Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32186 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #165 Dátum: 2017. Július 18. 18:55:15 »
Roxana

Az orvosit elhagyva nem kérdés, hogy merre hallottátok legutoljára a kapitányt - a raktár felől. Rina egy ideig mögötted sorjázik, de lemarad, és valamiért eltűnik a másik irányba. A raktárhoz vezető nagy zsilip kattanva és szisszenve enged át téged a jókora csarnokba, amely most viszonylagos világosságban úszik, hála a működő világításnak. Joe a találkozást ha akarta volna sem kerülheti el, mert a ládák között csak egy méter széles közlekedő folyosó maradt. A kapitány a tat felől közelít - látszólag volt már jobb kedve is. Mondjuk ha te is ilyen poros, koszos és pókhálós lennél, akkor feltehetőleg te sem mosolyognál az elégedettségtől. Joe ruhájára, arcára és kezére mindenféle olaj, por és pókháló tapadt - mintegy mutatván, hogy a hajó ritkán látott és takarított helyeit fedezhette fel. Ahogy közelebb ér, szolgál némi magyarázattal
/Angol/ Kaptunk némi szuvenírt a Greenleafból. Szétrágta az egyik kábelt - mutatja fel - remélhetőleg nem csapatban bandáztak, mert csak egy döglött bele - számol be az áramszünet okáról.
/Angol/ És te anyukám, mit keresel itt? - érdeklődik, és kissé félreáll az útból, hogy el tudj nyomakodni mellette - ha tovább akarnál menni.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #166 Dátum: 2017. Július 25. 07:08:06 »
Valami hazugságfélén gondolkodom.  A Kapitány kinéz,  morcosnak tűnik, most  leginkább egy fürdő hiányozna neki nem pedig Rina az ostorral meg én.
Megígértem a csajnak az édes hármast de az időpont nem volt meghatározva. Nem léphetek csak le annyival "na csá!" Most kérdezte meg mit keresek itt?!
-Azt láttuk az orvosiból hogy rohansz, most már látom miért.-Ez eddig nem is volt hazugság.
-Ez nem tartozik a munkaköri leírásomba de ha tudok bármiben segíteni. Legalább haladnál.
 




 

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #167 Dátum: 2017. Július 25. 18:35:52 »
Roxana

Joe csak egy ahával kommentálja, hogy sikerült megérteni - az áramszünet elhárítása végett sietett. Nem úgy amikor megkérdezed, hogy miben segíthetsz
/Angol/ Például megmoshatod a hátam - vigyorodik el, és elnyomakodva melletted tovább indul a kabinja fele. Ahogy a kérdést, úgy a választ sem vette komolyan. Közben Rina is visszaér, akárhol is volt dolga.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #168 Dátum: 2017. Július 25. 18:36:43 »
Rina

Ahogy beéred a Szöszi és Joe kettősét, látod, hogy túl sok mindenről még nem maradtál le. A doki épp megkérdi Joe-tól, hogy miben segíthetne, mire Joe reflexből rávágja, hogy most leginkább a fürdőben látja nagy hasznát. Ami feltehetőleg valahol igaz is, mert Joe igencsak olajos, poros, koszos réteg alól vigyorog, miközben elnyomakodik a Doki mellett, hogy folytassa az útját a kabinja fele.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #169 Dátum: 2017. Július 25. 19:24:18 »
Rina

/Angol/ Akkor ne várassuk meg a Kapitány urat!

Közlöm tényszerűen, majd csatlakozva a Szöszihez – aki ha addigra nem követné Átlagost akkor egy fenékre csapással indítom a megfelelő irányba – követjük a következő pár óra elütéséhez szükséges, némileg olajos bioszexjátékot. A derekamra csavart ostor mellett fityeg ott egy fémesen csilingelő bilincs és persze a kezemben egy kisebb táska amiben ki tudja mi lapulhat még. Természetesen egy valaki tudja…

Én.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #170 Dátum: 2017. Július 26. 11:46:53 »
-Csak a hátad? Én a többi testtájra is kíváncsi lennék. Ki tudja hány rétegnyi koszt kell lesikálnom a Kapitány úrról! -Nagyjából ekkor fut be Rina az ostorral. Más is van nála de addig jó nekem amíg nem tudom mi az.
-Nem vennénk a lelkünkre ha rászáradna a piszok szegény Joe-ra!-Még mindig nem foghatta fel, hogy nem hülyéskedünk? Lehet. Biztos is. Majd felfogja ha már ott leszek vele egy kádban.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #171 Dátum: 2017. Július 26. 20:26:08 »
Rina & Roxana

Joe arcán először némi kételkedés suhan át halván a nem várt választ, aztán mivel nem röhögitek el magatokat elvigyorodik.
/Angol/ Az értő kezek valódi kincsre lelhetnek - ígéri, és elindul kifele a raktárból. Az orvosi előtt vár be titeket, ahol már több hely van. Rinának bal kézzel a fenekét simogatva próbálja maga mellett terelgetni, míg Roxanát jobb kézzel próbálja meg átkarolni, és a hátát finoman simogatva-karmolászva arról susog, hogy fog hosszan a kedvetekre tenni.
A kapitányt lehet nagyképűnek vagy bunkónak hívni, de tapasztalatlannak semmiképpen sem. Pontosan tudja, hogy mivel ébressze fel a vágyat a kabinja fele tartva. Így mire beléptek a tejeskávé barna puha szőnyegű kabinba, már a szőnyeg színe, a sötétvörös falak vagy az azon lógó fekete-fehér művészi női és férfi aktok is elvesztik a jelentőségüket. Így nem kizárt, hogy az ajtótól a fürdőig megtett út is egyre szenvedélyesebbé válik, magatok mögött hagyva a földre hullt ruha és a szemérem utolsó darabjait.
Joe nem siet - mint igazi ínyenc, lassan és módszeresen hódít meg titeket egyre emelve a tétet, hogy aztán a fürdőtől elszakadva visszatérjetek a szobába. Ott már kiderül, hogy Joe bármire kapható, és a bilincsen és ostoron kívül esetlegesen előkerülő további játékszerektől sem idegenkedik. Ahogy a Szöszivel is megesik  az, ami talán először - többször is beteljesül az egyre hevesebb játszadozások alatt.
Végül Joe az ágyon hever izzadtan és elégedetten, és csak a szemével simogatja a harci sérüléseket - Roxana érzékenyre fenekelt popsiját, és Rina vállán díszlő fognyomokat. Az események  felidézése Roxanának könnyen lehet, hogy némi pírt varázsol az arcára, ahogy az emlékek kiváltotta izgatottság végighullámzik rajta. Rina is elégedett lehet - jó ideje Joe az első férfi, aki megüti a mércét, és kellőképpen perverz ahhoz, hogy érdemes legyen a figyelmére, és bónuszként a Szöszivel is eljátszadozhatott - aki valóban kiérdemelte a beígért különórát.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #172 Dátum: 2017. Augusztus 01. 11:20:39 »
Míg a raktáraktól a Kapitány szobája felé tartunk már igyekszem bármilyen zavaró gondolatot kiverni a fejemből. Mit tudom én milyen lesz? Ilyet még sosem csináltam. A feltett kérdésemre már azonnal válaszolok is. Nem szólok hogy koszos kézzel ne markolásszon ha Rinát nem zavarja akkor engem se fog.
A kapitány szobája jellemzően pasis szoba. Vannak fogalmaim  róla mit csinálhatott itt, míg nem volt "kapható" nő a hajón. A "jobb kezes partik" mi mások. Könyvet egyet se látok, de nem is olvasni jöttem. Húzza az időt, ennyire jó lenne? Felötlik bennem el kellene menni a dögöskéért a csizmával de mégsem. Azt egy kettesre tartogatom, a vörös körömlakkal, és rúzzsal meg valami szexi szerepjátékkal. Majd kitalálom. Egy őszinte mosoly kíséretében Rina felé suttogok.
-Megígértem nem? És itt is vagyunk!Már csak élvezni kell!
Legalább három rétegnyi bőrt is lesikálok a kosszal együtt, másképp nem jön. Ruha persze már nincs rajtunk. Minek?
 Egy ideg érdekel hol vagyok az ágyon, aztán már nem. Túl jól érzem magam,  hogy ilyen piti dolog izgasson minden marhaságban benne vagyok. De csak a magam kedvéért. Mert miért ne?
-Ez viszont hozzátartozik a munkaköri leírásomba! Hogy a tisztelt utasaim mindig jó érezzék magukat, jó egészségnek örvendjenek tehát, hogy vagyunk?-Nézek hol Joe-ra hol Rinára.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #173 Dátum: 2017. Augusztus 04. 09:24:00 »
Az Átlagos most olyan kerek feneket simogathat, amihez talán még sosem volt szerencséje. Egy pillanatra hagyom, hogy ismerkedjen az ilyen kerek formával, majd elkapom a kezét és feljebb húzom, hogy más terültet is megismerjen, rádöbbenjen mekkora szerencséje van, de leginkább persze azt, hogy tudja, ki irányít. Nem bánom, hogy amíg odaérünk mit tesz a Szöszivel, de azért közben megkarcolgatom a hátát, a gerince mentén és persze más pontokon is, talán még a nyakát, ahova elhelyezek egy lila foltot lassan és hosszan, csak úgy a bizonyosság kedvéért. A kabinban már jártam, nem igazán akarok megint körülnézni, így inkább hagyom, hogy terelje a csapatot a fürdőhelyiségbe, ahova már igen kevés ruhába érkezünk. Ami azt illeti én azért pimaszul fennhagytam egy tangát, mert az őrjítő hatással tud lenni, míg a Szöszit nem csak Átlagos kényezteti, de értő női kezek is felfedezik azt. Megtehettem volna, hogy előbb magamnak akarom, de aztán rájöttem, hogy annyira tiltakozott a Kapitány ellen, hogy már csak ezért megéri ez az egész…

Természetesen Átlagos engem nem hódít meg, de hagyom, hogy olykor úgy érezze mintha így lenne. Úgy terelem mindig, hogy tele legyen a szája és a keze, és ez általában a Szöszi ajkai, keblei vagy más legyen, no meg markoljon kedvére. Jó dolog dominának lenni, főleg ha van nálad ostor is. A Kapitány megízlelheti, ha kissé erőszakosabb akar lenni, de éppenséggel Szöszi popsija is kaphat időnként párat gyengéden, hogy szép vörös csíkok rajzolódjanak ki. A fürdőben még nem kell a bilincs, sőt ott igazából csak olaj és efféle kell, hogy az Átlagos mindenhol meghódítsa a Szöszit, vagy ha ő nem akkor én azzal a játékkal, amit fel lehet csatolni. Ilyen ez a csodatáska, sok apróság van benne, ami nagy örömet tud okozni.

A szoba az ami aztán elszabadítja a poklot (engem) és a plafonról lógó bilincsnek igen nagy hasznát látjuk. Természetesen Átlagosnak kell megfizetnie az első vámot. Addig incselkedünk vele, míg kattan a bilincs és vér nem serken a karmok és ostor nyomán, miközben a kis Szöszi ki tudja mi mindent tesz térdelve, hajolva és másképp… Mikor már a Kapitány épp az őrület határán van, ideje, hogy a Doki is megtudja milyen az amikor igazán megszeretgetik és ő kerül az Átlagos helyére, hogy hasonló fájdalmas és élvezetes pillanatokat szenvedjen el. Akad itt is minden ami csak segíthet, de az sem kizárt, hogy megtudja milyen az, amikor a két dolog okoz egyszerre örömet és persze a tény, hogy leülni sem egyhamar fog. Legalábbis kellő ápolás nélkül tuti nem.

S persze ott vagyok én, aki az egészet eddig vezényelte és most úgy dönt – inkább ösztönből és szenvedélyből, mint megfontoltan – hogy a két kimerültebb áldozatnak kedvez és előbb Szöszivel a férfiak álmát adja a kapitánynak, majd a Szöszinek ad olyasmit, amit eddigi élete során sosem kapott meg és persze amit a Kapitány kikötve nézhetett. Ilyen ez a pár óra vagy több, aminek a végén senki nem fog tudni járni vagy ülni és a kapitánynak gondjai lesznek a célzással is. Mivel minden a várakozásnak megfelelően, helyenként még jobban alakult, elégedett Rina dorombol és nyújtózik némi kellemes zsibbadtság társaságában, és minden sziszegés és egyéb aú örömmel tölti el ami a másik kettő felől érkezik.


Egy ideig most pihenés lesz, de azért nem túl sokáig, hiszen egy kellemes zuhany mindenképp jóleső lesz majd, aztán revitak… revik… szóval lassú energiagyűjtés lesz. Itt, aztán a saját kabinomban, de a Szösziét sem zárom ki, igaz kétlem, hogy képes lenne bármit is tenni megfelelő kencék és más gyógyszerek nélkül. Ez elégedettséggel és széles mosollyal tölt el…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #174 Dátum: 2017. Augusztus 05. 15:57:28 »
Rina & Roxana

Joe nem sokat akadékoskodik, amikor Rina további domborulatokat ad a keze ügyébe. Amíg azzal is el van foglalva a doki vágyainak fellobbantása mellett, türelmesen hagyja hogy megbélyegezzék a nyakán.
A dokit a fürdőben már ketten is kényeztetik, miközben Joe habtestéről a folyékony szappannak hála hamar leoldódik mindenféle kosz. A doki láthatólag szintén elégedett a helyzettel, mert véleménye szerint már csak élvezni kell a dolgot. Amiben nincs is hiba, mivel Joe ott és úgy tesz a Szöszi kedvére, ahogy Rina utasítja. A doki talán nem is tudja mindig, hogy épp melyikük merre jár, de ha eltér a Rina által megszabott útól, kaphat pár vöröslő csíkot a fenekére. Ahogy Joe is, amikor letépi Rináról az utolsó textilt is. Joe felvillantja, hogy tud udvarias is lenni, és a Szöszi örömre a fürdőben előre engedi Rinát.
A szobában kiderül, hogy Joe semmi jónak nem elrontója - ahogy feltehetőleg a doki sem. Igaz, Joe lázadó alkat, akit keményen meg kell s lehet rendszabályozni, hogy azt tegye, amit elvárnak tőle. Annak, hogy küzdő típus, látszódnak a nyomai - mind a mostani sérülések, mind a korábbi ilyen-olyan hegek.
Ahogy fordul a kocka, és ismét a Szöszi kerül a középpontba, Joe újfent jó választásnak bizonyul. Végül mikor Rina is beadja a derekát, a kapitány ugyanazzal a hévvel ismét kitesz magáért - amely már az első alkalommal is izgató volt - látván, hogy játszik a dokival. Ráadásul Joe elég heves volt ahhoz, hogy test szerte fognyomokat hagyjon Rina bőrén. A végjáték szemmel láthatólag Joe-nak is tetszik, és hol trágár, hol egyértelmű szavakkal tudatja, hogy mit is szeretne látni.

Az ejtőzés közben a doki mintha azt sugallná, hogy az, hogy felírja magát receptre, benne van a munkaköri leírásában. Ezt Joe nem is bírja ki szó nélkül
/Angol/ Ezt örömmel hallom. Azt hiszem, a jövőben  gyakrabban fogok orvoshoz járni. Hisz első a jó közérzet! Egyébként kissé sajog itt-ott, de majd begyógyul - válaszolja, majd az ágy melletti szekrényt kinyitva kivesz egy üveg hideg whiskyt, és három poharat. Tölt mindenkinek, és kiosztja őket.
/Angol/ Egy kis kényeztetés - nyújtja át a poharakat.

Végül aztán Rina a fürdő fele veszi az irányt, és hamarosan vízcsobogás szűrődik ki, hogy aztán frissen zuhanyozva térjen vissza. Végül aztán Joe is meglátogatja a fürdőt, hogy felfrissülve, és néha fintorogva - ahogy a ruha dörzsöli itt-ott - visszatérjen. Még időben ahhoz, hogy a szobájában felvillanó figyelmeztető jelzést észre vegye, amely egy szóból áll -
ebéd!
Joe elégedetten néz végig rajtatok
/Angol/ Én igencsak megéheztem. Jöttök vagy maradtok? - kérdi, aztán vagy vár rátok, vagy megindul egyedül a közös étkező fele.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #175 Dátum: 2017. Augusztus 11. 18:34:30 »
Roxana

Az étkezőben derül ki az, hogy nem véletlenül hasaltál az ágyon ha egy mód volt rá - a leüléshez igencsak érzékeny testtájakat kellene igénybe venni, amik közül leginkább a feneked az, amelyik fájdalmasan tudatja veled, hogy egy ideig nem lesz hajlandó elfelejteni ezt a napot. Ha viszont ezt a kellemetlenséget nem számolod, akkor még a test szerte fáradtságtól sajgó izmok még emlékeztetnek rá, hogy mennyire eseménydús délelőtt van a hátad mögött. Joe kissé fintorogva ül le veled szemben, miközben Black az asztalra teszi a gőzölgő ételt. Úgy tűnik, hogy amíg te a legénység többi részével mélyítetted a kapcsolatodat, addig Black a konyhában tett csodát, és még a kávét is kikészítette neked.
Az ebéd
és a desszert

/Angol/ No és kiderült,hogy miért kellett abbahagynom a főzést? A holnapi tészta majdnem összeesett az áramszünet alatt - kérdi Black
/Angol/ Igen, egy szép patkány vagy mi elrágta az egyik kábelt, azt kellett kicserélni. Utána meg Rinával lógtam egy ideig.
/Angol/ Ja, azt látom - utal Black Joe szépségfoltjára a nyakán. Joe most elég udvarias ahhoz, hogy téged nem említett. Azt mondjuk nem tudnád megmondani, hogy Black mit szólna hozzá, ha kiderülne - te is aktív szerepet vállaltál az imént említett légyottban. Az ebéd egyébként ülve igencsak fájdalmas - talán még állva is kényelmesebb volna. Az ebéd végén Joe hozzád fordul
/Angol/ Adhatnál valami enyhébb fájdalomcsillapítót a hátamra - veti fel neked, hogy azért ő is viseli Rina játékszerének a nyomát. Joe feláll az asztaltól
/Angol/ Köszönjük Black, jó volt a táp - ismeri el, és elindul az orvosi részleg felé, Black pedig nekiáll összeszedni a mosatlant.

Az orvosi részlegnél Joe türelmesen megvárja amíg előkerítesz egy tubus bőrnyugtató krémet.
/Angol/ Kössünk alkut! - javasolja - Én bekenem a hátad, te meg az enyémet! - áll elő az ötletével, és máris elkezdi kigombolni a blúzodat. Amit miután elvesztettél, a hideg, hűsítő enyhet adó krémmel átkeni a hátadat, majd miután a nadrágtól is megszabadított, a fenekednek szentel nagy figyelmet. Persze nem Joe-ról beszélnénk, ha közben nem csókolgatná játékosan a kebleidet és a füled tövét mindkettőtök szórakozására. Aztán cseréltek, és a kezedbe nyomja a félig kihasznált tubust, hogy ellássad azokat vöröslő csíkokat és rövidebb, de mélyebb sérüléseket, amelyeket Rina és esetleg te okoztál neki ostorral illetve körömmel.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #176 Dátum: 2017. Augusztus 11. 18:37:04 »
Rina

Miután lezuhanyoztál, mind Joe, mind Roxana követi a példádat, lemosva magukról az illatod. Joe kissé harcedzettebben viszonyul a sérüléseihez - mindössze néha fintorodik el, ha óvatlanul mozdul. Ellenben a Szöszit figyelni sokkal élvezetesebb - rajta inkább látszik a délelőtt történtek nyoma. Hús-vér kötésű erotikus napló, melyet felizgatja azt aki visszaolvassa a történetet. S te gondoskodtál arról, hogy legyen mit olvasgatni.
Végül aztán Joe kabinjának egyik kijelzőjén megjelenik a felirat
-ebéd, és a páros elindul pótolni az elveszett kalóriákat. Talán ezt az időpontot választod te is, hogy áttedd a székhelyedet a saját vagy a Szöszi kabinjába, hogy a jól megérdemelt pihenéssel töltsd az idődet. Végre fáradtan, de elégedetten nyújtózhatsz végig az ágyon, mivel hetek óta most először élhetted ki igazán a vágyaidat a Szöszinek és Joe-nak hála.

Erősen ebéd után van, mire úgy érzed, eléggé kipihented magad ahhoz, hogy újfent érdekeljen a kabinodon kívüli világ. A pihenésben senki nem zavart meg, ami talán annak köszönhető, hogy Black nem igazán kedvel annyira, hogy meglátogasson, a többiek meg nem biztos, hogy annyira mozgékonyak, mint korán reggel voltak.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #177 Dátum: 2017. Augusztus 13. 12:45:33 »
Joe modorban még mindig kettes de szexben húszas ez biztos, már ha létezik ilyen mérce Rinának teljesen igaza van úsztam az árral...és hol vagyok? Na hol? a legjobb helyen. Azért a fenekem fáj, de akkor is jó volt és megérte. A kapitány elővesz valahonnan egy üveg égetett piát amit elutasítok. Viszont a visszacsavart üvegét ráteszem a sajgó hátsómra eközben felülök, másképp el sem érném. Utolsónak megyek tusolni, és még mindig jót mosolygok Joe fekete körmein. A hideg üveg és langyos zuhany enyhített a fájdalmon. Ez csak bevezetés, legközelebb jobban fogom bírni. Biztos vagyok benne, hogy lesz legközelebb.
Már ebéd lenne?
-Szóval sűrűbben jössz hozzám? Bár tudnám miért?-Ez persze költői kérdés volt. Meg tudnék enni egy fél ökröt olyan éhes vagyok. A ruháim felvétele főleg a farmernadrág, nagyon dörzsöl de ez van. A hátamra nem kaptam csapást mert ha melltartó lenne rajtam gőzöm sincs mit csinálnék.
Az ebédhez ülve majdnem felugrok megpróbálom még egyszer sokkal lassabban. Nagyjából jó de azért fáj. A Pilóta és a Kapitány beszélgetését hallgatva számba veszem milyen krémekre vagy tablettákra lehet szükségem később. Magamban fortyogom csak, és nem mondom ki hangosan mekkora hülyeségnek tartom hogy Black legnagyobb problémája holnapi tészta összeesése az áramszünet miatt. Hiányzik a fenének még egy vita vele. Tényleg egy sznob...! Rinával lógott? Engem nem vett bele. Azért tud normális is lenni és még meg sem kell erőltetnie magát.
Az ebéd ezek után eseménytelenül zajlik, semmi nem történik. Black pilóta megjegyzést tesz Joe nyakára, amit úgy visel mint valami hősi harci sebet, ha ott lett volna ő is kapott volna. Így járt.
-Rendben van Kapitány bizonyára találok valamit a problémára.-Előkapom az orvosi modorom, és persze mint akinek halvány gőze sincs mi történt Joe.-val.
-Black nagyon finom volt az ebéd mint mindig!-Joe persze hozta a formáját. Jó volt a táp. Elengedtem a fülem mellett jobba járok ha így teszek. Elvonulok az orvosiba kerítek valami kencét a fenekemre de előtte kiterülök hason a műtőasztalon.
A rumot már nem érzem a fájdalmat annál jobban.
-És a kapitány már megint alkudozni akar! Nem unod még? Én akkor is bekennének ha te engem nem. Ez a dolgom Nyuszika.-Igyekeznék valami olyan pózt felvenni, hogy ne fájjon. Egyenlőre az állás a megfelelő, tudni akarom mit művel Joe. Egyenlőre vetkőztet, amit nem bánok. Én is nekiállok jó szinte mindenben kivéve a  modorát .Hátulról ken elölről csókolgat. Most már sokkal jobb, megy az ülés is a combom nem sérült jó szorosan azok közé vonom. A mostani sérüléseit átkenve megállapítom, hogy a háta úgy néz ki mint egy sakktábla. A műtőasztalon ketten is elférünk. Már csak a pózt kellene kitalálni, hogy egyikünknek se fájjon nagyon.
-Most pedig szex lesz! Tudod, ahogy a normális felnőtt emberek csinálják.-Jelentem be mint tényt.azért folyamatosan fejben tartva hol a nyugtató szuri, ha valamivel trükközne. 

 









 

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #178 Dátum: 2017. Augusztus 13. 20:28:56 »
Roxana

Joe csak vigyorog, amikor látja, hogy olyan körülményesen ülsz le az ebédlő asztalhoz, mint aki tűkön ül. De erről viszonylag hamar elvonja a figyelmedet Black legnagyobb problémája - a tészta. De hát mi lehetne ennél nagyobb gondja egy szakácsnak? Persze van egy-két dolog, amiről nem tud, de akkor is - az érdeklődése kiterjedhetne mondjuk rád is...
Szerencsére az ebéd most nem sértődéssel ér véget, hanem normálisan zajlik - ami többek közt annak is köszönhető, hogy tartod a szádat, Joe pedig most túlságosan is elégedett, hogy bosszantsa Blacket
.
/Angol/ Az jó lenne - ért egyet veled Joe, már ami a gyógymód megkeresését illeti. Black viszont láthatóan hálás a dicséretért
/Angol/ Köszönöm, ezért már megérte elkészíteni! - válaszolja egy elégedett mosollyal. Szó se róla, több órát eltölthetett a konyhában, hogy mindezt az asztalra tehesse, és látszik rajta, hogy örül a megbecsülésnek.

Amikor végignyúlsz a műtőasztalon, és lenyuszikázod Joe-t, könnyedén megpaskolgatja a fenekedet, amitől még így is majdnem csillagokat látsz.
/Angol/ Inkább keresd meg azt a krémet - javasolja.
Picivel később már a műtőasztalon ülsz, miközben Joe a combjaid ölelésében áll előtted. Bár a passzív ücsörgés úgy-ahogy megy, de azért sejted, hogy ez így nem lenne a legjobb. Ezért amíg Joe hátát kenegeted, már azon töprengsz, hogy is lenne a legkényelmesebb a következő pásztoróra. Joe nem is nagyon tiltakozik, amikor kijelented, hogy mi következik

/Angol/ Szigorúan orvosi utasításra! - vigyorodik el, majd töprengő arcot vág - Azért remélem nem az O'ville-i fajtára gondolsz - említi meg papajafalvát. De azért nem kell neki kétszer mondani. Most is, mint nem olyan régen a zuhany alatt ráérősen szítja fel benned a még parázsló szenvedélyt, hogy aztán újra a csúcsra juttasson. A fő különbség most mindössze annyi volt, hogy Rina helyett most ő tanítgat téged a tőle megszokott szókimondó modorával, hogy mit s hogy tegyél ha a kedvében akarsz járni. Eleinte még észben tartottad, hogy hol van a fecskendő, de ez aztán egyre lényegtelenebb s feleslegesebb kérdéssé vált. Végül a műtőasztalon heversz, a mai nap már sokadjára beteljesülve, miközben Joe a nadrágját húzza fel, te meg érzed azt a fáradtságot és enyhe izomlázat, amit a mai nap okozott.
/Angol/ Azt hiszem, a mai terápiás kezelés kielégítően zárult - véli, aztán hozzád lép, és megcsókol.
/Angol/ Megyek, és kicserélem a légszűrő betéteket, mert különben pár nap múlva itt tüsszöghetnénk a rengeteg pollentől. Te pedig kapj magadra valamit, nehogy megfázzál -  javasolja, és miközben megy kifele, még végigsimít a hátadon, amivel nem kizárt, hogy némi jóleső borzongást vált ki. Joe távozása után nem sokkal eleget teszel a felhívásnak, és felöltözöl. Közben a feneked kellemetlen lüktetését pár szem fájdalomcsillapítóval próbálod meg ellensúlyozni. Felötlik ugyan benned, hogy a vérképeket és  a többi tesztet el kéne ugyan végezni, de állni túl fáradt vagy, ülni meg nem igazán megy - hason pedig nem tudod megcsinálni a vizsgálatokat. Ráadásul van még bőven időd az utazás végéig, és pár óra csúszásba senki nem fog belehalni. Emiatt döntesz talán úgy, hogy mivel a műtőasztal amúgy is üres, közel is van és most már kellemes emlékeket is ébreszt - hogy azon is elpihenhetsz kicsit.

Kávé illatra ébredsz. Amikor kinyitod a szemed, épp Black teszi le a pultra a hasas kávés kancsót. Amikor látja, hogy felébredtél megszólít
/Angol/ Nemrég láttam, hogy munka közben elaludtál, és nincs a környéken sehol kávés ibrik. Úgyhogy megelőzendő a kómába esésedet, inkább főztem tíz adaggal - magyarázza mosolyogva, hogy mit is keres itt.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Augusztus 19. 18:35:03 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #179 Dátum: 2017. Augusztus 18. 22:41:31 »
Rina

Nem zavar a fürdés közbeni esetleges társaság legyen a Szöszi és-vagy az Átlagos. Igaz, hogy mindketten okoztak némi kellemes meglepetést, azért egy alkalom után még nem állíthatok mást… mint kissé hűvösebbre a vizet. Jól esik az egész, pedig van ami fájhat és ami még majd csak ez után fog, de ezt az érzést kifejezetten imádom! Az sem zavar, hogy segíteni akarnak – ha más nem, mert én finoman utalok rá – és elfajulnak a dolgok. Végezetül nekem a mindenféle nyalánkság után – hab, gyümölcs meg ki tudja még mit találtam akár a konyhában – inkább csak egy kiadós alvás kell! Ezt viszont most egyedül, mert tényleg pihenni akarok…

A saját kabinom igazán otthonos, hogy csak úgy bedobtam a korábban cipelt táskát és ki tudja – talán egy része szanaszét-szóródott. Az biztos, hogy az ostor és bilincs mindig jó, ha kéznél van. Nem tehetek róla, ezeket a dolgokat szeretem a legjobban. Meg a tollat és a selyemkesztyűt, valamint… szóval sok kis apróságot. Ellenben mindez már az ágyikómban csalja magával a gondolataimat, melyet annyira jól esne most megosztani a tesóval, hogy szavakba, de korsóba sem tudom önteni. Inkább álomba fojtom a dolgokat – csak előtte némi izomlazítóval kenegetem magam itt-ott, de leginkább ott – és végre egy kiadósat alszom csak azért mert miért ne.

Mikor felébredek és érzem, hogy a dolgok azért érzékenyen érintettek, óvatosan indulok a konyha felé…