Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32306 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #60 Dátum: 2017. Január 27. 21:13:03 »
Rina

Nekem is van egy ketyerém, ami igen hasznos tud lenni időről-időre, de most körülbelül pont annyira lenne értelme ránézni, mint amennyire Joe bácsi tippje jó volt ez ügyben. Hanyagolnám is, ha nem lenne fontos, hogy eljussak arra a jégdarabra ahol biztos vagyok abban csak egy újabb kihűlt nyom fog várni. Ha mégis elkényeztetne valaki azzal, hogy tud valamit, annak esetleg lehet egy igen kellemes estélye így… vagy úgy.

/Angol/ Kitalálom. Egy pici aprócska, cserében igen csak dögös harcica, a másik meg egy hozzá nem illő kiskandúr bárgyú szemekkel, amelyek azért kiáltanak, hogy rúgj belém? Ennél kétlem érdekesebb lennék, de tegyük fel egy helyes pillanatra, hogy igen. A kérdésedre annyit tudnék válaszolni, hogy elegem lett a papaya-ból és ez az Albans elég érdekesnek tűnik, no meg most hogy említetted, ezt a délben indulást sem sajnálnám, bár nem sietős

Az kéne még, hogy tudja pontosan oda tartok és igencsak sietős. Ki tudja mit akarna azért, hogy elvigyen oda, ahova amúgy is menne ez a vigyori tejbetök. Ellenben ha már így árulkodik megint, akkor lehetek kíváncsi és:

/Angol/ Romlandó? Friss hullákat szállítasz?

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #61 Dátum: 2017. Január 28. 20:34:38 »
Roxana

A válaszodra, hogy egyen sok zöldséget, csak egy lesajnáló mosoly a válasz. Láthatólag ilyen apróságokkal nem lehet kikészíteni - sokkal keményebb a szíve - már ha van neki. Lehet, hogy ezzel a kérdéssel hetekig tartó uborkadiétára kárhoztattad magatokat?
-Akik nem járnak templomba, azok bizonyos körökben nem lesznek soha teljesen elfogadottak. Főleg a Mama köreiben. Szerintük csak azok nem járnak oda, akik okkal félnek az isteni büntetéstől. De szerintem meg csak nem szeretik, ha másnak más véleménye van a világról - világosít fel Ed arról, hogy is mennek errefelé a dolgok. Azért az eléggé sok kérdést felvethet, hogy ha a tisztelt Mama szerint csak az nem megy templomba, aki bűnös - akkor a bűnösökkel szemben mi az ami megengedett?

Ed miután felkeltetted, a terveidre bólogat

-Csak egy vegyesbolt van -  ott lehet, hogy találsz megfelelő ruhát. Ha nem, akkor leadhatod a rendelést, és egy héten belül megérkezik amit szeretnél. Esőkabát meg esernyő pedig van a bejárati ajtó mellet legalább négy darab - abból válogathatsz, ha megfelelnek. -Arra viszont nem nagyon harapott rá, hogy a Mamának vegyen valamit.

A Mama szigorúna néz rád a rövidke áldás miatt, és a negédes hanghordozása éles kontrasztott alkot vele
-Jaj, kedveském, úgy látom, kissé más szokások vannak azon a távoli bolygón. De ne aggódjon, majd elviszem Aron atyához, aki megtanítja, hogy mi errefelé a szokás asztali áldás terén! - ígéri. Az új munkahelyedről Ed számol be részletesebben
-A doktor felvette - kotyogja közbe. Erre a hírre a Mama leteszi a kanalat.
-A hírek szerint a doktor csak laza erkölcsű fiatal nőszemélyeket keres maga mellé, akikkel paráználkodhat. Ha megszerezte az állást gondolom lesz mit meggyónnia a templomban.
Ednek cigányútra szalad a leves, és ki tudja, hogy miért vörösödik a feje
-Ez biztos nem igaz
-Drágám, nem szoktam tévedni - feleli öntudatosan a Mama, s látszik, hogy Ed elég rosszul érzi magát a Mama véleményétől. Úgy tűnik, hogy a Dög elég jól informált, és ezt arra használja, hogy alád tegyen. Ez után a Mama elégedetten kanalazza tovább a levesét, hogy aztán amikor kijelented, hogy nem voltál férjnél megkérdezze
-S hány gyereke van? - úgy tűnik, hogy azért azzal tisztában van, hogy nem feltétlen kell a házasság intézménye ahhoz, hogy valaki gyereket szüljön. Aztán tovább érdeklődik afelől, hogy mivel is kezeltek az Arielen. A másik csapás akkor következik be, amikor lisztérzékenységre hivatkozol
-Ó, hát Ed is lisztérzékeny! Pont ezért nem is hagyományos, hanem gluténmentes szójalisztből készül nálunk minden. Nyugodtan megkóstolhatja! - árulja el a Mama, hogy miért is ehetnél nyugodtan a süteményből.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #62 Dátum: 2017. Január 28. 20:51:51 »
Rina

Joe a jellemzésedre bólint.
/Angol/ Valóban őket várom - pislant megint az órára -S szívesen elvinnélek, de jelenleg dugig van a hajó - nincs hely.
Közli veled kissé sajnálkozó hangszínnel, hogy mi a helyzet.
/Angol/ S bár csinos virágszál vagy, a többi virágot nem tehetem ki a kedvedért. A kezemet köti egy szerződés - húzza el a száját
/Angol/ Egy ottani közösségi dómba kell szállítanom, mert egy parkot akarnak velük kidekorálni - úgy tűnik, hogy mindenféle gizgaz elsőbbséget élvez.
/Angol/ De mivel mint mondtad - szerencsére ráérsz. Ha megvársz, nagyjából két hét alatt visszaérünk, és akkor ígérem, elrepítek ahova csak akarod - ajánlja fel, megnyerően mosolyogva.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #63 Dátum: 2017. Január 31. 19:35:14 »
Rina

/Angol/ Akkor nem tévedtem a friss hullákat illetően.

Jegyzem meg kissé talán érzéketlenül, de mit tehetnék? Ez a vizezett pia meg sem érdemli a valamirevaló whisky elnevezést és mint ilyen eléggé kiüti az amúgy is padlón lévő együttérzésemet. Nem mellesleg, ha annyira akarna akkor talált volna helyet nekem, a legszebb virágnak, de úgy tűnik, hogy beéri mindenféle gazzal, amelynek ő a virág megnevezést adta. Végignézek rajta, hogy megbizonyosodjam arról azért még akad némi stílus amit magáénak mondhat, mert a virágok terén elég csúful mellényúlt.

/Angol/ Egyedi és a legkülönlegesebb vad virágszál!

Korrigálom, mintegy felhívva a figyelmét a tévedésére és persze nem árt ha tisztázzuk, hogy nálam jobbat akkor se találna, ha épp magamra mutogatnék! A kidekorálásnál érdeklődve pillanatok, amolyan "he?" módon, amit általában lehetetlen félreérteni. Láttam már példát, de azt hiszem, hogy a totál zakkant és részeg Szövetségiektől csak ennyi telik, igaz, hogy a Barnakabátosok szorosan ölelik őket ama bizonyos ész terén...

/Angol/ Érdekesen fogalmazol... gondolom a kupiba viszed a Nyen Ching Duh kis csitriket mi?

Persze lehetséges, hogy tényleg virágokat kell vinnie, de az ember sosem lehet biztos a dolgában, amíg az számára is egyértelművé nem válik. Persze megértem, hiszen a kurvák sok pénzt érnek, azt meg a vak is látja, hogy engem akárki nem engedhet meg magának. Épp eme gondolatmenetet folytatnám amikor benyögi, hogy két hét múlva visszatér és ha még itt vagyok, akkor számíthatok rá, meg arra, hogy megpróbál közelebb kerülni hozzám.

/Angol/ Nem sietek, de azért nem is itt leszek Lao Puo.

Nem baj, ha tudja, hogy akármeddig nem várok senkire. Erre a vigyorvidékire meg amúgy sem, de ennek már nem adok hangot. Egyfelől mert nem bánnám, ha mégis akadna hely a hajón, másfelől mert két hét múlva már réges-rég azon a gorram-verte jégkásán kéne meleg itókát szürcsölgetnem a bátyus mellett vagy hűlt helyemnek ott lennie, mivel egy másik nyomon nyomulnék elveszett másik felem után, aki makacsul nem akar előkerülni.

/Angol/ Nemrég láttam őket. De kétlem, hogy ha itt várod őket, akkor még ma elindulsz... Hm, ha akarod megmutathatom, hogy hol vannak.

Teszem hozzá csak úgy mintegy mellékesen, meg közben le az itókás-poharat.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #64 Dátum: 2017. Február 01. 19:34:29 »
Rina

Joe a hullás megjegyzésre csak megrántja a vállát - úgy néz ki, hogy nem érti, de nem fog vitát nyitni a rakományáról. Ellenben amikor a különlegességedet hangsúlyozod, Joe visszakérdez
/Angol/ S a különlegességed miben áll? - tudakolja, és érzed, hogy valóban kíváncsi lehet a válaszra.
Értetlen tekintetedre, majd a kérdésre elhúzza a száját

/Angol/ Jó is lenne, de sajnos tényleg virágokra szól a fuvar. Pedig elhiheted, pár Meh Lien Duh Jyah Jee-al sokkal szívesebben utazgatnék - Vallja be szégyenkezés nélkül, de hát mit is várhattál volna? Arra pedig, hogy nem biztos, hogy itt talál majd két hét múlva, apró biccentéssel reagál
/Angol/ Valóban nem tűnsz olyannak, mint aki itt akarna családot alapítani - ért egyet. Ellenben, amikor a társairól teszel említést, láthatólag felélénkül kissé.
/Angol/ Mégis miből gondolod, hogy ennél sokkal többet fognak késni? - kérdezi - Nem azok a bajkeverő fajták, akiket csak úgy le szoktak sittelni - teszi a ládáról az órát, üveget, poharat a földre, majd felnyitja azt. Egy félautomata pisztolyt, bozótvágó kést, valamint egy gránátot vesz ki onnan - teljesen kiürítve a ládát. A gránátot zsebre vágja, a pisztolyt begyűri a derékszíja alá, a jókora kést viszont hümmögve teszi vissza - azt most láthatólag túlzásnak érezheti.
/Angol/ Szóval azt mondod, hogy tudod, hogy hol vannak? - kérdezi eltökélt arccal. Látszik rajta, hogy ha kell - még a seriffel is kész összezördülni, ha ő áll Lizék és a hajó közé.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #65 Dátum: 2017. Február 02. 20:12:41 »
Rina

/Angol/ Nos – érintek ajkat és pillantok picit elgondolkodva (és közelebb lépve) -  a nyilvánvalón túl – lépek elé és pillantok rá elengedve ajkaimat – el tudok bánni – érintem meg a farmerén található gombot – mindenféle – halkítom a hangom, hogy önkéntelenül is közelebb hajoljon – akadállyal – közben a kezem lassan felkúszik a vállra – ami elém áll. – akasztom be a lábam és lököm hanyatt a kis rosszaságot, hogy aztán kényelmesen ráüljek amíg utoléri a „mitörtént?”

Rámosolygok úgy, mint aki oly dolgokat ígér amiért a férfiak háborúkat robbantottak ki az „Föld-Ami-Volt” vagy „Egykor-Volt-Föld”? Eh, sose tudom, miképp lehet egy ilyen egyszerű dolgot ennyire feleslegesen megbonyolítani! Legyen csak annyi, hogy a Földön! Szóval, ha már így itt fekszünk-ülünk-mulatunk, akkor akár válaszolhatok is a szóvirágjára valami hasonlóan őszinte módon, ahogy az csak tőlem telik, hiszen ez egy igen hülye dolog, de cserébe olykor értékelik.

/Angol/ Látod, ahelyett, hogy igazi egzotikus virággal foglalkoznál, holmi giz-gazokat reptetsz anélkül, hogy élvezhetnéd a bennük rejlő lehetőségeket – szusszanok, mint aki picit csalódott, de aztán megint mosoly, csábosféle – S milyennek tűnök? – kérdezem, hiszen épp két kerek szépséggel szemezhet, mert erősen kétlem, hogy most képes lenne farkas-szemezni (hogy ez milyen hülye kifejezés)

Mivel láthatóan nem igazán ad a szavamra, miszerint ha nem hallgat rám, akkor lényegesen sokat fog várni – és mert persze rá is kérdez - kénytelen vagyok valami nekem tetsző – szadista – módon megismertetni vele a tényeket. S persze miszerint meg akar szabadulni ebből a kellemes helyzetből, figyelnem kell arra is, hogy kézzel-lábbal tiltakozik majd, amit nekem valahogy el kéne kerülnöm. Természetesen azért az őszinteség jegyében annyit megtehetek, hogy:

/Angol/ Való igaz, hogy a helyi sheriff is érdekelt, de erősen kétlem, hogy ketrecbe tömné őket. Szerintem előbb amúgy is veled akar beszélni, mielőtt engedi, hogy lásd őket, szóval… szívesen elvezetlek hozzá-juk.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #66 Dátum: 2017. Február 04. 17:55:44 »
Rina

Ahogy közelebb lépsz Joehoz, a férfi szeme elégedetten felszikrázik - hogy aztán a feje tompán koppanjon a "kikötő" viseltes betonján. Miközben ráülsz, és a bal kezének könyökhajlatába térdelsz, hogy megakadályozd a további ellenállást - Joe tekintete kissé kitisztul, és immár nem az elégettség, hanem a sokkal elemibb düh villan fel benne.
Kifejezetten kellemes lehet számodra az, ahogy uralod a helyzetet, és ezt a féfit. Igaz, nem hódol be, hanem a mosolyodra megélénkülve ficánkolni kezd a szabadulásáért, hogy téged maga alá gyűrve fölébed kerekedjen. A helyzet talán régebbi szenvedélyes pillanatokat idézhet. Szabad jobb kezével próbálja meg felvenni a versenyt a te két szabad kezeddel - bár aztán feltalálja magát, és fájdalmasan beletérdel a hátadba. Feltehetőleg ekkor döntesz úgy, hogy végleg betöröd a hátasodat, és a nadrág gombjától nem túl távoli pisztolyát kirántva az álla alá szorítod. A ravaszt meg sem kell húznod - egyből lecsillapodik, s tekintetében is új dolgot vélsz felfedezni - de abban biztos vagy, hogy nem a beletörődést.

/Angol/ Óvatosan, mert érzékeny a ravasz! - figyelmeztet enyhe izgalommal a hangjában, és jobb kezével lassan a fegyvert tartó kezedhez nyúl

- ha hagyod. Nem próbálja meg elrántani a fegyvert, hanem finoman a mutatóujjadra helyezi a sajátját.
/Angol/ Húzd meg, vagy szállj le rólam, mert igencsak nehéz vagy! - állít választás elé, és finoman elkezdi növelni a nyomást a ravaszon pihenő mutatóujjadon. Ha még inkább rányomja az ujjadat, a fegyver el fog sülni, pedig nem tűnik öngyilkos típusnak.Talán abban bízik, hogy nem mered/akarod lelőni.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #67 Dátum: 2017. Február 05. 20:24:27 »
Rina

/Angol/ Egyetlen érintés és ily könnyedén elsül? – kihívó kérdés

Tetszett, ahogy egy pillanatra elhitte, hogy bármit is kaphat tőlem anélkül, hogy kiérdemelné. A gondolat, hogy elég méltónak találta magát ahhoz, hogy bármit is tegyek érte anélkül, hogy akár egyetlen ujját vagy többet mozdítani kéne. A helyzet, hogy ebből ő csak jól kerülhet ki, miközben pontosan azt tettem amit kért, miszerint bebizonyítottam neki milyen különleges is lehetek.

Így visszanézve a dolgokat, nem is okozott meglepetést, hogy mily könnyedén szereltem le, hogy mennyire egyszerű volt fölé kerekedni és most a győztesek enyhe pszichotikus vigyorával szemlélni miközben kellő elégedettséggel és szikrázó bátorság, már-már az őrület határát súroló módján kifejezni az érzéseimet. Igaz, hogy volt egy pillanatnyi megingás - holmi gerincem közelében matató láb okán – ám könnyedén kezeltem a helyzetet.

Nem örül annak, hogy neki kell alul lennie, pedig ebben a helyzetben is van elég örömforrás, ha valaki tudja mit kell tennie. Ráadásul sokkal vonzóbb így dühösen, szóval annyira nem sietem el, hogy megszakítsam a fájdalmasan-élvezetes percet, hiszen oly sok öröm lehet benne - de nem kalandozhatok el - így az álla alatt fixen tartott pisztoly ékesebben szól ezer szónál. A veresége édes íz, olyasmi, amit nem kapni meg mindenhol.

Úgy tűnik ő is legalább akkora lázban ég végül, mint jómagam, ezért hagyom, hogy nyúlkáljon, tudva, hogy nincs benne elég hajlam, hogy idő előtt véget vessen az életének. Nem mellesleg kettőnk közül azt hiszem most én vagyok az, aki mély nyomot hagy a másikban. Igaz, hogy késsel érezhetőbb lenne, de az ego földbedöngölése olykor ennél többet kíván.

/Angol/ A te helyzetben elég nagy bátorságra – vagy botorságra – vall, engem kövérnek nevezni – kuncogok – mikor tudod a nevemet is

Hagyom, hogy rányomja, de ha nem tenné meg, akkor azt hiszem lehet én a bátor jelentkező akinek van mersze/akarata, meghúzni egy ravaszt úgy, hogy tudom a fegyver nincs kibiztosítva. Mivel a kattanás után lehetséges, hogy meglepődik, talán még egy puszit is adhatok a nózijára, mielőtt kihívóan néznék rá amolyan "s most?" tekintettel. Amennyiben ez kimarad, akkor rögtön arra készülök, hogy valami rosszaságra készül és azt meg kell akadályoznom.

/Angol/ *w* Gondolom Liz legalább ilyen tüzes volt – suttogom igencsak felpörögve-izgultan

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #68 Dátum: 2017. Február 06. 20:40:47 »
Rina

Lehet, hogy kissé tévedtél - Joe nem csak egy pillatatig hitte azt, hogy bármit megkaphat - látszik rajta, hogy még most is úgy gondolja a földön fekve - az egója akár egy troll - szinte azonnal regenerálódik.

Emellett az a szenvedélyes düh ami az arcára van írva ismerős - tudod, hogy ugyanilyen heves elemi ösztönöket tudnál előcsalni belőle, ha éppen az okozna számodra örömet.
De jelenleg az, hogy te irányítod a helyzetet, és a kezedben az élete nem kevés izgalmat biztosít. A tudat, hogy azt csinálhatsz amit akarsz az alattad fekvő, tesztoszterontól túlfűtött pasassal, aki az imént még lebecsült igencsak bizsergető

/Angol/ Csak ha tudsz vele bánni - válaszolja s miközben táguló szembogarába nézel, meghúzza a ravaszt, melynek csettenése megédesíti a percet.
Kissé látszik az arcán a meglepetés, hogy aztán szélesen elvigyorodjon, mely még tovább szélesedik, amikor orrhegyen puszilod.
/Angol/ Ejnye, nem biztosítottad ki! - szól kissé rekedten a megkönnyebbüléstől.
A kérdésedre felszikrázik a szeme

/Angol/ Megmutathatom, hogy mitől veszti el a fejét - elvégre a győztesnek jár egy numera! - válaszolja, miközben szabad kezével végigsimít a csípődön...

Miután elszakadtatok a kikötő betonjától, Joe visszakéri a pisztolyát, majd felkér arra, hogy akkor mutasd az utat. Mivel te már pár napja itt vagy, már ráakadtál erre az épületre is - igaz, nem volt nehéz, mert a "centrumban" kapott helyet, egy saroknyira a szalontól. Út közben azért kiderül, hogy Joe valamennyire figyelt rád, mert megkérdi
/Angol/ A betonon miért múlt időben kérdeztél Lizről?

Végül aztán megérkeztek a Seriff irodája elé. Nem tűnik ki a többi épület közül - csak a homlokzatra festett felirat hirdeti, hogy mi található meg benne. Bent már kissé más kép fogad titeket, mint egy átlagos családi ház esetén - az elülső iroda hátsó része öt rácsos cellában végződik. Az iroda linóleumos padlója és a három íróasztal nem nagy luxusról árulkodik, és nem nagy létszámról. A falon a település térképe, illetve a környező erdő műholdas képe van kifüggesztve a fehér tábla mellé, amire filccel azt írták
/Angol/ Az erdőben vagyunk, majd jövünk!
Egyébként egy árva lélek sincs az irodában. Joe körbe néz, megpöcköli az egyik íróasztalon heverő papírokat
/Angol/ Itt a sitt is becsületkasszás? - teszi fel a költői kérdést, aztán feléd fordul
/Angol/ Nincsenek itt. Akkor most merre? - kérdi, hogy aztán az új úticélhoz vezethessed - a klinikához. Joe ennek a látványára kissé bekomorul, s amikor előkerül egy doktorruhás férfi véres kézzel az egyik hátsó helyiségből, megkérdezi tőle
/Angol/ Maga orvos? - tudakolja - Két társamat keresem - egy férfit és egy nőt. Nem helyiek. A nő alacsony, de formás, a pasas hosszú, vékony. Gondolom nem sok ilyen külhoni betege van - teszi hozzá. Az orvos bocsánatkérő tekintettel válaszol
/Angol/ Dr. Strauss vagyok, és feltehetőleg az ismerősei sajnálatos balesetet szenvedtek a falun kívül. Sajnos esélyünk sem volt segíteni rajtuk. Fogadják részvétemet! - foglalja össze tömören, hogy mi is történt.
/Angol/ Azért lennének szívesek azonosítani őket? - kérdezi, és választ sem várva megindul arra. amerről jött. Átvágtok egy tiszta műtőn, és a következő szoba a boncterem, ahol mind a két asztal foglalt, és két letakart test van rajta. A lepedőn átütnek a friss vérfoltok. A doki megtörli a kezét egy papírtörlővel, de úgy néz ki, hogy Joe kiszolgálja magát - felhajtja mindkét lepedőt, és megnézi az elhunytak arcát. Lehet látni, ahogy megfeszülnek az izmok az állkapcsán.
/Kínai/ Tian Xia Suo You De Ren Dou Gai Si! - szitkozódik. Ezt az orvos egyetértésnek veszi, és kissé ijedten pislogva folytatja
/Angol/ Elnézést, de gondolom a temetést ön állja - tereli a szót a pénzügyekre.
/Angol/ Mennyi lesz? - kérdezi Joe, aztán komoran hagyja, hogy legomboljanak róla kétszáz dollárt - persze nyugta nélkül.
/Angol/ Hé, doki van kedve elszegődni hajóorvosnak? - kérdezi mikor a doktor elötti asztalra dobja a pénzt, mire az érintett megrázza a fejét
/Angol/ Nincs. Nem hagyom itt a praxisomat.
/Angol/ S van másik orvos ezen a lepratelepen? - érdeklődik Joe
/Angol/ Nincs - válaszolja tömören az orvos, mire Joe kiviharzik.

Odakint Joe feléd fordul
/Angol/ Szóval érdekel egy fuvar Albansra? - kérdezi - Épp üresedés van - csikorogja. Úgy tűnik, hogy elég ideges a váratlan helyzettől. Tesz néhány lépést fel-alá, aztán jóval higgadtabban folytatja
/Angol/ Figyelj! Utasnak továbbra sincs hely. Az ajánlatom a következő - elviszünk arra a jeges pokolra, és a teljes haszonból megkapod a tizenöt százalékodat. Az utazás végén meg eldöntjük, hogy átszállsz másik hajóra vagy hosszabb távon megfelelünk-e egymásnak - néz kutatólag a szemedbe, aztán megindul.
/Angol/ Viszont mindenféle képen szükségünk van egy hajóorvosra, mert Liz az volt, és az Abanson lenne két műtét is amit bevállalt, és nem szeretném bukni sem a pénzt sem a jó híremet. Ha ebben tetűfészekben nincs másik orvos, akkor viszont valamelyik másik településen kell körülnézni, de az idő. A rakomány meg érzékeny, és ha sokat tökölünk, a felét sem fogja érni, mire odaérünk - osztja meg veled a helyzetet. Aztán némi töprengés után még hozzá teszi
/Angol/ Ha gyorsan le tudsz akasztani egy orvost valahonnan, akkor megkapod a húsz százalékát a teljes nyereségnek - próbál ösztönözni kissé, hogy tégy csodát.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #69 Dátum: 2017. Február 09. 10:51:55 »
Képzeletben százféleképpen nyírtam már ki a vén banyát.
-Ed én járok templomba, mármint imaházba csak nem a tiétekbe, fogadd el többféle vallás is létezik.-Évek óta nem jártam a Nazarénus imaházban de Ednek ezt nem kell tudnia.
-Köszi de nem hordom mások levetett dolgait a vegyesbolt megteszi egyenlőre.
Aztán az ebédnek álcázott kihallgatás folytatódik és ha Ed nem pofázik bele még aránylag könnyen meg is úszom. A frigid már megint a vallással gyötör ennek gyorsan pontot teszek a végére.
-Megadta Isten a szabad akaratot szóval nem és nem, nem megyek katolikus templomba. Sem magával Asszonyom sem maga nélkül! Ami pedig Aron atyát illeti puszta kézzel dobna ki egy nazarénust egy katolikus templomból. Ami pedig a doktort illeti lehet hogy szereti a szép fiatal nőket csak hiába mert öreg. Ha száz pucér lány táncolna is körülötte akkor se állna a zászló. Láttam nála azokat kék csodapirulákat.-Nem láttam de nálam van. Ha túl sokat vesz be, szívroham.
-Hogy hány gyerekem van?-Először egy sértéssel akarok visszavágni de elegem van. -Mivel ön soha nem téved úgyis kitalálja.
-Köszönöm de jól laktam, nem kérek süteményt.-Ki tudja mit kevert bele. A pénztárcám már előre elkészítettem csak fel kell állnom.
-Sétálok egyet!-Tűnés innen.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #70 Dátum: 2017. Február 09. 19:40:28 »
Rina

A hit veszélyes dolog! Sokan sok félét hittek és a vége mindig az lett, hogy valaki csúnyán megsérült. Így vagy úgy, de érvényt kellett szerezni az „egy” igaznak és ennek a legjobb módja az, hogy valamilyen módon segítesz az egyet nem értőnek eljutnia az általa vélt legforróbb vagy más gorram verte helyre, ahol sokáig nagyon kellemetlenül fogja érezni magát. A rövid verziója ennek a hosszas megfogalmazásnak néhány szóban pedig az lenne, hogy: qu si esetleg chiu se tetszés szerint.

Miközben épp ez a veszélyes elhitted e bizalom bolondság foglalkoztat, felfedezem, hogy Joe képes olyan arcát megmutatni, ami akár még érdekesnek is mondható, de legalábbis lehet vele kezdeni valamit. Biztató amit látok, de már annyit csalódtam, hogy nem kapkodhat az ember lánya, ha ilyesmibe botlik, kivéve ha mégis! Szóval miközben minden idegszálam élvezi a helyzetet, mindazt amit ez magába foglal, rá kell jöjjek, hogy átlagos Joe-t akár meg is ölhetném.

/Angol/ Ha úgy akarom, minden fegyver elsül a kezemben – búgom, miközben kihívóan pillogok

A kattanásnál egy pillanatra lehunyom a szemem, talán picit még meg is borzongok. Gyönyörű hang és az azt követő érzés felér egy jó borostyán itókával! Huhh… talán még picit ki is pirultam! A meglepetés már csak olyan utóíz, ami a cseresznye egy habos nyalánkságon, de mit ad a sors, egy puszit megérdemel tőlem! Kegyes vagyok, de az is lehet, hogy a pillanat heve vagy éppen mert úgy döntöttem így akarok tenni. Nem igazán érdekel melyik, bármelyik megfelel.

/Angol/ Tudtam, hogy nem bírnád sokáig – incselkedem csábító hangszínnel – Na, na, na! Hess! – terelem el a kezét a csípőről – a vesztesnek nem jár más, csak… a szája! – kuncogok és…

Szóval egy idő után leesik neki, hogy utaltam, információt közöltem vele amire figyelnie kellene – és nem csak a pisztolyára. Enyhén ringó csípővel – de csak mert tudom, hogy így még jobban akar – mutatom neki az utat – igaz, hogy a nagy mordály a hátamon ronthat az picit összképen. Aztán úgy dönt, hogy ha már rájött mire utaltam, akkor akár rá is kérdezhet, míg odaérünk a helyi rend őrének tákolmányához, amit: üresen találunk! Kiváló! Körülnézek akad e egy sheriff csillag amit el lehet tulajdonítani, illetve lőszer és akad e valami rendes itóka.

/Angol/ Nagyon kis vadító párducnak tűnt. Ellenben nem volt hozzászokva, hogy valaki elé áll közli vele „akarlak” – ez utóbbit szó szerint és hangsúlyosan idézve

Mivel a terv ezen része – ami amúgy is képlékeny volt – nem vált be, így az eredeti elképzelés szerint az helyi felcser-t keressük fel, szinte már sámánnak nevezném, mert csoda, ha itt bármire képes a Magvilágok technológiáját nélkülözve. Akárhogyan is, de látva, hogy komorodik, úgy döntök, hogy egy kis tükörjáték az megfelelő ebben a helyzetben és szépen elkomorodom magam is. Ami azt illeti a sétánk volt – és nem szóbeli – válasz a „merre?” kérdésére, amit úgy tűnik jól kezelt.

/Angol/ Sajnálom Joe – együtt érzek vele, hiszen egy ilyen Liz kincs elvesztése nagy csapás lehetett

Elkísérem és magam is szemrevételezem még egyszer a szépséges leányzót meg a balfék mázlis, de nem eléggé pasiját. A nem túl halk, de annál őszintébb szavaira csak bólintani tudok, míg a temetés témakörnél úgy nézek a dokira, mint egy piranha egy vérző tehénre. Nem szép látvány, nekem elhihetitek!  Ugyanakkor az új nem tudom a pasim e kipengeti a kért szép summát, míg a számla valahogy nem készül el. Meg tudom érteni a dolgot, nem is erőlködöm rajta. Nem úgy azon, amikor hazugságon kapom a jó Doktort.

Megvárom amíg Joe kilép és ekkor…  azonnal csatlakozom hozzá azon tűnődve, hogy itt bizony tehetnék valamit, olyasmit, ami leginkább nekem tetszene, de cserében még élvezném is. Épp tovább gondolnám a dolgot, amikor rákérdeznek, hogy utaznék e ha már úgy alakult, hogy lett hely. Az idegessége nem izgat fel, bár érhető a morcosság, továbbra is azon tűnődőm, hogy nekem miképp lenne ez az egész a legjobb vagy még annál is mámorítóbb.

Itt épp jelezném, hogy technikai szünet kell, de úgy dönt, hogy kiejt néhány mágikus szót, mint „húsz” és „százalék” és máris azon tűnődöm, hogy ez bizony még lehet több is! Ajánlatot tett tehát, ami elég jól hangzik, főleg, hogy útközben még megannyi játékos lehetőség bukkanhat fel, természetesen csak úgy, magától! Nos, jó… tőlem. Mielőtt megindulna, kénytelen vagyok lelassítani őt, ám ezúttal beérem egy váll területére elhelyezett egyujjas kocogtatással

/Angol/ Előkerítettem az embereidet, mindjárt szereztem neked egy dögös csajt, aki igencsak megnyerő és mindemellett még igen kreatív és persze segít ahol tud. Mi több! Elintézek számodra egy hajóorvost is izibe, mondjuk egy óra alatt, amiért te, ennek a csodálatos teremtésnek huszonöt százalékot fizetsz. No, hagylak, hogy megrágd a dolgot, de most szavad ne feledd! – emelem fel a bal kezem, a mutatóujjat – valamit még meg kell kérdeznem a dokitól!

Besietnék, keresnék, de nem sokáig, mert úgy döntöttem, hogy nem érek rá sokat molyolni. Szóval, ha ez a köpönyegforgató valamiért nem lenne azonnal látómezőben, akkor elkurjantom magam – elég hangosan – utána érdeklődve. Abban az esetben, ha még látható közelségben volt, akkor csak odalibbenek szelíd mosollyal, de ha meg kellett erőltetnem a torkom, akkor biz' megvárom, hogy ő jöjjön oda hozzám, igaz hasonló mosollyal fogadnám a kis Yi Da Dwei Bun Chou Roh-t.

/Angol/ *w* Mondd csak doki, mennyit ér meg neked az, hogy a meglehetősen dühös barátom ne akarjon visszajönni azzal a feltett szándékkal, hogy átrendezze az arcod, mert valójában mégis csak rejtegetsz egy kis szöszi dokinőt? – suttogom sejtelmes-vidáman, miközben azért pici fenyegetés árnyéka is rezdül a szavak zöngéiben

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #71 Dátum: 2017. Február 10. 16:50:36 »
Roxana

Ed arra a kirohanásodra, hogy te máshova jársz imádkozni, a végén csak feltartja a kezét a megadás jeleként
-Jól van na! - válaszolja, és ejti is a témát. Ellenben amikor a használt ruhákra terelődik a szó, kicsit pontosít.
-Az, hogy leadod a rendelést a vegyesboltban azt jelenti, hogy új ruhát hoznak a kívánt méretben és színben. Nem árulnak használtat.

Az ebédnél megpróbálod kissé helyre tenni a felekezeti kérdésben a Mamát - de elsőre nem sok sikerrel, legalábbis a válaszából erre következtetsz
-Oh, mintha dühös lennél kedveském! De nem haragszom, mert tudom, hogy pár hónap múlva biztos igazat adsz majd nekem! - mosolyog rád negédesen.
-A doktorról meg szót se többet - legfeljebb imádkozhatunk a lelki üdvéért, ha már úgyis polkolra jut majd - árulja el a követendő magatartást. A kihívást, hogy mondja meg ő - hány gyereked lehet, elfogadja, mert hátradől a székén, és végignéz rajtad
-Vallásos neveltetés és lázadó hajlam a jogos szülői tiltások ellen. Talán tizenhat évesen már sikerült megszülnie a gyermeket. Fiatal kora miatt egyből örökbe is adta, és próbálja elfelejteni, hogy mekkorát hibázott. Úgy vélem egy gyermeke van - foglalja össze a Dög, hogy is lát téged. Az, hogy ezek után nem kérsz süteményt, számára azt jelenti - elég pontosan saccolt. Azért még gondoskodón utánad szól
-Egészségére. Azért elteszünk belőle magácskának későbbre!
Ed is asztalt bont, és elkezdi leszedni a mosatlant, s kissé rosszkedvűen néz utánad - feltehetőleg most ő is meg fogja kapni a fejmosást a Mamától. Elindulsz gyalog, hogy meglátogasd a vegyesboltot, és kiszellőztesd a fejed. Valóban nehéz kérdés, hogy a Mamával vagy a doktorral lenne-e nehezebb egy fedél alatt lakni. Út közben van lehetőséged leellenőrizni a derekadra tett tapaszt, és megnyugodhatsz - úgy tűnik, hogy nem a banya főztje hanem a köszörült nyelve fog előbb kicsinálni. Már ha hagyod.

A vegyesboltot könnyen megtalálod - az is a "központban" kapott helyet, méghozzá jó nagyot. Legalább háromszáz négyzetméteren minden kapható. Ruha, tartós élelmiszer, szerszámok, fegyver, lőszer, konyhai felszerelés, üzemanyag, s még vagy ezer másik termék raklapokon, polcokon vagy bálákban tárolva. Téged a ruházati szekció köt le - a polcok hat méter magasságig nyújtóznak, és egy könnyű tologatós létra segít eljutni a kívánt termékhez. Az eladó csak megmutatja, hogy merre találhatod meg a keresett árukat, és elárulja a pakolás mikéntjét is - lentről felfele nőnek a méretek. Ennek ismeretében neked nagyjából fejmagasságban kell kotorásznod. Az igazi meglepetés az egyik sarkon fogad, amikor valahonnan a fejed fölül rád-köszönt Ayla egy hangszórón át. A hangját felismered, de most sehol nem jelenik meg.

- Örülünk a látogatásának! Még nem járt nálunk, ezért kérem mondja meg, hogy miben segíthetek, amíg odalép az ön előtt földre festett piros X-re, és lassan körbefordul a tengelye körül, hogy levehessük a méreteit! - javasolja. Úgy tűnik, hogy ez a bolt is fel van szerelve egy régi verziójú digitális asszisztenssel, de nincs összeköttetésben az arieli hálózattal. Sőt, lehet, hogy más hálózattal sem nagyon.
-Kérem árulja el a nevét és életkorát! - tudakolja az egyéb részleteket.
-Ha nem találnánk meg az Önnek megfelelő termékeket, akkor lehetősége van egy katalógusból kiválasztani amire szüksége van, és ide, vagy lakhelyére kiszállítjuk - világosít fel közben.
A keresgélésedet nem zavarja meg igazából semmi - a bolt más részeiben - főleg az élelmiszereknél van forgalom - így nyugodtan válogathatsz és próbálhatod fel a ruhákat egy tükör előtt.
Amikor a báli ruháknál jársz, rájössz, hogy ilyen helyzetben még nem nagyon voltál. Most azért keresel minél dögösebb ruhát, hogy magadnak és Ednek tetsszél. No nem mintha most nem tetszenél neki, de akkor is. Azoknak a ruháknak - amiket az Arielen vettél az anyukáddal - egy jókora része a strapabírásukról és nem a nőiességed kihangsúlyozásáról szólt. Nomeg hogy a vén doktornak is hadd csorogjon a nyála, hogy könnyebb legyen elintézni. A Frigid Dögről nem is beszélve, aki remélhetőleg agyvérzést kap ha meglát benne. Biztos szóvá is fogja tenni, hogy kik hordanak ilyet - de hát nem ez a cél? Szépen kiidegelni. S ha már itt vagy, mi lenne, ha szórakoznál is kicsit? Ki tudja, lehet, hogy mivel csak a digitális asszisztens foglalkozik veled, érdemes volna megpróbálkozni elcsenni előle valamit? Hiszen ha "észreveszi" is, legfeljebb hozzáadja a számlához. Ha meg nem - nos, akkor megvan a mai trófea.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #72 Dátum: 2017. Február 10. 16:56:27 »
Rina

/Angol/ Tégy egy próbát! - javasolja Joe szemtelenül.
Végül aztán meghúzza a ravaszt, ezzel úgy okozva örömet, ahogy önszántukból eddig csak kevesen. Ezután talán jutalomból engedted meg Joenak, hogy fellobbant vágyaidba belekóstolva enyhíthesse azt a betonon. Vagy csak éltél a győztes jogával, és mindent megszereztél amit csak megkívántál.

A kielégítő levezetés után a rendőrőrsön sem első sem második pillantásra sincs semmi érdekes. Csillagot legfeljebb a falon látsz fejnyi méretben, de úgy néz ki, hogy a helyiek a kisebbeket magukkal vihették. Nem úgy a ballonos vízadagolót, aminek a vizes ballonját söröshordóra cserélték, vagy a lőszeres dobozokat, amik a biztonsági üveges fegyverszekrényben árválkodnak bezárva. Továbbá hiába nézed át a lemezszekrényeket, amelyekben az iratokat tárolják, egyik sem rejt italt a mélyén. Eközben Lizről esik pár szó, de csak addig, amíg nem idézel Joe elé állva. Joe erre megragadja a válladat, és az esetleges tiltakozással nem törődve keményen megcsókol, majd elenged.
/Angol/ Várd ki a sorodat, most van fontosabb dolgunk is! - próbálja meg visszaszerezni az irányítást.

A klinika fele ejtett együttérző szavaidra Joe nem válaszol - van amire nem biztos hogy van kedve válaszolni az embernek.

Igazából Liz jobb állapotban úszta meg a "balesetet" mint a barátja. Rajta csak négy ökölnyi méretű seb tátong, míg a férfiból szó szerint darabokat téptek ki test szerte. Azért remélhetőleg Kait nem hasonló helyen fogod utolérni...

A doktor nem hatódik meg a tekinteted súlya alatt - mindössze annyit fűz még a dologhoz, hogy ezért tisztességes sírt, koporsót és papot is fogak kapni az elhunytak. Hogy a doktor miért hazudott, vagy hazudott-e egyáltalán - az érdekes kérdéseket vet fel - de ennek miért neked kéne utána járni?

Odakint érdekesen alakul a helyzet - Joe kecsegtető ajánlattal áll elő. Már csak az a kérdés, hogy sikerül-e nagyobb szeletet kihasítani a tortából. Finoman magadra vonod a figyelmét, és kidomborítva az előnyeidet határozol meg magasabb tarifát. Mielőtt még azonnal rávágna bármiféle választ, faképnél hagyod, és visszasietsz a dokihoz. Feltehetőleg találtál néhány érvet, hogy miért is legyen szívügyed a szöszi doktornéni letagadása.
A doktor nem az előcsarnok-váró részen van, ez egyértelmű ahogy belibbensz. Így hangot adsz az óhajodnak, hogy megtaláld - amire nem is késik a válasz

/Angol/ Azonnal - hallod az "iroda" felől,  majd kisvártatva felbukkan a bal oldali ajtóban. Megigazítja a nyakában lógó sztetoszkópot
/Angol/ Mi a baj, hölgyem? Magácskát is megviseli a gyász? - érdeklődik. A kérdésedre viszont látni, hogy nem számított. Kissé visszahőköl, és megigazítja a szemüvegét
/Angol/ Dehogy rejtegetek! - válaszolja, és felháborodásától kissé többfelé mered a bajusza a szája felett -Rajtam kívül nincs doktor a faluban.
 
Odakint megvárt Joe - egy félig elszívott cigarettát morzsol szét, és dob el ahogy kilépsz az ajtón.
/Angol/ Huszonkét százalék - közli veled, aztán hozzá teszti - Huszonkét és fél, ha tényleg egy órán belül indulhatunk - felezi le a részesedés növekedési igényedet.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #73 Dátum: 2017. Február 18. 11:05:59 »
Felvettem a szokásos egyik fülemen be a másikon ki pózt. Akkor gyorsabban megúsztam a kivallatást. Ha igazat mondok az se jó ha hazudok az se.Szóval mindegy.A frigid dög eszmefuttatása arról hány gyerekem lehet erre csak a szemem forgattam. "Idióta! Persze én soha nem tévedek!" Utánozom magamban magamban a stílusát. Korlátolt dilis tyúk.
-Lehet hogy egy gyerekem van lehet hogy több de egy idő után már ki számolja?-Na és itt lépek le mielőtt még robbanna a frigid bomba.
Na jó forogjunk, ledarálom a nevem a koromból letagadok két évet szokás szerint, ugyan ki jönne rá. Anyám nincs itt.
A legfontosabb ruhadarabok beszerzése fél óráig tart alsóneműk farmerok pólók. Aztán értetlenül nézem miért felfelé vannak a nagydarab ruhák és egy izzadós nőszemély feltuszakolja magát, nehezen bírom ki röhögés nélkül elbújok egy sor mögött és eszem ágában sincs eladót hívni túl jó a műsor.
Na jöhetnek a báli ruhák, de mind vagy rózsaszín vagy baba kék. Puffos ujjú rondaság. Van néhány lila vagy sötétzöld undormány, nagyvirágos. Anyám hordott ilyeneket mikor születtem itt 28 év alatt semmit nem változott a divat. A zöld mindig is jól állt némi átalakítással akár hordható is. Úgy tűnik már évek óta senkinek se kell árvédő sincs rajta. Eközben az eladó egy másik vevővel van elfoglalva a próbafülkében már a táskámba gyűröm. Közbe észreveszek egy fekete ruhát. Mindenütt szúr egy százalék pamut a többi nejlon, csoda hogy nem gyulladok fel. Zizeg zörög, akár jó is lenne. Az eladó kopogtat rám tör a pánik, észrevette a zöld ruhát!
-Ez az alsóruhája!-És bead egy dögös kis rucit pánt nélkülit.
Még hogy alsóruha, ez egy kész ruha! Kénytelen vagyok levenni később majd tesztelem. Az eladónak műsírással ami a nőknek nagyon megy, előadok egy gyors történetet a halott nagymamáról olyan gyorsan történt és nincs egy fekete ruhám se olyan életvidám volt kedves aranyos mindig játszott az unokáival, hogy szerettem! Kapásból engedett az árból ötven százalékot.
Mégy egy percig párba bőgtünk aztán leléptem. Mindjárt jobb kedvem lett.
 





Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #74 Dátum: 2017. Február 24. 17:13:57 »
Rina

A dokinak van pofája azokba az ártatlanul gyönyörűen rezgő pilláim közé hazudni. Úgy tűnik, hogy eléggé hátrányos helyzetű és cserébe még hajt a nap töketlenje kitüntetésért is. Ez utóbbit szerény személyem fogja hamarosan átnyújtani egy meglehetősen érzékeny módon feltűzve az érezhetően túlzottan nagynak gondolt… egojára! Mivel korábban Átlagos Joe már kellően feltüzelt, így a doki szinte lángra lobbant a töketlenkedésével, amelynek vonzereje felér egy nevesebb borostyánnedűs üveget lóbáló kézzel!

/Angol/ *w* Hazudol? – érdeklődőm ragadozótekintet-mosoly álarccal – Megpróbálod még egyszer?

Mivel tudom, hogy Joe könnyedén irányítható egy kellően jól irányzott meglepetéssel, úgy vélem, hogy egy ilyen an-alfa béta… omega hím sem lehet különb hiába a csicsás fehér köpeny – ami mintegy mellékesen megjegyezve nekem amúgy is jobban állna – mögé reszketően kucorogva. Igaz, ami igaz, hogy az eredeti elképzelés – hogy ál-rendőrként tevékenykedem – kellő támogatás nélkül nem jöhetett létre, vannak más eszközeim is, hogy érvényesítsem az igazságot.

Itt elmerengek, miközben nagyon lassan szabadítom ki a férfiasnak titulált fémet a hüvelyéből, hogy minden milliméteren sikoltson a rideg fém, amely könnyen lehet egy a doktor számára igen fájdalmas beavatkozás kezdete. A csókon tűnődőm ugyanis amit az a Joo Bah Jeh magának követelt az engedélyem nélkül és nyelvemmel érintett ajkak ízlelése közben a doki helyére a Hullajelölt arcát képzelem. A látvány bár valamivel jobb, attól még az a szépséges penge csak kisóhajtja magát a helyről, hogy a doki derekától egészen a rusnya képéig, pontosabban az egyik kiguvadt csipájáig suhanjon még a levegőt is elkergetve maga elől.

Nem tettem szóvá annak a Chwen–nek, hogy ezzel felírta magát az adóslistámra, helyette inkább sajnálkozóan sóhajtottam Liz teste felett állva. Olyan kis imádni való volt és így kárba veszett… meg kell érintsem az arcát, megcirógatom, majd visszatérve a jelenbe, picit még jobban mozdítom a pengét, hogy megcsillanjon rajta a fény és pillanatra elvakítsa a dokit. Aztán egészen a szeméig tolom, éppen csak nem belebökve, bár azért ez nem könnyű, mert érzek némi késztetést, hogy befejezzem a mozdulatot.

Így, a kecsegetető, majd általam azért előnyösebben megfogalmazott megállapodás felvetése után így állunk hát. A doki egyenesen a szürkébe bámul én meg az ő színtelen arcába. Nem kellett sokáig várnom erre a végkifejletre, hamar előkerült a minősítését hallva egy olyan helyiségből, amit lehet nem elsőre kutattam volna át. A másik kezemmel úgy döntök, hogy a sztetoszkóp menő dolog, ezért finoman megérintem és a fülébe helyezem, majd – ha kell egy két gomb letépése után, de – a szívére teszem a megfelelő végét.

/Angol/ Azon tűnődőm, hogy a kasztrálás vajon milyen fájdalmas lehet. A legutóbbi delikvens még azelőtt elájult, hogy elkezdhettem volna. Sajnálatos eset. Felettébb sajnálatos – sóhajtok drámaian

Ez a Ho Tze Duh Pi Gu kap egy percet se, hogy megpróbálja megfogalmazni a tévedését és elállni az igazsággal, különben kénytelen leszek drasztikusabb eszközökhöz fordulni… durvább dolgokhoz, mint egy jól kivitelezett blöff. Mindenesetre, ha elárulja miért hazudott, akkor még arra lennék kíváncsi, hogy „hol a Szöszi?” mielőtt hagynám egy pillanatra levegőhöz jutni. Nem szívesen tennék benne kárt, hiszen az ittenieknek csak ez van, de ha nagyon megharcol a pofonért vagy más rosszaságért, akkor kénytelen leszek megadni neki amiért annyit hadakozik.