Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32245 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #285 Dátum: 2017. November 29. 21:48:13 »
Rina

A pasik szoktak azon rinyálni, hogy nem értik a nőket - és amíg meg ismerted a Szöszit, nem is igazán értetted, hogy miről beszélhetnek. Nem mintha érdekelt volna... A doki most ismét éppen békülőben van - az elejtett szavak és az érintése azt sugallja, hogy készen áll a folyosói játszadozásotok folytatására. Hogy most téged akar, vagy a kis Roger iránti vágyát akarja veled levezetni az kérdéses. De bármi is legyen az indok - a gondolat, hogy a Szöszi engedelmesen sóhajtozik és nyögdécsel a kezed alatt, talán téged sem hagy teljesen hidegen.
Ahogy az a sokat sejtető mosoly sem, amit Mia ad válaszul, hogy próba elé állítanád. A tekintete az, ami egy pillanatra foglyul ejt -  amely még többet ígér, és amibe majdhogynem beleborzongsz, annyira elemi bujaságot vélsz felfedezi. Talán ezért nem hallottad, vagy nem is válaszolt a költői kérdésedre, hogy miért is baj, ha más is tudja - jól érzed magad.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #286 Dátum: 2017. November 29. 21:53:11 »
Rina & Roxana

Roger nem úgy tűnik, mint akit Roxana teljesen meg tudott győzni - sőt, még a hangját  is megtalálta, mert szóra nyitja a száját! Még annak ellenére is, hogy Rina tekintetétől ismét el kellett, hogy fordítsa az arcát.
/Angol/ Aztán persze kérdés, hogy Black tényleg hálásnak vagy sértődöttnek érezné-e magát - veti fel a lehetőségre, hogy Roxana megmentette az életét. Mia a durci szavakra csak visszakérdez
/Angol/ Ha nem bírod a piát, miért nem szólsz? Te is kaphattál volna üdítőt, mint Roger! - érdeklődik halkan, s utána Rinához fordul
/Angol/ Jó tudni! Ez kissé más megvilágításba helyzi a dolgokat... - emeli tűnődve Roxanára a tekintetét némi huncut villanással
/Angol/ Akkor Joet leadjuk a St. Albanson, és csak arra figyelünk, hogy ne szökjön meg, vagy essen túlságosan is a munkabírása. Black pedig ha gondolod lehet a tiéd - egy feltétellel - kap egy csini nyakörvet, és te felügyeled, hogy mit csinál. Vélemény? - kérdezi, S Rinának a nyakörvről azért eszébe juthat egy s más. De ezzel nincs egyedül, mert Roger is közbeszól
/Angol/ Nekem nem igazán tetszik ez az ötlet - jegyzi meg, miközben kissé zavartan Roxanára pillant. Vagy ez is sok neki, vagy kicsit féltékeny volna? ki tudja? Mia visszakérdez
/Angol/ Akkor adjunk nekik cukorkát, vonjuk meg a heti zsebpénzüket, és csináljunk úgy, mintha nem történt volna semmi? - kérdezi komoly arccal
/Angol/ Nem erre gondoltam! - válaszolja Roger
/Angol/ Akkor zsilipeljük ki őket, Nyuszikám? - feszegeti tovább a kérdést
/Angol/ Dehogy! - tiltakozik Roger
/Angol/ Akkor mégis mire gondoltál? Van valami ötleted? Mert nekem ez eléggé a középútnak tűnik - jegyzi meg Mia
/Angol/ Öööö... nincs... - ismeri el Roger
/Angol/ Akkor ezt megbeszéltük! - mosolyodik el Mia kedvesen.
Roger viszont láthatólag egyre kevésbé érzi jól magát valamilyen oknál fogva. S ezen a beígért dal sem tud változtatni. Ahogy Roxana felkapaszkodik az asztalra, hogy elkezdje az éneklést, Mia felsóhajt
/Angol/ Egy pantomim előadásnak most jobban tudnék örülni - teszi félre a poharát, de Rina megelőzi, hogy lerángassa Roxanát az asztalról. Roger kissé fészkelődik a fotelban, mint aki nem tudja eldönteni, hogy segítsen vagy csak izgatja a cicaharc lehetősége.

Rina begyűjti Roxanát az asztal tetejéről - aki talán tiltakozik, de hiába - és a Doki kabinjába támogatja a folyosón csak kissé, de a zuhany alatt már igencsak elázott Roxanát. A hajó hideg víze tényleg az - így melegvízet is kell hozzá keverni, mivel az alapból négy fokos víz minden, csak nem elviselhető - inkább felér egy súlyos testi sértéssel, ami akár hasonló megfázássá is válhatna! Roxana egyből bőrig is ázik, a ruhái nedvesen tapadnak hozzá. S amíg Rina állítgatja a víz hőfokát, elég hamar magához is tér.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #287 Dátum: 2017. November 30. 07:56:04 »
A megbeszélés utolsó  része nem érdekelt mert kezdtem "beállni" Azt láttam hogy a Vöröskének meg Rogernek járt a szája, de hogy miről dumáltak egy váll vonással vagy mivel nyugtáztam. Aztán hogy mi történt? Totális képszakadás. Csak a tusolóban tértem észhez és úgy sikoltottam mind a jéghideg víz mind a szerintem Rina által kiosztott pofonok által mint a "fürdős kurva" hallottam már ezt hasonlatot sosem tudtam mit jelent. De nagyjából ezt!
-Jól vagyok csak te kellesz meg a kávém!-Szólok egyenlőre még csurom vizesen.
Lekapok egy törölközőt, és nekiállok levenni a vizes ruháimat,  a hajam szárítom vele. Aztán bemászok az ágyamba pucéran.
-Még mindig büntiben vagyok? Mert ha nem akkor majd teszek róla, hogy abba legyek! Azok ketten kint ráérnek, úgyis visszakérdezem miről szólt a megbeszélés. Az meg egyáltalán nem érdekel mit csináltam részegen. Na gyere Melegíts fel az ágyam! 




Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #288 Dátum: 2017. November 30. 17:38:04 »
Rina

Egyetlen pasi sem mondta soha, hogy nem értene meg. Nem mintha merték volna, de tény az, hogy soha puffogtak miattam. Igaz, hogy én viszont igen ha valami nem tetszett és általában a második puff-puff után már senki nem akart többet, de na! Ennyi szórakozás jár a Verzum legszexibb csajának! Legyen az férfi, nő vagy más, esetleg ezek kombinációja. Azonban most egy részeg Szöszi valahogy nem hoz lázba, még akkor sem, ha állítólag az ő fajtája meg a kölykök mondanak igazat. Ez a mese szerintem kamu, mert a gyereknél nagyobb hazug nincsen, de ez már legyen azok baja, akik bedőlnek ennek.

Miával szemezünk egy ideig, meghagyom abban a hitben, hogy ő biz nagyon ügyes, holott sejtem azért van mire igéznie, de van pár év előnyöm vele szemben így ki merem jelenteni, hogy hűen játszottam a megbabonázottat. Ezek után akkor sem fordultam el amikor lerángattam a Szöszit és kitereltem néhány jó csattanóssal a folyosóra, ahol már csak finoman lökdöstem a fürdő felé. Nem voltam durva, de ha elé ugrott egy ajtófélfa akkor csak a csattanás után tereltem le róla. S mindezek előtt, azért még akadt pár szó amit meghallgattam és amire azokat mondtam magam is:

/Angol/ Sértődöttnek. Nem tetszett neki, hogy Átlagos beelőzte. – tisztázom a helyzetet – Jah. A másik… nos, a férfiállat elég hálátlan. Valami ego azt mondták, az orvosok nem képesek kezelni, csak egy finom női kéz – érintem meg a tűvetőt lágyan, mintha szeretőt simogatnék, hogy aztán – Nem bírja a piát. – jegyzem meg csak mint egy mellékesnek, végül – Gondoltam jó, ha tudod. – több szempontból is – Nem igazán támogatom egy potenciális balfácán kerülgetésének ötletét. – jegyzem meg – Igaz megnézném, hogy milyen felfordulást tud okozni, de a biztonság kedvéért nem választanám el az Átlagostól – majd a mutogatós előadásra – Kétlem bárkit ki tudna gúnyolni – vállat vonok, de ez volt a bizonyos tekintetbilincs és távozás.

Kacsintanék Rogerre, de most hagyom, hogy saját fantáziájának bilincsében vergődjön. Végül, némi folyosón-tereléssel később, már a jéghideg víz alatt azonnal feleszmélő Szöszinek látva liluló száját, megkegyelmezek és előbb hidegre, majd hűvösre állítgatok. Mikor már teljesen tiszta a tekintete, akkor követelődzni kezd holmi lötty után mire én csak annyit tudok mondani:

/Angol/ Ha itt vagyok neked, akkor nincs szükséged kávéra!

Közben azon tűnődöm, hogy pár nap alatt mekkora doxy-t csináltam belőle. Ez el kéne riasszon, sőt, lehet normális esetben meg kéne ijednem vagy ki tudja mit kéne tennem, de sem én vagy épp a helyzet nem az, szóval a kijelentése a tettei széles vigyort csalnak az arcomra. Elkapom a törülközőt és elveszem tőle, eldobom és hagyom, hogy ledobálja a vizes ruháit, hogy aztán mikor bemászik az ágyba fedezzem hátulról és megkezdjem a felmelegítést. Nem szólok, a tetteim beszélnek, amik pedig bizony büntetnek. Lesz kérem szépen piros, meg kék és zöld és persze talán kis vér is, főleg ha karmolok, harapok és túl sokszor csapok ide-oda.

A beszélgetés elmaradt, csak egy másik szó járt a fejemben, ami hasonlít az rá, csak egy a van benne az e helyett…

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #289 Dátum: 2017. December 01. 13:33:12 »
Húzom a szám mikor a büntinek vége. Még bírtam volna elég jól hozzászoktam. Még mindig ágyamban Rinával. Felé fordulok teljes komolysággal.
-Nem bízok a kis vörösben. Női megérzés vagy ki tudja? De jobb ha szemmel tartod. Neked ez jobban megy.-Felkelek, felöltözöm kicsit megnézem magam. Némileg félreérthető a kinézetem de már nem érdekel ki mit gondol.
-Innen folytatjuk később, majd csinálok valami rosszat!-Kimegyek a szobából, egészen a konyháig. Ott bevágok vagy négy adag kávét.
Megismerkedem a két arccal meg a döbbent nézésekkel.
Nem törődöm vele. Inkább visszanézem inkább csak hallgatom a jobbnál jobb ötleteket. Nem tudom megállni nevetés nélkül a póráz lehetőségét. Sétálok le és fel úgy jobban megy a gondolkodás.
-Kezdjük az elején! Arra már Rinával  be nem állt káosz rájöttünk hogy Joe mindenképp megpróbálná valahogy kidumálni magát. " Jaj hát én nem így gondoltam" blablabla szóval értitek...Az hogy Black hogy reagálna nem tudom. Aztán ha ti meg a kis naplója párban megjelennétek már tudná nagy a baj.   Mivel kedvességen kívül semmit nem kaptam tőle, csak sóbálványnak hívtam a háta mögött. Szóval nem értem a hisztit. Felőlem lehet Sértődött durcás vagy akármi,  ha némi jelét mutatta volna, de nem. A férfiállat olyan néha mint  egy ötéves gyerek. Ne csodálkozzon ha egy hatéves elé áll, ennek a kis csajnak én rángatom a haját, mert nekem tetszik! -Szerintem elég jó hasonlatot használtam, hogy bárki megértse.
-A főzésről annyit, hogy imád kavírcolni meg kotyvasztani meg, a mit tudom én miket csinálni a konyhában. Biztos nem cseszné el. De ha mégis próbálkozna, régen is használtak elő kóstolókat. Itt ő lenne az, szerintetek a jegesen akar bányász lenni vagy itt főzni amit nagyon szeret és mindenki békén hagyja. Az ember társas lény, ez tudományos tény! Ha napokig senki nem szól hozzá senki vagy éppen egy hétig, az a hiszti elmúlik. Lehet több idő kell de könyörögni fog hogy végre szóljon már hozzá valaki. Szemét húzás tudom de ők se voltak túl kedvesek velünk. Nem kell nyakörv se cukorka.  -Tényleg szemét húzás de elég pár nap Blacknél több. Nem ártana a többieket felkészíteni A rókában nem bízom Rina röhögve kibírja amúgy is rühelli Blacket, Én meg nem tudom eldönteni, szánom is haragszom is menteném is, hirtelen mást nem tudtam kitalálni.



 

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #290 Dátum: 2017. December 02. 18:12:01 »
Rina

Hagyod, hogy Mia azt higgye - nem látsz át rajta, és sikerült megnyernie magának. Pedig a rutin meg az évek gondoskodtak arról, hogy pontosan tudd - mivel is próbálkozik.
 
A Szöszi állapota az asztalon minden, csak nem kívánatos - nem csak hogy annyira emlékezne a dolgokra mint egy próbababa, de még esetleg le is hányna, ha nincs szerencséd.


/Angol/ Black nagyon ódivatú. Úgy képzeli, hogy a szoknyapecér férfiak mellett még van esélye szende szüzet találni. De kevesen futnak olyan gyorsan, hogy lehagyják Joet. Meg nem is biztos, hogy le akarják hagyni... - pillant Roxana fele. A tűvető cirógatását Mia halvány mosollyal nyugtázza. Ahogy a megállapításodat is, hogy a Szöszi nem bírja az alkoholt. A felvetésedre, hogy Blackben sem bízol, Mia egyetértően bólint
/Angol/ Jobb is. Black nem az a hirtelen haragú. De a lejegelés ötletét te add be a dokinak. Elvégre rád feltehetőleg jobban hallgat! - véli

Miközben az aztalról rángatod lefele az elázott Szöszit, hogy azután kitereld, Mia csendben figyeli a jelenetet, és csak a kissé unott arckifejezése mutatja azt, hogy nem igazán érdekli a Szöszi hátsóján csattanó tenyered. Nem úgy a kölyköt, aki azért közbe szól
/Angol/ Hé, nem verheted Roxanát! - áll ki a doktornénije mellett. Mia nem szól bele, csak a fejét ingatja Rogerre, és puhán megérinti a vállát, hogy ne szóljon bele.

Hogy az ajtókeretet ezek után véletlenül vagy direkt találta-e meg a doki, az már a te titkod marad - de az első koppanás után már egész jól veszi másodjára az akadályt.


A dokit a folyosón már kedvesebben terelgeted. A kölyök úgysem látja, a doki meg nem emlékezne rá, bármit is csinálnál vele. A szobájába tereled, és rányitod a hideg vizet - ami igencsak durva hőmérséklettel támad. A Szöszi ettől igencsak felélénkül, és a jeges víztől sikítozva menekülni próbál, amit te visszanyomva őt akadályozol meg. Így elég hamar a józanodás és vacogás útjára lép - a liluló ajkak és körmök jelzik, hogy nem igazán érzi komfortosan magát. Amit nem is csodálsz, mert a te kezed is átfagyott, amellyel a helyén tartottad a remegő Szöszit. Átérezvén a helyzetét, enyhítesz a kínjain, és nem is kell sokat várnod rá, hogy értelmes mondat hagyja el a száját. Nagy baja nem lehet már, ha téged akar a kávé mellé! Kiengeded a fürdőből, hogy a törülközőjével elkezdje megszárítania a haját, s ezalatt van lehetőséged picit elmerengeni a helyzeten.
A Szöszi ázottan, szorosan rá tapadó ruhája kirajzolja azokat a domborulatokat, melyekről Roger csak álmodozhat - mivel úgy tűnik, hogy a doki megtagadná tőle. Aki az elmúlt napokban a szende dokiból a kezed alatt kissé engedetlen, büntetés után sóvárgó pillangó lett! S még nincs vége az oktatásának, de komoly potenciált érthetsz benne - egyenlőre azon kevesek közé tartozik, akikkel eddig bármit kipróbálhattál - és nem riasztotta el. Ez a fajta gyors alkalmazkodása igencsak szokatlan, de lehet, hogy eddig csak arra várt hogy valaki megmutassa neki, hogyan kell élvezni az életet. Ám mivel éppen most kérte tőled, amihez amúgy is kedvet kaptál - túl sokat nem kell gondolkoznod a dolgon - csak kihasználni a helyzetet!

Elveszed tőle a törülközőt, s hagyod, hogy az izgatóan rá tapadó ruhadarabok nedves toccsanással a földre kerüljenek, felfedve bőrén a múltkori együttlét izgató zöldes foltjait-karmolás nyomait. A Szöszi immár rutinosabban és engedelmesen hagyja, hogy megbüntesd, és hogy később az engedelmességért megjutalmazd - amiért elfogad téged dominájának. Azért számos új folttal és fognyommal tüntetted ki, de bizony látod rajta, hogy a mohó kis Szöszi most még többet akarna!

Neked Mia jár a fejedben, hogy vajon hogyan értékelné ezt a helyzetet, míg a Szöszinek más jutott róla az eszébe - mégpedig az, hogy nem bízik meg benne annyira - s azt javasolja, hogy te próbáld meg szemmel tartani. Talán azt várja, hogy te meg rábízod Rogert? Akárhogy is döntesz, a Szöszi végül kikászálódik mellőled, és miután nagyjából rendbe szedte a megjelenését, távozik - de előtte még beígéri, hogy ad majd indokot számodra, hogy ismét megbüntethesd...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #291 Dátum: 2017. December 02. 18:16:03 »
Roxana

A legelső ami feltűnt, az volt, hogy a víz baromi hideg. Az idegvégződéseid sikítoznak, olyannyira, hogy ki is hallatszik! A menekülés útját pedig Rina állta el, aki határozottan visszanyom a folyékony jég alá. Végül Rina megkegyelmez, vagy csak érzéketlenné vált a bőröd, mert mintha már nem volna annyira hideg a víz  - de a vacogást így sem tudtad abbahagyni. A hajadat nem száríthatod túl sokáig, mert amikor a kávét említed, Rina elárulja - mellette erre semmi szükséged nem lesz - és elveszi a törülközőt. Az ágyba már Rina is elkísér. Jólesőn, melegen préselődik hozzád hátulról, hogy a kérésednek megfelelően az úrnőd jól megérdemelt büntetésben részesítsen! Olyanban, amelyről Ednél nem is álmodhattál volna, amit hol remegő sóhajokkal vagy esetenként sikolyokkal adhatsz tudtára a kíváncsi füleknek. Rina sikeresen átmelegített, sőt lázba hozott - amit bőven megérhettek a pirosra paskolt részek, zöldülő foltok  és a kevéssé látható részeken hagyott lassan eltűnő cakkos fognyomok. Még bírtad volna szusszal, és még a csizmádat sem avattad fel! Rina játékszereinek sem jutott nagy szerep - talán mert a ládájában van a jó része elzárva. Pedig a gondolat, hogy mi mindenre lehetnek jók, további játékra csábítanának...

Utána még megosztod Rinával a véleményedet Miáról, majd öltözés és indulás előtt megszemléled magad a tükörben. Szó se róla, volt már rendezettebb külsőd is - de jelenleg nem tartod fontosnak, hogy a legjobb formád mutasd a többieknek. Hiszen Mia véleménye feltehetőleg nem érdekel, Rogert meg nem akarod elcsábítani. Legalábbis direkt nem...

Miután beígéred Rinának, hogy fogsz te még okot adni arra, hogy alaposan megbüntessen, elhagyod a szobádat, és a konyhában megkávézol. Rina mondhat bármit, ez az ital akkor is megkoronázza az elmúlt pásztorórát!
Így végül mindenféle  szempontból elégedetten léphetsz be újra a társalgóba, ahol Mia épp az ebédlő asztalnál ül, lába az üres asztalon pihen, és egy adattáblát bökdös az ujjával unottan, és bólogat, miközben Roger valamiről előadást tart neki

/Angol/ ...miután kiszámoltuk a sebesség legvalószínűbb értékét. Ugyanis egy háromdimenziós térben haladó bolygó esetén a haladás iránya egy szintén kitüntetett irány. Ez az irány - tekinthető az x tengelynek, hiszen a fizikai számítások eredményei nem függhetnek a koordinátarendszer megválasztásától. Felírjuk ezt az egyenletet egy gömb alakú térre, mert a feladat gömbszimmetrikus.
/Angol/ És figyelembe veszed a valószínűségi mezőt? - kérdezi Mia fel sem nézve az adattáblából.
/Angol/ Persze! - válaszolja Roger habozás nélkül. A hallottak alapján úgy tűnik, hogy Roger is a repülési pálya tervezésének nehézségeit tanulja Miától. Hiába, megint bebizonyosodik, hogy okos a srác. No meg helyes... Roger rád néz, és elvigyorodik
/Angol/ Most azért sokkal jobban nézel ki! - dicsér meg, amire Mia is felpillant.
/Angol/ Azért picit gyűröttnek tűnsz - jegyzi meg, de nem bántón. Neki feltehetőleg feltűnt az, ami Rogernek kevésbé. Aztán rákérdezel, hogy miről is maradtál le, amire Roger készségesen elismétli a főbb válaszokat és témákat - így van módod válaszolni. Mia közben bólogat
/Angol/ Igen, láttam, hogy te szereted ha határozottan bánnak veled - teszi hozzá, míg Roger arcán látod, hogy most kissé lemaradt, miközben a hasonlatodat próbálja megfejteni. Annyi biztos átment neki is, hogy néma gyereknek... Mia arra, hogy Black társas lény megrázza a fejét.
/Angol/ Inkább egoista. S elárulom, mióta vele utazom, soha nem láttam egyetlen kikötőben sem, hogy ismerkedni akart volna. De az tény, hogy jól főz - aztán rátér a másik jómadárra
/Angol/ Joe pedig eléggé kiszámíthatalan, de ő inkább társas lény, mint Black. Joenak inkább kell a közönség, akit szórakoztathat, átverhet vagy megdönthet. Így abban egyetértek, hogy Joe-t fagyaszd le. Ha nekünk nem lett semmi bajunk Rogerrel, neki sem lesz. Black esetében viszont a nyakörvről nem mondanék le, ha megtartod - de inkább Rina álláspontját támogatnám - ragaszkodik a ruhakiegészítőhöz Mia, ha mégsem fagyasztod le.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #292 Dátum: 2017. December 03. 11:01:21 »
Rina

/Angol/ Black egy öntelt egosita Joo Fuen Chse – és ezzel még dicsértem is, de arról, hogy a Doki miért kavart Joe-val, nem beszélek – Nyuszikának kéne – dobom be – Rá is hallgat – nézek kihívóan a srác felé, majd részemről végeztem, indulok.

Rángattam magammal a Szöszit és mit tehetnék, hát hidegzuhanyként éri őt a valóság. Ha máskor mások szintén ilyen könnyen leitatják akkor könnyen szednek ki belőle olyan információt, amit mi esetleg nem akarunk megosztani senkivel.

/Angol/ Miért? Te szeretnéd? – kérdezek rá és már kint is vagyunk

Az ajtókeret után hamar kabint érünk és mielőbb rányitok, hogy felkészülve várjam a józanodást. Ez meglepően hamar megtörténik, de nem csak neki, hanem nekem is változtatnom kell a hozzáállásomon, elvégre mindjárt lefagy a karom. Szóval finoman melengetünk, nem kell fagyási sérülés és már caplathat is az ázott Szöszi. Mi tagadás, így elég dögös és ami ennél fontosabb, nem szab határokat. Ezek a legszebb vonásai! Sajnos most nem tudok sok újdonsággal szolgálni, de azért akadnak ötleteim.

Egyelőre két dolog miatt is hajlandó vagyok megvédeni…

De most lássuk a jelen helyzetet. Ebben bizony akad némi lepedőgyűrés, ami legalább olyan vad, mint amennyire vacogtunk az elején, aztán már csak azon tűnődöm, hogy talán nem lett kikapcsolva a kihangosítás és a nyögések, sóhajok és sikítások messze szállnak a hajón belül. Igazából a lehetőségekhez és körülményekhez képest azt hiszem sikerült kellően felmelegedni és bár lehet némi jég kell a popsijára, mert elég pirosnak tűnt…

/Angol/ Gondom lesz rá Mei-mei – ennyit megígérhetek – de ha valami nagyon jó oka nem lesz, akkor Joe is jegelve lesz. S eddig nem van – közlöm.

Utána még ejtőzőm kicsit amikor lelép és nem teszem szóvá, hogy azért adhatott volna időt magának arra, hogy a végét is élvezze a dolgoknak, de végül csak jó nagyot domborítok és aztán nem is foglalkozva a sérüléseimmel – ha akadnak – átsétálok a kabinomba. Ez azért fontos megjegyezni, mert a ruháim a kezemben vannak – nincs kedvem visszabújni a hideg-nedvesbe. Ellenben tisztát vételezni és felöltözni már annál inkább és néhány fegyvert is magamnál tartani, azokat, amiket korábban is birtokoltam.

Végül elindulok a pilótafülkébe, hogy ott várjam meg a két palimadár „ébredését”…

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #293 Dátum: 2017. December 03. 15:27:38 »
Rövid Ühüm-ökkel nyugtázom A róka okfejtését de mivel most semmi kedvem hazudni neki Roger jelenlétében fenyegetőzni meg pláne, az Rina dolga csak a mozdulatait a hangsúlyát az arcát figyelem. Úgy állít be mint akit irányítani lehet, na de meghagyom ebben a tudatban. Gyorsan le is lépek a pilótafülképe mielőtt még elszólnám magam. De előtte öntök még egy adag kávét. Hosszú éjszakám lesz.
A kedvesemre nem számítottam hogy ott lesz de inkább ő mint "Az én vagyok a Hajó királynője!" Vöröske.
Elmondom Rinának amiket a vörös mondott. Szerintem gázos a csaj és van egy olyan érzésem véletlenül és nem csak azért került jégre mert pilóta akart lenni. De ehhez kell ő. Mutatok Black-re.
-Lehet hogy, egy egomán barom de valóságot csak  ő tudja egyedül. Csiripelni viszont nem fog. Van pár gyenge pontja de a...-Itt elhallgatok.
-Mondjuk úgy a pajzsát még nem sikerült áttörnöm teljesen. De rajta vagyok a témán!-Majd megnézem a szokásos dolgokat.
-Minden oké, szépen javulnak. Ha jól gondolkodom nagyjából egy óra és kezdenek észhez térni. Vagy annyi se. Kérsz kávét?




Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #294 Dátum: 2017. December 03. 17:28:29 »
Rina

Roger bizonytalanul néz vissza rád - nem úgy tűnik, mint aki tisztában van a dokira gyakorolt hatásával. Talán majd idővel ráébred a benne rejlő potenciálra...
Roger a másik kérdésedre ha állna, most biztos, hogy tenne egy lépést hátra. De így csak szimplán nem tud válaszolni az elképedéstől.

A dokit meg van el kéne tiltani a szesztől, vagy hozzá kéne szoktatni - mert ezek az alkalmi fogyasztásai elég veszélyes helyzeteket teremthetnek a későbbiekben.

Később a Szöszi kabinjában ugyan eszedbe jut, hogy vajon ki lett-e a múltkori énekóra után kapcsolva a közvetítés-e vagy sem, de most már késő bánat - felesleges utólag megnézni. Nem úgy a Szöszi fenekét! Aki elég hamar a távozás mezejére lépett, hogy ki tudja, mibe fogjon bele - ahelyett, hogy kissé feltöltődjön energiával. Ez akár mutathatja azt is, hogy ő még bírta volna...

Végül kézbe összeszedve a ruháidat, átsétálsz a saját kabinodba - s bár titkon lehet, hogy reménykedtél egy véletlen találkozásban, azon az öt méteren senki nem került a szemed elé. Zavartalanul felöltözöl, és az utazás alatt a szívedhez nőtt fegyvereket is magadhoz véve elindulsz a pilótafülke fele.

Ahol a Szöszi épp a két kísérleti alany életjeleit ellenőrzi. Közben elárulja a gyanúját, hogy Black talán azért sem kedveli Miát, mert egyébként is kavarta a dolgokat. S megemlíti, hogy talán sikerül megpuhítania Blacket...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #295 Dátum: 2017. December 03. 17:29:25 »
Roxana

Mia végighallgatása közben figyeled, hogy mit is csinál és hogyan. Az az érzésed, hogy próbál kedves és megértő lenni - és látszólag kompromisszumot ajánl, amely egyikőtöknek sem okoz nagy csalódást. Persze nézheted úgy is, hogy számító módon lavírozik - és próbálja meg a neki tetsző irányba terelni az események folyását. Roger ezzel szemben ténylegesen aranyos, kedves, jóindulatú - de semmiféle késztetést nem érez, hogy ő mondja meg a tutit. Blacknek valahol igaza van - a srác jelenleg nem az a kapitányi alkat.

A pilótafülke fele veszed utánuk az irányt - a konyhai kávéfőző gép útba ejtése után, és elkezded megvizsgálni a két színes egyéniséget. Egyre több mindenre reagálnak - ami igazolni látszik az elképzelésedet, hogy lassan kezd kiürülni a szervezetükből a méreganyag. Ezen vizsgálatok alatt toppan be Rina, akinek el is mondod a véleményedet Miáról - no meg Black megpuhításáról.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #296 Dátum: 2017. December 03. 17:31:28 »
Rina & Roxana

A következő két óra nagyrészt eseménytelenül telik - kintről némi pakolászás hangja szűrődik be, majd idővel az is elenyészik. A jókora ablakokon át nagyszerű kilátás nyílik az űrre, és a távoli, labdányi méretű napra - a Heinleinre, amely körül a célotok, a St. Albans rója pályáját hűvös nyugalommal.
A megérkezés becsült ideje 40 óra 44 perc múlva esedékes a hajó szerint. Közben azért mind Joe, mind Black egyre több értelemmel a szemében nézelődik - bár Joe mintha hamarabb küzdené le az elméjét borító ködöt. Elég tanácstalanul nézi a színpompás festését, és azt, hogy meg van kötözve. Jó negyed óráig tart míg értelmezni tudja a látottakat, és felteszi az első értelmes kérdését

/Angol/ Mi... történt? - érdeklődik cserepes ajkakkal. Black ellenben még szótlan - csak értetlenül nézi és rángatja a kezét, amely oda van kötözve, és nem érti, hogy miért nem tud mozogni. Neki még bő fél óra legalább kell ahhoz, hogy elérje Joe szellemi magaslatait.
Végül csak sikerül neki is fényt gyújtania a fejében honoló sötétségben, de továbbra sem érti a helyzetet, meg azt, hogyan került bele. Így már két, még kissé tompa - talán a greenleafi falusi suttyóknál egy picivel talán alacsonyabb szellemi nívón álló - pontosabban ülő - férfi meresztgeti rátok a szemét, akik nem értik, hogy most mi is van...

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #297 Dátum: 2017. December 04. 12:02:10 »
Sokkal korábban még az ebédlőben de már Rina nélkül:

Magammal vittem a "képletes könyvet" ahogy én neveztem el. A rókával nem sokat törődtem szóban, inkább a modorát a viselkedését a stílusát figyeltem. Az azonnal feltűnt, hogy unja amit a srác olyan nagy hévvel magyaráz nem is vagyok benne olyan biztos hogy érti e. Azért itt-ott beleszól mint aki képben van. Na persze! lehet hogy minimálisan igen. Alapismereti vannak de ha nem lenne ott a navigáció még ennyire se vágná. Lehet tévedek mert alapól utálom de szerintem nem. Viszont a könyvet odaadtam Rogernek.
Jó kis fejtörő pont neki való. Meg figyelemelem elterelésnek is tökéletes.
A kinézetemhez a meg hogy ki hogyan bánik velem végképp semmi köze a rókának, kezdi rázni a pofonfát de még nem tudja.
Távozóban gonoszul mosolygok. Az első mindig fáj aztán meg már könyörög érte.
Kávéval felszerelkezve megyek a pilótafülkébe. Semmi változás a két bambán. De azért látszik hogy kezdenek észhez térni ha nem is olyan gyorsan mint ahogy szerettem volna.
A kinti zajok nem tudom mik de inkább benn maradok. Rina karját is inkább megfogom. Lehalkítom a közvetítést, a hangszórókat, üljön a helyén. Csak akkor menjen ki ha nagyon muszáj. Jellemző rá mekkora fegyverkészlettel jött. Ezen muszáj nevetnem.
-Hidd el nem fognak elszaladni. Na jó, fő a biztonság!-Na végre kuss van! Forgatom a szemem mi tartott ilyen sokáig!
Még várok tíz percet, vagy negyedórát, leveszem a cipőmet.
-Kell néhány dolog az orvosiból sietek ahogy csak tudok, de a cipő túl nagy zajt csap. Meg így gyorsabb leszek. Hozok tükröt is! Vigyázz rájuk! -Nagyon rossz kondiban vagyok a sok sütizabálás de hátha nem köpöm ki a tüdőm. Roger említett egy konditermet de még nem avattam fel, nem ártott volna! Próbálok olyan gyorsan és halkan eljutni az orvosiig mint egy macska nagyjából sikerül is. Nem látom a rókát meg Rogert az orvosiból lenézve, de lehet hogy csak innen nem látni őket. Mindegy nincs idő nézelődni. Összeszedem ami kell. Ja és víz meg tükör azt hozok a szobámból.
Visszasurranok a pilótafülkébe. de a pakolászás után még sokáig tart mire az első kötözött sonka megszólal.
Ezért kár volt úgy rohannom. Még aludhattam volna is egy kicsit, de nem tudhattam mikor ébrednek fel. Először Rinához szólok mikor visszaértem.
-Turbó gyógyszer az agynak. Mutatom fel az apró injekciós tűt. Mondhatni szteroid. De csak akkor akkor adom be ha már eszüknél vannak. Vagyis ha akarod beadhatod te.  -Tudom, hogy nagyon szeretné.
-A legnagyobb hibája hogy ide a nyaki vénába kell mert akkor negyed óra alatt hat. Nem pedig fenékbe, mert akkor még egy óra mire eléri a célját. Ahogy láttam negyven perc és landolunk.
 Addig még annyi minden lehetne csinálni Joe-val! Naaa Akarod? Akarod?
-Tudom hogy akarja.
A másikkal még várnom kell.
-Megáll az eszem még kérded hogy mi történt? Tegnap valami cucctól keményen beálltatok te idióta! alig tudtalak visszahozni az élők közé. Ma reggeltől eddig tartott míg észhez tértetek. Ne mocorogj le vagy, vagyis le vagytok kötözve és bilincselve a biztonság kedvéért! Igyál!-Túl sok infó ez hirtelen. Black is ébredezik. Megkapja a turbógyógyszert. Itt akár vége is lehetne a történetnek. Megveregetem Rina vállát. Nincs kedvem a hőst játszani. 
-Rina nyugodtan fejezd csak be ha akarod hogy, mit találtunk Black szobájában. És az nem egy fantasy könyv volt. -Elhallgatok. De végig szeretném hallgatni az én kedvesem mondandóját beülök az egyik fotelbe ha Rina akar beszél hallgatok ha nem majd én mesélek. Black  amúgy sem kedvel vagy szerintem Mr Egonak  ez nem nem oszt nem szoroz.











Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #298 Dátum: 2017. December 04. 17:48:24 »
Rina

Unalmas lenne az élet, ha a Szöszi nem adna elő ilyeneket, így a finom italok terén tapasztalt hiányosságait nem áll szándékomban pótolni. Sokkal inkább remélem, hogy hallották azt ami a Szöszinél történt még akkor is, ha egy bizonyos valaki arra kért ez már ne legyen publikus. Mikor a Szöszi lelép sietve azon tűnődhetnék, hogy mennyi maradt még benne, de nem teszem. Elég volt és más dolgom is van, mint az ő vágyait nézegetni.

Nem úgy a sajátomat, amit már a saját kabinomban sem érzek annyira hevesen lángolónak, hogy másképp folytassam mint korábban elkezdtük. Inkább picit adok magamra, meg a ruháimra és fegyverekre, majd a Pilótafülkében… unottan nézek a két fickóra, elvégre nem sok izgalmasat csinálnak, így várom az ébresztőt. Van időm, addig is átnézem a étel-recepteket, ha közelembe kerülne valahogy az adattábla ami tartalmazza azokat.

/Angol/ Nos, ahogyan te hagytad jégen a kölyköt, én úgy fogom visszatenni a kis vörös démont. – közlöm vele, majd – Ellenben ha nem sikerül, akkor „jég veled!”

Elnézegetem én a kilátásból fakadó ürességet, meg hallom a beszűrődő hangokat, de annyira egyik sem hoz lázba, mintha azt képzelném el mit tennék a Kölyökkel vagy a kis Vörös Démonnal, nem beszélve, hogyan lehetne irányítani a Szöszit és a Kölyköt azután, hogy én már végeztem vele. Aztán mindezt félresöpröm és talán találok pici időt arra, hogy tényleg azt lássam ami az ablakon túl van, meg arra figyeljek, hogy a két delikvens kezd magához térni.

/Angol/ Jó kérdés! – közlöm Joe-val – A válasz ráér akkor, amikor már a melletted lévő is képes felfogni azokat. Nincs kedvem kétszer ugyanazt elpofázni. Amúgy remélem tetszik! Egyedi és megismételhetetlen! – az alkotás, ami beborítja

Ezek után várok, így némileg türelmesnek is tűnhetek, de ekkor válaszolok csak a Szöszi kérdéseire. Az, hogy korábban mivel akart megnyugtatni, hogy miképp mezítlábalt a hajón és mindezeket miért, nos, arra csak egy pislogást tudtam összehozni, úgy vélem elég is lett. Végül böködni akar és bár korábban jó lett volna, ha a kis Szöszit megbökhetem, most a két delikvensnek ha ilyet teszek az teljesen más módon fog megtörténni

/Angol/ Böködjél csak, nem akarom, hogy elvérezzenek. – jobb, ha hozzáértő csinálja ezt – Ne fecséreljünk több időt! – mutatok nyakra – Jobb egyből torokra menni. – erősítem meg a dolgot, majd hagyom magyarázzon és itasson meg turbózzon

Eztán jöhet a magyarázat:

/Angol/ Tudják mit találtunk, most az érdekel, van e bármi, amit hozzá szeretnének tenni. – közben előhúzom az egyik pisztolyt – nem a tűvel vacakolót – és beleejtek egy töltényt a tárba, mintha valami más esne bele és felszisszenek, mintha tetszett volna a dolog – Elvégre az életük függ tőle. – nyugtatom meg őket, hogy nincs nagy baj, csak akár bele is dögölhetnek

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #299 Dátum: 2017. December 04. 20:27:10 »
Rina

Eldöntöd, hogy a Szöszit úgy fogadod el, ahogy van, és nem akarod hozzászoktatni az italhoz. No meg ahhoz sem, hogy mindig minden az ölébe hullik - ha akar valamit, néha meg kell küzdenie az élvezetért.

Amiből neked pont annyi jutott ki, amennyire szükséged volt, így késlekedés nélkül öltözhettél fel, hogy a pilótafülkében kedvedre unhassad magad. Annyira, hogy még Black receptjei is izgalmasnak tűnnek.

Persze azért az inkább leköt, amikor Miát képzeled az egyik ülésbe, hasonlóan megkötözve, mint Átlagos, hogy kedvedre végigpróbálhasd rajta a ládád mélyén heverő összes játékszert, miközben csapzottan szabadulásért könyörög. Megmutatni neki, hogy ki is a főnök! S persze mindezt a Kölyök előtt, hogy legyen miből tanulnia - hogy tudja, milyen büntetés vár rá, ha ellenkezni merészel. S hogy utána természetesen a Szöszit és a Kölyköt is megbüntesd - hiszen biztos, hogy megérdemlik - a Szöszi mindenképp! Ám aztán idővel a Szöszi lelép pár percre, de még ez sem hoz lázba - ahogy a visszatérte sem túl érdekes. De szerencsére egy idő múlva kezednek magukhoz térni, és kezdődhet az, ami miatt ennyien összegyültetek...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"