Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31663 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #300 Dátum: 2017. December 04. 20:31:16 »
Roxana

A társalgóban odaadod Rogernek a könyvet, aki belenéz
/Angol/ Nézd, Mia! Itt van az a könyv, amit kerestél! - derül fel az arca
/Angol/ Tudod, Mia régebben is javasolta, hogy kezdjem el átnézni, de mivel ma nem találtuk, ezért kicsit nehezebben ment újra felvenni a fonalat - magyarázza.
/Angol/ Valóban csodás - mormogja Mia alig odafigyelve rátok, az adattáblát nyomkodva.
/Angol/ De most már biztos jobban fog menni - véli Roger hálásan mosolyogva. Úgy tűnik hogy valóban sikerült neki örömet szerezned.

Hogy a pilótafülkén kívüli pakolászás zajai pontosan mit takarnak, nm tudod, de abban azért biztos vagy, hogy Roger most nem könyvet olvas. Rina a pilótafülkében olyasmit csinál amit nem szokott. Türelmesen vár, és Black receptjeit olvassa! De azért közben elárulja, hogy eszében sincs a rókát lefagyasztani, ha nincs rá alapos indokotok.

Ezek után elosonsz az orvosi részleghez - ami nem is túl nehéz, mivel Mia és Roger Joe szobája környékén lomotol. Hogy a konditerem hol lehet, az rejtély - már bejártad a hajót, de konditermet még nem láttál sehol. Magadhoz veszed mindazt a felszerelést, amire szerinted szükség lesz, és visszaóvakodsz a pilótafülkéhez. Közben van alkalmad egy-két foszlányt elcsípni a beszélgetésükből

/Angol/ Ezt tegyük ide, amíg  kihúzzuk azt a böszme ládát! - javasolja Mia, majd kis szünet
/Angol/ És neked mi a véleményed Roxanáról? - kérdezi Roger
/Angol/ Vele biztos, hogy jobban járunk, mint Lizzel. Meg ha jól látom, tetszik is neked... - véli
/Angol/ Kicsit fura, de nagyon vonzó! - árulja el Roger
/Angol/ Valóban fura, de ez azért van, mert nagyon művelt! Te is fura vagy, nyugodj meg! - kacag fel Mia - két diploma felett már senki nem normális - papírja van róla - ugratja kicsit Rogert - Ne aggódj Nyuszikám, szerintem jól meg fogjátok érteni egymást! - zárja le a témát, és hallod, hogy ismét valami nagyobb dolgot kezdenek el zajosan vonszolni.

A pilótafülkében megvillantod Rinának a lehetőséget, hogy ő adja be az injekciót - de meglepetésedre inkább rád hagyja. Ahogy valahogy ahhoz sincs kedve, hogy elszórakozzatok Joe-val. Pedig ki tudja? Talán  titkon  szívesen részt vettél volna benne.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #301 Dátum: 2017. December 04. 20:36:05 »
Rina & Roxana

Így végül Roxana adhatja be nekik a koktélt, ami ellen Joe bágyadtan tiltakozik, amit
/Angol/ Vidd innét ezt a szart! - mondattal hoz a tudtotokra. Black csak simán elhúzódik a tű elől, amennyire a kötelei engedik.

Aztán Joe kap némi választ és vizet Roxanától. Amikor Roxana végre elveszi tőle a poharat, elhúzza a száját.
/Angol/ A whiskymet nem találtad meg, hogy vizet adsz? Megitta az a greenleafi vedelő bokor? - kérdezi kissé szemrehányó tekintettel a kabinjában hagyott susnyára célozva, majd érdeklődve Rina fele fordul - akárcsak Black. A fegyver megtöltésére érdeklődés csillan a szemében, Black arcán pedig némi gyanakvás ver tanyát. Joe ezek után amennyire a kötelei engedik, Black fele fordul, és érdeklődve kérdi, mintha ő nem lenne lekötözve
/Angol/ Jaja Balck, mesélj, mi volt a kabinodban? - kérdezi számon kérő hangsúllyal, aztán vigyorogva felétek fordul - Mióta a hajón vagyok, azóta soha nem voltam Black kabinjában, de mindig tutira vettem, hogy valami nagyon beteg dolgot rejtegethet odabent! - aztán újra Black felé fordul
/Angol/ Szóval mi volt odabent? - kíváncsiskodik. Mintha élvezné is a dolgot! Black kissé értetlenül néz hol Rinára, hol Roxanára, hol pedig az érdeklődő Joe-ra.
/Angol/ Fogalmam sincs... - aztán megakad a szeme az adattábláján. Ekkor lesápad.
/Angol/ Csak nem a naplómat? - kérdezi - Azok személyes irományok! - kezd el kissé felháborodni. Joe értetlenül hallgatja
/Angol/ Napló? Milyen napló? - kérdezi - Azt ne mondd, hogy te naplót vezetsz! - csodálkozik rá, és utána felröhög a helyzete ellenére - Hát, Black nagyon szar lehet a stílusod, ha ki akarnak érte nyírni! - aztán felétek fordul - hé, lányok, szerintem mivel nekem semmi közöm az agymenéséhez, és én is mélységesen megvetem azokat, akik olyan elfajzottak, hogy naplót írnak - teljességgel egyet értek azzal, hogy ha most ezért a jó izélés elleni különösen maradi és perverz támadásért lelövitek, mint egy rühes kutyát! - bólogat, hogy igen, ő a ti pártotokon áll, és semmi köze nincs a napló tartalmához. Egyáltalán nincs beijedve
/Angol/ No, engedjetek el! - javasolja sármos mosollyal. Black viszont teljesen meg van rökönyödve, és még alig hiszi el, hogy mibe keveredett.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #302 Dátum: 2017. December 05. 11:37:12 »
Örültem, hogy Rogernek nagyon tetszett a "képletes könyv". Használni tudja, Miát elnézve, nem tett rá túl nagy hatást.
- Nem az én világom de az ötvenedik oldalig eljutottam a megoldásokkal. A könyvet hoztam csak el a papírok a szobában vannak. Ne less!
Mosolyogva távozom. Tudom hogy nem lesett. Élvezte a könyvet. Mia meg maj' elaludt rajta ha hangosan beszélt Roger. Később a sunnyogásnál véletlenül meghallom Mia és Roger párbeszédét, jobb lenne többet is megtudni ha nem sietnék annyira. Szóval tetszem a kis hapsinak, ez jó hír. De míg ő nem kezdeményez én nem fogok. De miért tart minden hímnemű furának akinek csak megtetszem? Később is ráérek ezen gondolkodni. Rina az adattáblát nézegeti tőle nem megszokott módon nem akar semmit se tőlem se Joe-tól. Kizártnak tartom, hogy Black-től bármit is akarjon. Azért nem bírom ki hogy ne mondja el Rinának mit hallottam az előbb Miától és Rogertől.
- Ezt most nem kellene elcseszni,  mint a Blackkel. Nem hagyjuk a jégen őket. Sőt én nem foglalkozom tovább a kis vörössel vagyis Miával. Tegyen amit akar. Van egyéb amit szeretnél? - a válasz függőben marad egyenlőre.
Hiába a tiltakozás szó nélkül beadom a gyógyszert a két lököttnek. Rinát nézem ahogy megtölti a fegyverét. Pont ahogy gondoltuk Joe a kidumálással próbálkozik.
- Joe, Joee! Attól tartok nem vagy tisztában vele, hogy most az életedért küzdesz. Lásd Rina és fegyver. Eddig nagyon rosszul csinálod. Csak egy, mégy egyszer mondom egy jóóó indokot mondj, hogy Rina ne lőjön fejbe! Csendben gondold át!
Mindezt végig sikerült mondani egy kedves mosoly keretében.
- Black, Black, lehet hogy személyes irományok, ahogy te fogalmaztál ha nem rólunk írtál volna benne. - előveszem az adattárolót, és elkezdem lapozgatni - Szeretnéd ha felolvasnék belőle vagy pontosan tudod mit írtál bele? Eladni minket bagóért a St Albans-on. És csak arra vagyunk jók, hogy a kedves lekötözött cimborád kiszórakozhassa magát?Vannak itt még hasonló bejegyzések egyik jobb mint a másik! Te is állhatsz neki agyalni a jó kis indoknak miért hagyjunk életben. - a mosoly nem marad el.












Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #303 Dátum: 2017. December 05. 17:50:13 »
Rina

Párszor át kell olvasnom a recepteket mire valami megmarad belőle, de ugye időm, nos, az van bőven. Végül ezt a néhányat már elég jól magam elé tudom idézni, így az sem zavar, hogy a Szöszinek közben kilométerhiánya volt. Akadtak ötletek és elképzelések a várakozás alatt, de mivel annyi és oly izgalmasak, hogy számba venni (érted…) is sok, inkább csak olvasgattam. Alaposan átmatattam az adattáblát, hogy semmilyen feljegyzés ne kerülje el a figyelmemet!

/Angol/ Mei-mei! Tereld ide a kis vörös démont, meg a kölyköt! – szólok rá csak úgy mint aki épp unatkozik és talán tényleg így is van – S mint mondottam volt, a kis Shao Jeh az én problémám, ahogy a réparágó a tied.

Nem igazán érdekel, hogy Joe mit nyivákol és a Chef némasága sem izgat. Egyelőre az foglalkoztat, hogy a koktél után a Szöszi szóljon a többieknek. Alapvetően akkor kívánom folytatni, amikor már mindenki jelen van. Jobb, ha tisztán látják azt, hogy velem nem lehet ba…kodni.

/Angol/ A Karma egy igazi doxy, nem igaz fiúk? – de még nem magyarázom túl, egyrészt mert Átlagos pofázik, aztán meg a Szöszi nem képes kussolni – Fogalmad se nem? – rátartom a fegyvert és meghúzom a ravaszt, hogy üresen kattanjon, de érezzék a törődést – Még háromszor, hm, vagy egyszer – vonok vállat - hazudhattok – közlöm velük szelíden, majd hagyom puffogni

Kicsit megmosolygom Átlagost, sajnálnám, ha ki kéne nyírnom, de nem hezitálnék. Ő is megkapja a maga katt hangját, elvégre belehazudott az arcunkba. Az esélyek a túlélésre drasztikusan csökkennek… emelem fel a pisztoly csövét, majd másik kézzel lapozgatok:

/Angol/ Felütésként, kezdjük… mondjuk… ah, igen.

Idézet
>>>2517.06.05<<<
Ma Joe meglátogatott, és erős felütéssel kezdett. Megkérdezte, hogy tudom-e, hogy az öreg frissíteni akar, már ami a pilótát illeti. Megkérdeztem, hogy ezt honnan szedi? Erre lejátszott nekem egy rövid hangfelvételt, amin az öreg megkérdezi Miát, hogy volna-e kedve az Ólommadár pilótája lenni? Úgy tűnik, az öreg elhatározta magát. Joe elárulta, hogy Mia az ujjai köré csavarta az öreget és Rogert is. S ráadásul mivel öt sem kedveli, nála is rezeg a léc. Pedig ö jól érzi itt magát. Felvetette, hogy egy megbeszélésen sarokba lehetne szorítani őket, ha Jeremyéket sikerülne az oldalunkra állítani. Elárultam neki, hogy Mia Lizziék ellen is támadást indított. Erre Joe felélénkült, és felajánlotta - beszél velük, és megszervezi a sztrájkot.

/Angol/ Nocsak, mi van még itt!

Idézet
>>>2517.06.08<<<
Vita, vita és vita arról, hogy mi legyen velük. Az öreg bár vénségére meghülyült, azért a barátom valahol. A srácával sincs sok gondom, de a vörös szajhát - akinek ezt az egészet köszönhetem - szívem szerint lelőném. Liz és Jeremy azon a véleményen van, hogy simán zsilipeljük ki, vagy mérgezzük meg őket. Miféle orvos ez a nő?! Szép kis páros. Joe viszont azt mondja, hogy várjunk még vele - van egy ötlete.

>>>2517.06.09<<<
Joe előállt a nagy ötlettel: az egyik ismerőse bányászokat "toboroz" az Albanson, és fizet is a munkásokért. Nem tetszik, de jobb, mint a zsilipelés. Talán.

/Angol/ Ha már itt vagyunk, ne szaladjunk messzire, lebilincselő olvasmány!

Idézet
>>>2517.06.13<<<
O'ville. Közepesen lepukkadt hely - inkább ki sem szálltam. Mint kiderült jobb is - Liz és Jeremy közös kirándulása katasztrofálisan sikerült - mindketten belehaltak a környék felfedezésébe. Az árut még az érkezéskor, éjjel bepakolták - azzal szerencsére nem volt gond. Joe legalább most kitett magáért - szerzett orvost és fegyverest is. Sajnos a felhozatal ezúttal is pocsék - a doki úgy néz ki rendben van - remélhetőleg jobb orvos, mit Liz volt, de a másik legalább akkora ribancnak tűnik, mint Mia volt. Lehet, hogy hosszú távra tervezve érdemes volna öt is az Albanson hagyni? Majd megkérdezem Joet.

>>>2517.06.14<<<
Joe azt mondja, hogy megfontolja dolgot. Ez gondolom attól függ, hogy mennyire készséges a csaj, és hogy mekkorát kaszálna. Bár a doki aranyosnak tűnt, azért ő is igencsak fehérmájúnak tűnik. Remélem nincs igazam.

/Angol/ Egy pici kitérő!

Idézet
>>>2517.06.16<<<
Azt hiszem Rina nem kedvel.

/Angol/ Ez nem igaz, mert ha így lett volna akkor azt már érezted volna – közlöm vele társalgási hangnemben – de legalábbis nyoma lenne – nyugtatom meg, végül elmosolyodom – S akkor érkezzen a zárszó! A legszebb rész, olyan, ami inspirálja az embert! – célzok arra, hogy miért vannak úgy ahogy

Idézet
>>>2517.06.18<<<
Joe megnyugtatott - az Albanson hagyjuk mind a kettőt. Addig meg "csak jól érzi" magát. Rohadt strici!

/Angol/ Szóval, ha elengedünk, az két módon történhet meg. Az egyik a zsilipen át, a másik meg… – itt körülnézek, van e bárkinek hozzáfűznivalója – Ha itt a többség azt akarja – megvonom a vállam – de erre a helyedben nem igazán számítanék – ekkor megfosztanak az adattáblától, én meg úgy teszek, mint akinél még ott van és lapozok egyet, aztán hanyag mozdulattal félredobom – Shao Jeh, Kölyök, Mei-mei? – bárkinek bármi hozzáfűznivalója van é

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #304 Dátum: 2017. December 05. 18:18:44 »
-Oké előkerítem őket. -Kimegyek a pilótafülkéből és keresni kezdem a rókát meg a nyulat. Eddig róluk nem beszéltünk. Érdekel milyen hatással lesznek. Már eleve a látványuk.Azért még hallgatóztam egy kicsit, de olyan nagyon szerettem volna látni milyen arcot vágnak vagyis inkább Black vág amikor Rina felolvassa a kis titkát. Minden kabinba bekopogtatok jó hangosan, és kiabálok "keljetek fel   észhez tértek!" Egyik majd csak nyerő lesz. Amúgy is itt ébren lehetnek mindjárt kikötünk.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #305 Dátum: 2017. December 09. 21:52:39 »
Roxana

Mia visszakérdez

/Angol/ Ötvenedik oldalig? Odáig egy hétig tartott eljutnom - ad némi támpontot arra, hogy mások normál esetben mennyi idő alatt képesek megérteni a kötet tartalmát.
Kicsivel később megtudod hogy Roger nem csak néz, hanem lát is, és hogy jó ízlése van, hiszen tetszel neki! Talán eszedbe jut, hogy kezdeményezhetne, de amilyen kis tapasztalatlan, lehet, hogy azt sem tudja, hogyan fogjon hozzá. S persze a másik kérdés az lehet, hogy vajon tudja-e, hogy próbálkozhatna?

A pilótafülkében felveted Rinának, hogy a Roger és Mia alkotta párossal ez alkalommal jobb kapcsolatot kének kiépíteni, mint ami Blackékkel sikerült. Akik hiába araszolnak odébb az ülésükben,nem menekülhetnek, és beadod nekik a gyógyszert. Rina szokás szerint azt csinálja, amit szeret - jelen esetben fegyvert tölt. Joe viszont mivel nem izgul a helyzet súlyosságához képest eléggé, felhívod rá a figyelmét, hogy nagy bajban van.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #306 Dátum: 2017. December 09. 22:02:54 »
Rina & Roxana

Amikor Rina megemlíti, hogy vannak még további éber utasok is, Black látszólag még nyomorultabbul érzi magát, de Joe-t nem hatja meg. Végül Roxana kíséretében belépnek. Mia szó nélkül lépdel az egyik pulthoz, és fenékkel megtámasztja magát a szélén. Roger egy bizonytalan
/Angol/ Üdv fiúk!-al köszön nekik, és Miától kicsit odébb áll meg.
/Angol/ Lehet, hogy nem tűnt fel, de lefagyasztottatok! - tesz enyhe szemrehányást Mia a két férfinak, akik közül Joe nem is tagadja
/Angol/ Le, de csak azért, mert tudjuk, hogy fázós vagy, és szerettük volna, ha mire az Albansra érünk, már hozzászokjál az ottani klímához, nehogy hirtelen megfázzál. De úgy látom, Roxanáék kicsit bele kavartak ebbe az ötletbe. Hangyányit csalódott vagyok! - sóhajt fel, és látni, hogy valóban kellemetlenül érintette Mia és Roger felbukkanása. Ahogy Blacket is.
/Angol/ Rogert meg azért hűtöttük le, mert nagyon szívére vette az Öreget, és nem akartuk, hogy tipródjon, amíg meg nem érkezünk az Albansra, és meg nem műtik. Állítólag ott meg tudták volna menteni - legalábbis Lizzy ezt mondta.
/Angol/ Ez igaz? - kérdi Roger reménykedve, mire Joe megvonja a vállát
/Angol/ Majd meglátjuk - válaszolja.

Joe Roxana figyelmeztetése ellenére elég szokatlan indokot hoz fel arra, hogy miért ne lője Rina fejbe
/Angol/ Mert utána te takaríthatsz fel, ugyanis én biztos nem fogok - kacsint Roxanára
/Angol/ Illetve biztos vagyok benne, hogy hiányozna neked az a macsós sármom is, ami Rinából azért hiányzik. Meg én is hiányoznék neked innen-onnan - vigyorodik el

Amikor Rina Blackra fogja a fegyvert, é meghúzza a ravaszt, Black ijedten összerándul. Joe tekitetében viszont nem látni mást, csak némi izgalmat - és ezt öltájékon is jól mutatja, miközben üresen elcsetten a pisztoly.


Black Joe-val szemben nem az a mosolygós fajta - valamiért úgy érzi nincs sok oka a mosolygásra. Inkább úgy fest, mint aki pocsékul érzi magát.
/Angol/ A saját naplómban, amit a zárt kabinomban tartok, azt írok amit akarok. Ha pedig mégiscsak belenézel, és nem tetszik amit látsz, az a te hibád. Én elzártam előled, és te voltál az aki ennek ellenére megszerezte és beleolvasott - hívja fel Roxana figyelmét arra az apróságra, hogy a tudásnak bizony ára van.

Joe akkor kotyog közbe, amikor az eladásról esik szó
/Angol/ Ez biztos a naplód, és nem valami harmadosztályú fantasy regény cselemény vázlata? - kérdezi Blacket, és csevegő hangnemben folytatja
/Angol/ Mókuskám! - szól Roxanához - nem szívesen szólok bele, de Black tudja csak egyben letenni közülünk a gépet a felszínre...

Rina karmás kérdésére el is vigyorodik

/Angol/ Azért a Szöszire sem lehet panasz ezen a téren - válaszolja, S utána érdeklődve hallgatja a napló idézetet. Black nem akarja kommentálni - úgy véli, hogy felesleges törnie magát. Így csak mogorván hallgat - talán mert az az érzése, hogy már eldöntöttétek, hogy mi lesz a vége. Joe ezzel szemben nem találja annyira szörnyűnek a helyzetet.
/Angol/ Figyelj, bogaram! - szól Rinához - nem értettem az utolsó szót - megismételnéd, hogy mi volt az? - kéri, hogy Rina ismételje meg a sztrájk szót.
/Angol/ Basszus! Biztos, hogy az van odaírva, hogy sztrájkot akartam szervezni, és nem gyilkosságot, vagy lázadást? - hitetlenkedik - De akkor miért is vagyunk megkötözve? - teszi fel a kérdést, és Black fele fordul, aki dühös pillantást vet Miára. A következő idézetre ismét felsóhajt
/Angol/ Baszd meg Black, kell itt neked moralizálni meg érzelgősködni! A végén még azt hiszik, hogy nem vagyunk elég kemények ahhoz, hogy közéjük tartozzunk! Kellett neked felháborodni Lizzyék ötletén, és másik megoldást kérni! Ha azt írod, hogy te is arra szavazol, hogy lőjük le őket, most nem baszogatnának minket azzal, hogy puhapöcsként megmentettük az életüket! - szidja mint a bokrot Blacket, aki igencsak komoran hallgat, mint a döglött hal. A következő idézetre Joe büszkén kihúzza magát
/Angol/ Féltem, hogy ez kimarad, de most hálából mindenki megcsókolhatja ami nem lett kipingálva - pislant lefele - Mivel Jeremyékkel nyíltan nem akartam konfrontálódni, maradt ez a megoldás. Ha nincs ez az alternatíva amit felvetettem, már rég valamely bolygó körül ölelgetnétek az egyik műholdat szkafander nélkül! - néz Miára és Rogerre - Próbáljatok leolvasni a számról: m-e-g-m-e-n-t-e-t-t-e-l-e-k titeket! - vigyorog, mint a tejbetök.
S ez a mosoly sem halványul Joe arcán, amikor Rina odaér, hogy otthagynának titeket az Albanson.

/Angol/ Nem hittem volna, hogy ez az ötlet gondot okoz nektek. Elvégre nem vettelek feleségül titeket, és szerintem Black sem tett holtodiglanig tartó esküt - néz a komoran rá bámuló Blackre.
/Angol/ Nem, nem hiszem - válaszol Black helyett, és folytatja.
/Angol/ Az sem biztos hogy Az Albans után arra mennétek tovább, mint amerre mi akarunk - s az onnantól kezdve már nem biztos, hogy tetszene nektek, hogy ennek ellenére továbbra is magunkkal rángatunk titeket - véli Joe. Rina kis kitérőjére Black csak daccal telve néz rá, de Joe felnyerít
/Angol/ Képzeld el Black, mi lenne, ha Rina kiderülne, hogy mégsem kedvel - mert most még tisztességes és kulturált elbánásban van részed! Ha nem hiszed, csak vess egy pillantást a szép színes pacáidra - javasolja Blacknek, aki egyáltalán nem találja viccesnek vagy megnyugtatónak a helyzetet. Ezt mindössze egy Joe-nak tartott középső ujjal jelzi.
/Angol/ Black, te mindig sötéten látod a dolgokat! - változtass, és majd fordulj a fény fele - csipkelődik Blackkel.

Rina kérdésére Mia megszólal
/Angol/ Bár szerintem Black egy beképzelt egoista, nem szeretném, ha Blacknek csalódást okoznék azzal, hogy úgy érzi - esetleg félreismert. Nem tenném az ellenségemmé - ezért inkább a zsilipre szavazok! - jelenti ki határozottan. Roger mellette csak levegőért kapkod
/Angol/ De Blacktől tanultál meg vezetni!
/Angol/ Ez igaz Nyuszika, de vagy ők, vagy mi - válaszol Mia
/Angol/ Blacket pici korom óta ismerem, és a maga távolságtartó módján mindig is szeretett! Ő sütötte az összes szülinapi tortámat, mióta az eszemet tudom! Olyan, mint egy családtag! - áll ki Black mellett, és folytatja - Joe meg igaz, hogy nem a legmegbízhatóbb, de valahol a barátom volt - legalábbis azt hittem!
/Angol/ Hé, Rog! Szerinted hogy tudtalak volna megvédeni Jeremytől és Liztől másképp? Az volt a terv, hogy időt nyerjek, és az sikerült. Utána meg a két hülye elpatkolt, de akkor meg azzal volt a gond, hogy én nem tudom kezelni a kapszulát. O'villben nem hagyhattalak, de a két új zöldfülűnek sem akartam kiteregetni a szennyest. Az Albanson viszont tudtam, hogy van megbízható kontakt, aki ki tud olvasztani - magyarázza a bizonyítványt.
/Angol/ Nem is tudom... - bizonytalankodik Roger - de akkor sem érdemelnek zsilipet! - jut végül döntésre, ami azt jelenti, hogy ti fogjátok eldönteni a szavazást...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #307 Dátum: 2017. December 12. 12:29:00 »
-Roger a vége felé van nagyjából a 200-dik. oldalon egy képlet nem tudom mi a neve de azzal a pilóta vagy bárki aki ismeri megmentheti a hajót mg a legénységet. Amúgy is a nagyon nehezek ott vannak, a végén.-Roger boldog én is. Később majd megköszöni. Valahogy majd rávezetem a dologra. Illetve tetszem neki nem lesz nehéz. Előkerítem a rókát meg a nyulat.
Később már nagyban ment a Party. Vagy minek nevezzem? Visszavágódom a helyemre, Tudom hogy nemsoká megérkeznek addig kell normális hangnemben beszélni Blackkel.   Néha muszáj odafigyelni ha hozzám beszélnek Rinát szerintem eléggé lefárasztottam a mai napon Joe viszont imádja a saját hangját. A hülyéje! Ez ki is derül az elkövetkező néhány percben.
-Inkább takarítom egy hétig a véres hulládat mint hogy tovább hallgassam a sok zagyvaságot amit összehordasz! Az a macsós akármi meg eddig se hiányzott ezután se fog. - ezután majd csak akkor szólok hozzá ha kénytelen vagyok.
Black megjegyzésére csak a szemem forgatom.
-Akkor itt jegyezném meg csak úgy mellékesen, hogy nem nézelődni és a kis naplócskádat megszerezni mentünk be a kabinodba. A hajó kitért az útvonalából, talán egy kisbolygó egy hold vagy ilyesmi került elénk. Kellet a navigáció itt nem volt.-Körbe mutogatok.
-Röviden, egyenesbe vágtam a hajót aztán találtunk jó kis olvasnivalót. Izgalmas volt.
 Már nem érdekel mit írtál rólam. Én tudom egyedül csakis én milyen ember vagyok igazából. Felőlem akár azt is írhattad volna, hogy utolsó útszéli pillangó. Még két utolsó megjegyzés az egyik ha lett volna egy kis eszed akkor külön tárolod a hajóra vonatkozó adatokat, és külön a saját naplódat amit én a helyedben csak papírral és tollal írtam volna. El tudtam volna dugni az ágyam alá ha baj van...például most! Emlékszel mit mondtam az előbb ugye? Rina nem viccel!
-A kedves mosoly most sem marad el, de mögötte mindvégig a "meg fogtok halni!" szöveg fut. Jobb ezt előre tisztázni. Ezt csak Black veszi komolyan mert Joe folyamatosan megállás nélkül dumál ás dumál.
Rina Közben válaszol Joe-nak mi volt a naplóban. Vagyis a legjobb részeket kiemelve, én már csak kuncogok rajta, néha beleszólva ha engem is érint a szöveg. Megérkezik a róka és a nyúl. Megnézem milyen hatással vannak a két lekötözött idiótára.
Na igen nem örülnek a jövetelüknek.
Rina a tettek embere félő, vagy nem is olyan félő hogy ha én is nehezen bírom cérnával akkor ő mennyire? Ettől az álladó pofázástól nagyon gyorsan felmegy az agyvize és lőni fog. Black legalább csendben van.
Most már csak hallgatom őket. A mókuskánál megfordultam a pilótafülkében. Ez mekkora kamugép! Komolyan ezzel szívatták Rogert. Megműtik az apját? Na jó végighallgatom az egészet és csak a végén szólok bele.
-Befejezted? Nem nagyon figyeltem oda eléggé fárasztó vagy. Csak az engem érintő részeknél szóltam bele. Roger akit tüdőn lőnek az meghal. Még az Arielen tökéletes felszereléssel se tudnák megmenteni nem, hogy egy ilyen kis világvégi bányászbolygón. El akartak adni Miával és velünk együtt törődj bele, az emberkereskedelem legális ilyen helyeken, vagy ha nem is az szerinted el jönne ebbe ebbe a jeges pokolba bárki ellenőrizni mi a helyzet? Sok pénz van benne. -Intek a kezemmel.
-Sétáljunk egyet! -Semmi kedvem  lekötözöttek kivételével. Szét kellene választani a két hülyét és úgy érzem Black egója szépen lassan darabokra fog esni. Nem mellékesen kíváncsi vagyok rá mikor landolunk. Még rengeteg időnk van.
-Nem kell hallaniuk hogyan döntünk a sorsukról, ez növeli bennük a feszültséget. Joe-mehet a kapszulába vagy mehetne bányásznak. Balck meg eléggé összetört szívatnám még, az a baj vagyis azt vettem észre az itt töltött idő alatt hogy Joe bármilyen baromságra rá tudja beszélni Blacket. Még most se tudta befogni a száját. Mielőtt megjöttetek volna Mia és Roger éppen arról beszéltem nekik hogy csak egy jó indokot mondjanak miért tartsuk őket életben. Black szerintem éppen most is ezen agyal. Joe viszont fel se fogta mekkora bajban van. Már akkor is folyamatosan beszélt mielőtt jöttetek volna.Nem válnék olyanná mint Liz. abban viszont biztos vagyok hogy az én dolgom az életmentés. Nem pedig annak elvétele. Mia te pedig kedvedre utálhatod Blacket. Mert mi abban az élvezet ha gyűlölünk valakit de nincs itt. Rina ki tudja még a végén megkedveled. És akkor aztán... -Félbe hagyom a mondatot. Mit tudja Black milyen is az ha Rina kedvel valakit.


 




 

 


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #308 Dátum: 2017. December 17. 19:23:57 »
Rina

Az első és legfontosabb dolog amit meg kell tennem, hogy bezárom az ajtót, miután mindenki megjelent. Ezt követte a felolvasás, a véleményezés és aztán a hüledezés és miegymás. Ez a része annyira nem érdekelt, de amikor az Átlagos belekezdett a pofázásba közelebb léptem hozzá, de csak úgy, hogy rúgástávolságon kívül legyek. Értem én, hogy le van kötözve, de láttam már meggyfán pókot, így inkább főztem a biztonságot.

Szóval amikor mindenki jelen van, akkor a kölyköt a dokihoz tereltem, de mivel Mia inkább a fenekét kényezteti, mint engem így hagyom tegye azt amihez épp kedve van, hiszen lesz ez még így sem. Ami azt illeti hagyom, hogy kifakadjanak, kiadják magukból a dolgokat, de mint mondottam volt, végül ott vagyok ahol és olyan kis őrült mosollyal nézegetem magamnak a pofázunk és végünk sorállományt. Sok ilyen önjelölt hőst láttam már, aki azt hitte, hogy sebezhetetlen vagy vele nem történhet semmi Go shi

Aztán amikor végre mindenki elkussolt:

/Angol/ Tudod Joe, szerintem tanítani kéne, ahogyan elő tudod adni magad. De akkor annyi Buhn Dahn" lenne, hogy minden magától összeomlana. Ezért találta fel valaki ezt a bizonyos szintet, meg határt és efféléket, hogy még a magadfajta is megértse, mikor elég bármiből is amiből épp már régen sok – a fegyvert visszacsúsztatom a helyére és előhúzok egy pengét, mellyel az Átlagos szemébe villantok – Nem moralizálok, mert az képmutató lenne, de mikor már olyan szinten bebuktál, hogy nincs az fél-őrülten dilis aki higgyen neked, akkor a helyedben én kussolnék.

Itt elpillantok Black-re, aki feladta, aki megértette, hogy a korábbi szavaim már a végjáték kezdete

/Angol/ Nem kell, hogy játszd a hülyét Joe, így is teljesen hiteles vagy – sóhajtok, majd körmömet kezdem piszkálni a pengével – Nem zavart volna sok dolog amit megtehettél volna, mint ahogy néhányba magam rángattalak, de te akkor nagyon rábasztál, amikor velem úgy terveztél, hogy eladsz szolgálnak. Akkor szívem, úgy rábasztál, hogy még mindig nem tudod felfogni. Pedig kaptál belőle ízelítőt, nagyot kattant ha rémlik.

Azzal közelebb araszolok és szépen lassan végigvágok a combján. De csak lassan és kicsit mélyen, hogy fájjon, meg vérezzen, de azért ne legyen komoly baj. Aztán belenyomom az ujjamat, hagyom énekelje csak ki a fájdalmat, miközben vidám arccal nézek rá. Idővel persze megunom – vagy talán nem is üvölt – és elveszem a kezemet. Aztán ugyanezt megteszem a másik combján is, majd a vállakat veszem célba. Azonban ott, mielőtt megvágnám, még hozzá kell tennem valamit a korábbiakhoz

/Angol/ Mei-mei, ha volnál kedves és hoznál egy vödör vizet és egy rongyot. Ha még valaki segíteni szeretne, a konyhában talál sót, örömmel venném – toldom meg, majd visszanézek és még kedvesebben mosolygok – Neki egészen más hiányzik, olyasmi, amit te sosem fogsz tudni megadni – vonom meg a vállaimat, majd megvágom az egyiket, mondjuk a balt és megint énekelnie kell – Az a baj, hogy neked nincs jövőd Joe. Nem lehet veled beszélni és persze az efféle örömjátékokra sem hajlanál meg.

Nem nézek Black-re, szerintem ott nagyon egyszerű esetünk lesz, de rám cáfolnak, hiszen kioktatják a drága Mei-Meit, minek következtében akkora pofon a jutalom, hogy vagy csillagokat lát – mert kinéz az ablakon – vagy vért köp, de ezt már Black szájára bízom, melyik a szimpatikusabb neki. Ekkor nézek csak rá, de azzal a kedves és imádnivalón szeretetteljes pillantással, amitől olyan ártatlannak, ártatlanul őrültnek tűnhetek.

/Angol/ Korábbiakat kellett volna tartanod és kussolni, ha már megbuktál, mint félresikerült önjelölt hős – ebben akad megvetés nem kevés, majd – több sebből vérzik minden ami mögötted van és ebből az álszentsége és őképmutatósága csak a felszín. Szóval javaslom, hogy ha még halvány esélyt akarsz az életre, akkor kussolsz vagy engedélyt kérsz pofázni. Nem mellesleg Mei-Meinek csak szépeket mondjál, mert nagyon megbántottad. Igazából egy őszinte bocsánatkéréssel biztos beérné… kezdetnek.

Aztán visszanézek Joe-ra, de szavak helyett csak a másik vállát is megvágom, majd a sót itt bevárom. A víz is érkezhet, a rongy meg effélék, hiszen lesz mit takarítani. Főleg azért, mert időközben az öklömbe harapó Joe már kezdhet picit szédülni. Érdekel, hogy ennyi után még mindig izgatott e, hogy tényleg azt hiszi sebezhetetlen meg efféle ökörségek vagy felismerte már, hogy nagy a baj? A sztrájk dolog volt az egyetlen, amire picit kelletlenül de bólintottam, ugyanakkor korábban már kifejtettem az álláspontom a lényegi dolgokban.

/Angol/ Megnyugtatlak Joe, sosem tartoztál sehova. Örök magányos farkas vagy a végsőkig és ezért döglesz meg egyedül. Viszont van egy jó hírem is. Nem leszel kizsilipezve…

De a mosolyomból ítélve úgy jobban járt volna, aztán hagyom kicsit megint beszélni, amin jót kuncogok, mert azért lássuk be, Blacknek szánt szavai tényleg viccesek

/Angol/ Ebben igaza van Joe-nak. Blackben annyi életöröm van, mint egy döglött hintalóban. S lehet picit túloztam, de csak azért, mert a Szöszi kedveli. – kacsintok, majd jöhet a többiek köre, de azért a sótartóval játszani kezdek, hiszen használni is akarom – A barátság túlértékelt, láthatod mi lett belőle. – majd közbepofáznak, de ehhez nem kommentelek csak vigyorgok, hogy igen, lett volna más módja – de értékelem ezt a zárszót Joe és ettől csak még nehezebb megtennem, amit meg kell tenni.

Elpillantok a Szöszi felé, majd egy adag só a combon képzett helyére kerül, aztán két vállnál fogjam meg sós kézzel a „barátunkat” és mélyen a szemébe nézzek. Végül lassan elhúzódom és elveszem a pisztolyt, amit Joe homlokának közepére, a nem létező harmadik szemébe nyomok. Picit félrebillentem a buksimat, hogy jól lássam miképp reagál amikor felhúzom a kakast, immáron alig van esélye, hiszen kettőt már „ellőttem”.

Nincs mit hozzáfűznöm a Szöszi beszólásait illetően, elvégre csak a lényeget és az igazat mondja helyettem is. Azért vigyorgok egy sort, amikor a Szöszi helyre vágja Black-et aztán a kölyköt teszi zsebre, elvégre ez olyan terület ahol ő van otthon. Nincs mit hozzáfűznöm ezen tényekhez sem, de a szándékom egyértelmű. Ha valaki nem mondd valami nagyon okosat akkor a Szöszi takarít. Az arcomon derű, kedvesség és báj honol, csak a tekintetem lángolhat árulkodóan, hogy mennyire élvezem az egészet, hogy milyen jó érzés lesz meghúzni a ravaszt…

Igazából nincs több mondanivalóm, szóval elértünk a végéhez. Nem akarom Black-et megölni, benne még van annyi, hogy négyen figyelünk rá, akkor még életképes lehet, de ez legyen a többiek dolga. Személy szerint lelőném, öltem kevesebbért is, de az ő élete függjön más hóbortjától. Mivel a Szöszi nem akar lőni, még elpillantok Miára, szeretné e megtiszteltetést, de ha nem, akkor szimplán hasba lövöm az Átlagost, mert az fáj, mert sokáig tart amíg megdöglik és mert piszkosul jó lesz nézni ahogy megérti, a kalandja itt véget ért.

/Angol/ Megéheztem. Black, össze tudnál dobni valamit? – teszem el a fegyvert (ami lehet nem elsőre sült el) és veszem elő a pengét, hogy előbb ráijesszek, de valójában elengedjem – valami édességet szeretnék, mit gondolsz, menni fog? Ha szeretnéd, zuhanyozz le előtte! – vetem fel – ha még túl kába vagy, a Doki segíthet – toldom meg somolyogva

Részemről leülök Joe-val szemben és felteszem a lábam a pultra, onnan nézem ahogy lassan kivérzik. Minden percet élvezni fogok, de leginkább az utolsót…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #309 Dátum: 2017. December 18. 21:00:59 »
Roxana

Rogernek megemlíted, hogy az igazi kihívás a könyv végén várja - amit magabiztos mosollyal nyugtáz - láthatólag nem rettent meg a kihívástól. Kis szerencsével ez a magabiztosság akkor sem tűnik majd el, amikor megpróbálod rávezetni, hogy is köszönje meg neked a dolgot. Ami talán  nem is lesz annyira nehéz, mert tetszel neki. S ha nem is mondta volna, amikor Rina elfenekelt előtte - a tekintete mindent elárult - vagy legalábbis annyit, hogy felizgatta a látvány. Ráadásul még ki is állt melletted a maga bátortalan módján, ami annak a jele, hogy szívesen megismerne közelebbről is! Ez utóbbi gondolat pedig téged késztethet kellemes borzongásra, ahogy elképzeled, hogy is történne mindez a kabinodban...

Rogerrel és Miával visszaérve a pilóta fülkébe hamar megállapítod, hogy Joenak egy dolga nem fejlődött ki az idők folyamán - a veszélyérzéke. Csak dumál és dumál - láthatólag annyira aggasztja a helyzet mint téged a holnapi ebéd. A válaszodra csak megvonja a vállát, és mindent tudó csibészes mosollyal válaszol

/Angol/ Látom ám, hogy hazudsz! - osztja meg a véleményét, hogy után újfent Rinával foglalkozzon.

Black ellenben nem kommentálja a véleményedet, csak egy lesajnáló pillantást vet rád, amikor izgalmasnak nevezted a pályamódosítást. Úgy tűnik, hogy elfelejti - neked ez volt az első éles teszted, és lám, milyen jól is sikerült! Mindannyian éltek, sőt - még Mia is megdicsért. Nem mintha annyira számítana a véleménye ugye, de akkor is!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #310 Dátum: 2017. December 18. 21:03:41 »
Rina & Roxana

Joe persze közbepofázik
/Angol/ Ha jól értem, azt mondod, hogy Black naplója a te esetedben nem felel meg az igazságnak, mert túloz? Akkor kérem, hogy az én esetemben is tessék ezt feltételezni! - szúrja közbe, amikor a napló Roxanára vonatkozó tartalmáról esik szó.

Roger Roxana felvetésére, hogy egy ilyen világvégi bolygón milyen orvosi ellátást tudnak biztosítani, annyit válaszol
/Angol/ Hát, ebben lehet valami... de talán nagyobb az esély ha van egy jó műtő, meg képzett orvoscsapat a bolygón! Legalábbis nagyobb, mint az Ólommadáron! - reménykedik a srác.

Roxana terve, hogy elrángatja Rogert meg esetleg Miát - nos, nem jött be, mert Rina bezárja az ajtót.
Joe pedig továbbra is hajlandó vitatkozni Rinával

/Angol/ A gond az, hogy csak a naplóra támaszkodtok - ami Black elborult agyszüleménye. Az meg mint a doki mondta, erősen túloz. Még az is lehet, hogy ártatlan vagyok - válaszolja mintegy magának bólogatva.

Rina megvillantja Joe szeme előtt a pengét, mire Joe egyből meg is jegyzi:
/Angol/ Ugye tudod, hogy arra az eszközre egyáltalán nincs most szükség? - kérdezi. Utána Rina a késével végigvágja Joe combját, aki elfintorodik, ahogy vörös csík mutatja, hogy a penge merre járt.
/Angol/ Hé, doki - lesz mit varrogatnia, ha nem olyan mint Lizzy volt! - kommentálja a dolgot, majd fel is szisszen, ahogy Rina az ujjával kicsit bele turkál. Nem úgy Roger, aki Joehoz hasonlóan elfintorodik. Mia viszont csak lesajnálóan figyeli Joet. A második vágásnál Roger már közbe szól
/Angol/ Ezt nem csinálhatja! - fakad ki, miközben Joe lábáról az ülésre csorog a vér. Mia kissé nagyobb érdeklődéssel figyeli a kialakuló helyzetet, és közben lustán megnyom két gombot a pulton, amihez támaszkodik.
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 18. 21:37:10 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #311 Dátum: 2017. December 18. 21:06:30 »
Rina

Átlagos nem az a rugdosós fajta - hiszen ő úgy gondolja, hogy kidumálja majd magát! Amire még nem jött rá az, hogy mekkorát téved! Az a szerencséje, hogy veled futott össze, így van alkalmad felvilágosítani...Így végül Joe szeme előtt villantod meg a pengét, mire Joe kihívóan rád néz
/Angol/ Ugye tudod, hogy arra az eszközre egyáltalán nincs most szükség? - kérdezi.

Blackra pillantva több dolgot is látsz a szemében - megvetést, lenézést és félelmet. Meg még valamit, amit talán nem vártál volna - dacot. Aztán belevágsz a tennivalóba, és szép vörös csíkot festesz a krómosan csillogó penge hegyével Átlagos combjára. Megnyugtató és szép cseppekben buggyan elő Joe vére, hogy combja oldalán leszaladva kisebb tócsába gyűljön az ülésen, melyet a kárpit mohón szív magába.

Átlagos tettetett könnyedséggel szól oda Roxanának:
/Angol/ Hé, doki - lesz mit varrogatnia, ha nem olyan mint Lizzy volt! - kommentálja a dolgot, de fel is szisszen, ahogy az ujjaddal is kezelésbe veszed a sérülését.Nem úgy Roger, aki Joehoz hasonlóan elfintorodik, és ráadásul el is sápad. Mia viszont csak lesajnálóan figyeli Joet. A második vágásnál, mely újabb izgatóan vöröslő rajzolattal egészíti ki a sminket, Roger már közbe szól
/Angol/ Ezt nem csinálhatja! - pofázik bele, miközben Joe lábáról az ülésre csorog a vér. Mia kissé nagyobb érdeklődéssel figyeli a kialakuló helyzetet, és közben lustán megnyom két gombot a pulton, amihez támaszkodik.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #312 Dátum: 2017. December 19. 04:59:37 »
Na jó ha nem mehetek ki akkor maradok. A kölyköt akartam kitenni csak nem pedig magamat. No de, ideje felnőni ha nem testileg inkább lelkileg idegileg mert nem fogja bírni.
Joe még mindig képtelen befogni a száját, ha a helyzet úgy kívánná hazudhatnék persze, furcsa, hogy éppen most mondtam igazat és azt állítja hazudok. Black persze úgy néz rám mint amit elmondtam magamról. "Ó te drága Black" semmit se tudsz rólam. Na jó ha engem is így nyakon vágnának hogy 'maj kiköpném a fogsorom én se néznék szépen. Kezd lilulni az arca. Hűűű, még se lehetek olyan rossz erőben a sok rossz erőben a sok kiosztott hülye, hülye, hülye...saller. Meg a Rinás' megtette a hatását. De azért messze még a cél.
-Ne nézz így rám Black, orvos vagyok nem pilóta! Mindent vissza lehet nézni a kamerákon. Már ha nem lesztek innen kidobva. De úgy tűnik nem. Egyikőtök valószínűleg nem, de ki tudja?-Ezzel nyugtáztam  hazugnak nevezést.
Szokás szerint elengedem a fülem mellett Joe megjegyzését arról hogy róla is hazudik a napló. Mivel róla minden szó igaz. Kimegyek a kölyökkel, a kulcsot elkérve, vízért meg sóért és pár percen belül már vissza is térünk. Annyi időm van hogy ne mondogassa már folyton ezt meg azt ne tegye Rina mert ő is kap néhány átszállót vagy még rosszabbat. Jobb ha szépen tűri a látványt ha nem bírja forduljon el. A kezébe nyomtam néhány hányászacskót szerintem szükség lesz rá, Rinát ismerve. Megjegyeztem neki hogy bár a remény hal meg utoljára de még a narancsbolygón is csak egy darab rendelő volt egy vén perverz doktorral minimális felszereléssel aminél még az itteni is sokkal jobb, ráadásul azt a doktort sokkal jobban érdekelte mi van a szűzlányok bugyijában mint az orvoslás. Folyamatosan áramszünet volt. Nem hogy orvoscsapat de semmi nem volt. Ja de volt egy vizsgálóasztal, de ott csak a fiatal lányokat taperolta. A jégbolygón ha jól gondolom mindent a helyi kovács csinál. Fogat húz meg ilyenek... ne számítson túl sok jóra. Roger fülei párosan paprikapirosak a beszámolóm alatt, ilyenkor annyira aranyos. Kár hogy egyáltalán nincs időm bevezetni a nem szüzek világába de biztos hagyná. Főleg az ajándékom miatt is...ééés mert úgy tűnik bejövök neki. Ha jól tudom ezt mostanság így szokás mondani?
Vissza térve előkerült egy penge orvosi darab és nagyon éles ez még a vékonyabb porcot is elvágja. de Joe még mindig képtelen nyugton maradni, kell neki a lecke. Végigvárom a két lábvágást jól bekenem sóval. Na itt már kezdi "érezni  a törődést" Rina szavaival élve. Ha nem is üvölt még de nagyon gyorsan kapkodja a levegőt. Hiába Rina akkor se hagyja abba. A vállánál folytatja no itt már erősen káromkodik, gondolom fájdalmában de kit érdekel. Többször kértem szépen, tényleg szépen hogy maradjon csendben. Nem tette, ez a vége. Jön a másik váll. Egy pillanatra, félrenézek A róka meg a nyúl felé. Roger szerintem nem bírja Mia viszont mit is csinált? Hoppá megnyomott két gombot, biztosra venném hogy a zsilipét. De bármi lehet.  Úgy teszek mintha nem láttam volna. Jól emlékszem mit mondott, Vagy ők vagy mi!
Most csak arra vár, hogy Joe meghaljon. Utána vagy közbe meg szépen kidobhassa Blacket. Közben Joe abbahagyja a sziszegést és a káromkodást. Előrebukik a feje. Felállok  jó kis helyemről. Sóhajtok egyet felemelem a hajánál fogva.
-Sokkot kapott a fájdalomtól. De még él. Bármennyire is szeretném holtan látni többet ér élve eladva bányászként. Szóval ha nem gond összefércelném.- A többit már csak suttogva közlöm Rinával.
-Ezért bünti jár később. Felvenném a fekete dögös ruhát a csizmával, mit szólsz? De előtte van itt még egy kis  probléma.-Remélem kellőképpen felcsigáztam a fantáziáját.
-Ki lesz a következő versenyző? -Már állva nézek végig a díszes társaságon.
-Az aki a székhez van kötözve meg bilincselve, teljesen ruhátlan nem tud semmit se csinálni legfeljebb csúnyán nézni, vagy az aki sunyiba gombokat nyomkod? Kivel is kezdjük kivel is?? Vagy számoljam ki ecc-peccel?















Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #313 Dátum: 2017. December 20. 13:51:44 »
Rina & Roxana

Black nem válaszol Roxanának, de a tekintete így is beszédes - Fordulj fel!
Roger közbeszólása láthatólag nem hatotta meg Rinát, így most már kissé felbátorodva közelebb is lép, hogy határozottabban is elmondj Rinának a véleményét. Amire már Rina is határozottan reagált - és ennek következtében Roger ajkai ugyanúgy felrepedtek, mint Blacké.  Köszönhetően annak, hogy Rina visszakézből úgy arcon csapta, hogy a kölyök megtántorodott, és az egyik vezérlőpultra zuhant és ezzel jó néhány kapcsolót és gombot átkalibrált.

/Angol/ Ezt most fejezzétek be! - szól Mia halkan, miközben felsegíti Rogert, akinek immár nem csak az arcáról, hanem a kezéről is hiányzik itt-ott a bőr. Látható, hogy Roger közel áll a síráshoz. Mia jobban megnézi Roger sérüléseit
/Angol/ Nyuszikám menj, és tegyél rá ragtapaszt! - javasolja neki Mia, miközben kituszkolja a kabinból.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #314 Dátum: 2017. December 20. 13:52:54 »
Roxana

Miután felvázolod Rogernek a St. Albanson várható gyenge orvosi felszerelést és emberanyagot - no meg az ilyen helyeken fellelhető perverz orvosokat - amiben valóban belepirul - felvilágosítod, hogy jobban teszi, ha meghúzza magát. De Roger most tényleg kifakad
/Angol/ Eddig nem volt divat megkötözni és megkínozni senkit ezen a hajón! Még Jeremyék is "csak" lövöldöztek, de idáig nem süllyedtek! S Rina megverhet, de ezt akkor sem hagyhatom! - tudatja, és elszántan elindul vissza a pilótafülke fele. Az biztos, hogy ha újra próbálkozik, Rina nem fogja eltűrni - amit pedig Mia fog szóvá tenni - és máris mindenki egymásnak ugrik...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"