Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 13640 alkalommal)

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #285 Dátum: 2017. Szeptember 03. 13:35:37 »
Dettó

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #286 Dátum: 2017. Szeptember 03. 15:59:40 »
Idézet
Tudom, hogy nagyon lassú játékos vagyok. :-[ Azért érdeklődhetnék-e, hogy miről is lenne szó? :)

Szerintem megfelelő a tempód. Így legalább nekem is van időm átgondolni a történteket. Vannak napok mikor kedv van a regény írásra, de amint hozzákezdek egy katyvasz jön ki, s ilyenkor egész hétre elfeledkezem a játékról.  ::)
Nem ismerek mást a M.A.G.U.S -on kívül. Habár gondolkodtam, középkori vampire-ben, de emlékszem amikor először meséltem mókust. :D (kb 1 év játékosi tapasztalattal) Ezért inkább nem török mesélői babérokra Dark Age Vampireben


... Egyszer a közeljövőben szándékomban áll új kalandot indítani.
Persze. Ti lesztek az elsők, akiknek jelezni fogok. Egyelőre szeretném ezt a történetet végig vinni, aztán majd meglátjuk.
A köv. játék koncepciói:
-Elméletileg van ötlet a "Manifesztáció" folytatására, de a kaland kidolgozásához nem biztos
-Esetleg egy más által készített kaland, főleg a nagyobb eseményeket felölelő mesékhez van kapacitásom, mint a Dúlás vagy a ZH. De az is lehet h teljesen más lesz. Ez még a jövő titka.


Vissza a játékba:
Idézet
Megvárom a többieket, hogy ne legyünk elcsúszva időben.
OK. Kalidar és Quator még harcolnak, írok mikor aktívan is részt tudsz venni. Ettől függetlenül, ha akarsz írhatsz csak az max. nekem szól, ebből a többiek semmit nem fognak érzékelni.



Idézet
A goblin szó szerint utat tör majd magának a varázsló/pap/sámán/miaszösz irányába.
Eközben akit ér ellenfelet azt ledarál,hátha a csökkenő nyomás hatására lesz olyan aki hamarabb rá tud támadni a múmiára.Ha nem akkor ő maga próbálja mihamarabb elérni.
Úgy vélem ez még mindig gyorsabb és kockázatmentesebb mint a sötétben,esetleges csapdák közt sompolyogni ugyan ennyi időt.
Rendben. a 3 csontit legyőzöd, de azt tudod h a múmia varázsolni fog, ami fájdalmas is lehet.


« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 03. 16:01:11 írta wolftern »

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #287 Dátum: 2017. Szeptember 05. 20:51:28 »
Először azt hittem, hogy mindenkit beterít a homok .... illetve hogy azt a szellem idézte meg, hogy azzal segítsen túl minket a csontváz invázión ....
De rá kellett jönnöm, hogy nem. :yjawn:
Csak engem ért a megtiszteltetés, hogy benézhettem a homokszőnyeg alá és hát nem éppen segítség gyanánt.

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #288 Dátum: 2017. Szeptember 05. 22:14:25 »
Idézet
Először azt hittem, hogy mindenkit beterít a homok .... illetve hogy azt a szellem idézte meg, hogy azzal segítsen túl minket a csontváz invázión ....
Ha akarjátok összefoglalhatom a történteket. (Legközelebb -az említett másik történetben :) - nem lesz külön játéktér és kockázó, mert visszaolvasva elég zavaros. sry)

Idézet
De rá kellett jönnöm, hogy nem. :yjawn:
Csak engem ért a megtiszteltetés, hogy benézhettem a homokszőnyeg alá és hát nem éppen segítség gyanánt.
neeeeeem  ;D A jelenlévők közül ért téged, csak. Nem túl szép dolog, de az NJK (dervis) eltávolítása -annélkül hogy kinyiffanna- másképp nem lett volna lehetséges és ha egyszter CKL visszatér...


Most nézelődök és tanátam egy újabb hibát:
A bénítás varázsnál mentális ellenállást vettem, pedig ÚTK-ban már az isteni varázs másképp múkodik.  ???  A szabályosság kedvéért dobok, és ha nem sikerül, akkor annyi lesz a változás hogy a goblin nem fetreng -ezt mindenki látni fogja, és valamikor a héten befejezem a reagom- ahhoz képest írjatok légyszíves.


SZERK: a varázslat megtörtént, de nem sikerült

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #289 Dátum: 2017. Szeptember 10. 08:52:44 »
Megtörtént a várva várt módosítás, írhattok.

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #290 Dátum: 2017. Szeptember 10. 10:55:23 »
Annyi kérdésem lenne, hogy a múmia akkor eltűnt teljesen? Azért kérdezek rá, mert a nekem írt reag Spoiler részében még támadási távolságra van. Annyira mégse tűnt messzire vagy csak úgy maradt a "titkos infó" részben? :)

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #291 Dátum: 2017. Szeptember 10. 11:44:38 »
Úgy maradt a titkos infó részben.  :yjawn: Eltűnt ->láthatatlanná vált.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #292 Dátum: 2017. Szeptember 10. 12:58:01 »
Bár nem fűzök hozzá sok reményt, de Laha infralátással körbepásztáz... hármunkon kívül van más, aki/ami hőt bocsát ki?

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #293 Dátum: 2017. Szeptember 10. 12:59:10 »
nincs

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #294 Dátum: 2017. Szeptember 24. 11:04:10 »
Sziasztok!

Ezer bocs és egy anyamedve a hosszabb hallgatásért. :puppy-eyes:

Írtam a történetbe és a kockázósba is.

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #295 Dátum: 2017. Szeptember 25. 17:51:13 »
OKÉ.  ;) Már épp azon gondolkodtam h rákérdezek h mi a helyzet.  ;D Viszont valamiért megvannak őrűlve ilyenkor az emberek és majd mindig későn érek haza. Amint tudok írok.   :console:

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #296 Dátum: 2017. Október 07. 10:30:30 »
A szint léptetése is folyamatban van.  :)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #297 Dátum: 2017. Október 15. 08:40:20 »
Üdv!

Bocs, most én vesztem el egy kicsit. :-[

Írtam. Illetve annyi kérdésem lenne, hogy a szintlépést hogyan jutassuk el hozzád Wolftern? Elég a KAP költést felsorolni egy pm-ben vagy küldjük újra valamilyen formában a karilapot is?

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #298 Dátum: 2017. Október 19. 17:21:11 »
Hello

Sajnálattal közlöm, hogy idő és ihlet hiányában feladom a játékot. Tudom hogy én esküdöztem, h mindenképp folytatjuk, de egyszerűen nincs erőm a kalanddal foglalkozni. :console:

Köszönöm, a részvételt és a türelmet.

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #299 Dátum: 2017. Október 19. 21:28:04 »
Mi köszönjük hogy eddig is kitartott...majd talán legközelebb hosszabbra sikeredik....