Szerző Téma: Berrana – roda mólóinál  (Megtekintve 42920 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #300 Dátum: 2017. Április 23. 13:29:10 »
Fúdegonosz!

Köszönöm ezt dicséretnek veszem  :)

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #301 Dátum: 2017. Április 26. 20:48:29 »
Primusz után írok.  :)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #302 Dátum: 2017. Április 30. 09:43:15 »
Primusz után írok.  :)

Üdv!

Én meg megvárnám mesélőivel Alaric mestert ha meg nem haragudtok  :hug:  :)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #303 Dátum: 2017. Május 12. 21:43:32 »
Holnap délután írok.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #304 Dátum: 2017. Május 12. 23:44:09 »
Holnap délután írok.

Üdv!

Csak nyugodtan szerintem mindannyian türelmesek vagyunk :)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #305 Dátum: 2017. Május 13. 23:37:37 »
Ami késik, az a gyorsvonat. Bocsesz, csak most tudtam ideérni, elhavazott a meló.  :work: :give-up:

Kérdésem lenne, mégpedig az Örző aurával érzékelhetem-e a statikus ellenséges elemeket is a környezetemben, vagy csak akkor jelez a varázslat, ha meg akarnának közelíteni / mozgásban lennének? Illetve a karakterem mit tudhat a Farkas ezredről? A megbízatást leszámítva hallott már róluk, akár mint felföldi, akár mint volt katona? Elsősorban az érdekelne (ha hallott róluk), hogy mennyire szervezett katonai alakulatról van szó, inkább gerillaharcmodor jellemzi őket vagy abszolút reguláris hadsereg lennének? Sajnos én még nem voltam katona, de úgy tűnik számomra mintha ez egy próba lett volna, hogy reagálunk a fenyegetésre. Ez a feltételezés katonai szemszögből mennyire tűnik helytállónak?

Az utolsó kérdés akár mindenkinek is szólhat akinek van ebben tapasztalata.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #306 Dátum: 2017. Május 17. 19:31:48 »
Kérdésem lenne, mégpedig az Örző aurával érzékelhetem-e a statikus ellenséges elemeket is a környezetemben, vagy csak akkor jelez a varázslat, ha meg akarnának közelíteni / mozgásban lennének?

Illetve a karakterem mit tudhat a Farkas ezredről? A megbízatást leszámítva hallott már róluk, akár mint felföldi, akár mint volt katona? Elsősorban az érdekelne (ha hallott róluk), hogy mennyire szervezett katonai alakulatról van szó, inkább gerillaharcmodor jellemzi őket vagy abszolút reguláris hadsereg lennének? Sajnos én még nem voltam katona, de úgy tűnik számomra mintha ez egy próba lett volna, hogy reagálunk a fenyegetésre. Ez a feltételezés katonai szemszögből mennyire tűnik helytállónak?

Üdv!

Az Őrző aura elméletben területre ható mágia és az ellenségeket a határának átlépésekor vagy ha a területen belül jelennek meg értesül róla a pap hogy megjött a gonosz....

Farkas ezred nem sokat tudsz róla a pletykák útján annyi jutott el hozzád, hogy Diego Juan Fernández Sánchez báró nem tutyimutyi nemes hanem a harcosabb fajta amolyan nyers harcias figura a bandériuma reguláris egység de egy részük gerilla harcmodorra van kiképezve őket állítólag Vonyítóknak hívják valamint, hogy a báró birtokán belül csak a báró és emberei vadászhatnak a farkasokra.....

A kinti farkasvonyítás biztos, hogy nem emberektől származott.....

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #307 Dátum: 2017. Május 17. 23:32:52 »
Jól értem tehát, hogyha úgy jön létre a varázslat, hogy az ellen már a területen belül volt akkor nem fejti ki a hatását?

Illetve a terület középpontja a pap, vagy ki kell jelölni mert ezt nem írja? Ha utóbbi, akkor logikusan a ház közepe (gondolom a tábortűz környezetét jelölte ki a karakterem). Ha az előbbi, akkor mi történik, ha a pap "besétál az aurával az ellenségbe"?
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #308 Dátum: 2017. Május 21. 11:35:38 »
Jól értem tehát, hogyha úgy jön létre a varázslat, hogy az ellen már a területen belül volt akkor nem fejti ki a hatását?

Illetve a terület középpontja a pap, vagy ki kell jelölni mert ezt nem írja? Ha utóbbi, akkor logikusan a ház közepe (gondolom a tábortűz környezetét jelölte ki a karakterem). Ha az előbbi, akkor mi történik, ha a pap "besétál az aurával az ellenségbe"?

Üdv!

1) "Jól értem tehát, hogyha úgy jön létre a varázslat, hogy az ellen már a területen belül volt akkor nem fejti ki a hatását?" Válasz: Nem jól érted hanem ... De igen kifejti a hatását azaz jelez mert ez egy "aktív" riasztóvarázslat :)

2) "Illetve a terület középpontja a pap, vagy ki kell jelölni mert ezt nem írja? Ha utóbbi, akkor logikusan a ház közepe (gondolom a tábortűz környezetét jelölte ki a karakterem). Ha az előbbi, akkor mi történik, ha a pap "besétál az aurával az ellenségbe"?" Válasz: területre ható nem mozgatható varázslat szóval nem mozog együtt a pappal ki kell jelölni a közepét ami általában a pap de nem mozog együtt a pappal hanem a varázslat létrejöttekor rögzül a területen melynek középpontja a pap :)

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #309 Dátum: 2017. Május 21. 12:38:54 »
Köszöntem. Ez esetben a kör középpontja a tűz környéke, mivel ott imádkozott. Illetve a karakterem ráhangolja magát a varázslat rezgéseire, hátha a varázslat határa belenyúl az erdőbe és érzékeli az ott lévő ordasokat meg azok számát.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #310 Dátum: 2017. Május 30. 21:59:28 »
Ave!

Bocsánat durván ellepett a munka az elmúlt három hétben lassan visszatérek  :please:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #311 Dátum: 2017. Október 29. 21:19:08 »
Üdv!

Köszönöm az eddigi türelmet és mivel Sol - Tyrus sikeresen meglepett ezért kérek még egy kis türelmet, hogy leírjam milyen képek jelennek meg a muzsika alatt (legkésőbb hétvégén megpróbálok írni) előre is köszönöm....

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 733
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #312 Dátum: 2017. November 03. 14:38:41 »
Akkor:
"az alkonyattal együtt sűrű gomolygó köd érkezik mely gyűrű alakban fogja körbe a malmot"

És most:
"Miután a sötétség és köd teljesen körbeölel benneteket"

O-ó!  :yjawn:

Nem elérhető Alaric

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #313 Dátum: 2017. December 24. 10:18:44 »
Bocsánata sok kiesésért, a napokban írok!
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Berrana – roda mólóinál
« Válasz #314 Dátum: 2017. December 25. 22:01:05 »
Bocsánata sok kiesésért, a napokban írok!

Üdv!

Jobb későn mint soha én jól tolerálom a nagyobb szüneteket mivel néha engem is durván elhavaz az élet, a többiek nevében nem nyilatkozhatom....