - tudatja a csapos - a következő főzés már nem lesz babakád ízű. De honnan ez a szakértelem? - kérdezi
/Angol/ Majdnem egy év a Jiangyinon kiműveli az ember lányát - válaszolja Mia pici kesernyés mosolyra húzva a száját, mintegy minősítve az említett helyet. A csapos széttárja a kezét
/Angol/ Valóban nagy felvevőpiaca a párlatnak - ért egyet. Mia leteszi a poharat, és a csapos fele tolja
/Angol/ Azért itt sem lehet panasz a fogyasztásra! Kérnék még két ujjnyit belőle! - pillog kedvesen a férfira
/Angol/ Rina azt mondta, hogy van itt valami flúgos futam, amit Jégfutásnak hívnak - mondja és közben két kézzel a válladba "kapaszkodik", és felette pislog a csaposra miközben utánatöltik a poharát.
/Angol/ Igen, de az nem finom hölgyeknek való - véleményezi - De Carl tudja, hogy hol lesz - int az egyik nézelődő fele. Ahogy ránézel a negyvenes éveit taposó piros orrú, gyenge mikulásutánzatra, rádöbbensz, hogy ellene már dartsoztál. De ez az emlék neki is meglehet, mert meg is szólít titeket
/Angol/ Szépségeim! Hallom, a Jégfutás érdekelne titeket! Elárulom hogy hol és mikor van, ha egy visszavágó keretein belül megvertek dartsban! - Aztán még hozzáteszi - ha pedig én nyerek, akkor meghívtok egy üveg párlatra!
Így már konkrét feltételek és egy kihívás van előtted.  Ráadásul a minap is sikerült legyőznöd, így pontosan tudod, hogy nem lehetetlen a feladat. Carl a tömött, barnás őszülő szakálla mögött valószínűleg mosolyog, miközben várja a választ. Mia még mindig a válladon pihentetett kézzel és állal előbb Carlra, majd rád néz
/Angol/ Úgy látom, itt téged akarnak! - ismeri fel a helyzetet.
/Angol/ Évezni fogod a győzelmet - susogja érzékien a füledbe, és egy fenékre helyezett kéz megtol Carl irányába.

Carl technikája most sem változott sokat - talán csak az eddig bevitt alkoholszintben lehet némi eltérés. Hogy aztán a versengés után azért elárulja, hogy a Jégfutás két óra múlva lesz a CN42-es tárnánál. Látván a tanácstalan tekintetet, megemlíti, hogy ő is oda fog menni - ha akarjátok, elkísérhetitek.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #436 Dátum: 2018. Április 22. 13:31:41 »
Rina

A ’Verzum mit gondol a kis vörös démonomról, az nem nagyon érdekel mindaddig, amíg én vagyok az, aki az igazat. S úgy tűnik, hogy ezzel nem is lesz gondom, mert a kis bestia minden rosszalkodáson túl ártatlannak akar látszani. Olykor pedig pont nincs értelme ennek, de ez már legyen az ő problémája. Ami azt illeti a dolgok jelen állása eléggé kalandosnak ígéri a közeljövőt, a többi meg majd akkor, ha már ott vagyunk! Most épp a fürdőben és miután végeztem indulhatunk a Jégpokol bugyrainak felfedezésére.

Tetszik, ahogy olyan apróságokkal próbálkozik, mint egy farzsebben matatás, de azért én ragaszkodtam a deréktájon ölelő karomhoz még akkor is, ha épp csak megálltunk valahol, ahol igen gyenge kísérleteket hallva, felhomályosítottam arról, ez így nem fog menni. Elüssük az időt a profi múltamról akar tudni, aminek engedek is, de előbb szépen meg kellett ígérnie, hogy a következő történet az övé lesz. Nincs kiskapu, különben megszeretgetem valamivel amit igazán élvezni fog.

Túl a kupin, immár a Jégveremben

/Angol/ Xie Xie! – és már gurítom is le, majd vigyorogva nézem amikor a kis démont égeti a szentelt víz – Látom még mindig nem értékelik a nők ennek a csodálatos kis helynek a varázsát – sóhajtok, majd tolom felé a poharat, hogy ne sajnálja a jó lét!

Aztán elkezdődik az a része a dolgoknak, ami nem igazán érdekel, így bár próbálok figyelni, valójában a potenciális játékostársakat keresem. Itt-ott elhangzik ez-az ami tényleg érdekes, de semmi amitől eldobnám magam.

/Angol/ Az igazán jó saké is hasonlóan készül – vonok vállat, hogy mi ebben a nagy kunszt, és persze rosszabb hely is akad, mint Jiangyin – Valami nasit nem tartasz véletlenül Jóképű italhozó? – rágcsálnék valamit, ha már a kis vöröset nem lehet – A nővéreknek is lehet hobbijuk – vonok vállat

Eközben figyelem a vesztest ahogy közelebb óvakodik

/Angol/ Mókásnak hangzik, és mi szeretjük az ilyesmit. Akár a jó fogadást is! Szóval…

A tétek megvannak, a játék adott, így hagyom, hogy az úriember kezdjen és majd utána jól elverem, jobban mint legutóbb. Úgy van ezzel az ember, hogy előbb megnézi magának a másikat, azt, hogy mennyire kamuzik arról mire képesek, majd ahhoz mérten ad neki egy leckét arról, hogyan kell ezt a játékot játszani.

/Angol/ Nem voltál rossz Carl-fiam, de a lazább csuklóval több pajtást tudsz kifosztani – susogom neki a meccs végén, de azért kap egy kupicával, hogy végül Miával foglalkozzam, aki valami élvezetet ígért. Azonban előtte még említgetnek arra meg illik reagálni – Mit gondolsz Mia nővér? Az úriember még el is kísérne minket! – jelzem nekem nincs ellenemre

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #437 Dátum: 2018. Április 23. 09:29:01 »
Rendes volt Blacktől, hogy feltartotta amennyire csak tudta a másik doktort. Viszont az se hülye, láthatta rajta a vörösödő arcot meg a lüktető artériát. Mibe halt bele Joe problémát is megoldottam ez is menni fog. Már nem tudom mit válaszolt Black a vérnyomás gondokra, mert elkezdtem a nagyjelenet a szobámban. De úgy sejtem igent mondott.
Nem pecsételte le? Erről nem volt szó! Kapitányi pecsétről még nem is hallottam! Látni se láttam!
Furadoktor se törődik sokat vele. Megvannak az imádott (hamisított) papírjai és megy is. Akkor lássam mikor a hátam közepét!
Black jótékonyan nem kérdez semmit, elege lehet már neki is a hócipője ebből a napból. Van erre egy durvább szó mije lehet tele de jó ez.
Kölcsönös szokásos "Köszönöm, szép munka volt bla bla bla...meg a meghajlás Dr Fydoroval". Én viszont már a jó kis alvásomra gondolok az orvosiban, mert mi van ha visszajön. Na elment.
Az utolsó lépcsőfoknál állok meg mikor meglátom a "valószínűleg munkásokat."
-Az Istenit!-Istenezni pedig már tényleg csak akkor szoktam ha elszakadt a cérna. Csak nem tudok aludni. Valami izé hogyishívjákot vagy mi a frászt hoztak. Lemegyek Black mellé és tanácstalanul megvonom a vállam.
-Tessék?-Belső rögzítés? Továbbra is ismeretlen fogalmak.
Black se tudja, szakács.
-Én se tudom csak az orvos vagyok.-Sokszor hallottam már "ehhez nem kell diploma" most először fordult elő kukába tehetem a diplomámat mert annyit érek vele.
Végighallgatom még a beszélgetést a munkás meg Black között. Majd Black fejtegetését arról Roger nagyon rég nem volt már a hajón. Én tudom hogy miért, Black meg jobb ha nem tudja.
-Veled megyek nincs vita!-Berohanok a szobámba azt se bánom ha visszajön a lábdoktor villámgyorsan felöltözöm.
-Mehetünk!-Én lehetek az utolsó akit most Roger látni akarhat ellenben ez számít most a legkevésbé.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #438 Dátum: 2018. Április 25. 20:33:55 »
Rina

Mia kedvesen hagyja, hogy ölelgesd. Látszólag szendén simul hozzád, de már kiismerted annyira, hogy tudd - ha kettesben maradtok, akkor bizony könnyedén kibújik a feslett kisördög Miából. Az alkuba könnyedén belemegy, így amíg sétáltok az utcákon, van alkalmad végighallgatni Mia két történetét is. Amely könnyedén rabul ejtheti a figyelmedet, és felszíthatja a vágyat. Hogy te is megtapasztalhasd mindazt, amit a csillogó szemmel hozzád simuló buja bestia érzéki hangon füledbe suttogva megoszt veled...

/Angol/ Hát elég ritka vendégek mifelénk az ilyen csinos Nővérkék! - válaszolja a csapos, miközben utánatölti a poharadat.
Amíg Mia a párlat készítéséről értekezik - addig nézelődsz, hátha látsz megfelelő ellenfelet, akik kihívást jelenhetnétek számodra. Ami túl sok lehetőséggel nem kecsegtet, mert a tegnapi felhozatal nem sokban változott. A kérdésedre, hogy az italon kívül még mit tart, elővesz egy tálcát. A tálcán kisebb tálak sorakoznak, bennük mindenféle magvak és különféle színű szárított valamik

/Angol/ Van mogyoró, tökmag, szárított papaja, olajban sült kukacok, és sós kekszecskék - mutogatja végig a kínálatot, hogy nyugodtan válasszál. Közben a mellékhelyiségből előkerül egy

jóval jobb kondiban lévő fiatal srác is

, és visszatér a biliárd asztalhoz, ahol úgy tűnik, hogy eddig rá vártak. A csapos futólag követi a tekintetedet
/Angol/ Szép nagy marha, mi? - kérdi - és hűséges is, úgyhogy esélytelen - figyelmeztet, hogy megpróbálni is felesleges. Mia érdeklődve szintén arra pillant, s hamar megtalálja, mert mindenféle szempontból kirí a többi vendég közül.
/Angol/ Őt sem szívesen etetném - lepődik meg a szekrénnyi méreteken.

A dartsozás ugyan pár alkalommal hoz ugyan szoros eredeményeket, de azokról hamar kiderül, hogy inkább a szerencsének s nem a túl biztos kéznek volt köszönhető - noha Carl menet közben serényen doppingolt célzóvízzel. A végén sem panaszkodik,  hanem zokszó nélkül benyeli a vigaszdíjat - úgy tűnik, hogy a második helyezéssel is meg van elégedve.
A jól megérdemelt győzelem után megtudakolod Mia álláspontját is, aki Carlra pillantva kedvesen elmosolyodik

/Angol/ Figyelembe véve, hogy Carl volt olyan kedves és felajánlotta a társaságát, úgy vélem nem kéne visszautasítani. Főképp, hogy nekem fogalmam sincs, merre is lehet eljutni abba a tárnába - válaszolja, majd ellépve a pulttól karon ragad, és elhúz a mellékhelyiségig. Ami mint kiderül egy mosdóból, két piszoárból és mögöttük két kabinos vécéből áll - nincs külön női részleg. A belső berendezés ezen kívül hideg sárgás csempéből, hozzá illő fényt adó neoncsőből s klóros takarítószer és enyhe húgyszag keverékéből áll. Mia körbenéz, becsukja az ajtót, s huncut mosollyal átkarolja a nyakadat, és szenvedélyesen megcsókol. Közben a falhoz nyom, és érzed, ahogy a kezei a ruhád alatt határozott céllal megindulnak. A kis boszorkány már ismer annyira hogy tudja - mi indít be, de még téged is meglepetésként ér, amikor a hátadon végigfutó keze nyomán apró elektromos kisülés kel - úgy, ahogy tegnap este is számtalanszor. S a tested is emlékszik rá, tovább fokozva a vágyaidat. Szerencsére Mia felkészülten érkezett, mert az egyik rezgő barátotok és egy jégkocka segítségével hamar beváltja az ígéretét.

A rövid, de élvezetes kitérő után már nincs akadálya, hogy elinduljatok Carl vezetésével a jégfutás helyszínére. Mia jókedvűen bújik hozzád séta közben, s még a szeme sem áll jól, mikor rád-rád néz. Negyed óra alatt eléritek a várost ölelő jeges, zúzmarás sziklafalakat, amelyben számtalan kisebb és nagyobb alagutat fúrtak az idők folyamán. Ezek egy része be van deszkázva, vagy dróthálóval van eltorlaszolva, míg a többibe szabad a bejárás. De ahogy elnézed, Carlt ez nem akadályozza meg abban, hogy az egyik alagútnál félre ne húzza a dróthálót, és előre ne menjen. Bent Carl elemlámpát húz elő a zsebéből, és magabiztosan megindul a megfagyott szeméttel borított jókora folyosón. Elég hamar már csak a lámpa ad fényt, ahogy a vaksötét járatokban haladtok előre. Több elágazást is magatok mögött hagytok - és láthatod, hogy Carl a sarkokra festett számok s jelzések alapján tájékozódik, hogy merre is kell menni. De öt-hat perc után már neked is egyértelmű, mert a távolból emberi nyüzsgés és zene visszhangjai ütik meg a füledet. Végül egy nagyobb csarnokba léptek, amit most egy pöfögő áramfejlesztőnek hála kivilágítottak, de így is marad árnyékos sarok. A terem húsz méter magas lehet, és negyven méter széles, és legalább kétszáz méter hosszú. Középen egy hosszú, korláttal körbekerített rész kapott helyet, és a korláton túl újabb mélység nyílik. A falak pedig a mennyezethez közeledve befelé dőlnek. Talán hatvan-hetven ember lehet itt - s elég vegyes a kép nemre, korra, bőrszínre és anyagi helyzetre, no meg tűzerőre. Carl körbemutat
/Angol/ Íme, a mai jégfutás helyszíne!
Ami leginkább egy piacra és fegyveres találkozóhelyre hasonlít - mivel van két stand is - ahol forralt bort és sült gesztenyét lehet kapni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #439 Dátum: 2018. Április 25. 20:40:13 »
Roxana

A pecsétet feltehetőleg azért nem láttad, mert még nem volt rá szükség. De szerencsére dr. Fydorov sem akad fent a pecsét kérdésén - mivel a munkát amúgy is elvégezted.

A melósok egyből eltalálták, hogy mikor kell jönni - a legrosszabbkor. Te is és Black is csak találgathatjátok, hogy mit is hoztak - főképp, hogy Roger erről elfelejtett szólni, és pont nincs a közelben! A kölyök szervezésből most nem vizsgázott jelesre... Amint megemlíted, hogy te sem értesz hozzá, a pasas arcán olyan arckifejezés jelenik meg, amilyennel te szoktad néha jutalmazni azt a sok hülyét, akik körbevesznek. Szerencsére Black fel sem veszi, vagy fel sem tűnik neki, így ő nyugodtan le tudja boltolni a dolgot - és végre elhúznak a nagy tudású és arcú látogatóitok. Ám ahelyett, hogy pihenhetnél, Black olyasmivel áll elő amit nem biztos, hogy szívesen hallasz - de úgy érezheted, hogy most akkor is szükség van rád, ha a fene fenét tunkol is.

Black társaságában indulsz meg a város fele - ahol Black az első állomásnak a hivatalt veszi célba. Mivel úgy véli, hogy Roger talán ügyet intéz. Ám mikor odaértek, hamar kiderül, hogy Roger nincs itt. Sőt, nem is volt! Ekkor már némi gyanú fogalmazódik meg Blackben, mert ezt azzal kommentálja

/Angol/ Ez igencsak különös! - töpreng el, és utána már a plázát választja mint következő lehetséges helyet. Végigjárjátok az összes elektronikai, gépészeti és barkácsboltot, de semmi. Végül  Black azt javasolja, hogy nézzétek végig a bárokat is - bár Roger nem az a iszákos fajta. Az első két helyről eredmény nélkül távoztok, de a harmadiknál már a pultos mintha emlékezne Rogerre, aki szerinte igencsak maga alatt volt. Tegnap este távozott - méghozzá szerinte Subahuval, akivel legalább fél órát elbeszélgetett. A pultos még megemlíti, hogy Subahu a jégfutás egyik bukija - és mivel nemsokára kezdődik, így nem kétséges, hogy ott lehet. De ennél többet nem is akart mondani nektek. Ezért Black végül négyszáz dollárral tette barátságosabbá a pultost - aki végül elárulta, hogy a CN-42-es tárnánál nézzetek szét.
Black végül egy újabb százasért megkéri, hogy kerítsen valakit, aki odakísér titeket - és így hamarosan egy tini srác kerül elő a raktárból, aki elvállalja, hogy odavisz titeket.

Egy szűk óra alatt eléritek a várost ölelő jeges, zúzmarás sziklafalakat, amelyben számtalan kisebb és nagyobb alagutat fúrtak az idők folyamán. Ezek egy része be van deszkázva, vagy dróthálóval van eltorlaszolva, míg a többibe szabad a bejárás. De ahogy elnézed, a srácot ez nem akadályozza meg abban, hogy az egyik alagútnál félre ne húzza a dróthálót, és előre ne menjen. Bent telefont húz elő a zsebéből, és a fényénél magabiztosan megindul a megfagyott szeméttel borított jókora folyosón. Elég hamar már csak a telefon ad fényt, ahogy a vaksötét járatokban haladtok előre. Több elágazást is magatok mögött hagytok - és láthatod, hogy a srác a sarkokra festett számok s jelzések alapján tájékozódik, hogy merre is kell menni. De öt-hat perc után már neked is egyértelmű, mert a távolból emberi nyüzsgés és zene visszhangjai ütik meg a füledet. Végül egy nagyobb csarnokba léptek, amit most egy pöfögő áramfejlesztőnek hála kivilágítottak, de így is marad árnyékos sarok. A terem húsz méter magas lehet, és negyven méter széles, és legalább kétszáz méter hosszú. Középen egy hosszú, korláttal körbekerített rész kapott helyet, és a korláton túl újabb mélység nyílik. A falak pedig a mennyezethez közeledve befelé dőlnek. Talán hatvan-hetven ember lehet itt - s elég vegyes a kép nemre, korra, bőrszínre és anyagi helyzetre, no meg tűzerőre. A fiú lustán int egyet a tömeg fele
/Angol/ Megjöttünk!
Ami leginkább egy piacra és fegyveres találkozóhelyre hasonlít - mivel van két stand is - ahol forralt bort és sült gesztenyét lehet kapni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #440 Dátum: 2018. Április 27. 09:18:32 »
Black háta mögött megyek bárhová is térünk be. Na persze, hogy nincs a hivatalban. Miért is lenne ott? Félek az út szélén találjuk összefagyva vagy egy kocsmába pocsolya részegen. A plázába meg mit keresne? De végül is ez az ő világa, miért is ne? A munkásokra gondolva még jó hogy nem akkor jöttek mikor senki nincs a hajón, az a plusz tíz kredit nagyon sok.
Na végül egy harmadik kricsmiben némi dollár szerintem túl sok is, kaptunk egy Roger kinézetű srácról infót, aki eléggé a béka hátsója alatt alatt volt, lelépett egy Subahubával?! Aki egy Buki. Mint ahogy ez kiderült is.
Egy százasért jön egy kölök aki odavisz a tárnához minket.
-Mi az a jégfutás?-Blacket is ez a kérdés érdekelheti, csak még nem tette fel. Vagy inkább az mennyire hideg van.
Mikor már a tárnánál vagyunk és a kölyök a mobilján világít én is bekacsolom a sajátom, lefényképezem az utat hogy visszafelé ne tévedjünk el. Már amennyire lehet  sötétben.
Úgyis mindjárt kiderül, mi az  a jégfutás nagy kivilágított csarnokban. A srác bejelenti "megjöttünk". Hogy marad e vagy megy az ő dolga. Útnak indulok az árnyékosabb rész felé.
-Látod már?






Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #441 Dátum: 2018. Április 28. 13:28:54 »
Rina

/Angol/ Gondolom azért, mert túl picsák ahhoz, hogy értékeljék a kiváló társaságot és a jó piát! – vonom meg a vállam

Azzán nyúlnék a következő italért, amit inkább végül csak úgy az egyik vendégnek adok. Valakinek, akit tegnap elvertem valamiben. Ma nem voltam annyira jó, mint kellett volna, így nem iszom többet, a lélekmelegítés elég volt, kellenek majd a reflexek a futáshoz, meg arra, hogy végre megagyaljak valakit. Az már nagyon érik és nem szeretem ha frusztrált vagyok. Nem tesz jót a szépségemnek…

/Angol/ Köszi! – veszek el pár magot, meg kukacot és jóízűen elrágcsálom, kell az energia – Minél nagyobb, annál nagyobbat esik – jegyzem meg magunk között – Az ilyesmi már túl van az ingerküszöbömön. Mindenből van egy határ – tovább is nézelődöm, ez nem az amit keresek

Most, hogy a belépőnk már biztos, Mia pisilni akar, mint valami tini és magával rángat, mintha félne egyedül. Mivel ez kizárt, így egyértelmű, hogy forgat valamit a fejében. Kicsit olyan, mintha valamire ki akarna okosítani. Kíváncsian várom, hogy mi lesz ebből. Ami azt illeti nem sokáig kell türelmesnek lennem – ami amúgy sem az erősségem.

/Angol/ Milyen romantikus – említem, de valójában voltam már rosszabb helyen

A csók gyorsan érkezett – mint mondtam, nem kellett sokáig várni – így hamar nyaljuk-faljuk-harapjuk egymást – én biztosan így teszek. Aztán elkezdünk tapogatni, mint a vakok, ami nincs ellenemre, hiszen tudjuk, hogy a másik mitől gerjed. Talán látta, hogy feszült vagyok? Kétlem, hogy törődne velem, szóval ez neki az irányításról és a hatalomról szólhat.

Aztán mit is mondhatnék… semmit. De azért ha nincs ellenére, hagyom, hogy a kintiek megtudják mi is történik idebent. Ha elcsendesítene az első hangosabbra sikerült nyögés után, akkor csendes rosszalkodás csak a miénk lehet. Végül mindenki elégedetten és jókedvűen – főleg, mert most hagyom érvényesülni a kis vörös démont, hogy aztán mindent visszaadjak neki hamarosan.

Útközben nem szólok, élvezem a történteket, meg kicsit készülök mentálisan a fogócskára, amin részt kell vennem! Elég jól tájékozódom, szóval nincs problémám azzal merre megyünk vagy azzal, hogy nem sok fény segít. Számtalan hasonlóban gondoskodtam Kai és a magam magasabb életviteléről, mikor a napi falat is kétesélyes volt. Pillanatok alatt feltűnik a változás, de még mindig néma vagyok. Haladjunk szépen sorjában.

/Angol/ Hol lehet jelentkezni? – ennyit kérdezek

Válasz után pedig megindulok, hogy így is tegyek. Korábban már felmértem a helyet, így lehet e kérdésre nincs is szükség, de azért a kísérőnket megilleti a tudás, hogy kire kell fogadnia. Ezután elkapom Miát a fenekénél fogva, magamhoz húzom és a fülére hajolva csak apró harapás, forró lehelet után elhelyezek egy apró égető csókot az állán és már úton is vagyok, hogy részese legyek ennek az izgalmasnak ígérkező szaladgálásnak!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #442 Dátum: 2018. Április 30. 18:22:49 »
Roxana

A félelmeid nem igazolódnak be - Roger nincs sem az út szélén, sem egyik kocsmában sem. De hogy miért is lépett le egy bukival, az talán kissé homályos, mivel Roger nem az a szerencsejátékos típus. A kérdésedre ellenben választ is kapsz - legfeljebb nem olyat, amit feltétlenül hallani szeretnél
/Angol/ A Jégfutás? Az egy illegális verseny fogadással egybekötve - válaszolja a srác miközben a tárna egyik sarkát megvilágítva tájékozódik.
/Angol/ Elhagyatott tárnákban kell futniuk a versenyzőknek, és aki elsőnek ér célba, az nyeri a pénzt. Az indulók akadályozhatják egymást. Az utolsókat meg általában a kiengedett kutyák tépik szét. Barbár verseny - tudatja veletek nagy vonalakban a szabályokat.

Miután megérkeztek, a srác megfordul, és visszaindul arra, amerről jöttetek, ti pedig körbenézhettek. Black a kérdésedre, hogy látja-e Rogert, nemet int, de aztán az egyik stand fele mutat

/Angol/ Ott van Mia! - tudatja, hogy kit is vett észre. A vöröske éppenséggel forralt boros bögrével melegíti a kezét, és ő is a többi embert figyeli. Végül észreveszitek, hogy Rina sincs messze - épp egy adattáblát tölt kifele egy asztalnál.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #443 Dátum: 2018. Április 30. 18:27:32 »
Rina

Ma nagyvonalú vagy, és vigaszdíjat osztasz az egyik tegnapi vesztesnek - az egyik biliárdos cimborának. Jólesik a gondolat, hogy nemsokára valakit nem csak látványosan győzhetsz le, hanem fizikailag is. Ismételten bebizonyítva és megmutatva, hogy te vagy a jobb, aki irányít, és akinél a hatalom van. 
Ha nem nézel oda, nem mondanád meg, hogy amit eszel, az eredendően megannyi lábbal hernyózott, hála a fűszerezésnek.

/Angol/ Örülök, hogy te is a minőséget keresed! S ahogy a mondás is tartja, csak sok legyen és jó! - búgja úgy, hogy a csapos zavartan odébb sétál.

Mia a vécében nem sokat vacillál, és elveheti amit akar - vagy megadhatja, amit nem sokkal korábban ígért azért cserébe, ha nyersz. Most nem azt a szende, visszafogott oldalát csillantja meg - mert bizony most nem próbál meg elcsendesíteni, sőt! Növelve a pikantériát, külön még biztat is, hogy legyél minél hangosabb, hadd hallja az egész bár! Érzed, hogy Mia kíván téged, és most neki ennyi indok is elég. Nem kérdi, hogy akarod-e, ő cselekszik. Mivel hagyod irányít téged, megszerez magának, és a közreműködésed jutalma - az élvezet nem is marad el. Régóta nem volt ilyesmiben részed. Használ téged mint egy szexjátékszert - és ez olyasmi, amit általában te szoktál tenni másokkal - vagy Kai veled. De mások eddig ezt nem merték megtenni. Pedig...

Út közben van lehetőséged a jókedvűen hozzád bújó vöröske által nyújtott élvezeteket újra felidézni, és tervezgetni a viszonzását. De persze csak a Jégfutás után, hiszen annak a teljesítése tapasztalataid szerint igencsak megnöveli a libidót...


A csarnokba érve Carl az egyik asztal felé mutat, ahol több adattábla is pihen, mutatván a jelentkezés helyét. Ahogy magadhoz húzod Miát, ő nem a füledbe harap, hanem csak annyit súg
/Angol/ Vigyázzál magadra! - int téged, és a hangjában mintha valódi aggodalom csendülne. Ami azért érthető is, mert ilyen édes, eleven szépséget hol találna még egyet, mint te?

Az ütött-kopott asztalhoz lépve egy unott arcú negyvenes nő támaszkodik a szélének. Amint kiderül, hogy jelentkezni akarsz, felvesz egy adattáblát, és a kezedbe nyomja
/Angol/ Látom még nem futott, ezért néhány dolgot elmondok, hogy eldöntse - akar-e indulni? - kezd bele
/Angol/ Itt csak első helyzet van - a többiek nem kapnak semmit. A nyertes, azaz az első kap 3000 kreditet. Nevezési díj nincs. A lefutandó táv hétszáz méter körül van, és rosszak a terepviszonyok. A résztvevők bárhogy akadályozhatják egymást, és meg is ölhetik egymást. Szokták is. Fegyvert nem lehet bevinni, csak "normális" öltözékben lehet indulni. Ellenben az nincs tiltva, hogy a széthagyott tárgyakat felhasználják. A közönség nem segíthet és nem is árthat - azaz nem avatkozhat bele sem aktívan sem passzívan a Jégfutásba. Azaz nem dobhat le semmit, és nem lőhet, és más módon sem avatkozhat bele az eseményekbe. Egyedül a bekiabálások vannak engedélyezve. Aki ezt megszegi, azt a verseny tisztasága érdekében belökik a játéktérbe. Miután az első megtette az első száz métert, kiengedik a kutyákat is, amelyek a jelentkezőket próbálják meg levadászni. Ez általában két-három versenyzőt szokott érinteni. Általában nyolc-tíz fő indul, és az indulókból 4-6 fő szokott célba érni épségben.
Végezetül még hozzá teszi:

/Angol/ Fogadni lehet a futásra is - az indulók csak saját magukra fogadhatnak, mindenki más pedig a futás előtti adatokat böngészve - mutat egy nagy kijelzőre, amelyen nevek, életkorok, súlyadatok, sérülések és képesítések szerepelnek, no meg odds-ok - tehetik meg tétjeiket. Ha van bemutatkozó videó, akkor azt is elfogadjuk - de általában nem szokott lenni - fejezi be
/Angol/ Még mindig akar jelentkezni? - érdeklődik - Ha igen, akkor töltse ki az adattáblát! - int a kezedben pihenő jószágra. Nincs sok sor benne. Kérdezik a megjelenítendő nevedet, nemedet, életkorodat, súlyodat, testalkatodat, edzettségi szintedet (gyenge, átlagos, fitt), fizikai sérülésedet ami befolyásolja a kitartásodat vagy sebességedet, és a foglalkozásodat mint bányász, irodista, katona, pilóta, földműves, csöves, orvos, stb... illetve, hogy fogadsz-e magadra, és hogy hány kreditért.
Ezek mind meg fognak jelenni a nagy adattáblán, ahol aztán beáraznak, és ez alapján fogadást lehet rád kötni. Ahogy elnézed a mezőnyt, van két bányász férfi - elég nagydarabok, egy fittnek mondott 23 éves anyuka, egy 31 éves katona férfi, egy 20 éves munkanélküli srác, egy negyvenes katona nő, és egy irodista, túlsúlyos harminc éves férfi.
Mia közben vett egy pohár forralt bort, és azzal melegíti a kezét. Miután kitöltötted, melléd sétálva belekukkant a táblába.

/Angol/ Felteszek rád háromszáz kreditet, mert 1,5-ös szorzóval fizet. Az irodista ötszörös pénzt érne, ha befutna, de az nem valószínű. Nálad rosszabb fizetési arány a katona pasira van, ha ő nyer, az csak 1,2-es szorzót ad. Nini, ott van a Doki meg Black! - hívja fel a figyelmedet Mia. A kivetítőn még egy óra is szalad - 15 perc múlva kezdődik a futam. A regisztrációt végző nő felhívja a figyelmedet, hogy van még szabad öt perced, aztán gyere vissza, mert elkísérnek téged a startvonalhoz.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #444 Dátum: 2018. Május 02. 08:55:40 »
Rina

Eltekintve attól milyen jó fej is vagyok, úgy érzem magam mint a gyerek aki mindjárt megkapja a régen várt… akármit. Személy szerint egy jó kis csihi-puhira vágyom, de a futás miatt ez sem lesz tökéletes. Ha az élet citromot ad, nyomd bele a másik arcába! Eközben betömtem mindenféle finomságot ami majd feldobja a versenyt és azon tűnődöm, hogy vajon van e aki valami droggal akar neki futni, mert azt tuti, hogy ha találok ilyet, úgy eltöröm a lábát, hogy nincs az a sánta dög ami ne érné utol.

/Angol/ Ahhoz, hogy megtaláld a minőséget, mennyiségi keresés kell. De ha megtaláltad, akkor megállhatsz, hogy kiélvezd – osztom meg vele, majd bólintok a második állításra – *w* Te rossz, rossz, kis vörös démon! – suttogom neki

Miközben hagyom, hogy elvesszen a tekintetemben, hogy a forró leheletem az ajkaimat simogassa, hogy a nózink szinte összeérjen, hogy várja, áhítozzon a csók után, amit most nem kap meg. Úgy tűnik, hogy picit bosszúval fűszerezett ez a WC-s jelenet, de nem bánom. Minél inkább elhiszi, hogy a markában tart – s mert a test áruló, de nekem így jó – annál édesebb lesz a visszafizetés! Ami azt illeti, nem is fogom vissza magam, szegény párák legalább ennyit kapjanak már belőlem, ha többet nem is. Én pedig mindent megkapok. Egy ponton talán többet is mint reméltem.

S tovább fűzöm magamban a pillanatot, amikor mindezt kamatostul adom vissza… és Kai-al.

Nincs is jobb, mint egy kis élet-halál harc, esély, hogy ott maradsz vagy elcsúfítják a csinos pofidat. Van egy-két hegem, ami gyerekkorból kísért el és nem vetettem le. Emlékek, hogy ne feledjem milyen keményen dolgoztam azért, hogy azt tehessek amit és amikor és ahogyan csak akarom! Útközben pedig visszafogottabb vagyok mint általában, mert a rosszalkodási energiákat vissza kell szerezzem. Végül pedig, mikor már megérkeztünk, a lényeg is elhangzik, így arra veszem az irányt. Ideje kitölteni a jelentkezési lapot.

/Angol/ Mások vigyázzanak magukra! – jelentem ki vigyorogva még indulás előtt, majd megcirógatom az arcát, picit álla alá nyúlok és kitartom, fürkészem kicsit egy a pofiját – Miután nyertem, befizetem magunkat a kupiba teljes körű szeretgetésre – engedem el és távozom.

Az asztalnál állva lenézek a nőre, aki belekezd valami cirádába:

/Angol/ Akarok Nagyi. Nem azért jöttem, hogy kimaradjak belőle – nézem, hogy miket kell megadni – Hanem pontosan azért, hogy végre levezessek némi feles energiát az egyik legjobb módon amin lehet. – engedem sötétté válnia tekintetem és a hangom tónusát is, ne legyen kétsége afelől, hogy akár ölni is fogok – Részletezzük a normális öltözéket. A csak cipő megfelel annak? – érdeklődöm vidáman, majd másik kérdés – Milyen széthagyott tárgyak? – az ördög és a részletek…

Név: Rina Wyn
Neme: Érett nő!
Életkor: 18 múlt!
Súly: Aki ilyet kérdez egy nőtől az halott!
Testalkat: Szexi nehézbombázó
Edzettségi szint: Napi szex adta fittség.
Fizikai sérülés: Semmi olyan, amit krémmel és zselével ne lehetne orvosolni.
Foglalkozás: Domina
Fogadás: 250 credit

Visszatérek a csajomhoz, mert Mia az enyém, csak hogy tisztán lásson mindenki: magamhoz is húzom és szerencsecsókot lopok csak úgy minden előzetes bejelentés és ráutalás nélkül. Ez az enyém, jár nekem, elvettem. Aztán csacsoghat mindenféléről. Közben keresem a többi versenyőz és azon tűnődöm, hogy van e olyan akit kiejthetnék pusztán azzal, hogy elhintem neki, ha segít nyerni kap egy éjszakát. A borból nem veszek, az kislányok itala, de nincs ellenemre, hogy ilyesmit iszik, mindig is meg akartam rontani egy kislányt.

/Angol/ Lehet a nyuszikád is itt van akkor – osztom meg, de biztosat nem tudok, mégis úgy jelentem ki, mintha az lenne – De most megyek, a startnál akarnak engem, megnézem ki az aki eleve nem is akar itt lenni. – kuncogok kissé gonoszkásan,

Aztán csatlakozom a startvonalnál állókhoz. Érdekel melyik az akit le lehet fizetni és aki kapható rosszalkodásra, illetve ki az, akit nagyon meg kéne verni és ki az akit csak le kell futni. Végül nem dobom fel, hogy megvesztegetnék, inkább hagyom, hogy az adrenalin pörgessen fel és úgy helyezkedjek el, hogy mellettem a kevésbé esélyesnek tituláltak legyenek, így lesz időm felgyorsulni és lelépni. Aztán ha már elől vagyok és kiengedték a kutyákat, akkor majd kezdődhet a tánc!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #445 Dátum: 2018. Május 04. 21:29:19 »
Rina

A várakozás izgalma és a lelkesedés az, ami talán leginkább dominál - no meg te a bárban. Érzed hogy Mia érti a suttogás apropóját, és pont ezért vérforralóan kerekedő szemekkel és ártatlan pofival néz rád. Szinte vibrál köztetek a levegő, miközben  Mia finoman pillát rezegtetve átadja az irányítást és szendén várja, hogy a pillanat kiteljesedjen. De te nem élsz a lehetőséggel - inkább későbbre halasztod, ahogy megérzed az izgalmát.

Ha nem is a markában, de jó kezekben vagy azért. Nagyszerűen ráérez arra, hogy mikor mire is vágyhatsz. Miután  megcsillantja a lehetőséget hogy megkaphatod, fokozza a sóvárgásodat hogy végül engedve neked, megjutalmazzon vele.
Mivel sok van már a rovásán, nem kétséges, hogy némi viszonzást érdemelne! S mivel azt már bebizonyította hogy érdemes lehet Kai figyelmére, borzongatóan izgató arról fantáziálni - mi minden történhetne meg abban az édes hármasban...


De amíg ezek a gondolatok megvalósulnak, addig sem kell izgalom nélkül maradni! Hiszen kinéz egy jó kis versengés, ahol vér is fog folyni! Mia tekintetét fürkészve az az érzésed, hogy elég vegyesen állhat hozzá a versenyzésed kérdéséhez. Mert bár imponál neki az indulásod, azért némi féltést is felfedezni vélhetsz. Igaz, éles helyzetben még nem bizonyítottad be neki, hogy feleslegesen aggódik.
/Angol/ De csak ha mindent a te vágyaidnak rendelünk alá! - mond le kedvesen mosolyogva önként az irányításról, miután a kupit említed.

Az asztal mögött egyetértő bólintás a válasz

/Angol/ Ez az egyik ismérve egy komoly jelentkezőnek! - jelenti ki, miután érezte a hangsúlyban a burkolt fenyegetést. A cipő kérdésre kissé meglepett arccal néz rád, de azért válaszol
/Angol/ Természetesen, de azért nem tűnik a legpraktikusabbnak. Ami pedig a tárgyakat illeti az lefagyott kőtörmelék, építési hulladék - mint deszkadarabok szöggel vagy anélkül, üres üvegek, kukafedelek, rövid láncok, kisebb gépalkatrészek. De semmiféle lőfegyver vagy hagyományos közelharci fegyver nincs a pályán. 
Közben ránéz az adattáblára.
/Angol/ Nagyjából megfelel! - nyom meg rajta pár virtuális gombot, mire szinte azonnal megjelenik a nagy kivetítőkön is. Látszik, hogy ez felkeltette többek érdeklődését, mert sokan felétek fordulnak - és össze is súgnak, miközben úgy méricskélnek mint egy kancát a lópiacon.
Miától nem nagyon kell lopni - most engedelmesen, odaadóan simul hozzád a bortól fűszeres csók közben. Igaz, a végén az ajkadba harap, hogy a porcelán fehér fogai nyomán némi vér serken.

/Angol/ Ez legyen a legnagyobb sérülésed! - törli meg ujjbeggyel az ajkadat.
Viszont hiába keresed többi versenyzőt, nem látod őket - vagy nem tűnnek ki a tömegből. Ahogy Rogert sem látod.

/Angol/ Akkor nyitva tartom a szemem! - válaszolja Mia Roger lehetőségére, te pedig megkeresed az indulási pontot. Ebben van segítségedre egy mosolygó harmincas afrikai férfi, aki szakadt farmert és hasonlóan szakadt fűtőszálas ujjatlan pólót visel. Rasztás frizura, kis bajusz és rövid szakáll az állán teszi teljessé a képet, amit egy cigi a szája sarkában árnyal tovább. Az első szippantás a füstből egyértelművé teszi, hogy mitől is olyan elégedett az élettel. Ő egyébként a nevezést bonyolító nő intésére került elő, hogy elkísérjen a startvonalra.
/Angol/ Gyere barátosném! - szólít meg, aztán elindul a hátrébb nyíló folyosók egyike fele. Nem titkoltan legelteti rajtad a szemét és azért némi beszélgetést is kezdeményez
/Angol/ Jó bőr vagy, de azon légy hogy ez így is maradjon! - ad egy olyan tanácsot, amit amúgy te magad is meg akarsz fogadni. A folyosó bejáratánál két zömökebb férfi beszélget, de nem kérdezik meg hogy hova mentek - gond nélkül jutsz át rajtuk a kísérődnek hála. Beljebb több lámpával is ki van világítva a folyosó, és egy nagyobb teremmé öblösödik ki a folyosó. Ott már négy gépkarabéllyal felszerelkezett, baltaarcú férfi ácsorog unottan. Az érkezésed némi izgalmat csempész az életükbe, mert az egyik int
/Angol/ A nyolcas még szabad - mutat egy tovább vezető folyosóra, aminek a bejárata fölé egy nyolcast fújtak fel festékkel. Összesen tíz folyosót látsz tovább.
/Angol/ Akkor az a tiéd! - tudatja a kísérőd - A dolog nem komplikált. Lebattyogsz. A folyosó végén van egy ajtó ami felett van egy lámpa. Ha az kigyullad, utána fél perc múlva kinyílik az ajtó, és futás! Az irány egyértelmű lesz. Ha az ajtó nyitásig meggondolod magad, akkor erre visszajöhetsz és elmehetsz, de másik folyosóra nem mehetsz be. Érthető? Kérdés van? - érdeklődik barátságos mosollyal az arcán.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #446 Dátum: 2018. Május 05. 17:35:51 »
Rina

Tűnődöm azon, hogy kellően belém bolondult e ez kis vörös démon. Sokan keverik a vágyat és azt a fura ostobaságot, amit egyesek képesek szerelemnek nevezni. Mivel a kis dög eleddig csak vágyról tett tanúbizonyságot, úgy vélem ez sem több, mint alapvető ösztön mellyel pillanatnyi boldogsághoz juthat. Úgy vélem, hogy ha idővel többet is érez majd, akkor… majd visszatérek a dologra. Most azonban pontosan azt mondja amit vártam, azt, hogy tudja mikor és hol a határ, hogy most nekem akar kedvezni! Meglátjuk, hogy a felszín alatt mi rejtőzik még…

Érdekes játék ez!

Az öreg nyanya megérezte, hogy nem szarakodni jöttem. Ezt örömmel látom és hallom, így az sem zavar, hogy bele akar szólni miképp fussak, de meglepni mindenképp sikerült. Miután megosztotta velem az élettapasztalatát, úgy vélem túlléphetünk az eddigieken és amikor felkerül minden amit megadtam, csak nevetni tudok! Jól esik, egészséges kifejezése annak, hogy mindenki azt hitte csak komoly-morc pofával lehet valamiféle tiszteletet kivívni. Ez utóbbi pont semmire nem jó, de cserébe úgy érzem igen gazdag leszek. Nem csak pénzre értve…

/Angol/ Ha ennek vége, szíjat hasítok a hátadból – mondom neki vidáman, hogy ne tudja eldönteni komolyan gondoltam e vagy sem

Mindenesetre fogom a vércseppet és a homlokomra rajzolok vele, mint az ősi harcosok és elindulok a tulokkal a kezdőhely felé. Miközben haladunk, alaposan szemrevételezzük egymást, ami nincs ellenemre, lehet picit még rá is játszottam. Igaz, hogy az a bajusz nem begyere, de ettől eltekintve szép példány! Közben megérzem mit szív és azt kell mondjam a jobbik cuccból való! Nem kérek belőle, most nem lehet, de talán később elszívhatunk párat, amikor már épp nem arról akar meggyőzni amit amúgy is tudok.

/Angol/ Szép flinta! – bólintok, majd elindulok a nyolcas felé – Szép napot uraim! – búcsúzom, miután még megkaptam az utolsó instrukciókat – Hé! Te fekete csődör! Találkozunk még! – mosolygok rá, majd belépek a helyemre és várom a startot!

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #447 Dátum: 2018. Május 08. 09:11:26 »
A kis csávó ahogy jött már ment is. Magamban bólogatok ez tényleg egy barbár verseny lehet, ha már odajutni is ennyire nehézkes. Féltem, hogy Black visszafordul de kitartó és jött. Egy félreeső helyet kerestem vagy keretünk volna, de ilyenkor utálom hogy ekkorára nőttem. Mert szinte azonnal találkozott a tekintetem a rókával. Ha nem is hallotta mert biztos hogy nem, de leolvashatta a számról "te bü....s ku....a! 
-Mia meglátott kár tovább itt bujkálni, én szeretnék többet megtudni erről a jégfutásról.Van egy érzésem hogy Rina indulni fog.-Nem tudom Black velem jön e de én egészen eljutok az életunt tyúkig. A Miával eltervezett "beszélgetést" későbbre halasztom. Végignézem a felhozatalt, talán az a katona lehet parás de Rinát ismerve elég egy lánc és ki lesz ütve, többi nem vészes. Rina tuti nyerő!
Egy kicsit távolabbról de még jól hallhatóan hallgatom  a hosszú hosszú...ledarált szöveget, és ha én ennyire unom mennyire unhatja Rina? Aki állandó pörgésben van. Csak az alapokat jegyzem meg belőle. Amúgy se akarok futni, de valahogy meg kellene szerezni a nőtől mert Rogert sehol nem látom. Azon viszont biztos rajta van a neve.
Beleolvasok mit írt magáról Rina, nem vagyok éppen a legjobb kedvebben de ez nagyon jó...! Még meg is felel a valóságnak. Mia meg a kis játékszere, nekem meg így jó.
Miután a visszakerült a tábla vénlányhoz, ugyanazzal cseszteti mint eddig. De kezd izgalmassá válni a dolog. Felsorolja milyen akadályokba ütközhet Rina de ezeket fel is használhatja, akár ölhet is vele. Szerintem fog is. Most viszont csodálom hogy nem ütötte ki "a szervező hölgyet" miután nem egy alkalommal rávilágított (beszólt) hogy a topánkája nem túl alkalmas a tárnákban való futásra. De azért láttam és hallottam, hogy ennek még lesz folytatása. Most éppen a vérével rajzolt csíkot a homlokára.
Ezt az egészet, illetve a Miával történt "nyalakodást" leginkább mint passzív szereplőként igyekszem végignézni vagy inkább nem nézni.
Kivéve a fogadást.
-750 kreditet teszek Rina Wynra.-Biztos vagyok a győzelmében, meg abban is, hogy egy vasat se adok neki belőle. Mindet a hajóra költöm.
Megnézem magamnak a fekete hapsit, miután megtörtént a fogadás. Most jól elverhetném Miát. Nincs itt a védelmezője. De fontosabb dolgom van. Nem értem miért jön közbe valami? Pedig olyan szívesen lecsapnám, most még Rina sincs itt de a francba is! Ez olyan bosszantó!
Valahogy majd elszedem azt a listát attól a tyúktól. Ha nem megy észérvekkel kedvességgel akkor erővel. Nekem csak egy név kell, meg hogy mikor indulna. Lehet hogy az a fekete hapsit viszont le kellene fizetni, úgy láttam eléggé el van látva erővel ha Roger megjelenik azonnal lelépünk. Akárhogy hisztizik nem érdekel.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #448 Dátum: 2018. Május 09. 19:54:54 »
Roxana

Szerencsére Black most nem futamodik meg. Talán mert nem kellemetlen a helyzet, csak veszélyes? Tényleg az? Aztán lehet, hogy Roger miatt aggódik, és azért vett erőt magán?

A róka nem vette magára az üzenetedet, mert egy bögrét szorongatva futólag rád mosolyog. Talán le sem tudta olvasni a szádról. Black megkérdi

/Angol/ Miért, eddig bujkáltunk? - érdeklődik. De az, hogy Rina indulni akar, eszébe juttat valamit.
/Angol/ Kívánhatnék neki kéz és lábtörést - mereng el azon, hogy udvarias lesz, de aztán meggondolja magát.
/Angol/ Inkább nem teszem, mert a végén még szó szerint érti...

Te inkább a regisztrációs asztal fele veszed az irányt, miközben a nagy kijelzőn sorakozó listát nézed. Van rajta minden - a profinak tűnő indulón át az "ötpercesekig". Azért öt percesek, mert legfeljebb addig húzzák. Főleg Rina mellett.

Az életunt nő, aki ki tudja, hogy hanyadjára mondja el ugyanazt a szöveget, szinte átragasztja rád ezt a negatív lelkesedést amivel rendelkezik. Nem is csigázta fel az érdeklődésedet. Végül megjelenik Rina sora is a nagy kijelzőn, és egy valami biztos - jóval egyedibb, mint a többieké. Azt, hogy mit művel Miával, azt nem is kell feltétlen figyelned, mert Blacken is pihentetheted a szemed. Aki inkább a csarnok közepén felállított korláthoz lötyög, és áthajolva felette azt nézi, hogy mi lehet a gödör alján. Végül kiderül, hogy lehet fogadni is - így te is megtennéd a tétjeidet. A nő rád pillant, és miután elindította Rinát, veled kezd el foglalkozni. Az összegre bólint, és az adattáblájába bedug egy kis plasztik kártyát. Kicsit pötyög rajta, aztán a pénz ellenében átnyújtja. A jégfutás felirattal díszített kártyára a mai dátum, Rina Wyn neve és 750 kredit van rányomtatva domború betűkkel.

/Angol/ Ezzel tudja a nyertes futam után felvenni a nyereményét nálam, vagy a többi szervezőnél, akiken kék karszalag van - tudatja.

A Rinát kísérgető pasas eléggé otthonosan mozog itt, és láthatólag nem stresszeli szét magát. De ez köszönhető a füves cigijének is, ami a szája sarkából lóg. Most lenne itt az alkalom, hogy lerendezd Miát, csak hogy tudja, hol a helye - no meg hogy jobban érezd magad. Ahogy teszi-veszi magát, és adja az ártatlant miközben sétálgat az emberek között! Többen is utána fordulnak. De ha nem, akkor is leszólítja a férfiakat. Azért látni, hogy van még jó ízlés is a világon, mert hamar lekoptatják, fejrázások közepette. Ha azt a mézesmázos mosolyt picit szélesebbre szabhatnád az arcán egy fél téglával, hogy segíts neki bővíteni a bolthelyiséget...

Nagyon nincs lehetőséged nézelődni, mert az elkerített rész túloldalán egy nagy darab kopasz, ébenfekete férfi ugrik fel egy hordóra, miközben az eddig néma hangszórókból most már zene szól. Mögötte fél tucat testpáncélos ember őgyeleg, rohampuskákkal felszerelkezve.
A hordón álló férfi színizom, és így is van vagy 130kg. Testét törzsinek hihető festés díszíti, arcát pedig hegtetoválások. Szájában pedig hegyesre reszelt vagy műtött fogak villannak. Katonai gyakorló, bakancs, ujjatlan páncélmellény, és egy napszemüveg teszi teljessé a képet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #449 Dátum: 2018. Május 09. 19:58:40 »
Rina

Lehet, hogy Mia nem szeretett beléd, de ettől függetlenül élvezetesen el lehet vele ütni az időt. Sőt, néha még arról is tanubizonyságot tesz, hogy figyel rád. Bár nem tűnik könnyen elérhető célnak, hogy beléd essen - de cserébe igencsak érdekes kihívásnak mondható.

A regisztrációs nehézségek leküzdése után már érezed - tiéd a pálya! Most, hogy magad mögött tudhatod a legnehezebb részt - a bürokratikusat - nincs további akadálya annak, hogy sor kerüljön arra, ami miatt részben ide látogattatok. Hogy jól érezd magad, miközben mások nem annyira!


Mia a vidám fenyegetőzésre egy
/Angol/ Oh... - val kezd, de nem tűnik túl megszeppentnek.
/Angol/ Biztos megbeszélhetjük valahogy - mosolyodik el kedvesen, miközben a szemei ragyognak rád.

A kísérőd láthatólag jól érzi magát ebben a munkakörben és ezen a helyen. Könnyedén átérezheted a helyzetét. Ráérősen és kényelmesen végzi a feladatát, ami most egy szexi domina kísérgetése a tábla szerint (is) - és még ezt is feldobja kissé! A füst ugyan csábítóan tekereg, de tudod - ha most engedsz neki, nem tudnád a maximumot nyújtani. De a végén talán megjutalmazhatod vele magadat - némi levezetés után.

A megszólított kissé megigazítja középtájon a nadrágját

/Angol/ S még nagy is tud lenni - vigyorodik el, mire a többiek kiröhögik, de nem bánja.
/Angol/ Meg is mutatom, hogy miért kaptam ezt a becenevet! - vigyorog az érintett a csődörre - Nagy kalappal! - szív még egyet a spangliból, te pedig belibegsz a helyedre, miközben az összes pasas rajtad legelteti a szemét.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"