Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31631 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #375 Dátum: 2018. Február 08. 18:41:41 »
Rina

A választott utcáról azt lehet sejteni, hogy nem a legtehetősebbek lakhatják - és ez a benyomás erősödik, ahogy egyre messzebb kerülsz a "főúttól" Az egyik erősen felújításra, vagy legalább tisztasági festésre szoruló négy emeletes betonépület oldalán egy késdobáló reklámját pillantod meg - a Jégveremét. Mellette az ajtó, amire nemes egyszerűséggel kék festékkel írták fel "Bejárat"
Benyitva egy lépcsősor vezet lefele - ami feltehetőleg a túlzottan elázott vendégeket is marasztalhatja. De legalább nem hideg hanem kellemes meleg levegő simogatja az arcod - még ha nem is a legillatosabb, hanem inkább olcsó sör és füst szagú.

lelépdelve, egy pincehelyiség van átalakítva,

ahol két tucatnyian beszélgetnek és isznak. A belépőd is jól sikerül - mindenki elhallgat, ahogy téged mustrálnak. Ha tippelned kéne, akkor itt mindenki ismer mindenkit, s az itteniek nem azok a dolgos népek. S ez azért is annyira biztos, mert munkaidő van, és ezek nem dolgoznak. Pár lecsúszott alak, és egy, aki véletlenül tévedt ide - legalábbis a rendezettebb ruhája és a kezében tartott színes doboz alapján ki mered jelenteni - ami valami üdítő lehet - és épp egy szívószál segítségével próbálja meg minél hamarabb kitermelni a tartalmát. De a többiek inkább olyannak néznek ki, akikre egy dollárt nem bíznál - és ha kilőnéd őket az űrbe, akkor is lenne nevük mint minden valamire való fekete lyuknak. Továbbá, hiába meresztgeted a szemed, itt nem látsz egyetlen nőt sem a vendégek között - de ez valahol érthető is - ilyen lepratelepre csak a férfiak szoktak lejárni. Szó ami szó, a látványod eléggé megakasztotta a diskurzust, s egyenlőre nem nagyon fog tovább folyni, mivel majd mindenki csigaként nyújtózik feléd a szemével. A szívószálas az egyetlen, aki mozdul - leteszi a bárpultra a dobozt, sután int a csaposnak, és siet kifele. Miközben elhalad melletted, még hallod, hogy dörmög
/Angol/ Jobb, ha nem marad sokáig - tanácsolja, és felsiet a lépcsőn.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #376 Dátum: 2018. Február 09. 08:43:04 »
Amíg nem jutok el a törékeny holmikig csak dobálom bele a frissen kölcsönzött orvosi táskába a szükségesnek vélt tárgyakat.
"Két ilyen hülyét! Az egyik néz de nem lát, pofázik de minek, abból is túl sokat!
A másik meg bamba na jó ez a korával jár, de akkor is teljesen a szájába rágtam mit akarok. Eszem megáll! Egy időre fel kell függeszteni a társas kapcsolatokat. Csak idegbajt kapok tőlük."
Mire visszamegyek a kabinomba Roger már lelépett, jobb is így. Nagyobb a rend mint általában szokott, gyorsan ledobok egy könyvet a szoba közepére. Húúú mindjárt jobb. A fogadó bizottságon végül elég gyorsan túl lettünk. Tény, hogy elég ijesztők voltak, vajon Black mit írna a kis naplójába róluk? Bóklásztunk egy darabig miközben Black, azt fejtegette , meg kellene találni a polgármester irodáját. Én meg két dologra gondoltam, az egyik, lefagynak a végtagjaim a másik  "akkor miért nem kérdezel meg valakit te majom  hol van?" Mindent nekem kell csinálni!
De áááá neki a piacra van mehetnékje, Rina piál valahol. Kis esélyt látok rá, hogy megverik tud vigyázni magára. De ha mégis, szóltam hogy a bevásárlóközpontban lehet bár is.
Nem szoktam magam jól érezni ilyen plázákban, csak túl akarok esni a vásárláson néha lenyúlok egy kiskanalat vagy apróbb tárgyat, de bárki építette ezt olyan kis édes?! Ezt a szót még nagyon használni se szoktam legfeljebb a cukorra. Később is ráérek mászkálni mert fogok ez tény lehet kitört belőlem a NŐ!
Megkapom a felvilágosítást hol és mikor van ügyfélfogadás a polgármesternél. El kellene mondanom Blacknek mert imád intézkedni, én meg imádom a kávét. Nem olyan nehéz dönteni, a csodaszép körmű hölgytől rendelek egy csészével. Majd megérdeklődöm hol a piac.


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #377 Dátum: 2018. Február 09. 20:00:23 »
Roxana

Összekészíted mindazt, amiről úgy gondolod, hogy szükség lehet rá - és mindezt egy táskába gyűjtöd. Közben van lehetőséged kimérgelődni magadat a pasikon. Miért van mindegyiknek valami hibája? Ráadásul mindkettőnek a felfogó képességével van gond. Nem véletlenül szokták azt mondani, hogy ha nem mondod meg kerek perec hogy mit akarsz, akkor a büdös életben nem fogják kitalálni. És még így is van esély rá, hogy hiába mondod - akkor sem fogják fel a szavak értelmét. Ráadásul ők még az intelligensebb fajtából valók - ami mindössze annyit jelent, hogy még könnyebben félreértelmezik a helyzet.

Hogy Black hogyan jellemezné a fogadó bizottságot, az jó kérdés, - de ha nincs szerencsétek, lehet hogy még mindig írogatja a kis naplóját. Csakhogy történt néhány dolog, amit kérdéses, hogy is vetett kijelzőre...
Aztán Black nagyszerű helyzetfelismerést produkál - és megállapítja, hogy mit is kéne tenni. Majd ahogy kell - angolosan távozik a piac irányába, jól leszarva minden mást.
Akárcsak Rina, aki már a kissé kopottas - pontosabban lepusztultabb - külső városrésznél már lelép, hogy keressen valami italmérést. Igazából nem nagyon kell féltened - meg tudja védeni magát. Ha meg nem - cérna akkor is van.
A plázában eldöntöd - ezt be fogod járni, miközben a kávédat kortyolod. Blacké sem rossz, de ez kifejezetten érzéki kényeztetésnek számít - főképp miután a kávéskanalat egy könnyed mozdulattal elcsaklizod. A kávét kortyolgatva megérdeklődöd, hogy a piacot merre találod, és nem is ér meglepetésként, hogy a plázához van hozzánőve egy vásárcsarnok - amihez mindössze egyenesen kell menned két utcányit, és jobbra lesz a piac.

Egy dollárod bánta a kávét - ami elég szép összeg - de figyelembe véve, hogy ezen a jégtömbön a zuzmók sem élnének meg a szabadban, nem hogy a kávé - így ez is luxuscikknek számít.
A rövid séta után valóban megtalálod azt a rövid utcácskát, ami fölött ott virít a felírat: Vásárcsarnok. A plázától egy masszív és cirádás vaskapu választja el, de most nyitva van, és jönnek-mennek az emberek.


A vásárcsarnok egyetlen nagy csarnokból áll, hatalmas belmagassággal, és számtalan standdal és üzlettel.

Itt már friss halat, moszatpasztát, tojást, és más hétköznapi, helyben megtermelt dolgot lehet vásárolni. Van néhány furcsaság is, mint az erjesztett gombapárlat, vagy éppen az ásványárus - aki mindenféle színes kristályokat és féldrágaköveket árusít - amik a helyi bányákból kerülnek elő.
Black éppenséggel egy stand előtt ácsorog, kezében egy alumínium vázas szövetkosarat tart, amiben már több doboz tojás, vaj és más lapul. Hentesstand lehet, mert kisméretű állatok darabjait árulják. A nyulat felismered, ahogy a csirkét is, de van néhány dolog, amire csak tippelni mernél - Black is épp azt nézegeti, és az eladó kisegíti

/Angol/ Óriásdenevér - tudatja, mire Black töprengve érdeklődik
/Angol/ Receptet tud hozzá? - kérdezi, aztán észreveszi, hogy odakeveredtél mellé.
/Angol/ Minden rendben? - kérdezi, és vet egy pillantást mögéd, a tömegre. Lehet, hogy azt hiszi - azért kerested meg, mert rád szállt valaki.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #378 Dátum: 2018. Február 11. 09:52:27 »
Fél füllel hallottam, hogy Rogernek nemsoká születésnapja lesz. Mennyi is? 17 vagy 18? Lényegtelen ebből a szempontból. Egy idő után a szülők mindig olyan ajándékot adnak amire szerintük a gyereknek szüksége van, sapka sál kesztyű, ing, blúz, harisnya cipő...egyéb hülyeségek. Ezeket az év bármelyik napján megvehetnék de nem. A cipő nem is rossz csak nem olyan amit én a plázában kinéztem. Piros kicsi sarkkal, meg apró hímzéssekkel, amilyet a nagylányok hordanak. Nem, ronda fekete sarok nélküli, drabália,  fűzős úgy nézek ki benne mit egy katona. Apám szerint ez bírja a strapát oda vissza az iskolába, az nem számít, hogy körberöhögnek miatta.
Hála a tudomány szellemének két hónap múlva kinőttem. Először ki akartam vágni a kukába de inkább beadtam egy hajléktalan központba valakinek majd jó lesz.
Ezen így elmerengve nem tudom csak az én szüleim képtelenek jól ajándékozni vagy másoké is ilyen bénák. Ha nekem gyerekem lesz én agyon fogom kényeztetni. Még ha 30 éves lesz akkor is! Egy apa nem ártana ebből most nem nagy a választék. Az öregebb hülye meg a fiatal hülye...hááát passz! Amúgy is félre tettem a pasitémát!
Kóválygok egy darabig a vásárcsarnokban de már előtte kinéztem a központban hová akarok bemenni. Ez viszont, tapasztalataim Arieli piac, olcsóbb hely. Nem is csalódom, Ráadásul alkudozni is lehet, ami felér egy gyenge hazugsággal mondjuk füllentés. Az anyai nagyapám ebben piszkosul jó volt, "mennyit engedsz feléből" ez már szinte szállóigévé vált. Persze ezt csak viccnek szánta, de imádott alkudozni. Ez valakiben vagy felnyomja az adrenalint vagy nem. Neki igen. A szakácsnővel, meg velem minden vasárnap kint voltunk. Én hogy eltanuljam a szakácsnőnk meg pakolta az árut, amit a nagy fater képes volt a felére lealkudni, vagy akár még lejjebb.
Találtam kabátot, sapkát, sálat, csizmát.Ahogy a nagy fater csinálta, megkérdem mennyik? Nem drágák persze, Ki tudnám fizetni csak nem fogom. Az alkudozás az árus részéről 80-20-részről indul már ha mindent megveszek amit kinéztem. Egy rövid nem mindkét oldalról aztán haladunk 70-30-felé 50-50 és itt állok meg.
Vállvonás ahogy a nagy fater csinálta.
-Ott a másik standon láttam ezeket sokkal olcsóbban nagyjából 70%-al?! -Majd lassan elvonulok ahogy anno a nagy fater csinálta. Vagy bejön vagy nem. De itt a kereslet kínálat törvényei uralkodnak.
És már rohan is utánam valami kölök. Engednek 60% százalékot. Visszamegyek, teljesen komoly arccal,  Kicsit több dollárt hagyok ott egyet vagy kettőt nem többet, hogy azért mégse legyen nekik annyira rossz. Így jártak.
Aztán meglátok valamit aminek Roger biztosan örülne. És nem egy tipikus "amire szükséged van" születésnapi ajándék. Egy hófehér bazinagy plüssnyúl. Olyan magas lehet mint a karom de szomorúan bámulja a földet, a fülei meg olyan hosszúak, hogy szintén a földig érnek. Na ezt megveszem Roger nyuszinak. Legyen már egy kicsit még gyerek. Agyilag úgyis az. Nem érdekel mennyibe kerül nem állok neki alkudozni megveszem és kész.
A kristályokat végignézem, igazán nagyon szépek de így semmit se mutatnak. Egy ékszerbe nyakláncba karkötőbe vagy abba a bizonyos gyűrűbe amire a nők annyira vágynak na igen abban mutatna valamit. Így viszont nem nagy szám.
Végre megvan black, egyelőre még nem sikerült átöltöznöm ezért egy nagy nejlon szatyorban cipelem a legújabb szerzeményeimet. A nyuszit meg lazán a karomban tartom. Előbb megnézem mit vett Black.
De mikor ahhoz a döghöz érnek teljesen kiakadok. És még receptet is akar?
A hátam mögé néz erre én is. Nem látok semmi furcsát.
-Persze minden a legnagyobb rendben.-Majd igyekszem félrerángatni a hentespulttól amennyire a csomagjaimtól lehet.
-Nem szeretnék kötözködni, mert ahogy azt tudod is én bármit megeszek amit elém teszel viszont van egy határ. Ez most jött el! Meg ne próbáld megvenni azt a repülő patkányt.  Láttam ilyet a biológia tanszéken alig van rajtuk hús! Ennél fontosabb, a polgármesteri hivatalban hétfőn szerdán és pénteken van fogadó óra, reggel nyolctól délután négyig. Fontosabb lenne oda menni. -Miért van az hogy Black folyton az agyamra megy. Pedig én tényleg igyekszem, de sohase sikerül, mindig csinál valami olyan baromságot amivel kikészít.








Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #379 Dátum: 2018. Február 12. 20:51:00 »
Rina

Mivel a lógófülű képtelen kiállni magáért amikor igazán szükség lenne rá, ahogyan a Szakácsunk is elég gyenge gyomrú úgy nem maradt más, mint a kis vörös démon, hogy rendet tegyünk bizonyos fejekben. A Szöszi imád félrebeszélni és amíg ez szórakoztat addig nem is bánom milyen sületlenségekkel áll elő, de addig is maradok a Repülő Konzervdoboz egyetlen olyan tagjával, aki érdemben is tud. Éppen most eltolni, hogy valami sületlenséget hordjon össze, amiért büntetésben részesül. Elégedetten hallom, hogy célt értem, így már nyugodtan hagyom, hogy kapaszkodjon picit ott, ahol korábban el akart tolni…

Miközben ott hagyom a vöröskét, elmerengek abban, hogy a kis védencét milyen kis védtelennek találtam és mennyire izgalmas volt, ahogy ott vergődött és próbálkozott nem férfi lenni igen kevés sikerrel. Kemény a legény és szereti ha rosszalkodunk, harapdálunk és effélék, amit örömmel vettem míg én cserébe igen határozottan markoltam és karmoltam. Igen biztos vagyok benne korábbi tapasztalatim alapján abban, hogy a fürdésnél csípte a bőrét a szappan, főleg amikor a hátát mosta… no meg a vállait! Aranyos ahogy elkalandozott a kezével, már-már ígéretes volt.

Kezembe volt a sorsa. Kapott még egy puszit a szájára mielőtt elengedtem volna, de az emlék még most is forrón édes és emiatt úgy döntök, hogy később lesz még ennek folytatása. Szeretem, ha valamiért tenni kell, azt többre becsülöd, míg ami eléd esik az pont ennyire is érdekel általában. Ilyen volt ez a fürdő jelenet is, szóval majd keresek egy igazán érdekes alkalmat, hogy tovább cirógassam az ébredező-bimbózó szenvedélyét és vágyát. Egy jó kis kocsmai verekedés vagy lövöldözés sokat adna erre, de a kis nyuszi úgy sem mer velem jönni, ami viszont elég szomorú dolog…

Így egyedül léptem be a lebújba ami lehet még sosem látott nőt, olyat mint én meg egészen bizonyosan nem. Ezt a buta kódot még megjegyeztem, legrosszabb esetben pedig be tudom várni az első visszaérkezőt akivel majd újra élvezhetem a kabinom adta lelket és testet is boldogsággal eltöltő élményeket. Tessék-lássék mindent megnézek, nem árt tudni mikor merre forduljak vagy hol milyen fedezék esetleg csapda várhat, merre milyen érték lapulhat és effélék, de végül célt érve magam mögött hagytam ezeket a kamutáblákat amik parasztvakításnak tökéletesek.

Tehát, mint mondottam volt beléptem és rögtön átéreztem a hely csodálatos lehetőségeit. Azokat, amik elszórakoztatnak amíg itt tartózkodom és adott esetben akár még meg is mozgatnak kicsit! Olykor szivarozni is szoktam, de egy jó erős ital az mindig örömteli vendég, így most is ez az első célom. Az, hogy nincs hideg annyit tesz, hogy ledobom a kabátomat valami akasztóféleségre és csípőre tett kézzel riszálva közelítettem meg a söntéspultot, hogy rácsapva egy igen határozott mozdulattal közöljem, hogy adjon valami olcsó lőrét amit ezek a iszákos patkányok is magukba döntenek, hiszen ha nekik jó, akkor nekem is az lesz.

Felmérem a helyet, miközben az italra várok, éppúgy a kocsmárost, mint a többi férfiállatot és aztán kényelmesen nekitámaszkodok a pultnak, és egy korábban elemelt fogpiszkálóval gazdagabban bambulásszak. Elpörgetem én azt a kis fadarabot az ujjaim között, hogy aztán végre itallal a másik kezemben folytassam ezt az unaloműző látványosságot. Amikor az egyetlen beszari is lelép oly búgó szavaktól kísérve, hogy pontosan ott vagyok ahol a legjobb, még elnéztem arra ahol felsietett, de aztán megnézem, hogy akad e itt biliárdasztal vagy valami dobáló, akármi amivel tovább lehet fokozni a hangulatot…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #380 Dátum: 2018. Február 13. 20:42:05 »
Rina

Van lehetőséged újra felidézni a Rogerrel való időtöltésedet, amely így visszatekintve megannyi további élvezetet ígér. A szende tiltakozást nagyszerűen ellensúlyozta ahogy a fogaival a bőrödet szántotta, hogy szinte még most is kellemesen bizsereg az emlék nyoma. Ahogy afelől sincs kétséged, hogy ő szintén igen élénken emlékszik, hála a tőled kapott szuveníreknek.
A helyzetre no meg Rogerre még rá kell feküdni picit, de talán megéri vele foglalkozni, hiszen mondhat bármit, kemény kölyök tud lenni. Igaz, ez utóbbit egy jó kis kocsmai bunyó tovább tudná fokozni, de sajnos Roger ehhez is túl gyengén képzett. Pedig el tudnád képzelni, hogy egy győztes verekedés úgy feltüzelné a nyulat, hogy csődörnek képzelje magát.


Útban a célod fele a város bizonyos dolgokat bőkezűen osztogat. Ilyen a fedezék, a szűk félhomályos utcák, és a csúszós jégfoltok. De amiből kevesebb van, az az éghető szemét, és bármi, ami egy kicsit is gazdátlannak és értékesnek hatna.

A veremben persze egy idő múlva újra megindul az agyműködés - és a kommunikáció. Ez jelenleg még a törzsfejlődés igen alacsony szintjén áll, mert hozzád csak elismerő fütty formájában jut el - de mintha lennének intelligensebb egyedek is, akik az egymás közti kommunikációban már olyan szavakat is használnak, mint "azannya!" meg "micsoda idomok!", illetve "megcsinálnám!" Hát, ezt lehet, hogy nem kellett volna tudatnia a többiekkel, mert csak lesajnáló röhögés a válasz. A helyiek azért  hamar rájöttek, hogy nem itteni lakos vagy, mert még gyűjtik a bátorságot a pohárból, hogy kapcsolata lépjenek veled. Nem úgy a söntés ura, aki miután rácsaptál a pultra,  egy kétes homályosságú vastag poharat tesz le eléd, és jelöletlen üvegből a negyedéig tölti valami szürkéssárga színű folyadékkal.

/Angol/ Egészségére, Katya! - tolja eléd. Amint megfogod a poharat, kiderül, hogy miért lehet Jégverem a hely neve - a pohár eleve jégből van kiöntve, és hidegen is tartja az italodat. Ami pedig a pohár tartalmát illeti - kifejezetten fura utóíze van, de legalább igencsak erős. A szokott whiskynél biztosan erősebb több fokkal is. Ez már nem simogat, hanem tűzbe borítja a gyomrodat. Közben a törzsközönség pisszenés nélkül figyeli a reakcióidat - láthatólag felkészültek egy kis krahácsolásra.
A kocsmáros negyvenes éveiben járhat, amit a rossz világítás, és a füst, no meg némi igénytelenség tovább öregbít. Ennek ellenére próbál sportos maradni - no nem testalkatra, hanem ruházkodásra, mert melegítőben és sörhassal feszít a pult mögött. A közönség már egy fokkal fittebb, de ez feltehetőleg a majd tíz évnyi előnynek és a kemény munkának köszönhető. A nagy részük jó hogy ha egymagas veled, és inkább zömöknek mondanád őket. Helyes kis szögletes arcok, vagy épp tekegolyó-kerek kopasz fejek jellemzik őket. A versenysúlyuk valahol 80-90 kg közt lehet az átlagnak,  és ők nem engedik meg a sörhas luxusát, legfeljebb a pocakot. Egyszóval súlyos egyéniségek állnak veled szemben, és leplezetlenül mustrálnak. A magyarázat is viszonylag egyszerű - a település egyik profilja a bányászat.

A hely valóban tart lehetőséget szórakozásra is, méghozzá rögtön hármat is! Az egyik a darts tábla, a másik pedig egy biliárd asztal ami mellett ketten is támaszkodnak a dákókra - és ők is téged figyelnek, miközben egymással beszélgetnek. A Harmadik pedig egy asztalnál található, ahol éppen kártyáznak - ha jól látod egydolláros tétben. Közben lassan visszatér az zsongás a helyre, ahogy épp téged tárgyalnak ki a legtöbb helyen.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #381 Dátum: 2018. Február 13. 20:44:14 »
Roxana

A plázában nézelődve eszedbe jut Roger, és a szülinapja, ami ki tudja, hogy mikor fog lenni - bár az orvosi papírok között biztos szerepel. De az biztos, hogy ha nem készülsz fel rá, akkor a legrosszabbkor fog beütni - amikor semmi esélyed már vásárolni valamit. Persze folytathatnád a hagyományt, és valami ronda kötött pulóverrel éreztethetnéd vele, hogy  ő sem szerencsésebb. De inkább úgy döntesz, hogy valami kedvesebbnek biztos jobban örülne.
Ha pedig felhozatal szintjén nézed - Sem Black sem Roger nem százas. De két dilisből már ki lehetne hozni valamit - vagy csak téged hülyítenének meg teljesen.


Az alkudozás egész jól megy - bár az első alkalommal, amikor elsütötted, hogy máshol mennyivel olcsóbb, egyből érdeklődés csillant a szemében, hogy hol, mert akkor ő is oda megy felvásárolni a készletet. Ezt annyira komolyan gondolta, hogy be is zárta a standot, és elindult a jelzett irányba.
Másodjára már eredményesen sikerül alkudni,de az eredeti ár 65-60%-a alá nem tudod lenyomni az árakat. Feltehetőleg ez lehet az a lélektani és pénzügyi határ, ami alá nem érdemes menniük. Sikerül felruházkodnod - megvan a téli szerelés - amikor meglátod a plüssnyulat, és egyből Roger jut róla eszedbe. Pláne, hogy a nyúl fülének belseje pirossal van kivarrva. Most már csak a mindennapi ruházati cikkeket kell pótolni, ami Ed anyjának a házában maradt.


Black tűnődve ránéz a kezedben tartott nyúlra, de nem tesz rá megjegyzést, miközben elrángatod a pulttól. Kicsit csodálkozva néz rád
/Angol/ Ez fel van hizlalva... -ellenkezik - Elnézést, azt hittem, hogy szeretsz új dolgokat kipróbálni... - válaszolja, s felsóhajt
/Angol/ Akkor ezt nem veszem már meg - elég lesz a százlábú jégféreg is - paskolja meg faarccal a kosarát, mintegy jelezvén, hogy az már megvan. Kivár pár másodpercet, aztán hogy elejét vegye a vitának, még hozzá teszi
/Angol/ Csak ugrattalak - árulja el, amitől lehet, hogy az ember legszívesebben bokán rúgná. De az akár jó jelnek is tekinthető, hogy már van kedve viccelődni valakivel - még ha szar poén is volt. Black megigazítja a kabátját, és egy pillantást vet a csuklóján pihenő elegáns órára.
/Angol/ Hát, akkor ideje indulni - látja be, és miután néhány dollárt fizet a hentesnek, elindul kifele a csarnokból.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #382 Dátum: 2018. Február 14. 19:53:48 »
Rina

Nem nagyon zavarnak a primitív törzsi füstjelek, egy húzásra toltam le az innivalót és miután kiélveztem az ízét, mintha orgazmus ért volna, csak lefordítottam a poharat és intettem a következőért. Aztán megfordulok és a biztonság kedvéért domborítok egyet, miközben belekortyolok az italba, aminél már ittam sokkal rosszabbat is. Épp csak beledugom a nyelvem, mint aki ízlelgeti, majd visszafordulok:

/Angol/ Ez már ital! – dicsérem meg, majd kisegítem – Rina nővér! – mosolygok rá szelíd kedvességgel

S mert ilyen imádnivaló vagyok – felhörpintem az italom és – elindulok a darts irányába, hogy picit megmozgassam a berozsdásodott csuklómat, majd úgy vélem, hogy a Dákósimogatással is el lehet érni valamit. De csak mindent szépen egymás után! Először a kis szöges dögöket hajigálom úgy, mintha soha életemben nem lett volna ilyesmi a kezemben. No meg nézegettem is egy ideig mielőtt eldobtam volna.

Aztán mikor hárman is úgy érzik, hogy ebből előnyt kovácsolnának, eldobok néhányat, amivel picit elbizonytalanítom őket, hogy aztán csak somolyogjak és vállat vonogassak, hogy „Kezdők szerencséje”, meg „Szűz kéz nyer” és effélék. Igaz, hogy messze nem ment úgy, mint akartam, de ami azt illeti annyira rosszul se, így ha nem is azonnal, de végül hagyom, hogy fizessenek nekem egy italt… vagy többet, ha már többen vesztettek. Ezután leülök picit, kortyolgatni mégis csak jobb úgy:

/Angol/ Mondd csak te jóképű italhozó – szólítom meg a csapost – milyen szórakozás akad még ezen a deres helyen? – s nem a kricsmijére gondolok, de úgy általában az egész jéggolyóra – Az a hosszú kemény rúd jónak tűnik meg van ott néhány papírlap jelekkel, de lehet, hogy más érdekességek is vannak errefelé – vetem fel, mit gondol erről

Aztán a választól függetlenül elirányítom magam némi pohárkákkal a kezemben és kihívást intézek a biliárdasztal legénysége ellen, hogy ha szeretnének tőlem szuvenírt, akkor lökjenek jól és nagyokat, ha nem akkor beérem én még két körrel fejenként. Persze ha tudnak valami jobb tétet, akkor sem zárkózom el, de mivel itt nem nagyon látok jóképű ágymelegítőt, így végül rövidre zárom a kérdést és megint csak nem a legszebben, de azért elintézem őket.

Jójó… kis pucsítás itt, pici előrehajolás ott és persze játék azzal a merev fadarabbal, de ez csak olyan picike rosszalkodás. Útközben kicsit kóstolgatom is őket, hogy mennyire hajlandóak az erőszakra, egy véletlenül hasba-szúrt dákó, egy rossz lépés a lábbeli rossz felére és persze tüsszentés, amikor épp előttem áll valamilyen okból kifolyólag és ez azért biztos fájt. Kis ártatlan Rina persze sűrűn kér bocsánatot és úgy sajnálja a dolgot, meg ne haragudjanak elvégre csak ügyetlen vagyok…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #383 Dátum: 2018. Február 18. 17:00:06 »
Rina

A csapos elismerőleg néz rád, ahogy a következő poharat megtölti az itallal, míg a törzsközönség többi tagjának tekintete úgy tapad rád, mint egy póló a vizespoló bajnokságon. Kivétel nélkül mindenki téged figyel, és domborítás közben nincs kétséged, hogy bármelyiket megkaphatnád, ha volna hozzá gusztusod.
Az ital bizsereg a nyelveden, miközben dicséred a pultosnak.

/Angol/ Nővér? - lepődik meg kissé, és lehet látni, ahogy felsejlik benne egy pillanatra - mi van, ha egy apáca tévedt le ide? Akkor aztán lőttek a mókának! Mintha egy apácaruhából nem egy nőt lehetne kicsomagolni... de aztán rájöhetett, hogy a kórházban is vannak nővérkék, és ismét felderül
/Angol/ Szeretjük a nővéreket! - mosolyodik el, de azt nem árulta már el, hogy hogyan. Talán ennek a kifejtését a többiekre bízná?

Végül a darts táblánál kötsz ki, és néhány suta mozdulattal körbe is szórod a táblát, meg a szélét. Láthatólag érdeklődve figyelik a tevékenységet - és van aki még tanáccsal is ellát, miszerint hogy is kéne tartani azokat az acél hegyű darazsakat. Aztán némi gyakorlás után valóban akad három kihívó, akik megkérdik, hogy egy italos tétben volna-e merszed kiállni a profik ellen?
Az első pár jobb dobásodra még elégedett mormogás a reakció - miszerint így azért csak érdekesebb lesz. Arról a közhelyről, hogy a szűz kéz szerencsét hoz, eszedbe jut Roger, meg az, hogy ha a nyuszi keze nem is hoz feltétlenül szerencsét, de élvezetet azt igen - ahogy talán majd az a része is, ami nem is olyan nyúlfarknyi... Lehet, hogy pont ezek a gondolatok voltak azok, amik kissé elvonták a figyelmedet, és magadhoz képest gyengén teljesítettél, de így legalább érdekes verseny alakult ki, amit még így is megnyertél. Azért láthatólag nem orroltak meg rád - hiszen messze nem fölényesen aláztad le őket. S így a nyereményedet - a három adag italt is jó hangulatban fizették ki neked.

Míg a nyereményedet kortyolgatod, a csapos készségesen válaszol a kérdésedre
/Angol/ A város szélén az egyik bányát átalakították bobpályává. Négyezer méter hosszú, kanyargós, száguldás a régi tárnákban, ami igencsak megdobogtatják az ember szívét. Aztán ott vannak a hagyományos dolgok - például a mozi, illetve a hokipálya, amin meccseket szoktak játszani minden szombaton - egyéb napokon meg jégpályaként üzemel. Valamint van néhány kupleráj, de ugyebár...
- nem fejezi be a mondatot, de arra utal, hogy azt inkább a férfiak látogatják
/Angol/ Illetve van még a jégfutás az üres tárnákban, de azt jobb, ha nem nézi vagy próbálja ki. Illegális és erőszakos. Nem finom hölgyeknek való - int óvatosságra.

A beszélgetés végén a biliárdozók fele veszed az irányt, ahol a kihívásod nyitott fülekre talál - pláne, hogy a többiek is hallják, és nem futamodhatnak meg, még ha akarnának sem.
A játék közben azért húzod őket, és kelletve magad prezentálod azt, amit végül nem kaphatnak meg. Egyébként csodásan türelmesek, nyugodtan léphetsz a cipőre - ami hamar kiderül, hogy acélbetétes, és így nem is veszik zokon, ahogy a dákókezelést sem. Tanulva az apró balesetekből, általában biztosítanak helyet számodra, bár az egyik játékos társad segítő keze messzire elér. A pucsítások és egyéb lehetőségek alkalmával olyan helyekre kerül, ahonnan Roger elrántotta volna a kezét, ha hagyod. Igaz, most védelmi vonalként útját állja a ruhád, de nem nehéz kitalálni, hogy min járhat az esze. S még az sem tudta elvenni a kedvét, amikor véletlenül lefejelted - a most már kissé dagadó orrát.
A győzelmed után a csapos újfent kitölti a két pohárnyi nyereményedet, hogy aztán ismét eldönthesd, hogy hol akarsz szerencsét próbálni.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #384 Dátum: 2018. Február 19. 13:01:33 »
Szerintem jó vásárt csináltam a ruhákkal, amiből már nem volt pofám többet alkudni így is nagyon jó "aranyáron" jutottam hozzájuk. Mivel itt mindenki ilyeneket hord, kinn a jégben.
Nem sajnáltam a pénzt Roger ajándékára a nyúlra érdekes milyen olcsón adták, igaz nem egy csizma pulóver kesztyű vagy vagy itteni holmi, amit kinn hordanak.
Ezután így felszerelkezve némi nézelődés után megtalálom Blacket. Vesz egy kis ezt meg azt. Minimálisan felismerem őket De a legtöbbről halvány gőzöm sincs hogy micsoda. Jól megnézi a nyulat de nem fűz hozzá kommentárt, tipikus!
Kikérem magamnak hogy meg akarja venni azt a mini vámpírt! De ellő egy gyenge poént.
Elnevetem magam de őszintén.
-Örülök, hogy jobb a kedved. Vettem neked valamit, mert nem tudom mikor van a születésnapod, most elnézve lehet, hogy hiába.-Az óráját néztem.
-A nyulat! Örülsz?-Megnézem milyen képet vág aztán odaadom az igazi ajándékot.
Bementem még a plázában a "zacishoz" mert megláttam egy hegedűt. Meg is tudtam volna venni tokkal vonóval, de aztán eszembe jutott Rina! Öt perc alatt összetörné. Majd megláttam egy egy antik zsebórát, felhúzós kinyithatós, szép mintákkal az  előlapján rézből készült. Hosszabb ruhára csíptethetős apró lánccal. Az eladó sóhajtott olcsón megszámítja senkinek se kell ilyen kétszáz éves vacak. 30 dollárért már vittem is a tokot ingyen adta. Fogalma se volt mit adott ki a kezéből. Nagyon flottul néz ki, de Blachez passzol. Ez az ő stílusa.
-A nyuszi az Rogeré, Mit gondoltál? Ez meg a tiéd, bármikor is van a születésnapod.
Majd félig  ülve állva  elszámolna tízig a ruháimat átváltom vagyis a többségét. A új csizma, kabát, kesztyű, sapka sál átöltözöm. Hiába vagyok magas mégis  ezzel a ténykedéssel hármat kell lépnem mire beérem Blacket, kivéve ha megvár. Nincs időm hajtogatni kénytelen vagyok mindent begyűrni ahogy van.
-Bocsánat! Megígértem, hogy a ruháidat kimosva megszárítva ha kell kivasalva adok vissza. Még ha most nem is úgy tűnik is! Mutatom az utat a hivatal felé, de lenne egy kérdésem, nem nézünk ki hülyén te ezzel a bevásárolt mi is? Cekker? Én meg a szatyor és a plüssnyúllal? Teljesen elhagyott az időérzékem. Vagy nincs idő visszamenni a hajóra, mert akkor inkább mindegy hogy nézünk ki.







Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #385 Dátum: 2018. Február 19. 17:58:45 »
Rina

Két könnyed menet között…

/Angol/ Mindenfélét ápoltam már, két, de még négylábút is, sőt volt köztük szegény lélek is, de alapvetően azt mondják, hogy arany kezem van – vonom meg a vállam amolyan kis szerényen – de olykor még egy nővérnek is szüksége van némi felüdülésnek! S mi sem lehetne jobb, mint egy hely, ahol nem ítélkeznek, nem igaz?! – mosolygok a csaposra, majd körülpillantás után – Jó kis helyed van hallod-e! – jegyzem meg, hogy aztán – Csupa izgalmas érdekesség! – bámulok nagy szemekkel – S ez a Bob, hogy saját pályája van! – ámuldozom, de aztán csak kuncogok, majd jóízűen nevetek ha olyan pofát vágtak amilyet vártam – Ez a Hoki dolog, ez olyan férfias, láttam, hogy zsebben is szokták – legyintek, majd kíváncsian nézek a kupiknál – S van valami szépség akihez sokan járnak? – mint akit tökre érdekel a dolog – Mi van ezzel a jégfutás dologgal? – érdeklődöm – Kötekedős-verekedős? – pillogok félénken

A koccanjanak a golyók után, újra iszogatva:

/Angol/ Jófejek ezek a srácok! – mondom hangosabban, hallják csak nyugodtan – Ritkák az ilyen úriemberek, akik így tud veszíteni! – bólintok is rá, majd kicsit szisszenve – Remélem hamar begyógyul az orra! – nem bántam a tapizást, érezze csak miről maradt le, meg persze legyen mivel dicsekednie is. Halkítok a hangomon – Azt hallottam, hogy ha valaki megbántott engem, akkor ennek a valakinek találhatok itt munkát! Egy bizonyos urat kell keresnem és ő segít, hogy ne legyek többet szomorú amiatt…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #386 Dátum: 2018. Február 19. 20:55:25 »
Rina

/Angol/ Nem kétlem, hogy egy ilyen nővérke bárkit képes feltámasztani! - ért egyet a csapos az ápolásod eredményességével, hogy aztán bólogasson a szavaidra, miszerint a szórakozás neked is  jár! Bár lehet,hogy nem pontosan érti, hogy miért itt töltöd az idődet - mert az azért feltűnt neki, hogy jó ideje te lehetsz az egyetlen nő idelent, de valóban nem terheli ezzel a kérdéssel jobban az agysejtjeit. Csak egy futó mosoly a jutalmad a hely minősítését illetőleg - feltehetőleg mások kissé negatívabb hangvételű szövegkörnyezetben szokták neki felemlegetni a hely színvonalát. De amikor a pályáról esik  szó, azért kijavít.
/Angol/ Nem Bobnak hívják, hanem Björnnek. Björn Löfgren a tulaj neve - de amikor kineveted, nem sértődik meg hanem tölt még egyet a poharadba
/Angol/ A ház ajándéka! - biztosít róla, majd a hokira megrázza a fejét.
/Angol/ Ezt itt ütővel játsszák - s a másikhoz is hozzáfűzi a véleményét - az is megérdemli, aki egy ilyen nővérke mellett csak annyira képes... A csapos megvonja a vállát
/Angol/ Ízlések és pofonok, de van választék - válaszolja a kupli témájában, és rátér a jégfutásra
/Angol/ Heti egyszer tartják, és bárki indulhat, ha elég lökött. A nyertes nagyjából kétezer dollárt visz haza. Egy tárnában kell futni a célig, ami általában egy kötélhágcsó vagy ajtó. Közben bármilyen nem halálos vagy mozgásképtelenné tevő galádság elfogadott. S hogy tétje is legyen, a futók után kiengednek öt felbőszített és éhes szánhúzó kutyát. Aki lemarad, azt széttépik és felzabálják a dögök a közönség nagy örömére - részletezi a helyi extrém sportot a vendéglátód.

Kicsit később egy igazán megérdemelt győzelem után tovább puhítod a csapost, és tovább érdeklődsz. Kissé összefutnak a ráncok a homlokán, de azért válaszol
/Angol/ Nem egy úr... - kezd bele - Khara a neve, és súlyos egy fazon - véleményezi, ami az ittenieket is figyelembe véve elég kimagasló teljesítmény lehet.
/Angol/ Ami meg a búfelejtést illeti, arra javasolhatom a Mágikus Ötöst. A szóbeszéd szerint elégedettek szoktak lenni velük a hölgyek - magyarázza.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #387 Dátum: 2018. Február 19. 20:59:16 »
Roxana

/Angol/ Szeretek piacolni - vallja be, hogy többek közt minek is köszönhető a jó hangulata. Amint megemlíted, hogy a születésnapjára vettél valamit, lehet látni rajta, hogy kissé lehökken, és amikor a nyulat nevezed meg, némi értetlenkedés is látszik rajta.
/Angol/ Megleptél - vallja be, és ennél pontosabban nem is lehetne megfogalmazni a dolgot. Az értetlenkedő arckifejezése kezd oldódni, ahogy elárulod - Roger fogja a nyulat kapni, és immár egyetértőleg biccent.
/Angol/ Neki jobban áll - majd átveszi a dobozt. Még bele sem nézett, de már szabadkozik
/Angol/ Igazán nem kellett volna - nyitja fel kíváncsian a dobozt. Láthatólag kissé kínban van, hogy mit is csináljon, de aztán hamar megtalálja a megoldást.
/Angol/ Köszönöm, bár nem biztos, hogy megérdemlem! Igazán csinos - vet egy pillantást az órára, majd rád - így nem teljesen tiszta, hogy most az órára vagy rád vonatkoznak-e inkább a szavai.
A többi vásárlóra való tekintettel csak módjával öltözöl át, de Black ráérősen ácsorog melletted, és fogja a cókmókjaidat, hogy te üres kézzel tudjál öltözködni. Amint végzel, el is indul, de a szatyraid egy részét magánál tartja, hogy ne kelljen annyit cipekedned.

/Angol/ Ha nem ebben a pillanatban akarod visszaadni, akkor nem izgulok miatta - válaszolja a gyűrött ruha kérdésére. Ellenben amikor lecekkerezed a kezében tartott eszközt, öntudatosan válaszol
/Angol/ Ez nem cekker, hanem kosár. S jól látod - pont emiatt fogjuk letenni ezeket egy csomagmegőrzőbe - válaszolja nyugodtan, miközben melletted sétál. Kisétáltok a vásárcsarnokból, és immár a plázán belül megindul Black az egyik utcán. Fél perc múlva már egy apró, utcára nyíló bolt előtt álltok, ahol Black a kabátjaitokat és csomagjaitokat egy zárható fali rekeszbe teszi, és az ajtót nyitó plasztik kártyát - melyen a 214-es szám szerepel, zsebre teszi.
/Angol/ Ezzel megvagyunk, jöhet a hivatal - közli, és ismét elég célirányosan megindul a plázában a hivatal irányába.

Röpke három percnyi séta alatt eléritek a pláza másik kijáratát, amely az iroda-dómba nyílik. Egy kellemes, zöldellő parkba értek, ami az épületek közt és előtt került kialakításra. Nem sok, de nyolc-kilenc nagyobb fa is helyett kapott a több száz négyzetméteres helyen. Az egész fölé pedig áttetsző kupola borul, és megvan a kellő magassága és átmérője, hogy már önálló klímája legyen - mert az épületek közt egy kövér felhő terpeszkedik, részben kitakarva a kupola tetejét.
Black egy pillantást vet a bejárat melletti infótáblára, és az alapján határozottan halad tovább az egyik csupa üveg irodaépület fele. Odaérve látszik, hogy Black jó helyre vezetett - a felirat szerint legalábbis. Bent egy váró fogad titeket az aulában, ahol sorszámot tépve várakozhattok. Közben látjátok, hogy Roger már az egyik ügyintéző asztalnál ül, és ráérősen teázik, és beszélget az ügyintézővel. Ahogy elnézed, most nincs semmi bizonytalanság a viselkedésében. Olyan határozott, amilyen veled soha nem volt, pedig már nem egyszer szeretted volna ilyennek látni. Egy tollal az elé tolt papírlapra mutogat, és magyaráz valamit az ügyintézőnek, aki bólogatva hallgatja.
/Angol/  Úgy látom, Roger intézi a papírmunkát - méri fel a helyzetet Black - Szerencsére ebben elég rutinos - erősíti meg a látottakat, és leül a váró egyik kényelmes foteljába. Roger bő tíz perc múlva jön ki, kezében több papírral, és amikor észreveszi, hogy itt vagytok, odasétál hozzátok.
/Angol/ Sziasztok! Rám vártatok? - kérdi - Két óra múlva mennek és lepakolják a konténereket a város költségén - tudatja veletek a jó hírt.
/Angol/ Kicsit késtünk, de még a határidőn belül sikerült ideérnünk - teszi hozzá - van egy szabad bő órám, aztán vissza kell mennem felügyelni a rakodást - árulja el, hogy neki mi a jelenlegi menetrendje - És nektek? - kérdezi
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #388 Dátum: 2018. Február 20. 08:14:46 »
-Igen a Piacolás az nálam is alap. Még kislánykoromban kezdtem a nagy faterrel. Ő imádta, mindig hármasban jártunk, a szakácsnő én meg ő. Apám persze utálta ezért, de ő szerintem csak a munkáját meg a könyveit szerette. -Kivárom mit szól a nyuszis poénhoz.
Folyamatosan mosolygok, majd elnevetem magam mikor elmondom hogy ez Rogeré lesz.
-Szívesen!! Csinos? Akkor jó, ez volt a cél a másik, hogy még működik is! Amúgy meg ha adnak fogadd el...!-Ha ütnek szaladj el, már ha van hová kivéve ha nincs hová.
-Olyan meg nem kap tőlem soha semmit aki folyamatosan ver.-Ezt már azután közlöm Blackel mikor oly komolyan közölte, hogy az nem cekker hanem kosár nekem mindegy. Átöltöztem pillanatok alatt, addig volt olyan kedves és fogta a cuccaimat.
-Ehhez viszont látvány elemere lenne szükségem. Röviden, le kellene vetkőzöm melltartóig, hogy elhidd Rina folyamatosan ver bárhogy. Leginkább ostorral, vagy amit éppen talál. Akkor talán hinnél nekem-Hagyom hogy ezt is  szépen megeméssze, Majd elmondom neki hogy Roger már látta na nem az összeset mert azt nem engedtem csak sport melltartón és  farmernadrágon ami látszott de még azon keresztül is elég sok karmolás és szíjnyom látszik. Ha felteszi a szokásos hülye kérdés "miért hagyom?"
De addigra odaérünk.
Roger már a kirakodást intézi. Megkérdezi mit keresünk ott.
-Én, mi, a rossz környéki orvosi ellátás miatt vagyok itt. De ha állandóra akarnak felvenni akkor már itt se vagyok.
 



Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #389 Dátum: 2018. Február 21. 17:58:55 »
Rina

/Angol/ Kösz! – fogadom az ingyen italt, de még nem húzom le azonnal, hanem igazán odafigyelve hallgatom, hogy végül – No majd megnézem magamnak! – azt a bizonyos választékot, hogy a sportra annyit kérdezzek: Mikor lesz a következő? – végül a súlyoz fazonra – Hol találnám ezt a Kharát, ha véletlenül úgy alakulna? – mert lehetségesnek tűnik, hogy talán ő az akit keresek, aztán tolok egy pici jattot, de csak mert megtehetem az utolsó információ nyomán.

Lehúzom az italt és elköszönök, mert itt nem találtam meg amit kerestem, de cserébe jó lenne valamit ebédelni, így arra felé veszem az irányt, ahonnan finom illatokat érezni – vagy csak amerre egy ételfogyasztási lehetőséget kínáló tábla mutat. Az sem gond, ha meglátom a kupit vagy ezt a Mágikus helyet, de még az a bobozás is olyan dolognak hangzik, amit ki kell próbálni. Ez utóbbit talán a nyuszikával, hogy tudja mi fán terem az élet.