Szerző Téma: A négy lovas  (Megtekintve 2289 alkalommal)

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:A négy lovas
« Válasz #45 Dátum: 2015. Szeptember 15. 07:14:54 »
John Smith

Na ekkora bolondságot is rég követtem el, és nem lehet kifogás hogy nem vagyok hozzászokva a kommunikátorokhoz. Feltett szándékom valahogy menteni a helyzetet, de nem találom a szavakat hozzá, és rövid időn belül fel is hagyok vele ahogy bem érkezik válasz. Katona vagyok, kibírom a következményeket. Most azonban a legfontosabb a százados, aki ébredezik a repülőn ahová Evan vitte. Az ausztrál majd később még hálás lehet hogy ő vitte - és íg valószínűleg megmentette- a hölgyet. Remélem meghálálja majd egy kis fedezéssel vagy hasonlóval kédőbb...

Ugyanakkor majdnem pofon vágom, ahogy beszédbe próbál elegyedni az ébredező százados előtt. Igaz ne azért ahogy beszél, hanem hogy nem figyel Calixtóra. Mesterlövésztől azért elvárható hogy ne legyen vak. Így miközben rögzítem a nőt, megpróbálok egy semleges választ adni, természetesen miután kikapcsoltam a kommunikátort. Ha zsinórban kétszer elkövetném ugyanazt a hibát, fejbe is lőném magam.

/Angol/ Wu halott, a százados sérült. Mondhatni rosszul jártunk. Viszont az űrlényeknek néggyel kevesebb kis szürkéjük van, és a hölgy felépül, tehát az ellenség rosszabbul járt.

Közben fejemmel intek a százados felé, hogy jelezzem, ébredezik. Arra már csak utólag figyelek fel, hogy míg Evan a csatatéren gond nélkül tette amit mondam neki, addig a gépen én csináltam ugyanezt. Azt hiszem érdemes odafiyelni erre, hogy inkább csapatmunka legyen belőle mint versengés. Perze utóbbiból soha nem árt egy kicsi, de a gond pont azzal van, hogy nehé féken tartani azt a kicsi részt.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Oswin

  • Vendég
Re:A négy lovas
« Válasz #46 Dátum: 2015. Szeptember 19. 00:04:00 »
Calixto

Lassan visszatér a fájdalom…. a külvilág képeivel és hangjaival együtt. Talán már fel is szálltunk? Minden zavaros és mintha lassan forogna… de magamnál vagyok. nem tehetek mást, megpróbálom magamban tartani a maradék vérem. Gyorsan tapogat a kéz… igen! Még a nyakamban lóg a kendőm. De egy sokkal jobb megoldás is kínálkozik… A zöld ‘First Aid’ feliratú doboz…

Épphogy messzebb van egy karnyújtásnyinál… inkább meg sem próbálom. A friss sebek túl könnyen szakadnak. Az egyik katona előttem áll pár lépéssel… képtelen vagyok kivenni a jelvényét, de az arcát is csak homályosan látom. Rendes srácok, elhoztak idáig. Nem várhatok el tőlük többet, bár az ő szintjükön nem lepne meg ha elég alapos ismerettel bírnának a harctéri sebészet és elsősegély terén. Biztosan láttak már el komolyabb sebeket… de ilyet amit ez az idegen vacak mar az ember húsába… talán még senki. Ha a kutatótisztek tudnának valami komolyabbat a zöld energiáról, nem egy ilyen papírpáncélban küldenek minket játszani….
A vértezet - ami megmaradt belőle.. -  útban van. Nem is akarom levenni, túl kockázatos, jobb minél kevesebbet mozognom.

Porral - és talán vérrel - vegyes nyálat nyelve nedvesítem meg torkom annyira hogy halkan megszólalhassak.

/Spanyol-angol/ - Hermano… elsősegély… doboz…

Talán nem volt elég erő hangomban hogy legyőzze a gép zaját, de elég ha felfigyel a bajtárs… kinyújtott ujjal mutatok a doboz felé. Biztos nem túl komoly a tartalma… de ha én lennék talpon és más lenne sérült, akkor is ellátnám legjobb tudásom szerint, annak ellenére hogy a lehető legjobb esély, leg felkészültebb segítség felé tartunk… remélhetőleg.
Addig pedig annak is örülnék ha találnánk valamit az egyre égetőbb fájdalom ellen. Volt már két lőtt sebem, párszor késsel is szúrtak-vágtak… de egyik sem ilyen kíméletlenül irritáló. Nem hinném hogy komolyan vérzik, de bőröm helyére mintha friss parazsat nyomnának...

Koncentrálnom kell… egy dalra összpontosítok. Régi mexikói népi ének. Halkan dúdolgatom dallamát. Eszméletemnél maradok és ami még fontosabb: megnyugszom. Résnyire nyílt szemekkel búgok magamban, talán meg sem hallják…  úgyis azt hinnék gyerekkoromban hallottam a dajkámtól vagy ilyesmi…
Egy megmentett túsz énekelte a gyengélkedőn…. jó pár éve már. Túladagolták, ami önmagában irgalmatlanul rossz, ráadásul jó pár törött csont gondoskodott az állandó fájdalomról. De énekelt… és mosolygott, mikor közeledtem hogy ellássam. Küzdött. Kitartott. És végül győzött.

Én sem adhatom fel. Túl fogom élni… rideg, kegyetlen, kiképzésemhez méltó bosszút állok elesett társunkért… és magamért.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:A négy lovas
« Válasz #47 Dátum: 2015. Szeptember 19. 11:09:55 »
Evan Mallory

Megláttam valamit Smith szemében, valami hirtelen haragot, vagy akármit, de nem történt semmi azután, így nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki.
"Győztünk? Talán. Ha igen igencsak rosszízű fajta."
Amikor azonban a fejével biccent a százados felé, odapillantok és látom ahogy megpróbálja elérni az elsősegélyt a kezével, sikertelenül majd megszólal halkan.
"Hogy feledkezhettem meg a Századosról! Evan te bolond, utolsó féleszű hülye!"

/Xy nyelv + Angol/ Herrango... Elsősegély... doboz.

Nem tudom mi a jóeget mondott először, talán az anyánkat szidta, de attól még pillanatokon belül odafutok az elsősegély dobozhoz, felnyitom majd megszólalok.

/Angol/ Jon...mennyire vagy jártas az elsősegélyben? Lehet jobb lenne ha te csinálnád. - közben már a Százados előtt termek, gyorsan megnézem hol a seb, majd elgondolkodok hogy kell azt kezelni.

"Hmm..Mellkas, kötszer, ehm... Nem szabad mozgatni... Ehm has..."

Aztán beugrik, és ha mellkason van a sebkutatok, rászórok valamiféle hintőport, azután amilyen gyorsan csak tudom okklúziós kötést teszek a sebre, kötszerrel rögzítem a Százados sebhez közelebbi válla alatt a hónaljnál kötöm át másiknál felül, aztán meghúzom, ne fertőződhessen el. Természetesen óvatosan csinálom, lehetőleg legkevesebbet mozogjon a százados teste. Ha a gyomrába csapódott a lövedék,egy steril kötszert veszek elő, a kulacsomból vizet öntök rá, majd rátapasztom a sebre, és óvatosan a hasán keresztül körbekötöm, mintha egy öv lenne. Aztán bekapcsolom az adóvevőt.

/Angol/ Bázis! Callixto százados kritikus sebet szerzett, azonnali ellátásra szorul hivatásos orvosoktól. Mi megtettük amit tudtunk, de ha lehetséges egy orvoscsapat álljon készenlétben hogy mikor megérkezünk elkezdődhessen az ellátás.

 Azután bemondom a seb mikéntjét hogyanját, hogy hol van,  milyen, hogy néz ki. Minél több infót adok, annál jobban felkészülhetnek.
" Ha maga meghal itt nekünk...."
Vetek rá egy hosszú pillanatnyi pillantást.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:A négy lovas
« Válasz #48 Dátum: 2015. Szeptember 20. 11:11:50 »
John Smith

Úgy néz ki Evan végre felfogta hogy nem vagyunk egyedül. Oda is megy, és közben én is észreveszem, ahogy a százados az elsősegélyt próbálja elérni, majd nekünk próbálja elmondani mit akar. Evan nyitja fel a kis dobozt de úgy tűnik pont annyit tud erről mint én.

/Angol/ Sajnos velem sem járunk jól.

Ugyan már, ki lehet mondani hogy semmit nem értünk a sebekhez. Mesterlövészeknek képeztek ki minket, olyan katonáknak, akik messze a front mögül vagy leshelyről lő, pontosan és halálosan. Az ilyeneknek felesleges az elsősegély bemagolása, vagy legalábbis korábban annak tűnt. Most pont kapóra jönne. Pláne, mivel pont az az ember sebesült hátmunk közül, aki értene hozzá. Az élet iróniája - megint?

Majd Evan szól a központnak, és az orvosok felkészítését kéri. Majd leírja a sebet, én meg majdnem a falba verem a fejem, ahogy eszembe jut a megoldás. Egyszerű mint az egyszeregy, és mégse jutott eddig eszünkbe. Megvárom amíg Eva befejezi a seb leírását. Remélem építettek kamerát a sisakunkba, úgy könnyebb a helyzet.

/Angol/ Központ addig kapcsoljanak valakit aki ért az elsősegélyhez!
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:A négy lovas
« Válasz #49 Dátum: 2015. Október 20. 10:27:04 »
John Smith

Igen mérges vagy az ausztrálra. Talán még olyan gondolatok is felbukkannak a fejedben, hogy nem véletlenül mondják az ausztrálokra azt, amit. Végül mégis megérti mit akartál és sietve, szinte futva indul a Századoshoz, hogy segítsen neki az Elsősegély dobozzal. Kinyitja és… kérdőn néz, majd szól is feléd, mert láthatóan nincs elegendő tudása a megfelelő ellátáshoz. Ami azt illeti: Neked sincs.

Ezzel tisztában vagy és nem is tagadod, de sajnos ez a nagyszerű tény gondolatban történő szóvá tétele továbbra is csak múló perceket rabol a láthatóan egyre rosszabbul lévő Százados idejéből. Minden tesze-tosza pillanat csökkenti a katonanő életben maradási esélyeit, ami ha így megy tovább nem egyre, hanem kettőre növeli a veszteség számát.

Az irónia igen kelletlen dolog, talán ösztönöz majd vagy máskép lesz rád hatással, de egy biztos, amíg ezen agyalsz a társad a központot hívja, ahonnan a korábbi parancs ismétlése érkezik. Ez egy nemzetközi csapat az igaz, de úgy látszik, hogy tudják mit csinálnak. Nem lehet véletlen, hogy a legjobbakat akarják. Most már magad is tudod miért.

Végül a mentőötlet! Valószínűleg ez nem csak a Századosnak fog segíteni… aztán perc sem telik bele, de lehet csak neked tűnt olyan hosszúnak a következő néhány másodperc, amikor bejelentkezik egy határozott, kissé talán idősebb férfihang. Kifejezetten irányító, erőteljesebb, mint Bradfordé és brit akcentusa van:

/Angol/ House – ennyivel le is tudta a bemutatkozást, de az sem kizárt csak egy kódnevet mondott - Kérdezni fogok, maga precízen válaszol és pontosan azt teszi amit mondok!

Ekkor már valószínűleg ott térdelsz a Százados teste felett, ami úgy tűnik feladta a harcot. Vagy az ausztrál tett valamit miközben ellátni próbálta, de tény, hogy elsőre még a légzést sem látod! Lehet… lehet, hogy… meghalt? Máris elkéstetek? Azonban az orvos nyugtatóan kioktató hangja hamar elvezet a felismeréshez és megoldáshoz: elájult csupán.

A következő pillanatban a gép már a levegőben van és ti ellátjátok a sebesültet, aki enélkül valószínűleg egy újabb dögcédula lenne az emberiség véres történelmében. Nem vagytok már messze a Bázistól, mikor sikerül látható mellkas süllyedés-emelkedést kicsikarni és már nem egy frissen meszelt falra hasonlít Calixto, hanem egy sebesült emberre, akiben azért még pislákol az élet.


Evan Mallory

Az első dolog ami feltűnt, hogy a társad – akivel korábban egészséges versengés után elismerő szóváltásba keveredtél – most nem igazán örömteli pillantásokkal illet. Ennek nem igazán érted az okát/okait egészen addig, míg el nem pillantasz a melletted a földön ügyetlenkedő, de leginkább súlyosan sebesült katonanőre. Némi önmarcangolás után odasietsz a századoshoz, hogy segítségére legyél. Sietve nyitod az elsősegély dobozt, hogy rádöbbenj az alapfokú tudásod ide igen kevés lesz. A társadtól érdeklődsz, aki maga is kifejezi mennyire nem ért hozzá ő sem. Ez igazán kellemetlen, hiszen pont az a katona sérült meg, aki értene az ilyesmihez. Ezen egész művelet alatt azon tűnődsz, hogy egy élet felért e négy idegenével, hogy legközelebb talán nem így lesz, hogy kit fogsz még elveszíteni és… hogy amit tettetek mennyire járul majd hozzá az emberiség védelméhez, hovatovább győzelméhez! Nehéz kérdések, a válaszok pedig nem igazán sietnek…

A százados, aki anyanyelvén szólított meg erőtlenül akármit is mondott egy biztos, egyre sápadtabb. A szeme tompán csillog, a hangja meg-megbicsaklik. A seb… elég szép terjedelmű, nem tudod eltéveszteni. A mellkasán van és elég csúnyán néz ki. A páncél még rajta van, de lássuk be, semmi nem maradt belőle ott, ahol az idegen fegyver eltalálta. Megnyugtató lehet a tudat, hogy a kevlár ellátta a neki szánt feladatot, még ha ettől teljesen meg is semmisült. Úgy döntesz nem teszel többet, mint próbálod fertőtleníteni a sebet. Rászórsz mindent amire ez van írva, amolyan fő a bizonyosság. Ennél a műveletnél a Százados úgy dönt, hogy fene kíváncsi az amatőrökre és egyszerűen összecsuklik mint egy rongybaba. Minden erő kiszáll belőle, elernyed és igen csak úgy tűnhet, hogy csatlakozott a kínai társatokhoz. Kötözgetsz, rögzítesz és fertőtlenítesz, de érzed, hogy ez igen csak kevés, szinte semmit sem ér. Talán profizmus, lehet a pánik, de rádión át hívod a központot

/Angol/ Induljanak azonnal! – érkezik a direkt parancs

A százados most egy elesett bajtárs. Egy nő, aki olyan sebet kapott, ami könnyen lehet el fog venni a szépségéből és nem kizárt, hogy ez lesz a legkisebb baja…

Nem elérhető seth

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:A négy lovas
« Válasz #50 Dátum: 2015. Október 20. 11:06:19 »
John Smith

Hála égnek a Bázison lévők se nem hülyék, se nem lassúak. Rövid időn belül - ami a Százados mellett óráknak tűnik - bejelentkezik egy új hang, és nyomban mondja is a magáét. Vannak pillanatok, amikor nem számít sem a rang, sem a vallás, sem semmi ehhez hasonló különbség, mert egy ember, egy társunk élete a tét. Első kézből tudva, hogy milyen fontos most az engedelmesség befogom a számat, és teszem amit a kommunikátor másik végén lévő idegen mond.

/Angol/ Menj arrébb pajtás - tolom el az útból Evant, aki igyekszik minden léteződolgot beleszórni vagy odarögzíteni.

Hirtelen támadt dühöm immár a múlté, a hibájára aligha fog emlékezni a Százados. Jelen pillanatban azt is kétlem, hogy arra emlékezne mi kik vagyunk ha ébren lenne. Követem Doctor House utasításait, és a kértnek megfelelőlen tömören és pontosan válaszolok a kérdésekre. Nem mintha egyébként máshogy csinálnám, de panaszkodni ráérek később is, a hölgynek viszont most van szüksége a segítségre. Beletelik az út nagy része a küszködésbe, hogy Calixto-t életben tartsuk, és csak akkor lélegzek fel megkönnyebbülten, mikor elvileg stabil légzésre bírjuk. Az biztos, hogy hála neki a hazaút nem volt unalmas, de legközelebb beérném ennél kevesebb izgalommal is. Evanra pillantok, majd egy félmosoly keretében ennyit mondok:

/Angol/ Majd azt mondjuk, hogy te voltál.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2583
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:A négy lovas
« Válasz #51 Dátum: 2015. Október 20. 22:20:15 »
Evan Mallory

Hát csak nem akar működni, lefertőtlenítettem, sikerült valamennyire be is kötözni, de ez csak gyors hadszíntéri felcser meló volt, ezt egy szovjet medvevadász is megtudta volna csinálni. Majd arrébb tol az amerikai, és kiköti a kötést.

"A kötést! Amit az előbb kötöztem be!!!"

Már majdnem tarkón vágom amikor elkezdi leírni a sebet, akkor nyugtázom a helyzetet, majd felállok és arrébb lépek, nem leszel láb alatt, addig odasétálok Szundihoz, letérdelek vele szemben, megnézem a karperec helyét, majd szemügyre veszem a kis démont.

"Azzal az órával lőtt... Nem semmi Rolex lehetett, sokkal menőbb volt mint bármilyen filmben. Csak annyi különbséggel hogy ez valódi és tétre megy. Ez a tét az életem, az életünk. Így már sokkal izgalmasabb és kívánatlanabb a dolog. De Szundi életének köze volt az órához. Mert szerencsés elhalálozásakor összetört, pedig sosem találtuk el."

Azután Wu felé hajolok.

/Angol/ Köszi a rágót, sajnálom, ha gyorsabban futok lehet nem végzed így - mondom esdeklőn, majd lezárom a szemhéját, mert úgy tűnik senki sem tette meg - Nyugodj békében! - majd benyomom a komlinket - Bradford parancsnok! Wu katonával mi lesz? Életét vesztette harc közben, vissza kéne szállítanunk a testét a hazájába. Részben Amerika szolgálatában esett el - aztán az akcióra gondolok.

" Mindenki bolond aki azt hiszi győzelmet arattunk.  Valóban többet öltünk mint vesztettünk, de csupán tíz percig ha ott voltunk. Tíz perc! Tíz perc alatt négyből egy, vagy kettő! Ez brutális. És a feladatunk sem sikerült megcsinálni. Ez az akció teljes kudarc volt, azzal az egy különbséggel, hogy megszereztünk egy törpetestet. "

Visszaemlékezek a nagy hőstörténetekre a Nagy Világháborúban.

"Vajon mi hősökké válunk majd, vagy elfelednek mint azokat kik elsőként vérüket ontották Napóleonért?"
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:A négy lovas
« Válasz #52 Dátum: 2015. Október 24. 12:57:27 »
John Smith

A profik sajátja felismerni, hogy mikor mit kell cselekedni és ezt mikor kell megfűszerezni a szavak csendjével. Tökéletesen megfelelsz ennek és emiatt – no meg a kissé arrogáns doktor szereplésének hála – sikerül stabilizálni a Százados állapotát és így már biztos, hogy ki fogja bírni a visszautat és az esetlegesen, sőt biztosan rá váró műtétet is. A határozott fellépéseddel elérted, hogy egy élet megmeneküljön a biztos halálból. talán némi büszkeség is felbukkan, de nem kétséges, hogy kiérdemelted.

Az út hátralévő része eseménytelenül telik, ami ellenben időben nem sok. Az életmentés kemény és időigényes munka volt, így szinte majdnem azonnal – ha valójában azért ennél hosszabb idő után – a gép lassít és megkezdi az ereszkedést. Ekkora már elhangzott a mosollyal fűszerezett kijelentés, hogy majd mit is kell mondani a Századosnak a megmentőjéről. Ellenben talán ekkor, mikor már minden a helyére került, azért felfedezhető a latin szépség a sebesült és gyenge katonanőben, aki most egy időre biztos, hogy a gyengélkedőre kerül.


Evan Mallory

Minden tetted ellenére, mely bár kellően gyors ám annál pontatlanabb volt, a Százados állapota nem javul. Úgy tűnik, hogy efféle tudásod alaposan megkopott és sajnos a megmaradtak sem elég pontosak. Talán emiatt eshet meg az, hogy eltolnak és minden eddigi erőfeszítésedet semmisnek nyilvánítják. Nem fedezted fel az okát éppen ezért elég mérges, talán dühös is leszel és fizikailag is kifejeznéd nem tetszésedet, amikor feltűnik egy idegen hang. Egy orvos beszél, időközben kapcsolatba léptek veletek és sokkal precízebb ellátás lehetősége nyílik meg előttetek. John úgy tűnik igaz mesterlövész, minden ennek megfelelően közöl és tesz. Hibátlan.

Eközben te a halott szürkéhez lépsz – és így nem zavarod az amerikait az életmentésben – hogy megnézd magadnak mi is támadt rátok többedmagával. Azon tűnődsz, hogy miféle karóra-fegyver lehetett az, amivel rátok szórta halálos sugarait, milyen szerkezet képes effélére és hogy milyen kapcsolatban állhat a gazdájával. Úgy véled az életjeleket követi és ha az megszűnik, akkor a fegyver is egésznek lenni. Ez viszont adja azt, hogy akkor bizony élve kell elfogni egy ilyet!

Végül Wu mellett állsz, hajolsz felé és lezárod a szemeit. Elbúcsúzol tőle most, hogy már nyugodtan megteheted. Ezután aktiválod a kommunikátort és Bradford parancsnokot szólítod. Ekkor hallod, hogy a hullámsávon már a Doktor és John tartózkodik, akik épp Calixto százados életéért küzdenek. Frekvenciát, csatornát válthatsz és elmondhatod amit eredetileg terveztél, de ha meggondoltad volna magad, most volt itt a lehetősége.

Úgy véled mindenki bolond, aki azt hiszi győztetek. Számokon tűnődsz, időt mérlegelsz és úgy véled, hogy az egész kudarc volt. Vereség, melynek érzése könnyen rád telepedhet. Némi vigaszt ugyan érzel a kis szürke démon holtteste felett, de korántsem eleget. Inkább tereled is a gondolataidat, a Világégés felé, hősökre és azon dologra, hogy ti azok lesztek e vagy sosem ismert meg benneteket senki. Ez utóbbira azonnal választ találsz, hiszen ez egy szuper-titkos katonai csoport.


Mindketten

Végül a gép érezhetően függőleges irányban mozog. Ereszkedik, míg könnyedén talajt nem ér, de már előtte nyílik a rámpa és így megpillantjátok az orvos-csapat tagjait, akik felkészülten vártak titeket. A gép és a rámpa is talajt fog, sietősen sorjáznak fel a gépre emberek, akik az eddigiek alapján már nem meglepően nem egy náció tagjai. Egy civil-ruhás idősebb alak botra támaszkodva némi gúnnyal hangjában irányítja őket, amely alapvetően tömör és rövid utasításokat tartalmaz valamilyen gyógyszernek tűnő elnevezések és azok mennyiségét illetően.

Az egész egy pillanat alatt lezajlik és a nagy kavarodásból a doktor lép hozzátok, aki röviden és tömören közli, hogy:

/Angol/ Bradford várja magukat az Eligazítóban. Egyesével – hangzik a brit akcentus, majd elbicegne a dolgára. neki most feltehetően műtenie kell egy bajtársat