Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32407 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #270 Dátum: 2017. November 17. 18:23:34 »
Rina

Mia távozása közben több hasonlóságot vélsz felfedezni közte és korábbi önmagad között. Talán nem véletlenül - ő is ugyanúgy küzd azért, hogy elfogadják, hogy érvényesülni tudjon. S a módszereitek is jórészt megegyezhetnek. Igaz, Mia lehet, hogy duplán hátrányos helyzetben van, mivel úgy sejted, hogy a fegyverekhez nem ért annyira, és ami sokkal fontosabb, csak magára számíthat, mert teljességgel magára van utalva.

Amikor Mia azt hiszi, hogy nem látják, az a bájos, apró határozatlanság leolvad róla, mint a frissen esett hó, és nem marad más a helyén, mint valami kecses magabiztosság. Ez feltehetőleg elriasztja a legtöbb férfit - és feltehetőleg nőt is - és ezért inkább megtanult gyámoltalanabbnak tűnni, hogy könnyebben elfogadják.
Roger ellenben nem színészkedik - ő egész jól elvan a kis világában, és amíg nem találkozik veled, nem is tűnik túlzottan elveszettnek. Ellenben veled, és a veled adódó helyzeteket egyáltalán nem tudja, hogy kéne kezelnie, és ez mindig zavarba hozza. Talán még kerülni is fog a jövőben - mivel ez a legegyszerűbb és felületi megoldása a problémájának.

A Szöszit igencsak megfoghatta a kölyök - a kedvéért rendet rakott, és még be is ágyazott! Vajon Roger tudja, hogy is szokás ezt meghálálni?
A doki rájött, hogy nem akarod megdönteni, te pedig arra, hogy mintha nem hallottad volna a hőn áhított választ a kérdésedre. Így aztán magyarázhatsz a Szöszinek, legfeljebb egy bólintást kaptál válaszul, hogy egyáltalán feltűnt neki - mondtál valamit. De ugye te nem az a fajta vagy, aki egy kis kommunikációs hiba esetén feladod, így az ajtó előtt állva várod a választ.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #271 Dátum: 2017. November 17. 18:36:48 »
Roxana

Roger problémáit neked pont nem kell bemutatni - te is hasonló cipőben jártál - igaz, Rogert talán nem a szobatársnői cikizték. Az itteniek egy része kihasználta, a másik fele lenézhette, talán nem is véletlen, hogy Miával hamar sikerült összebarátkoznia. Aki lehet, hogy nem olyan szűzies, mint Black, de ez rólad is elmondható, és ettől még nem érzed kevesebbnek magad.

Rina érkezése ha nem is volt váratlan, de azért nem is biztos, hogy pont most rá vártál. Talán meglepő módon most elszalasztja a szex lehetőségét, és inkább beszél, no meg kérdezget. Próbálhatod rávezetni, hogy most nem akarsz vele társalogni azzal, hogy elengeded a füled mellett a kérdéseket, és a bölcsességeire is csak egy ühüm vagy bólintás az, amire futja - de valahogy olyan mint egy pasi. Nem is szabadulsz gyorsan ezzel a módszerrel! Egyáltalán nem veszi észre magát, vagy egyszerűen túl kíváncsi, és nem adja fel. Ennek a legszembeötlőbb módját választja - a szobában az ajtó előtt áll, így megakadályozva, hogy bárki belépjen, vagy távozzon.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #272 Dátum: 2017. November 19. 08:29:58 »
Miért nem megy már el? Előbb vagy utóbb úgyis elunná magát, de gyorsítanám a dolgot. Előveszem a "képletes" könyvet levezetek egyet amit már egyszer megcsináltam de nagyon lassan mintha tényleg ez lenne az első alkalom. Így van időm a Mia által megadott CHNO-n gondolkodni elég durva méreg. Még jó hogy időben rátaláltunk arra a két hülyére. Továbbra sem szólok Rinához. Olyan dolgokat mondott a maga alpári stílusában, amikkel tökéletesen tisztában vagyok. Mindezt végig úgy fordulva, hogy ne lássa miket firkálok a mindig velem lévő jegyzetpapíromra.
Rina utálja a nyálas dolgokat, főleg azt, ha hosszasan a múltamról fecsegek. Boldogan rátekintek.
- Jó is hogy itt vagy, levelet írok anyukámnak, de mivel ő nincs itt nem tudom úgysem elküldeni neki ahogy azt már említetted is neked olvasom fel. Tehát! Drága Kedves Édesanyám! Annyira de annyira sajnálom hogy nem töltöttünk több időt együtt, mielőtt eljöttem volna szeretett bolygómról az Arielről. Félek, élve már nem kerülök haza. Az is nagyon sajnálom, hogy már nem hallhatom óvó szavaid, nem láthatlak többet. De tudom örültél volna ha mégis  hegedű művész lettem volna. Megpróbáltam, és ezek az utolsó gondolataim elárulhatom igen, felvételiztem a Konzervatóriumba is mint második hegedűs. Jó lett volna együtt játszani veled, de tudom nem haragszol rám amiért inkább az orvosi egyetem felé fordultam. Hiszen te az anyukám vagy. Köszönöm, hogy ilyen jó Édesanya voltál -Rina felé sandítok, továbbra is kedvesen mosolyogva. A biztonság kedvéért mindent leírtam mi van ha bele akar nézni a papírokba. És most nem hazudtam. Tényleg szeretem anyámat.
- Ugye milyen szép? Tudod a konziba nem veszik fel az embert csak úgy egyszerűen, zongorázni, hegedülni énekelni kell egy részletet operából  egy áriát. -Már ha még mindig ott szobrozna. Rináról nem feltételezem, hogy nagy opera rajongó, de fő az óvatosság!
Az egész kislány és lánykoromat operában vagyis inkább a színfalak, a színészekkel, meg a zenekari árokban töltöttem a szüleimnek a kezdeti időkben nem volt pénzük bejárónőre se takarítónőre. Hamarabb tudtam olaszul az áriákat mint tökéletesen beszélni. Aztán muszáj volt. Ezért ment a latin is olyan könnyen később.
- Előtte viszont be kell énekelnem! Sajnos nincs hangvillám! De egy egyszerű villa is megteszi, itt is van egy! Hüüüm! Hüüüm! Meg is van a dóóóóó!- Előadok egy magasabb utána egy mélyebb hangot és tartom a mélyebb hümmöt!
Majd elkezdek skálázni feljebb és feljebb egészen a koloratúr szoprán hangokig. Rinára figyelek fél szemmel, ha még itt van és bírja. Én igen. A legtöbben ezért nem járnak operába, mert nekik ez nem más, mint döglődő macskanyávogás.
Majd előadom a csengettyű áriát, utána Verditől A rabszolgák kórusát, ami elméletileg egy kórus de szerintem nem tudja. Ha ez még nem lenne elég néhány áriát szoprán hangon belecsempészve néhány rossz hangot csak hogy fájjon a füle. A nagy kedvencem is köztünk van Grizabella áriája mi nem is opera, de megéri végigénekelni, mert nagyon magas hangszínt üt meg. Addig éneklek neked, míg le nem tiplizel.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #273 Dátum: 2017. November 19. 11:43:09 »
Rina

A hasonlóság lehetne alapja egy kapcsolatnak, ha azok az alapokban rejlenek. Át lehet hidalni néhány apróságot, amiben különböznének, de ha már az alapvető eltérések vannak, akkor az egész – idővel mindenképp – halálra van ítélve. Eleget láttam ilyesmit az embereken és tapasztaltam magam is, hogy tudjam… az igazság mindig akkor fedte és fedi fel magát, amikor senki más nem látja! Esetleg amikor azt tévesen azt hisszük, hogy senki más nem láthatja.

Ez a fiatal, de határozott kis Shao Jeh igen hasonlatos Carinához. Meg kellett tanulnia túlélni és mint ilyen kiváló színésznővé válnia egy olyan Verzumban, ahol nincs két őszinte mosoly ugyanattól az embertől… nos, kivéve Kai-t. Miközben látom, hogy miképp válik le az álarc a kis vörös démonról, úgy érzem, hogy ha romantikus kispicsa lennék, akkor rohannék, hogy segítsek neki, hogy megtanítsam arra, amiben hátrányt szenved. De mint mondtam: nem létezik olyan, hogy szerelem első látásra. Valószínűleg sokaidra sem…

A férfiak egyik gyengéje, hogy miképp segítsenek egy gyámoltalan nőn, aki láthatóan az ő védelmükre szorul. S akkor jön a tréfás rész, amikor ki is akarják használni ezt. Kérdés, hogy a kis vörös démon maga is megtanulta e már ezt a leckét, vagy ész nélkül mindenkinél ezt a bolond taktikát választja. Könnyen ki lehet deríteni és úgy vélem, hogy meg is kell tennem. Az ő érdekében! Meg azért, mert mocskosul élvezni fogom!

A kis pattanásos meg… neki még sokat kell tanulnia az életről. Nem tudom mennyire ért a gépekhez, de hogy a valósághoz semennyire az szinte bizonyos. Valószínűleg még szűz és egy darabig az is marad, ha rajta múlik. Szerencsére nem, szóval lehet, hogy hamarosan még egy kis szex-függő fog rohangálni a hajón. Ez mosolyra késztet, de leginkább az, ahogy majd el kívánom ezt érni. Az egyik alapvető problémája pedig a félelme, ami miatt esélytelen, hogy megfelelő ellenlépést tudjon tenni…

A Szöszi itt hagyna válasz nélkül. Engem sajnos tényleg érdekel, hogy mit akar így nem igazán állok el az útjából, sőt, készen arra, hogy tartogat valami meglepetést, úgy állok, hogy időben tudjak reagálni. Nem okoz csalódást, de csak a saját eszközeivel próbálkozik, pedig egy lendülő láb vagy kéz több meglepetést… nem azt nem, de büszkeséget hagyott volna maga után, mint ez a gyerekes hiszti amit produkál. Úgy vélem ezt mindenkinek hallania kell, így az ajtót nem zártam és ha van rá mód, a belső komot is felkapcsolom, hogy a kölyök is hallja ezt, tudja, mire vállalkozik, ha összeszűri a levet a Dokival.

Szóval türelmesen állok az ajtónál és az se érdekel, ha magában akasztófázik, de a választ megvárom. Nincs más dolgom egy jóideig, szóval ráérek, meg addig is bambulhatok arra, hogy mennyire rontottam el vagy már eleve ilyen romlott volt, csak lehetősége nem volt, hogy a felszínre kerüljön. Motyog valamit, meg az anyjáról problémázik, de ezt a süket dumát akkor se hittem volna el, ha nem egy Verzumvégi Papayafaluba ment volna orvosnak. Ennyit a nagy szeretetről…

Elég sokat pofázik, láthatóan ideges, engem ez pedig igencsak szórakoztat. Azért rejtélyes arccal nézelődöm, főleg azért, hogy ki jár erre és a Szöszink tervez e valamit felém reptetni, mert akkor időben tudok cselekedni. A halálra untatás nem lenne rossz stratégia, ha épp valami nagyon fontos dolgom lenne, de így… szóval a sok süketelés között egy dologra figyeltem ami érdekelt is mindabból ami elhangzott amire rá is kérdezek:

/Angol/ Mei-mei, azt mondod tudsz hegedülni? – ez fontos kérdés – Meg más hangszeren játszani? – ez állítólag nagyjából minden okostojással így van, képesek ilyesmikre a munkájuk mellett

Aztán rákezd. Vagy tényleg ilyen borzalmas, vagy azt hiszi, hogy ilyesfélével engem meg lehet vezetni. Akármelyik dolog legyen is, kihagyhatatlan a helyet:

/Angol/ Értem már, hogy végül miért az orvosira mentél – közlöm vele szelíden, vigyorogva

A legszebb dolog amit megtanulsz az utcán, ha nem akarsz minden percben összerezzeni, hogy kizárd azokat a dolgokat amik veszélytelenek. Ilyen a Szöszi is, így tőlem aztán nyekereghet kedvére, de amíg a választ meg nem kapom, addig hagyom főni a levében. Már rég túl lehetnénk az egészen, ha két-három szóval reagált volna. Így viszont legalább nem kérdés, hogy mivel töltsem az elkövetkezendő órákat. Az persze, hogy eközben a kölyök és a vörös démon mit tehet, az már a Doki felelőssége!

Érdekel, hogy meddig bírja és mennyire reked be holnapra. Talán napig-napokig nem tud majd beszélni. Nyugodtan álldogálok, némán és mozdulatlanul, tűnődve, hogy vajon miért szeretik az egyszerű dolgokat feleslegesen bonyolultan. Azon, hogy ha megérkeztünk mit fogunk csinálni, hogy addig mit kéne tennem és persze a két félnótáson, akiket ki kéne lebegtetni. De leginkább a zombi álmon, az Átlagos hallgatásán arról, hogy milyen könnyen nyírnék ki valakit és persze Black képmutató lovagiasságán.

St. Albans-on úgy vélem, hogy a nyom erősen kihűlőben van. Nem tudom Kai hol lehet, de remélem, hogy legalább valami apróságot találok, amin tovább lehet indulni. Ezért pedig hajlandó vagyok betört orrot, töröt kezet és akár ennél durvább eszközöket is bevetni…

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #274 Dátum: 2017. November 19. 17:16:33 »
Mert az orvosok többet keresnek mint a zenészek az Arielen biztos. És most folytatnám is a kis produkcióm. Igen tudok hegedülni és zongorázni is csak nincs hangszerem hogy bizonyítani tudjam. Ha Roger Miával akar aludni legyen nem bánom. Végül is régebben ismerik egymást mint engem .
Van még amire kíváncsi vagy?
-Ha St Albansig végig énekelnem kell ki fogom bírni. De azután elhallgatok. Bírnám még nem vagyok berekedve, de érdekel az a képlet amit anno Joe állított. Tényleg benne van e a könyvben vagy csak kamuzott. Meg lehet vele menteni az egész hajó személyzetét. Fellapozom a könyvet megint, és nekiállok megkeresni, a vége felé van. Itt már azért keményebb képletek vannak nekem valók. Ellehetek velük jó sokáig. Napokig akár. Melyik lehet az a bizonyos képlet az nincs feltüntetve név szerint de mindegy is nem is kell. Szerintem megtaláltam amit kerestem. Elkezdem kidolgozni. Piszkosul bonyolult, nem csoda, hogy a könyv végére tették. Még jó, hogy nálam a jegyzettömb.
Néha Rinára nézek, csak a vállam rángatom.
Részemről befejeztem a vele való társalgást.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #275 Dátum: 2017. November 20. 20:26:36 »
Rina

Miát elnézve talán nem a segítségnyújtás az első ami beugrik, hanem az oktatása. Hiszen az éhezőnek sem ételt kell adni, hanem meg kell tanítani arra, hogy fogjon halat. Ám mint minden tudásnak ennek is ára van, és azt te szabod meg! Most még talán úgy véled, megelégedsz azzal, hogy ha kiélvezed a leckéket, amikben részesíted - de ki tudja?

S ha már nevelés, a suhanc sem maradhat ki belőle - neki is tervezed már a gyorstalpalót, és ha mást nem, maguk az elképzeléseid kedvedre vannak. Ami talán nem is meglepő, hiszen te készíted őket.

A Szöszi egyértelműen ki akar üldözni a kabinjából, és ennek keresi a módját. Ha mást nem is, de intelligens döntést hozott, amikor úgy dönt, hogy nem kívánja megkockáztatni az erőszakot. Úgyis alul maradt volna. Ellenben a választása nem sikerült a legfényesebben - feltve, hogy halálra akar untatni.
Hogy azért a többieknek se legyen sokkal jobb, a kommra kapcsolod, hadd hallják a többiek is! Talán még mutattat is a helyzet, miközben elképzeled a srác arcát. Pláne, hogy durvul a helyzet, mert a Doki úgy dönt, hogy kiénekel a szobából. Miközben hallgatod, nem kizárt, hogy egy idő múlva a ládád tartalmára vágysz - arra a golyóra, ami pont illene a Szöszi szájába, és ami a fő, miután odaszíjaztad, jelentős mértékben tompítja a hangerőt. Azért finoman tudatod vele, hogy doktornak messze jobb, mivel ezzel a produkcióval csak akkor nem halt volna éhen, ha paradicsommal dobálják meg, hogy kussoljon el végre. Ennek ellenére szórakoztató látni, hogy mennyire igyekszik az idegeidre menni - és persze felmerül a kérdés, hogy vajon mennyire fogja megsínyleni a torka ezt a bemutatót. No de legfeljebb sejtelmes, fátyolos zöngét fog kapni a hangja.
Ennél fontosabbnak tűnik viszont, hogy mit csináljatok a két palimadárral, s hogy landolás után vajon mi fog történni? Ki jön az áruért, és ki az aki a többiek közül kicsit kiereszti majd a gőzt? Persze itt is lehetne hasonlót - csak Blacket és Átlagost kéne a zsilipig elvinni, hogy utána fogadást kössetek, hogy vajon mennyi ideig kapálóznának, és hogy mikor durranna szét a szemük odakint, és fagyna az arcukra a néma sikoly.

De nem csak ők lehetnének kihűlőben, hanem ez akár Kai nyomára is igaz lehet! Ami némi sietséget tehet szükségessé, s ezzel az eredmény orientáltabb éned kerülhet előtérbe. Ami általában nem neked, hanem másoknak szokott inkább fájni. De nagyon.

Végül azért elárul néhány dolgot. Például azt, hogy nem tiltakozna túlságosan, ha Roger Miával aludna, de azért magát is el tudná képzelni mellette. Hogy ezek után neked ágyazott-e, az azért erősen kétséges.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #276 Dátum: 2017. November 20. 20:27:23 »
Roxana

Rina úgy tűnik, hogy nem adja fel olyan könnyen, és úgy dönt - marad. Még ha a teljes családi levelezésedet is kell ehhez végig hallgatnia. Viszont úgy vélheti, hogy ez a többieket is érdekelheti, mert kihangosítja a teljes hajóra. Miközben téged hallgat, az arckifejezése pont olyan mint amit az előadásokon láttál jó néhány medikus társad arcán az ötödik óra után. Rezzenéstelen arc, már-már üveges szemek jelzik, hogy tulajdonosuk lélekben elég messze jár. Habár azért valami átszűrődik hozzá, de korántsem annyi, hogy komolyabban megüsse az ingerküszöbét. Azért látszólag érdeklődik, hogy tudsz-e valamilyen hangszeren játszani. Még ha nem is kérdezné meg, akkor is az lenne a következő lépés - kiénekled Rinát a szobából! Itt-ott ugyan kicsit hamis, de Rina megérdemli - a vájt fülű Black véleménye meg most nem számít - már ha lenne. Persze a pilóta lenne az aki talán most késztetést érezne, hogy meglátogasson - mivel ahogy kivágod a magas c-t, eszedbe jutnak a vékonyabb falu poharak, melyek most reszkethetnek!
Ez azért már feltűnhetett Rinának is - pláne, hogy direkt fals is egy kicsit - mert próbálja letörni az önbizalmadat egy kicsit - ám ez most nem igazán hat rád! Az inkább, hogy még mindig nem ette el a fene az ajtóból! Végül azért megkérded tőle, hogy mégis mire kíváncsi - de mielőtt válaszolhatna...

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #277 Dátum: 2017. November 20. 20:30:13 »
Rina & Roxana

Mia is felbukkan az ajtóban Rina mögött. Kopogtat az "ajtófélfán"
/Angol/ Lányok, nem akarok nagyon beleszólni, de igazán lekapcsolhatnátok a közvetítést, mert torzítanak a hangszórók, és emiatt kissé hamisnak tűnik az áriázás. Ami így inkább akusztikus környezetszennyezésnek hat - grimaszol picit, amitől a szeplői táncolni kezdenek az arcán
/Angol/ Megyek, megkeresem Rogert, mert volna néhány dolog, amit meg négyesben kéne beszélnünk - lép el az ajtótól, miközben szinte észrevétlenül megérinti Rina csípőjét.

Jó öt perc múlva kerülnek elő, és Roger kissé olajos-koszos kézzel és arccal érkezik. Mia a mosdóba küldi egy
/Angol/ Nyuszikám, mosakodj meg, nehogy összekend a bútorokat!-al, ahonnan pár perc múlva Roger immár tisztábban kerül elő. Titeket pedig a társalgó kanapéi fele terelgetne. Közben elvesz egy üveget az italszekrényből, és három kis nyeletnyi adagot tölt a sűrűbb zöldes likőrszerűségből. A negyedikbe mást tölt - valamiféle üdítőt, és azt Rogernek nyújtja.
Mindketten felismeritek - a kínaiak bukkantak erre a mutálódott diófafélére, amelynek a zöld terméséből készítik ezt a likőrt. Egzotikus és ritka fajta szesz - egy üvegért rosszabb helyeken egy házat lehet venni. Az egzotikumát az is növeli, hogy tipikusan női ital - ugyanis a férfiaknak impotenciát okoz, ha nem megfelelően készítették el. Rátok mosolyog miközben átnyújtja

/Angol/Szeretnénk megkérdezni, hogy ti hogy látjátok - mit kéne csinálnunk a jelenlegi helyzetben. Mármint Joe és Black urakkal? - teszi fel az egyik olyan kérdést, amire lassanként meg kéne találnotok a választ. Közben kecsesen leül a kanapéra, és érdeklődve figyel titeket. Roger némi tipródás után az egyik hatalmas fotelt választja - amelyik messzebb van Rinától - és látható, hogy legszívesebben valahol máshol lenne, de inkább a döntés miatt.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #278 Dátum: 2017. November 21. 16:51:35 »
Rina

Idővel valami beszűrődik azon a válaszokon túl, amire kíváncsi voltam – ha nem is mindegyik – ami valószínűleg annak köszönhető, hogy megosztottam a hajóval az élményt, amit elméletben privát előadásnak szántak. Igazából ez a gyerekes viselkedés pontosan annyira idegesített fel, mint amennyire odafigyeltem. Miután egyértelmű volt, hogy nem akar durva előjátékot, már máshol jártak a gondolataim és annyira hozzám nem illően komor dolgok foglalkoztatnak, hogy még piros golyócskára sem telik azok mellett.

Ugyanakkor egyre színesebbnek érzem azt, hogyan lehetne alaposan megkínozni a két palimadarat anélkül, hogy belehalnának. Mi tagadás tele vagyok izgalmasabbnál-huncutabb ötletekkel, de várnom kell velük, amíg a többiek is rábólintanak, hiszen a két Luh Suh eleget üvöltözne a ténykedésem nyomán, hogy hamar fény derüljön arra mit is teszek épp. Lehetséges persze, hogy nem emelnének kifogást, de amíg van rá reális esély, hogy ők visznek tovább, óvatosabbnak kell lennem…

/Angol/ A Művésznőnek szólj, éppen azt bizonygatta, hogy miért nem egy Konzervbe ment tanulni. – kis vállvonás – Szerintem semmi baj nincs azokkal a hetyke kis fülecskékkel! – mondom ki nyíltan Shao Jeh-nek, miközben számára láthatóan nedvesítek ajkat – Ne aggódj a szennyezés miatt, majd beszedem a bírságot! – közlöm, aztán hagyom távozni, hogy itt várjam és persze időt adjak a Dokinak ha szeretne valamit, hogy aztán azzal az öt perccel később – Látod Mei-Mei… Wǒ de tùzǐ– segítem ki kis nyelvleckével

Később, a társalgóban ülve nézem, hogy milyen finom ínyencség akadt Shao Jeh kezébe és azon tűnődőm, hogy korábban miért is nem csentem belőle korábban. Aztán amikor arra várok, hogy ő igyon belőle előbb, azonnal megkapom a választ korábbi kérdésemre. Itt észreveszek egy apróságot, amire rá is kell kérdeznek, mert ha már így alakult, akkor minek kivételezzünk? Főleg úgy, hogy igazából így elveszne minden izgalom!

/Angol/ Egy pohárkával ihatna a Nyuszika is! – javasolom, majd a várt kérdésnél azt a választ fogalmazom meg hangosan, amit korábban már magamban is megtettem – Miután magukhoz tértek, élvezzük kicsit a helyzetet – kezdek bele – aztán javaslom, hogy különösebb magyarázkodás nélkül éreztessük velük, hogy – csapok hirtelen az asztalra – milyen őszinte érzéseket váltottak ki. – nézek a Dokira is, tudom, hogy ő is elvágná a torkukat – vannak arckifejezések, amik eléggé univerzálisak – és aztán ezt lehetne folytatni hosszasan és kimerítően, amíg azt is bevallják, amire már nem is emlékeztek. – zárom ki finom megoldás lehetőségét, bár tudom, hogy ők arra voksolnak inkább

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #279 Dátum: 2017. November 25. 10:02:02 »
Miután befejeztem a zenei műveltségi bemutatót és szerintem válaszoltam Rina összes feltett kérdésére, még többre is még többre is mint amire kíváncsi volt. Kiterülök az ágyamon és "durvább képletek" számításába kezdenék. Rogernek biztos tetszeni fog oda adom majd neki. Rina már nem tud válaszolni, mert megjelenik a "Kis vöri". Majd később. Nem tetszik hogy mindig Nyuszikázza Rogert mint egy ovist. Egyenlőre nem szólok érte.
Rina válaszán már meg sem lepődök. Meg leszek verve szokás szerint. De ha lúd legyen kövér. Az rendben van hogy torzítottak a hangfalak de azért annyira nem. De legalább Mia elküldte Rogert mosdani míg bevetettem a ludazást.
-Nyuszikám! Már alig várom!-Majd enyhén meglegyintem Rina  hátsóját. És kimegyek a szobából az utolsó áriát fütyörészve. Igen van itt még tüdő!
Mia meg észrevehetné magát! De egy darabig még úgyse fogja! A konzervet se javítom ki konzervatóriumra Minek? Úgyse tudná megjegyezni.
Később a társalgóban egyenlőre józanul. Rá sem nézve Rinára, mivel ő pontosan tudja mit vált ki belőlem egy kis minimális alkohol. Anno rumos tea. Ez meg azért elég durva italnak tűnik és az is ha jól sejtem. Látom, hogy Rina a kölyök elé tol egy poharat. A vöröskének nem fog tetszeni ez biztos. Pár perc után felhajtom, és kérek még egyet. Addig beszélek míg úgy érzem tudok.
-Te Vörös!-Mutatok Miára!
-A zombikat ne hívd úrnak mert nem érdemlik meg. Oké tényleg elvágtam volna a torkukat első dühömben de ki nem? Aztán győzött végül az orvos. Joet csak a jeges bolygón akartam volna hagyni mint bányász, vagy valami.  Nekem Joe-ból egyszer elég volt. Viszont egy szakács az kéne Black ugye? De be se tehetné a lábát a pilótafülkébe. Büntibe lenne. Bünti...Ez milyen jó! Bünti!-Kezem érezni hogy lassan beüt a pia de azért még annyira nem. Nem tudom miért akarok jobb sorsot ennek a bunkó pilótának. Ami a javára írható, hogy nem élhetünk folyton maradékon, az is elfogy.
-Meg szinte állandó felügyelt nem írhatná azt a tetvedék kis naplóját el lenne kobozva.
 a szobájával együtt.
-Minél részegebb vagyok annál alpáribb is de nem izgat. Az se, hogy kerültem az asztal tetejére skálázni csak azért is el fogok törni néhány vékonyabb poharat a legmagasabb hangommal. Ha valaki hozzám ér azt azonnal nyuszikának hívom és megpróbálom lerugni. Ez az este már úgyis el van baszva kit érdekel mi jön ezután...!



 











Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #280 Dátum: 2017. November 26. 17:10:50 »
Rina


A doki próbálkozása legalább annyira hiábavaló, mint Roger ellenállása a bájaidnak. Esélytelen. Node legalább a többiek is tudják most már, hogy mennyire lökött a csaj, hiszen kihangosítottad a produkciót.
Ha a Szöszi nem is akar durvaságot, azért még másoknak megadhatod. Például a lekötelezettjeidnek. Szinte látod magad előtt a két izzadt, véres, remegő férfitestet, miközben tűvel vagy más, nagyobb aprósággal döfködöd őket, hogy a többiről ne is beszéljünk! Ennek talán csak az lehetne az elrontója, ha közben nagyon hangoskodnának. Amire azért van esély, méghozzá nem is kicsi, hiszen a te szakértő kezeidben még a némáknak is megjön a hangja.

Bármennyire is kívánatos ez az opció, úgy vélheted, hogy a szomszédságnak nem ártana szólni, nehogy utólag zokon vegyék a dolgot. Kár volna már az elején összeveszni velük, ha mégis velük kéne maradnod. Így a diplomácia útjára lépsz, és biztosítod Miát, hogy bizony nem csak az ő fülecskéit sérti a Doki előadása - s hogy gondod lesz rá.
/Angol/ Nem csak az hetyke... - árulja el vidáman, s arra, hogy a Szöszit megrendszabályozd, elégedett arccal bólint
/Angol/ Legyen úgy - bár jobban örülnék, ha azt már nem közvetítenek - teszi még hozzá távozás közben. Ezzel a Szöszi is egyet ért - mert miközben lenyuszikázz téged, elárulja, hogy alig várja a bírságolást, s amíg félig Mia után fordulsz, futólag érzed, ahogy a Szöszi megpaskolja a hátsódat.

A doki ezek után végignyúlik az ágyon, de játékszerek helyett csak egy könyv és egy füzet kerül elő, és veled nem foglalkozva elkezd számolni valamit.

Az az üveg, amely Mia szépen manikűrözött kezében van, talán azért kerülte el a figyelmedet, mert nem aranylón csillan, hanem zöldes színben pompázik. Ráadásul az édes, női italok közt bújt meg, két likőr közt. Mia nem habozik, finoman belekóstol a poharába, és az ajkára tapadt likőr cseppjeit a nyelvével oly módon tüntei el, hogy úgy érezheted - te is szívesen lennél a cseppek helyében....
Mia a felvetésedre, hogy Roger is kaphatna egy nyeletnyit, a fejével int nemet.

/Angol/ Nem tenne neki jót - véli lágyan. Viszont a doki ki tudja, hogy min törheti azt az aranyos fejét, mert mintha észre sem vette volna a felvetésedet.

A tervedre Roger belesüpped a fotelba, szinte próbálja eltüntetni magát. Mia ezzel szemben kényelmesen hátradől a kanapén, s halvány mosoly játszik a szája szélén.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #281 Dátum: 2017. November 26. 17:12:23 »
Roxana

Az előadásodra Mia is megérkezett, és miután Rina biztosította afelől, hogy "intézkedik" az ügyben, Mia csak annyit kért, hogy azt ne közvetítsétek, ha egy mód van rá. Úgy tűnik, hogy kis vörös nem akar beleszólni, hogy működnek a dolgok közted és Rina között. Egyszerűen csak tudomásul veszi, hogy nálatok ez a "normális"
Miután "beszóltál" Rinának, végignyúlsz az ágyadon, és nekiállsz annak a fenemód hosszú képletnek. Jól érzed tőle magad, mivel biztos vagy benne, hogy Rogernek ez kellőképp imponál majd, hogy mivel birkóztál meg. Mellesleg vele is meg tudnál küzdeni, hiszen láttad a szemén, hogy nem csak a képletek vannak rá hatással, hanem te is. Csak hát ugye...

Mia meg hogy miért Nyuszikázza Rogert? Ezt nem tudod, de egy biztos - ő nem akar Rogerre mászni. Rina viszont ki tudja? Lehet, hogy csak szórakozik, vagy tényleg el akarja csábítani?

A társalgóban Mia tölt neked is, mutatván, hogy egyenrangú félként kezel - csak azt nem tudja, hogy könnyen fejre állít a pia. Rina persze Rogernek is szánna egy kupicával, de Mia figyel, és nem engedi.
Rina előadja az elképzelését, mely neked nem okoz nagy meglepetést, de látod, hogy Rogernek nem igazán tetszik a dolog. Miát viszont nem sokkolja a dolog, és talán más elképzelése lenne.
Felhajtod az italt, amit Mia is csak kóstolgat, kérsz még egy pohárkával, amit Mia készségesen után is tölt. Aztán előadod a saját ötletedet. Mián látszik, hogy kissé lemaradt, Roger meg most talán kevésbé van beleszívódva a foteljába.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #282 Dátum: 2017. November 26. 17:13:38 »
Rina & Roxana

Mia pillái csak egy picit rebbennek meg, amikor Roxana rámutat, és levörösözi. Feltehetőleg nem a sértődöttségtől, hanem inkább a meglepetéstől. Félrebillentett fejjel hallgatja, és néha hol Rinára, hol Rogerre pillant, hogy lássa, mit is gondolhatnak. Végül töprengő pillantást vet a poharára, mintha most látná először, s utána Roxanára emeli a tekintetét, melyben inkább kíváncsiságot lehet látni
/Angol/ Én legszívesebben kidobnám őket a többi szeméttel együtt - vallja be csendesen, de határozottan.
/Angol/ S valahol értem Rina álláspontját is, de a tiédben nehezebben igazodok el, és két kérdés fogalmazódott meg bennem Blackkel kapcsolatban: tényleg ennél annak az embernek a főztjéből, aki ellened fordult? Illetve, hogy ha elveszed a szobáját, akkor hol akarod tartani, hogy ne okozzon kárt? - érdeklődik

Roger és Mia is meglepett arccal figyeli, ahogy Roxana utána felugrik az asztal tetejére, és elkezd skálázni. Leginkább talán a tanácstalanság látható rajtuk, miközben hol Rinára, hol Roxanára pislognak, hogy "és ilyenkor mi van?"
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #283 Dátum: 2017. November 29. 05:11:16 »
-Figyi kisanyám!-Még nem részegen csak majdnem...válaszolok a Vörösnek. -Zsarolhatjuk, én azzal hogy megmentettem az életét kétszeresen is. Mert egy kihoztam a virágból, Kettő kettőőőőő? izééé naaa ja beugrott! nem hagytam hogy a jegesen legyen mint Joe. Hiába durcizol itt kicsi róka ha nincs az napló mi se jövünk rá hogy itt vagytok meg arra se, hogy kibasznának minket a jegesre tincitáncizni. Vaaagy másra.Az meg hogy Rina hányszor akarja elverni mittomén. Mit is akartam mondani? Naaa?! Kaja? Arról később. Vagy nem? de? Izééé? Rina!Kedvesem elhagytam a hegedám, nem tok hegedálni! Most mi lesz? -Rettegve nézek Rinára. Vállam rángatom röhigcsélek.
-Na mindegy! Így is jó, Pedig a hegedűs a háztetőn hegedálással kezdődik, de majd kihagyom.-Felmászok az asztalra némi ide oda kóválygással, bármikor leeshetek róla csak éppen most nem érdekel csak a "Ha én gazdag lennék". De ettől egy pohár se fog szétrobbanni. Ezért megfogom az egyik vékony falú pezsgőset és földhöz vágom.
Vigyorgok a részegek tejbe tök vigyorgásával.
-Megy ez bassza meg!-Nagy nehezen visszaülök a székemre. Továbbra is vihogva, jó hangosan beszélek Rinához. Persze a fejemben az van, hogy suttogok. De megint más amit gondol és amit tesz vagy beszél a "drága doktornő taj részegen!"
Vagyis azt gondolom hogy ülök a székemen pedig az asztal tetején ülök törökülésben. Eddig sikerült eljutni, némi segítséggel. (Rángatással de ez majd csak később derül ki).
-Rina Szerinted Mia (Amúgy Rókát mondtam) Meg Roger (Nyúl hangzott el a számból) tudják hogy most nagyon részeg vagyok?  -Szerintem suttogtam Rinának mert kiabálok de ezt is csak később tudom meg már ha megtudom. Ellenben mindent jól lehetett hallani.
-Most mi van? Még mindig büntiben vagyok? Ha igen akkor hajrá Kedvesem dögunalom itt...mindenki olyan faszent vagy mi! Na csá!  -Elindulok a szobámba Ha minden igaz Rina követ. ha nem tíz perc alatt bealszom és csak néhány óra után után kerülök elő kemény fejfájással küzdve. Ezért felmegyek az orvosiba fájdalomcsillapítóért. Nem kérek elnézés, mivel most már tudják milyen hatással van rám a pia. Folytatni a beszélgetést ott ahol nagyjából beütött az ital.
Inkább lefőzök egy jó nagy adag kávét, mert az kell, és visszamegyek a társalgóba megnézni ki van ott. Ha senki akkor ránézek a két zombira milyen állapotban vannak, ezt már amúgy is tervben volt véve.






Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #284 Dátum: 2017. November 29. 20:16:13 »
Rina

Miután hangot adtam abbéli vágyamnak, hogy picit eljátszadozzam a két palimadárral, azon tűnődöm, hogy a Doki vajon mit szedhet, mert most még a szokásosnál is zizibb. Könnyedén túllépek a dolgon, mert láthatóan ő is tudja, hogy nem szabad sokáig rángatni a bajuszomat, de ha mégis ilyesmire vetemedne, akkor könnyedén el lehet képzelni mi is következik az után. Ennyiben maradtunk és most távozik miután megcirógatta a kerek, feszes és formás fenekemet. Valószínűleg tudja, hogy valami hasonló fog történni vele is, talán ezzel adott engedélyt, amely után lehet majd kenegetni óvatosan…

/Angol/ Hiszem, ha érzem – közlöm a nem csak a fülek hetykék állításra, majd így utólag megérdeklődöm – Már miért is ne? – lehessen hallani, hogy valaki jól érzi magát, mire ez álszent szűziesség, de annyira nem érdekel, hiszen csak egy kattintás és úgy is kitehetem, ha akarják, ha nem – Egészségedre – emelem koccintásra a poharat, majd megvonom a vállamat amikor úgy tűnik, hogy a kölyök kimaradt a jóból. Egy dolgot azonban tudnia kell nyuszikának, mégpedig azt, hogy amikor ránézzek, tudja, hogy én nem tekintem gyereknek

Érdekes volt látni, hogy a Szöszi meglepte a kis vöröst, de annyira nem hozott lázba, mint a tudat, hogy ha egyszer egymás kezei közé kerülünk, akkor rendesen összemérjük a dolgokat és nem kizárt némi verseny sem, hogy ki veszít először. De addig is, a vörös posztó, az kölyökféle elég érdekesen veszi tudomásul a felvetést, sőt, mintha nem örülne annak sem, hogy igazságot szolgáltatunk. Ez legyen a kettejük dolga, míg engem az érdekel mit szólnak ahhoz, hogy nem kéne finoman bánni azokkal akik el akartak adni minket kilóra. Úgy tűnik, hogy a kislány is egyetért, ezért azt javasolja amit magam is gondoltam, de azért nekem kell még egy-két válasz.

/Angol/ Mei-Mei úgy érti, hogy érdeklődik az úriember iránt, de azért Joe volt aki megadta neki azt, amit álszent uraság megtagadott. – világosítom fel, majd – Szerintem a konyha lesz a legkisebb gondunk. – teszem még hozzá,

Érdekel, hogy a Szöszi mit reagál a vörös démon felvetésére, aztán jön az amire én csak faarccal nézek a kérdőn tekintő többségre, hogy megragadjam karjánál fogva a zakkant Szöszit és berángassam a legközelebbi zuhanyzóba, ahova ruhástól, besegítem és rányitom a hideg vizet. Ha nagyon fázna, akkor talán eltűnődöm azon, hogy most kapja meg a büntetését, de ha nem, akkor ott hagyom és visszatérek a „gyerekekhez”.