Szerző Téma: Karakterek  (Megtekintve 1099 alkalommal)

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Karakterek
« Dátum: 2016. Június 01. 22:12:45 »
Egyértelmű.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Karakterek
« Válasz #1 Dátum: 2016. Június 05. 06:58:07 »
Név:Hélia
Faj:Ember/nő
Kor:25 év
Jellem:Élet/Káosz
Vallás: Morgena
Szülőföld: Taba-El-Ibara
Kaszt:Boszorkány
Alkaszt: Ezer Fátyol Nővérei rend
Tp:301 Tp.
Köv szint:601 Tp.
Köv szinthez: 300 Tp:
3.szint.

Tulajdonság:AlapMód
Erő:99
Gyorsaság:1212
Ügyesség:1414
Állóképesség:1212
Egészség:1111
Karizma:1616
Intelligencia:1416
Akaraterő:1515
Asztrál:1616
Érzékelés:1616

Max Ép: 11      Akt. Ép:11
Max Fp:37       Akt. Fp:37
(vásárolt 10Fp 10 pontért)

Max Pszi: 16 pont       Akt. Pszi 16 pont
Max kegy----  Akt  Kegy----(nincs)

Max. Mana: 9 Mp.       Akt. Mana: 9 Mp.
(vásárolt: 3Mp 9 pontért)

Mágia ellenállás:
Típus: Asztál: Mentál:
Tudatalatti: 16 15
Háttér: 0 0
Hit: 0 0
Statikus Pajzs: 6 6
Dinamikus Pajzs: 0 0
Mágikus: 0 0
Összes: 22 21

KAP Költségek:
Alkaszt: 5 KAP
Mágikus fogékonyság(ingyenes): 1 KAP
Nemesi vér: 1 KAP
Pszi érzékenység(ingyenes):1 KAP
Rang: 1 KAP
Hátérre költött 7 KAP

ALAP HARCÉRTÉKEK:
Fegyver nélkül:
                        Fok:       Idő:         KÉ:         TÉ:      VÉ:      CÉ:     Sebzés:     STP:      Spec:     Műveletek:
                         ---        ----          28          35        78       25       ------        ----       -----       ---------
Dobótőr:            0           3             28          0          78      25        1k6-1       10         xxx
Méregfog:          0           3             28          35       78        0          1k6-1       20        xxx
Vásárolt HM 0. Harctéri gyakorlatból elköltve 0.

Képzettségek     KP               Szint     
Akrobatika:+8VÉ ha van hely ugrani 9 27%+14%=41%                                                                               
Álcázás/álruha:11
Alkímia: 53
Csapdaállítás: 11
Démonológia: 31
Élettan: 11
Értékbecslés: 11
Esés: 8 24%+14%=38%
Fegyverhasználat (tőr jellegű fegyverek):   11
Fegyverhasználat (hajító fegyverek):11
Futás:11
Helyismeret(El Sobira):03
Herbalizmus:84
Írás/olvasás:02
Jelbeszéd:52
Kétkezes harc:21
Kultúra (Dzsad):03
Kultúra (pyarroni):22
Kultúra (shadoni):11
Legendaismeret:33
Lélektan:02
Lopódzás:10 30%+14%=44%
Lovaglás:11
Mászás:12 36%+14%=50%
Méregkeverés/semlegesítés: 144
Művészet:(tánc):02
Nyelvtudás: (dzsad):03
Nyelvtudás: (shadoni):03
Nyelvtudás: (pyarroni): 22
Orvoslás11
Pszi (pyarroni):02
Rejtőzködés:10 30%+14%=44%
Számtan/Mértan:103
Színészet:11
Szexuális Kultúra:11
Tapasztalati mágia (boszorkány):03
Történelem:11
Udvari Etikett/Intrika:02

Kinézet:
152 cm magas, 50 kg. Eredetileg sötétebb Dzsadokra annyira jellemzően barna bőrű, de ez a városi tartózkodása alatt kissé halványodott. Hosszú derékig érő sötét barna haja van. Az egyetlen fő jellemzője amitől kirí a többi déli nő közül az az acélkék szeme. Ennek még gyermekkorában nem örült mivel mindenki megbámulta de később úgy gondolta még a javára válhat a különleges szemszín. Délen Taba-El-Ibarában mindenkinek vagy fekete vagy sötétbarna szeme van. Mindenki sötétbarna vagy fekete ruhát hord, ellenben Hélia A világos fehér ruhákat kedveli a klánban azt tanulta ezek taszítják a napfényt, és igazuk volt. Sajnos majdnem összes ékszerét amit a táncolással és lantolással szerzett a városban el kellett adnia, hogy feljusson a hajóra de valamit valamiért. Azért egy aranyláncot megtartott ha elfogyna az összes pénze.
Hélia:

Előtörténet:
Eredetileg Taba-El-Ibarából származom ami az egyik Kereskedő hercegségek egyike. A dúlás után 5 évvel érkeztem a Városba. Sajnos nagyon gyorsan el kellett hagynom hőn szeretett hazámat, és attól tartok már nem is mehetek vissza. Öt évesen kerültem az Ezer fátyol nővérei boszorkányrendbe egyenes úton a nagynéném által aki maga is tag volt. A szüleimet korán elveszítettem természetes úton. Elég jól haladtam felfelé és a szobatársammal is jól kijöttem. Amikor "az Anyánk" a főboszorkány magához hívatott.  Két lehetőségem van hogy elérjem a szexuális kultúrát. Vagy még várok néhány évet hogy magasabb szintű legyek, vagy férjhez megyek és meg is van. Jobb lett volna várni. A férjem egy igen magas rangú de öreg  már tíz feleséggel és számtalan ágyassal rendelkező herceg volt. A többi asszonyát se tudta boldoggá tenni nem tudom én minek kellettem még neki. Talán dísznek? Egy napon meggyilkolták mellette az én tőröm feküdt, talán valamelyik öregedő féltékeny feleség volt. Ott hagytam mindent ruhát ékszert és visszamentem a rendbe elmondani mi történt. Az Anyánk úgy határozott, hogy a nénémmel és száz arannyal azonnal leléptem a Városba. Itt úgyse keresne senki. Néném csak pár napig maradt velem felnőtt vagyok 25 éves ideje egyedül boldogulni. A száz arany nagyon gyorsan elment leginkább ruhára cipőre ékszerekre két új tőrre. Nem tehetek női mivoltomról. Egy lantot is vettem jó lesz ez még valamire alapon.
Találtam egy több emeletes fogadót ami már felér egy szállodával, itt kezdtem el dolgozni énekkel és lantjátékkal szórakoztatva az átutazókat. A lantjátékom még nem az igazi inkább csak énekkel. Annyi aranyam még maradt hogy előre kifizettem három hónapra egy fenti szobát.
Nem sokkal később egy este a fátyoltáncot gyakoroltam a fenti szobámban a fogadós az a vén kecske feljött leskelődni de rosszul járt mert már nagyon jól megy. Teljesen elájult még a nyála is csorgott úgy kellett felpofoznom nem mondom élveztem. Mikor magához tért azonnal megérezte a pénz szagát tehát elkezdtünk egyezkedni 50, 50 %-ot nem mert felajánlani mert nagyon babonás volt. Maradtunk abban, hogy 70, 30 ebből 70 az enyém. Végül is én végzem a munka oroszlánrészét.  Tánc az emeleti nagyobb teremben amikor meg beájulnak a népek gyorsan kizsebelem őket. A fogadós dolga mindig ugyanaz: " Én nem tudok semmit, biztos valami ügyes kis tolvaj volt sajnálom de ez nem börtön ide szinte bárki bejöhet."  Ugyanezt mondogatni és a vállát rángatni, "de nagyon sajnálom" meg tartani a száját. Ahogy már említettem babonás fél is tőlem mégis csak boszorkány vagyok. Ez a kis üzleti kapcsolat nagyon jól működik kicsit unom már jó lenne valami mást is csinálni helyette. Ezért úgy döntöttem hajóra szállok egy dilis nevű hajón. Tévelygő hát miféle név ez? Berrana-Rodába tartok és meglátom mi lesz.

« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 01. 07:58:28 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Karakterek
« Válasz #2 Dátum: 2016. Július 12. 23:19:40 »


Név: Anotrius Coldeval
Kaszt: Paplovag
Alkaszt: Krad paplovag
Faj: Ember
Életkor: 26 éves
Jellem: Rend
Vallás: Krad
Szülőföld: Pyarron
Rend: Aranykör-lovagrend
Tapasztalati szint: 3. szint
Tapasztalati pontok: 301TP

Tulajdonságok:
Erő: 15
Ügyesség: 14
Gyorsaság: 14
Állóképesség: 14
Egészség: 13
Karizma: 13
Intelligencia: 14
Akaraterő: 13
Asztrál: 14
Érzékelés: 11

15+14+14+14+13+13+14+13+14+11=135


Hátterek:
Iskola – 6KAP
Kegyelt – 0KAP
Fegyverzet 0KAP
Vagyon -1KAP
Nemesi vér 1KAP

50-8=42KAP/szint

FP: 27+12(12KAP)=39
Aktuális FP: 39

ÉP: 13
Aktuális ÉP: 13

Alap Kp: 14+16(16KAP)=30

Aktuális Kp: 0

Képzettségek:

Fegyverhasználat (hosszúkard) 3.fok
Fegyverhasználat 2.fok (buzogányok) + 7kp
Pajzshasználat 2.fok
Fájdalomtűrés 2.fok
Hadvezetés 2.fok
Harctéri Gyakorlat 2.fok
Vértviselés 3.fok
Állatismeret (hátas állatok) 2.fok
Lovaglás 3.fok
Heraldika (piaron)2.fok
Lélektan 2.fok
Udvari Etikett (piaron) 2.fok
Írás/olvasás 3.fok
Történelem (piaron)3.fok
Vallásismeret 4.fok +18kp
Számtan/mértan 2.fok
Térképészet 2.fok
Legenda ismeret (piarron)2.fok
Kultúra (shadon)2.fok
2 Nyelvtudás (shadon, gorviki)2.fok
Helyismeret (piaron) 3.fok
Kultúra (piaron) 3.fok
Nyelvismeret (piaron )3.fok
Szexuális Kultúra 1.fok 1kp
Nyelvismeret (közös) 2.fok 2kp
Nyelvismeret (dzsad) 2.fok 2kp

Kegypont: 15 (10 vásárolt 30KAP-ból + 5 kapott. 1. szinten 1. 2. szinttől 2.)
Aktuális Kegypont: 0
Szférák: Élet, Lélek

Alap értékek:

KÉ: 25
TÉ: 43
VÉ: 88
CÉ: 25

fegyveres értékek:

Hosszúkard:
Időigény: 5
Sebzés: 2k6
KÉ: 5 +25 +2 = 32
TÉ: 10 + 17 + 43 +5 = 75
VÉ: 10 + 17 + 88 +5 =120

Egykezes buzogány:
Időigény: 5
Sebzés: 2k6
KÉ: 5 +25 = 30
TÉ: 10 + 17 + 43 = 70
VÉ: 5 + 17 + 88 = 110

vértes érték:

Hosszúkard:
Időigény: 5
Sebzés: 2k6
KÉ: 5 +24 = 29
TÉ: 10 + 17 + 37 + 5 = 69
VÉ: 10 + 17 + 82 + 5 +35 = 149

Egykezes buzogány:
Időigény: 5
Sebzés: 2k6
KÉ: 5 +22 = 27
TÉ: 10 + 17 + 37 = 64
VÉ: 5 + 17 + 82 +35  = 139

Félvért:
MGT:-3
SFÉ:+6

Közepes pajzs:
VÉ:+35


Felszerelés:
- Félvért
- Közepes pajzs
- Hosszú kard kardhüvellyel
- fegyveröv
- köpeny
- Egykezes buzogány
- Hátizsák nagy
- tinta
- toll
- papír 2 tucat
- még nem tele írt könyv feljegyzésekkel naplóval
- Könyvek 3db
- csizma gyalogos
- öv
- ing nemesi 2db
- kalap
- kesztyű nemesi
- nadrág 2db
- mellény
- némi enni inni való
- szent szimbólum egy aranygyűrű az ujján
Aktuális pénz: 6 arany


Előtörténet:
3663 nyarán született Pyarron városában nemesi család sarjaként. Ekkoriban vészterhes időket élt Ynev ezen része. Sötét fellegek gyűltek Pyarron fölé. Szülei lovagi neveltetést szerettek volna adni. Fiatalon hat évesen már beadták taníttatni. Sajnos tanulmányait 3670-ben megszakadt, menekülniük kellett a családnak, Neki magának is egy Aranykör kontingenssel. Azon a helyen telepedtek le, amit ma Új-Pyarronnak hív a világ. Itt alakult újá az Aranykör-lovagrend. Neveltetése is itt folyt. Minden olyan dolgot megtanult, amit egy Aranykör lovagnak tudnia kellhet. Hosszasan gyakorolta a fegyverforgatást, térképek olvasását, történelmet. Írni és olvasni tanult, ért a számokhoz is. Egyre nagyobb eltökéltséget érzett az iránt, hogy még jobban szolgálja Kradot. Részt vett egyre több imádságon, hite egyre jobban mélyült választott Istenéhez. 3685-ben nyert teljes jogú rendi tagságot, de nem lovagként, hanem paplovagként. Ekkor kezdte el tanulmányozni a nyelveket, és több áhítatos könyvet bújt ezekben az időkben, mint valaha. A könyvek nagyon érdeklik. Minél több hasznos dolgot feljegyez ezen iratokból.
Idén egy megbízást kapott. Al-Hidemában az emír palotáját felújítják. A felújítás alatt egy amund kőtáblát találtak. Ennek kellett utána járni. Ez ügyben kellett elkísérnie Baloro atyát. Most éppen visszafelé utaznak.

Kinézet: 1.8m magas. Erősebb termet. Barna félhosszú haja van, csupasz arca. Szeme sötétbarna, bőre fehér. Fehér félvértet visel arany szegéllyel. Köpönyege is fehér arany karikával ellátva. Pajzsán szintén arany karika díszeleg. Fegyverövére kard és egy buzogány van csatolva.

Jellemrajz: Egyenes és becsületes embernek nevelték. Tisztelettudó és rendszerető. Ha akar valamit azért kitartóan küzd.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 22. 20:19:05 írta Con Angilo Guerdo »