Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32147 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #150 Dátum: 2017. Július 03. 18:35:48 »
Roxana

/Angol/ Akarja a tököm megérteni - válaszolja Joe a vérképre - Ha jó, akkor jó, ha meg nem, az is a maga dolga - közli veled a tényállást. Ami pedig a többi vizsgálatot illeti, azt is annyiban hagyja
/Angol/ Örömmel hallom. Akkor mindent a maga idejében - válaszolja

Joe a reggelinél fennakadás nélkül javítja fel a teádat, amikor kéred tőle, Black viszont nem érti az összefüggést

/Angol/ Mi az összefüggés Rina és a rum között? - kérdezi, mire Joe fel is világosítja
/Angol/ Mindkettő leveheti az embert a lábáról - avatja be, miközben belekóstolsz a teába. Joe nem töltött bele túl sokat - inkább csak ízesítette - így még kellemes aromát kölcsönöz neki a rum, és még így is érzed, hogy több meleget ad a tea, mint szokott.
Black viszont teljesen komoly arccal adja elő a marhaságát, amire Joe fel is hívja a figyelmét. Lehet, hogy bunkó, de időnként neki is lehet igaza. Nézhetsz a tányérodra, a falra, a kapitányra - bár ez nem biztos, hogy jó ötlet - látván a vidám, ragadós és önelégült vigyort az arcán. Aztán rápillantasz Blackre, aki hót komoly arccal, kedves tekintettel várja a reakciót. Miután felemelkedsz az asztalról, Black azért kissé sértődötten megjegyzi

/Angol/ Látom, jól szórakozik...
/Angol/ Pont az ilyen vicceidért szeretünk - mondja Blacnek Joe, miközben bólogat, jókedvűen vigyorog, mint a fakutya, ahogy hallgatja a fejtegetésedet. Nem úgy Black, aki láthatólag hirtelen nem is tudja, hogy mit mondjon.
/Angol/ Azért ne legyél dúrci! - röhögi el magát Joe. Erre Black feláll
/Angol/ Örültem! - válaszolja kimérten, és a félbehagyott reggelijét ott hagyva távozik.

Az orvosiban miután Rina megérkezik, inkább gyorsan összeszeded mindazt amire úgy véled szükséged lehet, mert elég hamar kiderült, hogy Rina nem vért akar adni, legfeljebb venni. S ha jól sejted, azt viszont elég gyakorlatlanul - aminél ha csak a vénát nem találja el, az a kisebbik gond. Már kezedben van minden, ami kellhet ahhoz, hogy a további vizsgálatokat is elvégezd a hajó férfitagjain, amikor az ajtó úgy dönt, hogy nem enged tovább. Hamar felismered a hiba okát - nincs áram, csak az orvosi részleg pár kritikus rendszere az, ami még egy ideig működik.
Rina sem az a pánikolós fajta - legfeljebb érdeklődve figyeli, ahogy nem jutsz ki az ajtón. Talán még nem döntötte el, hogy mit is akar csinálni most, hogy a vérvételes ötletére nem vagy vevő. Pláne, hogy már reggeli után vagy. Talán ennek köszönhető, hogy a kérdésedre is csak olyan választ ad, amely kivételesen átadja neked az irányítást - hogy döntsd el te.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #151 Dátum: 2017. Július 03. 19:15:35 »
Rina

Az üvegajtón belépve a doki háta mögött ülsz le a forgószékbe, hogy aztán kivárd azt a pillanatot, amikor a Szöszi észrevesz. Talán még kedvesnek is illene lennie - hisz most adsz rá neki lehetőséget, hogy észrevegyen, és kárpótoljon a tegnap elszalasztott élvezetekért. Vagy minimum megdicsérje a megjelenésedet.

De valahogy nem pont ezzel kezd, hanem azzal, hogy vért venne tőled. Bár a srácok egyikével sem találkoztál még ma reggel, joggal feltételezheted, hogy ők túlélték ezt a vizsgálatot. Viszont valahogy ő sem rajong az ötletért, hogy vért vegyenek tőle - talán a gyakorlatlanságodtól tart ebben a kérdésben.  Valahol még aranyos is, ahogy munkának álcázva próbálja jegelni a kérdésedet. Mert inkább gyorsan felkap fél tucat eszközt, mutatván, hogy neki dolga van, majd szóban is megerősíti, és az ajtóhoz lép. Amely elszabotálja a menekülési tervet, áramszünet lévén. A Szöszi hamar átlátja a helyzetet, és próbál alkalmazkodni - azzal, hogy megkérdezi - mivel üssétek el az időt. Nem tudod, de valahogy mintha még örülne is annak, hogy maradnia kell. Az okát nem tudnád megmondani - elég nehéz kiigazodni a dokin. Lehet, hogy ebben reménykedett, és csak tetteti az elérhetetlent, de azt is kinézed belőle, hogy valami más oka lehet a váratlan vidámságnak. Talán kíváncsi vagy, hogy ő mégis mire gondolhat, legalábbis a válaszod erre utal.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #152 Dátum: 2017. Július 03. 19:16:52 »
Rina & Roxana

A sötétség egy dolog, de az reménykeltő, hogy a hajó alig érezhető vibrálása nem szűnt meg - azaz a hajtómű tovább repíti útján a sötétbe borult hajót. Az első perc esemény nélkül lepörög, ahogy az azt követő percek is - már négy perc tovaszállt, mire az első zajok megütik a fületeket az orr felől. Tompa fémes döndülések, nyikorgás - és ha jól hallani - Joe szitkozódása. Ez utóbbi is tompán és foszlányosan hallatszik,majd elhalkul egy - a raktér felől érkező újabb nyikorgást követően. Ez után ismét hosszú percekre csend ereszkedik a hajóra - mintha csak ketten maradtatok volna.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #153 Dátum: 2017. Július 08. 11:31:13 »
Soha nem szabadulok már meg a kapitánytól? Erőszakosra kell venni a stílust.
-Örülök, hogy örül és ha már ennyire a toppon van akár indulhatna is.-Végre lelépett. Ellenben azt a bizonyos dugást szeretném minél távolabb helyezni időben, szórakozzon csak Rinával. Engem meg hagyjon békén.
-Rina puszta kézzel képes ölni de mindig van nála valami célszerszám. Tegnap este mikor utoljára láttam egy ostort úgy ölelgetett mintha a szeretője lenne, jobban jársz ha messziről elkerülöd.-Önthetett volna a teába többet is de ki tudja  milyen hatással lenne rám. Életemben nem nagyon ittam alkoholt szerintem soha, egyenlőre ennyi is elég.
 Azt viszont észreveszem, hogy a pilóta újra magáz, na szépen vagyunk!
-Köszönöm igen!Hát még majd ezután!-Nehezen hiszem el amit hallok a pilóta szájából, ellenben a Kapitány se adja mindig az idiótát, felcserélődtek a szerepeik. Életemben nem hallottam, na jó talán már igen, de mostanában nem  ekkora meg ennyi ökörséget ember szájából mint per pillanat Blackől. Csak egy pillanatra sandítok rá. Tényleg el is hiszi amit mond?
Ezen csak röhögni lehet.
Nagy nehezen felszáradva az asztalról előadom a mondandómat, megpróbálva komolyabb arcot vágni persze hogy nehezen megy .
A reakciók...ahogy az várható volt. A kapitány ha ennél jobban röhögne szerintem lefordulna a székről, Pilóta meg ahogy a mondás tartja "köpni nyelni nem tud"! Miért nem legyint inkább egyet? Á kit érdekel, beszéljünk másról!! Makacs öszvér!
Kezdenék most már tényleg elkomolyodni de a Kapitány benyomja ezt a durci dumát amitől újra kitör a sírós röhögés rajtam. Nem is szegény Black pilóta a célpont hanem szerintem röhögnék bármin vagy bárkin. Ez egy ilyen reggel. Több is lehetne.
-Én meg pláne örültem!-Az orvosi felé ballagva rögvest abbamarad a hű de jókedvem Rinát sehol nem láttam. Tehetnék még egy kört a kabinok felé de jobb lesz szembenézni a valósággal. Valószínűleg itt lehet. Vagy ki tudja hol bujkál? Ááááá hagyjuk úgyis kiderül. És igen ott van bár nekem háttal először észre se veszem. Először le akarok lépni amúgy is dolgom lenne, de a váratlan áramszünet megakadályoz benne. Érzem hogy kezd be, vagy kiütni a rumos tea és már nem is érdekel mi történt. A sötétség még jól is jön.
-Gyakorolhatnák a csókolózást azt mondtad abban van még mit fejlődnöm!-






Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #154 Dátum: 2017. Július 11. 17:22:52 »
Rina

Teljes lelki nyugalommal nézem végig, ahogy leküzdi a távolságot közte és az ajtó között, ahogyan megharcol a nyitógombbal ami nem enged neki és persze azt is, ahogy megpróbálja ebben a helyzetben feltalálni magát. Több mint valószínű, hogy még életében nem találkozott ilyesmivel és ezért kezelni sem tudja a helyzetet. Engem nagyon nem izgat az egész, egész kényelmesen ülök, sőt ami azt illeti tök jól hátra is tudok dőlni. Ahogy néztem úgy egy jó félórás pihenő vár ránk, hiszen a doki minden jó elrontója nem akar semmit közösködni, mint ígéretével ellentétben tegnap kiderült.

Még jó, hogy nem vártam rá! Az utcán hamar megtanulod, hogy az adott szó az egyetlen érték amivel kereskedhetsz, szóval nem nagyon dobálod el csak úgy magadtól a lehetőségeket, hogy új „barátokat” szerezz egy olyan helyen, ahol minden elejtett szó fegyver lehet valaki ellen. Egyenlőre nem nagyon tudom, hogy mit kezdjek magammal a pihenésen túl, ami azért bevallom elég vonzó tud lenni, főleg azzal ellentétben, hogy ha nincs ló, akkor jó a szamár is. Nem vagyok egy pilóta (még) de nem is tudom, hogy akarnék e ilyen karót nyelt lenni mint ez a főzőautomata.

A Szöszi meg eléggé bizonytalan de még azt sem tudja, hogy tétovázó, így minden jöttment tervére rábólintani eléggé nagy felelőtlenség lenne. Úgy tűnik, hogy kihasználtak, ami önmagában még nem is gond, csak utána nem tűntek el előlem időben. Most pedig még be is csaptak így a doki szavaira annyi kedvem sincs megmozdulni, mint Joe nadrágjának abban a halálosnak tetsző pillanatban.

/Angol/ Kár… pedig mindig elsőre találom el a megfelelő artériát – suttogom kedvesen, majd a felvetésre – S mit ajánlanál fel cserébe egy leckéért? – kérdezem kíváncsian

Eközben érkezett zajok nem hatnak meg, mert ha valami bedöglött és az ajtó nem nyílik akkor úgy is mindegy, de mivel minden rezeg és vibrál – amiről tudjuk, hogy jó dolog – így nem aggodalmaskodunk. Ami azt illeti, a sötét pedig egyáltalán nem zavar, de még Átlagos neszezése sem. Ha az ajtónál lettem volna, lehet, hogy ígérek neki valamit amitől maga tépte volna fel az ajtót, de így, innen messziről elteszem inkább későbbre a gondolatot, hogy alkalomadtán tudjam majd kellően motiválni

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #155 Dátum: 2017. Július 12. 19:09:29 »
Roxana

/Angol/ Azt hiszem, ez a kelleténél kicsit több információ volt, mint amire vágytam - válaszolja Black az asztalnál az ostor említésére. Joe tekintetében viszont inkább érdeklődést vélsz felfedezni. Úgy tűnik, hogy bármire vevő, ha nő is jár mellé.
Ahogy most arra, hogy húzza egy kicsit a pilótát, mert amikor Blacket biztosítod arról, hogy ezután még jobban fogsz szórakozni, Joe rád kacsint. Persze úgy, hogy Black is lássa - és higgyen amit akar. Azt azért nem nehéz leszűrnöd, hogy Blackről általában leperegnek Joe beszólásai - de az azért rosszul viseli, hogy te is kiröhögöd - talán mert a te véleményedre többet ad, vagy most már csak adott? Ahogy abban sem kételkedsz, hogy most is teljesen komolyan gondolta, amit mondott.

Az orvosi fele még felvetődik benned a gondolat, hogy talán meg kéne keresni Rinát - aki ha hozza a tegnapi formáját, korán reggel elég durcás tud lenni. Abban mondjuk talán kissé kételkedsz, hogy tudja - tegnap miért is választottad inkább a fizika könyvet helyette - úgyhogy külön kérdés az, hogy mit szűrt le magától belőle. Így inkább a munkával foglalkozol - egész addig, amíg fel nem bukkan a mögötted lévő egyik forgószékben.

Az orvosiból nem Rina, hanem az ajtó nem enged tovább - úgy tűnik, hogy most lesz némi időtök, amíg újra kinyílik. Rina úgy tűnik, hogy most nem nyomul, csak finoman ide-oda mozog a forgószékkel - láthatólag az most jobban érdekli, hogy mit ügyetlenkedsz az ajtónál, mint hogy milyen bugyi van rajtad. Ilyennek még nem láttad - szokatlanul passzív és csöndes - mintha ő is adná a sértődöttet, mint Black. Csak amíg Black azért sértődött meg, mert kiröhögted, addig Rina talán a tegnap elmaradt éjszaka miatt neheztelhet egy kissé.
Igaz, azért nem teljesen vesztette el az érdeklődését, mert ahogy a nyelvlecke ötletét felveted, a hangjából némi kíváncsiságot vélsz felfedezni amikor azt tudakolja, hogy cserébe mit ajánlasz neki a gyakorlásért.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #156 Dátum: 2017. Július 13. 09:05:07 »
-Lehet, hogy nem vágytál ilyen infóra, de jobban jársz ha észben tartod. Ez nem fenyegetés csak egyszerű tény. -Válaszolok.
Lehet azt gondolta Black, hogy ami elhagyja a száját az igaz, szent és sérthetetlen! Mint kiderült nem így van. Ha a kapitány dumált volna bele valószínűleg komolyan el tudtam volna mondani az ellenérveimet, többet is. Hiszen évekig hegedültem és zongoráztam. De nem bánom, hogy végül így alakult. Nem ő fog találkozni Rinával hanem én. Kell egy kis móka előtte. Ha ezt nem érti meg az ő baja.
Később mikor már áramszünet van és küzdelmeim az ajtóval hatástalanok. Érzem kezd hatni a pia, vigyori jókedvem van, és már Rinától se félek annyira mint általában. Pedig furcsán viselkedik nem veti rám magát, teljesen nyugodt, ez már ijesztő lenne ha érdekelne de most nem nagyon. Igyekezne vért venni sikertelenül, én meg fütyörészek közben valamit.
Jobb ha ráhagyja. Eddig a műtőasztalon ücsörögtem felajánlom a csókolózást mert abban béna vagyok és ezt ő is tudja.
De már megint alkudozni kell vele, a jó fenébe!
-Kérj amit akarsz de azt azért megjegyezném, hogy mikor  a közös szóltam róla  reggelinél ostort tartasz magadnál a mi kis kapitányunk szeme úgy csillogott mint egy kiskölöknek aki a születésnapjára megkapja élete legnagyobb ajándékát amiért már ki tudja mióta könyörgött. A testével nincs gond azt szemügyre vettem vérvételkor. -Vigyorgok.
-Még boldogabb lennék ha öt percre befogná néha a száját, de attól tartok ez lehetetlen! Az ajánlatom tehát, Te Ő Én meg az ostorod ! Na mit szólsz, elég hosszú az út nem fogunk unatkozni.





Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #157 Dátum: 2017. Július 13. 17:24:18 »
Rina

Nyugodtan üldögélek, sőt, ugye hátradőltem és most onnan nézem, ahogyan a Szöszi megint egy másik arcát mutatja. Ami azt illeti nem sok hangulatom van követni, hogy éppen melyiket mutatja felém, de azért nem is hagyhatom teljesen figyelmen kívül. Nem kell az, hogy belém bökjenek valamit akaratom ellenére. Szóval félig-meddig figyelem mit is művel, de mivel valaki vagy vágyódik valakire vagy nem, így azon tűnődöm, hogy akkor használtuk e ki egymást, amikor eltűntünk a papaya-pokolból vagy most akar valami effélét.

Mikor füttyögni kezd már sejtem, hogy nem bírja a borostyán-italt, így amit tesz az kétesélyesen igaz csupán. Nem mintha érdekelne, hiszen ha adja el kell venni, de valahogy most nem találom a vágy tüzét a mozdulataiban. Nem ittam eleget, az lehet a baj! Ezen pedig itt s most nem nagyon tudok segíteni. Miután nem akarja, hogy felvágjam az ereit – természetesen csak képletesen ugye – inkább belecsókolna a mézédes ajkaimba. Nem csodálom függő lett tőlük, ha magam is elérném őket, biztos, hogy egész nap azokkal foglalkoznék…

/Angol/ Jah, az Átlagos szereti ha egy nő tudja mit akar – értek egyet, majd érdeklődve nézek – Lehetetlen? Nem az. Ha neki nem megy, akkor fogd be neki te! Emeld fel a pólódat – ami alá természetesen ne vegyél semmit. Ha ez nem válna be, akkor egy-két jól elhelyezett száj is csodákra képes – jegyzem meg, majd  az ajánlatára ajkamba harapok, de – Előbb ennek az ajánlatnak essünk neki, aztán kapsz úgy és ott csókollak ahol és ahogyan akarod – kontrázom meg az ajánlatot, elvégre előre sosem fizetek…


Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #158 Dátum: 2017. Július 14. 18:11:05 »
-Oké! Amint vége az áramszünetnek bele is kezdhetünk, Itt jegyezném meg nincs rajtam melltartó!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #159 Dátum: 2017. Július 14. 20:32:10 »
Rina

Ahogy a doki bénázik van lehetőséged eltűnődni, hogy is jártál a tegnapi nap. Mert a szöszinek pozitív a mérlege - ő általad feljutott a hajóra, és eddig néhány lelkes de cserébe tapasztalatlan csókon kívül másképp még nem hálálta meg - csak a szája járt. Ráadásul a mai kezdés sem tűnik annak az ígéretes folytatásnak - mint amit az előzetesben beharangoztak...
S te? Míg ő a nyelvleckéken van túl, te azt tanultad meg, hogy előre nem érdemes jótékonykodni. Úgyhogy eldöntötted - ha akar valamit, mostantól küzdjön meg érte! Akár azért is, hogy újra kiérdemelje a figyelmedet. Amit most mindössze azért birtokol, mert elég kapatosan viselkedik. Legalábbis feltehetőleg az. Azért tudatod is vele, hogy a hitele lemerülőben van - és villantson valamit, ha a továbbiakban is szeretne rád számítani.
Nos, a szöszi villantott - már ha nem a szája jár csak megint. Felajánlotta, hogy nem csak téged és az ostorodat, de Joe-t is boldoggá tudná tenni - ha akarod. Az ajánlat bár izgató, és a jelenetet jól el tudod képzelni, azért van némi gyanúd, hogy esetleg ismét hoppon maradhatsz. Ezért kerek perec megmondod a szöszinek, hogy amíg az ajánlatából nem válik édes valóság, addig ne is nagyon álmodjon privát leckékről. De azt azért elárulod neki, hogy ha tartja magát az alkuhoz, megadod neki ami és ahogy akar. A doki most úgy tűnik nem húzza az időt - talán azért, hogy ne legyen ideje meggondolnia magát? - mert egyből az áramszünet végét javasolja kezdésnek.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #160 Dátum: 2017. Július 14. 20:32:57 »
Roxana

Rina miután rákérdezett, hogy mivel viszonoznád az oktatást - amiből a tegnapi ízelítő azért téged is beindított - úgy vélheted, hogy van aminek nem tud ellenállni. Finoman megemlíted neki, hogy a reggelinél eljárt a szád, s hogy az általa favorizált kapitány bizony kíváncsi lett volna a részletekre. S erre alapozva megemeled neki a tétet - hogy Joe ne maradjon kétségek közt, a tegnap este elmaradt édes kettest bővítsétek ki vele. Ezzel a versenyhelyzettel talán a pilóta is észbe kap és rákapcsol - már ha még meg akarod szerezni. De biztos vagy benne, hogy a kapitánnyal való kapcsolatod érezhetően javulni fog. Pláne, ha Rina által javasolt módon hallgattatod el. Az ajánlat láthatólag Rinának is a kedvére van - annyira, hogy beígéri - ilyen alapos nyelvleckében még nem volt részed, mint amivel a hármas után fog kényeztetni. Most viszont láthatólag eszébe sincs ízelítőt adni belőle.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #161 Dátum: 2017. Július 14. 20:33:58 »
Rina & Roxana

Az áramszünet mg kitart egy darabig - a pörgő óra szerint még öt percet kell várnotok arra, hogy két-három másodpercre felgyulladjanak a lámpák, hogy aztán ugyanolyan gyorsan ismét ki is aludjanak. A második nekifutásra még újabb harminc másodpercet kell várni - s ez alkalommal tartósabbnak is bizonyul az eredmény. Az orvosiban és az előtte kialakított raktárban is felgyulladnak a fények, és a visszaszámlálás is megszűnik - minden lassan visszatér a normál kerékvágásba, és az ajtók is újra üzemképesek. Az egyetlen furcsaság az, hogy az eddig átlátszó üvegfal most leginkább tejüvegre hasonlít - nem lehet átlátni rajta. A megoldást a fali panel adja ahol egy gomb megnyomásával ismét áttetszővé varázsolható az üveg. Talán újabb két perc telik el, mikor Black nyitja ki a konyha felé vezető nagy zsilipet, és bekukkant
/Angol/ Mindenki rendben van? - kérdezi, hogy aztán egy megnyugtató válasz után sarkon forduljon - és az illatok alapján visszatérjen a konyha fele.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #162 Dátum: 2017. Július 16. 09:24:19 »
Készen állok a bevetésre, már húznám fel a pólóm, bizonyításképp tényleg nincs rajtam melltartó. Miért is nem vettem fel? Ja?! Siettem is meg korán is volt, haladni akartam. Ekkor jelenik meg visszatérnek a fények az áram, de egyenlőre nem lehet átlátni az orvosi ajtaján. Ez is valami biztonsági izé lehet amihez totál nem értek, lehet hogy benne van a könyvben csak még nem jutottam el odáig vagy mégse. De pillanatok alatt átlátszó lesz de kellenek még percek míg nyíljon. Akkor sem én, vagyis mi hanem a pilóta nyitja. Inkább csendben várok félek bármiről is beszélnék kihallatszik.
-Rendben vagyunk!-Rinára se  kell néznem tudom ő olyan szívós mint egy sivatagi kaktusz. Megvárom míg a pilóta hallótávolságon kívülre kerül.
-Megígértem, és be is tartom! Ideje megkeresni azt a nagypofájú kapitányt és jól befogni a száját, meg másol is! Ezért várunk tőle valami ellenszolgáltatást is. Ha nem, hát rosszul jár! -Határozott léptekkel indulok ki az orvosiból megkeresni a Kapitányt. Ma reggel egész jó formában volt, és a teste is mondhatni dögös. A pilótáról még mindig nem mondtam le természetesen, de ha egész úton a masszázsolajjal meg a jobb kezével akar barátkozni az az ő baja.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #163 Dátum: 2017. Július 18. 17:46:53 »
Rina

/Angol/ Legközelebb valami rendes piát kér!

Ez minden, amit a Pilóta kérdésre mondani tudok, majd meglepetten tapasztalom, hogy most én maradtam le és a Szöszi szédelgett el sietve a kapitány után. Nekem ez mondjuk így végül is teljesen megfelel és magam is csatlakozom szótlanul az előttem kóválygóhoz, de előtte azért még be kell lépnem a kabinomba, hogy az említett segédeszközt – meg pár másikat – magamhoz vegyek, amolyan ki tudja alapon. Egy kis táska és a derekamra csavart csípős-végű baráttal együtt indulok hát tovább, hogy hol találok rá a Dokira meg a Kapitányra…


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #164 Dátum: 2017. Július 18. 18:53:30 »
Rina

Black meg sem hallotta a beszólásodat - lereagálás nélkül hagy ott titeket. Az számodra egyértelmű, hogy Joe a tat környékén lehet - mivel onnan hallottátok utoljára a hangját. Úgy tűnik, hogy a szöszi is abba az irányba indul meg. A te cuccaid viszont a másik irányban pihennek a kabinodban. Értük sietsz, gyorsan felszerelkezel, majd megindulsz, hogy megkeresd a párost - amely már ki tudja, hogy mit művel.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"