Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32302 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #90 Dátum: 2017. Április 02. 18:34:59 »
Rina

A szöszi formáival elégedett lehetsz, mivel jól passzolnak hozzád. Ezt Carl is tanúsíthatja, bár az is igaz, hogy inkább téged figyel, mint a dokit. Hogy ennek az az oka, hogy te jóval merészebben teszed közszemlére azt, amit ki kell rakni, vagy mert téged már ismer régebbről, nem derül ki. De az biztos, hogy tiéd a figyelme.

Viszont az kiderül, hogy az átkarolt szépség melletted nem tűnik szégyenlősnek, és vevő az izgalmasabb ötletekre. Ellenben úgy tűnik, hogy ahonnan jött, tisztábban beszélik az angolt. Vagy legalábbis kevesebb kínai szó került át a köznyelvbe.  Úgyhogy akár nyelvleckét is tarthatnál neki... Hogy majd ne tegyetek felesleges kitérőt, elárulod neki, hogy ahova mentek már van orvosi felszerelés, és láthatólag nem is akadt fent rajta.

Odakint gyengéden útba igazítod, hogy merre is kellene tartanotok, amivel egyet is ért, ahogy remélted. Közben a doki figyelmét az az érdeklődő, puha érintés sem kerülte el, és füledet simogató hangján bátorít, hogy itt és most nyugodtan vedd el azt, ami jár! Átgondolni sincs időd, mert ehhez tartva magát a következő pillanatban már magához is húzott, és hosszan, élvezettel megcsókol. Úgy tűnik, hogy a visszafogott külső igencsak tüzes belső takar - mert bár hozzá vagy szokva ahhoz, hogy elcsavarod mások fejét, ez azért igencsak gyorsan sikerült. Mikor végül elenged, szikrázó zöld szemeivel a reakcióidat fürkészi...
Végül aztán visszataláltok abba a kerékvágásba, ahonnan kizökkentetek, és a doki újfent a feladatra koncentrál - ám miközben rákérdez Maryre, egyik keze előbb a válladra, majd az oldaladon végig a csípődre siklik - másik kezében a hat papírzacskót tartva, afelől érdeklődve, hogyan is becézzen. Picit furcsa a helyzet - nehéz eldönteni, hogy most végül ki kit "szedett fel".
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #91 Dátum: 2017. Április 04. 17:31:07 »
Rina

/Angol/ Úgy tűnik nagyon a szíveden viseled a Tian Di Wu Yowng sorsát! – jegyzem meg ártatlanul, ahogyan azt is, hogy – de olykor előfordul még a legjobbakkal is, hogy meglehetősen rossz napjuk van – pici vállvonás, de azt is csak kecsesen, majd egy csuklás (talán kuncogás) a kérdésre, amit közelebb hajolva válaszolok meg, igaz nem teljesen – *w* Az legyen az én titkom Mei-Mei. – susogom szelíd forrósággal, hogy aztán – Az első én vagyok, de a beteg sem utolsó!

Teszem helyre a dolgokat, majd egy kíváncsi tekintet a kijelentésre, hogy mit tehetek a kezemmel, s a következő pillanatban már… épp az eddigi elképzelésem valósul meg úgy, hogy nem én kezdeményeztem. Nos, én tettem, de úgy tűnik, hogy egy lépéssel most lemaradtam, ami annyira nem is zavar. Nem tudom, hogy a kezem végül lentebbre talált az események kezdete előtt, de alatta mindenképp és éreztette, hogy nem csak erősek, de finomak is tudnak lenni, sőt… a másodperc tört része alatt fellobbanó láng elég is, hogy kit érdekel milyen zacskó esik le…

Eltekintve attól, hogy azért valami belső túlélő ösztön miatt figyelek arra ne hogy meglepetés érjen. Úgy értem, a veszélyes fajta, ideértve a zsebelést is. Ha már az ember él efféle trükköknek, ő maga ne dőljön már be neki. Mindenesetre a szöszi átment az első rostán, majd meglátjuk mennyire nyitott a többire, feltéve, hogy nem hiányzik semmim, de azt ráérek ellenőrizni amikor épp hátat fordít majd. Most, most elégedett macska, aki bekapta a kanárit arckifejezéssel biccentek, hogy igen, indulhatunk!

/Angol/ Elég kezdetleges, de ha nem tudsz többet ez is megteszi! Majd dolgozunk a nyelvérzékeden – bólintok rá a „kedvesem” témakörre, illetve kilátásba helyezek némi rosszalkodást vagy mi ez, miközben hagyom, hogy az ujjaim ama bizonyos lejjebb legyenek kis tűnődés után hozzáteszem - Yao Nu. Ha mindenképp hízelegni szeretnél!

A továbbiakban elégedetten haladnék a hajó felé, sőt, fel a hajóra, hogy aztán egy (legy)intéssel jelezzem a kapitánynak, hogy indulhatunk!

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #92 Dátum: 2017. Április 04. 18:53:41 »
-Mióta csak itt vagyok csak rossz napjaim vannak kivéve azt a kár kellemes órát Eddel. -Válaszoltam.
- Szóval te lennél az első? Ahhaaa?! Na nézzük azt a beteget!-Nem derül ki mi az a Mei-mei, de jól hangzik. A tervezgetés, elkezdés, lebonyolítás. De közben figyelni is kell. Mert mi van ha jól szájba ver a végén.
Nem tette, hála a tudomány szellemére. Nem teljesen elégedett az eredménnyel ez várható volt.
-Ezer éve, na jó a koleszban csináltam utoljára, vagy inkább passzolnám hogy hány éve lánnyal. Szerintem kiváló tanárom lesz!Leszel!-Közben turkálok az egyik szatyorban. Elővarázsolom belőle a kis fekete dögöskét. Egyszerre akarok bizonyítani a fegyvermániásnak meg félek is tőle. Talán ezért akartam mindenáron megtenni. Meg a fene tudja?! A pasik teljesen mások. Össze vissza nyálaznak, taperolnak, nehezek, ha ránk fekszenek, öt perc alatt és készen vannak STB... a az egyik még le is kurvázott. És én? Hahóó? Én hol vagyok? sehol! Villámgyorsan gondoltam végig, mielőtt a csók mellett döntöttem. Szerintem jól. Aztán hol Rina a derekát fogva a kezét megyünk Mary panziója felé vagyis nem is oda akkor hová is?
Tudom, hogy észrevette a zsebelést, okos  nő.
-Nem foglak meglopni, eltörnéd a karomat. És az nekem munkaeszköz! Amúgy csak olyantól lopok akit szívből gyűlölök vagy  teljesen semleges számomra.
-Nem csak hízelegni szeretnék, de fogok is. Kezdeném ebben, aztán hopp, valahogy lekerülne, Kedvesem!-Azt viszont látom, hogy Mary panziója a közelbe sincs. Egy hajó? Egy hajó! Én meg elmehetek innen?
-Egy hajó! Egy Hajóóóóóóóó! Ha ezt tudom utoljára még beverek egyet a Frigid Dögnek, meg a vén doktornak! Oké, mit  szeretnél kezd el sorolni, és én megadom!-Fordulok Rina felé. Végre leléphetek taplófalváról! Ma a mennybe megyek! Pedig nem is hiszek benne!





Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #93 Dátum: 2017. Április 05. 21:06:49 »
Roxana

A gyanúd beigazolódott, és a terved eddig nagyszerűen bevált. Megtudtad, hogy a fegyvermániás barátosnéd - Rina - vevő a bájaidra. Mással nem magyarázhatod azt, hogy az érzéki csók közben a keze elkalandozott lejjebb, és még lejjebb, hogy felkorbácsolja a vágyaidat.
Úgy tűnik, hogy pontosan tudja mire van szükséged, és meg is adhatja számodra. Nem úgy, mint a pasik jó része, akik általában csak magukra gondolnak. Élénk fantáziájának és becéző ujjainak hála szinte biztos vagy benne, hogy nem fogsz unatkozni mellette. Már ha meg tudod tartani ezt a szőke szépséget. Talán ennek köszönhető, hogy annyira szeretnél neki bizonyítani - készséges diák tudsz lenni. No meg kívánatos. Így megvillantod neki, hogyan is akarsz majd neki örömet okozni. Rina a kérdésedre, hogy is becézzed, a Yao Nu-ra tette a voksát, és talán az ujjait is - bármit is jelentsen. Azért nem nehéz leolvasni az arcáról - igencsak kedvére való a helyzet ilyentét alakulása.
Ahogy édes kettesben haladtok az úti célotok fele, hamar feltűnik, hogy nem a motelhez tartotok, sőt nem is a Klinikához. Ahogy az is, hogy már csak két nevezetesebb hely van ebben az irányban - a papayás hűtőház és a leszállópálya. Végül Rina a leszállópályát választja - és a két teherhajó közül azt, amelyik épp nincs szervizelés alatt. A kissé kopottas szürkés festés egy bő száz méter hosszú, ívelt oldalú, lapos  hajót takar. Egyből felismered a lehetőséget, hogy elszökj erről a bolygóról. A teherhajó oldala ember magas narancs betűkkel hirdeti a nevét:


Ólommadár

Úgy tűnik, hogy ide jöttetek - kis szerencsével még magukkal is visznek, és búcsút mondhatsz a vén doktornak meg a Mamának! Úgy vélheted, ez szinte mindent megér - és ezt el is árulod Rinának. Ki tudja, hogy mit is remélsz ettől - talán azt, hogy nem él vissza a helyzettel, vagy titkon abban bízol, hogy maximálisan kihasználva az ajánlatodat új dolgokat tanít neked, ahogy az egy tanárnőtől elvárható lenne? Viszont abban teljesen biztos vagy, hogy Rinának hála ma többszörösen is a mennybe jutsz.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #94 Dátum: 2017. Április 06. 17:11:51 »
Rina

/Angol/ Kinek volt kellemes? – firtatom, némileg kétségessé téve a férfiú teljesítmény, majd bólintok, hogy ki én vagyok a legfontosabb: – Ki más? – de a kérdés csak költői

Az a megjegyzés, hogy már „csinálta”, legalább annyira hihetetlen, mint amennyire ajkaimon ég a korábbi csók pecsétje. Tehetséges, idővel akár mesterré is lehet formálni, de egyenlőre pontosan annyi tudást birtokol ezen a téren, mint én a Dokién. Ki is mondhatnám, hogy mennyire kevés, de inkább más dolgokkal foglalkozom. Ilyen a tudat, hogy Átlagos Joe-nak kellett cipelnie a hajósládámat, amit máskor én kell megtegyek addig, amíg nem találok egy palimadarat, hogy hozza helyettem.

A gondolataimból egy kis fekete selyemhuncutság látványa ragad ki, mi tagadás mutatós darab, meg is hümmögöm elégedett hangszínnel a dolgot, de szavakkal nem fejezem ki tetszésemet. Ahogyan azt is amikor már előttem kóvályog, hogy mindenem megvan. Nem mintha azzal gyanúsítanám, hogy meg akart lopni, de az ördög nem alszik. Az ilyen ártatlan szende-szüzekről derül ki a legtöbbször, hogy titkos kínzókamrájuk van a rendelőjük alatt!

Valahogy észrevette, hogy mit tettem vagy csak kellően fél tőlem (ami kifejezetten jó és hízelgő) de szóvá tette, hogy nem lop tőlem. Az az egy teljesen biztos, hogy tényleg nem hülye, hiszen tudja, hogy akkor a karjáért kellene a legkevésbé aggódnia. Mindenesetre a hízelgésből úgy látom elég leckét vett, ami szintén nincs ellenemre. Amikor már a közelgő huncutkodást tervezi és elmondja miképp is történhetne teljesen elterelődik a gondolatom a korábbi medréből…

/Angol/ Majd gondoskodom a viseletedről – suttogom igézően – amiatt egy percig se aggódj! – finom fülcimpa-harapást követően fenéken nyugtatott kézzel battyogunk – ha annyira hiányzik a dolog, akkor majd egyszer visszajövünk és behajthatod. Ami pedig a „mit szeretnék” részt illeti, tudni fogod amikor eljön az ideje – ígérek teljes határozottsággal

A rámpánál, vagy ahol meglátom a kiskandúrt egy széles olyan mosollyal – mint amikor a macska benyelte a kanárit – sétálok fel a hajóra, mintha mindig is odatartoztam volna, a szolgálóleányom pedig csak miattam cipekedik. Odabent persze meg kell várni az okostojás kapitányt, mert érdekel, hogy mit talált ki a kabinokat illetve egyéb dolgokat illetően. Természetesen főzni nem fogok, de moslékot sem vagyok hajlandó enni, szóval a saját érdekében remélem, hogy van hajószakács…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #95 Dátum: 2017. Április 06. 20:19:45 »
Roxana

Az űrhajóhoz közeledve megcsap a policiklusos aromás szénhidrogének jellegzetes de enyhe szaga, mely annyira jellemző az űrhajók  külső burkolatára. Még az Arielen találkoztál ezzel először - és leginkább az odaégett mandulás süti és sült hús jutott először az eszedbe. Ezt az egyedi "illatot" az űrben található anyagok hagyják  rajta, miközben a légkörbe lépve ráégnek a burkolatra. Sokan nem tudják, de minden naprendszernek egyedi az illata, így megfelelő műszer segítségével megsaccolható, hogy mely naprendszerben is járhatott a legutolsó űrhajómosás óta. Miközben a hajót szemléled, azért egy gyors saccolás alapján legalább kétezer négyzetméternyi hasznos területet sejtesz odabent.
A hajónak mindössze egy rámpája van leengedve, és nincs egyetlen kábel sem bekötve, mint a szomszédos, szervizelés alatt álló hajónak, és üres a betonplacc a hajó alatt. Vagyis most jött, vagy... nemsokára indul. A feljáró rámpát mozgató hidraulika rúdnak támaszkodik egy fiatal férfi, és onnan figyeli, ahogy közeledtek. Bár ráérősnek tűnik, érzed rajta, hogy igencsak várta az érkezéseteket. A tekintetéből süt a kíváncsiság, ahogy jól megnéz magának - és elkapod azt a kérdő tekintetet is, amit Rinának szánt. Aztán ellöki magát a krómozott rúdtól

/Angol/ Alig vártuk doki! - szólít meg

/Angol/ Joe vagyok, a kapitány.

Rina talán már említette. Jöjjön, mutatom az utat! - fordul meg, és elindul felfele a rámpán. A rámpa egy L alakú, nagyjából három méter széles modern, dizájnolt folyosóra vezet. A folyosó falai enyhén íveltek, és alul valamint felül egy-egy bő arasznyi homogén fehér csík ad a szemnek kellemes mennyiségű fényt, miközben a fal közepén egy széles sötétvörös, festett csík töri meg a különben egyhangú felületet. A folyosó az egyik irányba talán húsz méter hosszú lehet, és négy ajtónyílást számolni össze az egyik oldalban. Az L másik szára picit rövidebb lehet, de nem sokkal. Itt viszont csak három ajtót látni - egy a folyosó végén, és kettő egymással szemben a folyosó közepén. Ez a két ajtó viszont jóval szélesebbnek tűnik, mint a többi. S ebbe az irányba folytatjátok az utat,  nem nagyon hagyva időt nézelődésre. A jobbra vezető nagy kétszárnyú ajtó gombnyomásra szisszen egyet, és pár kattanás után szélesre tárul. Úgy látszik, hogy nem csak ajtóként, hanem szükség esetén légmentes zsilipként is funkcionál. Az ajtó mögött a folyosóhoz stílusában illő jókora terem bújik meg - vagy tíz méterre van a szemközti ugyanilyen méretes ajtó, s jobbra-balra vagy tizenöt-tizenöt méternyire húzódik a legközelebbi komoly fal. Balra zárható beépített szekrények vannak a falba építve. A középső jókora teret most mennyezetig - ami úgy kb. két és fél méter lehet - telepakolták bio-ládákkal. Ezeket a ládákat egyetlen célra tervezték - hogy a kényes növények kibírják a több hetes utazást. Teljességgel zárt rendszer. Előre beállított fényviszonyokat, páratartalmat, hőmérsékletet, és öntözést biztosít az utazás idejére. Ezen funkciókhoz viszont energiára, vízre van szükség, amit a terem itt-ott felnyitott padlólemezein át kaotikus összevisszaságban kitüremkedő kábelek és csövek erdeje biztosít a ládák oldalára csatlakozva. Mindössze a két ajtó közt, középen, egy szőnyegre van lerakva egy ülőgarnitúra, mely így is elvész a ládatenger közepén. Jobbra viszont egy halovány kék árnyalatú üvegfal választja le a tér nagy részét, meg egy üvegajtó. Mögötte ismerős kép - egy felszerelt orvosi rendelő/műtő kapott helyet - és nem is aprócska - durván száz négyzetméternyi alapterületet hasított ki a hajóból.
/Angol/ Ezt a sok papírzacskót leteheti oda - int az idegenvezetőtök az ülőgarnitúra fele
/Angol/ Kérem indulásnak nézzen körül - mutat az üvegajtó irányába - négy-öt perc múlva jövök, van egy kis dolgom.
Aztán Rina fele fordul
/Angol/ Addig maradnál a dokival? - kérdezi, és amerről jött, arrafelé távozik is.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #96 Dátum: 2017. Április 06. 20:26:02 »
Rina

Bár a hozzád simuló doki az állítása ellenére tapasztalatlannak tűnik, azt nem mondhatod, hogy nem próbálkozna lelkesen, hisz az egyik zörgős papírszatyorból olyan koktélruhát húz elő, amely még belőled is elégedett hümmögést csal ki, ahogy elképzeled, hogyan is  festene benne. De azért neked is volnának ötleteid, hogy miben forralja a véredet.
A dokinak úgy tűnik, hogy sikerül újfent örömet okoznod, bár most nem a te kezed volt a dologban. Mert amikor meglátja a hajót, egyértelműen arra utal, hogy szíves-örömest maga mögött hagyná ezt a sárfészket, és kész meghálálni. Viszont te inkább úgy vélheted - mivel már amúgy is a téged akar, ráérsz később is konkretizálni, hogy mit szeretnél.


Az űrhajóhoz közeledve megcsap az űrhajók annyira jellegzetes égett faszén és használt puskapor-szaga, amit bárhol bármikor felismersz. A hajónak mindössze egy rámpája van leengedve, és nincs egyetlen kábel sem bekötve, és üres a betonplacc a hajó alatt. Jól sejtetted, Joe már bepakolta a te cuccaidat is, mert a betonon semmi nyomát nem látod a felszerelésednek, és a hajó startra kész.
A feljáró rámpát mozgató hidraulika rúdnak támaszkodik Joe, és tűkön állva várja, hogy odaérjetek. Miközben közeledtek, láthatólag rácsodálkozik a dokira - feltehetőleg nem ilyen külsővel várta, de egyáltalán nincs ellenére a dolog. Futólag kérdő tekintetett vet rád - mintha azt kérdezné, hogy biztos ő a doktor, és - téged kissé ismerve vagy félreismerve - nem holmi rúdtáncos? Aztán ellöki magát a krómozott rúdtól

/Angol/ Alig vártuk doki! - szólítja meg.
/Angol/ Joe vagyok, a kapitány. Rina talán már említette. Jöjjön, mutatom az utat! - fordul meg, és elindul felfele a rámpán. A rámpa egy L alakú, nagyjából három méter széles modern, dizájnolt folyosóra vezet. A folyosó falai enyhén íveltek, és alul valamint felül egy-egy bő arasznyi homogén fehér csík ad a szemnek kellemes mennyiségű fényt, miközben a fal közepén egy széles sötétvörös, festett csík töri meg a különben egyhangú felületet. A folyosó az egyik irányba talán húsz méter hosszú lehet, és négy ajtónyílást számolni össze az egyik oldalban. Az L másik szára picit rövidebb lehet, de nem sokkal. Itt viszont csak három ajtót látni - egy a folyosó végén, és kettő egymással szemben a folyosó közepén. Ez a két ajtó viszont jóval szélesebbnek tűnik, mint a többi. S ebbe az irányba folytatjátok az utat,  nem nagyon hagyva időt nézelődésre. A jobbra vezető nagy kétszárnyú ajtó gombnyomásra szisszen egyet, és pár kattanás után szélesre tárul. Úgy látszik, hogy nem csak ajtóként, hanem szükség esetén légmentes zsilipként is funkcionál. Az ajtó mögött a folyosóhoz stílusában illő jókora terem bújik meg - vagy tíz méterre van a szemközti ugyanilyen méretes ajtó, s jobbra-balra vagy tizenöt-tizenöt méternyire húzódik a legközelebbi komoly fal. Balra zárható beépített szekrények vannak a falba építve. A középső jókora teret most mennyezetig - ami úgy kb. két és fél méter lehet - telepakolták bio-ládákkal. Ezeket a ládákat egyetlen célra tervezték - hogy a kényes növények kibírják a több hetes utazást. Teljességgel zárt rendszer. Előre beállított fényviszonyokat, páratartalmat, hőmérsékletet, és öntözést biztosít az utazás idejére. Ezen funkciókhoz viszont energiára, vízre van szükség, amit a terem itt-ott felnyitott padlólemezein át kaotikus összevisszaságban kitüremkedő kábelek és csövek erdeje biztosít a ládák oldalára csatlakozva. Mindössze a két ajtó közt, középen, egy szőnyegre van lerakva egy ülőgarnitúra, mely így is elvész a ládatenger közepén. Jobbra viszont egy halovány kék árnyalatú üvegfal választja le a tér nagy részét, meg egy üvegajtó. Mögötte egy orvosi rendelő/műtő kapott helyet - és nem is aprócska - durván száz négyzetméternyi alapterületet hasított ki a hajóból.
/Angol/ Ezt a sok papírzacskót leteheti oda - int Joe a dokinak az ülőgarnitúra fele
/Angol/ Kérem indulásnak nézzen körül - mutat az üvegajtó irányába - négy-öt perc múlva jövök, van egy kis dolgom.
Aztán feléd fordul
/Angol/ Addig maradnál a dokival? - kérdezi, és amerről jött, arrafelé távozik is.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #97 Dátum: 2017. Április 08. 12:54:03 »
Kinek? Ezen egy pillanatra elmélázom.
-Mindkettőnknek! Az orvosin kétféle hallgató van. A bulizó vagy aki tényleg azért jár oda mert kiváló orvos akar lenni. Én az utóbbiak közé tartoztam. A bulizós, csajozós, pasizós nevéből adódóan végig letolja a félévet aztán a vizsgák előtt két hétig tanul mint az őrült és valahogy átcsúszik. Vagy nem, mehet pótvizsgázni. Vagy apu és anyu jó pénzért átlöki egy kettessel. Apám persze nem ilyen, Attól függetlenül, hogy Ariel legjobb klinikáján érsebész. Nekem mindig toppon kellett lenni. Először utáltam ezt az állandó figyelést de fene tudja megszerettem az embereken segíteni nagyon jó dolog. A sok semmit tevő között még jobban ráfeküdtem hogy jobb legyek.
Most az jön mi a fészkes fenét keresek itt?Mielőtt még Rina megkérdezné jobb ha elárulom.
-A mentorom szerint csak itt a peremvidéken kaphatnék állást a lopkodás miatt, szerintem ez nem igaz, de nem volt kedvem vitázni vele. Az hittem egy fokkal jobb lesz. De hogy ennyire szó szerint szar ezt még magam se gondoltam. -Nagyjából elmondtam honnan jöttem és hogy kerültem ide. Arról is beszámoltam, hogy az elmúlt időm leginkább a tanulásról szólt, megértheti ha bénázok most még, lesz ez még jobb is főleg ha velem van. Felmutattam a fekete dögöskét  hümmögő választ kaptam, de legalább nem mondta rá alapból, hogy ronda! Szerintem nagyon is tetszik neki de nehogy már kimutassa, annál ő sokkal keményebb csaj!
-Tudom ám hogy tetszik!-Suttogom a fülébe. Felhúzom a farmert és előbukkan a kóválygás oka. Egy tűsarkú térd fölé érő lakkbőr fekete csizma.
-Nem kimondottan erre a terepre való de magát a fekete rucit a csizmához vettem, már csak egy ostor kellene és én lehetnék miss domina!Vagy te!-Aztán visszahajtom ennyi elég is volt Miss dominából.
-Gondoskodsz a viseletemről? És nem kell aggódnom.-Most én hümmögök és rá is bólintok. Teljesen komoly vagyok. Megállok teljesen Rina felé fordulok, szemtől szembe.
-Ezt ne vedd hízelgésnek, nem annak szánom, de hiszek neked!-Remélem elég komoly voltam. Szerintem igen.
Az itt hagyott tárgyak és lezáratlan dolgom kerül szóba. Meg egy fülcimpa harapás amin gyerekesen elkezdek vihogni. Oda is kapok.
-Egy-null Rinának! Előbb utóbb kitalálom hol vagy csiklandós! Szerintem az öreg doktort már meglátogattad, és nem távoztál onnan néhány lekevert nyakleves vagy rosszabb nélkül. -Biztosan tudom, hogy így van még ha nem is voltam ott.
-Ami pedig a frigid dögöt illeti?!-Megint felsóhajtok.
-Már rég szétvágta, törte, zúzta a holmim ahogy ismerem. Csak a hegedűm sajnálom,
 igen jól hallottad a hegedűm. Azt is valószínűleg atomjaira törte! Egy két pofonból nem tanulna. Túl öreg és begyepesedett.
-Rina mit szeretne résznél már a Hajónál állunk vagyis szinte benne. De csak egy rövid "Jó"-t sikerül kinyögni a sok Hajóó Hajóóó Hajóó!? Hajó Között!
Magamban ujjongok tovább, végre eltűnök innen, végre eltűnök innen, végre eltűnök innen!!!!
Majd az ujjongás gyorsan abba is marad. Amint találkozom a kapitánnyal. Még jó hogy a fekete dögöskét már azóta elpakoltam. De a lakkbőr csizma kopogása és tűsarka akkor is vonzza a tekintetet. Amúgy meg úgy stíröl mintha nem hinné el, hogy egy orvos lehet okos is meg szép is. Mi kéne húsz dioptriás szemüveg meg barna zsíros haj? Akkor elhinné? Nem tudom mit gondol magáról de ő se egy álompasi. Kb 6-os a tízes skálán. 8-as lehetne de nem barna a szeme ez két pont levonás. De lehet hogy 5-ös. Elég beképzeltnek tűnik. Szóval már vártak?
Na jó első az illem!
-Részemről a szerencse!Dr Roxana Dent vagyok.-Válaszolok. Elengedem  fülem mellett a Rina talán már említette részt mert gőzöm sincs, hogy mit. Csak hümmögök úgy tűnik ez itt a bevált módszer. Nem nagyon néznék szét. Remélem erre lenne még időm, azonnal az orvosi felé venném az irányt de félő, hogy később eltévednék így kénytelen vagyok "beképzelt kapitány" után mászkálni. Na végre az orvosi!
-Ennyi ruhám maradt ha lehet inkább magamnál tartanám!-Egyre jobban szorítom magamhoz azokat a szerencsétlen göncöket meg a kávéfőzőt, hagyjanak már békén nem pakolom sehová! Na most meg dilisnek tart! Mit érdekel!Belépek a rendelőbe/műtőbe, felsóhajtok.
A tiszta illat, némi klór, a szép fehér fény.
-Az én második otthonom! Ha nem az első!-Teljes nyugalommal lépek ki. Nem igazi  mosollyal hallgatom a kapitányt bólogatok, és csak a háta mögött forgatom a szemem.
-Nagyon tetszik a rendelő! Még csak kicsit néztem szét de nem lesz probléma minden megvan ami kellhet. Kivéve egy dolgot! Egy kényelmes papucsot, az jól jönne ez a csizma tönkreteszi a lábam! Na itt maradsz velem? A kapitány parancsa!
 

 







Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #98 Dátum: 2017. Április 11. 12:41:03 »
Rina

Ez az egész olyan könnyen ment, hogy kezdek azon tűnődni, hol a hiba. A dokit úgy elcsábítottam, hogy még nem is tértem belőle teljesen magamhoz. Közben elérjük az Ólommadarat – illik a Palimadár kapitányhoz – ami úgy tűnik, hogy indulásra készen vár ránk és még Papayafalva is adott pár örömteli pillanatot.

Aggódom.

Igaz, a fantáziám nem, ahogy a Dokinő láthatóan igen forrón képzeli a közeljövőnket – nem mintha nagyon tiltakoznék ellene – és ennek egy-két eshetőségét kézzelfoghatóvá is teszi számomra. Ellenben továbbra sem múlik az érzés, hogy milyen könnyű dolgom volt és Kai szavai jutnak az eszembe:

„Könnyen jött, könnyen ment…” vagy „Amit könnyen megkapsz, azt könnyen el is veszítheted”… ilyesmi. A lényeg, hogy amit nem nehezen szerzel meg, az nem is igazán nő a szívedhez. Leginkább akkor nem, ha nincs is ilyened… vagy alaposan elzártad a túlélés érdekében.

/Angol/ Joe többet tud, mint a kis hordár valaha is fog – susogom a kis forróvérű dokinőnek, majd a kapitány felé egy „Igen, Ő a Doki” bólintás mellett még annyit: Remélem vigyáztál a ládámra! – hogy aztán meginduljunk a Szöszivel

Természetesen, mint egy jó kis kalandor, alaposan megjegyzek mindent, mi merre és hogyan, no meg azt, hogy azért ez nem egy lélekvesztő vagy mentőcsónak, de azért nem bánnám, ha akadna egy tervrajzom is az egészről. Mindenesetre, amíg a kapitányra várunk, addig van idő körülnézni és válaszolni is:

/Angol/ Aha. – kommentálom a hosszú kifejtés arról, hogy milyen az élet az egyetemen – Ráfeküdtél mi? – nézelődőm közben – Ezek szerint szeretsz felül lenni – állapítom meg, ami ugye nem is olyan rossz dolog – szerintem csak nem kopott eleget a térded és nem nyitottad elég nagyra a szád… – kommentálom miért is ide került

Nagyon jár a szája, ami két okból lehet. Az egyik, mert ideges, a másik mert annyira hálás, hogy engem akar felidegesíteni. Mindenesetre, ha máskor is ennyire sokat használja, akkor azért el fogom viselni a dolgot.  Sőt, ha igazán hízelegni akar, akkor ez a domina dolog tényleg elég vonzó, mit tagadhatnám erre biz’ beindultam.

/Angol/ Legyen nálad mindig jégzselé.

Ennyire futja, mert ez a fenekelős, ostorsuhogtatós igen élénken él most bennem és nem is akar nagyon kifakulni. Ez lehet az oka annak, hogy amikor suttogni hajol, akkor rámarkolok derék alatt és szorosan magamhoz húzom, hogy megmutassam mit értenek vérforraló csók alatt. Olyasmit, amitől nem csak a tanga ázik el, de…

A történtek után is tovább ostromol a történeteivel, de most legalább egy kicsit könnyebben viselem a fantáziám élénk képeinek lelki szemeim előtt történő kavargását. Ezen sokat segít az is, hogy szexuális éretlensége nem egy módon nyilvánul meg, mindjárt rögtön valami idióta vihogásban és a fura komolysággal való bambulás fura egyvelegében.

/Angol/ Mesélhetek a Vén Lókötő doktorról, de azért meg kell dolgoznod – simítok végig a gerincvonalon, majd – keresgélj csak bátran – suttogom, hogy nem bánom, ha megkeresné hol vagyok csikis – a többi története, meg a hegedűmániájára megint egy tömör válaszom van: Jah.

Ebben minden benne volt, még a maradás is, ha ennyi idő alatt nem lett volna egyértelmű. Joe meg… majd visszajön, addig meg eljátszom a gondolattal, hogy az ostor milyen csíkokat húzhat arra a hamvas bőrre és rádöbbenek, hogy ezzel csak megint olajat öntöttem a tűzre. Talán mégis Joe-val kellett volna tartanom (már csak ki-ki lapon is).

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #99 Dátum: 2017. Április 12. 19:19:57 »
Roxana

A rövid életrajzodból Rinásan egyből leszűrte, hogy miért is kerültél ide - és persze ismét a kedvenc témájánál lyukadtok ki. No meg a csizmánál, amely a fekete ruhával és a domina játékok említésével egyértelműen felcsigázta a fantáziáját. Ennek tanújelét is adja, mer ahogy a fülébe súgnád, hogy tudod - tetszik neki az ötlet - a jégzselé említésével még megfejeli a dolgot. Hogy aztán a lényeget megmarkolva szorosan magához vonjon, és egy lábremegősen forró és buja csókkal jutalmazza a pajzán ötletet, mely bizonyára benned is tovább fokozza ha nem felkorbácsolja a vágyaidat. Vagy a koleszos élmények fakultak meg kissé, vagy ki tudja, de ilyen csókra nem emlékszel. Rina egyértelműen egyre jobban be van indulva rád - s talán csak mert siettek, azért nem esik még neked.

A gyanúdat, hogy bizony nem volt eseménytelen a doktorral történt találkozása megerősíti, és készségesen megosztja veled, ha szeretnéd... őt. S kicsivel később az is elárulja, hogy az sem zavarja, ha bizony elkalandozna esetleg a kezed is.

Még a hajó alatt a rámpához tartva Rina bizalmasan megosztja a véleményét veled, hogy a kapitány szerinte Ednél jobb szerető lehet. Mert abban már biztos vagy, hogy Rina nem a lexikális tudásuk alapján osztályozza a pasikat.

Az űrhajó orvosi részlegének üvegfalának üvegajtaja melletti panelra tenyerelve az ajtó halk surrogással két irányba csúszik, engedve a belépést az orvosi részlegbe. Ez a kis világ három részre tagolódik. bal szélen két ágy kapott helyet, egy-egy éjjeli szekrénnyel, és egy közös monitorral, amely az ágyakkal szemben a plafonról lóg le. Feltehetőleg tévé. Az ágyak mellett még két további eszköz szúr szemet - mindkettő ódivatú, de működőképesnek hat - az egyik egy testhő és pulzusszámláló, a másik pedig egy légzőmaszk a hozzá tartozó palackkal. Ezt a teret egy moduláris üvegfallal lehet elválasztani az orvosi tér többi részétől. Középen található az általános rendelő és elemző szekció. Kis gyógyszeres szekrény, íróasztal, vegyelemző, néhány kémcső és általános orvosi felszerelések jellemzik. Jobb szélen szintén moduláris üvegfallal lehet elszeparálni a helyet, mely egy műtőasztalból, több, a plafonról lógó erős orvosi lámpából, és jó néhány hagyományos orvosi vágó és varró, csipeszelő eszközből áll. Itt nincs lézerszike, sem műtősrobot, ami lényegesen megkönnyítené a helyzetet. Az egyetlen segítséget az a röntgen gép adja, amely az asztalba építve tud felvételt készíteni a szükséges testzónáról. Az eszközök használtak, öregek, de jó állapotban vannak. Agyműtétet nem lehet itt végezni, de egy vakbél, vagy más hasonló rutin műtét simán elvégezhető.
Az orvosi részleg és az üvegfal előtti ülőgarnitúra együtt nyer értelmet - a kinti részleg a "váró" ahol úgy tudnak mások téblábolni, hogy a benti munkát nem zavarják - és ez a kórházi várók sajátossága. De az a finom remegés viszont egyáltalán nem a szokványos kórházi várók sajátossága, amely végigfut rajtad, s mintegy állandósul. Ha tippelned kéne, azt mondnád hogy beindultak a hajó hajtóművei. De aztán kénytelen vagy pontosítani - ahogy kissé megdől a padló, egyértelművé válik, hogy ennél többről van szó - úgy tűnik, hogy felszálltok. A finom remegést mély morajlás egészíti ki, és a remegés is erősödik. Talán nem ártana még most helyet foglalnod a padlóhoz rögzített kanapén, mielőtt Rina karjaiba zuhannál egy hirtelen irányváltásnak és a tűsarkoknak hála. Bár ki tudja?

A kapitány ekkor tér vissza. Egy ajtós kiskocsit tol maga előtt, aminek a tetején egy vaskosabb paksaméta csücsül. az viszont, hogy mi van a kiskocsi belsejébe zárva, ebből nem derül ki.
Ráérősen odatolja hozzátok a kiskocsit, majd lefékezve a kerekét ő is lecsüccsen veletek szemben az egyik szabad helyre.

/Angol/ Tíz perc és elhagyjuk az atmót. Utána már sokkal simább lesz az út.
Kár, hogy nem mondta senki, hogy hova, és még te sem mondtad, hogy utazni szeretnél.
/Angol/ Szóval van még tíz perce, hogy meggondolja magát, ha mégsem velünk óhajt utazni. Akkor kirakjuk az egyik nagyvárosban - közli a kapitány.
/Angol/ Az úticél St. Albans - erről egyből eszedbe jut amit tanultál. A Red Sun rendszer tagja. A leghidegebb lakott bolygó az Univerzumban. Már ami az éves átlag-hőmérsékletet illeti. Fő tevékenységi köre az itt élők számára a bányászat, mivel erősen hegyvidékes a bolygó. A közösségeik erősen összetartóak hála a nehezen járható és élhető felszínnek, és a teljes bolygóra jutó alig kétmilliós össz lakosságnak. De ezzel ki is merült a tudásod.
/Angol/ Van ott pár beteg, akiket el kellene látni - int a papírok fele Semmi komoly - ínhüvely gyulladás, ami már kisebb műtétet igényel, a többit fejből nem tudom. De pénzt az hoz, mivel ott orvoshiány van  egy lavinának hála. Emellett virágot szállítunk a helyi biodómba, ami a valami rekreációs parkként vagy miként funkcionálna majd - pislant a ládák fele
/Angol/ Az ajánlatom a következő - ha elszegődik hajóorvosnak megkapja a haszon húsz százalékát, és egy saját szobát. Természetesen az étkezésnél három menü is van. Eheti amit Black főz. Eheti amit esetleg maga főz magának, és végül választhatja az extrém diétás menüt - a több mint fél évszázados túlélő csomagot - ezt a hajóval adták. Az elvárás, hogy a mindennapos munkából maga is egyenlően kivegye a részét. Ami pedig a legénységet illeti - túl sok emberre nem kell számítania - rajtunk kívül még Black tartózkodik a hajón. Vele picit később tud megismerkedni, mert ő a pilótánk. Szóval ez a nagy helyzet.
/Angol/ Nos, érdekli? Vagy inkább a szilárdabb talajt választaná? - teszi fel a kérdést. Úgy tűnik, hogy most jött el a végleges döntés ideje - Orange Ville-t, avagy taplófalvát választod vén dokistúl, Mamástúl, Edestül, vagy inkább ezt a hajót a kissé nagyarcú kapitánnyal, saját rendelővel, és a tüzes Rinával, akire ha rá nézel olyan gondolatok juthatnak eszedbe, amire a Frigid Dög egyből szívrohamot kapna. A nagy kérdés talán az, hogy szükséged van-e saját szobára?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #100 Dátum: 2017. Április 12. 20:53:37 »
Rina

Nos, ha látszólag minden simán megy, akkor átsiklottál valami felett - tartja a mondás, és sokszor bebizonyosodott, van is némi alapja. Pedig most látszólag tényleg minden simán ment. Bizonyíték? Elég csak a kikötő fele sétálva hozzád simuló szexi doki fenekébe belemarkolni, ha úgy hozza kedved. Lassan kezded megérteni, hogy mit is evett rajta - talán szó szerint - is Ed, vagy hogy is hívták a srácot. Ahogy Ő is biztos nagyon jól érezné magát, miközben együtt merültök el ennek a szépségnek a kényeztetésében.

A doki dióhéjban elmeséli amit szerinte érdemes tudni róla. De azt nem, ami valóban fontos lehet - hogy mit is szeret. Vagy hogyan. Node ezt legfeljebb te is megmondhatod neki. Ha már itt is tanulni akar. Viszont az előtűnő csizma és a hozzá ígért játékok úgy tűnik elérték a kellő hatást - a bő egy órával ezelőtt még unalmasnak tűnő doki egyre inkább annak tűnhet, akivel szó szerint élvezet lesz együtt utazni. Vajon még milyen meglepetésekkel fog kedveskedni? Szinte látod magad előtt a jelenetet, melynek megvalósítása egyre sürgetőbb igénnyé válhat. Aztán közelebb hajol, hogy a füledbe súgjon valamit, de te inkább az ajkairól lopod le a szót. Nem is akárhogy - mivel feltehetőleg elég régen hoztak ennyire tűzbe - úgy illik, hogy a doki is érezze - mennyire akarod. Biztos vagy benne, hogy a tapasztalatlan, de buja kis szöszi némi gyakorlással igen emlékezetessé varázsolhatja számodra ezt az utazást. Még akkor is, ha éppen most még vannak kisebb hiányosságai. Feltehetőleg ezért van az, hogy a csók után még jól nevelten hallgatod a történetét ahelyett, hogy lerángatnád, esetleg tépnéd róla a zavaró ruhadarabokat, hogy már most megtanítsad arra, hogyan is sikítsa a neved.

Talán ennek köszönhető, hogy Joe-t annak ellenére a figyelmébe ajánlottad, hogy egyre inkább úgy érezheted - a szöszi azt illeti, aki megtalálta.
Joe a kérdésedre határozott biccentéssel válaszol

/Angol/ Bent van a szobádban - válaszolja, és ezzel le is zárnak tekinti a témát. Később majd úgyis megtudod, hogy hol is van az a szoba.

Odabent az alaprajz jelenlegi  megjegyzése nem nagy kihívás. Igazából a belső terek mérete az, ami "gondot" okozhat, mert a nagy alapterület  miatt rengeteg mindent be lehet zsúfolni. Ahogy elnézed leginkább ládákat.

Joe szeme sem rebben, amikor a szöszi úgy dönt - nem teszi le a csomagjait. Hogy miből gondolja, hogy Joe pont az ő blúzait kívánná meg - azt nem tudod - de tény, hogy inkább felmálházva indul meg az orvosi részleg ajtajához.
Hogy aztán annak az üvegajtaja melletti panelra tenyereljen. Az ajtó halk surrogással két irányba csúszik, engedve a belépést az orvosi részlegbe. Viszonylag gyorsan körbenéz - szemmel láthatólag elégedett a hellyel. A kapitánnyal nem biztos, de aztán lehet hogy csak valami szimplán irritálja Joe viselkedésében. A lényegen nem változtat - túl sokat nem beszél vele, így aztán Joe hamarosan távozik is.

Nem sokkal később feltűnik az a diszkrét remegés, amely arra utal - éledezik a hajó, és hamarosan felszálltok. Nem is kell csalódnod. A finom remegést mély morajlás egészíti ki, és a remegés is erősödik, majd a padló is megdől kissé. Talán nem ártana még most helyet foglalnod a padlóhoz rögzített kanapén, mert ki tudja, hogy milyen a pilóta. Bár ahogy elnézed a ládákat és egyéb tárgyak elhelyezését, túlságosan vad manőverekre nem kell számítanod. Ellenben ha a dokira pillantasz, már más a helyzet. Tíz körömmel vagy szépen suhogó bőrrel avathatnád be és terelgethetnéd ezt a szendének tűnő rossz kislányt az arcpirítóan buja élvezetek világába. Az ehhez hasonló élénk képek lehetnek a felelősek azért, hogy a környező "virágosládák" nem annyira vonzzák a figyelmedet, mint  a doki kecses mozdulatai, szikrázó szeme vagy sokat ígérő ajkai.

A kapitány végül csak visszatér. Egy ajtós kiskocsit tol maga előtt, aminek a tetején egy vaskosabb paksaméta csücsül. az viszont, hogy mi van a kiskocsi belsejébe zárva, ebből nem derül ki.
Ráérősen odatolja hozzátok a kiskocsit, majd lefékezve a kerekét ő is lecsüccsen veletek szemben az egyik szabad helyre.

/Angol/ Tíz perc és elhagyjuk az atmót. Utána már sokkal simább lesz az út. Szóval van még tíz perce, hogy meggondolja magát, ha mégsem velünk óhajt utazni. Akkor kirakjuk az egyik nagyvárosban - közli a kapitány a dokival.
/Angol/ Az úticél St. Albans - osztja meg a dokival is a következő megállót.
/Angol/ Van ott pár beteg, akiket el kellene látni - int a papírok fele - Semmi komoly - ínhüvely gyulladás, ami már kisebb műtétet igényel, a többit fejből nem tudom. De pénzt az hoz, mivel ott orvoshiány van  egy lavinának hála. Emellett virágot szállítunk a helyi biodómba, ami a valami rekreációs parkként vagy miként funkcionálna majd - pislant a ládák fele.
/Angol/ Az ajánlatom a következő - ha elszegődik hajóorvosnak megkapja a haszon húsz százalékát, és egy saját szobát. Természetesen az étkezésnél három menü is van. Eheti amit Black főz. Eheti amit esetleg maga főz magának, és végül választhatja az extrém diétás menüt - a több mint fél évszázados túlélő csomagot - ezt a hajóval adták. Az elvárás, hogy a mindennapos munkából maga is egyenlően kivegye a részét. Ami pedig a legénységet illeti - túl sok emberre nem kell számítania - rajtunk kívül még Black tartózkodik a hajón. Vele picit később tud megismerkedni, mert ő a pilótánk. Szóval ez a nagy helyzet.
/Angol/ Nos, érdekli? Vagy inkább a szilárdabb talajt választaná? - teszi fel a kérdést. Joe most azért további információ morzsákkal is ellátott - többek közt azzal, hogy nem édes hármasban utaztok - amit a hajó méreteiből amúgy sem tartottál valószínűnek. A doki részéről most jött el a végleges döntés ideje, de nincs sok kétséged afelől, hogy majd hogyan is dönt. A szobát illetve felsejlik egy kérdés - vajon mekkora hely van benne?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #101 Dátum: 2017. Április 14. 09:03:19 »
Rina okfejtésére miért kerültem ide csak sóhajtok, illetve szerinte a kapitány többet tud Ednél valószínűleg mindenben. A viselkedése megváltozott, lehet hogy untatom? Akkor nem mehetek el a hajóval pedig már benne vagyok, de még kirakhatnak!
-A kapitány? A tízes listán nálam hatos a külseje a kék szeme és a túl világos bőre és az enyhén beképzelt modora miatt. Ezen a vidéken ne válogassak mi?! Te is láttad meg halottad miféle férfiak vannak erre. Ed helyes volt izmos ellenben buta. Valamit valamiért.
-Szó szerint nem feküdtem le a mentorommal. Egyszer se, lehet azt kellett volna de egy apám korabeli alakkal aki parókát hord és bunkó azért már mégse, olyan Dr Srauss típus. Arra fogta hogy lopok,
 persze búcsúajándékként lenyúltam az aranyozott tollait. Hogy rohadna meg!
-Előhúzom a farzsebemből. D.M.M.!van rágravírozva.
-Dögölj Meg Mentor! Azt jelenti.
-Nem kell!-Zárnom rövidre Doktor vén kecske témát egy karlendítéssel.
-Egyszer a halálhírét szeretném hallani de semmi egyéb, valami önérzetes apuka bement a rendelőbe mert a doktor meg akarta kefélni a lányát, de szerintem erre még várni kell.
-Jégzselé? Én inkább a masszázsolajra tenném le a voksom de a babaolaj is megteszi jót tesz a bőrnek és nagyon jól csúszik.-Túl sokat beszéltem amúgy is szét akartam nézni. Éppen az íróasztalhoz akartam menni keresni egy olyan fiókot ami zárható, valószínűleg mind az egy csíptetős mappát vagy valami hasonlót keresni, amire írhatok mert igaz első ránézésre minden oké de lehetnek olyan apró hibák amiket most nem látok. Meg is van, Pipa ez pipa az. Alapfelszerelés másodéveseknek de működik és ez a lényeg.  Megremeg a hajó.
-Hoppá Hoppá!-Imbolygok a tűsarkon. Hogy jutott ez eszembe? Hoppá hoppá? De mintha valami hiányozna?
-A francba nincs köpenyem! Nem is találtam az enyém meg taplóéknál maradt. Vannak akik bármit elhisznek ha rajtad van az orvosi köpeny, meg semmit ha nincs. -Kezdek ideges lenni. Észre se vettem hogy elindultunk és Rina ölében kötöttem ki még mindig idegesen.
-Hoppá!-És ebben a pozitúrában talál minket beképzelt kapitány amit szívem szerint így is tartanék de éppen most akarja közölni jöttömnek célját, amiért kénytelen vagyok felállni.
-Szóval hajóorvos?-Úgy teszek mintha nagyon gondolkodnék rajta. Rinára nézek rákacsintok, Pontosan tudja mi a válaszom.
-Rendben van, természetesen vállalom. Az étkezéssel nem lesz probléma bármit megeszek,
 nem kell külön koszt, viszont...
-Előszedem a kávéfőzőt.
-Kérhetném, hogy legyen mindig kávé kifőzve legalább fél liter, ne kérdezze mindenkinek megvan a maga kis dilije. Nem vagyok irigy használja bárki a kávéfőzőt,  nem fogom kiverni a hisztit, csak ennyi lenne a kérésem. Csináltam egy gyors listát minden megvan ami egy alap felszereléshez  kell,még több is. Köszönöm szépen de elég volt a szilárd talajból. A feltételek tökéletesen megfelelnek ! -A köpenyről nem beszélek.
Úgy tűnik megegyeztünk maradok. Naná, hogy maradok még egy nap taplóéknál és én is vízbe ölöm magam mint szerintem az előző orvos. Mikor megy már el??
-Saját szoba? -Ez a mondatfoszlány csak most jutott el hozzám.
-Ha megmutatja vagy megmondja merre van megnézném, vagy inkább megnéznénk.-Mutatok Rinára.
-Hátha...szóóval egymás melletti szobánk lehetne! Jó lenne!-Hátha kaphatnék tőle ruhát meg cipőt mert ez a csizma már katasztrófa. De az első szónál meggondoltam magam. Ha Rina a hátam mögött áll akkor az egyik kezem a hátam mögé teszem és a középső ujjam x formában a mutatóujjam fölé rakom. Hát én most bizony hazudok ne aggódjon, nem kell külön szoba, csak valamit kamuzni kellett beképzelt kapitánynak. Csak arra várok mikor tiplizik már le.











 


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #102 Dátum: 2017. Április 17. 11:32:53 »
Rina

A kis hordár egy méreten aluli kis hal volt. Méltatlan ahhoz, hogy olyan nő oldalán találja meg a testi örömöket, mint a Szöszi. Ellentétben vele én igazi ragadozó vagyok, olyan aki becserkészte és levadászta a prédát, most pedig méltán falatozik belőle a nyakán, ajkain vagy ahol épp kedvem tartja! Ez az egész Papayafalva nem méltó arra, hogy a férfiak olyasmit lássanak ami ennyire különleges mint a doki, szerény személyemről már nem is beszélve…

Miközben Átlagosra várunk azon tűnődöm, hogy hagyjam e a kis Dokit kezdeményezni vagy egyszerűen tépjem le róla ami rajta van és bár ostor az épp nincs kéznél, de talán egy két finom tenyérrel elhelyezett paskolás a  megfelelő tomporon elérhet hasonló hatást. A másik kérdés rögtön az, hogy vajon mennyire szereti a vadabb élményeket, elég kalandvágyó e, mint a Lien volt, nem beszélve Nayshya-ról akinek már a neve is felért egy huncut nyelvjátékkal…

Talán először hagynom kéne, hogy lássam mik a gyengéi, hol szorul egy határozott kéz irányító érintésére, markolására vagy… szóval a sok sallang mellett amiről olyan hosszasan képes beszélni valójában a lényeg sikkadt el. De most, hogy ketten vagyunk, sem teszek semmit, hanem azon tűnődöm, hogy talán elindulhatnék megkeresni a ládámat. Elvégre az fontosabb, mint holmi simogatások és cirógatások, főleg, hogy abban talán találok egy ostort valami korábbi játékból ott felejtetten.

Elmerengtem, akármit is kérdeztek fogalmam sincs mi volt az, hiszen épp a sikoltozásról és nyögésekről meg más hangosabb mennyei utazásra utaló hangokról álmodoztam, hogy a doktori mit jelenthet a fellegekben, hogy az izzadt teste és ragyogó szeme, a vörösre paskolt… szóval derekamra kell tennem a kezem mielőtt elindul és elveszi ami jár neki. Valami szoba ugye azért átjutott a ködfelhőn, de igazából nem is érdekes, inkább valami jeget kéne szerezni, no nem a whiskymbe, hanem ugye…

Visszatérve a jelenbe, szinte biztos vagyok benne, hogy Joe elég perverz (minden férfi) ahhoz, hogy tangákat akarjon szimatolgatni és trófeaként levadászni, hiszen ettől… olyanok, amilyenek. Lehet őket persze így is szeretni, de az, hogy épp csóró vagy kőgazdag ilyen téren mit sem számít. Az utóbbitól többet lehet elvenni, ez minden. Most, hogy Átlagos lelépett és ketten maradtunk az orvosiban, ideje bezárni az ajtót, nem kell, hogy mindenki bármit meghalljon, még akkor sem, ha éppen felszállunk.

/Angol/ Az igazság az Mei-Mei, hogy Átlagos akkor is többet tud, ha neked ez nem tetszik. Természetesen nem annyit, mint szerény személyem, de azért ha pasikkal kezdenél, akkor kategóriával jobb, mint a kis hordárfiú. Ami pedig a Profodat illeti, ez hiba volt. Vagy talán nem, de akárhogy is, ezért vagy… voltál itt. – megnéztem a tollat, de nagyon nem izgatott fel, nem rezeg, nem forog, nem… 

Azért vannak szintek amik alá az embernek nem lenne szabad süllyednie csak azért, mert már kezd pókhálósodni. Igaz, hogy az efféle szöszibabákat általában valaki mindig tömi, de ez valahogy most olyan kivételnek tűnik, aki a tankönyvein egy vonalzóval… szóval magányosan foglalta el magát. Legalább kiszámíthatott mindenféle súrlódást meg tapadást és effélét. Erre a gondolatra mondjuk mosolyognom kell, de aztán leülök, hiszen jobb az ha magamtól kerülök popsimra, nem a felszállás egyre növekvő lendületétől.

/Angol/ Gyere Mei-Mei – paskolom meg magam mellett a kanapét – Kapaszkodj bátran! S hidd el nekem, hogy szükséged lesz arra a Jégzselére – nyugtatom meg, hogy forró hangulat után mindig édes a hűvös érzés – az olajok is jópofa dolgok, de a végén nem ér annyit – suttogom neki, hogy legyen valami elképzelése arról a forróságról – másfelől ne aggódj a köpeny miatt, anélkül is izgalmas lesz, de ha jó kislány leszel, talán szerzek neked egyet

Mikor a „bátor” kapitányunk visszatér és még tologat is valamit – sem lett érdekesebb mint előtte – rá emelem a tekintetem, mintha érdekelne mit akar, de aztán úgy is kiböki, hogy az én szöszimre fáj a foga. Mivel a Doki nem akar itt maradni és ezt a vak is láthatta, a kérdés kissé feleslegesnek tűnik, de cserébe azt hitetheti el az ember lányával, hogy a kapitány alapvetően törődő, de legalábbis odafigyelő személyiség. Nagy csapda…

/Angol/ S mi a véleményed Black főztjéről? Eddig is azt etted? – tudakolom, hogy attól ilyen nagy marha vagy magától – meg kicsit cseveghetnél a feladatról ami a legénységnek jár ha már a része akar lenni – vetem fel, mert nem igazán fűlik a fogam a nagy melózáshoz – Jah, és körbevezethetnél minket – ölelem át vállmagasságban a Szöszit, amolyan, „Jah, ő az enyém!” Nagyon aranyos, ahogy igyekszik, mint egy szűzlány, aki még csak most bontogatja ki élete első vibrátorát…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #103 Dátum: 2017. Április 17. 20:23:45 »
Roxana

Rina a magyarázkodásodra rövid válasz ad - és láthatólag a tolltól is hasonlóan rövid szemrevételezés után elszakad. Viszont az olajak említésre már sokkal inkább felfigyel s beígéri, hogy a végén te is meg fogod kívánni a jeget.
Viszont közben nem téveszted figyelmen kívül a mostani célodat sem - és ha nem is az íróasztal fiókjában, de a lapján találsz egy kockás füzetet, amiben összegezheted, hogy mi mindent találtál - hogy később újra átnézve rájöjj mi is hiányzik. Elsőnek a papucs és a köpeny. Ezt bár szóvá teszed, Rina valamiért úgy gondolja, hogy főleg akkor lenne rá szükség, ha doktornéniset akartok játszani. Bárhogy is legyen, azt azért megígéri, hogy megfontolja az igényedet. Bár legrosszabb esetben a csizma vásárlás előtt hordott cipő talán megteszi.
A harmadik hoppá után érkezik vissza a kapitány, hogy előálljon a javaslatával. Elhagyod hát Rina hívogató ölét, és pár részletet meg is beszéltek - többek közt a kávéfőzőét. Joe udvarias távolságból szemre vételezi a kérdéses darabot, majd válaszol

/Angol/ Ha fontos a kávé, vigye a szobájába, és ott annyit főz le amennyit akar. Emellett a konyhában is van egy - az szinte mindig azonnal le tud főzni egy adagot, mert a fúziós generátor hűtésére van rákötve a kávéfőző. Felettébb hatékony - javasolja.
Közben Joe kinyitja a gurulós kocsi ajtaját, és három pezsgős poharat meg egy behűtött üveg pezsgőt vesz ki belőle. Megtölti a poharakat, és közben beszél
/Angol/ Akkor hát igyunk a megállapodásra. Én ugyan a whiskeyt javasoltam volna de Black felhívta a figyelmem, hogy a hölgyeknek és az alkalomra pezsgő jár - Nyújtja át a poharakat. A cimke alapján nem is a helyi papayából készült szörnyűség, hanem normál szőlőből párolták több rendszerrel odébb.
/Angol/ Csirió - emeli a poharát Joe, és felhajtja. Aztán Rina viszont megkérdezi, hogy az ismeretlen pilóta, Black hogyan főz.
/Angol/ Jobban mint az anyám - válaszolja, de ezzel az információval nem sokra mentek. Rina még érdeklődik a további kötelező teendőkről, s melléd állva átkarolja a vállad mikor azt mondod, hogy megnéznétek a szobát. Joe hümment egyet, mint aki úgy véli lemaradt valamiről - de úgy tűnik, hogy még nem akar magatokra hagyni.
/Angol/ Rendben - válaszolja, és az üres poharát vissza teszi a kiskocsi szekrényébe
/Angol/ Akkor fogja a cókmókját, és mutatom az utat! - fordul meg, és határozott léptekkel elindul a folyosó fele vezető ajtóhoz. Rátenyerel a nyitó gombra, s a sziszegve szétcsúszó ajtószárnyak közt kiléptek a folyosóra.
Ezúttal jobbra folytatjátok a sétát, és balra bekanyarodtok az L alakú folyosó folytatására. Ez az oldal is vagy húsz méter hosszú, s jobb oldalt itt is négy ajtó sorakozik.

/Angol/ Az első egy nagyobb szoba, de jelenleg tele van, és raktárnak használjuk - ismerteti Joe, miközben elhaladtok az ajtó mellett. Ha arra fáj a foga valamelyikőtöknek, akkor ki kell pakolnotok belőle.
/Angol/ A következő Rináé, és az utána jövőt szántuk magának már ha megfelel - avat be az elképzelésébe
/Angol/ A folyosó végén az utolsó ajtó mögött van Black birodalma - a konyha. A konyhával szemben a folyosó másik végén a mellékhelyiség és tartalék fürdő van. S az O alakú folyosó a közös teret fogja közre - tudatja indulásnak a legfontosabb helyeket, és rátenyerel a dokinak szánt szoba nyitógombjára. Az ajtó halkan csúszik félre, és egy háromszor öt méteres hálófülkébe enged bepillantást. A matt selyemfényű, homokszín falak ölelte belső tér túlsó végében egy szűkös, de saját zuhanyzó került beépítésre - előtte egy kilépővel. Ezen kívül egy egyszemélyes ágy, egy, a falba épített kijelző - tévé, egy a szintén falba épített szekrény és egy szükség esetén a falból lehajtható asztal kapott helyet. Maga a világítás már sokkal gazdagabb - a rengeteg helyi világítással teljes fényárt vagy akár hangulatfényt is lehet csinálni.
/Angol/ Az ajtó zárja belülről külön is zárható - int Joe a panel kissé kopott gombja fele, amin a "privát" felirat olvasható.
/Angol/ A te szobád ugyanilyen - fordul Rina fele
/Angol/ Ha berendezkedtetek, majd bemutatom Blacket - ígéri és elsétál a konyha irányába, végre hosszabb időre magatokra hagyva titeket.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #104 Dátum: 2017. Április 17. 20:33:48 »
Rina

Elégedett lehetsz magaddal és a dokival is - ahogy listát készít az orvosiban látottakról te közben azt veheted számba, hogy hogyan s hányféle képen játszadozhatnál el vele. Vagy hogy mennyire kezelhető, vagy kezdeményező? A te esetedben is aprólékos listát készít, vagy az ösztöneire bízza magát? Megannyi kérdés, ami még megválaszolásra vár! Abban az egyben biztos vagy - a szende kis szöszi hajlandó új dolgokat is kipróbálni. Mint például azt a méltatlanul elfeledett játékszert, amit Nayshya oly ügyesen forgatott mikor legutóbb előkerült. Sok örömet okozott már, és talán itt lenne az ideje, hogy újra színre kerüljön? Már maga a látvány borzongatóan kellemes emlékeket idéz, ahogy a fonott bőr nyél is - amely már enyhén magába szívta ezen partnerek illatát. Kis szerencsével jeget pedig tartanak a fagyasztóban - ha mást nem a whiskey miatt.

Jobban belegondolva te jártál a legjobban, hogy a doki korábban nem feküdt ki magának valami jobb állást. Különben most nem ékeskedhetne idegen tollakkal - ami sajna csak akkor érne valamit, ha a fantáziáját és magát is bevetné mellé, és úgy szerezne vele örömet. Akár magának is - ahogy elnézed, ahogy a listáját írogatja vele...

Végül aztán hiába paskolod meg a kanapét, mert az öledbe szédül. Hogy ez most véletlen volt-e vagy direkt mozdulat - nehéz megmondani, de az tény, hogy tetszik neki - legalábbis a lassan elnyelő pupillái erről árulkodnak. Esetleg csak a suttogva beígért dolgok keltették fel az érdeklődését?

Joe jöttére a doki sajna kikászálódik az öledből, és rövid egyezkedés kezdődik. Ha nem ismernéd már legalább fél napja Joe-t, a végén te is elhinnéd, hogy nem csak a saját izé..., feje után megy.

A doki közben előrukkol a kávéfőzőjével. Joe udvarias távolságból szemre vételezi a kérdéses darabot, majd válaszol

/Angol/ Ha fontos a kávé, vigye a szobájába, és ott annyit főz le amennyit akar. Emellett a konyhában is van egy - az szinte mindig azonnal le tud főzni egy adagot, mert a fúziós generátor hűtésére van rákötve a kávéfőző. Felettébb hatékony - javasolja.
Közben Joe kinyitja a gurulós kocsi ajtaját, és három pezsgős poharat meg egy behűtött üveg pezsgőt vesz ki belőle. Megtölti a poharakat, és közben beszél
/Angol/ Akkor hát igyunk a megállapodásra. Én ugyan a whiskeyt javasoltam volna de Black felhívta a figyelmem, hogy a hölgyeknek és az alkalomra pezsgő jár - Nyújtja át a poharakat. Ezzel akár azt is mondhatta volna, hogy Black érzékeny lelkű, vagy ahogy errefelé mondják - sznob. Vagy csak sajnálja a whiskey-t. Azért a pezsgő címkéje alapján nem is a helyi papayából készült szörnyűség, hanem normál szőlőből párolták több rendszerrel odébb.
/Angol/ Csirió - emeli a poharát Joe, és felhajtja. Aztán a kérdésedre, hogy az ismeretlen pilóta, Black hogyan főz rövid választ ad:
/Angol/ Jobban mint az anyám - de ezzel az információval nem sokra mentek.
A doki a szobakérdést rád kacsintva, majd a háta mögött jelzi neked - hogy picit mást gondol - azt találja mondani, hogy megnéznétek a szobát.

Bár még érdeklődsz a további kötelező teendőkről, konkrét választ most még nem kapsz. Talán mert egyértelműen feltűnt neki, ahogy átkarolod a szemrevaló doki vállát. Joe hümment egyet, mint aki úgy véli lemaradt valamiről - mondjuk felmerült benne, hogy az alkudozásnál pofára ejtetted, de láthatólag nem haragszik. De azt egyértelműen látod, hogy bizony felmerültek benne egyéb ötletek is...
/Angol/ Rendben - válaszolja, és az üres poharát vissza teszi a kiskocsi szekrényébe
/Angol/ Akkor fogja a cókmókját, és mutatom az utat! - mondja a dokinak megfordulás közben, és határozott léptekkel elindul a folyosó fele vezető ajtóhoz. Rátenyerel a nyitó gombra, s a sziszegve szétcsúszó ajtószárnyak közt kiléptek a folyosóra.
Ezuttal jobbra folytatjátok a sétát, és balra bekanyarodtok az L alakú folyosó folytatására. Ez az oldal is vagy húsz méter hosszú, s jobb oldalt itt is négy ajtó sorakozik.

/Angol/ Az első egy nagyobb szoba, de jelenleg tele van, és raktárnak használjuk - ismerteti Joe, miközben elhaladtok az ajtó mellett.
/Angol/ Ha arra fáj a foga valamelyikőtöknek, akkor ki kell pakolnotok belőle.
/Angol/ A következő Rináé, és az utána jövőt szántuk magának már ha megfelel - avat be titeket az elképzelésébe. Most már tudod, hogy hol lehet a ládád, no meg ami benne van...
/Angol/ A folyosó végén az utolsó ajtó mögött van Black birodalma - a konyha. A konyhával szemben a folyosó másik végén a mellékhelyiség és tartalék fürdő van. S az O alakú folyosó a közös teret fogja közre - tudatja indulásnak a legfontosabb helyeket, és rátenyerel a dokinak szánt szoba nyitógombjára. Az ajtó halkan csúszik félre, és egy háromszor öt méteres hálófülkébe enged bepillantást. A matt selyemfényű, homokszín falak ölelte belső tér túlsó végében egy szűkös, de saját zuhanyzó került beépítésre - előtte egy kilépővel. Ezen kívül egy egyszemélyes ágy, egy, a falba épített kijelző - tévé, egy a szintén falba épített szekrény és egy szükség esetén a falból lehajtható asztal kapott helyet. Maga a világítás már sokkal gazdagabb - a rengeteg helyi világítással teljes fényárt vagy akár hangulatfényt is lehet csinálni.
/Angol/ Az ajtó zárja belülről külön is zárható - int Joe a panel kissé kopott gombja fele, amin a "privát" felirat olvasható.
/Angol/ A te szobád ugyanilyen - fordul feléd
/Angol/ Ha berendezkedtetek, majd bemutatom Blacket - ígéri és elsétál a konyha irányába, végre magatokra hagyva titeket.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"