Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32385 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #315 Dátum: 2017. December 22. 14:15:44 »
"Ja te is"-nagyjából ez olvasható a szememből válaszként Blacknek. Viszont Roger nem tudja tartani a száját pedig erre határozottan megkértem. És kap egy akkora pofont mint az előbb Black. Mia kiküldi, ragtapaszért? Erre azért több kell mint egy ragtapasz. Nem szeretem ha beleszólnak a munkámba. Lehet hogy kiakadt az állkapcsa! De mivel folyamatosan dumál úgy tűnik mégsem. Persze hogy vissza akar menni, hogy Ő majd hősködik de valahogy még még mindig nem nem fogta fel ki itt az erős. Figyelembe se veszem mit mond. Csak le akarom állítani. A nők ősi módszerét kell alkalmazni, na nem a Rina fajta tapizzá le kiccsávót.
Az egyik zsebemből előkerítek egy ragtapaszt, egy nagyobbat és szépen beragasztom a száját. Megnézem  a tenyerét.Csak két horzsolás nem vészes, De az első pofon mindig nagyon fáj a többit meg már nem szinte nem is érzi az ember.
Haha saját tapasztalat!
Megfogom az arcát kap egy majdnem csókot. Puszit ahol nem fáj a szája. Egyenlőre ez is megteszi kezdésnek. Úgyis paprikára fog pirulni tőle. Meg ez még nem is pedofília vagy igen? Most ez zavar a legkevésbé, le kellett állítani szerintem sikerült.
-Ezt úgy hívják gyógyítós puszi, de csak annak jár aki tetszik. Oda kapod ahol fáj. Szóval fáj még valahol? -Ha fáj még neki valahol mert biztosra venném, addig van időm gondolkodni a következő lépésen. Rina azt mondta Blacket kihozhatjuk csak Joe kihozására kell még valahogy rávennem mert arra még nem mondott semmit.
-Visszamegyünk, te csendben kikötözöd Blacket  segítesz neki megfürödni, átöltözni aztán megnézem az arcát. Csúnya ütéseket kapott. Most ezzel tehetünk a legtöbbet magunknak, meg egymásnak. Miát ne féltsd Rina nem bántja. Joe vére a sótól nem vérzik nagyon fáj ez biztos viszont nem vérzik tovább. Rina észre fogja venni, Nem hülye. Te foglalkozz Blackkel a többit bízd rám!  -Arról nem beszélek hogy egy két nyaklevest tőlem is kapott Black, de mikor volt az már!



 


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #316 Dátum: 2017. December 22. 15:42:14 »
Roxana

Úgy tűnik, hogy Mia mégsem telepszik rá Rogerre annyira - mert hagyja, hogy maga tanuljon a dolgokból. Ez azért jó hír, mert így feltehetőleg az ellen sem tiltakozna, ha te tanítanád meg Rogert egy-két dologra. Azért nem biztos, hogy könnyű dolgod volna, mert látszólag van amit elég nehezen ért meg - például azt, hogy mikor kellene meghúznia magát. Ebben feltehetőleg az is szerepet játszik, hogy az eddigi társaság ami körülvette, szintén nem volt képes jó példával elöl járni ebben a kérdésben.
Leragasztod Roger szájánál a sérülést, s leellenőrzöd a kezét - ami azért annyira nem vészes.
Közelebb hajolva hozzá érzed a nem túl tolakodó, de frissességet idéző illatát. Futó puszit lehelsz az ajkára, amitől valóban rákvörösre pirul - és bár értetlenül pislog kicsit, és zavarban van, de a kitágult pupillái sok mindent elárulnak. A kérdésedre, hogy még hol fáj neki, igencsak zavart válasz érkezik

/Angol/ Eee... sehol... azt hiszem... - dadogja. No igen, ha kicsit bátrabb vagy tapasztaltabb lenne, most biztos, hogy nem hagyja elúszni a lehetőséget. A javaslatodra, hogy miután visszamentek, mi legyen, Roger egy
/Angol/ Hát, nem is tudom, ez akkor sem tetszik igazán... - bizonytalan válasszal reagálja le, ami az eddigiekhez képest így is nagy előre lépés. Láthatólag nincs kibékülve dologgal, de most már talán meghúzza magát.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #317 Dátum: 2017. December 22. 15:45:24 »
Rina & Roxana

Roxana visszaér a sóval, és úgy tűnik, hogy megunta a tétlen szemlélődést, mert tartósítja Joe csülkeit - amit az érintett eleinte halk sziszegéssel, majd a jelenlévők rokonainak vélt foglalkozását és azok egymással való intim kapcsolatát tudatja igencsak nagy hangerővel némi fogcsikorgatás közepette.
Roxana felnéz azért, hogy lássa a két passzív nézelődőnek vajon mi lehet a véleménye? Mia lebiggyesztett ajka némi lesajnálásra utalhat, míg Rogeren egyértelműen mélységes feldúltság látszik.
Persze Miát ez a lesajnálás nem akadályozta meg abban, hogy továbbra is a vezérlőpult gombjaival játsszon.

Rina pedig a pisztolyát húzza elő, és Joe homloka közepéhez nyomja - amire Joe grimaszolva, de elvigyorodik
/Angol/ Látom békülni akarsz - utal valamire, amit csak Rina és ő érthet. Rina előbb Roxanára néz, majd Miára - de mivel nincs nagy tolongás, a fegyvert elveszi Joe halántékától, és kedves mosollyal az arcán hasba is lövi. Roger ugyan mozdult volna, de későn reagált, miközben a pisztoly után kap. Joe arca kész tanulmány - az eddigi fájdalmas vigyort felváltja egy eddig nem sűrűn látott arckifejezés - a meglepetésé. Ha nem lenne kikötve, összegörnyedne a fájdalomtól, így csak levegőért kapkodva tehetetlenül nézi az hasfalából bugyogó sötétvörös vért.
/Angol/ Lőttél volna fejbe... - zihálja, miközben a keze ökölbe szorul. Mindezt megkoronázandó, Roger végighányja a padlót maga előtt. Mia ezt már nem bírja szó nélkül
/Angol/ Ez így elég szánalmas. A stílusotok annyira kifinomult, mint egy halom bivalyszar. Bőven volna mit csiszolni rajta - ingatja a fejét.

Black a Rina által feltett kérdésre nem válaszol - költői kérdésnek tartja. Így csak egy adag gyűlölettel a tekintetében figyeli Rina mozdulatait. Miután elvágták a köteleit, megpróbál lábra állni, de az első lépés után térdre zuhan a Roger által felavatott padlóra - míg Joe a fájdalomtól fogcsikorgatva összevizeli magát.

Mia erre csak megfordul, de mielőtt távozna, Roxana megkérdezi, hogy ki legyen a következő. A kérdés úgy tűnik, hogy lepereg róla, mert így válaszol

/Angol/ Nem kell számolni - folytassuk Blackkel! - mosolyog Roxanára - Elvégre sem én sem Rina nem szívesen hagyná életben! - teszi hozzá, majd távozik. Közben Roger próbálja felrángatni a padlóról Blacket, majd az ajtóhoz támogatni.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #318 Dátum: 2017. December 25. 08:48:33 »
Roger tökéletesen "agyig" pirul a puszitól, nem fogta még fel hogy ebből több jár, de legalább elhallgatott. Most nem foglalkozom azzal mennyire aranyos pedig jó lenne, sajnos...
A fülkébe visszatérve legalább mindent úgy csinál ahogy kértem. Csinálom amit jónak vélek nem foglalkozok Joe beszólásaival. A Rókáéit meg pláne figyelmen kívül hagyom, szívesen odacsapnám a vezérlőpulthoz ezt az álszent ribancot, előtte meg kell várni Roger mikor jön rá magától vagy némi segítséggel hogy miféle tyúk ez.
Minden jól megy, míg Rina nem lő. Roger persze nem bírja és lehányja a földet. Amire Black úgy rázuhan térddel mint annak a rendje!
-Roger ne most ess szét később is ráérsz! Haladj már!-Akkorát rántok Blacken hogy hallom kicsit megroppan a válla. Muszáj hogy kiabáljak szerintem másképp nem tudok hatni a kölyökre. -Nincs baj csak ropog, meg elzsibbadtál. Tűnjetek innen!-Mindkettőhöz de inkább Blackhez beszélek Roger túlságosan "bepánikolt".
De legalább kint vannak. Joe tudom, menthetetlen. Vagy mégsem? Nagyon rossz helyre kapta a lövést,  közelről Rina így akarta szerette volna szenvedni látni. Felvinni a steril orvosiba idő itt nem lehet megműteni a koszban, hiába is hoznám le a cuccaimat amíg felviszem. Létfontosságú szerveket érinthetett. Rina pontosan tudta hová kell lőnie. Sok dologhoz nem túl okos de hogy hová kell lőni a fájdalmas hosszú halálig tökéletesen ért. Nagyjából ez fut át a fejemben egy perc alatt. Megpróbálom akkor is  Joe olyan amilyen szemét alak, emberi lény vagy olyasmi?
-Engedd, hogy megpróbáljam megmenteni! Hátha sikerül!Kérlek!-Könyörgök Rinának.


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #319 Dátum: 2017. December 26. 17:41:14 »
Rina & Roxana

Roxana rákiabál Rogerre, miután az végighányta a padlót, és Black meg elgémberedve térdre zuhan. Mia pedig miután kifejtette a véleményét, távozik. Roger és Black őt követi a sorban, s immár csak hárman maradtok a pilótafülkében.
Roxana ugyan megpróbálkozik puhítani Rinán, és megkéri, hogy megpróbálhassa megmenteni, de Rina elhajtja melegebb éghajlatra.
 
Miután Roxana feladta a hiábavaló győzködést, utána indul Blackéknak - hiszen ki tudja, hogy Mia mit tervez?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #320 Dátum: 2017. December 26. 17:42:28 »
Roxana

De Mia látszólag nem sokat tervez, mert miközben Roger hangja fojtottan hallatszik csak ki Black kabinjából, addig Mia Joe kabinjába lép be. Legalább nincsenek egy helyen - azaz Black most viszonylagos biztonságban van.
Úgy tűnik, hogy Rina most még elfoglalt, Black pedig a zajokból ítélve éppen fürdőt vesz. Roger pedig miután kijött Black kabinjából, elég elkámpicsorodva támaszkodik a folyosó falának. Láthatólag eléggé megviselte szegény srácot az iménti jelenet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #321 Dátum: 2017. December 26. 17:43:47 »
Rina

Miután a doki is távozott, kettesben maradsz Joe-val, aki fogcsikorgatva veszi a levegőt, és miközben kiüt rajta a hideg verejték makacsul próbálkozik életben maradni. Csakhogy az idő ellene dolgozik - ám Joe nem adja fel.
/Angol/ Ha most orv... -zihálja... -hoz viszel, még meg...bocsátok! - suttogja. Ezután jó ideig csendben küzd az elmúlás ellen, vagy csak megpróbálja összegyűjteni a maradék erejét, mert már mikor azt hinnéd, hogy vége Joe-nak és a műsornak, még egy utolsó sóhajra telik tőle
/Angol/ Tudnod kell... - csuklik el a hangja, s torz grimaszba rándul az arca a fájdalomtól, majd lecsukódik a szeme, s idegesítő mosolyt vélsz felfedezni a szája szegletében, miközben eltávozik az élők sorából. Bármit is akart, magával vitte a sírba, de lehet, hogy az utolsó leheletével is csak bosszantani akart.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #322 Dátum: 2017. December 26. 17:45:46 »
Rina & Roxana

Kicsivel később a folyosón Mia épp Rogernek magyaráz
/Angol/ Az összes konzolon megváltoztatod a jelszót, kitiltod Joe-t, Blacket, Jeremyt, Lizt és az Öreget mindenhonnan, elveszed az összes jogosultságukat, a saját jelszavaidat pedig megváltoztatod - értve vagyok? - kérdezi a végén
/Angol/ Attól tartasz, hogy Black esetleg meghekkeli a rendszert? - csodálkozik Roger
/Angol/ Inkább ő csalódjon, mint hogy arra ébredjünk, hogy ki vagyunk zárva a navigációs rendszerből - válaszolja Mia, amivel Roger nem tud vitatkozni. Az utasítást hallva, felsóhajt, és egy nem túl meggyőző
/Angol/ aham - al távozik rosszkedvűen a raktár fele. Mia pedig miután letudta ezt a kérdést, besétál a társalgóba, és helyet foglalva az egyik fotelben, az ölébe ejtett adattáblán elkezdi tanulmányozni a St. Albans domborzatát és légkörét.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #323 Dátum: 2017. December 28. 08:47:34 »
Magam sem láttam túl sok esélyt Joenak  túlélésre legfeljebb 10%-ot ha ott lennénk az orvosiban, azonnal kapná a vért az infúziót steril körülmények lennének és még rengeteg a "HA". Egy minimális tapasztalattal rendelkező orvos vagy ápoló is kellett volna mellém hogy ne mindent nekem csinálni. Rogert betanítom ez a következő feladat, csak mint ápolót meg hogy jobban bírja a látványt. Előtte igyekszem Joet támogatni utolsó perceiben. Nem beszélek neki Istenről meg hasonló baromságokról...azokban én sem hiszek.
Csak megfogom a kezét és őszintén kedvesen nézek rá az utolsó pillanatig. A fájdalomcsillapító már úgysem segít. Na és persze Rina válasza, de legalább nem vágott nyakon, csak elküldött a jóóó akárhová. Leginkább arra figyeltem milyen szavakat használjak. Ne legyen benne a "bármit megteszek" lehet, hogy erre vált volna? Joenak mindegy mit mondok meghal. Nekem viszont nem, kevésbé leszek megverve. Folyik a vér a szájából és elhallgat...végre. Szánom kissé de annyira azért nem. Ő az első betegem aki meghalt. Otthagyom elmegyek a szokásos  felszerelésért. A mappába felírom a halál időpontját módját de a név alá még nem tudok mit írni. Egyenlőre azt írom Joe Kapitány?! Először az orvosiba indulnék a fekete zsákért a szállítókocsiért félek egyedül nem fogok boldogulni de muszáj lesz. Mia a ténykedésem is ennek veheti mivel eszem ágában sincs egyenlőre átöltözni. A ruhámon pedig minden van amit Joe és Joger kiadott magából, Lehet, hogy még a bőrömön meg a hajamon is. Engem nem zavar volt már rosszabb is. Az orvosinak tökéletes az akusztikája szinte mindent lehet hallani amiről lent beszélnek, ha nyitva az ajtó. Hallom mire készül Mia...a kis buta.
A navigációt a "képletes könyv" alapján is meg lehet csinálni ez egy. a Másik rólam és Rináról megfeledkezett. Lehet hogy benne se vagyunk még a rendszerben, túl újak vagyunk. Meg kell kerülnöm mármint szó szerint. Ne lásson meg beszélnem kell a fiúkkal Joe még várhat neki már úgyis mindegy. De előbb Blackel, De kell valami indok hogy beszéljek vele ha mégis meglátna a róka. Mégse járhatok járhatok lapos kúszásban. Elindulok a közös fürdőbe. Előveszem a felmosó vödröt gumikesztyűt, szemüveget. A durvább fertőtlenítők az orvosiban vannak. A maszk is ott van amit műtétkor használok.
Fel majd újra le.
Ha Miának volna pofája beszólni leküldenék a torkán egy kis klórt tiszta szeretetből.
Előtte bekopogok Blackhez, a látványom az leginkább egy utazó ügynök a múltból aki hirtelen mindent magára vett csak hogy végre eladjon valamit. Addig kopogok míg ajtót nem nyit, nem adom fel. Biztos nem örül nekem de inkább én mint más.  A tubus aljára ragasztottam mit hallottam most Miától. Ha nem akarja elvenni tőlem bemegyek és elkezdem kenni a lábát. Mert olyan könnyen nem ráz le. Erre egy percem van sietni kell, Jobb ha elveszi. Meglátjuk mi lesz.
Most nem tudok elmenni a raktárba Roger után de lehet mégis utolérem ha sietek. Úgy teszek mintha a fülkében lennék, Joenál már beállt a hullamerevség "dögnehéz"!Valahogy mégis beküzdöttem a zsákba. Innen már csak tolni kellett mit egy áruházi kocsit. Lefékezni csak ne felejtsem el hol hagytam, el kell beszélgetni Rogerrel,  a raktárban.
-Roger a pilótafülkében csináltál némi koszt ott a felmosó állj neki. Ez nem kérés volt!-Remélem ezzel lassíthatom a kódolást, mert a Liz doktornő számítógépe csak egy fehér lap de aki ért hozzá annak megvan pár másodperc alatt. A tubus alá beírtam, blacknek a a saját kódjaimat hogy azt használja. Ebből is látszik nem hazudok. Nagyon nincs benne semmi csak orvosi szövegek leginkább latinul. YX betegnek xyz betegség gyanús ez és ez kórtörténet aqe gyógyszert szedte eddig javasolt ezután aqo: de semmi magán iromány...sajnos. Ha kész a felmosás azért még vagy háromszor felmosok az üléseket is átsúrolom "patika tisztaságúra" Black rendmániás. És most ki tudnám nyírni egyrészt mert el akarok ájulni a klórszagtól másrészt meg ha egy fotelt megcsinálok akkor mindet. Nem érzem a vállam...!
Joet ideje utolsó útjára engedni. Megkeresem Rogert biztos tudja, hogy működik ez a zsilipkapu. Ott lenni nehogy ott legyen, még elhányja magát.



 




Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #324 Dátum: 2017. December 28. 15:22:55 »
Rina

/Angol/ A stílus Shao Jeh, a világ egyik legfeleslegesebb dolga – mondja Rina, aki mindig úgy öltözik – Sok energiába és pénzbe kerül, mikor egyszerűen megteheted amit akarsz. S csiszolni meg a gyémántot kell – kihívó tekintet

Ezután fordulnak Black felé

/Angol/ Ne lásd olyan feketén a világot Black. Látod, mondtam, hogy nem haragszom – a gyűlölet lepereg – de őszintén remélem, hogy tanultál Átlagos hibájából – különben hezitálás nélkül lepuffantom őt is – Később, beszélünk még!

A többiek közjátéka, de még Joe vizelési szokásai sem érdekelnek, csak az, hogy Black egyenlőre még élhet, mert bár megtanulhatnék főzni, úgy vélem, hogy a bizalom a kajálásnál fog kezdődni. Nem egyből, de miután mindenki beleevett, utána már nyugodtabban veszem el másét. Ami azt illeti elég egy pici gyanú és máris kés alá kerül, no nem a Szöszi, de általa. A kis színjátszó vörös démon csalódott lesz, de ez sem érdekel. Van akik képesek alkalmazkodni…

/Angol/ Nem… Mei-Mei. Hagyod megdögleni és nem mesélsz neki, nem adsz neki semmit vagy helyet cseréltek! Hess! – közlöm csendes őrült mosollyal, majd elbocsátóan intek

A kis féreg haláltusája szinte teljesen magányos lesz, hiszen kettesben maradtunk csak és az igazság az, hogy engem nem érdekel, hogy kitörlődik az Élet Könyvéből. Mikor szuszogva, fájdalom közepette próbál bocsánatért esedezni, akkor is csak picit hajolok közelebb, hogy véletlenül se támadjon ostoba ötlete.

/Angol/ Hülye vagy Joe és hülyék meghalnak. – nyugtatom meg szelíd mosollyal – Tudtam, hogy soha nem ejtenél ki a szádon semmit, ami az életben maradáshoz kéne, de azt még tudnod kell, hogy én nem bocsátok meg. Jó csapat lehettünk volna, de te mint mindent ami értékes eldobtál magadtól és így nincs senki aki elég tökös lett volna, hogy megmentsen – sajnálkozó mosoly – S ne aggódj, a szánalmas és nyomorúságos életedre senki nem fog emlékezni, a létezésed minden apró nyomát el fogom törölni! Nyugodj meg…

fejezem be immár a hullának:

/Angol/ … ez az utolsó bazd meg annyira gyenge volt, mint a túlélési esélyed

Végül miután még egy pengét feltoltam állnál az agyáig, hogy tuti legyek ami biztos, szépen letöröltem a pengét és elindulok, hogy alaposan lezuhanyozzak meg szép tiszta ruhát vegyek és immáron a fegyverövvel, de persze pengékkel és a tűvetővel is kényelmesen felszerelkezve a konyha felé indulok, elvégre éhes vagyok és Blacknek most egy dolga van csak azon túl, hogy összeszedi magát. Idővel megérkezik, de addig türelmesen várok, addig is ha valaki más tévedne be, akkor leültetem, hogy beszélgessünk kicsit.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #325 Dátum: 2017. December 30. 17:58:08 »
Roxana

Joe-t nem izgatja, hogy fogják-e a kezét - a saját mocskos haláltusájával van leginkább elfoglalva. Ami fájdalomcsillapító nélkül igencsak fájdalmas lehetett, és még sokáig is tartott.
Az orvosiban felírod az alapvető adatokat, amelyek az utolsó feljegyzések lesznek Joe kartonjában. Valójában nem is a név, hanem a beosztás az, ahova hirtelen nem is tudod, hogy mit írjál. Technikus? Fogoly? Kapitány? - Ez utóbbi kényes kérdés, mert ha elfogadod, hogy ő volt a hajó kapitánya, akkor a halála fegyveres lázadásnak minősülne - és azt a legtöbb civilizált helyen legalább életfogytiglannal büntetnék. Persze vannak enyhítő körülmények - amit a mozgásképtelen fogoly kivégzése miatt feltehetőleg nem is vennének figyelembe. Még jó, hogy nem vezetsz naplót... Szóval ha jót akarsz magadnak, akkor tartanod kell a szád. No meg Rogernek és Blacknek is - akivel finoman fogalmazva is mosolyszünetet tartotok.

Mia úgy tűnik, hogy rendezkedni akar - de te elhatározod, hogy kissé megnehezíted az életét. Meg fog lepődni, mert veled nem számolt - no meg azzal, hogy átlátsz rajta.
Magadhoz veszed a takarítószereket, no meg a hozzá tartozó védőruházatot. Lehet, hogy nem csini, de ezzel megóvhatod a szűkös ruhatárad további amortizációját. Hiába no - a cuccaid jó része O'ville-ben maradt. A megjelenésedre Mia nem tesz megjegyzést, és ennek fő oka, hogy nem találkozol vele. Black ajtaján kopoghatsz, majd püfölheted - aminek meg is lesz az eredménye - Black nyit ajtót. A derekára egy valaha fehér törülköző van tekerve, de most a bőréről leolvadó festék és tusfürdő hab keveréke színes foltokkal gazdagítja.

Láthatólag nem derül fel, ahogy megpillant, csak egy rövid, dühödt
/Angol/ Igen? - mutatja azt, hogy hajlandó veled kommunikálni. A tubust átveszi, aztán szó nélkül megnyomja az ajtózáró gombot. Az ajtó halkan a helyére csúszik, ismét kizárva téged a folyosóra.

Joe nem csak dög-nehéz, hanem az eddig bent tárolt dolgok is mind az ülésre kerültek, miután az izmok elernyedtek. Szóval lesz mit takarítani utána... A másik gond a kezdődő hullamerevség - egyre kevésbé akarja azokat a pózokat felvenni, amikre szükség lehet ahhoz, hogy kocsira tedd. Joe csúszik, a padló csúszik a hányástól és ürüléktől valamit a vértől, büdös van, és egyedül még nehezen is megy. S ami a legbosszantóbb, hogy Joe ezt előre megjósolta! Mármint, hogy te fogsz takarítani...
Rogert a raktérben találod meg - rosszkedvűen kuporog a szerelőasztal tövében. Ha jól látod, nemrég hagyhatta abba a sírást - legalábbis a szemei, és a papír zsebkendő a kezében erről árulkodik. A felhívásodra, hogy takarítson fel maga után felnéz rád, és mindössze annyi a válasz

/Angol/ Te is hagyjál békén! Mindenki azért cseszeget, hogy mit kéne csinálnom! Tele van a hócipőm veletek! Bezzeg amikor nektek kellett volna megmozdulni, akkor nem csináltatok semmit, hanem még én lettem kioktatva, hogy amit Joe-val csináltok, az milyen jó is nekem! Hát elárulom, hogy egyáltalán nem tetszik a végeredmény, sem pedig az, hogy Mia sem mozdult, vagy hogy te ott asszisztáltál Joe kinyírásához! - áll fel, és viharzik el a gépház fele. Úgy tűnik, hogy Mia kérését sem csinálta még meg - és ahogy elnézed, ez egy darabig még így is marad.
Visszatérve a pilótafülkébe nekiállsz takarítani. Ami nem egy élmény, mert ami a vezérlőpultra fröccsent nem egyszerű letakarítani - elég aprólékos munka sok gomb és kapcsoló közti apró területeket kitakarítani anélkül, hogy bármit is véletlenül benyomnál vagy átkapcsolnál. Az ülés meg igazi kihívás. Az eredmény büdös lett, és foltos. Az ülés magába szívta azokat a szagokat és anyagokat, amiket megpróbáltál eltávolítani, no meg klór szagát is. Ki kéne tenni szellőztetni, ami itt nem fog menni, így erős a gyanúd, hogy újra kéne húzni a kárpitot, és kidobni a szivacsozást alóla, hogy ténylegesen eltüntesd a nyomokat. Black nem fog örülni. Azt pedig nem biztos, hogy Roger értékelné, ha most megkeresnéd, és a zsilipkapu használata felől érdeklődnél nála...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #326 Dátum: 2017. December 30. 17:59:56 »
Rina

/Angol/ A stílus határozza meg, hogy mire jutsz, és mennyi pénzed van másoktól - ingatja a fejét Mia - Igényt teremt.
/Angol/ S valóban a gyémántot szokás csiszolni. A bivalyszart meg kerülik - teszi még hozzá

Black láthatólag nem kíván hozzáfűzni semmit a továbbiakban - ami a részéről bölcs dolognak mondható - ahogy az is, hogy nem bízol meg teljesen a főztjében. Pláne, hogy Blacket türelmesnek mondhatnád - belőle kinézed, hogy hónapokig dédelgeti a bosszúját, mielőtt lépne. De ugye, figyeljenek majd a többiek is, ha nem akarnak meglepetést.

Végül a Doki is megérti a helyzetet, és nem próbálja meg ellátni a sérülést, vagy megkönnyíteni Joe utolsó perceit. Akivel meg úgy tűnik kvittek vagytok. Téged nem érdekel, hogy ő mit mond, ahogy őt meg a te monológod hagyja hidegen. Ami az ő esetében érthető, mert van sokkal fontosabb dolga is, és nem ér rá veled foglalkozni haldoklás közben.
Aztán a türelem elnyeri jutalmát, és Joe végül csak meghal. Hogy nehogy trükközzön, és később véletlenül ismét előkerüljön elégedetten vigyorogva, ezért az egyik késeddel garantálod, hogy ez ne fordulhasson elő.

A jó munka végeztével elvonulsz, hogy a megérdemelt frissítő zuhany után tiszta ruhába bújjál, és meglátogasd a konyhát. Ahol nincs senki. A folyosóról ugyan beszűrődik Roxana hangja, de ő feltehetőleg a pilótafülkében tevékenykedik, és nem Blackéban. Aki talán a helyén lehet. Roger meg a fene tudja hol - akárcsak Mia.

Végül bő fél óra múlva befut Black frissen borotválkozva, patent ruhában - aki egy szót nem szól, csak a halántékán lüktet egy ér ahogy megpillant. Szótlanul méri fel a konyhát, és söpri a szemetesbe a félkész ételeket a pultokról, és áll neki előkészíteni valami mást. A konyhában egy dolog világossá válik - többszörösen zavarod Blacket. Útban is vagy, és emellett Black ha nem is mondja, de legszívesebben kizavarna a felségterületéről. Végül előkerülnek a fagyasztott gyümölcsök - amit egy jókora késsel kezd el feldarabolni. Látható, hogy rutinosan használja - és nem kizárt, hogy felsejlik benned - talán dobni is jól tudja... De az szinte biztos, hogy bár nálad van a fegyver, a kés hideg csillanásával Black tekintete is felveszi a versenyt, amikor rád pillant. Aztán a pillanat elmúlik, és Black semmit nem csinál - csak gyors, monoton mozdulatokkal vágja vékony szeletekre a gömbölyded barackokat.
A tevékenységet végül a doki tevékenysége zavarja meg - büdös klórszag terjeng a folyosón, ami bepofátlankodik a konyhába is. Black csak egy megrovó pillantást vet az üres, de büdös folyosóra, aztán bevágja a sütőbe a tortaformában pihenő tésztát.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #327 Dátum: 2017. December 30. 19:33:51 »
Rina

/Angol/ Ezeket sok más módon is el lehet érni, az igény meg… az mindig van. Akinek nincs az hazudik. Nekem például arra van igényem, hogy ne merészelj még egyszer bivalyszarnak nevezni, mert megnézem, hogy ez a penge hogyan áll ott ahova amúgy a férfiakat engeded – mosolygok rá kedvesen, majd részemről a dolog le van tudva – Szeressük egymást olyannak, amilyenek vagyunk – ajánlom fel, hogy itt lezárhatjuk, de azért még játszom a pengével, ha szeretné, hogy a tokja helyet máshova tegyem

A többi már nem érdekelt, és a kis játszadozással egybekötött fürdő után teljesen felfrissülve és tiszta, szexi (szaggatott és koptatott) farmerben, illetve férfi ingben és elmaradhatatlan kalapban üldögélek a konyhában és azon tűnődöm, hogy mekkora hülyeséget tettem azzal, hogy Black-et nem nyírtam ki. Nem zavar senki és nekem ez teljesen meg is felel, míg végül előkerül a delikvens, akit most kicsit meg is kell szeretgetnem:

/Angol/ Jobban nézel ki – indítok, bár el kell mondanom a korábbi megjelenése bármilyen gyenge csíny volt, elég kreatívra sikerült – Úgy gondoltam, hogy neked kéne feltakarítani, de a Szöszi bevállalta helyetted, így maradhatunk az ebédnél. Meg a beszélgetésnél, vagy csak az enyémnél, ha nem akarsz semmit mondani. – közben persze minden rezdülést figyelek, a legkisebb ösztönös érzés vagy más elég, hogy eltörjem a kezét rosszabb esetben

Elüldögélhetnék itt, de megihletett a vagdalkozása. S talán nem értek annyira a pengékhez, de az biztos, hogy kézügyességnek nem vagyok híján, így segítek neki szeletelni. Eközben azt nézem, hogy mennyire lett ideges attól, hogy nem tud egyedül itt maradni, míg én még be kell fejezzem a beszélgetésünket. Sok apróság van amire oda kell figyelni és ebből az egyik rögtön az, hogy nem akarok másodpercenként a hátam mögé nézni, tehát:

/Angol/ Láthatod, hogy megvédtem a Szöszit és persze magamat, meg még kiderült ez az ugye. Úgy vélem, hogy tanultál Átlagos hibájából és nem akarsz eladni sem egy buta Szöszit, sem engem vagy más a hajóról, nem akarsz ártani nekünk semmilyen módon, akkor ugyanezt a védelmet neked is biztosíthatom. Ha ismerted az a Luh Suh-t, akkor tudod, hogy mindenképp így végezte volna, így nem történt meglepetés.

Ekkor abbahagyom a szeletelést és elmosom a kést, eltörlöm, mert ezeket az eszközöket megilleti a szeretet és a törődés, majd szinte az ajtóig lépdelek, mikor megfordulok azzal a tipikus „jah és még valami” tekintettel:

/Angol/ Rád zárom, ne zavarja a finom illatokat! – emelem a kezemet, de még nem zárok semmit – Most haragszol, meg ki tudja mi mindent érzel és gondolsz, de ha tényleg utáltalak volna… – kilépek-hátrálok, kezem szinte már elérte a panelt – Ne kelljen azon aggódnom, hogyan akarsz kibaszni velem, mert darabokra szedlek… és te végig ébren leszel. – közlöm mosolyogva, majd – De, ha majd megértetted, hogy másképp is lehet, akkor vedd úgy, hogy van valaki aki ugyanezzel a szenvedéllyel áll ki melletted…

Zárok, hacsak nem áll neki pampogni, mert akkor még integetek is mielőtt magára hagyom. Nem lesz ez most egy ideig egyszerű, de remélem megértette, a saját jól felfogott érdekében. A kölyökhöz felesleges lenne odamenni, így Miát látogatom meg…

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #328 Dátum: 2018. Január 01. 09:10:03 »
Annyi klóros fertőtlenítőt sikáltam a a fotelekbe hogy annak elégnek kell lennie eltüntetni  amit Joe maga után hagyott. A vezérlőpulttal való "tökölés" tartott a legtovább. Néha szellőztetni kellett, meg leállni. Ilyenkor visszagondolok az elmúlt néhány órára vagy napra amit annyira szívesen kitörölnék az emlékeim közül.
Black legalább ajtót nyitott de olyan gyorsan be is csukta hogy el se tudtam neki mondani "a lábára való" ezért ragasztottam rá üzenetet . Na meg hogy a róka ne hallja mit akarok közölni vele. Roger teljesen kész van, volt. Nem gond, hogy egyedül kell takarítani a pilótafülkét inkább csak valami módon őt is hátráltatni akartam. A kiosztásra nem szolgáltam rá de ő ezt honnan is tudhatná? Tűrtem és fél szemmel a környezetét figyeltem de nem láttam semmi elektronikus dolgot és a kezében sem volt mikor elviharzott. Bármennyire is kedvelem a kis szép szemeit jobb békén hagyni, visszafelé megmutatom neki mi történik azzal aki ellenszegül Rinának. Nem a legjobb döntés de mást mentségemre nem tudok felhozni.
Igen megküzdöttem Joeval, még halálában is egy rohadék.  De legalább jól kikáromkodhattam magam dühömben. Néha, lehet, hogy az ajtó is nyitva is maradt de nem biztos. A rókának az a bivalyszaros megjegyzése nem lesz megtorlatlan. Talán most még "gyengéd" simogatás Rina módjára. De ha nem tanul belőle a kis vöri akkor komolyabb bünti.
De legalább kész vagyok, lehet hogy a kárpitot meg a szivacsot le kell cserélni de ez nem az én gondom. Én megtettem amit a kórházban szokás, az itt is jó lesz, a róka akar pilóta lenni én meg tojok rá hová teszi azt a szerinte arannyal bevont hátsóját.
Joe adatlapjára egyszerűen az Utas szót írtam. Most arra vár hogy utolsó útjára engedem de még várnia kell. Rogerre nem számíthatok Backre..na neee! Ő legfeljebb tőmondatokban szól hozzám vagy még annyiban se.
Igyekszem nagy ívben kikerülni minden közös helyiséget. De muszáj bemenni a közös fürdőbe visszavinni a vödröt. Egyenlőre nem látok senkit vagy ha mégis úgy teszek mintha ott se lenne. Kiöntöm a vizet. Előveszek egy kukás zsákot célszerűen feketét. Az orvosiba való fertőtlenítők egyenlőre itt is jó helyen lesznek, a rá ragasztott halálfejes matrica kellőképpen elriasztja azt aki piszkálni akarja. Illetve az aláírt szöveg: Használat csak orvosi engedéllyel vagy célzattal. Az óvatosság kedvéért berakom a saját fiókomba ki tudja ki akarja itt még kinyírni magát ez után a nap után.
Csak akkor veszem le a védőruhát mikor már újra Joenál vagyok. Melléteszem a hullazsák mellé, A gombokat kábeleket nézem. Nem lehet ez olyan nehéz.
És tényleg nem. ZSILIPKAPU FEL LE egy nagyon vastag fekete kábel a végén egy kapcsolótábla két nyomógomb a fel sárga, a le meg zöld. még rá is írták hogy a hülyék "mint én" is megértsék. Akkor le..lassú...lassú..Kellene valamit mondani de most semmi nem jut az eszembe csak legfeljebb annyi, hogy minél hamarabb túl akarok esni ezen. Nem baj ha a hordágyat is viszi már nincs lefékezve.  Csak annyira nyitom le hogy éppen kicsússzon látni akarom de jó távolról. Kint van. Még jó hogy találtam valami nem tudom hová tartozó kábelt hozzáerősítettem magam ha nem is tökéletesen Na gyorsan fel, fel. És tűnés innen. A szobámat akarom forró vizes tusolást akarok meg alvást sok alvást sokat nagyon sokat. Lehet a tusolás kimarad és egyből bevágódom az ágyba.
Végignézve szagolva magamat muszáj lesz tusolni. Ezzel a szaggal senki nem jön a közelembe. A tusolás után észrevettem hogy hiába a védőruha a hajam minimum két árnyalatot világosodott. Remélem az agyam nem. Túl fáradt vagyok hogy a hajszárítóval bíbelődjek. Csak egy óra múlva már fel is ébredek, ne máár! Éhes vagyok, Kávéra is vágyom. Leginkább kávéra, de akkor be kellene menni oda. Mi van ha ott van? Ne legyek már ennyire beszari.
A hajam gáz, egy hajgumi segít rajta és kész. Még hogy stílus két dilis tyúk nincs más témájuk? felveszem ami legelőször a kezembe akad farmar póló mi más, nincs is másom. Cipő nélkül osonok  konyha irányába. A helyiség ajtaja átlátszó nem tudom minek csinálom, fő a meglepetés ereje.
Hát persze hogy ott van Black és éppen fogalmam sincs mit csinál de jó az illata. Túl sok itt a kés akár le is szúrhatna, majd meglátjuk megteszi e. Na fő a határozottság. Ha nincs lefőzve kávé akkor főzök.
Azonnal a kávéfőző veszem az irányt szerintem nincs főzve csak bírjam ki lábdobolás vagy ugyanezt ujjal. Az a három vagy négy perc óráknak tűnik míg lefő. A kávéfőzőt bámulom mintha annyira érdekelne ha szól hozzám válaszolok ha nem csendben állok. Kiöntöm és már el is tűntem.


 



Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #329 Dátum: 2018. Január 02. 14:05:56 »
Rina

Mia nem jön zavarba a fenyegetésedtől, és nem is veszi fel a kesztyűt.
/Angol/ Én a békés együttélés híve vagyok - mosolyodik el kedvesen - De remélem azért szívesen tanulnál néhány új dolgot... -  teszi még hozzá, miután felajánlottad, hogy fogadjátok el egymást olyannak, amilyen.

Frissítő fürdővel - amely soha nem magányos, hiszen itt vagy magadnak  - jutalmazod magad és azt, hogy eggyel kevesebb problémád van. A konyhában várakozva viszont ez már nem tűnik annyira kielégítőnek, hiszen Black még a hajón somfordál. S Black még okozhatna kellemetlen meglepetéseket, ha nem figyeltek rá.

Amikor Black belép, s megszólítod, csak egy hideg, és döglött tekintetett vet rád, de jobbnak látja nem válaszolni. Eddig sem voltál a szíve csücske, de most már érezhetően nem kedvel, és mind viselkedéssel, mind kommunikációval falat húz kettőtök közé. Szemmel láthatólag nem ideges - makacsság és elfojtott düh munkálhat inkább benne. Ami ha kirobban, az számára könnyen egy szakácskarrier végét jelentheti - nektek meg a szendvicskorszak beköszöntét. Mindössze a középső konyhapult túl-felére költözik, hogy helyet biztosítson neked - lehetőleg a lehető legtöbbet. Miközben előadod a monológodat, az arckifejezése semmit sem változik - ahogy a munkatempója sem akad meg. Mindössze akkor pillant fel, amikor abbahagyod a szeletelést, de utána újra ott folytatja a monoton munkát, ahol abbahagyta.
Ahogy kifele menet beszélsz hozzá, olyan érzésed van, mintha nem is hallaná. De tudod, hogy ez nem igaz - s némi szerencsével egy idő múlva talán el is jut a tudatáig, hogy mit mondtál. Az biztos, hogy nem lesz egyszerű...

Mia a társalgóban ül az egyik fotelban, ölében egy adattáblával, és elmélyülten nézi a tartalmát. A dohányzóasztalon Mia előtt egy bögre kakaó gőzölög. A hátsó falat elfoglaló jókora kivetítőn most a homokos tengerpart helyett egy bolygótérkép kapott helyet, melyet hóborította hegységek tömkelege jellemez leginkább. Itt-ott piros körök világítanak, és mellettük a települések nevei is ki vannak írva.
Ahogy belépsz, Mia nem is vesz észre egyből, csak amikor már majdnem odaértél mellé. Ekkor felpillant, és kedves mosollyal fogad.

/Angol/ Szia! Épp átnézem a célbolygó adottságait. Próbálok felkészülni. Ezt minden esetben megteszem, ha még nem jártam arra - árulja el, hogy mit is csinál.
/Angol/ És te mi járatban? - érdeklődik, és a bögrét a kezébe véve egy kíváncsi pillantást vet rád felette, miközben belekortyol.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"