Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31578 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #420 Dátum: 2018. Március 31. 11:44:07 »
Roger mostanában vagy nagy ívben kerülni fog vagy folyton a nyakamra járni. Az előbbinek jobban örülnék. Továbbra is azt gondolom, hogy jól tettem amit tettem, nem akarom elviselni egy 17 éves kölyök hangulat változásait. Én is voltam ennyi idős pontosan tudom milyen ez, meg ott van neki a rókája majd az vigyáz rá. Kell egy első pofon az élettől később kap még eleget.
Köszönjem meg a műtőasztalt Rogernek valamit morgok "jó, majd, oké, később" mindegy csak ne kelljen róla beszélni és vele.
Black néha olyanokat képes mondani hogy nem tudom viccel e vagy komolyan gondolja. Olyan komoly arccal adja elő. Főleg, hogy egy adag kelt tésztához hasonlítja szegény Petersen Urat.
-Sajnos nem lehet szünetet tartani mert Petersen Úr nem lesz mély altatásban, csak zsibbasztó injekciót  kap és nyugtatókat máskor ezt megoldaná az altatóorvos,és a többi személyzet. Például a  így fél óráig max egy óráig tartana, ha lenne komplikáció. De végig amolyan félkómás állapotban lesz, tudod mint foghúzásnál, csak kicsit lórúgásosabb szerekkel. -Szerintem elég jól lefordítottam egyszerű nyelvre a sok orvosi dumát. Jobb lenne ha a furanevű lábdoktor nem lihegne a nyakamban mert leginkább az fogja okozni a kifáradásom.
Amiről jobb nem beszélni Black szerint, szintén igazat adok.
-Történelemből diplomáztam nem a mostaniból mert arról majd a dédunokáink már ha lesznek, remélem lesznek. Én az ezelőtt 200 vagy 250 évvel vagy azelőttit történelmet tanultam de még ott is vannak eltérések nem is kevés. Mindegy, a felénél nem akartam abbahagyni. -Ezzel lezártnak tekintem a témát. De azért remélem Black észrevette a halvány utalást a dédunokákra. És az bizony férfi,(apa) nélkül lehetetlen gyerek, gyerekek. Vagy ha most még nem kapcsol majd később.
Éppen, hogy csak nem kiabáltam kiabáltam rá! Gyereket akarok tőled, fogd már fel!!!!!!!!!Lehet, hogy tényleg homokos?
Sejtettem, hogy mostanában nem írja a kis naplóját az előző kudarc miatt. Illetve hogy belerondítottunk. de már párszor bocsánatot kértem érte.
Megsimogatom a hátát semmi hátsó gondolat nélkül. Ahogy újratölti vagy töltöm már nem is tudom a fekete istenemet.
-Jól mondod majd egyszer, viszont pont ezért vettem csak ceruzát és radírt ha véletlenül olyat írnál amit később megbánnál ki tudod törölni nem? Például a receptjeid is mehetnének ide, ha majd valamikor kedved lesz.-Azt megint nem teszem hozzá, csak szintén a képzeletbeli naplócskámban, nem kellene azonnal furcsánk tartani az új doktornőt mert rúd táncosnőnek van öltözve. A ruha felső részét még nem is láttad.
Megjelenik Petersen úr a lábtoktorral, akinek kinézete valószínűleg a tíz évvel ezelőtti háborúban vált ilyenné. Sok ilyet láttam jobbat rosszabbat is szerintem Blacket se  hatja meg, a "féloldalazása". Főleg azután amiket nekem mesélt. Rögtön a tárgyra tér, az anyagiakra, illetve merre van van Joe.
Ha sokat ööö-zök meg óóó-zok. Vagy lökdösöm Blacket rájön, hogy hazudok így is azt csinálom csak nem akkorát.
Egy fejbólintással üdvözlöm amúgy is kávé van a kezemben.
Megkérdezem kér e bármit addig is azon tudok agyalni hová lett Joe.
-Átvennéd ezt kérlek, egy percre!-Szólok Blackhez az írómappámra utalva pedig pontosan tudja annyira fontos nekem mint neki a ruhatára. "Hazudunk muszáj, én biztos!"
-Joe Kapitány meghalt. Bővebben öngyilkos lett, állandóan valamiféle virágdrogon élt, de mikor vért vettem tőle és elmondtam neki, hogy a mindenféle nőszemélyekkel folytatott szexuális kapcsolatai óvszer nélkül komoly gyógyíthatatlan fertőzést kapott előbb drogozott, s mikor egy alkalommal még sikerül visszahoznom az élők közé inkább ezt az utat választotta. De közös megegyezés és szavazás útján új kapitányunk van, aki mindig percre pontosan fél nyolckor szokott érkezni. Kérem itt várja meg. Mia a neve. O pardon még be sem mutatkoztam mivel teljesen Az előző kapitányról beszéltem! Dr Roxana Dent vagyok! Balc pedig a másodpilóta és egyben szakács is. Elég nagy ez a hajó mindenki több posztot lát el. Én például még takarítok .-Igyekszem mindenről beszélni csak hogy elterelődjön Joeről a téma. Visszaveszem az írómappám Blacktől.
-Ha nem gond Black kérlek segíts felsegíteni Petersen Urat az emeletre, aztán szabad vagy. Igen Petersen Úr sajnos lépcsőzni kell de nem olyan sokat, arra gondoljon hogy néhány hét múlva akár már táncolhat !
Félúton vagy még hamarabb visszaküldöm Blacket inkább a reggelivel foglalkozzon. Na meg Miával de ezt nem közlöm vele. Lehet hogy utálják egymást de azt még a róka is tudja kell a pénz, ugyanazt hazudjuk már.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #421 Dátum: 2018. Április 01. 13:44:08 »
Rina

/Angol/ Fél kézzel tovább tart. – közlöm és csavarok rajta még egyet, amikor pattogni kezd – Higgadj le kölyök, mert ha én ideges leszek, akkor még a végén úgy jársz, mint az Átlagos. – nyugtatgatom meg, hogy nem tolerálom a hisztit – Verd ki vagy kérj meg valakit, mert ennyi feszültség életveszélyes! – közlöm vidáman, majd nézem, ahogy vergődik – Érdekes, hogy anyád mellett még mindig ilyen naiv vagy. – lemondó sóhaj, majd megszívom az orrom és kiköpök oldalra – Ez elég gyenge bók volt, de még elfogadom! – közlöm kihívó tekintettel, van e még bármi amit mondana, majd 

Érkezik Mia. Marad, de nem sokáig, addig viszont:

/Angol/ A szerelem egy sötét verem. – bölcselkedem, majd legyintek – a Szöszi minden amit akarsz, de férfiak terén nem sok tapasztalata van és messziről látszik róla, hogy az sem jó. Ráadásul az Átlagos is járt már ott, ahova a Kölyök tervezte, már amennyire a töketlenkedését nevezhetjük annak – nem bántok én senkit, tényeket közlök azzal a hangnemmel ami ehhez jár – Ülj le vele és vigasztald meg, mert képes lesz nagy baromságot csinálni, amibe beleértem a befordulást is.

Aztán elválunk, nem hiányzik senki, nyugodtan keresgélek, ahogy Mia is. A kabátomat még megkértem vigye magával, de ha nem tette az is megfelelt, végül bár akadnak csábító üzletek, igazából semmi ilyesmi nem kell, csak egy válasz, ami végre véget ennek a rémálomnak, amit ezekkel a pancserekkel kell átélnem. De jól esne most megint lelőni az Átlagost… szóval: mivel jól ismerem Kai-t – senki nem ismeri úgy mint én – ezért felkeresem az összes helyet ahol csak megfordulhatott. Nem tetszik az eredménytelenség és érzem, hogy hamarosan be kell törjek pár orrot, hogy megint megtaláljam az egyre inkább kiboruló egyensúlyomat.

Szóval a tetkósnál azért bizakodom, még akkor is ha a hely nem nagy cucc, de azért a kint lévő fotókat is megnézem, talán valamelyik vezet valahova. Eközben a férfit is szemmel tartom, de csak akkor lépek oda, amikor már más nem vezet sehova. Megsimogatom a hasát:

/Angol/ Azt mondják szerencsét hoz! – közlöm, majd megállok előtte karba font kézzel – Amúgy meg keresem a tesómat, aki szeret valamit magára tetováltatni minden helyen ahol még nem jártunk – majd megadom a leírást, hogy megint csalódjak – Úgy látom itt nagy biznisz a rabszolgamunka. – sóhajtok, aztán egy jeges tekintet – Hol van és honnan tudom meg kik kerültek oda az elmúlt néhány napban? – és láthatóan nem fogadok el olyan választ, hogy nem tudom – A szokásos, korrupció és mindenféle mánia mellett még a maffia is…

Nem szívesen verném meg, de ha nagyon húzza a száját, akkor nem kizárt, megmutatom neki mennyire komolyan érdekel a téma. Végül azonban tovább kell mennem és se bár, se bolt se banzáj nem elég, hogy nyomra akadjak. Két gondolatom van: a frizsider vagy a már eladtuk rész lehet helyes, aminek kifejezetten nem örülök. Az utóbbinál nagy lövöldözések lesznek és sok vér fog folyni. Lesz ott majd kiabálás és fájdalom és halál. Nem érdemel kevesebbet az, aki a testvéremet holmi kényszermunkára vagy effélére tervezte használni.

A szervdonor témánál már érzem a szememben az ideget, és tudom, hogy ez a Khara fickó fog segíteni. Mindenhol utána érdeklődöm, hogy lenne mit eladni neki és nem bánnám, ha rátalálnék. A polgármester-választásból csak annyi érdekel, hogy ki a mostani és ki az esélyes, mert az esélyes, ha jobb, mint a mostani akkor őt kell felkeresni, ha nem akkor azt aki most van a felszínen. A pletykáknak mindig van alapja, szóval a csippentés is érdekes lesz, de egyenlőre időpontot is kérhetek. Aztán ráérek egyik este benézni meghívás nélkül ha nagyon parkoló-pályára akarnának tenni.

Ideje visszamenni és megosztani mindent – miután kiderítettem amit csak tudtam – a kis vörös démonnal, meg esetleg ellátni a baját, hogy némi feszültséget levezessünk. De aztán arra gondolok, hogy a Szöszinek biztos hiányzom, szóval ő lesz a célpont. Amúgy is nála is van baj elég, ha így kinyírt egy olyan védtelen kölyköt, mint ez a tapsifüles…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #422 Dátum: 2018. Április 03. 18:50:50 »
Roxana

Szépen levezeted magadnak, hogy miért is döntöttél jól, amikor Rogert határozottan lepattintottad. Ha így nézzük a dolgokat, akár még hálás is lehet majd neked! Elvégre felkészíted az élet adta csalódásokra. Mint amilyen az lesz, ha nem köszönöd meg neki a műtőasztalt sem. Hiszen azt sem azért kérted, mert épp ez volt szíved vágya, hanem mert kell a munkádhoz - ami pedig pénzt hoz a hajó rendbetételére. Nem igaz?

Black a magyarázatodra, hogy miért is nem tarthatsz szünetet, megvonja a vállát.

/Angol/ Ha úgyis bedrogoztad, akkor mindegy neki. Úgy le lesz lassulva, mint evezős csónak a hegytetőn - jegyzi meg. Ha Black utána észre is vette az elszólásodat, látható módon nem reagál rá, mert neki más dolog ragadta meg a figyelmét.
/Angol/ Most akkor orvos vagy inkább történész vagy? - firtatja - Bár ez a kérdés most inkább Petersen úrnak lehet húsba vágó - töpreng el rajta. Amiből az zökkenti ki, hogy hozzáérsz. Félig hátrasandít
/Angol/ Francba! Lisztes a hátam? - kérdezi, és az arcáról lerí, hogy akkor bizony öltözhet át a reggeli elkészítése után. Arra nem is válaszol, hogyan oldotta meg eddig a törlést a naplójából, vagy hogy egyáltalán törölt-e valaha bármit is belőle. Csak egy aha-val zárja rövidre a témát.

dr. Fyodorov arra a kérdésedre, hogy kér-e valamit, megrázza a fejét.

/Angol/ Igazán figyelmes, de most semmit, köszönöm! - hárítja el a dolgot. Black átveszi tőled a mappádat, és kissé furcsán néz rád, miközben arról beszélsz, hogy Joe öngyilkos lett. Kicsit kidülled egy ér a nyakán, de csendben marad. A jelek egyértelműek - felkúszott a vérnyomása, és még csak kávé sem kellett hozzá. Ellenben dr. Fyodorov igencsak élénk érdeklődést kezd mutatni a néhai Joe kórtörténete iránt.
/Angol/ Milyen sajnálatos dolog! S mégis miféle nyavalyát sikerült összeszednie? - érdeklődik - Mik voltak a tünetek? Tudja ez nagyon érdekes, mert a bőrgyógyászat mellett a nemi úton terjedő betegségek a harmadik szakirányom! - látszik rajta, hogy hajtja a tudásvágy, és érdeklődve várja az izgalmas eset részleteit. Black viszont kezdi kényelmetlenül érezni magát, s elég szúrós tekintettel néz rád, amikor kiejted Mia nevét.
/Angol/ Nagyon örvendek! - reagál a bemutatkozásodra, és udvariasan bólogat, amikor a feladatmegosztásról beszélsz. Black pedig örömmel megy segíteni Petersen úrnak, csak ne kelljen a kellemetlen beszélgetés közelében maradni. Petersen úr arra, hogy akár majd táncolhat is, kissé kételkedve megjegyzi
/Angol/ Régebben is falábam volt - hárít, hogy bizony a tánc nem az ő műfaja.
/Angol/ Akkor csak jobb lehet - vigasztalja Black, de inkább elküldöd, hogy fejezze be a reggelit.

Utána már viszonylag nyugodt körülmények között kezdhetsz neki a műtétnek, és dr. Fyodorov meglepetésedre megkérdezi, hogy szükséged van-e egy segítő kézre. Ugyanis úgy érzi - nővérként még megállja a helyét fél kézzel is, de a műtéssel már felhagyott jó ideje.
Akár elfogadod a segítségét, akár nem, ettől függetlenül alaposan kifaggat Joe betegségéről és az alkalmazott kezelésekről, miközben Petersen úron a műtét rutin részét végzed. Majd egy óráig tart a művelet, és dr. Fyodorov egyáltalán nem jön zavarba az alkalmazott szakkifejezések és műtéti fogások láttán, hanem esetenként még röviden hozzá is szól - mintegy mutatva, hogy érti a dolgát.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #423 Dátum: 2018. Április 03. 21:50:42 »
Rina

Roger halkan úgy sziszeg és jajgat, amikor csavarsz még egyet a karján, hogy jó hallgatni. Egyértelműen mutatja, hogy ki uralja a helyzetet, ami nem csak a pillanatnyi erőfölényedet erősíti, hanem a tudatot is, hogy ha akarnál, bármit megtehetnél vele, és nem tehetne ellene semmit. Mármint semmi olyasmit, ami neked okozna gondot. A javaslatodra, hogy mit is kéne csinálnia, csak sértődött tekintet a válasz - de legalább már csendben van.
Egy kis mozdulat, s ismét meghallgathatod azt az édes nyüszítést, ami leginkább az ajtónál bebocsátásért esedező kiskutyára hasonlít. Furcsa, hogy Mia még nem nevelte életre - de talán tartja magát a mondáshoz, hogy házinyúlra nem lövünk.


A Szöszivel kapcsolatos megjegyzésedre Mia megkérdi
/Angol/ Joe becserkészte a dokit? Majd utánanézek! De ez nem meglepő, mert Joe elég nyomulós volt. Az pedig, hogy Joe beelőzte Rogert, kit zavar? Talán még tanult is valamit a doki. Egyébként azt hittem, hogy Roger és a doki megtalálják egymást, mert mindkettő elég fura a maga módján.
A tanácsodra, hogy vigasztalja meg, kissé széttárja a karját.
/Angol/ Jó ötlet, csak az a baj, hogy a szavak elég keveset segítenek. Kupiba nem viszem, és nem akarom a doki ellen hangolni. Ennek ellenére beszélek majd vele - zárja le a dolgot, majd a kabátodat átvéve folytatja az útját a hajó fele. Te pedig a bevásárló központ fele.

Ahol úgy érzed, hogy nem jutsz előrébb annak ellenére, hogy bárról klubig jársz. Mindenhol látták a legénységet, de Kait nem. Mintha egy szellemet kergetnél, akiről tudod, hogy ott kéne lennie, de mégsem találod. A tetováló szalon fotói nem segítenek eligazodni - látsz pár ismerős tucatmintát, de azokat más és más verzumcsavargókon láttad már az idők folyamán.


Utána ahogy megsimogatod a hasát, a férfi bólogatni kezd
/Angol/ Igen, ez határozottan növeli az elégedettséget bennem, és így persze áttételesen a látogatókban is!
A kérdésedre, hogy vajon ki és hol tartja nyilván a kényszermunkásokat, viszonylag egyértelmű választ ad
/Angol/ A bányatársaságnál egész pontos leltár van. A város szélén - int a jelzett irányba. - De a polgármesteri hivatal digitális hirdetőtábláján is szabadon megnézhető az elítéltek nevével és a letöltendő időtartammal. Az viszont közelebb van, és ugyanúgy napra kész. Igaz, ezek a hivatalos adatok. A külön beprotezsáltak biztos, hogy nincsenek benne - teszi hozzá - Az feltehetőleg csak a társaság belső rendszerében szerepel, már ha szerepel... - vázolja a rosszabbik esetet. Végül azért csak megnézed a hivatalos listát, és látható, hogy három hete nem kaptak új rabot, és a legutóbbinak sem megfelelő a neme.
Ahogy Khara után érdeklődsz, két dolog lesz egyértelmű - félnek tőle, és senki nem ismeri személyesen. Az úgy hallottam s állítólag pletykákból viszont van bőven. Száznegyven kiló színizom, két méter fölötti fekete vagy napbarnított kínai férfi. Egyesek szerint tíz éve, más szerint legalább harminc éve tűnt fel először a neve. A bal karja fehér, mert pigmenthiányos, kibernetikus pótlású, és mert egy másik férfi karját varrták vissza. De az biztos, hogy szociopata, és hogy a hetente rendezett jégfutás szervezője,amin rendszeresen felbukkan - de ennek ellenére több éve nem tudnak elkapni a helyi rendfenntartók. Egy teljes csapata van, jól képzett, és jól felszerelt emberekből, akik vigyáznak rá meg az üzletmenetre.
Egyszóval a holnapi jégfutásra kell eljutnod, ha meg akarod találni. Aminek a helyszínét mint tudod a Jégverem törzsközönsége fogja tudni...

A választásnál a jelenlegi tűnik esélyesebbnek (akinek leszállítottátok a növényeket), de azért a bukta lehetősége is benne van a levegőben - még nem lefutott a dolog.

Visszatérve a hajóra azt kell tapasztalnod, hogy a doki már nyugovóra tért. Beütöd a kódot, mire az ajtó halkan csippant, s pirosan felvillan az aprócska lámpa - a kód elutasítva. Úgy tűnik, hogy a doki megváltoztatta! Kipróbálod még a korábbi kódokat is, de nem jársz sikerrel. Utána megpróbálkozol még azzal, hogy bedörömbölsz - miszerint sérültet hoztál, és el kell látni! - de erre sem érkezik válasz. Úgy tűnik, hogy a doki mellett felfordulhatnátok, vagy csak átlátott a próbálkozáson...
Így marad a b terv, és meglátogatod Miát.
Aki éppenséggel Joe korábbi kabinjában rendezkedik - ő be, mivel Rogert meg már átköltöztette egy másikba. Most, hogy a télikabát lekerült róla, és talált megfelelő ruhát, a barna szövetnadrágban és hófehér blúzban meglehetősen csinosnak de egy picit tanárnénisnek is hat.

/Angol/ Mi járatban? - kérdezi, miközben csukja be az egyik beépített szekrény ajtaját. Aztán ahogy közelebb lépsz, némi felismerés csillan a szemében.
/Angol/ Csak nem unatkoztál? - kérdezi, s kacér mosolyt villant feléd. Derékon ragad, s miközben szorosan magához von, másik kezével az ajtózáró panelra tenyerel. Keze közben a derekadról lejjebb csúszik, és megmarkol hátulról, a keblek egymásnak préselődnek, és a sejtelmes parfümjének illata is kényeztet.
/Angol/ Azt hiszem, itt az ideje egy kis lazításnak! - veti fel, s immár nem a panelt simogatja, hanem az arcod, nyakad ívét. Nem is kell nagyon várnod, mert utána már az ajkai követik az ujjait, és hamarosan elveheted az első csókot. Nem tudod hogy pontosan mi történt, de addig jutsz, hogy gombolnád a blúzt, de egye nehezebben megy a dolog. A következő gombig már nem is jutsz el - egyszerűen csak felugrik az a ronda színű szőnyeg, és az arcodra támad...
Arra térsz magadhoz, hogy Mia körömheggyel finoman karmolgatja a meztelen bőrödet, jóleső borzongást váltva ki vele. A szoba nem változott, csak az, hogy az ágyon fekszel ruha nélkül, és négy párnázott bilincs garantálja azt, hogy ne tegyél se hirtelen se nagy mozdulatot. Mia a szádba egy pecket tett, és hozzád bújva ráérősen figyeli, ahogy libabőrözöl a mozdulataitól. Hamar észreveszi, hogy feleszméltél - mert rád mosolyog, s miközben az arcodat és a füledet simogatja, örömmel újságolja
/Angol/ Képzeld, megvannak a cuccaim! Gondolom nincs ellenedre, ha mindent végigpróbálunk együtt! Talán lesz, amit ellesel majd! - Csillog a szeme a lehetőségtől, s utána már valóban veled foglalkozik. Eleinte csak az ujjaival korbácsolja fel a vágyaidat, méghozzá egyre jobban - s te csak azért remeghetsz, hogy minél előbb megadja majd, amit akarsz! De Mia galád módon kihasználja a helyzetet, és akár egy művész értő módon játszik a testeden. Végül már valóan csak egy dologra vágysz - és ő megkegyelmez, s a csúcsra juttat. De nem elégszik meg ennyivel, mert felnyitja a szekrényét, s előkerülnek a játékszerei, melyek rezegnek, csípnek, ráznak - s persze mindegyikkel alaposan és behatóan megismerkedsz. Hogy bírd a tempót, Mia zselével is óvja az állóképességedet, amire nagy szükséged is van, mert folyamatosan tűzben tart téged, és újabb és újabb csúcsokat hódítasz meg a rafinált és szégyentelen vöröske segítségével. Olyan zsigeri vágyat ébresztett benned, amire eddig nem volt példa! A vége fele bár jó kondiban vagy, de most teljesen kifulladva, sajgó porcikákkal fekszel a teljesen összegyűrődött és izzadságtól is átázott lepedőn. Sok mindenkivel ágyba bújtál eddig, de Mia valami olyasmit tudott most felmutatni, amit eddig nem tapasztaltál! A kis vörös démon joggal érdemelhette ki a vállán látható billogot! Mia ezt az időt választotta arra, hogy eloldozzon. Fáradtan rád mosolyog
/Angol/ Le kéne zuhanyoznod! - javasolja, és finoman felhúz az ágyról...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #424 Dátum: 2018. Április 04. 13:03:08 »
Mint a micsoda a hol? Nézek vissza Blackre. "Bakker" néha olyanokat tud mondani, hogy teljesen kiakadok, vagy elnevetem magam inkább az utóbbit választom.
A, hogy kerül az evezőscsónak a hegytetőre "szerű" beszélgetést. Nem veszi vagy, inkább nem akarja venni a lapot az utódok témában pedig biztos, hogy hallotta.
Válaszolnék de megjelenik a Dr fura lábdoktor meg Petersen Úr.
A hol van Joe Kapitány kérdésre félig igazat félig hazugságot adok elő, mert meghalt, ez igaz, be volt drogozva igaz, öngyilkosság volt nem igaz, és volt valami valami fertőzése ez se. De majd kitalálok valami hihetőt. Ennek mestere, vagyok. Ahogy látom fél szemmel Black úgy néz rám hogy legszívesebben kinyírna de legalább csendben van a felé adott mappáról rájön nem "lisztes a háta"! De egy kicsit jobban meg kell nyomnom most már tollal. Persze látom azt az ütőeret is. Enyhén megérintem a csuklóját persze hogy 160-as a vérnyomása. Visszaveszem a mappámat csak annyit írok rá "Nyugodj meg intézem!" Hangosan csak annyit mondok.
-Dr Úr első a beteg, Joe esete is izgalmas de mivel már halott szerintem ráér.-Addig is kitalálom milyen nyavajában szenvedett.
Blacket ilyen gyorsan még nem láttam eltűnni a imádott süteményei közül csak, csak hogy ne legyen a lábdoktor közelében. Később viszont számíthatok tőle egy durvább kiosztást, amire leginkább a válaszom egy "Mégis mit tehettem volna? lesz. Hadd adja ki a mérgét végül is még mindig jobb mint ha titokban írna baromságokat.
Már kezdenék neki Petersen Úrnak mikor megjelenik a lábtoktor. Miért is ne? Jöjjön. Intek neki. Segítek átöltözni a műtősruhába, Petersen úr már megkapta a szép kis fehér alapon piros pöttyös ruciját és semmi mást.
-Nem volt altatóorvosom,  de jó hogy jött! Nem kell mindenre egyszerre figyelnem vérnyomás, szívmonitor...-Végre odaérek a törött csonthoz. És csak annyit sikerül mondani "ajjaj, a kutyafáját!"
Addigra már végigvettem magamban miben nem és miben igen Joe. Egy egyszerű  tripper hülyeség. házilag egy két nap alatt gyógyítható. Az AIDS meg túlzás. Marad a jó öreg mindig beváló szifilisz. Na ebben meg is egyezem magamban.
-Doktor Úr Kérem ezt nézze! Lesz vele munka!  Öt perc szünet! -Szerintem a lábdoktor még füttyentett is mikor meglátta a "csontkollekciót!"
-Joenak szifilisze volt. Szerintem ő se tudta vagy ha mégis nem érdekelte. Én is csak onnan jöttem rá mert a mosás is az én feladatom. Kivéve Black ruháit mert az ilyesmire nagyjából annyira igényes mint egy sznob nő a sminkelésre. Foltos volt az alsógatyája kenetet vettem belőle, ebből jöttem rá. Szóltam neki, hogy ez már tökéletesen gyógyítható. De nem ez okozta a halálát, attól tartok inkább drog mellékhatása lehetett ez a "én soha nem halok meg állapot". Mert a gyógyszert bevette amit adtam neki, igaz azonnal ivott rá. Nem csodálom, hogy kinyírta magát. Na folytassuk!-Külsőleg nem látszott hogy ennyire eldeformálódott volna Petersen Úr bokája. És sajnos arra sem maradt időm, megröntgenezzem. Az öt percnyi pihenő alatt adtam elő Joe halálát. A műtét másfél órásra nyúlt. Pedig én kettőre saccoltam.
Utólag tudjuk csak megnézni. 
-Ennyit tudok Joeról nem vagyok még olyan régen a hajón. -Remélem ezzel kielégítettem a lábtoktor kíváncsiságát. Ha nem majd tódítok hozzá valamit. Zárom habbal a sebet, de gipszet nem rakok rá csak szorítókötést. Közben már Petersen Úr ébredezik, és egy helyi vagy szerintem helyi nótát énekel Igen hangosan, teljesen rossz hangnemben valami helyi csércsap nőről.  A többit nem lehet kivenni. Na igen a nyugtató mellékhatása mindenkinél más.
Van aki például zombikat lát. Annyira viccesek ez a legjobb az egészben, az ébredés!
-Segítsen Petersen Úrnak átkötözni két hétig reggel és este, ha egyedül is boldogul nézzen rá tényleg megteszi e. Hajlamosak elsumákolni még úgy is hogy ez a saját érdekük. Felírok kötszert és fájdalomcsillapítót. Nem túl drága, és ne terhelje ez a legfontosabb! Ne álljon rá! csak ha tényleg nagyon muszáj! -Petersen Urat túlkiabálni nehéz, hogy ebből mit hallott a lábdoktor gőzöm sincs de végre lelépet. Én meg éhes vagyok irány az ebédlő ahol megint kiabálni fognak velem de rá vagyok készülve.






Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #425 Dátum: 2018. Április 05. 16:55:01 »
Rina

Visszakérdeznek, pedig szerintem érthetően fogalmaztam. A kis vörös persze tudvalevő, hogy szereti eljátszani mindazt ami igazából nem ő, de a túlélés jobb tanító, mint bármilyen vénség valaha lehet így részemről nem foglalkozom azzal, hogy mit hitetlenkedik. Ehelyett úgy döntök, hogy megosztok vele egy-két dolgot arról, hogy mi történt.

/Angol/ Van róla felvétel. Legalábbis készült. – de most fogalmam sincs megvan e még – Nem mellesleg én is ott voltam és megmutattam mindkettőnek, hogy milyen szép az élet – sóhajtok, elbambulok, jól eső pár óra volt. – Igen, a Szöszinek kellett pár lecke, de ebből az egyik volt az, hogy Joe-t is meghívtam egy estére. – aztán témaváltás, valami szerelem nevű méreg felé terelődik a szó – Esélytelen volt, a Szöszi túl kattant, a kölyök meg túl éretlen. – végül vállat vonok, hogy beszél e vele vagy sem, ez már az ő dolga

A körút inkább volt eredménytelen mint de, így már csak egy lehetőség maradt és az sem tűnik könnyűnek. Meg kell találni a versenyt, a fickót és persze a lehetőséget, hogy alaposan szétrúghassam a seggét, csak úgy mert megérdemli. Nem érdekel, hogy egy hegyomlás e vagy kis mazsola, ha meg tudom, hogy köze volt Kai sorsának rosszabbra fordulásához, akkor nagy felfordulás lesz.

Egyetlen dolgot még meg kell tennem, a digitális hirdetőtáblát útba kell ejtenem visszafelé.

Sétálgatva azon tűnődöm, hogy a nem hivatalos listát is meg kéne nézni, de az macera, így az most kimarad, elnapolódik és most arra kell gondolnom, hogy holnap a Jégveremben megint jóféle italt kapok. Eközben tűnődöm azon is, hogy a polgármesteri hivatal jó e így vagy segítsek benne változtatni, de végül úgy döntök, hogy nem leszek itt addig, hogy érdekeljen a dolog.

Szóval épp a Dokinál mennék be, amikor kiderül hogy nem tudok. Nincs gond, tudom, hogy egyszer kijön, majd megtalálom akkor és… de most több trükk után sem érkezik válasz, így vagy nincs itt, vagy mélyalvó és akkor úgy is mindegy. Nem nézem ki belőle, hogy társaságban lenne, így marad az, hogy felkeresem a kis vörös démont. Ott találom ahol lennie kell, ami régen az ő kabinja volt, így tudom, hogy nincs ellenére, ha kicsit elfajulnak a dolgok. Kicsit…

Igazából ő is tudja, hogyan szép az élet, így már csak az a kérdés, hogy mivel kezdjek. Megnéztem magamnak mielőtt közelebb léptem volna, de utána már biztos, hogy nem volt kérdéses miért jöttem amit ő is észrevesz és mosolya elárulja, hogy legalább akkora Karma, mint én. Jó dolog ha az ember méltó társat talál, én pedig már csak tudom, hiszen Kainál jobb nem létezik. A kis cafka rá akar cáfolni, és nem csinálja rosszul!

Szeretem ha valaki tudja mit akar, és úgy tűnik, hogy a kis vörös nem olyan elveszett, mint a Szöszi. Összességében esélyes, hogy jó cserét csináltam, de azért majd visszajárok, hogy ne felejtse el azokat a csodálatos perceket, amiket csak velem élhet át. De most, ideje, hogy kiadjak mindent amit eddig nem tettem és ezzel feltárjak egy olyan világot, ahova csak bátor és találékony emberek – mint Kai és én – léphetünk be.

/Angol/ Valami ilyesmire gondoltam én is – értek egyet

Nem igazán gombolnék, elvégre azokat vissza lehet varrni, de a szőnyeggel nem így számoltam. Úgy tűnik, hogy a Karma eldöntötte, hogy eleget adtam, most kapnom kell. Mozdulnék, de érzem, hogy most erre sincs szükség. Elengedem magam és hagyom, hogy mindent visszaadjanak amit eddig kiosztottam és úgy tűnik, hogy a Karma igen alapos. Nem bánom, jól esik néha kiengedni a vezetést a kezemből…

/Angol/ Felesleges volt a Sziréncsók – jegyzem meg, de azért ennek is megvan a maga bája – Ha gondolod dobd hozzá az enyémeket is! – ajánlom fel, mert úgy látom igen mozgalmas órák ígérgetik magukat. – A helyi kupiban is akadnak ilyesmik, voltunk egy páran és amondó vagyok, megérte az árát! – világosítom fel érzéki hangon

Mivel tudom, hogy miképp zajlik az ilyen és nem keveset tettem azért, hogy mások legyenek lekötve, így tudom, hogy mi következik. A kérdés csak az volt, hogy valóban annyira jó e mint amennyire látszik. Nem nagyon kell csalódnom és bár tudom, hogy ezt vissza kell adnom kamatostul, most ki kell élvezni az élet adta lehetőségeket. Szerencsére a kis vörös démont is lehet kínozni, hiszen a hangok és illatok, a mozdulatok rá is hatással vannak.

Idővel helytállónak bizonyul a korábbi elképzelésem, miszerint hozzám hasonló életigenlővel akadtam össze és szinte már Kai ügyességével matat, de azért őt senki nem múlhatja felül. Talán ha ikrek lettek volna… de most már tudom, hogy Mia megérdemli, hogy Kai bevezesse a titkos világunkba, oda, ahol a könyörgések és azok figyelmen kívül hagyása csak a jéghegy csúcsa. Az igazi izgalom még várat magára, de ez volt eledddig a legközelebb hozzá!

Amikor kioldoznak, eltűnődöm, hogy mit tehetnék most én, de aztán rádöbbenek, hogy egy jó nagy alváson túl most másra nincs szükségem, hiszen holnap izgalmas nap lesz. Hagyom felhúzzanak és finoman megtörölve ujjbeggyel az ajkait jól megharapdálva egy hosszabb csók után kérdés nélkül engedélyezem neki, hogy csatlakozzon hozzám. Kell szerintem a segítség mindenkinek és akkor már miért ne lehetne kellemes…

A dolog végeztével úgy döntök, hogy lehet hálótársam, így szorosan összesimulva várhatjuk az álmokat, hogy bekopogjanak, mert az ilyen huncutságok azért kellően energiaigényes dolgok. Nyugodtan fonódjanak csak a végtagok, érezzük a másik szuszogását és hagyjuk, hogy az elégedettség és látszólagos béke uralkodjon el, hogy minden utórezgést együtt érezzünk.

Nincs olyan, hogy nem. Rosszabb esetben fizikai erőszak áldozata lesz és egyszerűen kibilincselem és párnának használom, ha másképp nem megy, magyarázatnak is mindössze annyit adtam, hogy ez mindenkinek jár.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #426 Dátum: 2018. Április 06. 19:50:08 »
Roxana

Black valahogy rosszul tűri a kitalált dolgok okozta stresszt. Így aztán nem is csoda, hogy örömmel lép le, amint írásba adtad, hogy neki nem kell ehhez asszisztálnia.
/Angol/ A beteg miatt nem kell aggódni - ahogy elnézem, pont időben fog rá sor kerülni - nyugtat meg dr. Fyodorov, hogy nem vagy késésben.
De hogy Black mit fog neked mondani, ha négy szemközt lesztek, azt nem tudod, de feltehetőleg nem teszed majd zsebre. A beugró dr. Fyodorov valóban jól is jön - fél kézzel is rutinosan bánik az eszközökkel - így neked valóban csak a páciens lábára kell koncentrálnod. Ami elég rondán forrt össze - törheted, faraghatod újra. Szerencsére a régi csavarozós módszert és a fúrógépet elfelejtheted - mivel a hajón van két adagnyi csontgél. A sérült, hiányos részeket ezzel tudod pótolni, majd pár perces speciális lámpás megvilágítással eléggé megszilárdul ahhoz, hogy újra bezárd a sebet. Két nap múlva ráállhat mankóval. Nagyjából egy hét múlva már teljes súllyal terhelhető, két hét múlva az intenzív testmozgás kivételével szabadon jöhet-mehet a beteg. A teljes gyógyuláshoz bő két hónap kell - utána már nincs akadálya az extrém terhelésnek sem.

A lámpázás alatt van lehetőséged előadni dr. Fyodorovnak, hogy mibe is halt bele Joe. Az elhülyülésbe, ami az egyik "mellékhatása". Ami igaz is, mert ha van esze, talán még most is élne.
/Angol/ Azért ha a kezelés idejére elzárják, hogy ne tudjon korlátlanul inni meg drogozni, talán lett volna esélye - veti fel a doktor, de ennél jobban nem feszegeti a témát.
Petersen úr nem hagyja abba az akusztikai környezetszennyezést, mert miután felébredt és előadta a kikapós menyecske történetét, a nagy sikerre való tekintettel előad egy másik nagyszerű darabot is. Holmi hegyes sipkás manóról, aminek a fenekébe egy strucctollat tűztek...
dr. Fyodorov bólint, s megnyugtat

/Angol/ Nekem nem ez az első töréses esetem, a páciens meg úgysem jegyez meg most semmit - utal rá, hogy menni fog azért a dolog. De szerencséd van, mert tolószékbe szíjazza Petersen urat, és lazán kigördíti a folyosóra. Most van egy kis időd a két rendelés közt. Az orvosi előtt található ülőgarnitúra már kezd megtelni velük - de most még csendben és ráérősen várakoznak. Az asztalon most mindössze pár pohár és ásványvizes palackok gondoskodnak a kényelemről, a falon meg egy kisebb kijelzőn a terraformálásról szóló ismeretterjesztő film fut, hogy jobban teljen az idő.

Nem úgy az ebédlőben - ahol már szépen meg van terítve, de csak Black van jelen. Igaz, ő sem az asztalnál ül, hanem az egyik fotelben, és épp olvas.
/Angol/ Eddig sem Rina, sem Mia sem pedig Roger nem jött enni - tudatja veled, ahogy felpillant a könyvből - Pedig Mia már időszerű volna. Black egy szót sem szól, vagy utal arra, hogy korábban milyen mesével kábítottad dr. Fyodorovot. Egyszerűen úgy tesz, mintha nem is történt volna ilyesmi. A reggeli ismét friss péksütemény, kenyér, tej, narancslé, lekvár és vaj, no meg méz. Mindehhez forró tea és kávé dukál egy-egy termosztátnyi.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #427 Dátum: 2018. Április 09. 22:11:42 »
Rina

/Angol/ Pont erre értettem, hogy utánanézek - válaszolja Mia a felvételre...

Kai nincs hivatalosan indexre téve - de ez ugye nem ok arra, hogy ne nézzél alaposan utána a dolognak - amihez jelenlegi ismereteid alapján a Jégverem csaposán át vezet az út. S ha nem kell csalódnod, akkor igencsak fájdalmas leckében fog részesülni az a Khara nevezetű figura.

De addig is a dokit részesítetted volna leckében, de a körülmények bizony úgy hozták, hogy nem ő, hanem te ismerkedhetsz meg új dolgokkal.
De ehhez előbb repülnek a gombok, amik a szőnyegre hullnak, s utána már te is követed a példájukat. Miát sem kell nagyon biztatnod, mert a gyűjteményed említésére kedvesen elmosolyodik

/Angol/ Ez csak természetes! Imádom, hogy ilyen bevállalós vagy! - árulja el, s már mozdulna is, hogy elugorjon értük, amikor a kupiról esik szó. Erre újból közelebb hajol, s tágra nyílt szemekkel susogja
/Angol/ Majd elmesélhetnéd! Minden mocskos és buja részletet hallani akarok! - nyalintja végig az egyik kebledet, majd elsiet a te játékszereidért is. Amik szintén nem hevertek sokáig parlagon, s egytől-egyig mindegyikkel alaposan megszeretget. S igazán alapos és kreatív - amiért bár nem tudja, de elnyerte a kegyet, hogy bemutasd majd Kainak. Most azért te nézel úgy ki, mint a doki szokott. De Mia nem fakaszt vért, de vöröslő csíkokkal így is bőségesen magajándékoz. Javára legyen mondva utána el is látja, s egy krémmel szinte teljesen el is tünteti a nyomokat - noha továbbra is érzékeny marad.
Az ajkai még őrzik az ízedet s láthatóan Mia fejecskéjében meg sem fordul az, hogy esetleg nemet mondanál. A kissé ellazító, de Miának hála még mindig élvezetes fürdő után lepihentek. Nem is teszi szóvá, hogy maradsz - a buja kis vöröske a karjaidba fészkelve magát és hozzád simulva hamarosan elalszik, akárcsak te.

Bár edzett vagy, de bizony sajgó porcikákkal ébredsz. No meg arra, hogy Mia éppenséggel a halkan szóló tévét nézi, s közben könnyed ujjakkal cirógat téged. Egy pillantás a képernyőre egyértelművé teszi, hogy azon bizony Joe, a Szöszi és te vagy látható. Amint észreveszi, hogy felébredtél, lekapcsolja a kijelzőt.

/Angol/ Jó reggelt álomszuszék! - csókol meg lustán, s kikászálódik az ágyból.
/Angol/ Már kilenc óra! - tudatja az időt, s a szekrényéhez lépve kinyitja, és ruhákat elővéve elkezd felöltözni.
Ha nem sietsz, már csak a társalgó reggeliző asztalánál éred utol, ahol még elég kócosan épp Blackkel vitatkozik. Igaz, ezt halkan és kedves mosollyal az arcán teszi, ahogy Black is hozza a maga szokásos kimért stílusát.

/Angol/... a kapitány, hanem Roger. Azaz én nem fogom aláírni a papírt, hanem keresd meg Rogert!
/Angol/ De Roxana azt mondta az orvosnak, hogy te vagy a kapitány! - ellenkezik Black
/Angol/ Akkor kitalál valamit! Elárulod neki, hogy ma elaludtam, s kelési sorrend alapján mindig a legkorábban kelő tag írja alá aznap a papírokat! - válaszolja, aztán a számára fontosabb kérdést is felteszi
/Angol/ Egyébként Roger hol van? - érdeklődik, mire Black megvonja a vállát
/Angol/ Nem tudom - nem volt még reggelizni, és nem is láttam.
/Angol/ Mikor láttad? - kérdez vissza Mia
/Angol/ Még tegnap pihenés közben, amikor Roxana letolta egy piti dolog miatt - válaszolja
/Angol/ Megnézem, hogy a szobájában duzzog-e, aztán bemehetnénk a városba! - javasolja neked. Közben az asztal meg van terítve, és a reggeli ismét friss péksütemény, kenyér, tej, narancslé, lekvár és vaj, no meg méz. Mindehhez forró tea és kávé dukál egy-egy termosztátnyi.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #428 Dátum: 2018. Április 11. 10:58:07 »
Szeretnék mihamarabb túlesni a lábdoktoron, a kamuzáson meg Petersen Úron. Külön külön még menne de hogy a "Drámakirálynő" Blacket is belekevertem az nem volt szép csak szükséges rossz. De már rég dolgoztam rajta, na jó csak pár napja gondolkodtam a mi lett Joe-val című hazugságon. Az öngyilkosság meg a túladagolás biztos volt a többit meg úgy gondoltam a helyzet adja majd.Az utolsó üzenetem a lapokra "ne aggódj megoldom" egy gyors sarkon fordulást és kivonulást a konyhába. Mindegy, túl kellett esni ezen. Valaki egyszer úgyis rákérdez, hogy hol van!
A beteg a műtőasztalon, már elaltatva. Dr Fydorovnak csak a bemosakodásban meg a beöltözésben kellett segíteni. Egyedül is ment volna neki de így lényegesen gyorsabb. Nem tudom mire számíthatok azért odapakolom a kalapácsot meg a fúrót.
Szerintem viszont nem pont időben, hanem még időben! Sokkal hamarabb meg kellett volna műteni mert akkor nem forr össze ennyire a csont. Na de a lábdoktornak is legyen valami öröme.:
-Igen pont időben!-Ez mekkora kontár!
A műtét jól halad és nem kell fúrni faragni, ez a csontgél mekkora találmány! Legalább van idő pihenni míg megköt.
Elővezetem a hihető betegséget Joeról, ami nem is könnyen kezelhető, de nem is halálos, viszont  el lehet benne lenni hogy senki ne tudja. Mert persze majd Ő a nagy Joe, beteg! Na de kérem! Az elzárásra nem tudom sírjak vagy nevessek. Képtelen ötlet.
-Lehet, már nem derül ki.-Még mielőtt tovább feszegetné a lábdoktor a Joe témát a "kisbeteg" nagyjából észhez tér. A népdalozás az már jól megszokott, néha előkerülnek egy egy horrorszereplők vámírok zombik vagy jobb esetben el kell vinni a drágaszáááágot Frodonak a Végzet hegyéhez mert Gandalf azt mondta, meg a rekedt hangon előadott "Hová tetted a fénykardomat Luke! Most meghalsz, Jobb ha tudod én vagyok az apád!" Vannak azok a Stok, vagy Spok soha sem tudtam megjegyezni kik ezek akik szétfeszítették az ujjaikat (nekem soha nem ment) Hosszú eredményes életet? Ha jól emlékszem. Aztán átváltottak tegeződésbe ami orvosilag elméletileg nem megengedett de mit számít ilyenkor "Sugározz fel!" Mit lehet ilyenkor csinálni? Rámondani hogy oké!  A rosszabbak elkezdenek pánikba esni "Jönnek a Romulánok Jönnek a Romulánok! De egy kis nyugtatótól el is mennek.
Újabban vannak valami Herri Potter imádók. Még nem jöttem rá kik ezek vagy ki ez a Potter inkább lepasszoltam a doktoranduszoknak. Kínlódjanak velük majd megedződnek.
A nők se kispályások,az idősebbek hajlamosak az imádott valami gagyi sorozataikba belekeverni mint szereplőt. Voltam már gaz csábító, ártatlan áldozat akit nem szeretnek viszont most még de nagyon szurkolnak, hogy a következő részben José Rodrigez észhez térjen végre és szerelmet valljon mert már rég szenvedek a szerelmi bánatomban.
A fiatal 18-19 korosztállyal van mégis a legtöbb bajom. Mert ők állandóan mindegy fiú vagy lány valami általam tök ismeretlen szót használnak. "celeb?" Én valami ilyen olyan énekes színésznő modell vagyok és mit keresek itt? Bujkálok? Aztán elkezdenek énekelni az éppen most aktuális vagy szerintem aktuális legnagyobb top slágert teljes átéléssel, és felismerhetetlenül, csak tippelek hogy ez lehet az mert ez a bevett szokás.
De persze vannak a "normális betegek" . Sajnos ők vannak kevesebben, a műtét után míg hat a nyugtató szépen  elvannak, kicsit motyognak valamit de nem vészes, vagy még alszanak egyet. Hiába nem lehet, szabad haragudni rájuk. Az ilyen gyógyszerek mindenkiből mást hoz ki.
Petersen Úrból a helyi folklórénekest. Az első dal még érthető de honnan a francból szedte a másikat azt nem tudom. Elég milyen is? Perverz? Egyben vicces is, ahogy lelki szemeim előtt elképzelem a strucc tollas manót.
Előadnám szívesen miféle betegekkel volt eddig dolgom a lábdoktornak de mááár megint okos! Nekem meg a könyökömön jönnek ki a beszólásai! Zártuk a sebet és már menni készül, végre.
Csak a háta mögött vágok pofákat "Nekem nem ez az első töréses esetem, hülye! Sebész vagyok ilyeneket műtök!"
Segítek leszíjazni Petersen Urat.  Az illendőség megkívánja a tiszteletnyújtást.
-Dr Fydorov köszönöm, hogy itt volt sokkal gyorsabban haladtunk.-Nélküle is ment volna és az állandó kérdezősködése miatt inkább lassultam. Mindegy a lényeg lelépett. Akkor lássam mikor a hátam közepét. Félek úgyis fogom még.
A váróba kilépve már gyűlnek a betegek. Fél kilenc után öt perccel vagyunk, úgy tűnik mindenki első akar lenni.
-Kérem legyenek még egy kis türelemmel kilenckor kezdünk, az előző betegnek komoly másfél órás műtétje volt ezért jött hamarabb. -Ne gondolják már, hogy a doktornő rájuk se bagózik. Gyorsan el is tűnök mielőtt még kérdésekkel bombáznának.
Az ebédlőben a szokásos reggeli. De nincs túl sok időm csak pár falatra, amit hirtelen meg tudok enni.
Egy gyors kistányér, péksütemény tea magában, csak a szokásos. Blacket észre se vettem azt hittem valahol duzzog és készül a nagy kiosztásra. Rám hozza a frászt mikor megszólal a könyve mögül, szóval ott bujkál! Érdekes nem kiabál, akkor a másik verzió a nagyon sokáig nem szólok hozzád verziót választotta. Kivéve néhány alapinformációt. Nem csinálok nagy ügyet belőle, kivéve Rogert, de még nem akarom elmondani, hogy mi történt nem történt köztünk Rogerrel.
-Rina és Mia szerintem együtt vannak, Roger meg ki tudja mikor kerül elő ez nála már megszokott. Vissza kell mennem!-Öntök egy bögre kávét és mikor Black újra a könyvébe temetkezik felkapok még egy süteményt és gyorsan út közben megeszem. Kilenc óra lesz egy perc múlva.
-Ki a következő?-Nézek végig a betegeken.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #429 Dátum: 2018. Április 12. 22:20:24 »
Rina

/Angol/ Jó kis oktatófilm! – jegyzem meg, majd hagyom, hogy Karma az legyen aki – Honnan tudod, ha nem próbáltad! Nem igaz? – somolygok, majd a kupi utáni susogására – Elmesélem. Részletesen. Kezdetnek. – búgom, hogy aztán lesz ott más is, másféleképp is mozognak majd azok az ajkak, nem csak szavakat formálnak…

Később, amikor már minden létező dolgot kipróbáltunk amit csak ki tudtunk találni és már levegőt is alig van erőm venni, hagyom, hogy kéneztessen krémmel, kézzel és szivaccsal. Kifejezetten élvezem, hogy tudja ki az erősebb, így karjaimban keres menedéket mielőtt álomba szenderülne. Jól eső kábaságból nem tudom mikor lett álom, de ráérek az ébredéssel…

Reggel sem sietek – vagy délelőtt (?) – azzal, hogy bármit is csináljak azon túl, miszerint kibújtak a karjaimból és a korábbi felvételt bambulják. Örülök, hogy cirógat, ezt már szeretem! Nincs baj azzal, ha magamat kényeztetem, de azért ezt sokkal jobbnak találom. Nyugodtan el is tévedhetne, de úgy tűnik más tervei vannak.

/Angol/ Nem kellett volna kikapcsolnod! – susogom álmosan

Talán bele is ásítottam, majd a csókjánál átfonom a nyakát és nem engedem egy ideig. Érezni akarom és kész. Aztán kimászna, amit végül hagyok eredeti gondolatokkal ellentétben, míg végül csak bágyadtan intek a „Jó reggelt” helyett. Kell egy-két perc, de aztán a kis vörös démonra fókuszálok, hogy lássam amit lehet, nem csak a testéből. Talán magamba bolondíthatnám…

/Angol/ Lesz az tíz is. – amolyan kit érdekel mennyi az idő

Végignézem ahogy felöltözik és tűnődtem azon akar e segíteni vagy milyen más butaságot, de végül semmi ilyesmit nem tesz, amit egyenlőre vegyes érzésekkel honorálok. Végül kikecmergek és elindulok a legfontosabb tevékenységet, a reggelit végrehajtani. Itt érem utol, ahol lehetővé válik, hogy merényletet hajtsak végre ellene, de úgy döntök, hogy ezt akkor teszem amikor Black nem figyel.

Beértem egy érzékeny pontjának ajkakkal való érintésével

/Angol/ Lehet elment egy kupiba, vagy bepiált valami jó kis helyen.

Ha volt esze valamit ilyesmit csinált és nem verette össze magát, de annyira nem izgat a dolog, nem úgy a tény, hogy be kéne menni a városba. Erre csak bólintok, legyen így, addig is jól bereggelizem és ha Black még eléggé figyelmetlenül jelen van, akkor némi lekvárt kenek az orrára ujjbeggyel, hogy rámosolyogjak és felmarva a teámat – amit picit felturbózunk – elvonulok, hogy rendbe tegyem magamat.

Végül kellően felöltözve és szerelve indulhatunk a kis vörössel, hogy… ahova akar.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #430 Dátum: 2018. Április 15. 19:59:52 »
Roxana

Sajnos Petersen Úrnak ha kezét nem is, de lábát biztos, hogy kellett törni, hogy helyre tudd tenni a csontot. Így amikor már a nehezén túl vagy, kikapcsolódásként bemesélheted a doktornak, hogy mibe is halt bele Joe. Szerencsére őt sem az eszéért szerethetik, mert úgy benyelte a mesét, mint kacsa a nokedlit. No meg ugye az sem elhanyagolható szempont, hogy értesz is hozzá. De az látszik, hogy a doktor egyszer sem találkozott Joe-val, hogy holmi elzárást emelget. Joe simán szétkapta volna a kabint, mint foxi a lábtörlőt - elvégre technikusként is megállta a helyét.
A páciensed viszont újabb helyi népdallal bővíti a repertoárt, még akkor is, ha nem feltétlenül szeretnéd. De legalább most majd hasznát veheted Dr Fydorov társaságát, mert egyszerre két alaktól is megszabadít - Petersen Úrtól, és saját magától.

A váróba lépve tudatod az ott összegyűltekkel, hogy még várhatnak egy picit. De ez nem ez lesz az, ami elrettenti őket, mert felháborodás helyett elszántságot látsz a tekintetekben, hogy ők bizony kivárják a sorukat!


A társalgóba érve egy kistányérra szeded össze mindazt,amit reggelinek szánsz magadnak, amikor Black előkerül az egyik fotelből. Megosztod vele a véleményedet, hogy Rina és Mia együtt vannak, de erre az információra nem nagyon rezonál. Láthatólag egyikük sem érdekli Blacket. Rogert illetőleg pedig megnyugtatod, hogy rossz pénz nem vész el, amire csak bólint, hogy lehet benne valami.

Mire visszaérsz a betegekhez, addigra még további egy-két fő megérkezett - ha jól számolod itt lehet mindenki. A kérdésedre, egyikük felteszi a kezét - egy középkorú nő.

/Angol/ Én, Doktornő - válaszolja, és feláll az ülőgarnitúráról. Bekíséred az orvosiba, és előkeresve a kartonját látod, hogy ganglion miatt van itt, és műtheted a kezét. Szerencsére rutinfeladat, ahogy a következő is, aki pedig egy sérvműtéttel kedveskedik. Ahogy dolgozol, úgy ürül kifele a váró, és igazából nem lehet panaszod a helyiekre - türelmesen várakoznak a nyavalyáikkal. Néha Black felbukkan a váróban, hogy a végzett betegeknek adjon egy kis útravalót, vagy friss vizet, de a többiek egyáltalán nem zavarják meg a helyet a jelenlétükkel. Egy ilyen alkalommal Black elárulja, hogy Mia nem hajlandó aláírni semmit Roger helyett, mert őt tartja a kapitánynak, és azt üzeni, hogy old meg a dolgot.
A rendeléssel délután fél kettőre végzel, s dr. Fydorov azért a végére vissza is ér. nem komplikálja túl a dolgot, mert a betegek kartonjait teszi a dohányzó asztalra, és mindegyik kartonra leszámolja a megbeszélt pénzösszeget. Petersen úrért ötszáz kreditet, a többi hatra meg a kétszázat, azaz kereken ezerhétszáz kreditet.

/Angol/ Köszönjük az együttműködést! - mondja a végén, s a pénz mellé leteszi papírját - Ezt kérem írja akkor alá Mia Kapitány! Tudja nekem is igazolni kell, hogy tisztességgel kifizettem az orvosi ellátás költségeit! - magyarázza, s várakozóan néz rád, hogy akkor most hívjad ide, vagy csinálj valamit a papírjával.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #431 Dátum: 2018. Április 15. 20:02:51 »
Rina

/Angol/ Biztos vannak benne izgató részek! - ért egyet Mia, hogy majd miután visszatért a te játékszeiddel is, meghallgassa a kupis élménybeszámolódat. Láthatólag és érezhetően is hatással van rá a dolog, mert miközben veled játszik, egyre inkább beindul.

A kellemes estét nyugodt és pihentető álom követi majd olyan ébredés, amiben már egy ideje nem volt részed. Bár benne van az este folytatásának a lehetősége, de végül Mia nem él vele.
/Angol/ Ma még sok mindent meg kéne csinálni - indokolja meg Mia a döntését. De nem tiltakozik, amikor még marasztalod kicsit. Jóleső dolog érezni a mohóvá váló csókot, a hozzád préselődő vonzó test melegét, illatát. Ami csábításának nem könnyű ellenállni, s nem kizárt hogy szívesen látnád úgy könyörögni és suttogni a nevedet, ahogy te tetted pár órával ezelőtt. De egy biztos - nem könnyű elszakadni a vágytól, hogy érezd az érintését ami tűzbe borít - és hogy birtokold, a tied legyen!
Miközben öltözködik, eljátszol a gondolattal, hogy elcsavarod a fejét. Mia legalább annyira felkeltette az érdeklődésedet, mint mikor először a kezedbe került az ostorod és betetted a gyűjteményedbe. Mia elég céltudatosnak és határozottnak tűnik, amit a mindennapokban szelíd kedvességgel próbál meg elfedni. De te már megtapasztaltad, hogy emögött a visszafogott maszk mögött milyen perzselő szexualitás rejtőzik.

A társalgóban jobbára érdektelen beszélgetés folyik Mia és Black között - s mikor Black nem figyel,van lehetőséged Mia nyakát puhán megérinteni. Mia kicsit megborzong, s futó halvány mosollyal az arcán odébb lép.


Mia és Black arckifejezését látva levonhatod következtetést - a felvetésedet sem Mia, sem Black nem tartja túl valószínű forgatókönyvnek.
/Angol/ Erre nem vennék mérget, de azért nem zárhatjuk ki teljesen! - válaszolja Black, és úgy tűnik, hogy most Mia is egyetért vele. Mia amikor meglátja hogy elkezdesz reggelizni, megfordul, s ott hagy Blackkel. De pár percen belül ismét felbukkan - immár megfésülködve. Black egy ideig még bent olvasgat, de aztán inkább becsukja, és leteszi a könyvet, és távozik valamerre.

A tea és öltözés után elindulhattok a városba. Mia útja a plázába vezet, és ő is megreggelizik egy aprócska "utcai" gyorsétteremnél vásárolt hamburgerrel. Majd az útja bárokba és sörözőkbe vezet, hátha a nyomára bukkan Kharának vagy Rogernek, de eleinte ő is csak üres köröket fut - akárcsak te tegnap. Végül a játékteremnél felvilágosítják, hogy a ma délutáni Jégfutáson - amin lehet fogadni is - feltehetőleg több sikerrel járna Khara esetében.
Végül Mia is arra a következtetésre jut, hogy a Jégfutás mostani helyét kéne megtudni - de legyen bármilyen kedves és elbűvölő a viselkedése, hamar rájön, hogy itt nem fogják az orrára kötni.

/Angol/ Azt hiszem, hogy kevésbé illusztris helyeken kell a továbbiakban puhatolódznunk, ha meg akarjuk tudni a Jégfutás helyét - véli, és elindul a pláza kijárata fele.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #432 Dátum: 2018. Április 17. 13:37:56 »
Túl voltunk Petersen Úron meg az első hazugságon, szerencsémre a lábdoktor szépen be is nyelte, de tudom ezzel még nincs vége. Dr furi még visszajön azokkal a papírokkal. Az önjelölt kis kapitányunknak meg alá kellene írni.
Egymás után jönnek a betegek egyik se olyan rettenetes. Black érkezik egy rossz hírrel miszerint Mia nem írja alá a papírokat Roger helyett.
Így is jóóóó!-De ebben  "az így jóóó!" ban benne van+a hozzá tartozó dühös és elszánt nézés, meg az összes káromkodás amit ismerek, egyszer kicsinállak ezért, csak a szex, a pláza, meg a nyuszikád??? Meghalsz róóka!
-Ez pedig a tiéd, enyhe vérnyomás csökkentő. Szerintem szükséged van rá!-Nyomom Black kezébe a gyógyszert.
Nyugodtnak tűnik miközben én a betegekkel foglalkozom, biztos bevette másképp síkideg lenne. Elég ha én az vagyok. Mi legyen a papírokkal? Felmerül bennem pár ötlet de gyorsan el is vetem. A lesz ahogy lesz verziónál maradok mert így nem tudok a jelennél maradni.
Meg jelenik naná Dr.: Fydorov a kezelés végén, a pénzzel együtt amire most "ku....a szükségünk van. Blacknek a szokásos módon jelzek, bököm a hátát! De ha még egyszer azt mondja lisztes a hátam? Leülök és csak sírok és sírok mert nagyjából eddig bírtam volna cérnával.
Még most is eléggé szakad...
"Etesd, itasd, vagy  piáljon amit akar a lényeg tarts szóval!"
Blacknek most ez hiányzik a legkevésbé, egy papírt lobogtató lábtoktor akit még rá is bíztam. Persze nem mondtam el neki, hogy az a gyógyszer hangulatjavító vény nélkül kapható lehet rá inni. Mondjuk nem ajánlott. Amúgy is mindig olyan arcot vág mit akit kivégzésre visznek.
Elveszem a lábdoktortól a papírt.
-Megyek felébresztem, tegnap csapott egy görbe estét még alszik eléggé durcás nem is, bunkó ilyenkor. -Normális tempóban bemegyek a szobámban kétféle hangon ébresztem saját magamat. Újfent káromkodok magamban, Mia ezt még nagyon megjárod!
Nem ez az első hamisításom csak bal kézzel kell csinálni. Egy percnyi gondolkodás után Mia a Red nevet kapta. Lehetne Fox is csak túl hülye hozzá.
Nem tudom milyen állapotban van a lábdoktor remélem beb....ott mint az Albán szamár.
-Itt az aláírás, nem volt könnyű felébreszteni Miát. Nekem még dolgom van az orvosiban.-Szerintem elég jó hamisítvány sőt kiváló.
Az orvosiban kezelésbe veszem a műtőasztalt, vagyis ráfekszem és elalszom, amíg a lábdoktor itt van nem mehetek a saját szobámba.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #433 Dátum: 2018. Április 19. 17:45:16 »
Rina

Egy kis marasztalás mindig jó! Főleg, ha ezúttal én irányítok – nem mintha gondom lett volna a tegnap történtekkel. Immáron nem kérdés, hogy találtam egy olyan játékot, amit nem lenne jó idő előtt elveszíteni vagy eltörni, ezért adott esetben még akár vigyázhatok is rá. Ha jó kislány lesz. A kezdetektől fogva átláttam rajta, kétségem sem volt, hogy a legártatlanabb a legveszélyesebb, s mit mondhatnék: szeretem a veszélyt. Ezért is játszom a tűzzel amikor Black nem figyel. A puszta érzés, hogy miképp reagál már megéri, de azért a kis vörös démon rám szegezett tekintete is elégedettséggel tölt el.

A reggelivel nincs baj, ami azt illeti, jó, hogy van egy saját szakácsunk, de lássuk be, hogy a bizalom az egy teljesen más tészta. A legkisebb gyanú elég, hogy bemorculjak, de szerintem nem lesz baj. Még ez a lökött ételautomata is tudja, hogy nem jó ujjat húzni velem, mert nem aprót fogok beledobni. De na, élvezzük az ízeket! Közben az új játékom is előkerül, látom megtalálta a hajkaparót, így még dögösebb, ha épp nem az tetszene, hogy a szenvedélytől kócosan csillogó tekintettel tud nézni az emberre. Nem zavartatom magam, jóízűen eszegetek így az sem zavar amikor Black lelép.

Magam is így teszek, még nekem is salon-képessé kell tennem magamat, hogy aztán kis „édes”-tea után elinduljunk a városba. Hagyom, hogy a kis vörös vezessen én meg vagy hátulról bambulok vagy ha nincs ellenére derekánál ölelgetem és felveszem a lépéseinek ütemét. Az egész addig érdekes, amíg a második helyre nem érünk, mert addigra már megtudtam mindent amit meg akartam és ahelyett, hogy hagynám magam végigrángatni a városon, elvezetem a Jégverembe – a kupit útba ejtve, de nem betérve – hogy belépve egyenesen a csaposhoz menjünk:

/Angol/ Abból a múltkori isteni nedűből kettőt jóképű italhozó! – mosolygok rá vidáman, majd megfordulok és körülnézek – Tegnap már futottam egy két kört, de úgy voltam vele, hogy talán az elbűvölő személyiséged még érhet valamit – osztom meg vele halkan – de itt majd kisegítenek! – intek a veszteseknek, ha erre lennének, aztán félresöprök Mia arcából egy két eltévedt tincset „üzenve” a srácoknak.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #434 Dátum: 2018. Április 20. 20:21:07 »
Roxana

Hogy mi az oka annak, hogy a vörös nem hajlandó aláírni a papírt, még kérdéses. Csak azért tesz keresztbe, mert nem kedvel téged? Vagy mert védi Roger kapitányi pozicióját? Esetleg Black csípte a szemét? Nem mintha annyira számítana, mint a végeredmény - amivel neked okozott kellemetlenséget! Valóban megérte kiolvasztani ezért? Igaz, Rina legalább kezd leszokni rólad, de ugye akkor is!

A kínos pillanat kezd egyre fenyegetőbben közeledni, amikor a doktor alá akarja majd íratni a papírokat. Mert tuti nem fogja elfelejteni, nem olyannak tűnik. Vannak ötleteid, de inkább a kivárásra és az improvizálásra építesz - az az előbb is bejött.
Black a bogyókat nem veszi be, de azért egész jól elboldogul a stresszel - talán azért, mert ő meg bízik benned, hogy megoldod.

Hát, amikor a doktor megjelenik a papírokkal és a pénzzel, te az aláírásra váró lapot felveszed, és megindulsz a kabinok fele. Dr. Fydorov nem megy utánad, ő ráérősen ücsörög a fotelban, és Blackkel kezd el beszélgetni.

/Angol/ Mondja csak, nincsenek vérnyomás problémái? - érdeklődik Blacktől, miközben te tartasz kifelé a teremből. Viszonylag könnyedén aláhamisítod az aláírást - pláne, hogy a doktor soha nem látta Miáét - így esélye sincs felfedezni a csalást. Visszatérve vet rá egy pillantást, s megjegyzi
/Angol/ Nem pecsételte le... - néz egy igen hosszú másodpercig Blackre, aztán megvonja a vállát, és beteszi a többi papír közé.
/Angol/ Még egyszer köszönjük az együttműködést! További szép napot! - mondja, s kissé meghajol, aztán sarkon fordul, és elindul kifele.
Te pedig az orvosi fele veszed az irányt, Black pedig elkezdi összeszedni a váróban a széthagyott poharakat.
Már félre siklik az ajtó, hogy beléphess az orvosiba, amikor új ember tűnik fel. Jókora bojtos, csíkos sapkát, testhezálló kék overallt visel - ami szépen kiemeli a sörhasát annak a talán harmincas férfinak, aki bakancsban betrappolt. A kezében tartott adattáblára néz, és megszólal.

/Angol/ 'pot. Meghoztuk a TB-4213-as burkolatokat, mind a hetven négyzetmétert, és a térhálós merevítéseket. Csak azt nem tudjuk, hogy a belső rögzítés a CF vagy a FS szabvány szerinti-e? - néz először Blackre.
/Angol/ Hogy mi? - kérdez vissza
/Angol/ Hát a belső rögzítés! - válaszolja a férfi - Roger úr megrendelte, és ki is fizette a négyezer kreditet, de ezt nem adta meg. Szóval?
/Angol/ Nem tudom, én a szakács vagyok! - válaszolja Black.
/Angol/ No és a kisasszony? - fordul immár feléd, hátha te tudod, de az az igazság, hogy ezt speciel nem tudod a hajóról.
/Angol/ Talán Roger úr meg tudná mondani! - véli az adattáblás látogatótok. Black megrázza a fejét
/Angol/ Sajnálom, de nincs a hajón.
/Angol/ Az baj, mert addig nem lehet elkezdeni a javítást. Akkor majd jöjjön be az irodába, ha előkerült. Addig meg írják alá, hogy a burkolatokat és a merevítést átvették. Hacsak nem akarnak tíz százalékot kifizetni a szállításra - nyújtja a táblát. Black sóhajt, és aláírja. A férfi pedig elégedetten távozik. Black rád néz.
/Angol/ Nem akartalak ezzel is idegesíteni, de Rogert ma még nem láttam. Egy órája megnéztem, és a mozgásérzékelők szerint tegnap délután óta nem volt a hajón, és nem is éjszakázott itt. Úgyhogy megyek, és megkeresem, mert ez egyáltalán nem jellemző rá! - tudatja veled
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"