Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 32276 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #120 Dátum: 2017. Május 12. 10:55:55 »
-Inkább semmit!-vágom rá azonnal.
Mindenkinek megvannak a maga kis titkai és kész. Maradok ennél. A pilóta nehéz eset az én szemszögemből, hiába a nőkbe táplált csábítási genetikai kód. Nekem ez egyenlőre nem megy. Vagy még nem szabadult fel? Rina szerint egyszerűen ne tervezzek tehát nem fogok csak sodródjak aztán majd lesz valami?! Az biztos hogy észrevette hogy nyomulok rá tehát ideje stratégiát váltani. Na neee! Már megint tervezek! Vannak dolgok amiről az ember lánya nem tud leszokni. Nekem ez. Ideje nem nyomulni csak mi is a jó szó? cimborálni? Neem! Lekoptatni? Az meg sok! Semlegesnek lenni. Igen ez a megfelelő. Kedves semleges modor. Vagy koptassam le? Az túlzás! Először megpróbálkozom a kedves semlegessel ha nem jön be jöhet a koptatós. Ennél maradok. Valószínűleg ő is taktikázik ez tetszik . Nem barmolja el mint Beképzelt Kapitány. Meglátjuk mi lesz belőle.
-Nem kell ébresztő, már említettem az időérzékemet. Viszont ha sok dolga van a délelőtt folyamán reggel feljön az orvosiba veszek egy kis vért, és később visszatér a többi miatt. Mivel ezt sajnos éhgyomorra kell megcsinálni korán. Sajnálom de ebből nem engedek!-Szögezem le határozottan.
Az egész jó nem elég, én a tökéletességre hajtok. De nem teszem szóvá. Tehát doktor Elizabeth? Ahham?! Remélem valami vén tyúk. Kár, hogy  nem kérdezhetek rá az féltékenységnek tűnne. A korára meg pláne nem fogok Az egója a plafont veri máshogy kell közelíteni.
-A kornak ehhez nem sok köze van, volt olyan 22 éves szilánkos bokatöréses betegem aki bár gyógyultan távozott azért mindig lábfájásra panaszkodott bármilyen frontváltozásra. Ez már csak ezzel jár. Egy két fájdalomcsillapító és minden rendben, Nekem az egész jó nem elég  mégis megnézném.- Kissé erőszakos de kedves modorban sikerült kitérni a Szép Szem Pilóta vajon hány éves lehet témából.
A mehetünk kérdése egy rövid Persze a válasz. De szembe jut valami.
-Kérdezhetek valamit? Semmi köze az előző dolgok, Az érdekelne nincsenek e véletlenül a raktárba elhagyott vagy itt hagyott dolgok. Most gondolok például sportcipőre papucsra mert ez az egyetlen csizmám  amit itt magammal hurcolok Gyorsan kellett döntenem eljövök e illetve Rina nem engedte, hogy visszamenjek a bőröndömért, Nem hoztam magammal mást csak öt zacskó ruhát amit éppen akkor vettem meg egy kávéfőzőt.-Nem titkolnám alapból a kávémániámat de ha akarja rákérdez. Most nincs kedvem erről is csicseregni.
Ahogy észrevettem azért sok dologban hasonlítunk csak azt hallja meg amit akar, a többit elengedi a füle mellett ez jó pont.
Majd a közösségi térben találjuk " A két jómadarat" reménykedtem hogy még nem lesznek ott de nem így lett. Ez van!
Beképzelt Kapitány beszólásait egyszerűen figyelmen kívül hagyom, nem érdekel. Szép szemű Pilóta pedig hozza a "kitekerem a mondataidat" stílust, amit ha nem velem tesz felettébb szórakoztató még egy enyhe mosolyra is futja. Ellenben most a játékra koncentrálok nem pedig rájuk. Egész jól megy magamhoz képest.
Megérzem Rinát a hátam mögött ez még akkora baj nem lenne, de a dörgölőzése és a beszólásai nagyon zavarnak, főleg  tűvel kapcsolatban. Szívesen válaszolnék honnan kell igazából vért venni, de ráhagyom.  Nyugalmat erőltetek magamra. A magánügyünket nem kellene közszemlére tenni Ő Rina és lökött.
Néhány pillanatnyi gondolkodás után kibontakozom az ölelésből.
-Akkor csináld te ha ilyen jól megy!- Átadom a dákót, majd gyors ütemben távozom a "sasfészekből" lekapom a már kinézett könyvet pár papírlapot már találtam a szobámban ezzel ellel elleszek egy darabig. Rányomom a privátot. A világon senkivel sem akarok beszélni, a fizika megnyugtat, lehet el is alszom.





 









Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #121 Dátum: 2017. Május 14. 18:25:38 »
Rina

No igen, Ő aztán tudja, hogy okozzon örömet az ember lányának. Ha csak rá gondolsz, hogy mi mindent próbáltatok ki, már kellemes borzongás jár át. Belegondolni is vadító, hogy tenne a Te és a Szöszi kedvére - aki szintén szereti több végén égetni a gyertyát. Bár mielőtt meggyújtja, azért illene előtte veled is megbeszélnie, hogy ki legyen a másik végén.

Az étel Black keze munkáját dicséri - ha mást nem is, de főzni azt tud. Kevéssé elképzelhető, hogy a doki csak emiatt akar jóban lenni vele - de minél előbb kerülsz nyeregbe, neked annál jobb. Ahogy elnézed, a főfogás viszont már igencsak hangulatba jöhetett - az első kedves szóra kész bárkivel félre vonulni. Mint most például Blackkel. Aki ha leszámítjuk, hogy udvarias, és tud főzni - nem tűnik igazán érdekesnek hosszú távon.
Joe a beszólásaidra először csak megvonja a vállát, akárcsak te - de mikor a bemutatóról teszel említést, már jóval élénkebbé válik
/Angol/ Jobban örülnék, ha kicsit később, és élvezetesebb dolgot prezentálnál nekem - csap le a "lehetőségre", hogy aztán a kanapéra szökő ételre tett megjegyzésedre bólintson
/Angol/ Mertem remélni, hogy onnan nem szándékoztad felenni - válaszolja, majd elvigyorodik a dokit illető véleményedre.

Jó látni, ahogy a doki cuki módon egyre zavartabban vörösödik és ügyetlenkedik. A jelenetet még inkább megédesítené, ha te váltottad volna ki, vagy legalább tovább növelnéd amúgy sem csekélynek tűnő zavarát. Így aztán marad Black pohara a pillanat megédesítésének - mely most talán elegendő pótléknak bizonyul.

Joe egy bólintással zárja el a víz-kérdést - úgy tűnik, hogy őt sem érdekli ennél jobban ez a téma. Nem úgy a dokié.

/Angol/ Látok benne fantáziát - osztja meg veled a véleményét róla.

A karkötőket és füleseket elteszed, miközben Joe csak annyit válaszol közben
/Angol/ S hogy még mi van a tarsolyomban! - lebegtet meg vigyorogva más lehetőségeket, hogy mivel tudna levenni a lábadról.
/Angol/ Kénytelen lennék beindítani - válaszolja Joe, hogy aztán a Lizre tett utalásodra csak ennyit mondjon
/Angol/ Mi tagadás - ismeri be.  A ládád dézsmálásra ellenben megrázza a fejét.
/Angol/ Sajnos ezt kihagytam - de az ittenivel is beérem - kacsint rád, és int feléd.

Joe-val összenevettek a megjegyzéseden, ám Joe jobban ismeri Blacket.
/Angol/ Nem úgy néznek ki - véleményezi, és miután Blacket kivesézte, inkább rajtad legelteti a szemét.

Talán ezért is tűnt jó ötletnek, hogy amikor a Szöszi a kezdőlökéssel bíbelődik, tovább fokozod az érdeklődését.  Az asztal fölé hajló dokihoz simulva parfümjének illatába merülsz, és miközben az ujjait rendezgeted, a fülébe suttogsz, melyről  tudod, hogy mennyire csiklandós. Közben érzed magadon Joe tekintetét, aki leplezetlen érdeklődéssel figyeli a jelenetet, és hallod Black zavart torokköszörülését is.
Érzed, hogy a Szöszi közben kissé megmakacsolja magát alattad, majd a lökés után kibontakozva, a kezedbe nyomja a dákót - hogy némileg zavartan? dühösen? sértődötten? átengedje a terepet. Kifele sietve magához veszi azt a könyvet, amit a konyhai látogatása előtt is nézegetett már, aztán eltűnik az ajtóban.

Joe hümment egyet, és enyhén csalódottan a kissé tanácstalannak tűnő Blackra néz
/Angol/ Te jössz! - int az asztal fele, mire Black végre megmozdul. Black lassú és módszeres. Többször körbejárja az asztalt, majd miután kiválasztotta a legjobb szöget, általában habozás nélkül, kevés hibával dolgozik. A meccs igencsak szoros, de sikerül megverni. Black esetében nem tudod, hogy ezt most "udvariasságból" hagyta magát, vagy tényleg sikerült. Hozzád képest bár ügyetlenebb, de azt jó tervezéssel és rengeteg rutinnal ellensúlyozza. Joe pedig legalább csendben figyel - általában téged.

Miután rájuk untál, te is a szobádban kötsz ki. A ládád még mindig a szoba "közepén" hever a padlón, úgy ahogy hagytad.
Mivel út közben láttad a doki ajtaján az apró jelzést - belülről van zárva - így jelenleg úgy tűnik, hogy le kell mondanod a segítő kezekről. Pedig most végre ráérősen felfedezhetnéd mindazt, ahol eddig csak az ujjaid és fantáziád jártak... S víztakarékossági szempontból sem lenne mindegy - igaz, ez csak mellékes körülmény.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #122 Dátum: 2017. Május 14. 19:54:21 »
Roxana

A konyhában próbálod Blacket elemezni, aki elsőre annyira informatív számodra, mint egy üres hirdetőoszlop. Lehet, hogy ez alatt az egy napos bunkófalvi látogatás után ennyire elszoktál a normálisabb pasiktól? Az tény, hogy feltűnt neki, hogy mit csinálsz - bár feltehetőleg papajfalván vegetálók felének is feltűnt volna. Az azért felmerül benned, hogy ennél a típusnál fennáll a veszély - ha megpróbálod lekoptatni - a végén még udvariasan tudomásul is veszi, és annyiban hagyja a dolgot.

Black bólint, hogy érti, de aztán visszakérdez:
/Angol/ A korai vérvételből vagy az éhgyomorból nem enged? - kérdezi mosolyogva - mert szerintem így kénytelen lesz mindenki megvárni a vérvételemet, és csak azután tudok reggelit készíteni - hívja fel a figyelmedet.
/Angol/ Látom nem bízik az elődjében - reagálja le az ismételt vizsgálatokat - ennek ellenére azért mindenkinek megvannak az adatlapjai. Tudtommal.

A kérdésedre, hogy vannak-e itt hagyott dolgok, hümment egyet.
/Angol/ Természetesen van. Doktor Eizabeth és Jeremy dolgait a raktárba vittük. Ugye ők ma reggel haltak meg O'villben.
Úgy tűnik, hogy nem örül ennek a fejleménynek, de láthatólag nem is rázta meg túlzottan a dolog.
/Angol/ Jeremy nem meglepő módon férfi ruhákat hordott, a doktornő viszont vékonyabb és alacsonyabb volt magánál. Azt hiszem harmincnyolcas volt a lába. Egy próbát megér - véli.
 
A biliárdasztal mellett mintha a szokásos módon zajlana a szóváltás - kicsit olyan érzésed van, hogy mind Joe, mind Black valahol élvezik maguk módján a dolgot. Ahogy Rina is próbálná - a kezdőlökésnél mögéd lép, és neked simul. Miközben a kezdőkőkéssel kellene foglalkoznod, ő a füledbe suttog, és erről egyből eszedbe jut, amikor játékosan beleharapott a füledbe, és az a forró csók, amit ha nem volnának itt ennyien talán jó volna megismételni. Az emléktől még most is elgyengülne a kezed, ha éppen nem fogná. Azért sikerül összeszedned magad, pláne, hogy van mivel elterelni a gondolataidat - mégpedig azzal, hogy messze nem fenékből veszik a vért. Black zavartan köhint egyet, a kapitány viszont érdeklődve figyel titeket. Az biztos, hogy Rina nyíltan - mit nyíltan? óriáskivetítőn! felvállalja a kapcsolatotok azon részét is, amit te lehet, hogy csak zárt ajtók mögött szeretnél. Végül Rina kezébe nyomod a dákót, és miután magadhoz vetted az étkezés előtt nézegetett könyvet, elsiettél a szobádig.

A könyv eleje is nehéz - látszik, hogy nem kezdőknek készült. Viszont a te tudásszinteddel úgy tűnik, hogy fog menni a dolog. A könyvben két kézírással is találkozol - mindkettő megjegyzései sokat segítenek a példák megértésében. Már a huszadik oldalnál tartasz - amikor eddig nem hallott zörejre leszel figyelmes. Pár másodperc után rájössz, hogy a vízhálózatnak van az a halk surrogó hangja. Ha tippelned kéne, azt mondanád, hogy Rinánál megy a zuhany. Talán most mossa le magáról papajafalva porát, és szinte látod magad előtt, ahogy a vízcseppek végigszaladnak az arcán, majd a kecses nyakán, le a keblei közt a hasáig, majd... Jellemző rá, hogy nincs is itt, és még így is elvonja a figyelmedet!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #123 Dátum: 2017. Május 18. 18:50:03 »
Rina

/Angol/ Vigyázz mit kívánsz – érintem ujjaimmal az ajkaimat oly szűzies kislányosan, mintha még sosem láttam volna férfit testközelből – még valóra válik! – mondanom sem kell, hogy:

 „Nem feltétlenül úgy, ahogy te elképzelted”

/Angol/ Miért?

Hajolok le és veszem fel, hogy néhányszor megfújjam, majd egy ügyes trükkel úgy tegyek, mint aki megeszi. Igazából idővel a tányér szélén köt ki, mert akármit nem veszek a számba. Régen volt, amikor bármit megettem, hogy erős maradjak és túléljek! Mostanában már sokkal válogatósabb vagyok, igazi ínyenc!

Miközben ilyen apróságokkal örvendeztetem és ellenőrzőm a legénységet, marad még időm a saját szórakoztatásomra is, miszerint a vörös-szöszi olyan mint egy elárvult cicakölyök, igaz, az olyanoknak általában valami gyerek előtt kitöröm a nyakát. Most megelégedek azzal, hogy végre valami italnak is megfelelő dolgot találtam pohárformában tálalva.

/Angol/ Nem tudom… mi van még? Remélem van alkoholtartalma! De nyitott vagyok még arra is, hogy elbűvöljelek a lebilincselő és domináns modorommal! Azzal a fajtával amit Liznek is meg akartam mutatni! Tetszett neki ahogy közelítettem felé, láttam a kitágult pupilláját! Szomorú… – tényleg az, sajnálom is, de most! – Beérhetnéd, ha lenne rajtam…

Az, hogy valamit be kell indítani, az véleményem szerint már régen rossz. Azt jelenti, hogy még picikét sem mozog, vibrál, pezseg, rázkódik vagy épp rezeg. Az ilyesmi döglött, semmi izgató nincs benne. Eddig jutok, amikor Átlagos megjegyzi, hogy ha nem úgy gondoltam a teli pocit ahogy Ő, akkor valószínűleg tévedek. Hajlanék rá…

a Szöszire.

Úgy tűnik, hogy annyira vágyódik, hogy attól tart itt helyben… szóval nem kedveli még a közönséget. Az ilyen könyvnek álcázott védelem, amit aztán páni félelemtől telt sietős eltávozás követ, általában a felfokozott vágy egyik legjobb ellenszere. Egy ideig. Igazából csak késleltetése az elkerülhetetlennek, de most azt hiszem, hogy maradok inkább kicsit még lökdösődni.

/Angol/ Mindig ilyen körülményes? Még egy nap is kialszik, mire megpróbálsz eltalálni egy lyukat…

Nem vacakolok ennyit, igaz éles érzékeim és kiváló koordinációs készségeim miatt nem is igazán van rá szükségem. Azt kell mondjam, hogy talán pont az unalom az ami a legnagyobb ellenségem és nem ez a pilóta… keksz. Szóval, ha hibázom, akkor unottan nézek az Átlagosra, hogy vigasztaljon már a falánk tekintetével, amit a popsimon éreztem nem egyszer…

/Angol/ Később!

Közlöm és Átlagos kezébe adom a dákót – persze finoman megsimogattam neki, hogy lássa a fán a törődést, majd eltipegtem olyan csípőringással, hogy biztos kitekeredve bambul utánam. Még hallgatóznék kicsit, hogy miről dumál a két kan, de annyira nem köt le, mint sejtem, hogy kéne, akkor ideje fürödni.

A ládikómból előkotrom a pizsamámat, ami egy olyan hálóing, ami önmagának felér tíz gyengéd szerető érzéki simogatásával, majd elcaplatok a zuhanyig, hogy alaposan kiáztassam magamból a papaya pokol porát. A dokin hamar túlléptem – elvégre ő akar most egyedül elbánni a démonaival – így törődöm a sajátjaimmal.

Váltott kézzel.
Hosszasan.
Érzéssel.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #124 Dátum: 2017. Május 24. 15:41:26 »
Jó lenne még egy kávé de olyan gyorsan tüntette el Szép szemű pilóta a bögrémet hogy észre sem vettem, hogy már ott sincs. Agyon agyaltam magam. Rémlett Rina egyik korábbi mondata. Sodródj az árral és ne tervezz! Megpróbáltam de akkor meg hülyeségeket beszélek és agyonvörösödöm. Még egyszer megpróbálhatnám hátha nem cseszném el.

A pilóta meg vagy tényleg utálja a tűket vagy alkalmi süket. Pár perce mondtam el mindent amit tudnia kell, vagy rosszul fogalmaztam.
-Egyikből sem sajnálom. De, ahogy maga fogalmaz " a szurkálás' nagyjából tíz perc. Aztán mehet reggelit készíteni.  -Felhúzom a szemöldököm Doktor Elizabeth nevét és halálát meghallva. Tehát nem valami vén tyúk ahogy először gondoltam. Szegény csaj, ott volt kiterülve teljesen vérbe fagyva a vadkutyák marták szét. A rövid beszámolóból a hangsúlyból arra következtetek a pilóta nem kedvelte vagy hidegen hagyta az előző doktornő halála.
-Igen ott haltak meg, de nem szeretnék belemenni a részletekbe ha lehet.-Szeretném ezt a Papajafalvás életemet nagyon gyorsan elfelejteni.
-Az adatlapjaikat átnézem de ez olyan orvosi dolog, szeret minden doktor saját tesztet készíteni. Egyáltalán nem bizalmi kérdés. -Majd jön a beszámoló hol van és mekkorák a volt doktornő méretei.
-Leginkább cipő kellene és ha harmincnyolcas akkor biztos hogy jók rám. ruháim vannak most még. Viszont ahol jártunk az leginkább az orvosi szoba, a lakószobák a közösségi tér, és a konyha volt. Egy nagyobb szoba tele volt zsúfolva ládákkal. Arra gondol vagy van másik is? Nem szeretnék hasztalanul kotorászni a semmiért.-Lehet, hogy másnak gondot okozna egy halott nő ruhái és dolgai között válogatni de én nem vagyok babonás.

A későbbi biliárdozás eleje egészen jól megy attól függetlenül, A Szép Szemű Pilóta és Beképzelt Kapitány érdekes szó szócsatát vívnak. Nem érdekel mert semmi nem történt a konyhában, de ha mégis az történt volna amit Beképzelt Kapitány leírt, és képzeleg arról se tudna, egyrészt mert egy idióta. A szememben mindenképp, másrészt  úgyse kötnénk az orrára. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon mikor én jövök de senki sem látja mert éppen én jöttem muszáj behajolnom. Akár néz a Pilóta akár nem remek alkalom röhögni magamban az idióta Kapitányon.
Rina ténykedése a hátam mögött viszont teljesen kizökkent. Úgy vélem amit tett nem helyénvaló, sőt legszívesebben jól orrba verném, és leüvölteném a haját a fejéről. Hogy lehet ekkora...nem akarom még gondolatban se kimondani hogy mi!
Jobb ha eltűnök mielőtt még olyat tennék amit később nagyon megbánnék. Nem tudom a ténykedése milyen reakciót, reakciókat váltott ki. Szégyen a futás a megfutamodás de jelenleg hasznos. Más lehetőséget nem tudok most elképzelni. A kinézett könyvel a hónom alatt távozom. A szobámba ráteszem a privát jelzést. Senkivel nem akarok most  beszélni Rinával főleg nem. Másokat a frász kerülget a fizikától de én jól érzem ebben magam. Reménykedtem, hogy eljutok az ötvenedik oldalig de csak a huszadikig jutok. A gondolataim is  össze vissza cikáznak. Talán a Pilótát azért nem rázta meg az előző doktornő halála mert  teljesen közhírré tették Rinával a kapcsolatukat? Szó szerint mindenki előtt. Na ez az amit én nem szeretnék. A magánélet az magánélet, senki másra nem tartozik! Ezt a kis fegyvermániásba, hogy adagolom bele teljesen más kérdés. De jobb ha tudja most haragszom rá, nem díjazom az ilyen akcióit.
Hallom a vízcsobogást a másik szobából, Rina már kifejtette imádja a hosszú fürdést az ő szavaival élve "pancsikolást". Most kellene lelépni a raktárak felé, de muszáj segítséget kérni mielőtt elvesznék. A lábgyilkos topánkám valahol elhagytam olyan gyorsan tűntem el. Vagy a konyhában vagy közösségi térben, nem tudom. Vissza kell mennem de legalább nem csapok zajt, így elsuhanhatok Rina szobája mellett. Így is teszek, az indok egyszerű, keresem a cipőmet. De persze a valódi ok be akarok jutni a raktárba Elizabeth dolgait átnézni. Van egy halvány gyanúm, nem is halvány, hogy Beképzelt Kapitány elsőként fog jelentkezni. Nem vagyok nagy harcművész de azt még én is tudom hol kell megrúgni egy férfit ahol a legjobban fáj neki. Ha felveszem a tűsarkút mert nagyjából tudom hol hagytam, Ha  kettesben maradnánk  egy rossz mozdulat, tapizás vagy hasonló, rúgok. Aztán olyan hangon fog beszélni, énekelni, mint egy szoprán énekesnő.
Ezt persze a Szép Szeművel nem tenném meg, viszont ő meg biztos nem mozdulna és nem tapizna. Egyenlőre a "Majd meglátjuk mi lesz ebből?!" oszlopos egyszemélyes tagja.



Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #125 Dátum: 2017. Május 25. 19:01:12 »
Rina

Joe bár elég egoista ahhoz, hogy úgy vélje körülötte forog a világ - azért ha nehezen is, de képes tanulni - vagy legalábbis veled kissé óvatosabb.
/Angol/ Azt remélem említenem sem kell, hogy a kölcsönösség jegyében értettem - teszi még hozzá szélesen elvigyorodva.
Joe kissé megütközve figyeli, ahogy eltakarítod a szökevény falatot, de aztán csak feltalálja magát

/Angol/ Remélem más téren is mindenevő vagy... - próbálja meg előnyös oldalról értékelni a dolgot.

/Angol/ Mindent a maga idejében - mosolyodik el sokat ígérően
/Angol/ Szó se róla, szívesen végignézném ahogy megrendszabályozod a nagyszájú szöszit, aztán jöhet a Feng Le Ruttin' - súgja kissé rekedtes hangon - elárulva, hogy bizony nem közömbös számára az elképzelt jelenet. Aztán hozzá teszi
/Angol/ Liz valódi kis vadmacska volt, de csak Jeremyt engedte magához közel - tűnődik el, s grimaszol - feltehetőleg tapasztalatból tudja, hogy másnak nem állt meg.
/Angol/ Már erre is ütött volna - magyarázza, és demonstrálandó könnyedén végigsimít a combod belső oldalán.
/Angol/ Azt hiszem, érdekes utazás lesz - véli, és elhúzza a kezét. Ezúttal nem akart többet.

A doki miután elsietett, úgy véled belefér még egy játék - aztán majd később learathatod a jutalmat. Black nem veszi zokon a kérdésedet - Joe-n edződött

-Van amit épeszű ember nem is akar eltalálni - pislant Joe-ra, aki meg éppen rólad tépi le a ruhát a tekintetével. Joe nem is veszi a fáradságot, hogy válaszoljon - csak felemelt ujjal jelzi, hogy megértette a burkolt sértést.

Joe érdeklődve figyeli a játékot - vagyis inkább téged. Az első hibánál csak hümment egyet, de a másodiknál már csak közbeszól
/Angol/ Innen úgy tűnik, hogy lehetne még csiszolni a dákókezelési technikádon. Talán kaphatsz majd külön órát - vigyorodik el elégedetten, és dől hátra a fotelban, hogy onnan szemlélje elégedetten az általad nyújtott látványt.

Joe átveszi az eszközt, és olyan vigyort látsz az arcán, mintha ő lenne a kezeid közt. Miután eltűntél a szemük elől, pár másodpercig még csöndben vannak, aztán hallod Joe hangját
/Angol/ Na, mit szólsz? - kérdezi elégedett hangon.
/Angol/ Az orvossal nincs gond, de a másik
/Angol/ Rina?
/Angol/ Igen, ő - szóval szerintem vigyázz vele - a végén még úgy jársz vele, mint azzal a vörös boszorkánnyal.
/Angol/ Ááá, ne félts engem! Van egy tervem!
/Angol/ Mégis mi?
/Angol/ Fehérneműben kikötözöm a mennyezeti konzolhoz, és miután
/Angol/ Ok, most hagyd abba, nem vagyok kíváncsi a részletekre - vág közbe Black -Tudom, hogy egy perverz disznó vagy!
/Angol/ Te kérdezted... azért hidd el, jó a csaj.
/Angol/ Remélem nem emiatt hoztad a hajóra.
/Angol/ Ennyire azért ne nézz baleknak. Gyors és ügyes. Bebizonyította, hogy bírja a fájdalmat és szereti az erőszakot - Joe ezt az utóbbi szót nagy élvezettel ejti ki.
/Angol/ Ahogy  te is, nem igaz?
/Angol/ Hát, néha jól esik megmutatni, hogy ki a főnök.
/Angol/ Na, ezért nem fog a közelébe engedni - csak ha lemondasz az irányításról - véli Black
/Angol/ Úgy véled?
/Angol/ Jah, van rá száz kreditem. Egy ilyen nő nem fog neked behódolni még ideiglenesen sem - állítja határozottan Black
/Angol/ Állom - jelenti ki  Joe - S ha már pénzügyek - ezt a sok susnyát nem nekünk kell majd kipakolni, de minden ládát figyelni kell, nehogy a kipakolás közben odaverjék valamelyiket. Ha sérült az áru azt nem fizetik ki.
/Angol/ Milyen  állapotban vannak?
/Angol/ Tökéletes - simán kibírják amíg odaérünk. Kivéve, ha valami megint bekrepál.
/Angol/ Egyébként te zabáltad ki a répát a fagyasztóból? Kerestem, de nem lett meg.
/Angol/ Mégis, szerinted? Meleg volt, és jó volt rágcsálni a flaszteron...

A hálóing valóban kellemes darab - még Ő vette, vagy szerezte - és a selyem hűvös puhasága megadóan simul a kezedbe. Igaz, a zuhany alá nem követ, amely pont annyira tud hűvös vagy épp forró lenni, amilyennek szereted. A bőrödet ostromló vízcseppek kellőképpen ellazítanak, miközben ujjaid a fantáziád szárnyán további élvezetekkel kényeztetnek hosszasan.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #126 Dátum: 2017. Május 26. 18:04:51 »
Rina

/Angol/ Nem, nem kell. Megengedem, hogy azt tedd velem amit előtte én tettem veled – majd a kis trükk után – Tán nem úgy tűnt, hogy így van? Mert akkor már értem, hogy miért volt olyan könnyű kifektetni téged – majd ugorva a maga idejét, ami nem az enyém, a kukkolásra csak megvonom a vállam – Ha véletlenül arra járnál, az ajtó nem lesz bezárva – piszkálok a nyelvemmel egy cafatkát a fogaim közül, majd bólintok – Engem is közel engedett, már megszereztem, csak még nem tudta – tényként közlés – ellenben volt képe még azelőtt feldobni a talpát… – ez mélyen lesújtja Rinát, aki pont emiatt nem foglalkozott a matató kézzel – egy nő legyen Meh Lien Duh Jyah Jee az ágyban… - eközben zajlik a játék és a Pilóta is választ vár – Aki nem akarja eltalálni, az hazudik.

Nem zavar, hogy lenézi rólam a ruhát, akár meg is tarthatná, legalább lenne mibe csavarnia a… de a hümmentése sem zavar. Amikor második hibát vélem ejteni és beleszól, azért meg kell nyugtassam, mert még halálra aggódná magát szegény és én azt nem venném a szívemre.

/Angol/ Ahhoz valami rendes dákó is kéne. Talán a Blacknél akad. A tapasztalatom szerint a feketéknek van mit rejtegetnie

Mivel eleget hajlongtam és nyújtóztam Átlagost húzván, megengedek néhány pucsítást is, meg egy-két eltévedt cirógatást a megfelelő részeken ahol bőr érint bőrt míg végül az ujjam az ajkaim közt landol. A tekintetem egy ártatlan kis szajháé, aki alig várja, hogy a férfi rájöjjön mivel és mit kell csinálnia, de ami azt illeti amikor már le akar repülni a gatya Átlagosról, akkor úgy döntök mára ennyi elég volt, főleg így, hogy nyertem. Ideje lelépni…

Némán hallgatózóm, a távolodó léptek technika tökéletesen működött. Az Átlagos ki van éhezve, a Pilóta meg vagy buzi vagy eunuch. A vörös boszorkányról kéne megtudni valamit és persze az sem lenne gond, ha Liz motyóját megtalálnám. De hallgassuk csak… a kikötözésre hümmögök némán, nem rossz ötlet címén és érdekelt volna a folytatás is, de hát, a prűd Pilóta nem betojt hallani az igazságot?

Érdekes lesz az a száz kredit, főleg amikor közlöm, hogy az a nyeremény engem illet, hiszen a álszent pilóta felrúgta az aranyszabályt, miszerint úriember nem fogad olyanban amiben biztos. Ezzel a gondolattal már a fürdőben sem barátkoztam tovább, sokkal inkább valami annál is izgalmasabbal, hogy végül elégedetten szuszogva élvezzem a hálóingem ölelését és némileg megkésve öltsem magamra a kedvenc papucsomat…



Irány a hajó! A fürdő felébresztett, így ráérek… felfedezhetek.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #127 Dátum: 2017. Május 26. 18:11:14 »
Roxana

Black feltehetőleg úgy véli - egyszerre elég egy fekete is számodra - mert tényleg gyorsan pakol. Vagy csak utálja ha valami akár picit is rendetlenséget sugall a birodalmában.

Black érdeklődve kérdezi

/Angol/ És mit kezd a Tripanofóbiás páciensekkel? Nem mintha az lennék - kérdez rá a tűfóbiásokra. Azt viszont hamar kirakod, hogy Doktor Elizabeth az a Liz, akit a falu mellett holtan találtak. Viszont a pilóta nem igazán kötődött hozzá érzelmileg - így kár is féltékenykedni rá - pláne, hogy már meghalt.
/Angol/ Én sem - zárja le Black az előző doktornő témáját, hogy aztán a cipő kérdésre megrázza a fejét
/Angol/ Nem, a szoba bár tele van virágokkal, nem oda vittem, hanem a raktérbe, ami az orvosi után nyílik - válaszolja Black.
/Angol/ El sem lehet téveszteni. A táska a jobb oldali üvegnél van - pontosítja a dolgot.

Black eleinte nem téged figyel - hanem Joe-t, aki osztja az észt. De arra bezzeg felfigyelt, amikor Rina mögéd lépett.Azt viszont, hogy utána mit szólt, már inkább nem vártad meg, és gyorsan leléptél. Azt, hogy mi a véleményük a látottakról, feltehetőleg csak akkor tudnád meg, ha megkérdeznéd Rinát. Bár az is igaz, hogy az ő jellegzetes nézőpontja lehet, hogy nem pont a téged érdeklő részeket emelné ki. Még az is kérdéses, hogy tudja-e - mi volt a gyors távozásod pontos oka.
 
Mivel kicsit később a vízcsobogásra valamiért a lábbelik jutnak eszedbe, úgy véled, itt az ideje megkeresni őket. A sajátoddal nincs gond - a konyha felé véve az irányt - ha már úgyis útba esik - benézel, és megpillantod a fal mellé letámasztva. A konyha most üres, Black nincs itt. Miután magadhoz vetted, futólag bekukucskálsz a közös térbe is, amelyben most senki sincs - a világítás is félhomályosra van állítva - csak a falak mentén világítanak a hangulatfények. Ez arra elég, hogy eligazodjon az ember a bútorok közt, de olvasáshoz már igencsak erőtlen. Visszafele az orvosi részleg fele elsuhansz Rina ajtaja előtt is - amely csak csukva van, de nincs bezárva a jelzés szerint. Végül az orvosi részleg előtti garnitúránál már felveszed a csizmát - mivel joggal számíthatsz arra, hogy egy raktár padlóján bármi lehet.


Végül rátenyerelsz a jókora, kétszárnyas ajtó nyitópaneljére, mire a zsilip kattan párat, majd szisszenve húzódik félre az útból. Az ajtó túloldalán karnyújtásnyira a faltól ládák sorakoznak jobbra és balra. A padlóelemek szabályos közönként félre vannak húzva, és vaskos kábelkorbácsok törnek ki az üregekből, és csatlakoznak a ládák oldalához. Mindenfele zöld ellenőrző fények pislákolnak mutatván, hogy minden rendben van. Egyenesen előre a ládák közt alig egy métert széles utat hagytak, de itt legalább nincs felszedve a padló. Többé-kevésbé szabályos távolságonként jobbra és balra nyílnak ösvények a ládák közt, de ott már kevéssé ügyeltek a kényelemre - aki arra akar menni, annak néhol a földön tekergő kábeleken kell átóvakodnia. Kivételt ez alól két keresztirányú "folyosó", ahol  viszonylag szabadon lehet közlekedni. Az első egy-egy masszív zsilipben végződik melyekre sárgásan derengő festékkel és nagy, hivatalos betűkkel az írták: Mentőkabin. A bal oldali kicsit több információval szolgál: "Üzemen kívül! Javítás alatt" Hogy éppen mit s meddig javítanak, az nincs ráírva. De ezen az oldalon nyitva van a zsilip, és itt is vaskos kábelek furakodnak át az ajtón, hogy a bent elhelyezett ládákat táplálják. Úgy tűnik, hogy minden szabad teret megtömtek áruval. A következő keresztfolyosó viszont sokkal érdekesebb helyre kalauzolja a rá tévedőket. Az tisztán látszik, hogy leszálláskor ezt nehéz gépeknek készített rámpaként használhatják ha lenyitják. De az igazán érdekes részre a végében bukkansz. Mielőtt leselejtezte volna a flotta, feltehetőleg tüzérségi üteg kapott helyet benne - de azt leszerelték, mielőtt civil piacra dobták volna.  Az ütegek helyét acél-üveg kupola foglalja el, rendhagyó kilátással az űr sötétjére. Valaki másnak is feltűnhetett, mert egy kivénhedt kanapét és egy  rozzant dohányzó asztalt hozott ide, hogy le tudjon ülni nézelődni. A kanapé mögé két jókora zsák van ledobva - az egyikben férfi, a másikban női ruhák és személyes tárgyak vannak belegyűrve - ahogy Black mondta. A néhai doktor zsákjába beletúrva találsz piperecuccokat, használt és új fogkefét, cipőt, papucsot, blúzokat, és alsóneműt. Igaz, hamar rájössz, hogy Liz legalább fél fejjel alacsonyabb volt, és a kosárméretek sem stimmelnek - már ha egyáltalán ilyesmi eszedbe jutott volna. De a méretfüggetlen dolgok és a lábbelik így is hasznosak lehetnek. Személyes tárgyakból egy ékszeres doboz - benne pár gyűrűvel és aranylánccal az amely igazából figyelemre érdemes lehet, valamint az itteni kanapénak van döntve fél tucat A2-es méretű digitális képkeret - jelenleg városokat, tájképeket mutat.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #128 Dátum: 2017. Május 27. 19:18:29 »
Rina

/Angol/ Előtte? A közben az érdekes - fejti ki Joe a nézőpontját. Feltehetőleg nem először próbálják átejteni.
/Angol/ Ha adsz időpontot, akkor majd benézek. De nem hívatlanul - megrázza a fejét, és megsimogatja a jobb fülcimpáját. Egy vékony, alig látható forradás látszik rajta - valaki úgy tűnik, hogy már fülön csípte.

/Angol/ Téged is pofára ejtett volna - véli Joe Lizről - de ez már nem fog kiderülni - bár ha úgy nézzük - rá lehet fogni, hogy téged is csak ámított. Node azért van kérdés, amiben nincs vita. A véleményeddel bólogatva ért egyet, de egy picit árnyalja a képet
/Angol/ de csak akkor, ha a férfi kiérdemli - teszi hozzá.

Blacknek lehet, hogy a keze nem jár olyan gyorsan, de a szájával tudja tartani a tempót, mert szinte azonnal válaszol
/Angol/ Pedig van olyan amit utazás során érdemes elkerülni, mert mire észbe kapsz már nem menekülhetsz. De viszonylag könnyű felismerni, mert olyan sötét - válaszolja, ahogy azt sem hagyja szó nélkül, amikor Joe-nak szólsz be
 /Angol/ Sajnálom, de nem adom kölcsön - szól az érintett -Érje csak be a kapitány úr felszerelésével - javasolja. Joe csak széttárja a karját Black válaszára
/Angol/ Hallottad aranyom - elég szűkös a választék - Vigyorog rád.

A játék folyamán hamar kiderül - Blackkel kvittek vagytok. Téged nem érdekel a pilóta, őt pedig hidegen hagyják a bájaid. Igaz, amúgy is a kapitányt akarod az ujjaid köré csavarni, de lehet, hogy valahol titkon azért sértő, hogy ennyire nem rezonál az erőfeszítéseidre. Bezzeg a dokin azért egyszer azért rajta felejtette a szemét. Rajtad meg Joe, de azért van különbség. Joe ugyanis leplezetlenül bámul téged, kétséget sem hagyva afelől, hogy mire gondol. A tekintetét el-el kapva szinte perzsel a belőle áradó vágy, hogy befejezze azt, amit nemrég a dokival elkezdtél.


Miután otthagytad őket, még beszélgetnek kicsit, s ahogy vártad, ti voltatok a fő téma. Ezzel további bepillantást nyertél a duó lelkivilágába, és talán megerősítette az eddigi elképzelésedet rólunk. Miután meguntad őket, a kabinod fele vetted az irányt.
Nincs sok kétséged, hogy Joe hasonló relaxációt tervezhet, mint te a zuhany alatt.

A zuhany kielégítően felfrissített, és immár újra kész vagy arra, hogy új dolgokat fedezz fel! A hálóing és papucs ölelésében lépsz ki a folyosóra, hogy megkeresd a további érdekes helyeket a hajón. Az orr fele sétálva, az első ajtó amely mögött még csak találgathatod, hogy mi rejtőzik, az pontosan a közösségi tér ajtajával szemben kapott helyet, és ugyanolyan nagy méretű, mint testvére. Az ajtó halkan csúszik félre az útból, és egy bő harminc négyzetméteres, hosszúkás "pilótafülkébe" lépsz be. Jobbra és balra még van egy-egy kis méretű, zárt ajtó, legelöl és a fejed felett viszont pazar kilátás nyílik az űr hideg sötétjére - hála a jókora üvegtábláknak. Black a jobb oldali falra tapadt pult előtt ácsorog, s hol a kezében tartott tenyérnyi kijelző adataira bámul, hol pedig megnyom egy-egy gombot a piros figyelmeztető fénnyel villogó vezérlőpulton. A hajó és a terem orrában mégy helyet kapott egy-egy kényelmes fotelszerű ülés, de ez most üres - a hajó feltehetőleg előre programozott útvonalon halad. Black felpillant, biccent neked, majd újra belemélyed a gombok nyomogatásába. Ezek azok a pillanatok, amikor jobb ha az ember nem zavarja a navigátort...

Tovább sétálva a folyosón, a konyhával szemben rálelsz az egyik legfontosabb intézményre - a mellékhelyiségre és a mosókonyhára. Alapterületre megegyezik a konyhával, és jó látni, hogy mosógép, szárító kapott benne helyet, és a tértől két leválasztott vécé, melyek tisztaságára nem lehet panasz. Ezen kívül a mosókonyhában van több színes nagyméretű műanyag kosár - pont annyi, amennyi szoba van, és mindegyik más színű - segítve ezzel a szennyes szelektív gyűjtését. Miután itt kibámészkodtad magad, a soron következő szobába nyitsz. Ez látszólag ugyanakkora lehet, mint a tiétek, de ebbe mennyezetig pakolták az orvosi előtti térből már ismerős virágszállító ládákat, s alig lehet a fal és a ládák közt elkúszni, ha arra támadna kedved.

A következő szoba hogy mit rejt, nem tudod pontosan, mert zárva van, így maradt az utolsó. Ide benyitva egy tágasabb szobába lépsz - méretre testvére lehet annak, mint amit a doki kinézett magatoknak. Éppenséggel elég furcsa a berendezése - tejeskávé barna puha szőnyeg a padló, és sötétvörösek a falak, melyeken jókora digitális képkeretek kaptak helyet, rajtuk fekete-fehér művészi női és férfi aktok. Az ülőbútorok pedig légies és modern hófehér darabok, valamit egy csiszolt üveg íróasztal kapott helyet. A méretes ágy szintén harmonizál egyszerűségével a berendezés többi részéhez. A mennyezetre pillantva feltűnik néhány diszkréten oda erősített acélgyűrű. Az összhatás elegáns, de mégis szemérmetlen és játékos. Inkább nőies. Ebbe a miliőbe három dolog nem illik - Az a virágkonténer, amiből rengeteg van a hajón, és a tér egy részét oda nem illően elfoglalja, maga Joe - aki eddig nem tűnt ilyen kifinomultnak, és az a maréknyi alkatrész, amit az üvegasztalon tartva éppen próbál összeszerelni. Joe abbahagyja a szerelést, ahogy kinyílik az ajtó, és rád vigyorog.
/Angol/ Kíváncsiskodunk? - kérdi, és odalép a falba simuló szekrényajtóhoz. Kinyitja, és két poharat meg egy üveg whiskyt varázsol elő. Kitölti az aranyló nedűt, és feléd nyújtja a lassan párásodó poharat.

Miután leléptél Joe lakrészéből, már csak egy ajtó maradt mind után - amely az orvosiból nyílik. Rátenyerelsz a jókora, kétszárnyas ajtó nyitópaneljére, mire a zsilip kattan párat, majd szisszenve húzódik félre az útból. Az ajtó túloldalán karnyújtásnyira a faltól ládák sorakoznak jobbra és balra. A padlóelemek szabályos közönként félre vannak húzva, és vaskos kábelkorbácsok törnek ki az üregekből, és csatlakoznak a ládák oldalához. Mindenfele zöld ellenőrző fények pislákolnak mutatván, hogy minden rendben van. Egyenesen előre a ládák közt alig egy métert széles utat hagytak, de itt legalább nincs felszedve a padló. Mögötte többé-kevésbé szabályos távolságonként jobbra és balra nyílnak ösvények a ládák közt, de ott már kevéssé ügyeltek a kényelemre - aki arra akar menni, annak néhol a földön tekergő kábeleken kell átóvakodnia. Kivételt ez alól két keresztirányú "folyosó", ahol  viszonylag szabadon lehet közlekedni. Az első egy-egy masszív zsilipben végződik melyekre sárgásan derengő festékkel és nagy, hivatalos betűkkel az írták: Mentőkabin. A bal oldali kicsit több információval szolgál: "Üzemen kívül! Javítás alatt" Hogy éppen mit s meddig javítanak, az nincs ráírva. De ezen az oldalon nyitva van a zsilip, és itt is vaskos kábelek furakodnak át az ajtón, hogy a bent elhelyezett ládákat táplálják. Úgy tűnik, hogy minden szabad teret megtömtek áruval. A következő keresztfolyosó viszont sokkal érdekesebb helyre kalauzolja a rá tévedőket. Az tisztán látszik, hogy leszálláskor ezt nehéz gépeknek készített rámpaként használhatják ha lenyitják. De az igazán érdekes részre a végében bukkansz. Mielőtt leselejtezte volna a flotta, feltehetőleg tüzérségi üteg kapott helyet benne - de azt leszerelték, mielőtt civil piacra dobták volna.  Az ütegek helyét acél-üveg kupola foglalja el, rendhagyó kilátással az űr sötétjére. Valaki másnak is feltűnhetett, mert egy kivénhedt kanapét és egy  rozzant dohányzó asztalt hozott ide, hogy le tudjon ülni nézelődni. A kanapé mögé két jókora zsák van ledobva - az egyikben férfi, a másikban női ruhák és személyes tárgyak vannak belegyűrve, valamint a kanapénak van döntve fél tucat A2-es méretű digitális képkeret - jelenleg városokat, tájképeket mutat.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #129 Dátum: 2017. Május 31. 07:41:25 »
Sajnálattal nézem ahogy el lesz pakolva a kávésbögrém, még tudtam volna inni legalább két adaggal. Na de majd legközelebb. Ne legyek telhetetlen.
-Az orvosi titok!-Nem, nem titok de azért félig meddig mégis. Mert mi van ha kamuzik a  szép szemű? A nem annyira gázos betegnek lyukat beszélek a hasába, és mire észbe kap már meg is szúrom az ujja végét, tőlük elég ennyi is, az igazi hisztériások meg kapnak némi étert mint, ahogy fogorvosok csinálják. Tőlük már tényleg akkor veszünk ha nagyon muszáj. Ha az előző doktornőről nem akar beszélni nem fogok én sem. Gyorsan tovább is lendülünk ezen. Ellenben magamban nem tudom helyretenni a dolgot. Szegény Liznek elég durva halála volt, és ennyi, vagyis semmi? Itt így működhetnek a dolgok. Elment a kedvem a további bájcsevejtől, a biliárdozást legalább nyugodtan és csendben is lehet játszani, lehet később majd jobb kedvem lesz de egyenlőre nincs.
-Rendben majd megkeresem!-Röviden és célirányosan válaszolok a "hol vannak a doktornő dolgaira"
A játék közbeni szerintem "hülye gyerekes" szócsatába nem tudok nem akarok beleszólni. Ha Rina az ő sajátos módján nem lép közbe kerestem volna valami más kibúvót, hogy leléphessek  Így már haragszom is okom is van eltűnni, így majd, hogy nem rohanva de inkább gyors léptekkel távozom. Lekapva a már előzőleg nézegetett könyvet. Reméltem hogy eljutok az 50-dik oldalig de csak a 20-ik jutok. A gyöngybetűs feltételezem a Pilóta írása, a másik meg nem tudom. Senki nem mondta ki volt az a Jeremy én meg nem kérdeztem, lehet hogy másodpilóta? Lehet. Annyira nem hoz lázba a kérdés.
Már majdnem eljutok a 21-dik oldalig mikor meghallom a másik szobából a vízsurrogását.  Rina fürdik ideje kisurranni de ez se tart örökké gyorsnak kell lennem. Először előkerítem a csizmám ami vagy a közösségi térben vagy konyhában van. Emlékeim szerint  konyhában. Ott is találom a falnak támasztva, semmi kedvem felvenni de muszáj most kopoghatok. Sehol senki ami furcsa de lehet, hogy azt csinálják amit én. Na jó nem fizika könyveket lapozgatnak elvannak a saját szobájukban, alszanak olvasnak vagy mit tudom én...
A raktár megvan úgy nyílik mint bármelyik másik zsilipes, két szárnyas. A neheze mégis most jön. Rengeteg kábelköteg ami alapesetben nem olyan vészes de ebben a csizmában és a gyér zöld világításnál feladja a leckét, úgy lépkedek át rajtuk mint aki valami krónikus láb és hátfájásban szenved és nem tud gyorsan mozogni. Lassan óvatosan. Nagyot sóhajtok mikor végre eljutok a doktornő zsákjához. "végre!"
A cipőjét magamhoz mérem, tökéletes, azonnal át is váltok egy sportcipőre. Sokkal jobb! Pipereholmikból, leginkább az új fogkefe érdekel a többit meg majd átnézem a szobámban, hátha van olyan amit magam is használni tudnék. A ruhákból már a címkékből látom, hogy nem az én méretem lenne már ha akarnám. Ékszert meg nem hordok a másét meg pláne nem. A kilátás biztos nagyon szép de nem ezért jöttem, majd legközelebb. Nem csináltam semmi rosszat inkább mihamarabb vissza akarok jutni a biztonságos szobámba, ezért a már sokkal kényelmesebb cipőben távozom is.



Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #130 Dátum: 2017. Május 31. 20:17:38 »
Rina

/Angol/ Semmi kalandvágy? – érdeklődőm szelíden, majd bólintok – A jó dolgok nem időpontra jönnek. – tudom le a dolgot, hogy meghívás nincs (hiszen már elhangzott), de ha arra jár és… majd amikor a harci sérülést mutatják – Ühüm. – lebiggyesztett ajkak – Ez aranyos és érdekes úgy tizennégy évesen – majd visszatérve Lizre… tovább is lépek egészen az érdemel szóig – Ezt inkább Blacktől vártam volna – mintha kezdené elveszíteni a varázsát Joe, aztán a beszólásnál – Gondolom a sötétet már rutinból felismered, nap mint nap nézel szembe vele. – ártatlan pillantás, mindenki értse ahogy akarja, hogy végül a kölcsönszerszámnál – Szeretek első kézből meggyőződni arról, hogy valami jól működik e, nem adok szóbeszédekre. Mindamellett lehet nem ártana, ha minden szerszám helyes működéséről meggyőződnék és akkor már nem szóbeszéd lenne, illetve a doktornőnek is kézzelfoghatóbb bizonyítékkal szolgálhatnék az elkövetkezendő vizsgálathoz – ártatlan pillogás, majd Joe megjegyzésére – A szűk az jó nem? – pillogok, majd a zárszó után balra el

Miután ügyesen el és még sem sétáltam, alaposan kihallgattam őket és úgy döntök, hogy óvatosabb játékra lesz szükség, arra amire minden huncutság mellett amúgy is figyelek, szóval csak a szokásos. Most, hogy a téma kezd unalmassá válni, inkább tényleg lelépek, így a kabinban végiggondolhatom, hogy mit tudtam meg a két fickóról. Leginkább a Pilóta játéktudásáról, ami nem rossz, de azért én jobb vagyok, így legközelebb akár fogadhatnék is. Valami huncutban…

Mivel az Átlagos igen csak rám van kattanva így kénytelen vagyok tovább játszani a tűzzel, hagyni, hogy főjön a saját forró levében mint például nem is oly rég a Szöszi ölelésnél lobbant benne. Az, hogy az a buta kis fruska miért teper ennyire rögtön a pilótáért… bár mit csodálkoznék, azt a kis hordár-srácot is elég hamar elkapta, így elég kétséges számomra, hogy őszinte lenne bármiben is. Oly könnyedén lehetett meghódítani, hogy kételkedem a tudásában is. Elvégre a pénz mindenre megoldás és könnyű az adatokat meghamisítani! Jobb lesz odafigyelni…

Egy pillanatra eljátszottam a gondolattal, hogy talán nem kéne egyedül fürödni, de aztán úgy döntöttem, hogy senki sem olyan jó hozzám – Kai-t leszámítva – mint én. A hosszas törődésnek megvan a gyümölcse, olyan fiatalos fürgeséggel indulok neki kedvenc hálómotyómban, mintha nem is lennék fáradt, egyáltalán nem! Körüljárom az egészet, úgy döntöttem, hiszen ha nagyon elzsibbadnék, még bármikor visszatérhetek a kabinomba.

 A pilótafülke érdekes dolog, leginkább a kilátás tűnik szembe, míg a Pilóta nem annyira izgat, akkor sem, ha a fürdés okozta pozsgás bőr, a még nedves tincsek, a finom helyett intenzív feromon szerű illat, és a külsőm is csábítaná. Viszont úgy tűnik nagyon elfoglalt, ami nem meglepő, akik félnek a szenvedélytől gyakorta menekülnek előle. Nos, kivéve, ha ezzel másokat is megmentenek, mert valami ütközéses téma miatti figyelmetlenségét még el tudom viselni. Így bedobom magam a legkényelmesebb székbe és felteszem a lábam – jut eszembe nem vettem fel semmit a ruha alá, na sebaj – és elidőzöm egy ideig azon tűnődve, hogy Kai ott van kint… valahol

Most, ha valaki látná, akkor egy aggódó, őszinte pillanatot csíphetne el, aztán felkerül az ártatlanság a műsorra és így indulok neki a további felfedezéseknek. Ilyen például… említést sem érdemel a következő, de ami utána ugrik elém, már annál inkább. Végigtúrom a szennyeseket, majd kézmosást követően folytatom az utamat egészen a zárt ajtóig. Ezt megvizsgálom, mert adott esetben meg kell nézem, hogy mi van mögötte. Előlem csak ne zárjanak el semmit, hiszen úgy nem látom, hogy mi van ott! Nem szép dolog a titkolózás, jobb az, ha tudok mindenről…

Belépve a következő helyiségbe meg kell állapítanom, hogy ritka ronda a padló. Nem kizárt, hogy ennek hangot is adtam, mindenesetre a falak színe már üdítőbb. Mi több az aktok is érdekesek, meg is szemlélem őket, elvégre azért tették ki mindet. Ez biztos, hogy nem a pilóta kabinja, így azt is várom, hogy hirtelen valaki át akar ölelni és mindenféle csábítónak hangzó hülyeséggel traktálni. A hófehér bútorok is szúrják a szemem meg a jóízlésem, de mit van mit tenni, nem az én menedékem, így csak egy újabb falatnyi információ az Átlagosról, mellyel kibukik a valódi természete.

/Angol/ Érdekeltek azok a láncok amiket említettél. Lehet kibérelném a szobádat egy-két éjszakára – közlöm úgy, mintha azt mondtam volna, hogy elfogyott az eper, a következő állomáson venni kell – Mit kompenzálsz? – érdekel, hogy mit szerelget, oda is lépek érdeklődve – Jeget nem kérek! – amikor ellép a szekrény felé – Sokan rontják el vele ezt a kiváló és finom italt – koccinthatunk, kortyolhatunk

Átlagostól szabadulva sok unalmas dolgot látok, de azért megvizsgáltam mindent, a biztonság kedvéért. Még ott is elsétáltam, ahol el akartak gáncsolni, mert jobban érdekelt az ami mögötte van, mint az, hogy akadályoztatva lennék. A mentőkabinokat is meg kell lesnem, már csak a tábla végett is, és mert miért ne, míg végül eljutok az újabb kilátópontig, ahol ledobom magam azután, hogy a zsákokat előre vettem. El kell ütni valamivel időt, mi sem jobb erre, mint a múltban vájkálni. A képkeretek nem érdekelnek, de a két zsák, az valódi kincsesbánya lehet!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #131 Dátum: 2017. Június 02. 19:37:16 »
Roxana

Black úgy tűnik, kicsit más véleményen lehet arról, hogy mennyi kávé az, amit záros határidőn belül elfogyaszt az ember - mivel kérdés nélkül elszedte a kávés csészédet is. Láthatólag eszébe nem jutott, hogy a sűrű olasz feketéből van aki egyszerre több csészényit is fogyaszt. Vagy csak úgy viselkedik mint az önjelölt egészségőrzők - és még az orvosi elvárással - mármint a tiéddel - is szembe megy. Aminek talán az az egyik oka, hogy nem is tetted szóvá a dolgot. Majdhogynem ez is orvosi titoknak minősül? Vagy csak az orvos titkának?
Szokták mondani, hogy halottakról jót vagy semmit - de hogy most erről van szó, vagy Black ennyire érzéketlen szociálisan, még nem derült ki. Esetleg csak nehezen nyílik meg mások előtt? Még kell egy kis idő, hogy kiismerd - elvégre nem lehet mindenki olyan primitív, mint a kapitány - hogy tíz perc múlva már azt is tudod, hogy mire fog holnap gondolni.

Azt már megszoktad, hogy hülyék vesznek körül apró-cseprő gondokkal, de az a színvonal talán már sok - vagy talán kevés? volt számodra amit biliárdozás ürügyén megtapasztaltál, s meghátrálásra késztetett.
 
A könyv olyasmiről is beszél, amiről sem Black sem Joe nem ejtett szót. Elárulja, hogy bizony régóta fedélzeti tag - az egyik jegyzet tíz évvel ezelőtti csillagállásokkal számolt, míg a másik kézírás alig másfél évvel ezelőtti adatokkal bűvészkedik. Azaz valaki szintén affinitást érzett arra, hogy átrágja magát egy út során a könyv oldalain - feltehetőleg vörösbor társaságában - ha hinni lehet annak az elszíneződött pöttynek az egyik oldalon.

Kihasználva a lehetőséget, hogy tudod - Rina épp hol és mivel töltheti az idejét, úgy vélted - itt az alkalom beszerző útra indulni. Az időzítés tökéletes - sehol senki! Pedig nem is olyan rég még amiatt aggódtál, hogy a kapitány privát szférája egybe eshet a te szobáddal - de szerencsére tévedtél. Itt még bújócskázni is lehetne - egy ekkora helyen egy-két napig biztos el lehet kerülni a többieket, ha arra volna igényed. A csizma után a raktár következik a listádon - pár percig eltart, amíg
átkopogsz a ládák alkotta szűk folyosón, hogy aztán rálelj a lényegre - egy sportcipőre. Nem sokkal később már abban suhanhatsz vissza a szobádig. Éppen nyitod az szobád ajtaját, amikor az orvosi részleg felől szisszenést hallasz, ahogy a nagy kétszárnyas zsilip dolgozni kezd, hogy valakit átengedjen. Úgy tűnik, hogy nem sokon múlt valakivel a találkozás.
A szobád nyugodt légkörében átnézheted a neszeszert. Egy sminkkészlet, két bontatlan fogkefe, fogkrém, tusfürdő, pár tasak arcmaszk, vattapamacsok, manikűrkészlet, vörös körömlakk és hozzá illő rúzs, szőrtelenítő zselé, egy pár milliliteres parfüm és egy levélnyi fogamzás gátló tabletta a tartalma. Induló készletnek talán elég lesz...
Talán bő két órát még barátkozol a könyvvel, mire eléred a célul kitűzött ötvenedik oldalt, és megengeded magadnak a pihenést.

A reggeli ébredés jól sikerül - a falba épített óra alapján pont időben vagy - háromnegyed hatot mutat az óra. Van még negyed órád, hogy odaérj a rendelőig - ami a távolságot figyelembe véve nem igényel szinte semmi időt. A pilótának reggel hat és fél hét közé adtál időpontot - a kapitány meg feltehetőleg utána érkezik.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #132 Dátum: 2017. Június 02. 19:44:26 »
Rina

/Angol/ A legutóbbi ilyen kalandnál három helyen kellett megvarrni - azóta picit óvatosabb vagyok. Két lövés, egy késszúrás volt az ami elriasztott - vázolja, hogy volt aki zokon vette a viselkedését. Viszont azzal, hogy Blackhez hasonlítod, megrázza a fejét
/Angol/ Azt ne mondd, hogy rajtam kívül is minden pasi megérdemel egy ilyen tüzes rüfkét - pislant rád.

Black a válaszodra bólint
/Angol/ jah, a pilótafülke üvegén át, és néha a tekintetekben - árulj el. De amikor a tesztekről esik szó, csak elhúzza a száját. Nem úgy Joe
/Angol/ Nem csak a tesztek alatt, hanem éles bevetésen is kiváló eredményeket tudok nyújtani. S az sem zavar, ha a teszt eredménye úgy terjed, mint a népmese ;)
Hogy aztán a zárszóra Joe csak bólintson
/Angol/ Nekem igen.

Később átgondolod,  hogy mit tudtál meg. Például azt, hogy ha fogadni akarsz, arra Joe inkább vevő lehet - már ha nem a hajó felmosása vagy valami hasonlóan unalmas dolog a tét. Ugyanis azt kétségesnek tartod, hogy Black bármilyen izgalmasabb dologba belefolyjon. Legalábbis nagy nyilvánosság előtt.
Joe ezzel szemben nem annyira szégyenlős - nyíltan felvállalja, hogy benne volna szinte bármilyen buliban. Noha azért van olyan részlet amit (még) nem kötött az orrodra - csak Blackéra - aki meg nem vevő a dologra.

A szöszi meg mintha rohamtempóban próbálná behozni a lemaradást, amit az orvosi egyetem alatt szedett össze - már ami a numerák számát illeti. Már ha egyáltalán járt egyetemre - a végén még kiderül, hogy csak szeret doktornéniset játszani. De ha valóban szükség van rá, akkor csak remélheted, hogy mázlid van, s már elegen purcantak ki a műtőasztalán, hogy ne kedves mosollyal nézze ahogy elvérzel - miután kivágta a vesédet. Nem ő lenne az első ilyen magvilágból szabadult "orvos", akivel találkoznál.

A fürdés után nem vállalsz nagy kockázatot a felderítéssel - elvégre hamar visszaérhetsz a bázishoz, ha valamiért mégiscsak megunnád a dolgot. A pilótafülkében inkább mintha Black is unna téged - rád csak futó pillantásra futja tőle - pedig most (is) nagyszerű formában érzed magad. Mindössze akkor figyel fel rád, amikor felteszed a lábad - de akkor sem a látvány izgatja, hanem az a kattanás, amely a sarkad alól szűrődik ki, és az a tompa döndülés, amibe utána beleremeg a hajó. Black leereszti a kezében tartott kijelzőt, és aggodalmas pillantást vet egy frissen gyúlt piros lámpára. Kissé megfeszülnek az izmok az állán aztán újra a kijelzője fele fordul, mivel a panel, ami előtt áll, elkezd figyelmeztetőleg pittyegni.

Hogy Kai most merre utazhat nem tudod, de furcsa lehet belegondolni, hogy mindössze egy üveg, és pár centi acél választ el mindössze tőle - és a ki tudja mekkora távolság. A hideg űrben a rengeteg csillag háttere előtt jobb kéz fele távolabb almányi égitest halad a pályáján - s elöttetek a távolban valami gombostűnyi fel-fel fénylik, aztán úgy is marad - s apró pontként imbolyog a horizonton.

A mosókonyha szennyes tartóiból mindössze kettő van használatban. Az egyik szinte üres, és csak az alján van egy ing összehajtogatva, rajta egy pár zoknival és jellegtelen de minőségi fekete boxeralsóval. Bár rend van szennyes tartóban, nem tiszta ruha van benne. A másik viszont kaotikus összevisszaság közepette félig tele van. Olajos overall mesél a karbantartás örömeiről, és átlagos minőségű boxernadrágok zoknik tömkelege. Igaz, találsz néhány érdekesebb darabot is - a legextrémebb talán az, amely elefántfejet formáz, és a nem elhanyagolható méretű ormány tépőzárral oldható. Ráadásul mintha foszforeszkáló tulajdonsága is lenne. Bár versenyképes lehet mellette a férfitanga is, vagy az a jókora kés, amelyre valahol a kosár alja fele félúton bukkansz. A kutakodás és kézmosás után megszemlélheted a zárt ajtót is - egyből látod, hogy a zárat egy vezeték nélküli kártyaolvasó őrzi - aki ért hozzá az hamar megkerülheti - akárcsak az, akinek van hozzá kártyája...

Joe hümment egyet a láncok hallatán.
/Angol/A láncok, kötelek, bilincsek, lovaglópálcák és más huncutságok használatának nehéz ellenállni, ha megfelelő nő van terítéken - pislant ábrándosan a mennyezetre erősített acélgyűrűk fele - Egyébként mikor említettem? - kérdezi töprengve - Hát, talán majd megengedem, hogy te is élvezd a szoba adottságait - lebegteti meg a lehetőséget elégedett arccal.

/Angol/ Ez egy célzás -rásegítő rendszer volt fénykorában. Black szerezte valami roncsról, de még elég halott - mutat az egyik elektronikai panelra. témát váltva.
/Angol/ Ez pedig a tartalék létfenntartó rendszer központi egysége - mutat arra, amin éppen dolgozik -Pár  hete kiégett néhány másik áramkörrel együtt. Most megpróbálom helyre pofozni, aztán jó pénzért eladjuk valakinek - árulja el, hogy nincs tartalék létfenntartó rendszer.

/Angol/ A jeget amúgy sem erre tartogatom - vallja be, miközben átadja a poharat.

A raktár felfedezése bizony azzal jár, hogy itt-ott szürkés por és egyéb, jóval makacsabb foltok jelennek meg a hálóingeden, ahogy a cseppet sem patyolat tiszta ládák és szerelvények közt haladva néha hozzá-hozzá érsz ehhez-ahhoz. Az egyik legkoszosabb, zsírosabb helyet a kitáblázott mentőkabinnál sikerül fellelned - Az ajtaja is csak kézzel nyílik - s belső világításról szó sem lehet - csak az van amit a ládák ellenőrző fénye ad ki magából. S itt sincs semmi, amire azt mondhatnád - megérte ide benézni. A két zsákot elkezded átnézni - az elsőben férfias dolgokra bukkansz - néhány váltás ruhára, mely igencsak hasonlít arra, amiben Liz exét láttad. Egy túlélő kés is a kezedbe akad, no meg az egyik oldalzsebben tűvető pisztoly lapul. Halk fegyver, s űrhajón úgy lehet vele lövöldözni, hogy nem kell aggódni a burkolaton nyíló lyukak miatt. Ellenben találsz jóval zordabb lőszert is - de ez már rohampuskába való, és a jelölés alapján bizony robban is. A hozzá tartozó fegyver viszont nincs itt. Ám ahogy mélyebbre ásol, előkerül egy kis fémdoboz, benne fehéres por - s feltételezed, hogy nem szódabikarbóna van benne. A másik zsákon egyből látszik, hogy valaki már megelőzött, és áttúrta. Jeremy zsákjával szemben itt se cipő se piperecucc nincs, de valaki itt hagyta az ékszeres dobozt a teljes tartalmával együtt - szóval célirányos fosztogatás, vagy emléktárgy-gyűjtés folyt. A kutakodást egy apróság zavarja meg - a közelben valahol szervók nyüszítenek fel, és halk nyikorgásra leszel figyelmes, majd egyetlen mély, a kanapén is végigfutó döndüléssel ismét csend ereszkedik a raktárra.
 
Miután itt kinézelődted magad, a keresztfolyosó másik irányába szintén egy üvegkupolához lehet érni, de ezt valamiféle műhelynek rendezték be. Egy jókora asztal kapott itt helyet, és azon egy házi készítésű, ripityomra szedett vagy félig összerakott izé van. Jobban meg kell nézned ahhoz, mire rájössz hogy ami előtted van, az valamiféle motor vagy generátor lehetne - de nem ismerős az űrhajók gépházából. Valamiféle hobbitárgy lehet - de még messze van a befejezéstől.
Az asztal körül rengeteg kézi és gép szerszám kapott helyet, kaotikus összevisszaságban van minden szétdobálva.

Végül felleled a raktér hátsó zsilipjét - amelyen átlépve a gépházban találod magad. Itt mindenféle korú és állapotú berendezések kaptak helyet - úgy néz ki, mintha minden alrendszer más-más hajóról került volna ide. A hipermodern légfrissítő egységtől kezdve az elavultnak mondható évszázados központi magig? széles a választék - de azt látni, hogy karbantartást igényes területre érkeztél. Egyetlen út vezet tovább - egy kis fali fülkében elhelyezett vaslétra vezet felfele. A felső "szint" egy biztonsági hámmal felszerelt kényelmes forgó-billenő fotelt tartalmazz, meg rengeteg vezetéket, ami az oldalsó takarólemezek helyén át törnek elő. Egy-kettő már meg van jelölve, de a többség még vár a sorára. A fotel felett itt is acél erősítésű üvegkupola pihen - és a fotelt bármilyen helyzetbe be tudod forgatni a karfába épített joystick segítségével. A teljes hajó tetejét, és a környező űr jókora részét meg tudod nézni. Régen szinte biztos, hogy a fegyverrendszer része volt - de ma már csak nézelődésre alkalmas. A hajóval történt első ismerkedésed itt ért véget - az út immár ismét  a kabinodba vezet, ahol végre lepihenhetsz abban a tudatban, hogy miközben te pihensz, egyre közelebb kerülsz a célodhoz.


Reggel nem túl tapintatosan adják tudtodra, hogy illene felkelni - csipog valami ébresztő a falba szerelt kijelzőn. Reggel hat óra lesz öt perc múlva. A korai kelés miértje folytán eljutsz arra a következtetésre, hogy a szöszi elvileg nemsokára orvosi vizsgálatot fog tartani.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #133 Dátum: 2017. Június 05. 12:30:11 »
Rina

/Angol/ Puhány… - mondom szelíden, de azért érezhető volt a szóban rejlő gyengédség, ami megértésből fakad – igen szokatlan ez tőlem – ami pedig a rüfkét illeti – Az érdemel aki elég tökös hozzá… vagy van vér a pucájában – somolygok, majd Black – Mindkettő tükröződik – osztom meg vele, de igazából nem kell szeretnünk egymást, mindig vannak okostojások, itt sincs kivétel – Csak meg ne vágd magad! – intem óvatosságra az éles bevetés témában, majd bólintok – Minden mesének van valami igazságalapja! Csak vigyázz, nehogy elszorítsa a keringésed! – újabb jótanács, hogy aztán lelépjek…

A hajó két klikkre oszlott. Az egyikben vannak azok, akikben van kurázsi, tüzesek és emellett tudják, hogy mitől döglik a légy, a másik pedig… hát ők. Hosszú lenne kifejteni milyenek, nincs is értelme, hiszen attól nem lesznek többek, de az Átlagos legalább halovány jelét mutatta annak, hogy megérdemli a figyelmem. Nos, jó… már akkor felkeltette amikor meglepetten pislogott az aszfalton, de utána csak csalódást okozott, míg nem bepillantást nyertem a múltjába… úgy, ahogy.

A kellemes és felfrissítő ténykedésem előtt pici időt szántam a talán nem is doktornőre. Ha kiderül, hogy nem ért hozzá, akkor mindent tagadok és alapos büntetésben fog részesülni, ha mégis az akinek mondja magát, akkor talán… talán a két hím után hagyom, hogy hozzám érjen. Nem mintha megérdemelné, hiszen megígért valamit és nem tartotta be. Ennek biz Mei-Mei következményei vannak és remélem fel is készültél rájuk! Nem tudom melyik lenne jobb…

A Pilótafülke már csak emlék, Black egy sötét figura, aki azt hiszi, hogy még mindig ragyog, de már igazából csak elnyel mindent ami szórakoztató és érdemes. Szomorú, ha belegondolok, hogy az élet rövid és sokkal több öröm és mámor van benne, mint amiben a kis Szöszi fog részesülni, ha a Pilóta mellett köt ki. Nem mintha az én dolgom lenne… szóval jogában áll a fiúkat szeretni vagy áldokik agyát húzni, hogy aztán ki tudja mit tegyen velük a Fülkéjében… ez mondjuk elég izgató gondolat…

S ekkor érkezik az a kattanás, amire csak felvonom a finom ívű szemöldökömet és a döndülésre és csak egy halk hm-et tudok reagálni, lévén fogalmam sincs mi történt. Mivel a Pilóta nem rohangál fel-alá, de cserében úgy bambul, mint aki attól fél mindjárt felrobbanunk, azért némi aggodalomra adhatna okot, mégis valamiért teljesen nyugodt vagyok. Érdekel mit csinál, még ha fogalmam sincs miért, így nézem picit ahogy izzad. Azon tűnődőm, mi lett volna, ha tényleg azt akarom így legyen…

Mivel az a fénypont igen messze van, így nem aggódom, elvégre csak nem megyünk neki…

Később, mert aranyos vagyok és adtam Blacknek egy puszit a vállára vagy nyakára függően attól melyiken volt több szabad bőrfelület, a mosókonyha kaland nevű történet részese lettem. Pedáns és Példás. Ez az egyik, máris utálom, a másik pedig a kedvemre való, főleg, hogy meg is ajándékozza a kíváncsiságomat! Magamhoz is veszem, hiszen aki találta azé! Később, a kézmosást követően a késsel vágok neki a hajó többi részének, mint a zárt ajtó, ami csak egy akadály, ha lesz nálam valami megpróbálom kinyitni vagy inkább elcsenni Átlagostól ami ide kell.

/Angol/ Igen, vagy férfi – szúrom közbe – korábban – jegyzem meg, majd az engedékenységre – gondoltam becsábítom a Szöszit és ha te beengedsz, akkor én megengedem, hogy egy kamerán át kukkolj az első alkalommal, a másodiknál meg… – ki tudja, de most annyi, hogy aránylag eléggé odafigyel a férfire – Szeretnél valami puffogót a hajóra? Ráférne… így olyan, meztelen – aztán a tartalék-létfenntartó nem izgat annyira, így a jeges téma után már iszogathatunk jóízűen

Mivel itt sok más érdekes nem történik, az üveget begyűjteném egy könnyed odasimulós, nózival a férfi száját érintő, halkan sóhajtó és csábosan pillogó módon, de úgy, hogy azért lássa mi is van nálam amikor kifelé megyek. Ha esetleg nem akarná odaadni, akkor is huncut voltam, csak üveg nélkül megyek tovább… hogy a por és minden egyéb ami tönkre akarja tenni a finom ruhámat, csúnya tekintet áldozata legyen és még mocskosabb szavak célpontja. A gorram-verte a legfinomabb megfogalmazása a dolgoknak.

Egy mentőkabinnal később.

A két zsák sok érdekességet tartalmaz, főleg az enyveskezű dokit illetően, mert a két férfi annál jobban kedvelte Liz-t, hogy a cuccai közt kotorásszanak. Ellenben a fegyvereket vétek lenne itt hagyni, azokat szépen magamhoz veszem, esetünkben a zsák mellé, hogy majd magammal hurcoljam őket túszként. A pisztoly nagyon megmelengeti a szívemet, leellenőrzöm és üzemkészre-biztosra simogatnám, ha találok bármit ami használható hozzá. A töltények is engem akadnak, a drogot is elteszem… nem, azt nem végül, inkább ékszereket vizslatok, akad e pár szép darab.

Sajnálom Liz-t…

De neki már nem kell. Nekem se a nyikorgás, így amikor végre vége, megyek az üvegkupolához a beszerzett cuccokkal. A műhely része nem érdekel, de az asztalra lepakolok, ha kell félretolom azt a micsodát ami ott van. Gondolom az a balfék próbálkozhatott, aki már szintén nem fog hiányozni senkinek. Ha nem az övé volt, akkor… se érdekel tovább. Egyre inkább az Átlagosra hajaz a rend, szóval a gépházba lépve meg kell mondjam, hogy utoljára a gyerekkori ruhám nézett így ki, ha lehet annak nevezni…

No lássuk azt a létrát. A ruhám már úgy is mosásba kerül, így bár kellően bosszús, sokkal kíváncsibb vagyok annál most álljak meg, amikor már nincs mit tenni a textilt illetően. Leülök, mert az vicces és még be is kötöm magam egy rövid pillanatra, hogy ismerkedjek a csatokkal, végül az egészet békén hagyjuk és miután megcsodáltam a hideg végtelenséget visszatérek az asztalon hagyott motyókért és bedobom őket a kabinomba.

Végül a szennyesben végezte a pizsama és nem kizárt még egy fürdés, hogy aztán jót nyújtózva elheveredjek és álomra hajtsam a csinos buksimat… amit korán reggel felver valami olyan zaj, amire azt kell dobnom ami épp a kezembe kerül, többek között egy tőr biztos, mert én már csak ilyeneket őrizgetek a párnám alatt! Ha bekussolt, akkor visszaalszom és nem is kelek fel amíg ki nem aludtam magam rendesen-meztelen…

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #134 Dátum: 2017. Június 06. 06:45:04 »
Hosszú ez a nap és hol van még a vége? A játék alatt kiderült még Black pilótának is sikerül lecsúszni a kettes szintre, vajon mi történhet ha nem vagyok ott? Apám szerint minden éremnek két oldala van jó és rossz. Rinában és a Kapitányban a van jó csak kevés. A pilótában pedig is van rossz csak éppen esze ágában sincs megmutatni.
Küzdelmeim a fizika világában nem egyszerű, már a saját kabinomban. Kit érdekel, hogy álltak a csillagok tíz éve? Mondjuk érdekes tény hogy valaki már akkor is olvasta beleirkált a könyvbe. Na jó kicsit elég ebből, ahogy hallottam Rina éppen tusolt ideje gyorsan cselekedni és megnézni azt a raktárat. Az odaút a konyhán át kopogós csizmában nem célszerű és nem is túl gyors legfőképp hosszú. A halott doktornő cuccai között találok olyan dolgokat amiket már ma este és már holnap reggel használni tudnék. Csak egy percre néztem bele a neszeszerbe a használatlan fogkefe láttán, úgy döntöttem egyenlőre ennyi is elég. Na és a cipők, mind jó rám. Gyors lábbeliváltás és már suhanok is vissza a szobámba. Még jó, hogy a doktornő nem a tűsarkú cipőket kedvelte mert akkor tartoztam volna az ördögnek egy úttal. Hallottam hogy valaki még mászkál itt Rinánál már nem csobog a víz lehet hogy ő. Semmi kedvem most találkozni vele gyorsan bemegyek a szobámba és rányomom a privátot. Most látom mekkora kupi van itt. Szétdobált széljegyzetek   és amiket galacsinba gyúrtam mert nem jó és nem jó vagyis szar! De legalább lesz mit a szekrénybe pakolni! Mikor ezzel megvagyok végignézem a szegényes ruhatáram, annyira nem rossz könnyen mosható holmik. Felveszek egy pólót ami két mérettel nagyobb valahogy mellényúltam, de most nagyon jött. Kinevezem alvósnak. A kávéfőzővel még nem tudom mi lesz de van!
A doktornő cuccait már így nézem meg. Na lám itt aztán van minden amitől egy nő szép lehet, a fogamzásgátlón már nem is csodálkozom. Néhány dolgot például fésű, hajkefe és a nehéz napokra való készletet hiányolom na meg a sampont is. De a kapitány tökéletesen bezselézett haját elnézve biztosan ezeknek is megvan a helye talán a közös fürdőben? Valószínűleg más funkciója is van mosókonyha? Az viszont biztos, hogy Liz elég sokat adott a külalakra ez már a ruháiból és az ékszereiből is látszott. Nem vagyok teljesen biztos benne de attól tartok éppen csak átcsúszhatott a ZH-kon. A körömlakk és a rúzs elég durva vörös színűek, (kurvásak) ha kedvem és időm lesz kipingálom a körmöm vele, de kivárni míg megszárad macerás, de miért is ne? Csak nem ma este és holnap reggel inkább holnap délután. Passzolna  dögöskéhez de ezt egyenlőre tartogatom még.
Kicsit még "fizikázok" eljutok az ötvenedik oldalig ami magamhoz képest "király"!
Másnap reggel már hajnali ötkor a tusolóban vagyok a poén kedvéért beállítom az ébresztőt fél hatra, de tudom, így is mennyi az idő. Egyik kezemben a tusfürdő érdekes gyümölcsös illatú a ilyen  szivacs a másikban a fogkefe és fogkrém A parfüm teljesen illik a tusfürdőhöz de elég belőle pár csepp eléggé intenzív az illata. Mondhatnék bármit ez a Liz tudott élni! Tíz perc alatt végzek. Gyors smink, semmi alapozó és púder csak egy kis szempillaspirál. A rúzst meg a lakkot egyenlőre hanyagolom. A tegnapi farmer jó lesz semmi baja, másik alsónemű és póló kell. Nincs nagy választék felveszem ami elöl van. Egy pillanatig szemezek a gyantával,aztán ráhagyom. Talán találok eldobható borotvát ott ahol a nehéz napos kelléket tartják. Később!
Előbb irány a konyha hátha maradt tegnapról Kávé, anélkül meghalok! Igeeen! Még időben vagyok! Bögre, Mikró, és életmentő ital! Aztán még egy, De ezt már viszem magammal az orvosiba, Még át akarom nézni "tisztel hajólakók" kartonjait mielőtt ideérnek.